Karas Ukrainoje. Šimtas šešiasdešimt devintoji (rugpjūčio 11 diena)

Aurimas Navys ir Mindaugas Sejūnas | Veidaknygė

Politinis strateginis lygmuo

Šią naktį Baltarusijoje, Gomelio rajone esančiame Ziabrovkos aerodrome nugriaudėjo sprogimai. Šaltiniai praneša, kad matėsi aštuonių sprogimų blyksniai. Minskas sausai informavo, kad sprogimaS nutiko dėl užsidegusios įrangos.

Neatsargus rūkymas tampa didele bėda ne tik Rusijai, bet ir Baltarusijai.

Rusija naktį ir paryčiais surengė visų rūšių ginklų ugnies uraganą civiliams objektams Ukrainoje. Tai aiškiai rodo, kad Saki aerodromo „įvykį“ Kremlius vertina kaip Ukrainos ataką. Šaltinių JAV teigimu, karinėje bazėje sunaikinti 8 orlaiviai. Aerodrome buvo dislokuoti daugiafunkciniai naikintuvai Su-30SM, taktinės žvalgybos lėktuvai Su-24MR, kariniai transporto lėktuvai Il-76 ir aviacijos įranga.

Ukrainos kariuomenės teigimu, lėktuvų sunaikinta kur kas daugiau, be to, žuvo kelios dešimtys lakūnų, sunaikintos ginklų saugyklos. Didžiulę žalą, padarytą Saki karinei bazei liudija palydovinės nuotraukos.

Kremlius neigia, kad nukentėjo lėktuvai, pranešimuose skelbiama apie vieno žmogaus žūtį, sakoma, kad dar dešimt sužeista. Taip pat pranešama, kad dėl sprogimų Kryme atidedami vadinamieji referendumai dėl prisijungimo prie Rusijos Federacijos.

Sveikiname Ukrainą, ukrainiečius, karius, sėkmingai pradėjus Rusijos (ir Baltarusijos) denacifikaciją ir demilitarizaciją. Nuo vakar niekas net ir Rusijoje nesijaučia saugus, o ypač tūkstančiai žudikų ir prievartautojų, atėjusių į svetimą žemę patirti nuotykių ir prisigrobti unitazų.

Milžiniškos automobilių spūstys ant Kerčės tilto, persigandę rusai bėgantys iš Krymo pusiasalio rodo, kad artėjama prie sudėtingos ir trapios karo veiksmų ribos, kurią peržengus Kremlius Medvedevo lūpomis grasino panaudoti branduolinį ginklą.

Tačiau Ukraina jai nubrėžtų ginklų naudojimo ribų neperžengė, nes Krymas, kaip ir Donecko, Luhansko bei kitos laikinai okupuotos sritys yra Ukrainos teritorija. Kyjivas gina savo žemes ir gali kaip tinkamas bausti jose siaučiančius okupantus – karo nusikaltėlius.

Pentagonas pirmą kartą oficialiai patvirtino, kad Ukrainai išsiųstos naujo tipo raketos AGM-88 (HARM), kurios gali būti naudojamos Rusijos priešlėktuvinių gynybos sistemų, tokių, kaip S-400, radarams naikinti.

Jungtinė Karalystė nusprendė padvigubinti Ukrainai tiekiamų daugkartinio paleidimo raketų sistemų M270 skaičių. Londonas papildomai ketina perduoti dar tris MLRS ir jų šaudmenis. Primename, kad M270 yra kiek senesnė HIMARS versija, naudojama kaip MLRS ir taktinių raketų paleidimo sistema. Pirmosios M270 į Ukrainą atvyko liepos 14 d.

Vokietija neseniai perdavė Ukrainai 4 savaeiges priešlėktuvines sistemas „Gepard”. Iš viso Ukrainai pažadėta 12 „Gepardų“.

JAV teiks Ukrainai karinę pagalbą „tol, kol to reikės”, praneša Pentagonas.

