Karas Ukrainoje. Trys šimtai aštuoniasdešimt penktoji (Kovo 15 diena)

Locked N’ Loaded | Veidaknygė

Sveiki, žiūrim ką turim fronte 👇

📌Luhansko kryptis

📍Svatove. Be pakitimų.

📍Kremina. Sektoriuje tęsiasi lokalūs susidūrimai, agresorius įsitvirtina vakar ir užvakar užimtose pozicijose, vykdo reorganizaciją.

📍Lysychansk. Jau net agresorius pripažįsta, kad ukrainiečiai vis dažniau pereidinėja į kontratakas. Ypač aktyvūs mūšiai Zolotarivka – Verkhnokamenske ruože. Neatmestina, kad išsekinę rusų puolimo potencialą, Ukrainos pajėgų vienetai bando po truputį pjaustyti čia pleištą įvariusias agresoriaus pajėgas, tokiu būdu mažinant grėsmę Bilohorivka.

📌Donecko kryptis

📍Bakhmut:

📎Berhivka – Rozdolivka:

✏Khromove – Bohdanivka ruože gynėjai toliau didvyriškai laikosi, neleisdami agresoriui užverti apsupimo žiedo.

✏Orihovo Vasilivka – Zeleznianske – Vasyukivka (link Slavyansk) ruože rusams pavyko užimti Zeleznianske, tad jų placdarmas kelyje link Slavyansk toliau plečiasi. Primename, kad maždaug prieš porą dienų, jie pasiekė nežymų laimėjimą ir įvarė nedidelį pleištą į ukrainiečių gynybos liniją. Viliamės, kad artilerijos ir kontratakų pagalba šį įvarytą pleištą pavyks eliminuoti. Kita vertus, rusai netik išsilaikė, bet ir plečia savo kontroliuojamą teritoriją. Tikėtinas agresoriaus intensyvesnis judėjimas vystant savo sėkmę Slavyansk link.

✏Vasyukivka – Rozdolivka – Vesele (link Syversk) agresoriui ir toliau nesiseka pasistūmėti. Neatmestina, kad čia okupantai tik palaiko įtampą, o Syversk klausimą tikisi išspręsti kartu puldami link Slavyansk.

📎Mieste situacija toliau blogėja. Rusai stumiasi metalo apdirbimo gamyklos ir aplinkinių namų teritorijoje, taip kurdami placdarmą vakariniame Bakhmutovka upės krante. Užtat, Bakhmut pietinėje dalyje gynėjams pavyko atsilaikyti.

📎Į pietus nuo Chasiv Yar – Ivanivske tęsiasi sunkūs mūšiai. Rusai skelbia, kad jiems pavyko pasistūmėti prie Ivanivske, tačiau tai labiau panašu į dezinformaciją siekiant multiplikuoti kituose sektoriaus ruožuose pasiektos taktinės sėkmės efektą. Ukrainiečiai, kaip dažniausiai ir būna, ne tik ginasi, bet ir nevengia kontratakuoti.

📍Pateikiame žemėlapį, kaip galimą rusų tolimesnio puolimo PVEVą (priešo veiksmų eigos variantą):

📎I fazė – 1) užimti Bakhmut ir pulti link Chasiv Yar bei Semenivka; 2) kelyje link Slavyansk įsitvirtinti ruože Privylia – Malinivka, pulti į šiaurę link Severskyi Donets upės ir į vakarus link Kramatorsk; 3) kelyje į Syversk vieną puolimo kryptį kreipti link Vasyukivka į vakarinį flangą, tęsti puolimą palei Bakhmutovka upę į šiaurę, tuo pačiu atakuoti nuo Berestove į šiaurės vakarus ir šias dvi puolimo kryptis sujungti Sviato Pakrovske; 4) įsitvirtinti Zarichne.

📎II fazė – 1) nuo Chasiv Yar ir Semenivka pulti link Kostyantinivka ir Kramatorsk; 2) pasiekti Salvyansk ir Kramatorsk prieigas; 3) įsitvirtinti Kaleniki; 4) užimti Lyman ir Yampolivka, vykdyti sąveiką su kitame Severskyi Donets upės krante veikiančiais rusų vienetais (Kaleniki apylinkėse) ir taip atkirsti ukrainiečių grupuotę esančią Syversk.

