Karas Ukrainoje. Trys šimtai antroji (Gruodžio 22 diena)

Aurimas Navys | Veidaknygė

Politinis strateginis lygmuo

Svarbiausias įvykis visame pasaulyje vakar buvo dviejų prezidentų – JAV ir Ukrainos – susitikimas Vašingtone. Ukrainos prezidentas Volodymyras Zelenskis JAV Kongrese pareiškė, kad pagalba jo šaliai yra investicija į demokratiją, o ne labdara, ir priminė kovas su naciais Antrojo pasaulinio karo metais, prašydamas didesnės pagalbos kare su Rusija.

„Jūsų pinigai nėra labdara. Tai investicija į pasaulinį saugumą ir demokratiją, su kuria mes elgiamės kuo atsakingiau”, – sakė V. Zelenskis bendrame JAV Senato ir Atstovų Rūmų posėdyje, kalbėdamas anglų kalba. Pasaulis yra per daug tarpusavyje susijęs, kad kuri nors šalis galėtų stovėti nuošalyje ir jaustis saugi, sakė V. Zelenskis, prašydamas abiejų partijų paramos.

V. Zelenskis, vilkintis savo firmines žalių alyvuogių spalvos kelnes ir megztinį per pirmąjį užsienio vizitą po vasario 24-osios invazijos, anksčiau susitiko su JAV prezidentu Joe Bidenu, kuris paragino ir toliau teikti paramą 2023 m.

V. Zelenskis sakė, kad „Patriot” sistema yra svarbus žingsnis kuriant oro gynybos skydą. „Tai vienintelis būdas atimti iš teroristinės valstybės jos pagrindinę teroro priemonę – galimybę smogti mūsų miestams, mūsų energetikai”, – Baltuosiuose rūmuose vykusioje spaudos konferencijoje sakė V. Zelenskis, stovėdamas šalia J. Bideno.

Ukrainos prezidentas Volodymyras Zelenskis taip pat pareiškė, kad „teisinga taika” su Rusija nereiškia jokių kompromisų dėl jo šalies suvereniteto ir teritorinio vientisumo, tačiau suabejojo, ar tokia taika apskritai gali būti sudaryta tarp Rusijos ir tėvų, netekusių savo vaikų.

Tuo pat metu Prancūzijos prezidentas Emmanuelis Macronas toliau drebino kinkas pareikšdamas, kad Ukrainos prisijungimas prie NATO kaip saugumo garantija šiai šaliai kol kas yra mažai tikėtinas. Pokalbių su Rusijos fiureriu fanatas teigė, kad Ukrainai reikia saugumo garantijų, kurios būtų karo užbaigimo sprendimo dalis, ir išsyk pažymėjo, kad Rusijai taip pat reikia garantijų. Kalbėdamas apie tikimybę, kad Ukraina įstos į NATO, E. Macronas pareiškė, kad Rusija tokį sprendimą suprastų kaip konfrontacinį.

Neeskaluokime karo. Lokalizuokime konfliktą. Mažinkime karinių veiksmų apimtis. Suteikime Rusijai garantijas. Tai – ne tik Kremliaus paruoštukai. Taip kalba gyvuliška baimė. Aš dar kaip nors, o po manęs – kad ir tvanas, įprasta baimėje dėl savo gerbūvio gyvenančio vakariečio mąstysena.

Kodėl gi iš karto nepasakius, kad brutalus karas Ukrainoje, kurį pradėjo Rusija ir Baltarusija, yra tik jų reikalas? Šiaip ar taip, karas vyksta jau aštuonerius metus, ir, jei viskas laimingai susiklostys, tęsis dar aštuonis, neišplisdamas į kitas šalis. Žiū, ten Putinas gal pakratys kojas, gal kiti bus sukalbamesni, pasitenkins tik Ukraina? Vis tiek ten jie visi rusai, tegu tarpusavyje ir aiškinasi.