Kol nebus iš Ukrainos išmušti maskoliai, pridurtume mes.

Kinijos ambasadorius Rusijoje pavadino Jungtines Valstijas „pagrindine krizės Ukrainoje kurstytoja”, kaltindamas Vašingtoną, kad šis nuolat plečia NATO gynybos aljansą ir remia jėgas, siekiančias priartinti Ukrainą prie Europos Sąjungos.

Ukrainoje ne krizė, bet Rusijos ir Baltarusijos vykdoma invazija, karinė agresija, grobikiškas karas, skirtas sunaikinti suverenią valstybę, pasisavinti jos resursus, išžudyti nelojalius vyrus, išprievartauti moteris ir įkaitais išsivežti vaikus. Bet Kinijos komunistų partija turi savo matymą, ir savo tikslus, kurių siekdami treniruojasi uigūrų koncentracijos stovyklose. Todėl jos nariams sunku suvokti, kad kiekviena valstybė, ypač, jei ji siekia taikos ir gerovės visame pasaulyje, pati sprendžia su kuo draugauti, kokiems aljansams ar sąjungoms priklausyti ir niekas neturi teisės jai nurodinėti.

JAV ekspertų teigimu, sprogimas Olenivkos įkalinimo įstaigoje, nusinešęs mažiausiai 50 karo belaisvių ukrainiečių gyvybių, įvyko panaudojant termobarinį užtaisą. Apie tokius užtaisus esame daug rašę ir kalbėję – jam sprogus, sukuriamas didžiulis slėgio perkrytis ir ilgiau nei įprasta trunkanti aukštos temperatūros banga. Slėgio skirtumas sukelia vidinį kraujavimą ir vidaus organų plyšimą, o kas lieka gyvas, pribaigiamas nepakeliama kaitra.

Rusijos teiginiai, kad karo belaisviai žuvo sprogus HIMARS raketai yra visiškai nepagrįsti, nes tokiai raketai sprogus, banga griauna pastatus ir palieka kraterį. Tuo tarpu po sprogimo Olenivkoje liko sveikos pastatų sienos ir įkalintųjų lovos.

Negrabus, siaubingas, žiaurus driskių karo nusikaltimas.

Brent rūšies naftos kaina nuo birželio mėnesio nukrito 24 % ir trečiadienį kainavo apie 96 JAV dolerius už barelį. Nuo kovo mėnesio pasiekto aukščiausio lygio – beveik 140 JAV dolerių, nafta atpigo daugiau kaip 30 %. Nuogąstaujama, kad pasaulio ekonomika ims lėtėti. Lėtėjant ekonomikai, mažėja energijos paklausa.

Operacinis lygmuo

Lūžis. Tiesa, psichologinis, vykstantis tiek ukrainiečių karių, tiek okupantų orkų ir trogloditų Rusijoje galvose, bet ne mažiau, o gal ir labiau svarbus, nei reikšmingesnė taktinė pergalė ant žemės. Karo nusikaltėliai iki šiol buvo tikri, kad nežiūrint nuostolių, gali be vargo daužyti ukrainiečių pozicijas ir po truputį „užimti miestą po miesto“.

Vakar tas tikrumas išgaravo, ypač šiąnakt jį pastiprinus neatsargiu rūkymu Baltarusijos Gomelio rajone. Nei viena karinė rusų ir baltarusų bazė, esanti 300 km atstumu nuo Ukrainos kariuomenės pozicijų, nei vienas rusų karys ir generolas nėra saugus. Bet kuris rusų okupantas gali būti sunaikintas bet kurią akimirką ore, vandenyje, apkasuose, tanke, naktį smaukantis ant gulto, ar išvietėje.

Tuo tarpu ukrainiečiai gali planuoti, koordinuoti galingus ir tolimus raketų bei aviacijos smūgius ir matyti palydovinius vaizdus, kokius nuostolius patiria priešas. Šitokių triuškinamų smūgių į savo karines bazes, esančias toli nuo fronto linijos, Rusija seniai nebuvo patyrusi.