📎III fazė – 1) užimti Kostyantinivka, 2) pradėti Kramatorsk ir Slavyansk puolimą; 2) nuo Lyman atakuoti link Raihorodok – Donecke, kirsti upę vakariau ir siekti atkirsti kelią Slavyansk – Izyum, taip paremiant operacijas Slavyansk link; 3) pradėti likviduoti Syversk „katilą“.

Atsižvelgiant į ankstesnių agresoriaus operacijų tempą, galimybes pritraukti resursus ir rezervus, tokiam sumanymui įgyvendinti rusams prireiktų bent pusės metų. Ukrainiečiai šiuos galimus planus gali sujaukti su sėkminga gynybą naujame ruože, kontratakomis ir/ar kontrpuolimu.

📍Avdiivka – Mariinka. Sektoriuje sunkūs mūšiai, tačiau be didelių pakitimų kontaktinėje linijoje, agresorius ir toliau bando pulti didelėmis pajėgomis prie Vodiany ir Mariinka, tačiau ukrainiečiai sėkmingai apsigina.

📍Vuhledar. Tęsiasi lokalūs susidūrimai, kontaktinėje linijoje pakitimų nėra.

📌Zaporizhia ir Pietų kryptyse be pakitimų. Tiesa, vakar Melitopolyje į kosmosą teleportuotas vienas rusų koloborantas. Taigi Ukrainos partizanai ir toliau veikia.

2.8 9 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
82 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Praeivis

Потери ВСУ превышают 250 тыс пишет American Thinker, а объективной информации на Западе почти нет. Автор считает, что это приводит США и НАТО к безрассудной политике по Украине, так как замалчивать российские успехи крайне опасно. О состоянии военного конфликта в Украине публика пытается много читать. Но факт остается фактом: пробиться при этом сквозь туман западной пропаганды и откровенной лжи крайне сложно. Хотя постепенно вырисовывается картина решительной, медленной, мучительной и болезненной победы России. Украинские потери почти наверняка находятся на невыносимом, неприемлемом для Киева уровне. Ближайшие к истине предположения располагаются где-то в диапазоне от 250 тысяч погибших военнослужащих ВСУ, что на несколько порядков больше, чем у России, которая к тому же располагает гораздо большим по численности населением. Украина сейчас теряет целое поколение… Skaityti daugiau »

Buržua cinizmas

Mes jums tieksime ginklus, patys nedalyvaudami, o jūs ten kariaukite ir mirkite iki paskutinio ukrainiečio, už mūsų gerovę.”

Ponams patinka

Kada baudžiauninkai už jų gerovę didvyriškai miršta.

Putinas

Mes jums tieksime ginklus, patys nedalyvaudami, o jūs ten kariaukite ir mirkite iki paskutinio ukrainiečio, už mūsų gerovę.”

Tikėtina

Kinijos kariniai ekspertai simuliacijos būdu nustatė karo Ukrainoje pabaigą. Tai turėtų įvykti šią vasarą, kada Rusija nugalės Ukrainą.

Dzeikas

Jeigu iki to laiko rusu frontas nezlugs, kaip atsitiko 1917m rudeni😏

nuuuuu

xabad vairuoja

švabyno TV

Lietuvos televizijų ir radijų (bet kokių) ĮPRASTINĖ PROGRAMA 6:00 – Sveiki, jeigu dar gyvi. 7:00 – Labas rytas, Lietuva. Rusai puola! 8:00 – Svarbus pranešimas. Suįžūlėjusi Rusija atsakė į mūsų demokratiškas sankcijas – sūrio nebeperka. 9:00 – Ramanausko-Užkalnio žinios. 18+ 10:00 – Rytų Europos pornostudijų centro įžvalgos „Anal‘itika“. 11:00 – Labai nuobodi laikraščių apžvalga „Putinas kaltas dėl visko pasaulyje“. 12:00 – Himnas, snargliai,ašaros, miško broliai vis dar bunkeryje – duokite pinigų. 13:00 – Karinė programa. Lietuvos kreiseris „Aukštaitis“ pervadintas į „Š…“ (kad nenuskęstų). 14:00 – Tapkino laida – pinigų nėra, bet jeigu atimti iš visų Lietuvos ubagų terbas, keli liberalai galėtų pasistatyti po pilį. 15:00 – Vaikams. Kasparas apie dėdulę Vytuką, žiaurius sovietus ir nepriklausomybę. 16:00 – Laida „Sveikata” .… Skaityti daugiau »

