Karas Ukrainoje. Trys šimtai aštuoniasdešimt šeštoji (Kovo 16 diena)

Laba, metas naujienoms iš fronto. Smulkmena, bet malonu – Rostove prie Dono ėmė, ir užsidegė FSB pastatas. FSB‘šnikai sako, kad bloga elektros instaliacija, šalia buvo degūs skysčiai (įdomu kokie? 😃 ) na ir va – „nedidelis uždūmijimas“, „mažas pokštelėjimas“. Pastatas degė atvira liepsna, vargu ar kas iš jo liko. Tik priminsime, kad Rostovas prie Dono yra rusijos agresijos prieš Ukrainą valdymo centras ir kritiškai svarbus logistinis taškas. Sutapimai, vienok.. 😃

1. Luhansko kryptis.

· Svatove. Rusai atakuoja šiauriniame flange, ukrainiečiai apsigynė. Kituose ruožuose didelių pakitimų nėra, abi pusės vykdo lokalias puolimo operacijas, prioritetą teikia gynybai ir artilerijos smūgiams.

· Kremina. Sektoriuje kiek ramiau, lokalūs susidūrimai visoje kontaktinėje linijoje, tačiau didelių abiejų pusių bandymų pasiekti rimtesnių rezultatų nefiksuota.

· Lysychansk. Agresorius tęsia atakas Bilohorivka ir Spirne ruožuose, jos nebuvo sėkmingos. Daugiau informacijos apie ukrainiečių atakas Zolotarivka ruože nefiksavome. Neatmestina, kad įvykdę žvalgybą mūšiu, jie papildys savo sumanymus žvalgybine informacija, toliau po truputį lokaliomis atakomis sekins agresorių ir taip bandys perimti iniciatyvą į savo rankas.

2. Donecko kryptis.

· Bakhmut.

a) Berhivka – Rozdolivka.

• Khromove – Bohdanivka ruože agresorius koncentruoja pastangas įžengti į Khromove. Šias pastangas užkerta labai intensyviai dirbanti ukrainiečių artilerija. Situacija permaininga.

• Orihovo Vasilivka – Zeleznianske – Vasiukivka (link Slavyansk) ruože rusai įsitvirtina užvakar ir vakar užimtose pozicijose Zeleznianske, puolimo intensyvumas kiek sumenko.

• Vasiukivka – Rozdolivka – Vesele (link Syverks) be pakitimų, ukrainiečiai apsigina nuo agresoriaus lokalių atakų, dirba abiejų pusių artilerija.

b) Mieste situacija neaiški. Neatmestina, kad ukrainiečių gynyba vykdoma atskirais atramos punktais, kurių pagrindinė jėga – geras taikinių nurodymas ir taikli artilerijos ugnis. Pasirodė informacija, kad dengiami šių atramos punktų ukrainiečiai atsitraukinėja. Labai viliamės, kad taip ir yra.

c) Į pietus nuo Chasiv Yar – Ivanivske tęsiasi sunkios kautynės. Pasinaudodami savo sėkme pietinėje Bakhmut dalyje, rusai nuo miesto stumiasi į vakarus link Ivanivske. Informacijos apie ukrainiečių kontratakas prie Bakhmut mažiau. Tikėtina, jų pajėgos permetamos arčiau miesto su tikslu pridengti atsitraukiančias pajėgas (jeigu jos atsitraukia).

· Avdiivka – Mariinka.

a) Agresorius toliau spaudžia prie Avdiivka. Šiauriniame flange rusų puolimas išsikvėpė, o pietvakariniame/vakariniame, agresorius jau trečia diena daužo galvą į sieną. Patirdamas didžiulius nuostolius, jis atnaujina puolimą Severne link ir vėl būna sumalamas į miltus. Ukrainiečiai pereidinėja į kontratakas.

b) Prie Mariinka ukrainiečiai toliau įnirtingai gina gyvenvietę, rusai ieško silpnų vietų gynyboje, toliau bando apeiti įtvirtintą rajoną per Pobeda.

· Vuhledar. Lokalūs susidūrimai tęsiasi, kontaktinėje linijoje be pakitimų. Vis daugiau duomenų, kad agresorius formuoja puolimo grupes, keičia artilerijos dislokaciją, telkia resursus.

