Karas Ukrainoje. Trys šimtai aštuoniasdešimt septintoji (Kovo 17 diena)

Locked N’ Loaded | Veidaknygė

Luhansko kryptis

Svatove. Ukrainiečiai atmušė rusų atakas šiauriniame flange, jos vis labiau įgauna trikdomąjį pobūdį. Panašu, rusams ima stigti pajėgų ir resursų surengti plataus masto puolimą, tačiau užtikrintai tvirtinti dar anksti.

Kremina. Rusams pavyko atsiimti puolimui patogią teritoriją į pietvakarius nuo Chervonopopivka, kurią prieš kurį laiką buvo atsikovoję ukrainiečiai. Ukrainiečių šaltinių teigimu rusai šias pozicijas atsiėmė prieš keletą dienų ar net savaitę. Be to, agresorius po žingsnelį toliau plečia placdarmą prie Dibrova.

Lysychansk. Rusų atakos Bilohorivka ir Spirne ruožuose atmuštos.

Donecko kryptis

Bakhmut:

Berhivka – Rozdolivka:

Khromove – Bohdanivka ruože ukrainiečiai neprileidžia rusų prie Khromove. Agresoriaus puolimas stringa ir prie Bohdanivka, tačiau rusams pavyko užimti gyvenvietės šiaurėje esančias aukštumas.

Orihovo Vasilivka – Zeleznianske – Vasyukivka (link Slavyansk) ruože nepaisant rusų bandymų išvystyti pastarųjų dienų taktinę sėkmę, ukrainiečiai neleido jiems pasistūmėti keliu vedančiu link Privilya.

Vasyukivka – Rozdolivka – Vesele (link Syverks) be pakitimų,

Mieste tęsiasi sunkūs gatvių mūšiai, pozicijos eina iš rankų į rankas.

Agresorius vis intensyviau spaudžia Chasiv Yar – Ivanivske kelyje, Ukrainos gynėjai bando neatiduoti mūšio iniciatyvos į rusų rankas – aktyviai dirba artilerija, gynėjai pereidinėja į kontratakas.

Avdiivka – Mariinka. Agresoriaus pastangos pasistūmėti Avdiivka įtvirtinto rajono šiaurėje ir vakaruose baigėsi nesėkmėmis. Maža to, prie Nevelske agresorius stipriai gavo į skūrą, buvo priverstas palikti pozicijas ir atsitraukti. Toliau tęsiasi sunkus mūšis Mariinka.

Vuhledar be didesnių pakitimų.

Zaporizhia kryptyje sąlyginė ramybė. Kaip ir spėta, po to, kai prieš porą dienų, tikėtina buvo įvykdyta žvalgyba mūšiu, ukrainiečiai strimgalviais nepuola to kartoti, o greičiausiai analizuoja surinktą informaciją ir koreguoja savo sumanymą.

Pietų kryptyje palei kontaktinę liniją dirba abiejų pusių artilerijos vienetai apšaudydami tiek kontaktinę liniją tiek ir bandydami pasiekti toliau, į gynybos gylį esančius taikinius. Tuo pačiu, vakar ir šiandien Kryme vėl girdėti sprogimai. Dirba rusų oro gynyba, tačiau ne visada sėkmingai. Antai, buvo girdėti sprogimai Perevalne esančiame agresoriaus kariniame dalinyje.

2.5 13 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
223 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
DD plius DD

Keista. Ruskyno liokajai tyli ir komentaruose nesidergia. Gal dėl to, kad jų pachanui išrašytas tarptautinis arešto orderis ir tie bidniagos dar nežino kaip reaguoti. Bet manau tylės neilgai. Tuoj pamatysim visą tų silpnapročių tradicinį repertuarą.

Anonimas

Žirniuk, morkas mėlynais galais mėgsti? Galiu pasiūlyti, pačmokinsi, pirštukus pailsinsi nuo rašymo. Pavargai jau visus čia į demokratiją atvertinėti.

Anonimas

Kažkam labai patiko šitas mano komentaras, tai nukopino iš kito straipsnio ir čia įkėlė. Bet aš nepykstu, gerai pataikė. Tiksliai.

DD plius DD

Kaip ir sakiau. Iš rusiško gadylniko nieko naujo- tas pats per tą patį. Apie arešto orderį nei žodžio.

Ha-ha-ha !

Pagoglinkit – “Медведев указал, где следует использовать документ МУС об „аресте” Путина”. https://ria.ru/20230317/medvedev-1858699517.html
Дмитрий Медведев сопроводил пост о решении Международного уголовного суда (МУС) по аресту Путина значком с туалетной бумагой.

Pastabus

..matai,tau jau viska paaiskinau….,tas su priznybta tarpdury morka ypac juokingas.Per gyvenima ismoko si vieninteli sakini….,paskui jam priznybo iki pamelynavimo….Nuo tol jis pamilo pucyyyyyna….,bendras likimas…

DD plius DD

Apie orderį „kasparov.ru” rašo V.Ginzburgas : „Никогда еще Россия и „Русский Мир” не испытывал такого унижения, чтобы единственная на сто сорок миллионов пар рук и ног этого мира голова была так унижена.
Унижение властителя – это трагедия рабов. Ведь им, в отличие от других народов, никогда и ничего подобного не удавалось.”
Trumpai lietuviškai išvertus- Vakarai Putiną „pagaidino”. Su kuo ir sveikinu skaitytojus.

tuu

Tik tiek išmąstei, d u r n e l i ?

Pastabus

…zzzz a y kkka,aik mmm ie ggot

yell…Z.V.O.marine

įdomūs klounai tie pindosų šunys :))) – pristeigia visokių debiliškų teismų, kurie net pačiaam pindostanui iki organo, ir vaidina kažkokį visuotinį teisingumą :))) – tipiškas vaikų darželis protu nuskriaustiems, ir nusiskriaudusiems :)) – kaip ,pvz. nacistinės šizolitchūanijos lansberginės pamazgėlės https://s.w.org/images/core/emoji/14.0.0/svg/1f642.svg

Pastabus

…nugelltes ichtiandro buozgalvi,aitum nusibaust nesapaliojes..