Liaudies išmintis

1.„Jei laisvė iš viso ką nors reiškia,tai ji reiškia teisę pasakyti žmonėms tai, ko jie NENORI girdėti“ (Dž.Orvelas) 2.“ 5 procentai visuomenės mąstantys, 15 procentų galvoja, kad mąsto, o likusieji 80 procentų net bijo mąstyti“ (Bernardas Šo) 3.Visiškai nesvarbu,kas balsuoja ir kaip balsuoja- svarbu, kas balsus skaičiuoja. 4.Lojalumas-nebuvimas būtinybės mąstyti. 5.Mirti už kažkieno idealus yra daug lengviau,nei gyventi pagal juos. 6.Auksinė taisyklė-kieno auksas, to ir taisyklės. 7.Jei nori nugalėti priešą-išauklėk jo vaikus. (Kinų patarlė) 8.„Revoliucijas pradeda idealistai, tęsia kriminalistai, o baigia karjeristai.“(Dantonas) 9.Kas kovoja,gali pralaimėti, kas nekovoja—tas jau pralaimėjo. 10.Geriausias būdas pavergti žmogų-be paliovos jį laisvinti. 11.„demokratija yra blogiausia iš visų galimų santvarkų,kurioje hienos valdo asilus.“(Aristotelis) 12.Propaganda yra veiksminga, jei klausome, kas ką čiulba ir tampa bereikšmė, kai pamatome, kas… Skaityti daugiau »

“Reuters”

Kinija, Rusija ir Iranas Omano įlankoje vykdo bendras karines pratybas. Pratybos vyks nuo šio trečiadienio iki sekmadienio, pranešė Kinijos gynybos ministerija. Tikslas esą yra gerinti „praktinį bendradarbiavimą“ tarp dalyvaujančių šalių karinių jūrų laivynų, informuoja agentūra „Reuters”.
Pratybos yra dalis vis glaudesnių ryšių, kuriuos Vakarai su nerimu stebi ir Rusijos invazijos į Ukrainą akivaizdoje.

Z V O

Z – Za Победу 

V – Сила V Правде 

О – Отважные.

rinkimų plakatai LT valdžiagyviams

http://liaudiesmenas.livejournal.com
 
P.S.ankstesnius postus galima pamatyti,apačioje paspaudus “Previous 10”
 

Ivan Dulin

Pažiūriu BACHMUTO šaudyklos įrašus su krūvomis besivoliuojančių ukrosvinų lavonų ir gera nuotaika visai dienai garantuota.

dar tikintiems rinkimų balaganu

Šitie,atsiprašant,“rinkimai“ yra visiškai tuščias nieko nelemiantis debiliškas farsas, nė kiek ne blogesnis nei tarybiniais laikais-bet kokiu atveju visada „laimi“ tik tolerastų ir vagių blokas, jokiai realiai opozicijai juose dalyvauti tiesiog NELEIDŽIAMA. Mūsų valdžiagyvių niekas nerenka-juos visus iki vieno iš anksto PASKIRIA jų ponai už Atlanto nuo pat 1990 metų. Rinktis paprasčiausiai nėra iš ko.   Visos „partijos” tėra elementarios konkuruojančios banditų gaujos,tesiskiriančios tik pavadinimais,jų tikslai visiškai vienodi-negrų ir afganų kolonizuota ir bilo bandito mirties vakcinomis išnuodyta bei sučipuota Lietuva be lietuvių   Kol žmonės neįsisąmonins kad “konstitucija” Lietuvoje de facto yra niekinis pliurpalų rinkinys, kad ta fantastinė deklaratyvių tezių knygelė yra tik kriminalinės chuntos priedanga, kol žmonės banditų gaują vadins valdžia, kol režimą vadins santvarka, kol egzistuos bukai naivus tikėjimas… Skaityti daugiau »