3. Zaporizhia kryptyje ukrainiečių vakarykštis aktyvumas Polohy ir Orihiv ruožuose vertintinas kaip žvalgyba mūšiu. Žinoma, agresorius paskelbė apie „grandiozinę” pergalę atremiant „didžiulį” puolimą. Patvirtinta, kad ukrainiečiai neteko kelių šarvuotos technikos vienetų, tikėtina buvo sužeistų ir žuvusių, tačiau šių nuostolių mastas niekuom neišskirtinis (o lyginant su rusų tokio pobūdžio atakomis tikėtina nuostoliai gerokai mažesni) . Tuo pačiu agresorius pripažįsta, kad ukrainiečių artilerijos ugnis kryptyje ir ypač aukščiau minėtuose ruožuose intensyvėja. Tikėtina, kad ukrainiečiai gali taikyti Charkiv išbandytą lokalių atakų taktiką, kuomet dėka geros žvalgybos vienu metu atakuojamos kelios silpnos gynybos vietos, kitą kartą atakų objektai pakeičiami. Tokiu būdu priešas varginamas, priverčiamas pereiti prie gynybinių veiksmų ir taip jis praranda iniciatyvą. Tai gali būti parengiamas etapas (gynybos „suminkštinimas“) prieš tikėtiną didesnio masto ukrainiečių puolimą šiame sektoriuje. Tiesa, vietovė čia gerokai atviresnė, nei prie Charkiv, o rusai tokiems ukrainiečių veiksmams seniai ruošiasi. Lengva nebus. Savo ruožtu ukrainiečiai toliau daužo agresoriaus logistikos sistemą. Be kitų taikinių, į kosmosą teleportavosi rusų šaudmenų sandėlys prie Maloyanisol.

4. Pietų kryptyje be pakitimų.

2 12 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
92 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
švabyno kloakos himnas

Beretinę Lietuvą vagys sukūrė, Už valdžią ir turtą kovojo ilgai. Kur Vilnius, kur Nemunas, Baltijos jūra, Ten nyksta mūs miestai, parduoti laukai. Europos Sąjungoj šlovingoj, Tarp bomžų klūpinti , biedna Gyvuok kaip vergė, būk išmirus, Brangi Buržujų Lietuva! Į skurdą mums landsbergis nušvietė kelią, Padėjo kovoj didi žydų tauta. Mus nuosėda grūda į žopą totalią, Mūsų vergystė kaip plienas tvirta. Europos Sąjungoj šlovingoj, Tarp lygių lygiai pavergta, Gyvuok per amžius, būk laiminga, Brangi pedrylų Lietuva! Tėvynė parduota, nebijom maskolių, Teskamba mūs gatvėj pindosų kalba. Mes prievarta bruksim iškrypėlių rojų Kol žemę nušluos sodomitų banda. Europos Sąjungoj šlovingoj, praradus tautą ir tuščia, Vergauk per amžius, būk niekinga, Brangi bevalių Lietuva! Prigrūsim čia negrų, babajų, beždžionių, Paruošim indėnų likimą baltiems, Padėsim ant… Skaityti daugiau »

vergiška giesmė

Šunauja,vergai jūs mūsų,
nustekenta žeme,
kur konservų banditėliai
milijonus semia.

Tegul tavo vaikai eina
vien takais niekšybės.
Arkit visi chuntos naudai
ir vagių gėrybei.

Tegul tavo vaikai eina
mums toliau vergauti
nes nukriošusiems senukams
lemta špygą gauti.

Tegul seimas Lietuvoj
kišenes ištuština,
Alkanus ir be skatiko
į kapus palydi.

Tegul tata žydaujos
dega amžiams pragare,
vardan tos šunaujos
oligarchai žydi.

Kalėdų senis

Ant kalėdinės eglutės
Supas partijų gegutės.
Nežinia, ką mums kukuoja,
Nežinia, kiek dar kukuos,
Auksaburnių tyška seilės,
Pas rinkėjus vinta ausys,
Nežinia kiek dar kentėsim,
Kad mums dergtų ant galvų?

Pakabinkit, pakabinkit,
Ant kalėdinės eglutės,
Nors po litą, po medinį
Bus „senjorams“ dovanų.
Kaip per ledą slysta seimas,
Kai valstybę mūsų griauna,
O už lango rėkia musliai,
Jataganais nešini.
 
Į mane per ES sieną
Žvelgia piktas teroristas,
Ir per radijo anteną
zelios melą išgirstu,
Pasigirsta tatos juokas,
Bet staiga anūkas kyla
Ir su boba nevalyva
Tiesia ranką prie vaikų.
 
Nukabinkit, nukabinkit
Šitą gaują aferistų
Ir jiems antrankius uždėję,
Užrakinkit po žeme.
Pakabinkit, pakabinkit
Ant skersinio, ant virvutės
Visus PIŠo banditėlius,
Ir pakiškit po žeme.

Laukiam renginių !

Laukiu kada slavaukrainiečiai į Vilnių atveš pirmąjį pamuštą tanką “Leopard” :))))

Geras spjūvis !