Nu jo…

„…Tarptautinis baudžiamasis teismas išleido Putino arešto orderį …” Šitas prajuokino. Labai. Tiesiog šiaip įdomu, ar kas nors iš šito cirko orgaizatorių, pagalvojo apie pasekmes? Ar čia toks yra planas įtraukti Europą į karą taip, kad anglosaksai liktų nuošalyje? Ir kas bus, jei nebus įgyvendintas planas „sulaikyti Putiną”? Kokie reputaciniai nuostoliai struktūrai, kuri buvo kurta kaip anglosaksų galios įrankis, kuris planui nepavykus, taps anglosaksų silpnybės simboliu. Tiesiog chrestomatnis kvailumas užvaldė Vakarų politikumą…

DD plius DD

Šiaip, po to kai rusų scarius buvo pagaidintas, jo palaikytojų šutvę reikėtų nebe gadylniku, o gaidynu ar pytušatniku vadinti…. Prisigyveno merginos. Dėl to Čeburaškos ir neįveikia, nes gaidžiai paprasčiausi.

Algimantas

Fašistiniai šakalai kauks prieš rusišką mešką. Įkąsti negali, tai bent aplos.

Pastabus

…pries rusiska mesla…..xa xa xa

DD plius DD

Anonsas.
Rūskamyre filmuko personažas katinas Leopoldas atsidūrė užribiuose…Rimtai. Bet išsamiau papasakosiu kitoje karo apžvalgoje.

Ar.

nepavargsti kas vakarą besimasturbuodamas prie tų savo rašinėlių?

Patriotams-idiotams

Svarbiausia jums lanzberginiams tvartelio gyviams nepamiršti aprūpinti tualetiniu popieriu ir šlapkelnėmis, kai rusas ateis..

Prašalietis

Matydamas kuo toliau tuo vargingesnius ir visiškai „nepergaligus” Locked N’ Loaded | Veidaknygė rašinėjimus, „pergyvendamas”, kad dėl „neaiškių priežasčių” pradingo „visuomenės informacinio saugumo profesionalai” Navys, Sėjūnas…, net ir „sala ukraini” sandėliuko „kaptiorščikas”(sandėlininkas) Papečkys pradėjo visiškai nerašinėti…, kyla negeras įtarimas, kad Lietuvoje baigiasi „sala(lašiniai) ukraini” ir jo trūksta, ar šio „patriotinio” produkto gurmanai jau persivalgė… Negalėdamas su tokia „nepatriotiška” tendencija susitaikyti ir tiek „sala ukraini” profesionalius gurmanus, tiek komentarus rašančius „sala ukraini” mylėtojus, manau, kiekvieno neišsivaikščiojusio variojoto pareiga kažką nuveikti, kad „sala ukraini” gurmanams apetitas ne tik kad vėl atsirastų, bet jis butų dvigubai didesnis, kas leistų su dar didesniu komjaunuolišku įkarščiu skanauti „sala ukraini”, pasakoti apie Ukrainos banderlogų „nesibaigiančias pergale…”, pasakoti apie rusiškus „xuilo, orkus, šmorkus…, kurie bėga namo neatsisukdami”.… Skaityti daugiau »

Šlovė “Wagner” kariams !

Pats Ukrainos kariuomenės vadas generolas Valerij Zalužnyj šiandien pripažino, kad Ukrainos armijos kariai prie BACHMUTO yra rusų taktiniame ir operatyviniame apsupime ir praktiškai nebeturi jokios galimybės atsitraukti.

Pastabus

..ura WRANGLER…

Ekscesai

Ukrainoje ant rusų tankų atsirado užrašai “į Berlyną” («на Берлин»), vokiečiai spėlioja, ką tai galėtų reikšti.

Ukrosvinams galas

Pagoglinkit – “Российские силы пресекли попытки выхода взводов ВСУ из Артемовска”.
https://ria.ru/20230317/artemovsk-1858624827.html?in=t&utm_medium=referral&utm_source=infox.sg&utm_campaign=exchange

Российские силы пресекли попытки выхода нескольких украинских взводов из Артемовска, заявил врио главы ДНР Денис Пушилин.

„Были зафиксированы попытки выхода нескольких (украинских) взводов, но это было пресечено нашими подразделениями. Ситуация плавно продвигается в направлении освобождения Артемовска”. – сказал Пушилин в эфире Первого канала.

Pagal Zelenskį

Ukronaciai dabar Bachmute, kaip ir Mariupolyje, turėtų sėkmingai “evakuotis” į DLR ir Rusijos kalėjimus :))))

Diedas

Ei, vata, jūsiškiai fronte tūkstančiais žūna, o jūs kasdieninių komentarų po straipsnius įkelt tingit.
Grrrreit marš visi prie darbo!!!!!

labas

d e b i l e

Anonimas

Klausyk, gaidy, gal pačiulpti ką nors nori? Turiu čiupačiupsą nemažą.

Pastabus

..ONONIZME,TAI KARTA PARAGAVES,NEGALI SUSTOT,CIUPAKABRA TAU DU VIENAME….

Anonimas

Čia ne aš, kažkas kopina. Bet pataiko taikliai, nėra ko pykti.

boba

Balta vata, vata balta. Tai ką diede, prieš baltą rasę varai?

Pastabus

..boba,a,boba,o tau pokaifu rakom su ruberooooliais,a…..

boba

o siunta rudasis o drabstosi o triedžia rudais siūlais

Pastabus

..boba,a,boba,o tau rudas clienas,made in CCCP labai pacyyynka,ar nelabai..

Šunims šuniškas galas

Pagoglinkit – “Боевика элитного подразделения ВСУ «Волки Да Винчи» ликвидировали в Артемовске“. 
https://lenta.ru/news/2023/03/18/boevikvolki/ 

В Артемовске (украинское название — Бахмут) ликвидировали боевика Вооруженных сил Украины (ВСУ) из элитного спецподразделения «Волки Да Винчи» Сергея Мирончикова. Об этом сообщает RT.
Он был уничтожен через неделю после ликвидации командира подразделения — одного из лидеров «Правого сектора» комбата 67-й отдельной механизированной бригады ВСУ Дмитрия Коцюбайло с позывным Да Винчи.

Banderų nacių nespėja laidoti !