Man labai patinka vasario 28d. straipsnio foto

Ukrosvinas, prieš mūšį prie BACHMUTO rūkantis paskutinę savo gyvenime cigaretę.

juodas jumoras

2050 metai. Lietuvos Respublikos Seime švenčiami tolerancijos ir pakantumo metai, iškilmingas posėdis: Seimo pranešimas Lietuva, titaniškomis mūsų teisėsaugos pastangomis, jau pagaliau išsprendė visas problemas su pakantumu ir tolerancija visuomenėje. Beliko nedidelė netolerantiškų ir nepakantumu pasižyminčių žmogelių grupė, užsispyrusiai kažkodėl besivadinanti tauta – Lietuviais, jie kategoriškai atsisako vadintis išdidžiu vardu “europietis”. Ši maža, pasibjaurėtinų žmogelių grupė yra aptverta rezervate netoli Balbieriškio. Jie savo netoleranciją kitų tautybių žmonėms pareiškia per tai, kad užsispyrusiai atsisako nebevartoti tos bjaurios Lietuvių kalbos. Jie yra tiek nepakantūs kitos seksualinės orientacijos žmonėms, kad vis dar ekstremistiškai gyvena šeimose, kuriose santuoka yra paremta vyro ir moters sąjungos pagrindu. Jie atsisako geranoriškai atiduoti vaikus į gėjų, žydų ir musulmonų tolerancijos mokyklas, kuriose šie galėtų laisvai nuspręsti savo seksualinę ir… Skaityti daugiau »

yell…Z.V.O.marine

o bučoje (ir kitur (?!!!) ) buvo kažkookios žudynės ???? – ar turime kažkokioos, daugiašalės , bent jau deklaruojamai nepriklausomos komisijos ar tyrėjų komandos išvadas, jog toj bučoj buvo būtent “žudynės“, t.y. specialus, tikslingas kažkokių žmonių žudymas ????! – kokio šolco reikia kasdien kartoti šizoukropų ir viso pindosyno propagand0nines fekalijas, per kurias jau ir taip nėra kuo kvėpuoti ???

Pastabus

…nugelltusi ichtiandro isnara,kvepuok xuilo haaazu is jo siknos…ir tau palengves..

Anonimas

Qrwa, kaip tu nusibodai su savo beverčiu kiauksėjimu vos ne po kiekvienu žodžiu. P*sk na*ui iš čia.

praktiški patarimai

Esu gavusi kelis paklausimus, kaip išsisukti iš šauktinių kariuomenės.
Mano pasiūlymas būtų toks:
Ateikit į med. komisiją su marškinėliais, ant kurių:
a) Putino atvaizdas ir užrašas „Крым наш”
b) Užrašas „9/11 – INSIDE JOB”
c) Užrašas „NATO – North Atlantic Teroristic Organization”
d) Užrašas „Tarnauju JAV okupantams”
ar pan…

Man labai graži ir kovo 8 d. straipsnio foto

“Ukronacių karinė veteranė Jana Riklickaja slapyvardis „Jara”, nušauta kovo 3 dieną bėganti su grupe kitų „herojų” iš Bachmuto”.

su meile-koncervams

Apduję lyg musės nuo landsbergio dvoko,
Beretės prieš Lietuvą myžti išmoko.
Kaip daiktą bevertį jie pardavė šalį-
Be jankių jau net nusišikt nebegali.
Ir verkia Tėvynė, nes jankiai ją trypia
Kaip erkės jos kruviną kūną aplipę.
Tik landsbergio šunys to siaubo nemato-
Į šūdą įmynę gyventi įprato.
Beretės negali žiūrėti į tiesą-
Nors šuns būdoje susiranda sau priešą.
Bet kur per žiūroną užžlibinę rusą,
isteriškai klykia,kad puola,kad muša.
Tokie jau tie mūsų beretės nupušę
Pardavę jankynui ir kūną, ir dūšią.
Ir ponai laisvai žudyt Lietuvą gali,
Nes bailūs vergai – bijo gint savo šalį!
Pamiršo jie Blindą ir garsią jo pušį,
Ir dreba po vieną,apžioję po kušį…

Teroristas Nr.1

‘NATO – North Atlantic Teroristic Organization”.