Trys taškai :)))

Pastabus

…trys vaikai,xa xa xa.Spjaudalius pasikaria nuo tokio taiklumo,xa xa xa,jei supranti,apie ka cia….

V.TOMKUS

Norit tamstos, ar nenorit, tačiau reikia pripažinti, kad tie chocholai kare yra beviltiški. Ukrainos armijos nebeliko nuo tada, kai rusų kariai dar praėjusių metų balandžio mėnesį sudaužė elitinius “Azov” ukronacių dalinius Mariupolyje. Apgailėtina buvo žiūrėti, kada virš 2 500 nesipraususių apšepusių, alkanų ir apsišikusių azoviečių nacių buvo rusų “išrūkyti” iš “Azovstalio” metalurgijos gamyklos katakombų ir, pagal Zelenskį, sėkmingai “evakavosi” į DLR ir Rusijos kalėjimus.

Šlovė “Wagner” kariams

Pats Ukrainos kariuomenės vadas generolas Valerij Zalužnyj šiandien pripažino, kad Ukrainos armijos kariai prie BACHMUTO yra rusų taktiniame ir operatyviniame apsupime ir praktiškai nebeturi jokios galimybės atsitraukti.

Pastabus

…SLOVE KARIAMIEMS WRANGLER..

Kaput Ukraine!

Herojam piZZZdec!

Ukrosvinų krachas

Pagoglinkit – “Bachmuto gynėja apie pragaru virtusią kovą: priešas toliau eina į priekį, jį stabdyti vis sunkiau”. Bachmutas, nors ir ginamas nežmoniškomis pastangomis bei kaina, vis dėlto slysta iš Ukrainos rankų, kurios, be to, dar tampa plikos. Taip apie padėtį bene karščiausioje šiuo metu Ukrainos fronto vietoje Eltai teigė ten besikaunančių Ukrainos pajėgų atstovai. Jeigu mes norime kaip nors išlaikyti miestą, mums reikia daugiau paramos. Pirmiausia, amunicijos, nes mus jau kamuoja sviedinių badas. O jeigu to nenorime, tai reikia priiminėti kokius nors kitokius sprendimus. Juk plikomis rankomis miestai neišlaikomi“, – Eltai sakė Ukrainos ginkluotųjų pajėgų 93-iosios brigados „Cholodnyj Jar“ atstovė spaudai Iryna Rybakova.  Paklausta apie Ukrainos pajėgų nuostolius, karininkė, suprantama, nenorėjo detaliau atsakyti į šį klausimą, tačiau leido suprasti, kad… Skaityti daugiau »

Remigijus

Rezultate vėl paliks kokie 35 000 ukrosvinų lavonų gulėti mūšio lauke prie BACHMUTO

Ukrosvinų nebespėja laidoti

Мобилизация на Украине не прекращалась ни на один день.

Алексей Данилов

секретарь Совета национальной безопасности и обороны (СНБО) Украины

1877
Gera šios dienos straipsnio foto

Ukrosvinas, prieš mūšį prie BACHMUTO, paskutinį kartą liūdnai žiūri savo namų Kijevo kryptimi pusėn”.

Vasiliec

ООН признала, что расстрел российских пленных является военным преступлением
https://news-front.info/2023/03/16/oon-priznala-chto-rasstrel-rossijskih-plennyh-javljaetsja-voennym-prestupleniem/
JT pripažino kad rusų karių sušaudymas yra karinis nusikaltimas.

Z V O

Z – Za Победу.

V – Сила V Правде.

О – Отважные.

Smagu ! :)))))

56 milijonus dolerių kainavęs JAV dronas „MQ-9 Reaper” buvo paleistas iš Sigonella NATO bazės Sicilijoje, Italijoje.
Skrenda į Krymą su išjungtu atsakikliu.
Rusai jį užblokavo, atjungdami jo palydovinio orientavimo kanalą.
Avarija 🙂 🙂 🙂
Drono kompiuterio/telemetrijos atminties mikroschemas pagrobė Juodosios jūros laivynas…

Ha-ha-ha!

“Atsilikę” rusai užpylė kibirą aviacinio žibalo ant amerikiečių $56 milijonus kainuojančio žvalgybinio – karinio bepiločio orlaivio, o tas P Y S T ir nukrito į Juodaąją jūrą…

Tai rusų kartoninis lėktuvėlis

nupūtė Amerikės stebuklą?