Pabudo Jerevanas ir pranešė, kad Rusijos kariuomenė Kalnų Karabache nevykdo savo įsipareigojimų. Pasak Armėnijos ministro pirmininko Nikolos Pašiniano, Armėnijos, Azerbaidžano ir Rusijos Federacijos trišalio susitarimo šeštajame punkte nurodyta, kad taikdariai turi užtikrinti netrukdomą judėjimą Lačino koridoriumi. „Iki šiol tai nėra įgyvendinama. Taikdariai taip pat nevykdo trišalio susitarimo. Žinoma, tai susiję su Azerbaidžano veiksmais, tačiau tai nekeičia esmės, nes Rusijos taikdariai yra atsakingi už tai, kad užkirstų kelią tokiai neteisybei ir ypač už Lačino koridoriaus laikymą”.

„Rusijos taikdariai“. „Užkirstų kelią neteisybei.“ Taikdariai – marodieriai. Prievartautojai ir pedofilai – vaikų darželio auklėtojai. Tiek juokėmės susiėmę už pilvų, kad pamiršome, ką norėjome pakomentuoti. Gal kitą kartą prisiminsim.

Fiureris Vladimiras Putinas trečiadienį pareiškė, kad Rusijos kariuomenė turi pasimokyti iš problemų, kurias patyrė Ukrainoje ir jas ištaisyti. Vladyka pažadėjo suteikti kariuomenei viską, ko reikia karui. Sakydamas kalbą karo nusikaltimų vadams Maskvoje, V. Putinas užtikrino, kad nėra jokių finansinių apribojimų įrangai ir technikai, „šalis ir vyriausybė teikia viską, ko prašo kariuomenė”.

„Atlikta dalinė mobilizacija atskleidė tam tikrų problemų, kaip visi gerai žino, kurias reikia skubiai spręsti”, – grūmojo pirštu savo marodierių kariaunos atamanams teroristinės valstybės vadovas.

Žinoma, visų pirma, ši kalba – tai reakcija į V. Zelenskio vizitą JAV, skirta padrąsinti savo ordas. Deja, kartu tai – ir aiški žinia visam likusiam pasauliui: Rusijos Federacija neketina sustoti. Kraujas liesis laisvai.

Operacinis lygmuo

Rusijos karo nusikaltimų ministras Sergejus Šoigu pareiškė, kad Rusijos kariuomenė turėtų būti padidinta iki 1,5 mln. karių. Jis kalbėjo apie planus padidinti šaukimo į karinę tarnybą amžiaus ribą ir padidinti sutartininkų skaičių Rusijoje. Jis patikslino, kad 670 000 iš tų 1,5 mln. turi būti profesionalai. Šoigu pridūrė, kad Rusija planuoja palaipsniui didinti šaukimo į kariuomenę amžių nuo 18 iki 21 metų, o viršutinę šaukimo ribą nustatyti 30 metų. Kitaip sakant, šauktiniais rekrūtais verčiami visi Rusijos piliečiai nuo 18 iki 30 metų amžiaus.

Baltarusijoje vyksta šviežutėlių mobilizuotųjų iš Rusijos mokymas ir parengimas mirčiai Ukrainoje. Tikėtina, kad Baltarusijos instruktoriai pasitelkiami siekiant iš dalies užpildyti Rusijos karinių instruktorių, kurių daugelis yra dislokuoti Ukrainoje arba jau pašalinti, trūkumą. Nežinia, kas ten ką moko, bet žvalgybos stebi dar artimesnį abiejų šalių agresorių bendradarbiavimą, kuris nedžiugina.

Tuo tarpu Ukrainos prezidentas Volodymyras Zelenskis sakė, kad į Ukrainą grįžta su geromis naujienomis, visų pirma dėl šalies gynybos pajėgumų stiprinimo. „Aiškiai suprantame, kaip artimiausiais mėnesiais bus stiprinami mūsų gynybos pajėgumai. Šiandien nenoriu išsamiai apie tai kalbėti, manau, suprantate, kodėl. Tačiau esu labai dėkingas prezidentui J. Bidenui už tai”, – sakė V. Zelenskis bendroje spaudos konferencijoje su JAV prezidentu Joe Bidenu.

JAV paskelbė apie 1,85 mlrd. dolerių karinę pagalbą Ukrainai, įskaitant oro gynybos sistemą „Patriot“. JAV valstybės sekretorius Anthony Blinkenas sakė, kad vadovaudamasis prezidento deleguotais įgaliojimais, suteikė leidimą skirti Ukrainai dvidešimt aštuntąjį JAV ginklų ir įrangos paketą, kuriame numatyti geresni oro gynybos ir didelio tikslumo smūgių pajėgumai, taip pat papildoma amunicija ir kita svarbi įranga, kurią Ukraina efektyviai naudoja gynybai mūšio lauke.