Nežiūrint svarbios psichologinės pergalės, orda pietuose ir rytuose vėl sukaupė driskių ir šarvuotos technikos pajėgumus, greičiausiai, ruošdamasi dar vienam bandymui judėti link Mykolajivo ir Slovjansko.

Taktinis lygmuo

Šiandien po okupantų apšaudymo Bachmute, Donecko srityje, žuvo mažiausiai 7 gyventojai ir dar 6 buvo sužeisti. Apgadintos parduotuvės, privatūs namai ir daugiaaukščiai pastatai. Preliminariais duomenimis, okupantai prieš civilius gyventojus, kaip jau įprasta, panaudojo daugkartinius raketų paleidimo įrenginius „Uragan”.

Netoli Donecko, Piskų apylinkėse, verda įnirtingi mūšiai, ukrainiečiai deda visas pastangas siekdami sustabdyti rusų veržimąsi į šiaurės vakarus.

Rusijos kariuomenei apšaudžius Nikopolio rajoną žuvo 2 žmonės, 3 sužeisti.

Driskiai puola ukrainiečių pozicijas Avdijivkos kryptimi.

Tęsiasi apšaudymai Charkivo, Zaporižės, Kramatorsko apylinkėse.

Ukrainos kariuomenė smogė Novokamenkos rajone esančiai Rusijos karinio jūrų laivyno pakrančių apsaugos 126-osios atskirosios brigados vadavietei, o netoli Krasnojo Majako sunaikino 49-osios Rusijos armijos vadavietę. Smogta ir 76-osios oro desanto divizijos bataliono taktinės grupės vadavietei bei stebėjimo punktui Iščankoje, taip pat šaudmenų sandėliui netoli Barvinkos.

Iš HIMARS sistemų atakuotos rusų bazės Melitopolyje, sunaikinta daug įrangos, likviduota apie 100 karių.

Ukrainos kariuomenės ekspertai skaičiuoja, į kurias vietas taikyti ir kiek reikės ATACMS raketų, kad būtų sugriautas Krymo tiltas.

Foto: prieš ir po – Sakų karinis oro uostas Kryme.

***

Egidijus Papečkys | Veidaknygė

Šimtas šešiasdešimt devinta diena (rugpjūčio 11, ketvirtadienis)

Fronte ta pati padėtis. Rusai toliau užklimpę Donbase, sakosi tuoj tuoj išvaduosiantys visą. Ukrainiečiai savo ruožtu teigia stabiliai judantys pirmyn Chersone ir prie Iziumo. Tačiau iš esmės abi pusės stovi vietoje. Artilerija dirba net suplukusi.

Šiek tiek pasikeitė rusų planai dėl referendumo dėl okupuotų sričių prijungimo prie Rusijos, kitaip sakant – aneksijos. Dabar jau sako, kad referendumas įvyks tik tada, kai bus „išvaduota“ visa Donecko sritis. O jeigu „neišvaduos“? Matomai tai susiję su buvusio zic-prezidento D. Medvedevo vizitu į Luhansko „liaudies respubliką“, Kremlius kažkodėl nusprendė referendumą kiek atidėti. Priežastis gali būti tik viena – supranta, kad politiškai tai būtų žalinga.

Vis dar neaišku, kas nutiko Saki aerodrome, kaip teigia rusofašistai – už tai jau buvo atleistas iš pareigų Juodosios jūros laivyno vadas. Kas ten bebūtų nutikę, smūgis suduotas skaudus, ir karine prasme, ir morališkai, Kremliuje tikrai spjaudosi ugnimi.

Pabaigai šypsena pro ašaras. Separatistai skundžiasi, kad Ukrainos pajėgos apšaudė Donecko alaus gamyklą. Šiaip žinią apie bet kokį pasikėsinimą į alų priimam be džiaugsmo, bet šį karą praneša apie pasklidusias nuodingas medžiagas. Jeigu jau tokias naudoja alui gaminti, tai gal ir gerai, kad apšaudė? Išvadavus gamyklą, iš jos padarys normalią daryklą ir virs normalų alų.