Diedas

Ei, vata, ku- kū.
Ko taip silpnai???
Mėnulio fazė ne ta????
Turėtumėt saliutus šaudyt, ir tūkstantį komentarų pakartot.
Pergalė prieš Ameriką pasiekta.
DRONAS NUMUŠTAS
:):):):):):):):)

šunie

Tik tiek beišvemi? Paslabai.

Saulius - autoriui

Autorius savo lėkštame straipsnelyje parašė: “Pasirodė informacija, kad dengiami šių atramos punktų ukrainiečiai atsitraukinėja. Labai viliamės, kad taip ir yra…” Pažiūrėkit, su kokiu viltingu gailesčiu ta tema šiandien jau rašoma!… Vajėtau, kas bus, jeigu ukrai nesitraukia, arba, tiksliau, banderos jau nebeturi galimybių trauktis? A?

Anksčiau autorius savo straipsneliuose rašydavo “kiečiau”: “Mielieji, tik nepagalvokite, kad Ukrainos kariai tiesiog sprunka iš Bachmuto, jie vykdo standartinę ir iš anksto suplanuotą atsitraukimo operaciją (angl. withdrawal with pressure)…”

Tai va, durniuk tu, sakau tau aiškiai – pagal Zelenskį, dar nuo elitinio “Azov” ukronacių dalinio sutriuškinimo Mariupolio “Azovstal” gamyklos katakombose laikų, tai vadinasi, – sėkminga ukronacių “evakuacija” į DLR ir Rusijos kalėjimus.

Xxxx

Bachmutą, į Bachmutą veja Landsbergis mamutą, kai nukris jis nuo uolos bus ten rusams daug mėsos. Pasikeps jie ten šašlyką, suskanduos „URA” už dyką, rusams bus daug jėgos, gal užtekt ir iki Lietuvos.

Gintaras

O aš pasiilgau pedofilų partijos gerbęjo psedokonservatoriaus Aurimo Navio buvusių fantastinių straipsnelių iš fronto linijos.

Praeivis

Tik Tok-inio „intelektualinio lygio”, visuomenės informacinio „saugumo specialistas”, „užgrūdintas specialiose operacijose” ir kalantis pinigą kaip „specialių operacijų atsargos(rezervo) karžygys” Aurimas Navys | Veidaknygė „politiniu strateginiu lygmenių” neišsivaikščiojusiems lansberginbinio durnių laivo „patriotiniams” puskvailiams ir idiotams pamenu pasakojo juoką, kad – “Svarbiausias įvykis visame pasaulyje buvo dviejų prezidentų – JAV ir Ukrainos – t.y. alzhaimieriu sergančio senuko ir žyderos narkomano susitikimas Vašingtone; kaip priešraketinė gynyba ” Patriot” eilinį kartą išgelbės nuo Mariupolio gynybos laikų „pergalingai” kovojančius su „orkais ir driskiais” banderinius chalopus… Nors ne visai nukvailėjęs ar suidiotėjęs žmogus prisimena, kaip pradžioje buvo pasakojama, kad Ukrainos karžygiai lengvai duos ruskiui „banderinio garo” dėka JAV masiškai tiekiamų „stebūklingų dževelinų”, Turkijos „nenumušamų Bairaktarų”, JAV „Himersai” jau seniai turėjo „sudriskusį ruskį iš Ukrainos būti nuvarusi”… Skaityti daugiau »

Smagūs tie ukrai pyderai

„Идёт украинец охотник по лесу. Видит – берлога. Ну, снял ружьё, пальнул пару раз, ждёт. Тут ему неожиданно по плечу русский медведь стучит: – Выбирай, либо я тебя съем, либо вы..бу. Ну, мужик, естественно, выбрал второе. Отпялил его медведь. На следующий день охотник конкретно вооружился: гранат набрал, автомат натовский, патронов до хрена. Нашёл берлогу, минут десять стоял расстреливал. Устал, стоит довольный. Тут опять сзади медведь по плечу стучит: – Выбирай, либо я тебя съем, либо вы..бу. Опять выбрал мужик второе. На третий день взял охотник полтонны тротила, прикатал кое-как к берлоге. Рвануло так, что пол леса нахрен разнесло. Стоит мужик довольный, думает уж точно звездец медведю настал. Тут снова медведь по плечу стучит: – Бля, мужик, я не пойму: ты… Skaityti daugiau »

Lauk

Visus ukrainiečius pabėgėlius! Tegul eina kariauti. Lietuva – lietuviams!

cha cha cha…

Pamenu į JAV Zelenskį atskraidino iš Vokietijos amerikonų užplombuotame kariniame lėktuve, grįžo irgi užplombuotas, kaip kalinys. Zelenskis bergždžiai norėjo dar gauti sunkiųjų tankų ir naikintuvų, o Baidenas ukrainiečius „apgyvendino” Urano planetoje, pavadinęs juos Uranian people.