Ukrainos ginkluotosios pajėgos pasiekė įspūdingą 100 000 likviduotų okupantų ribą. Per vieną dieną statistika padidėjo 660 priešo karių ir šiai dienai sudaro apie 100 400 taip vadinamų Rusijos karių.

Taktinis lygmuo

Per beveik 10 mėnesių, Rusija Ukrainoje prarado daugiau kaip 100 000 karių, 3 000 tankų ir apie 6 000 kitos šarvuotos technikos.

Per praėjusią parą priešas surengė 6 raketinius ir 15 oro smūgių, įskaitant smūgius civiliams objektams Zaporižės srityje. Taip pat priešas surengė 64 atakas iš salvinių raketinės artilerijos sistemų.

Per praėjusią parą ukrainiečių jungtinės gynėjų pajėgos atrėmė 16 atakų rytų fronte.

Orda tankų ir artilerijos ugnimi apšaudo gyvenvietes ir ukrainiečių gynėjų įtvirtinimus išilgai visos fronto linijos.

Patvirtinta, kad šių metų gruodžio 17 d. buvo apšaudyta priešo personalo ir technikos susitelkimo vieta Donecko srities Horlivkos rajone. Ten buvo likviduota 13 priešo kariškių, iš kurių 4 buvo karininkai. Taip pat buvo sunaikinta amfibija ir 3 sunkvežimiai su amunicija. Informacija apie sužeistuosius tikslinama.

Siekiant Belgorodo srityje įrengti įtvirtinimus, vietos vadovybė paskelbė savanorių verbavimą už piniginį atlygį įrengti tranšėjas ir įrengti betoninius kūgius.

Per parą oro pajėgos sudavė 14 smūgių okupantų personalo, ginklų ir karinės technikos sutelkimo vietoms. Numuštas okupanto bepilotis orlaivis „Forpost” ir du – „Lancet-3”.

Artilerija dirbo trijuose rusofašistų kontrolės punktuose ir dviejuose rajonuose, kuriuose buvo sutelkta priešo gyvoji jėga.

Gruodžio 21 d. vakare Rusijos žiniasklaida pranešė, kad buvęs „Roskosmos” vadovas Dmitrijus Rogozinas buvo sužeistas per sprogimą okupuotame Donecke. Pareigūnas šventė savo gimtadienį Donecko viešbučių ir restoranų komplekse „Šeš-Beš”. Sprogimo metu restorane iš viso žuvo 2 žmonės ir dar 5 buvo sužeisti, tačiau Rogozinui šįkart pavyko išvengti bilieto į mėnulio kupė.

Chersone sulaikyta kolaborantė, kuri grasino sušaudyti ukrainiečius už atsisakymą „balsuoti” pseudoreferendume.

Šiandien pirmoji Lietuvoje pagamintų šiltų megztinių ir šiltų komplektų siunta iškeliavo į Ukrainą kariams. Visas užsakymas bus įvykdytas per artimiausias savaites – 19 tūkst. šiltų megztinių ir 15 tūkst. šiltų komplektų.

2.5 11 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
59 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Tiesa apie Ukradiną ir dar daug kas kita

Dar konservų psichopatų chuntos nelikviduota alternatyvi informacija:
 
 
 
laisvas.info
 
http://www.kla.tv/lt
 
landsbergizmas.lt
 
sapereaude.lt
 
budruspilietis.lt
  
musutv.lt

fuck cenzūrai

nebloga instrukcija,kaip atblokuoti disidentinius LT puslapius: atblokuoti.lt

Naujienų santrauka

Bidonas ir jo artimi bičiuliai-Alzheimeris,Marazmas ir Parkinsonas susitiko su zelia ir jo draugais Koksu ir Duokpiniga.