šlykštūs dvigubi standartai

Kai siautėjančius ir langus daužančius demonstrantus išvaiko Rusijoj, Baltarusijoj ar Kinijoj – tai baisus nusikaltimas DEMOKRATIJAI ir ŽMOGAUS TEISĖMS – skerdžiamų kiaulių balsais žviegia „žmogaus teisių gynėjai”. Jeigu demonstrantai – net ir langų nedaužantys – vandens patrankomis, guminėmis kulkomis, ašarinėmis dujomis ir talžant lazdomis, išvaikomi JAV, Didžiojoje Britanijoje, Prancūzijoje, Belgijoje, Turkijoje, Gruzijoje, „draugiškose“ arabų valstybėse ar Lietuvoje – net prieš vaiką naudojamas smurtas – tai NEREGĖTOS LAISVĖS IR DEMOKRATIJOS VIRŠŪNĖ – necyptelėja nė vienas „demokratas“. Jeigu DRAUGIŠKAME Kosove, atplėštame nuo Serbijos, žudomi žmonės, kad taptų organų donorais, jeigu Kosovo prezidentas – mafijos draugas, – nieko tokio… „Demokratai“ visa gerkle baubia, kai Rusijoje teisiamas koks amžiaus vagis, per keletą metų prisivogęs milijardus, bet tyli, kai į kalėjimą uždaromas JAV karo nusikaltimų… Skaityti daugiau »

Tegyvuoja Baltarusija

Vieno prieš JAV mirtį amerikonai nesuspėjo padaryti – nuversti baltarusio Lukašenkos per jo 66 metų gimtadienį, Gaila, tiek pinigų buvo investuota, tiek daug metų opozicija buvo rengta, o Lukašenkos fronto net išverstakailis komunistpalaikis Linkevičius nepralaužė su savo storu pilvu, visas Baidenu ir JAV demokratais nėščias.

Nepanoro Lukašenka būti nuverstas, nepanoro būti tampomas ir žudomas, priešinasi. Negeras toks. Nepriima šios amerikonų dovanos 66 gimtadienio proga.
Kai kas iš rytų ir vakarų piktinasi, kodėl tas „paskutinis diktatorius“ nepasiduoda. O man jis patinka, tai tikras valstietis, paskutinis Europos arijas, kuriam neužmausi moteriškų aukštakulnių ir pėdkelnių, neišmarginsi septyniom iškrypėlių spalvom. Automatas jam tinka. Vyras taip ir turi elgtis. Žinoti, kada į ranką imti arklą, kada šautuvą.

Narkotikai ir kvailių gamyba

„Pats vertingiausias rinkos ekonomikos resursas yra… kvailys“, – teigia prof. Valentinas Katasonovas. Jo žodžiais, rinkos ekonomika – tai perskirstymas, o efektyvus perskirstymas mažumos naudai vykdomas dviem būdais – apgaule ir jėga. Jėga naudojama tais atvejais, kada apgaulė neefektyvi, o apgaulė efektyvi tiktai tada, kada žmonės nieko nesupranta, kada jie padaromi kvailiais. Išrasta daug priemonių gaminti kvailius: MIP, funkcinius beraščius gaminantis švietimas, narkotikai ir taip toliau. Rinkos ekonomikos apologetai kvailių gamybai kūrybiškai pritaikė literatūrą, meną, muziką ir net sportą. Jie kvailio gamybai stengiasi panaudoti viską, kas supa psichiškai sveiką žmogų. Narkotikai – pati veiksmingiausia priemonė pasigaminti kvailį, sunaikinti žmoguje žmogų, paversti jį idiotu, todėl postmodernistinė Vakarų anticivilizacija ir naudoja narkotikus visuomenės iškvailinimui labai intensyviai. Nugirdyta ir užversta narkotikais Lietuva – geriausias to pavyzdys. Į Lietuva narkotikai įžengė kartu… Skaityti daugiau »