Juokiuosi garsu

LRT|TV pranešė: “Prireikus, vokiečių kariai į Lietuvą atvyktų kautis su priešu per šešias dienas”.

Darijus

Gėda. 41-ais Vermachtas atvyko greičiau.

yell…Z.V.O.marine

:))))))) – kažkoks nato ar pindostano pindriukšlis lrt-delfidėje dar palyginus neseniai orališkai sisiojo, jog projebaltyjo vыmiratai, “rusijos agresijos“ atveju, būtų patvarkyti per parą ar dvi https://s.w.org/images/core/emoji/14.0.0/svg/1f642.svg – , škia, fricai pribus “тут как тут“, pačiu laiku :))) – “hiperbolė“iškai ir hipotetiškai – “nei per anksti, nei per vėlai“ :)))))))

Pastabus

..aaaa,supratau,tave ne Ixtiandriene backoj,kaliuzej isperejo….tave Ichtiandras juroj issiko,tai tu,jo sudelis,ir pluduriuoji,kur srove nunes……

Istorija rodo

Ukrfašizmas bus sutriuškintas, kaip buvo sutriuškintas hitlerfašizmas.

Pastabus

DEGENERATAI DRAUGAI BOTAI,…jusu xazejinas siandie aiskiai ne formoj,per daug bojaaarisnyko priputo.Leidzia apyvarton visai nusibezdejusius,ikyrejusius lavooonus.Fui,net kalbet su tokiais ner ka.Isleiskit nors sabacionka vaska,tas nors graziai paloja…

Anonimas

Žirniuk, morkas mėlynais galais mėgsti? Galiu pasiūlyti, pačmokinsi, pirštukus pailsinsi nuo rašymo. Pavargai jau visus čia į demokratiją atvertinėti.

Pastabus

..EGI tuei hermafroditas,lengvai moki susikist savo pamelusia/tarpdury kas tai priznybo…/morkva sau subinen…,pajusi dviguba kaifa,xa xa xa,oi,negaliu,kakyyyys durakai iskrypeliai cia susrinkyyyyy…,ratavokit,mirsiu juokais…

Šlovė našim

Pagoglinkit – “Российские силы закрепились на заводе АЗОМ в Артемовске”.
https://ria.ru/20230317/artemovsk-1858623642.html

Российским подразделениям удалось закрепиться в зданиях на территории завода „Востокмаш”, который расположен в северной части Артемовского завода по обработке цветных металлов (АЗОМ), заявил врио главы ДНР Денис Пушилин в эфире Первого канала.

Сейчас союзные силы успешно наступают дальше вглубь промзоны.

„Штурмовые отряды „Вагнера” продолжают продвигаться к центру города, при этом выбивая противника на северном и южном направлениях”, — уточнил Пушилин.

Он напомнил, что уже все дороги в город находятся под огневым контролем российских военных.

Patriotams-idiotams

Visus saugančius tanką prie Katedros, aukojusius Bayraktarui ir Radarom, kviečiu užsirašyti kovai su priešu Ukrainos fronte prie Bachmuto:

Bataliono vadas Minedas
Pavaduotojas Šurajevas

GINTAS

VALIO, VALIO, VALIO!
XOXOLAMS PIZDEC!
IR DAR 3 KART VALIO!

Pagal Zelenskį

Ukronaciai dabar, kaip ir Mariupolyje, turėtų sėkmingai “evakuotis” į DNR ir Rusijos kalėjimus :))))

Na va, jau prasideda… :))))

Врио главы ДНР Денис Пушилин заявил в эфире «Первого канала», что российские силы пресекли несколько попыток выхода взводов ВСУ из Артемовска (Бахмута). «Это было пресечено нашими подразделениями», — сказал он.
https://www.rbc.ru/textonlines/17/03/2023/6216fb4d9a79474dc80e8821?from=from_main_2

Anonimas

Ukrams atsitraukti jau nebėra kaip, viskas apšaudoma.

Man tai labai patinka vasario 28d. straipsnio foto

“Ukrosvinas, prieš mūšį prie BACHMUTO rūkantis paskutinę savo gyvenime cigaretę.”

išsigando

Po incidento virš Juodosios jūros su 56 milijonus dolerių kainavusiu JAV dronu „MQ-9 Reaper”, kuris buvo rusų oro karinių pajėgų numuštas, Jungtinės Valstijos pakeitė savo strateginių bepiločių orlaivių „Global Hawk“ skrydžių maršrutus, rodo portalo „Flightradar24“ duomenys.
https://ria.ru/20230317/marshrut-1858635884.html

vladas lukosevicius

Vaikpisių partijos gerbėjai ištikti šoko: ukrosvinų pergalių nei iš tolo nebesigirdi, priversti dalbajobai tuščiai kiauksėti……

JK žvalgyba

Pagoglinkit straipsnį – “JK žvalgyba: Rusija padarė pažangą Bachmute” /lrytas/.