Bidonas jau po minutės pamiršo,ko prašė zelia

Šlykštus žydas

Pažiūrėkit į to neūžaugos žydo Zelenskio paskutines nuotraukas, kaip jis atrodo, koks jis susenęs, užpakalis jau storesnis ir platesnis už pečius patapo, o ir iš veido atrodo gana šlykštus žydera. Brrrr……

Po Zelenskio vizito Vašingtone

Ukrams davė leidimą nusižudyti

Dzeikas

Parankine brosiura Vakaru diplomatams kaip deretis su Rusijos atstovais:
https://youtu.be/HPVwh7KJueQ

Tai pergale jis nebetiki?

Pagoglinkit straipsnį – “Украинское командование ждет русские танки в Киеве“
„Я не сомневаюсь, что они (российская армия) опять пойдут на Киев”, — делится своими тревогами с журналистом ротшильдовского журнала The Economist главком ВСУ Валерий Залужный. Как ни странно, это тот самый Залужный, который год назад обещал прокатиться на танке по Красной площади. Сегодня, как видим, ему мерещатся русские танки на Крещатике. 
Залужный также отмечает успешный ход мобилизации в России, стабильность в снабжении войск, дисциплину и высокий боевой дух мобилизованных, богатство ресурсной базы. 
Откуда у генерала такая грусть?

Žviegiu susiriesdamas

Xoxolų peremogos:

 1. prarado 25% teritorijos.
 2. prarado 0,5 milijono karių.
 3. prarado virš 25 milijonų gyventojų.
 4. prarado virš 50% šalies energetikos infrastruktūros.
 5. prarado 40% šalies BVP.
 6. sėdi be elektros.
 7. sėdi be šilumos.
 8. sėdi be vandens.
 9. sėdi be kanalizacijos.
 10. sėdi praktiškai be maisto…

Gal dar pavardinti?

Vadimas iš Norvegijos

Nueikite į Telegram kanalą uk_xoxol ir pamatysite kaip ukrofašistų lavonai mėtosi po laukus… Įspėjimas, tik stiprių nervų žmonėms.

Don Pedro

Konkolai teritorijos prarado ne 25%, o 75%, nes Ukrainos žemę masiškai supirkinėja užsieniečiai. Tuos 25% teritorijos Rusijai pavyko išgelbėti.

Pamastymas

..din don,pedryla,din don

Durniui 21:26

Užgiedok tautinę giesmę tik tyliai tyliai tyliai tyliai tyliai

Pamastymas

.prie egles varinek internacionaaaala,varijote

Su artėjančiomis šventėmis

Gražiausios Kalėdų eglės idėja būtų tokia: ant šakų kilpose kabo konservai, o viršūnėj pamautas anūkėlis. Apačioj galima pririšti seną ožį prie tvarto…

Armani

Didžiausias įvykis tas, kad narkomanas pas šeiminką atvyko be sportbačių.

Prašalietis

Tik Tok-inio „intelektualinio lygio” , visuomenės informacinio „saugumo specialistas”, „užgrūdintas specialiose operacijose” ir kalantis pinigą kaip „specialių operacijų atsargos(rezervo” karžygys” Aurimas Navys | Veidaknygė „politiniu strateginiu lygmenių” neišsivaikščiojusiems lansberginbio durnių laivo „patriotiniams” puskvailiams ir idiotams pasakoja juoką, kad-„Svarbiausias įvykis visame pasaulyje vakar buvo dviejų prezidentų – JAV ir Ukrainos – susitikimas Vašingtone.; kaip priešraketinė gynyba ” Patriot” eilinį kartą išgelbės nuo Mariupolio gynybos laikų „pergalingai” kovojančius su „orkais ir driskiais” banderinius chalopus… Nors ne visai nukvailėjęs ar suidiotėjęs žmogus prisimena, kaip pradžioje buvo pasakojama, kad Ukrainos karžygiai lengvai duos ruskiui „banderinio garo” dėka JAV masiškai tiekiamų „stebūklingų dževelinų”, Turkijos „nenumušamų Bairaktarų”, JAV „Himersai” jau seniai turėjo „sudriskusį ruskį iš Ukrainos būti nuvarusi” prie Maskvos…. „Taktiniu lygiu” lietuviškas specnazas Navys, paklausęs… Skaityti daugiau »

Dzeikas

Ka sake Orestovicius nezinau.
Zinau ka sako FAKTAI:
1) Rusija uzpuole Ukraina.
2) Ukraina atmuse bandyma uzimti Kijeva.
3) Rusijos kariuomene letai traukiasi stumiama 4 k.maziau skaitlingos Ukrainos.
4) Sunaikinti~3000 rusu tanku.
5) Agresoriaus kariuomene prarado 100 tukst vien zuvusiais.