Iš tiesų žinių mažai, daug informacinio karo žinučių iš abiejų pusių, kurios nelabai vertos dėmesio. Vis dar laukiam aktyvesnių ukrainiečių veiksmų, jau rugpjūčio vidurys. Bet blaiviai galvojant daro teisingai – įgydami vis didesnį artilerijos ir salvinių raketinių sistemų pranašumą Rusijos pajėgoms kasdien padaro vis didesnių nuostolių, taip paruošdami, „suminkštindami“ dirvą puolimui. Ne tik padarydami tiesioginių nuostolių, bet ir trikdydami vadovavimą, tiekimą ir žlugdydami ir taip ne per stipriausią rusų karių motyvaciją. Tiesiog reikia išlaukti tinkamo momento.

Slava Ukraini!

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
28 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Partijos naris nuo 1971m. (5skiepai)

Ka tik grizau is Krimo. Saulite sviece, obelis zidi, vaikucei jokesi, virai moterims dovanoja geles, pencionierai mojuoja raudonom velevitem. visi laimingi, niekam nieko ne truksta, visiem visko uztenka.
Apie susprokdinta aerodroma visiskas melas.
Del pratekejusio bendzino ne tyce sudege senas kukuruznikas, o mums letuvems dziaugsmo kaip specoperacija laimejus.
Ne skaitikim prapagandos ne klausikim melo. Goklinkim RUSSISKAI ir zinosim visa teisibe.

CCCP 1971M Clienas

voliojasi kur pagriovy ir skubiai stiprinasi dulkio dooozemis.Tookiu ziniu is fronto jo sena,paliegusi sirdis nebepakelia.Tiesiog joktis garsu nebebe…Ajaaaazau,kur bravuuura,kazi…

CCCP 1971M Clienas

…nu,pencionierai mojuoja raudonas velevites…,geeeeras,gryni sizofrenijos pozymiai…

yellow Z.O.V.marine

nacistinio tvartelio galvijų blėniai :))) – anekdotai kasdien klaikesni, jumoro prasme 🙂 – juokinga kita : tvartelio galvijų nukvakimo lygis, t.y. maksimalus, niekaip nepriklauso nuo tų gyvulių amžiaus :)))) – panašu, kad jie jau gimsta tobulais idiotais :))))

 siaubas

„ZELENSKY THOUSANDS OF UKRAINIANS DISAPPEARED AND MURDERED 1”
https://youtu.be/7SSc8cqcdLc

gellstanciam rududu llavonidui

labai nepatinka tokios zinios is fronto.Mieliau klausosi apie ligoniniu,darzeliu,mokyklu susprogdinimus.Nu,llavonidas,ko is jo noret…

Naikina brudus nacius kasdien

Pagoglinkit “ ВС России уничтожили половину личного состава двух украинских бригад в ДНР”.

Negaliu patikėti

Pagoglinkit būtinai „Разведка ЛНР: солдаты ВСУ сжигают оставленные на поле боя тела наемников”. Achu*jet!!! PiZZZdec jau Zelenskio banditams!!!

Clienui nuo 1971

…rudenejant ima zidet obelis..,net clienas atgyja,kyla noras is kukuruznyko kur nors numest atomine booommmbaaa..

stasys

cit.” nacistinio tvartelio galvijų blėniai ))” su šypsenėle šaukia geltona ir čia pat sovietinio psichiatro diplomo išvada … cit. „tvartelio galvijų nukvakimo lygis, t.y. maksimalus, niekaip nepriklauso nuo tų gyvulių amžiaus ))) – panašu, kad jie jau gimsta tobulais idiotais )))” ..Viskas kaip senais gerais laikas tik su tokiu skirtumu jog šiandiena tam ‘diplomui’ rankos ir kojos trumpos bet liežuvis oij oij ..