Jungtinės Karalystės žvalgybos tarnybų duomenimis, Rusijos pajėgos padarė pažangą kovoje dėl rytų Ukrainos Bachmuto miesto. Keli Rusijos kariuomenės ir samdinių grupuotės „Wagner“ daliniai įsitvirtino vakariniame Bachmutkos upės krante; anksčiau ši upė žymėjo fronto liniją mūšyje dėl miesto kontrolės, o dabar čia viskas jau yra kontroliuojama rusų karių, penktadienį tviteryje pranešė JK gynybos ministerija.

Džordžas Orvelas

„Valdžia – ne priemonė – ji tikslas. Diktatūrą įtvirtina ne tam, kad saugotų revoliucijos iškovojimus; revoliuciją sukelia dėl diktatūros įtvirtinimo. Represijų tikslas – represijos. Kankinimų tikslas – kankinimai. Valdžios tikslas – valdžia”; „Galų gale partija paskelbs, kad 2×2=5, ir teks tuo patikėti. Žmonės – be galo paslanki medžiaga”; „Kuo labiau visuomenė tolsta nuo tiesos, tuo ji aršiau nekenčia tų, kurie sako tiesą”.

yell…Z.V.O.marine

kodėl tiek šizoukropijos vėliavų lansbergidėj ? 🙂 – atsakymas kuo elementariausias – abi teritorijos, abi kolonijos yra to paties siuzereno/kolonizatoriaus – pindostano pavaldume, kuris ypač efektyviai realizuojamas per pornosklaidą, kurios vadovais yra rinktinės ir ypač patikimos kekšės, puikiai žinančios ir jaučiančios, kas užsako ir apmoka tą debilišką, bet labai pelningai grojančią “muziką“ …

Darijus

Vėliavų kiekiu norima uždengti situacijos absurdiškumą.

Pastabus

…TU,KADANGI NUGELLTES NUO SKROFULIOZES,ICHTIANDRO KAKIS,PLUDURIUOJI NUO VIENO KRANTO/KURIO NIEKAIP NEATSKIRI/,IKI KITO…PADVOKI SEN,PADVOKI TEN IR GERAI…TAVO PRIGIMTINIS REIKALAS YRA SMIRDETI…,TU NET NEKALTAS,TOKS JAU TU BUVAI ISKAKOTAS,VARGUOLI…..

Anonimas

Klausyk, gaidy, gal pačiulpti ką nors nori? Turiu čiupačiupsą nemažą.

Pastabus

..ei,durnas ononizme,as tau galiu duot savo ciupakabra paciulpt,karta paragaves,negaletum sustot,xa xa xa…tau butu lyg du viename,tavo ciupaciups nukristu nuo pagaliuko,galetum tapti ONO,xa xa xa….

Singeris

Kad kaholai pakars patys savo fiurerį zelenskį, tai jau nekelia abejonių.

Jau daugiau kaip metai laiko

50 Vakarų šalių negali įveikti 1 Rusijos.

Tas

NATO gauna į kaulus ir net nuo Prigožino zekų bėga.

vagnorius

Так давай, Вагнер, играй Оркестрантов своих поднимай Поднимай лёгким взмахом смычка Наша русская ЧВК.”

Viktoras

Reikia nesipykt su kaimynais ir Lietuvoj bus saugu; pasaulio blogis sėdi už Atlanto ir už Lamanšo, o viso to šaknys (ištakos) Jeruzalėje ir Vatikane.

Pastabus

KA GI,NUDVESEEE KACAPUASAI,PODVIEDIOM ITOGI……prasigere,bejegiai,nusilpe,be entuziazzmo…,zo nevykeliu berasciu saika,kreatyvo zero,durnumo apsciai…,valinkit savo matuskon razziejon,galesit ten skarabiejevai unitazzus,pilnus riuzzkos trydos,sveist.

Anonimas

Klausyk,tiek daug čia prirašei apie tai,koks tu puikus kvailys su iniciatyva, tai normaliai, pagrįstai, paaiškink, asmeniškai mums, galvojantiems, ar bent pats normaliai supranti, ką reiškia tie tavo “pūlių” tokie gausūs išsiliejimai?