Pamastymas

..as tai tiek kantrybes neturiu,kad argumentuotai kalbet su durnium,amoralu,isdaviku ir propagandonu.Be to,kvailiu,degeneratu ir slykscium.Gatvej tokiam be zodziu noretusi kalt galvon,na,tekste,pasiust na….Arba siaip,kokias izeidziancias nesamones rasinet,is atgrasumo tokiomis butybemis.Net ‘zmoga’ cia netinka.Taigis.

Prašalietis

Nesuprantu, kaip tokio „patriotiškai intelektualinio lygio” runkelis dar nekariauja su rusiškai „orkais” Ukrainoje, o laido liežuvį su” spec.operacijų karžygiu” Naviu Tiesose.lt.Nors pagal tai kaip ir kas yra rašinėjama matosi, kad ir be Ukrainos „patriotinė” psichinė-dvasinė būsina prašosi specializuoto gydymo ir reabilitacijos daugiau nei vieno lietuvių kovotojo prieš kelias dienas kalbinto Bilienės „apie šiuolaikinį karo supratimą”, paklaikusiomis ir bėgiojančiomis akimis pasakojusio,”kad jis nežino kaip jam pasisekė išnešti kanopas iš Ukrainos, kai iš buvusių 40 lietuvių liko 14, po dienos liko 11…”, kad jis visur nesijaučia ramus, nekiačia rusų, linkęs juos draskyti į gabalus, nemato prasmės gyventi- šeima jam duoda kažkokią egzistavimo prasmę. Interviu kalbėjęs „tautos galiūnas”-Ar sugrįš pakariauti į Ukrainą „nežino”.. Taip kad „patriotinis bičiuli”, padėjęs į šalį „Pamąstymus”,pirmyn į Ukrainą… Skaityti daugiau »

Pamastymas

…keblino jietis prie savojo kelmeelio eilines triedimo sesijos,ogi ziuri,orku kakalais kelmeeelis uzminuotas….Is to nusivylimo jietis pac apsikakaliavo..Ir suprato jietis,kad parsidaveliu nieks neliuuubija,ir savigrauza liepe jieciui dairytis ..giliako.

Antanas

Nebesiklausyk narkomano pasakų prieš miegą, vis dėlto suaugęs žmogus eso…

Pamastymas

..untaniuuuk,matosi,kad gerai elektra esi pakratyytas,eso….

Augustė

…”Rusijos kariuomene letai traukiasi stumiama 4 k.maziau skaitlingos Ukrainos”… Kokias čia nesąmones rašinėjat, ponai??? …”4 k. maziau skaitlingos Ukrainos”… Tai kur tie ukrų kariai pasidėjo, tada tikrai juos rusai išdaužė???
Paskaičiuokime, ponai. KARO pradžioje Ukrainos armiją sudarė 260 tūkst. karių. Mobilizacijų metu pašaukta kariauti nuo 1,5 mln. iki 2,2 mln. žmonių. Dabar, bene, 9-ta mobilizacija jau paskelbta ir į armiją Zelenskis šaukia net 60mečius “karžygius”senolius, nes nebera kam kariauti. Dar virš 51 tūkst. moterų pašaukta į armiją. Tai kur tie visi ukronaciai tada pasidėjo, ar tikrai RUSIJOS ARMIJA JUOS IŠDAUŽĖ??? Tada teisybė kalbama, kad Ukrainos armijos nuostoliai iš tikrųjų yra 0,5 MILIJONO žuvusiais ir dar antra tiek, – apie 1 MILIJONAS ukrų karių yra sužeistų.

Pamastymas

..puikusis auguste,kaip miela,kad tau taip ruuuupi Ukrainos kariai.Tik tavo maldu deka jie vis dar lupa kacapoidus.Aciu tau,dievobaimingoji…berneli.