Vasiliec

https://lenta.ru/news/2023/03/15/timesecuritycouncil/
„С 1 апреля этого года председательство в ООН будет передано России.“

Vasiliec

„Дмитрий ВАСИЛЕЦ выступил в ООН и обвинил Зеленского в ТЕРР0РЕ против РУССКОГО языка „https://youtu.be/LrdwItSyaT4

Vasiliec

Василий Небензя ОСАДИЛ западных колег на Совете безопасности ООН
https://youtu.be/KEoyKSOWoh8

Vasiliec

Сайт для голосования за Декларацию защиты украинского народа: http://www.nrvch.com
galima prabalsuoti bet kuriam Ukrainos piliečiui bet kurioje pasaulio šalyje per paso vierefikaciją
KARUI STOP

Oho

Pasirodo Sorošiniai dar ir dailininkai.

Pastabus

NEMIELI BOTU CIUCELLOS,JUSU NUSIDEVEJIMO LAIPSNIS STEBINA,JOKIOS ISMONES,TVAIKAS NUO JUSU BEZDEJIMO NEZMONISKAS.TIKRAS RIUZZKYJ DUCH,BHWEEEEEEEEEEEEEE….

Kažinkevičiau,

užsikoduok nuo durnumo. Sakyk: daktare, man visur norisi kišti savo trigrašį, nors esu kvailas kaip čebato aulas!

Pastabus

…bhweeeeee ant tou…

Ha-ha-ha

“Atsilikę” rusai užpylė kibirą aviacinio žibalo ant amerikiečių $56 milijonus kainuojančio žvalgybinio – karinio bepiločio orlaivio, o tas P Y S T ir nukrito į Juodaąją jūrą…

Pastabus

..JUODAA…TU CIA SIKDAMAS RASEI…AR IS BAIMES,KAS DABA BUS,ZAGSET PRADEJAI,XA XA XA

Pamanykit, negras supyko

Virš Juodosios jūros sudužus amerikiečių kariniam dronui, JAV gynybos sekretorius Lloydas Austinas apkaltino Rusiją agresyviu elgesiu.

Darijus

Tai agresorius ir turi būti agresyvus.

Tai rusų kartoninis lėktuvėlis

nupūtė amerikės stebuklą?

Romualdas

Jankyne bankrutavimui ruosiasi sekantis jau ketvirtas bankas – „Pirmas Kalifornijos bankas”. Tarp kitko, jis daug stambesnis nei žluges „SVB”. Daug pensijiniu fondu prarado pinigus žlugus SVB. Pvz. Švedijos pensiju fondas prarado 1 milijarda 130 milijonu pensininku pinigu. Idomu – kur laikomi Lietuvos pensininku pinigai?

Darijus

Lietuvos pensininkų pinigai seniai pasidalinti.

Šmikutienis

Menkas šis rašinėlis. Pradedu pasigesti konservatorių-pedofilų bendruomenės fantasto Aurimo Navio pasažų.

O kregždutės tai apsišikę !

Aplamai nesuprantu žmonių balsuojančių už PEDOFILŲ PARTIJĄ.

Džordžas Orvelas:

„Žmonės, kurie balsuoja už nevykėlius, vagis, išdavikus ir sukčius, nėra jų aukos. Jie yra bendrininkai”.

Prašalietis

Gera žinia tiek lansberginio durnių laivo tiek jo neišsivaikščiojusiems keleiviams, kurių „ramybę retkarčiai drumsčia” pedofilijos skandalai. Lietuvos vyriausybė skiria pinigų, kurti netekusių tėvų Ukrainos 6-14 metų vaikų „globojimo gelbijimo” namus. Planuojama Lietuvoje „priglausti” keliolika tūkstančių Ukrainos vaikučių, kurių labai laukia „pasidalinti savo meile” vietiniai „bartoševičiai”. Jokie šių Ukrainos vaikučių tėveliai Lietuvoje seksualinių skandalių nekels, lansberginio durnių laivo „piliečiai” galės ramiai be seksualinių skandalų plaukti „gerovės valstybės” link…

V.TOMKUS

Tai ir sakau, Lietuva be pedofilų, Lietuva be ateities.