Stasy

ka tu cia cituoji ta pridurka.Negi nematai,kad minimas pilietis nepagydomai sergantis sociopatas sizofrenikas,neatsakantis uz savo zodzius.Manyc,bet koks beprotnamis atsisakytu priimt toki pacienta.o sicia nors pralinksmina,ypac kai salia pasirodo genialusis subotinas.Pora kaip tvora..

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS

Į mūšį dėl Ukrainos prieš ruskius turi sukilti visos NATO (ir neNATO) valstybės. _____________________________________________________ 2022 gegužės 12, prezidentas Gitanas Nausėda ir prezidentas Volodimiras Zelenskis gavo laišką su tokiu turiniu _ (citata iš laiško) _ “Mes galime nedelsiant sustabdyti pabaisos Putino Rusijos išsigimėlių bjaurybių siautėjimą ir priversti tokius išsinešdinti iš okupuotų Ukrainos žemių. Mums tik reikia padaryti Lietuvos bei Ukrainos santuoką vestuves jungtuves, kad Ukraina taptų NATO nare santuokos dieną. Europos žemyne esame panašaus likimo broliai ir sesės, o Rusijos išsigimėliai padarė viską, kad Lietuvos Didžiosios Karalystės žemėse būtų pagreitintai atkurta istorinė mūsų bendra valstybė. Vardan mūsų bendro saugumo ir amžino gyvavimo, mes privalom sutartinai ir išmintingai veikti jau dabar. Šlovė Ukrainai. Ми можемо негайно зупинити розгул гидоти монстра путінських російських… Skaityti daugiau »

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS

Reikia panaikinti antikonstitucines rusiškas mokyklas Lietuvoje.
Vadovaujantis konstitucija, Lietuvoje negali būti rusiškų mokyklų.
Rusiškų tekstų turi nelikti visose valstybinėse įstaigose, bankuose (ir bankomatuose) ir visose kitose įmonėse.
Visų tv visos laidos – be rusų kalbos (ir be rusiškų tekstų).
Griežtai.

Europai Amerikai Afrikai nereikalinga ruskių tauta pati savaime turi sunykti.

stasys

Stasy 2022-08-12 8:31 ..mankšta minčiai ir pirštams iš ryto .

Juokiuosi garsu

Zelenskio banditai vėl “evakuojasi”…cha cha cha…juokiuosi garsu…cha cha cha….
Pagoglinkit – “ Украинские войска покидают позиции в Нагорном в ДНР”.

yellow Z.O.V.marine

cituoju dvigalvį tvartelio mutantą skeltais nagais ir ekstremaiai suskystintomis smegenėlėmis : “Pabaigai šypsena pro ašaras. Separatistai skundžiasi, kad Ukrainos pajėgos apšaudė Donecko alaus gamyklą. Šiaip žinią apie bet kokį pasikėsinimą į alų priimam be džiaugsmo, bet šį karą praneša apie pasklidusias nuodingas medžiagas. Jeigu jau tokias naudoja alui gaminti, tai gal ir gerai, kad apšaudė? Išvadavus gamyklą, iš jos padarys normalią daryklą ir virs normalų alų.“ :)))))) – l. panašu, kad šis idiotų twixas visas chemijos pamokas praleido rūkykloje su žolyte, arba zadrotų/onanistų ratelyje :))) – antraip neįmanoma paiškinti tos smarvės priežastingumo, kai nuoduodama(?) “epic“ nuostaba, jog maisto pramonėje yra naudojama gausybė labai toksiškų medžiagų, kurios leidžia pagaminti kokybiškus produktus, jei laikomasi gamybos technologijos :)))) – ir kurios gali nugalabyti… Skaityti daugiau »

Diedas geltonam nepraustaburniui

Mano dėdė buvo stiprus aludaris. Pagamindavo kokį tik nori alutį.
Kojas atimantį, atmintį išjungiantį, moterišką ir vyrišką, skirtą atsigert o kitą po dvie kvortų išsijungt, saldų, kartų ir t.t. Mačiau procesą daugybę kartų. Burtų ir ,rodos, beprasmiškų veiksmų dausybė, bet kad ką nors nuodingo būtų į alų dėjęs tai tikrai NE.
Bet maskoliai alų gamina kitaip. Jaunystėhe, dar sovietmečiu, Rusijoje turėjau draugą dirbantį alaus kombinate. Nei apie apynius, nei apiesalyklą jie nebuvo girdėję.