Prašalietis

Dėl „žinių” tikri vietiniai „patriotai” turėtų paklausyti ką nuo kovo mėnesio pasakoja Zelenskio pagrindinis patarėjas karo klausimais Aristovičius, ką ne taip seniai europarlamentarams apie Ukrainos armijos praradimus „netyčia” prasitarė von der Leyen… O ir tavo „faktai” nėra tokie kaip tu „paišai”. Kiek atsimenu prieš derybas Turkijoje Rosjos Putinas padarė „žest dobroij voli” ir patraukė kariuomenę nuo Kijevo bei kitų vietų…Pasekoje turėjo palikti ir Iziumą neva tai „fronto išlyginimui… Ukrainos banderiniai chalopai po pora dienų atėję į atitekusias teritorijas darė filmukus ir pasakojo, kaip „orkai žudė taikius gyventojus”, per lansberginio durnių laivo TV „reikalo žinovai” pasakojo, kaip rusiški”sulaukėję orkai prievartavo” kocholų senes ir mažametes mergaites, po to jas žudė, pjaustė ausis…” Būtų geriau paieškoję, būtų suradę ir žudynių vietose „orkų” kakalų… Skaityti daugiau »

Dzeikas

Nustok pautais skambines.
Mano pateiktus faktus paneigt gali?

Pamastymas

…kaip anas skambins,jei jis bepautis…

Prašalietis

Numanau, kad tavo skelbiamų „faktų” šaltiniai yra Lietuvos TV skelbiamos „žynios” ir per „žynias” ir spaudą kaip „komjaunimo tiesa”, „Delfis”….skelbiamos „patriotinių ekspertų” kaip Iškauskas, Valatka, Laurinkus, Jakilaitis… „ekspertinės įžvalgos”… Todėl šiame „tautiniame” skambėjime yra nenurungiamai girdima beretinių patriarcho „tautos tatos” ir jo anūko pautų skambėjimas, bandant „pastebėjimui” taip pat „patriotiškai” pritarti. Šio iš kiekvienos skylės „patriotinio” patų skambinimo fone „patriotiniai” runkeliai net nepajėgia pamatyti rašomų konkrečių dalykų… Taip kad skaitydamas bent komentarus pabandyk negirdėti seno Lansbergių Vytautuko ir jo anūko jaunatviško pautų „patriotinio” skambėjimo juos aptarnaujančio gausaus beretitnio personalo pautų skambėjimo, kas užgožia net ir labiausiai „intelektualių” runkelių smegeninės bet kokią, nors ir mažiausią adekvačią veiklą… Beje tavo „faktus” ne kartą paneigė Aristovičius, o prieš kelias dienas ir eurokolchozo pirmininkė… Skaityti daugiau »

Pamastymas

..jietis puikiai ivaldes savo draugeliu,riuzzkiu idiotizmo taktika.Kad ir ka rodytum,anie suklinka…..a ieto fsio feiki..Todel su tokiais kretinais gincytis be pagalio yra juoku darbs.

Dzeikas

Ka paneige Orestovicius?
Inazijos i Ukraina fakta?
Patikrinkime tavo galvos uzpildo loginius rysius: 2×2 =4 ?

Prašalietis

Tavo vienintelis invazijos į Ukrainą faktas ir tas yra senas ir kuprotas kaip „tautos”tata Lansbergių Vytautukas, nes tavo invazijos fakto gimimo diena yra 2014 metai ir Krymo prisijungimas su visais referendumais prie Rusijos. Po to sekė Turčinovo ir pamėmusio žmonos pavardę Porošenko organizuotas „pergalingas „orkų” vijimas iš Donbaso, kurieUkrainos karžygiams baigėsi Jelovaisko ir Debalcevo „Mariupoliais” ir Putino inspiruotais Donbasui „dogovorniakais” Minskas 1 ir Minskas2.. Na o kitus faktus apie Kijevo ir kitus tavo paminėtus ukrainietiškus reikalus paneigia Kijevo Bučės komedija ir Aristovičius su von der Leyen konstatacijos. Čia tau ne savo „patriotiniais varpais” kelnėse „patriotiškai-duosim ruskiui garo”skambinti…