U-2

Kol Lietuvoje nebus įteisinta pedofilija, tol skandalai retsykiais drums piliečių ramybę” Apgailestauju bet si ekspertu antraste, galejo buti aktuali kokius 20 metu atgal. Dabar gi, keturiasdesimtaisiais kuprotojo Ozio Vyckos ir jo Anuko, energingojo Small Dikucio eros metais Lietuvoje ji jau totali atgyvena. Laikai kada šurikai šurajevai ir pedokristijonai taikiai krusdavo vienas kita ir net kurdavo doras, landzbergines TS-LGBT „šeimas”, Lietuvoje negryztamai praejo. Todel, yteisinus pedofilija, minetas personas beveik garantuotai patrauks ant zoofilijos, o yteisinus ir ja, progresyvieji ir profesionalieji landzbergistai ims rausti sviezius kapus. Kaip visi zino, trys dienos po mirties, tokiems šurikams ir kristijonams nabasnykai tampa brandintomis „nuotakomis” ka vel reiketu yteisinti LR Seime..

Pastabus

…anokia cia naujiena…,visi sudziai seniai uzjuto nekrofiline meila lt ir jos gyviams.Ju moto yra…pisk absol viska,kas kruta ir kas jau po zeme.Ziu,Banioni,Marcinkeviciu,Sondecki PATVARKE SU DIDZIU PASIMEGAVIMU.

Pastabus

..kitaaajus savo zemelapiuose desimtis riuzzkiu miestu pervadino kiniskai.Vladivostokas vadinamas ‘skrendancios gerves snapu’….xa xa xa,zaxarova tyli,nors pati yra orientaliste.Mol,nepastebi…..XANA RASIEJUSKAI MATUSKAI,kitaicai jau pjausto jai,gyvai esant,rankytes ir kojytes…..xa xa xa.SMAGU.

Ar.

sapnininke skaitei, d e b i l e ?

Pastabus

..o tu tik viena sakini ismokai ar da zapaskei turi da viena pakavooojes,glusiau….

Prerogatyva

Pagoglinkit – “Кремль прокомментировал идею поднять беспилотник США со дна Черного моря”. https://lenta.ru/news/2023/03/16/bespilot/ Дмитрий Песков заявил, что военные могут заняться вопросом поднятия беспилотника США со дна моря. «Это прерогатива военных. Если они считают это необходимым для наших интересов и нашей безопасности делать в Черном море, они будут это делать», — сказал представитель Кремля.

Jankiai jau “stumia į kelnes”

Skaitykite – “CNN: Rusija jau pasiekė JAV drono sudužimo vietą Juodojoje jūroje” /lrytas/.
Spaudos konferencijoje po reto Jungtinio štabų vadų komiteto pirmininko – JAV generalinio štabo viršininko generolo Marko Milley ir Rusijos generalinio štabo viršininko Valerijaus Gerasimovo pokalbio M.Milley sakė, kad droną Jungtinėms Valstijoms atgauti bus sunku.
Du pareigūnai patvirtino CNN, jog Rusija pasiekė „MQ-9 Reaper“ sudužimo vietą Juodojoje jūroje.
https://www.lrytas.lt/pasaulis/ivykiai/2023/03/16/news/cnn-rusija-jau-pasieke-jav-drono-suduzimo-vieta-juodojoje-juroje-26440107

čia dar ne viskas

Rusai iškels iš jūros ir perduos Iranui.

Rusai pradeda ir laimi

https://kyivindependent.com/news-feed/zelensky-russia-occupies-1-877-ukrainian-cities-and-villages
„Zelensky: Russia occupies 1,877 Ukrainian cities and villages”.
 
pergalė, pergalė, pergalė Rusijos, viso 1877 pergalės!