Pagoglinkit straipsnį – “В США раскрыли тайные слова Залужного о потерях ВСУ“.
https://lenta.ru/news/2023/02/05/loss/

Buvęs Pentagono patarėjas McGregoras: Ukrainos ginkluotųjų pajėgų vyriausiasis vadas Zalužnas paskelbė praradęs 257 tūkst. karių. Pentagono eks-patarėjas pulkininkas Douglasas McGregoras sakė, kad sausio mėnesį vizito JAV metu Ukrainos ginkluotųjų pajėgų vyriausiasis vadas Valerijus Zalužnyj slapta informavo departamento atstovus apie Kijevo nuostolius nuo karinio konflikto pradžios. McGregoras apie tai paskelbė savo „YouTube“ kanale.
McGregoras atskleidė detales apie Zalužno vizitą ir paskelbė, jog jis buvo susitikęs su Pentagono vadu Lloydu Ostinu ir generolu Milley, Jungtinio štabo vadų pirmininku. Informatoriai pranešė, kad Ukrainos ginkluotųjų pajėgų vyriausiasis vadas Zalužnas JAV kariškiams pranešė apie 257 tūkst. žuvusius ukrainiečių karius.

Singeris

Kad kaholai pakars patys savo fiurerį zelenskį, tai jau nekelia abejonių.

Pastabus

..nekelia abejoniu,kad siais metais tu jau nebenusiprausi,gavnosnuki…

vėl

po pirspienio?

BACHMUTE rusai ukrams baigia išspardyti subines

Pagoglinkit – “Российские силы контролируют до 70 процентов Артемовска, заявил Гагин”. 
https://ria.ru/20230317/artemovsk-1858712767.html
Российские подразделения взяли под контроль около 70 процентов территории Артемовска, заявил советник врио главы ДНР Ян Гагин в эфире телеканала “Россия 24”. 
Тем самим, сообщается, что российские силы пресекли несколько попыток выхода взводов ВСУ из Артемовска (Бахмута). «Это было пресечено нашими подразделениями», — сказал он. 
В самом Артемовске, по его словам, насчитывается около десяти тысяч украинских военнослужащих.

Lašiniai Ukrainai

saloreichui kaput !

vagnorius

Так давай, Вагнер, играй Оркестрантов своих поднимай Поднимай лёгким взмахом смычка Наша русская ЧВК.”

Jau daugiau kaip metai laiko

50 Vakarų šalių negali įveikti 1 Rusijos.

Tai, kad

NATO gauna į kaulus ir net nuo Prigožino zekų bėga.

Tikrai taip

Lietuvių tauta laukia brolių-rusų, kad išvaduotų nuo jankių genocido, išvežtų į Sibirą lanzbergo banditus, atkurtų Lietuvą!

Diedas
šunie

Tik tiek beišvemi? Paslabai.

Pirmoji kregždė

Pagoglinkit – “В ДНР заявили о захвате под Артемовском первого танка Leopard“. 
Под Артемовском захватили первый танк Leopard, пишет журналист Руслан Осташко в своем Telegram-канале.
Подобную информацию озвучили советник врио главы главы ДНР Ян Гагин и замсекретаря Донецкого отделения «Единой России» Алексей Муратов.
По словам Муратова, которые приводит Осташко, экипаж захваченного танка состоял из польских наемников.
https://aif.ru/politics/world/pod_artemovskom_zahvatili_pervyy_tank_leopard?utm_medium=referral&utm_source=infox.sg&utm_campaign=exchange

Kaput Ukraine!

Herojam piZZZdec!

Ainio Vasiliec

Д. Василец: обвинения зеленскому на полях ООН
https://youtu.be/BcpBtB8t6BI

Diedas
Marš į palatą

k v a i l y !

Stebintis situaciją

Stoltenbergas sakė, jog NATO “farširuoja” Ukrainą ginklais nuo pat 2014 metų ir vis niekaip negali laimėt prieš rusus, o va, Stalonė rusus nugalėjo su lanku ir strėlėmis.

Čia tai geras!

Trys taškai! :)))

Nnn

Lenkai į Ukrainą siunčia kelioliką Mig 29 ,dar kelioliką pridės slovakai

News https://youtu.be/N4qJduEQ-qc

Smagu!

Turės rusų lakūnai ką veikti, o tai sėdi be darbo dabar :))))

Pastabus

…gales lakt da labiau.Is baimes.

Tik mąstantiems

Pagoglinkit straipsnį – “Слова Байдена о Путине шокировали австрийцев”.
https://ria.ru/20230318/bayden-1858789319.html?in=t

Читатели Exxpress жестко раскритиковали Джо Байдена, назвавшего оправданным выдачу Международным уголовным судом ордера на „арест” Владимира Путина.

„А как насчет ордера на арест Байдена за саботаж „Северного потока” и ордера фон дер Ляйен за мошеннические сделки с Pfizer?”, — поинтересовался один из пользователей.

Nu jo…

Rusai paklos skersą ant to kas vyks. Tai garantija. Vienintelis dalykas, kuris gali įvykti po to, tai visų globalių struktūrų subyrėjimas. nes tos struktūros, buvo kurtos kaip anglosaksų galios įrankiai. Tiesiog užteks Rusijai ir Kinijai praignoruoti sprendimus, ir negrįžtami procesai prasidės. Akivaizdu, jog ateina š*kna kelis šimtmečius trukusiam anglosaksų diktatui, ir niekas nebežino kaip sustabdyti tą griūtį, kuri spartėja su kiekvienu kvailių bandymu paspausti Rusiją…

Šaunuolis Medvedevas

Дмитрий Медведев — об ордере на арест Путина:
«Придурки в Европе захотели арестовать чужого, а 21 марта арестуют в Америке своего. Верните себе страну, американцы! В бой! Уничтожьте тиранию Вашингтона! Отправьте на вонючую свалку истории коррумпированную клику безумных свиноукрофилов — отца и сына Байденов! MAGA🐻🐻🐻!»

Diedas

Ivan v šliemafonie – kamikadze
https://youtu.be/3foGzTFpFmw
.

Viktoras

Didžiausia pasaulio nusikaltėlių gauja – NATO suprato, kad jų planai banderų pagalba sunaikinti Rusiją žlunga. Pradėta teisingumo vykdymo klounada – NATO gaujos konvulsijos požymis.