Sunaikinta dar daugiau kaip 2000 nacių! Valio!

Минобороны России 12 августа утверждает, что в ходе боев за Соледар ВСУ потеряли более 2 тыс. человек.

О каких еще потерях украинской армии сообщает российское ведомство:

* В районе Опытного и Невельского (ДНР) потери 56-й мотопехотной бригады достигли 70%.
* Потери 3-го батальона 66-й механизированной бригады в районе Марьинки — 60%.
* Также до 140 человек потеряли 28-й механизированная бригада ВСУ в районе Новогригорьевки (Николаевская область) и 58-я мотопехотная бригада в районе Зайцево (ДНР).

Diedas

Ko neparašo spauda, parašo informuoti žmonės komentaruose. „Sunaikinta virš dviejų tūkstančių rusonacistų.”
Smagi žinia.
Jeigu kas diena po tiek.
Kelių savaičių reiks kad išmušt visus?

yellow Z.O.V.marine to Diedas geltonam nepraustab

:)))) – tamstos išplautsmegenio dėdė, patikėsiu, buvo geras aludaris (nors ir namudinis), bet tamsta esi jo priešingybė visame kame, t.y. biezdarius ir subinrankis t.y. diletantas ir makštinis pleputis :))) – jei tamstos dėdė gamindavo alų dešimtimis ar šimtais litrų per mėnesį, tai šiuolaikinių alaus daryklų produkcija per mėnesį skaičiuojama dešimtimis ir šimtais tūkstančių litrų per mėnesį :))))- nenustebčiau, jei tamsta dar pradėtum kliedėti, jog skardas ir konstruktyvą šiuoaikinėms tačkėms po šiai dienai “kala“ kalviai ant žaizdro :)))))))))) ————— beje: o kodėl tamsta nevadini nepraustaburniais to dvigubo , tvartelio “karo kronikieriaus“ navosėjūno ? – ar tamstos veršiškas regėjimas nemato gausybės tipo cenzūrinių keiksmažodžių jų nacistiniuose- rusofobiniuose blėniuose ? :))))

Diedas geltonam nepraustaburniui

Pats savo komentaruose niekad nesiremi faktais, nepateiki argumentų. Kiekviena rašliava skirta parašyt kuo daugiau įžeidimų.
Bobiškas toks paklykavimas:
„A tavą punčiakąs kiaurąs, ą tavą triūūūsai pripersti, tavą diedą by…s kai kačęrga
A iš kur tu kūrrr..a žinai?
t.t. ir t.t.
Nekultūra.

Diedas geltonam nepraustaburniui

Nacizmas yra vienos tautos iškėlimas virš kitų. Rusonacizmas klesti nuo neatmenamų laikų. Savęs iškėlimas ir kaimynų žeminimas tautiniu pagrindu jiems įaugęs į kraują. Sovietmečiu, falšyvos „tautų draugystės” laikotarpiu gyvenau Rusijoje. Pabaltijo tautų jie kitaip nevadino, kaip „niemiec niedabity” „liesnoi brat” (nors šita frazė man patiko) o azijatai savo adresu negirdėjo nieko, kaip „čiurka nierusky” Iš rusų negirdėjau nė vieno gero žodžio apie nė vieną kitatautį Tik kartais pradedant gert kokiam nors atlapaširdžiui užeidavo gerumo priepuolis, bet gerai inžiebus vis tiek išlysdavo tikroji nacistinė prigimtis. Prisimink rusiškus anekdotus. Visi aukština kvailą ruselį arba žemina kitas tautas. Dabar atėjo dar žiauresni laikai. Rusų tv atvirai kursto macizmą ir neapykantą. Iki karo Ukrainoje Rusijos žiniasklaidoje Lietuva būdavo paminima iki 400 kartų per dieną.… Skaityti daugiau »