Dzeikas

Prasalaitis kaip chrestomatine Orwello „1984” iliustracija:
Karas – tai taika. Sokolado dienos norma padidinta.nuo 50 iki 30 gramu.
Negerk Joneli is ozio pedsako – Prasalaiciu pavirsi.😄

Prašalietis

Komentaro pradžia yra gera- „Prasalaitis kaip chrestomatine..” Na o po to seka nesąmonė, nes „prašalaitis” savo komentaruose rašo „chrestomatiškai”( chrestos- naudingas + mathein – mokytis) – literatūros kūrinių ir mokslo veikalų ar jų ištraukų rinkinys, skirtas mokymui(si)) daugiau mažiau apie konkrečius dalykus, o Orwelas 1984 metais pamistikavo, kaip prieš porą metų Fukujama apie „žmonijos istorijos pabaigą”. Lansberginiame durnių laive yra linksmiausia ir juokingiausia, kad net ir „protingai pasamprotaujantys” dar neišsivaikščioję vietiniai komentarus rašinėjantys „intelektualai”, nelabai nuo jų atsilieka ir straipsnius rašinėjantys „patriotiniai naviai su čiuldėmis…”, pasiklysta sudėtingesnių žodžių prasmėse… O iki pindositano indėno kondicijos nupatriotėjęs lansberginio durnių laivo tipinis runkelis, cituoju-„‘pamemes’ tu,jieti,ant makaules visa buteli haaaros,kad pliauski kacapiskom mantrelem,babuine.Is apkvaitimo tau net leteneles nebesilanksto,ka jau apie makaule kalbet.”- vos parašęs… Skaityti daugiau »

Pamastymas

..su sv.Kaledom tokiu grybu nesveikinu,taciau linkiu bent zodziu reiksmes pramokt ir nerasinet ju kitiems.Dzeikioko minties isvis tau,pasirodo,neimanoma ikirst,nors ji aiski ir devintokui,skaiciusiam Orvela.Tu gi net nezinai kas tai,berasti ir berazumi maume.Tipiskas kacapuasas,isisamonines solovjovu idiotizmu rinkini.Zo,kaakius is padvorotnios.Ten ir lik,paslemeke,tamsybese.

Pamastymas

‘pamemes’ tu,jieti,ant makaules visa buteli haaaros,kad pliauski kacapiskom mantrelem,babuine.Is apkvaitimo tau net leteneles nebesilanksto,ka jau apie makaule kalbet.

molodec Putin

tik tovariščiaus putino dėka:

 • pizdiec rusijai ir ruskiams !!!

Večnaja slava tovariščiu Putinu !!
VOT !!!

cha cha cha…

Pagoglinkit – “Опубликованы спутниковые снимки почти полностью обесточенной Украины”. Телеканал Sky News опубликовал спутниковые снимки почти полностью обесточенной Украины. Pažiūrėkit foto – “Kyiv November 2022”. Achujet!!!

Narkomano norams piZda

Į JAV Zelenskį atskraidino iš Vokietijos amerikonų užplombuotame kariniame lėktuve, grįžo irgi užplombuotas, kaip kalinys. Zelenskis bergždžiai norėjo dar gauti sunkiųjų tankų ir naikintuvų, o Baidenas ukrainiečius „apgyvendino” Urano planetoje, pavadinęs juos Uranian people.

Prasitarė pagal Froidą

Džo Baidenas: – Mes busime Ukrainos pusėje tol, kol ji gyvuos.

Skorpionas

Tik narkomanai ir neismaneliai gali tiketi, kad nebranduoline valstybe gali laimeti pries branduoline valstybe ir diktuoti branduolinei valstybei kariniu veiksmu nutraukimo salygas. Manau, kad po Naujuju metu Rusija paskelbs ultimatuma banderoms per x dienu isvesti karines grupuotes is Sumu, Charkovo, Lugansko, Donecko, Zaporozes ir Chersono sryciu. Neivykdzius ultimatumo salygu bus suduotas branduolinis smugis transporto mazgams Cernigovo, Cerkasu, Krvojrogo ir Nikolaevo srytyse per kuriuos gabenami NATO ginklai ir samdiniai. Po to, atkirsti nuo ginklu tiekeju banderu daliniai bus apsupti, pasiulyta pasiduoti arba bus sunaikinti. Tuo pirmas specoperacijos etapas bus baigtas. Jei banderoms bus pradetos teikti raketos virs 80 km bus pradetas antras specoperacijos etapas po kurio banderu sostine taps Lvovas ir neliks priejimo prie Juodosios juros. Tie, kas itikineja banderus, kad… Skaityti daugiau »

Himarojam slava

Įdomu, ką reiškia Zalužnyj pateiškimas klounui, kad reikia griežtinti bausmes tiems, kurie pasitraukia iš fronto, arba atsisako vykdyti užduotis?