Šlovė našim

Субботняя сводка Минобороны России:

  • На Купянском направлении убиты до 60 украинских военнослужащих, на Красно-Лиманском потери ВСУ – свыше 100 человек, на Донецком – до 120, на Южно-Донецком и Запорожском – до 50, на Херсонском – более 25.
  • У населенного пункта Тоненькое в ДНР удар нанесен по пункту управления 110-й механизированной бригады ВСУ.
  • Силы ПВО перехватили 15 снарядов систем HIMARS, «Смерч» и «Ураган». Сбиты девять бесполтников.
Pastabus

DRAUGAI PONAI IDIOTAI,XVATYT DRYXNUTJ,MALONEKITE NA RABOTU….isklausysim jusu aimanas,dejones,verkslenimus ir siaip,pageidavimus.Viska perduosim psixoneurologiniui dispanceriui,ypac nusiskundimus del pucyyyyyno orderio arestui.

labas

d e b i l e !

Glušiau, čia tavo diagnozė

dēbilis — «слабый», «немощный»; англ. moron, feeble-minded, high-grade defective) — самая слабая степень умственной отсталости, обусловленная задержкой развития или органическим поражением мозга плода.

Remigijus

Žiniasklaidoje rašoma, kad po kelių dienų Trampo laukia dideli nemalonumai, antradienį gali jį net suimti, bet man po.chui, visiškai nusišikt kas vyksta jankyne. Asmeniškai man, ką baidenas, ką trampas, tas pats šū.das. Kol nesmirdi, tegu gyvena ir nekiša nosies į Europos reikalus.

O tai tau

Orderis – Putinui, areštas – Trampui :))))

Greičiausiai

Trampą zonoj karūnuos, todėl išėjęs valdys NewYork

Pastabus

…jo,jis ta karuna siknoj nesios.Isejes negales atsisest.Sakys……nasa tiurma samaja gumannaja v amierykie,ja pastaju….

Pastabus

…abu dalbajobai,viens sedes,kits kybos.Viskas ciki piki.

Darijus

Gera pradžia, pusė darbo. Po to eis Bidonas ir visi dar gyvi prezidentai.

Anfisa

Trampa jau tampe po teismus sitiek metu….ir niekaip nieko nerado…bet reikia gi kaip nors plauti pinigus, pasidomekit kiek kainavo kaltinimai ir teismai mokesciu moketojams, kol ji tuse Prezidentui bunant.

Pastabus

…anfyyyysuska,daragusa,o rakom …kaip..slabo….sliuska kacapskaja..

Pastabus

…ar vis dar gasdini savo vaikus iki alpulio vakarais,gal iskviest vaiku teises,kaip sakai….O gal jie jau nusidubasino is baimes…,o gal jau beprotnamy….

yell…Z.V.O.marine

kuo daugiau pjautynių šizoidų imperijoje, tuo pasauliui lengviau 🙂 – tegul jie ten nors užsikruša su savo pseudoteismais ir pornoteingumu :)) – gali dar ir nuokrušą pasikviesti, šizoidinės patirties pasisemti :))))

Pastabus

…uzsikruses iki pagelltimo ixtiandro issika,gal pirmiau dezinfekuokis pries cia smirdant.Dezinfekcijai naudok dixlofosa ir odekolona Troinoi,bo dvoki uz tris,xa xa xa

Trump

pastaruoju metu prisikapste prie JAV bankrutavusiu banku tikru priezasciu ir viesai apie jas desto, todel Trump vel ir vel tampa neparankus JAV valdziai ir mafijinem narkotiku karteliu grupuotems, del kuriu ir griuvo JAV pastarieji du bankai

nuu

reikalas rimtas.

Pastabus

…zz a yk yk yk ka,sveikinu,ismokai dar visus du naujus zz o ddzius,mmmmmmaladiec,tak dierzatj…

Kenedis

būdamas JAV prezidentu siekė atlikti Federalinio rezervo sistemos auditą. Bet netrukus jį tiesiog nušovė.

Rimantas

Jus dalinai teisus. Ypac idomus „atsitiktinis” banku akciju pardavimas pries pat banku griuvima, kurios priklause banku vadovams. Koks sutapimas…

Pastabus

…balvone,nuo tada,kai gabrys tave pertrauke,vis nusneki bile ka…,suprantu,ne juokas gi….

Sankcijos į užpakalį

Pagoglinkit – “Россия вошла в десятку крупнейших экспортеров товаров в мире”.
https://ria.ru/20230319/export-1858884932.html

Praėjusių metų pabaigoje Rusija užėmė dešimtą vietą tarp didžiausių pasaulio eksportuotojų, rodo RIA Novosti skaičiavimai, pagrįsti nacionalinių statistikos tarnybų duomenimis.
Taigi 2022 metais šaliai pavyko padidinti prekių eksportą iki 591,5 milijardo dolerių, o tai leido sąraše pakilti dviem pozicijomis. Kinija išliko didžiausia prekių eksportuotoja (3,6 trilijono USD), po jos seka JAV (2,1 trilijono USD) ir Vokietija (1,7 trilijono USD).

Pastabus

…tavo uzpakalis bais protingas,ar zinojai sita,pederaste….

Pamąstymui

Vis dėlto svarstymai, ir net pikti, apie Vokietijos dalyvavimą Lietuvos saugumo sistemoje brigados pavidalu nustebino. Lietuvai priešiška žvalgyba tą keistą diskusiją galėtų suprasti dvejopai. Jei kariniai dalykai, kurie turi būti sprendžiami slaptai, staiga tampa žiniasklaidos objektu, o diskusijose dalyvauja valstybės vadovai, vadinasi, yra kažkas „ne taip“ NATO sistemoje. Net matau galimą šnipo pranešimą savo kuratoriui: Lietuva ir Vokietija pjaunasi dėl brigados. Aha, trina rankomis priešo žvalgyba: gal galima pjautynes padaryti intensyvesnes? Kitas galimas „malonaus proceso“ priešui perskaitymas: visa tai „feikas“ šnipams klaidinti. Iš tikrųjų jokių prieštaravimų nėra, viskas sutarta ir tinkamai organizuota. Nežinau, kaip priešas brigados istoriją supras ir įvertins. Man užsienio reikalų ministro G.Landsbergio pastaba, esą jei Vokietija negali vykdyti įsipareigojimų, reikėtų paieškoti kito sąjungininko, nuskambėjo keistai. Taip lengvai… Skaityti daugiau »

Romualdas

O štai „tankas baidyklė“ gražiausioje Vilniaus vietoje man atrodo visiškas nesusipratimas. Kokiu tikslu jis pastatytas? Ir taip aišku, kas ta Rusija ir jos tankai. Stebėti, kas ateis, kaip vienoje vietoje Vokietijoje, su gėlyte? Pravažiuos kokia mašina su neaiškiais numeriais, kaip jau rašoma žiniasklaidoje? Organizuoti policijos apsaugą. Žinau, kaip šis „estetinis sumanymas“ atsirado Vilniuje, suprantu. Ir vis dėlto tai – nei šis, nei tas.