Pastabus

…kretine,kaip tu supranti…’asmeniskai mums’….,xa,ar tu bent suvoki savo alogiskumo virsuuune,kvaily,idiote,dalbajobe…..ar bent suvoki,ka as dabar sakau,a…….Tu tiek kvailas,kad savo kalbos zodziu nerauki,pliurpi bile ka….Ir da nori,kad tau kazka paaiskinciau…Paklausk savo motkos,koks asilas ja patvarke,kad isperejo toki nuozmoga kaip tu….xa xa xa,kritai galva i asfalta,oi,kritai…..

Marš į palatą

d e b i l e !

Glušiau, čia tavo diagnozė

dēbilis — «слабый», «немощный»; англ. moron, feeble-minded, high-grade defective) — самая слабая степень умственной отсталости, обусловленная задержкой развития или органическим поражением мозга плода.

Pastabus

..pasiskaityk savo diagoze,pavardinta issamiai..

Разгадки истории

Kokie padarai užgrobė pasaulį ir kokie jų ketinimai ? / Что за твари захватили планету и какие у них планы ?
https://www.youtube.com/watch?v=MywC2JqIXGk&ab_channel=%D0%A0%D0%B0%D0%B7%D0%B3%D0%B0%D0%B4%D0%BA%D0%B8%D0%B8%D1%81%D1%82%D0%BE%D1%80%D0%B8%D0%B8

BACHMUTE rusai ukrams baigia išspardyti subines

Pagoglinkit – “Российские силы контролируют до 70 процентов Артемовска, заявил Гагин”.
https://ria.ru/20230317/artemovsk-1858712767.html

Российские подразделения взяли под контроль около 70 процентов территории Артемовска, заявил советник врио главы ДНР Ян Гагин в эфире телеканала “Россия 24”.
Тем самим, сообщается, что российские силы пресекли несколько попыток выхода взводов ВСУ из Артемовска (Бахмута). «Это было пресечено нашими подразделениями», — сказал он. 
В самом Артемовске, по его словам, насчитывается около десяти тысяч украинских военнослужащих.

Lašiniai Ukrainai

saloreichui kaput !

Zelenskio banditams

Сила есть в правде. А когда нету правды, тогда нет и силы?

Pastabus

EIKIT DREBTIS I SAVO SUSVINKUSIUS MIGIUS.RYT VEL REIKS PADIRBETI UZ KELIS VARIOKUS.NET NE SIDAAAAABRA,VARGUOLIAI..

Pastabus

pries nusmingant pagalvokit apie aresto orderi pucyyyynui,xa xa xa,nabagai,nebeuzmigsit dabar…SMAGU.

cha cha cha…

Pagoglinkit – “Медведев указал, где следует использовать документ МУС об „аресте” Путина”.
https://ria.ru/20230317/medvedev-1858699517.html
Дмитрий Медведев сопроводил пост о решении Международного уголовного суда (МУС) по аресту Путина значком с туалетной бумагой.

yell…Z.V.O.marine

iki kokio absurdo nueita !!!! – pasirodo, kažkoks genialiai pindošiziškas „teismas”, esantis už tūkstančių km nuo „įvykio” vietos, jau spėjo viską ištirti, surinkti krūvas įrodymų, dokumentų ,”pagrobtų” vaikų tėvų pareiškimus ir kolektyvinį skundą, ir t.t., ir pan.!!:))) – ir tuo pagrindu skyrė išankstinį laisvės atėmimą dviems (!!!) asmenims :)) – kokie megažalimai surinkti/nupirkti toje puspročių prostitutų kontoroje ? :)))) – kokiems daunams skirtos šitos kliedesingos pasakos ? :)))

Pastabus

…TAIP,ICHTIANDRO ISMATA,TAIP….neziurint kilometraaaazo,TAIP,XUILO KYBOS…….

Darijus

Kadaise Hitleris norėjo suimti Staliną.

Anfisa

„Tarptautinis baudžiamasis teismas, įsikūręs Hagoje, išdavė arešto orderį..” Kas konkreciai, koks klerkas paims ta orderi, ka su juo darys, ir kaip bus nubaustas, jei neivykdys teismo nutarimo?

Bronislovas

Landsbergu mafija beprasmiskai sureiksmina NATO gaujos inicijuota kvailyste.

vergeta

Apžiok kūšį, mažiau ūši !!!