Pastabus

PONAI TAVARISCIAI B A N D I T A I .,prasytumem papasakot ka nors juokingesnio.Jusu supelijusios ‘naujienos’ veikia migdanciai.Prasom apie xuilo dvoinyka mongolijoj,kur jis APSIKRIUKSEJO,xa xa xa..

???

Apie ką čia tu, d u r n e l i ?

Pastabus

..O tau dokas da neiteike tavo diagnozes…Keista,labai keista….

Pastabus

WRANGLER PRADEJO REKLAMUOTIS PORNO PUSLAPIUOSE.PRIGOZELIS TUO YPAC DIDZIUOJASI….xvatyt drocyt,vstupaitie v WRANGLER…

Yra Prigožino zekams ant ko pasismaginti :)))

Kaip praneša “Ukrinform”, 2023 metų kovo 1 d. Ukrainos kariuomenėje jau buvo 60 538 moterys.

Pastabus

.TU,cerepoviece,mnogo umniciajies,tuoj dvesi nuo TBC

Pastabus

matuskoj rasiejoj i komunalinius mokescius itraukiamas mokestis uz prieslektuvine gynyba……strana ciudies….,xa xa xa…sikmonkei da mokytis ir mokytis..

saugok

gerai saugok klozetą, nes ateis putinas ir pavogs

atvaro

atvaro su tanku ir pavagia klozetą, paskui gaudyk vėją laukuos…

Pastabus

…jo,as unitaza laikau ant lanciuga prirysyyys,blet…

Pastabus

..pucyyynas jau nebataaais,anu kitajozai unt patala laika,pranysia,kad uns dveeesia,xa xa xa…

Pastabus

BOTU IR CEBATU FIURERIS NEISLEIDZIA I LAISVE SAVO TVAAAARIU.T Y S Y N A

Diadia Vasia

Gav gav gav au au au kiau kiau kiau….

Pastabus

.VASKA,SEDET,VASKA,BALSA,GEEERAS VASKA,UMNYCA…..

Singeris

Žydšaudžiai – bandera šaukia: pomogite! Fashistai stimpa kasdien po rusų tankais, važiuosite padėt banderopyderastams! Lanzbergas jumis laimina – pokario banditų anūkus, tremtinius ir pedofilus !

Geras !

Čia tuo parašymu kaip šlapiu skuduru Ožiui per snukį.

Pastabus

..atai ka,baidykla,naini praustyyyyys,sventu Nykdu lauky,ajaaaazau,kakys ancyyykristas

IŠVADA

Pagal čia rašinėjančių slavaukrainiečių gerbėjų komentarus, galima daryti išvadą, kad didelė krizė yra ištikusi dalbajobų liandsbergių šaiką, nebeturi normalių žmonių savo gretose. vien tik рederastai, pedofilai, vagys, sukčiai, melagiai ir anūkas.

išvadai

respect

Pastabus

…padekDie,sudu panoooosen…

Pastabus

…sysionais visuu sava famyliju pavardyyyjai,baiboke…

šunie

Tik tiek beišvemi? Paslabai.

Pastabus

…BHWEEEEEEEEEE….

Pastabus

BOTU IR CEBATU FIURERIS ISLEIDO ANTRARUSIUS BAIBOOOOKUS,LABAI JAU ANYS NEKOOOOKIE,SLABIOZZZZ

vladas lukosevicius

Vaikpisių partijos gerbėjai ištikti šoko: ukrosvinų pergalių nei iš tolo nebesigirdi, priversti dalbajobai tuščiai kiauksėti……

Pastabus

…vladzka ukol sieviciau,kuom badaisi,a….O BARTO SIEVYCIUS NE FAMILIJA KARTAIS…

Pastabus

NELABO RYTO,BAIBOOOKAI.PRIESTUPYM….siryt uz rankyciu ir kojyciu,gerai isiubuojant,is kremliaus palociu buvo ismestas lziepucyyyynas.Kaip Panikovskis,Smidto sunus.Ieskomas naujas kandidatas i pucyyyyynus,nes tikrasis nudvese germanijoj dar 2006m….Gal jusyse yra norinciu,zarplata 100rb.v cas.GOIDA,UBLIUDKAI………

82
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top