Pastabus

…rommma,o kas tau apskritai suprantammmmma….

Pastabus

…ale kodie cia vis kaisioji savo velionio tevo foto…,tau jis brangus kaip prisiminimas,bet kuo deti skaitytojai.Jis man jau sapnuojasi…

Pastabus

PONAI DURNIAI,ATKREIPIU JUSU DEMESI……silpnai triedziat,AKTYYYVNIEJIE,DRUZJA,AKTYVNIEJIE….RODINA VAS NIE ZABUDIET…….

Anonimas

Au au au…gav gav gav.. kiau kiau kiau… pisau iš kojos ir užtilo

Pastabus

..ononizme,nu,davai da palok,taip graziai vambryt tik a.a. vaska mokedavo..padvese,kai isgirdo,nabagas,kad xuilo norima arestuot ir pakart…

Diadia Vasia

O, no, no. Aš gyvas, kaip niekada, dzūkeli. Dar ne a.a., ko tu labai tikėjaisi.

Pastabus

..oi,vaaaaska…. nu geras suniukas,geeeras…ir visas gyvas,na,vaska,o dabar palok,parodyk tiems durniams kaip tu moki,na,balsa,vaska,balsa…….

Diadia Vania

Gav gav gav gav…… Pyst iš lazdos – aūūū aūūū, ajajajajaj!

Pastabus

..nu xvatit,vaska,xvatit,umnica a nie pjos….

NATO kaput

Sprogmenų trūkumas ES šalyse gali atidėti šaudmenų gamybą Ukrainai, rašo „Financial Times“, remdamasis Europos pareigūnais.

Anot jų, parako, trotilo ir nitroceliuliozės atsargos ES yra ribotos, todėl Europos pramonė negali greitai įvykdyti Nato užsakymų Ukrainai, nepaisant to, kiek lėšų šiems tikslams būtų skirta.

https://www.rbc.ru/textonlines/19/03/2023/6216fb4d9a79474dc80e8821?from=from_main_13

Pastabus

..nitroglicerino po xuilo zopa pakaks.Leks iki alfa omegos kentauro zvaigzdyno kaip tikras kentauras,xa xa xa

Anonimas

Ar pačiam dar neatsibodo masturbuotis po kiekvienu komentaru? Kitaip nebe pasitenkini, senas pedale?

Pastabus

..ONONIZME,ar tau kalbet apie masturbaaaaaaaacija,xa xa xa……

NATO

Čia stasio pavainikis,kai šits pasirodė stasys aprimo.Aišku stasio suktos,sifiliu apkrėstos smegenys ir pavainikiui persidavė,gal tris klases ir baigė beraštis

Pastabus

…pokalbiai su ononizmu neveda tave prie geeero,pats tapai ononismus vulgaris,isvertus i tavo kalba…obyknoviennyj fasyst….,panymajies ili niet..

Ona

Tau, senas ononiste, iš viso nestovi, tai ką tu, pederaste, gali aplamai kalbēti?

Pastabus

..ONO,OTDAISIJAAAA,VYJABU,XA XA XA…,O GAL TU TA JOKO ONA,PER KURIA BITLAI SUSILIKVIDAAAAVO,OI TU SELME,SU KOKIA ZADANIJA CIA ATSGRUUUUDAI…

Bus dar visko

ES gal,bet JAV ir UK suveiks ko reikia,nes tai jų karas

Pastabus

..taip taip,pasirodo,tai jau nebe rf karas,pucka niepriciom,natai suorganizavo ta kara ir uzpuole rf,o ta tik ginasi Ukrainoje…….ar tu,zmogeli,turi nors kiek smeeeegeno,proto varguoli..

Klausiu tiesiai

Ar tave Gabrielius Landsbergis per subinę jau piso?

Pastabus

…atsakau kreivai….nea,ale tave,matau,kartu 10 pertrauke.Todel tu toks keistas pasidarei…,kartais nusneki ir siaip,imi juoktis ir sokt vidury gatves…

labas

d u r n i a u

Nu ir NX

Bartoševičius net kelerius metus prievartavo berniuką, kuriam buvo mažiau nei 14 metų?
Autorius: gamtospoezija
Aiškėja vis daugiau detalių apie Kristijono Bartoševičiaus “popamokinę” veiklą. Galimai jis net kelerius metus prievartavo berniuką, kuriam buvo mažiau nei 14 metų, kitus 3 paauglius jis tvirkino.

Klausiu tiesiai

O kur pedofilų partijos narys A. Navy’s dingęs?

Pastabus

..bartosieviciu varo rakom pastates kazkur,daba neturi kada rasyt,netrukdyk…

Pastabus

…o kas ten fotkej,bartosieviciaus bybis tavo rankoj….

Diadia Vasia

Bartoškė bybio neturėjo, tik giliuką. Zdarov, pastabusai, nepasiilgai manes?

Pastabus

…tai kad jau labinomes,vaska,gi pasidziaugiau,kad tu gyyyvas,parsiradai po morciaus lakstyniu…

Kažinkevičiau,

užsikoduok nuo durnumo. Sakyk: daktare, man visur norisi kišti savo trigrašį, nors esu kvailas kaip čebato aulas!

Pastabus

…tau koduotis nereik,nebepades,gali but laisvas,kazkokiaaaaviciau nebegydytinas,xa xa xa…

tuu

vyras iš Pakarklio, bet snarglys kaip arklio.