Pirmoji kregždė

Pagoglinkit – “В ДНР заявили о захвате под Артемовском первого танка Leopard“. Под Артемовском захватили первый танк Leopard, пишет журналист Руслан Осташко в своем Telegram-канале.
Подобную информацию озвучили советник врио главы главы ДНР Ян Гагин и замсекретаря Донецкого отделения «Единой России» Алексей Муратов.
По словам Муратова, которые приводит Осташко, экипаж захваченного танка состоял из польских наемников.https://aif.ru/politics/world/pod_artemovskom_zahvatili_pervyy_tank_leopard?utm_medium=referral&utm_source=infox.sg&utm_campaign=exchange

Ukrosvinams galas

Pagoglinkit – “Российские силы пресекли попытки выхода взводов ВСУ из Артемовска”.
https://ria.ru/20230317/artemovsk-1858624827.html?in=t&utm_medium=referral&utm_source=infox.sg&utm_campaign=exchange

Российские силы пресекли попытки выхода нескольких украинских взводов из Артемовска, заявил врио главы ДНР Денис Пушилин.

„Были зафиксированы попытки выхода нескольких (украинских) взводов, но это было пресечено нашими подразделениями. Ситуация плавно продвигается в направлении освобождения Артемовска”. – сказал Пушилин в эфире Первого канала.

Anfisa

Is lenku-anonimu eina info, kad Rusijos – Lenkijos pasienyje yra statomi geleziniai priestankiniai eziai. Sakoma, kai Putinas su Sojgu tankais vaziuos i Gaaga atsiimti aresto orderio, negales pravaziuoti be muitines bei pasieneciu leidimo. Ir tai teisinga – negalima pazeisti ewrosojūzo instrukciju ir proceduru.

yell…Z.V.O.marine

įdomūs klounai tie pindosų šunys :))) – pristeigia visokių debiliškų teismų, kurie net pačiaam pindostanui iki organo, ir vaidina kažkokį visuotinį teisingumą :))) – tipiškas vaikų darželis protu nuskriaustiems, ir nusiskriaudusiems :)) – kaip ,pvz. nacistinės šizolitchūanijos lansberginės pamazgėlės 🙂

Pastabus

..PAMAZGELE,EIK NUSISKRIAUST I EGLYNELI TAMSUJI,ISPERELE TU KACAAAAPSKA….KYBUR VYBUR…

laukiam

arešto orderio dėl Sarkozi, Bleir, Obama sulaikymo už klestinčios Arabų Valstybės Libijos sunaikinimą, žmonių žudyma, pabėgėlių srautų į Europą atidarymą.

Pastabus

…kol suzaliuos lazda,kvaiseliuuuuk…

Konstantinas

Vakarai megsta fantastika. Pries keleta metu, kai buvo issakyta tokia teze Vokietijos TV, vienas vokieciu generolas pasake – „labai to nenoreciau, nes Putinas gali apsilankyti Hagoje, bet tik pakeliui i Atlanto pakrantes. Bijau kad tai baigsis blogiau nei 1945 metais.” Visiskai sutinki su ponu generolu. Juokingiausia yra tai, kad garsiausiai apie tai rekia nepilnaverciai bailiai ir nevykeliai.

Šunims šuniškas galas

Pagoglinkit – “Боевика элитного подразделения ВСУ «Волки Да Винчи» ликвидировали в Артемовске“. https://lenta.ru/news/2023/03/18/boevikvolki/ В Артемовске (украинское название — Бахмут) ликвидировали боевика Вооруженных сил Украины (ВСУ) из элитного спецподразделения «Волки Да Винчи» Сергея Мирончикова. Об этом сообщает RT.Он был уничтожен через неделю после ликвидации  командира подразделения — одного из лидеров «Правого сектора» комбата 67-й отдельной механизированной бригады ВСУ Дмитрия Коцюбайло с позывным Да Винчи.

Ekscesai

Ukrainoje ant rusų tankų atsirado užrašai “į Berlyną” («на Берлин»), vokiečiai spėlioja, ką tai galėtų reikšti.

Pastabus

…na,NABASNYKAI,KA DAR NUPASAKOSIT,XUILO TAI KAPUT,….pod bielyjie rucionky bus bile kur atvesdintas Hagon ir….kybur vybur,xa xa xa…KONIEC…

ott

Sekė pasaką senelis.

Tuoj Lukošenka

išduos arešto orderė Cichanouskajai, čia realiau ir ji gali būti areštuota Lietuvoje, užteks jai ir jos vaikams siurbti Lietuvos žmonių kraują

Pastabus

NICIEVO NIE PADIELAJIES,KAZNJ CIERIEZ POVIESANYJIE…..XA XA XA,CEBURASKOS…….

Niekas nerašo

Po banderovcų teroristinio išpuolio prie Briansko, rusai „Kinžalais” sudavė atsakomuosius smūgius į Ukrainoje esantį NATO/JAV slaptą valdymo centrą. Yra aukų tarp š. aljanso aukšto rango karininkų.

92
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top