Diedui

..neuzmirsk,kad kalbi su psixiskai nesveika butybe,kurio net zmoga nesinori vadint.But jo valia,tai priperstu i alu ir su pasimegavimu vaisintu kitus.Pas mus kaime tokius gerai palupdavo…

ah.ą

ir dar kazarmai pamaskvėje

nenori kariauti

https://kavkaz.mk.ru/politics/2022/08/12/plenennye-kadyrovcami-soldaty-vsu-prosyat-glavu-chechni-spasti-ukrainu.html
„Пленные солдаты ВСУ попросили Рамзана Кадырова спасти Украину”

SMAGU!

Украинские военные потеряли в боях под Соледаром более двух тысяч человек, заявили в российском Минобороны.
“В результате наступательных действий союзных сил в районе Соледара потери 14-й механизированной бригады ВСУ составили более двух тысяч человек”, — сказали в ведомстве.
Ранее представитель Народной милиции ЛНР Андрей Марочко сообщил, что войска республик Донбасса вместе с российскими военными с северо-востока зашли в Артемовск, а также почти достигли центра Соледара. На юго-востоке города силы ЛНР уже заняли территорию завода “КНАУФ-Гипс”.
Pagoglinkit – “ ВСУ потеряли более двух тысяч человек под Соледаром”.
https://ria.ru/20220812/soledar-1809123927.html

yellow Z.O.V.marine  Diedas geltonam  13:57

su jumis, tvartelio fanatikais beretozoidais kalbantis, jokie faktai neturi jokios reikšmės :)))- kaip ir faktas apie šiuolakinę maisto pramonę, kur dažnai naudojamos cheminės medžiagos, pagerinančios maisto kokybę ar maisto produktų gamybos technologiją, tačiau mirtinai pavojingos žmogui didelėse koncentracijose , kas būdinga taip pat ir daugeliui gamtinės kilmės medžiagų :)))) – jums , lansberginiai chunveibinai, reikalingi tik jums patogūs faktai, kurie dažniausiai yra pseudofaktais arba visiškais kliedesiais, kaip pvz. briedas apie rusišką nacizmą :))) – aš taip pat mačiau nemažai pasaulio, o ypač visokiausios TSRS, bei pagyvenau prie tarybų gerą kavalką metų, ir taip pat sėkmingai galėčiau vadintis diedu, tačiau nenoriu meluoti nei sau , nei kitiems – didesnio atlapaširdžio ir internacionalisto kaip rusas nerasi – o apie visiškus gezus, kurių… Skaityti daugiau »

yellow Z.O.V.marine  to  Diedas geltonam  13:57

“Nacizmas yra vienos tautos iškėlimas virš kitų.“ :))) – visų pirma, šita formulė idealiai tinka šizoukropijai ir pindostanui , o antra – tai tik dalis formulės 🙂 – esminė nacizmo formulės dalis yra kitos tautos ar grupės tautų niekinimas ir realus ar strateguojamas naikinimas ! – jeigu tu, nukriošęs diede, rusijos faktinių vadų (vykdomosios valdžios) kalbose ar dokumentuose rasi bent menkiausią užuominą apie tai, kad rusijos tikslas sunaikinti kokią nors tautą, tai gali laikyti, kad aš tau skolingas limoną :)))) – tuo tarpu šizoukropijos atveju tokius faktus galima vardinti dešimtimis, jei ne šimtais !, – aš jau nekalbu apie tų išgamų pasisakynus “separų“ adresu …, ———- apgailėtinas tamsta …

28
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top