Pastabus

..zzzz a yk yk yk yk yk yk a,bek pas logopeda…

Rusai eis iki pergalės

Pagoglinkit – “Вучич оценил последствия решения МУС об „ордере на арест Путина”.
https://ria.ru/20230319/vuchich-1858932725.html

Ордер Международного уголовного суда на арест Владимира Путина отрезает Западу пути диалога с Россией, цитирует главу Сербии Александра Вучича газета “Политика”.

„Супер, сейчас вы его обвинили в самых тяжелых военных преступлениях. А с кем вы будете вести переговоры? Или, может быть, не будете разговаривать, заключать мир? Вы ждете поражения, а сколько надо ждать, сколько лет? Неужели вы действительно думаете, что можете победить Россию за три месяца, шесть месяцев или за год? Вы верите в это?” — задался политик вопросом в обращении к гражданам.

Achujet ! Pšėkai drąsūs…

Pagoglinkit – “Варшава назвала условие начала войны с Россией”. 
https://ria.ru/20230319/polsha-1858972477.html

Если Киев не сможет отстоять независимость” на поле боя, то польской армии придется стать прямым участником конфликта с Россией, заявил в эфире телеканала LCI  посол Польши во Франции Ян Эмерик Росцишевский.

„Если Укоаина не сможет защитить свою независимость, у нас не останется другого выбора, кроме как вступить в конфликт”, — произнес он.

sveikinimai nato banditėliams

Kaip JAV ir NATO okupuojamas Afganistanas, anksčiau – Irakas? Naktimis okupantų kareivos (samdomi galvažudžiai, nes visi kariauja už pinigus), dažniausiai, tūno izoliuotose gerai saugomose bazėse. Dieną su tankais, šarvuočiais, malūnsparniuose arba grupėmis, apsiginklavę iki dantų, patruliuoja, palaikydami savo pastatytas marionetines vyriausybes. Kartais pašaudo iš tankų pabūklų, kulkosvaidžių, automatų į “įtartinus objektus”, arba žvalgybos ar vietinių skundikų už pinigus nurodytus “priešus”. Tokiais gali būti, kaip ne kartą pasitaikė, bet koks sambūris: vestuvės, laidotuvės ar šiaip susirinkę kaimiečiai, todėl gyventojams kategoriškai draudžiama rinktis į grupes, nepranešus apie tai valdžiai ir okupantams. Kaip rodo paviešinami slapti dokumentai, “priešai” buvo “perkami”, mokant 1000 – 20000 dolerių. Suprantama, norinčių taip lengvai užsidirbti, o kartu ir atsikratyti nemėgstamo kaimyno ar konkureto, netrūkdavo. O jau pakliuvusius į… Skaityti daugiau »

Paprastas palyginimas

Kai siautėjančius ir langus daužančius demonstrantus išvaiko Rusijoj, Baltarusijoj ar Kinijoj – tai baisus nusikaltimas DEMOKRATIJAI ir ŽMOGAUS TEISĖMS – skerdžiamų kiaulių balsais žviegia „žmogaus teisių gynėjai”. Jeigu demonstrantai – net ir langų nedaužantys – vandens patrankomis, guminėmis kulkomis, ašarinėmis dujomis ir talžant lazdomis, išvaikomi JAV, Didžiojoje Britanijoje, Prancūzijoje, Belgijoje, Turkijoje, Gruzijoje, „draugiškose“ arabų valstybėse ar Lietuvoje – net prieš vaiką naudojamas smurtas – tai NEREGĖTOS LAISVĖS IR DEMOKRATIJOS VIRŠŪNĖ – necyptelėja nė vienas „demokratas“. Jeigu DRAUGIŠKAME Kosove, atplėštame nuo Serbijos, žudomi žmonės, kad taptų organų donorais, jeigu Kosovo prezidentas – mafijos draugas, – nieko tokio… „Demokratai“ visa gerkle baubia, kai Rusijoje teisiamas koks amžiaus vagis, per keletą metų prisivogęs milijardus, bet tyli, kai į kalėjimą uždaromas JAV karo nusikaltimų… Skaityti daugiau »

Pastabus

NA,VERKSLENTOJAI,LAIKAS PRADET VAKARIES PAMALDAS……NA KALIENY,ANCYKRISTY,VOITIE I NOITIE,OTSIELNYKY OT ISTYNOI PRAVDY,MOLYTIES ZA VASY GRIEXY,OKOJANNYJIE,DA PRIXODYT PYZDIEC VAM,UMOLYSONNYJIE………A M Y NJ…….

Darijus

Durnių laivą privalo vairuoti durniai, kitaip jis nebus durnių.

Pastabus

…DURNIU LAIVO DURNIAI BAIS DZIAUGIASI,JEI VAIRUOJA NE DURNIUS.kITAIP PASKESTU TIE DURNIAI.

Anonimas

Qrwa, kaip tu nusibodai su savo beverčiu kiauksėjimu vos ne po kiekvienu žodžiu. P*sk na*ui iš čia.

Pastabus

…ononizme,nurimk,ononizuokis patyliukais kur kampe ir nieks tau netrukdys…..ar cia is extaaaazes taip klyki,xa xa xa…o gal bartosievicia cia tave vaaaaaro….

Anonimas (gerasis)

Pastabusai, tu tox gudras, pasidaryk klaviatūrą su rusų kalba ir rašyk normaliai, suprantamai. Dabar pisies čia, save vargini ir oponentus.

Pastabus

…mnie v padlu na riuzzkom balakatj,panymajies,tovarisc,ili niet……

BB dėjau ant niūcho

Zelia Pianistas jaučiasi sąlyginai saugus, nes globalias jurisprudencines struktūras visiškai kontroliuoja anglosaksai. Tačiau yra vienas „BET”. Rusams sukūrus savo tribunolą, o tą jie nusteikę padaryti labai rimtai, jis bus pirmas klientas į baudžiamąjį persekiojimą.