Spanxti
Naujas rusų priešas
Šokiai pokiai estrada

Išvaduotojai, kaip einasi karas, ar daug pergalių pasiekėt????? Pagoglinkit rusiškai, kelintą kartą užėmėt Bachmutą???? Platinams skelbimas, kad šiandien Bachmuto centre, kultūros namuose, Ukrainos kariškiai organizuoja šokius.
Kariūnams ir mergoms įėjimas už dyka.

Vadimas iš Norvegijos

Užgiedok tautinę giesmę tik tyliai tyliai tyliai tyliai tuliai

Armani

Žiūriu į Baideno kaklaraištį ir galvoju, ką jis man primena. Net negaliu susikaupti ir apmąstyti kodėl Zelenskis be sportbačių.

Pas Bidoną

Georgijaus juostelė kaklaraištis.
Trolina Zelenskį.

Geros naujienos

Geros naujienos. Netoli Artiomovsko “muzikantai iš orkestro” sunaikino idėjinį banderovcą, buvusį baudžiamojo saloreicho bataliono “Tornado” vado pavaduotoją Setgejų Batiašovą. Buvo denacifikuotas idėjinis nacius ir piktadarys.

RUSIJA

Sudegino Maskvą, bet Napoleoną išvijo.
Rusija pasitraukė iki Volgos, bet Hitlerį išvijo.
Dabar Rusiją smaugia 50 šalių, bet ji išlaikys, nes ją myli Dievas.
Kodėl nežinau. Matyt yra už ką.

Pamastymas

..Dievius myli riuzzkius per os,xa xa xa..

MI-6 agentas

Zelenskiui Washingtone buvo įteikta sulankstyta laidotuvių būdu JAV vėliava.

Kadyrovas

Kodėl nesuveikė JAV Patriot sistema pastatyta Lenkijoje, kai į ją atskrido sena rusiška raketa? :)))

Vadimas iš Norvegijos

Todėl, kad Patriot yra tik nevykusi S-300 kopija.

Dzeikas

🤣🤣🤣
Skamba kaip Garanda M1 yra nevykusi SKS kopija. Arba STG 44 – AK47-o.
Dar gali sulyginti kad Toyota Camry Volgos GAZ31 „nevykusi kopija”
Aplamai apie sovietinius ginklus „niet analogov v mire” gerai pasake zydu karininkas Igalis Levinas: „masines gamybos pigios stampovkes”.Atsip uz mano akademine lietuviu kalba.

Vania iš Muxosransko

Patriot yra Rusiškos s300 kopija. O rusiški daiktai niekada neatlieka savo fukcijų. Ukrainiečiai ką nori ir kur nori bombarduoja be jokio pasipriešinimo. Net Kryme tiltą ir Rusijoje aerodromus. Solovjovas buria, kad Naujų metų proga pils į Maskvą.

Dzeikas

Butu gerai.Ukrainieciai panasus i rusus, taciau skiriasi tuom, kad valdziai myzt sau ant galvos neleidzia.
Ir gerokai pranoksta tuos ismone ir kurybiskumu.
Gali ir ant Maskvos dovaneliu nuleist. Nors rusai prifarsirave ja visokiu saugumo priemoniu.Ziuresma.

Sign Up

I have read your article carefully and I agree with you very much. So, do you allow me to do this? I want to share your article link to my website: Sign Up

gateio

The point of view of your article has taught me a lot, and I already know how to improve the paper on gate.oi, thank you. https://www.gate.io/de/signup/XwNAU

20bet

Your article gave me a lot of inspiration, I hope you can explain your point of view in more detail, because I have some doubts, thank you.

59
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top