Apie ginklus ir karus

Aukštų technologijų ginkluotė. Vakarų technologinis pranašumas prieš visą likusį pasaulį. Kaip puikiai skamba šitos lopšinės, kuriomis mus bando užliūliuoti įvairaus plauko politikieriai, NATO entuziastai. Ir jiems nusišvilpt, kad šis teiginys neturi jokio realaus pagrindo. Tai man ir kelia nerimą. Vieną gražų rytą visų tų savo pranašumu įsitikinusių žmogėnų sapnai gali nutrūkti ir jie, atsibudę realiame pasaulyje, gali labai nemaloniai nustebti.Kaip pavyzdį mums dažnai pateikia Jugoslavijos ir Irako atvejus – štai kaip mikliai mes juos sutvarkėm, argi tai ne įrodymas? Ne, man tai ne įrodymas. Dėl dviejų priežasčių. 1. Palyginkime tų dviejų valstybėlių žmonių, teritorinį, finansinį potencialą su užpuolikų potencialu. Skirtumas dešimteriopas užpuolikų naudai. Tiedu karai panašūs į negražias muštynes gatvėje, kai raumeningų vyresnio amžiaus vyrukų „koalicija“ suspardo sutiktą pirmokėlį. 2.… Skaityti daugiau »

Apie galutinę Rusijos pergalę

Nereikia bijoti to, kas neišvengiama.

Su karo pabaiga viskas aišku

Natūralu. Saulė leidžiasi vakaruose (NATO), o kyla – rytuose (Rusija).

Kaput Ukraine

HEROJAM piZZZdec!k

Ekspertas

Dabar praktiškai vyksta NATO demilitarizacija.

Kubos magija

Po teroro akto prieš “Nord Stream” supratome, jog JAV yra banditų, žudikų ir teroristų valdoma valstybė.

Lietuvą valdo

Vagių ir pedofilų šaika. O juos saugo Nato.

Vadimas iš Norvegijos - dabar BACHMUTE

Ei, banderos, kas jūsų fronte naujo????
Kur jūsų pergalės mūšio lauke???
Seniai beskaičiau.
Kada pagaliau išmuš ta “Krymo valanda””?
Kada imsit Donecką???
Ar Mariupolį jau išvadavot?

Ha-ha-ha !

Bunkerinis niūchas Zelia, kai tik padvigubina kokso takelį, tai jau galvoja, kad Kryme jūroj maudos…

dingo

ale kur dingo trendai slava ukraine – xerojam slava? išnyko kaip dūmai.

yell…Z.V.O.marine

niku “pastabus” pasirašinėjantis tipas yra neprisipažinęs KGB bendradarbis slapyvardžiu „SEKSISTAS”:-(!!!)-. Vaikystėje galimai buvo pedofilų auka, vaikystėje prievartautas ir tvirkintas, todėl dabar toks yra neadekvatus.-(!!!)- vaikystėje už bausmę turėdavo uostyti tėvo kojinės, todėl dabar jis pasirašinėja kitų komentatorių pseudonimais, vagia pseudonimus, nesveikai daug rašo apie “antrą galą”, matomai taip patirdamas malonumą, nepavargsta besimasturbuodamas prie kiekvieno komentaro, nori, kad kiti dėdės atkreiptų į tą vargšiuka dėmesį… Galimai traumuotas… Siūlymas: rekomenduojama gydytis, kol nevėlu :))))

Pastabus

…netekes jegu,nukrustas iki pagelltimo,ichtiandritas nyrialscikas po pamoikam neteko kalbos dovanos ir eme pastinti savo metu senumo paistalus.Naujiem jau nebeigalus,vos velka uzpakalines galunes,tobis lastus,kurie jau klijuojasi.Priekinem da bando barbent,kaip trifidas,ale greit jau tiu tiu na vorkutiu………

labas

v a f l i a u

Pastabus

labas,vagina,xa xa xa

Putinas

Rusija nugalės blogį, Ukraina bus laisva, nevergaus ukrainiečiai naciams ir Vakarų satanistams.

Tikėtina

Kinijos kariniai ekspertai simuliacijos būdu nustatė karo Ukrainoje pabaigą. Tai turėtų įvykti šią vasarą, kada Rusija nugalės Ukrainą.

Pastabus

…fsio tak,no naabarot…

Pastabus

..pucyyynas jau nieko nebepadarys,nes kybos.Finita tavarisciui sadistui ir zmogzudziui pederastui ir pedofilijui.Kaput put put….

jo jo

Svarbiausia lanzberginiams nepamirsti aprupinti tualetiniu popieriu ir slapkelnemis. Na dar, lėktuvą paruosti Zuokniuose, kai reikes skubiai begti rusui atėjus.

Pastabus

….ytytararai,pingvine,is kurios eketes cia issiropstei,kiba seliotkes juroj baigesi….Tavo kollega,nugellltes ixtiandritas cia kazkur netolies sukiojasi,eik,pasilaaaabink,gimines vis tik esat,abu vadalaaazzai.Eik eik,gal neuzmus,jo akys,nors ir zzuvies,bet geeeeros….

Smalsus

-Ar yra dar tikinčių ukronacių pergale?
-Nebent koks girtas Nato majoras dar tiki…

V.TOMKUS

Apie Maidano fone nužudytus politikus, žurnalistus, rašytojus, verslininkus ir kitus aktyvius žmones, kada nors bus parašyta knyga. Šie žmonės susidegino, šokinėjo pro langus, nusišovė, pasikorė, retsykiais būdavo nušaunami ar susprogdinami savo automobilyje tiesiog gatvėje. Slava Ukraini! Herojam slava! Ane, patriotai-idiotai?!

Pastabus

…da ir lifte susprogdinami….Pvz.,motorola…leke iki Menulio,su visu liftu.Islipo,apsidaire ir sako…..ja tak niezakazyval,blet….

ir vėl

atėjo rudas šūdas ir pridrabstė bei pritapšnojo visur rudai :((((

Pastabus

…ir vel tu laizai suda,nem nem,buono apetitto,moi drug…

O gyvenimas yra gražus

Nebenori bandera būt nušautas. Kęsti siaubingas kančias apkasuose. Purve įkišęs kojas. Tarp išdarkytų žarnų ir šūdų. Lavonų ir degančios mėsos smarvėje.

Tik skaičiai

Rusijos gynybos ministerijos duomenimis šiam savaitgaliui ukrosvinų užmuštų 295000, sunkiai sužeistų (neteko kūno dalies) 475000, viso 770000 artimų žydšaudžių Benderos ir Šukevičiaus palikuonių Ukrainoje jau pas arba netoli savo idealų. O jei pavyks tai ir Adolfą Hitlerį ten pamatys savo kompanijoje, juk verta buvo dėl to gyvent, pridurkams.

stasys

fronte karšta Ukrainiečiu pajėgos kausto xuilo orkus prie karštu rajonu .Ukrainiečiai vis dar ginasi , kai kada puola atkovodami viena kita neesmine sau teritorija .Manau visus kankina vienas ir tas pats klausimas kas toliau ? Atėjo pavasaris po gero mėnesio pradžius pievos , xuilo nepavyko pavasario kampanijos pradžiai užimti Bachmuto miesto , dėl jo dar teks pasukti jam uodegas . Visi tyliai ir ramiai laukia kada baigsis komplektacija Ukrainos puolamųjų rezervu ir akla gynyba pagaliau pereis į puolimą , vienas ESMYNIS klausimas kur . Turiu keletą minčių ir pastabu bet įdomu ar ir autorius su panašiomis pergyvena .:))

dėl trolio-agento “štazio”

raginimai ignoruoti portalo šiukšlę yra ne visai protingi. su komiteto agentu tikrai nereikia diskutuoti, nes taip sudaroma regimybė, jog diskutuojama su piliečiu turinčiu nuomonę. įsikalkite į naivias makaules: agentas nuomonės neturi – jis turi užduotį. “ignoruodami” agento šikimą, tikslo nepasiektumėte, o agento darbovietė tikslą pasiektų. nes saugumiečiai pasiųsdami “štazį” trolinti šiame portale turi ne vieną tikslą o du: arba trukdyti piliečiams diskutuoti režimui pavojingomis temomis, arba gadinti portalo reputaciją, atbaidinėti naujus skaitytojus portalą marginalizuojant, nes nauji skaitytojai neraukia kas toks per diegas tas “štazis”. tokios situacijos nebūtų, jeigu redakcija, adminas “agentą” nuosekliai trintų be paaiškinimų ir kitų ceremonijų, nesvarbu net jeigu tas rašytų visiškai nekaltus dalykėlius. nes per proxy įrangą rašančio agento automatiškai blokuoti neįmanoma. saugumo kompiuteriai kiekvienam agento “komentarui”… Skaityti daugiau »

Pastabus

…laikyk ta bartosievyciaus stolca rankoj i dziaukis,ko cia ubauji,kretine,kretedamas nuo persigerimo…

D E B I B E, čia tavo diagnoze

dēbilis — «слабый», «немощный»; англ. moron, feeble-minded, high-grade defective) — самая слабая степень умственной отсталости, обусловленная задержкой развития или органическим поражением мозга плода.

Pastabus

…tai tu,kretine,apsispresk,dalindamas savo diagnoze,metus laiko ja dalinai savo sebrams kacapams,o dabar man rodai,lyg galeciau tave pagydyt….Nu tu ir durnas,tikrai feeeble minded,vargsiuk riuzzkaz..D E B I B E…XA XA XA…..D E B I BE,oi,negaliu,kokie kvaili tie kacapuasai…..D B I B E……

cha cha cha…

nu jo…..”D B I B E”…..”D B I B E”….. cha cha cha…..

Pastabus

…bobik,pazavy vasku,surengsim lojimo varzybas.Mano vaska geriau loja uz tave,foto meninyyyyke,xa xa xa..

Pastabus

…..PADJOOOOOM,KACAPSKI KIAULOIDAI,LAIKAS BUTU PAKRIUKSET….

labas

d u r n i a u !

Pastabus

…dekui uz kriuktelejima,parse,dabar da gali papeeeerst ir pakakot,meiteli…,greit,ant Velyku, tave xazejynas pjaus,kirdyk tau,xa xa xa……darys jusnyka ir vantrobianka is taves,durno keules ruke…..O ar zinai,kokios skanios paruostos smegenys su salta arielka….,gaila,bet xazejinui ju neteks paskanaut,bo tuei smegenu neturi….pustota i ocajanyjie…….

Ar.

nepavargsti besimasturbuodamas prie kiekvieno komentaro?

Pastabus

..svarbu,kad mano produkta ryji apsilaizyyyydamas,vaflialaizy,xa xa xa

Anonimas

Žirniuk, matau, kad svajoji apie vaflius, o morkas mėlynais galais mėgsti? Galiu pasiūlyti, pačmokinsi, pirštukus pailsinsi nuo rašymo. Pavargai jau visus čia į demokratiją atvertinėti.

Pastabus

…anonizme,pasidalink savo vafliais su gelltonuoju podvodnyku karsincium,jis jau klijuoja lastus is bado.Sucmokins ir da paprasys,xa xa xa

yell…Z.V.O.marine

niku “pastabus” pasirašinėjantis tipas yra neprisipažinęs KGB bendradarbis slapyvardžiu „SEKSISTAS”:-(!!!)-. Vaikystėje galimai buvo pedofilų auka, vaikystėje prievartautas ir tvirkintas, todėl dabar toks yra neadekvatus.-(!!!)- vaikystėje už bausmę turėdavo uostyti tėvo kojinės, todėl dabar jis pasirašinėja kitų komentatorių pseudonimais, vagia pseudonimus, nesveikai daug rašo apie “antrą galą”, matomai taip patirdamas didelį malonumą, nepavargsta besimasturbuodamas prie kiekvieno komentaro, nori, kad kiti dėdės atkreiptų į tą vargšiuka dėmesį… Galimai traumuotas… Siūlymas: rekomenduojama gydytis, kol nevėlu :))))

Vilius Juzėnas

Šlykštūs padarai tie parsidavėliai kgbistai buvę, gal tas “veikėjas” dar ir žydšaudžių koks tai palikuonis yra?

Pastabus

..buvusiu kgbistu nebuna,durneli.Ale toki kaip tu ,…kacaplaizi nupilciau ne nemirktelejes..

Pastabus

…tai jau klijuoji lastus,ichtiandro buozgalvi,nebeprimislyji anic,kad ta pacia mantrele pastini metus laiko….tuu paprasyk cia tokio pingvino lo lo,kad tau pries nudvesiant istrauktu is juros kokia seliodke,vis kratysi lastus neisbadejes,kollegos kacaaaapai gi neatsius is tavo matuskos razziejos ikru……nebent rupuzes ar varliu,xa xa xa…pamirsau,tu gi irgi is zuvu pasaulio,butyyyybe glicioji…..na,dvesk,dvesk ramybeje,prasciai,ubliuuuudok…

223
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top