Karas Ukrainoje. Trys šimtai devyniasdešimt aštuntoji (Kovo 28 diena)

Locked N’ Loaded | Veidaknygė

Paskelbta apie tai, kad Ukrainos desanto – šturmo pajėgoms perduota vakarietiška kovinė technika – tankai Challenger, PKM Marder ir šarvuotis Stryker. Taip pat pasirodė informacija, kad 18 vokiškų Leopardų jau Ukrainoje (teoriškai – tai beveik dvi tankų kuopos). Tai reiškia, jog juos gaunančios pajėgos 1) kaip minimum baigė apmokymus ir Ukrainoje pradeda integruoti šiuos žvėris į taktinius vienetus (būrys – kuopa – batalionas), 2) kaip maximum ši kovinė technika ir visas logistinis aprūpinimas jau integruota į taktinius vienetus ir laukia sprendimo pradėti medžioklę. Laukiam 😌

Tikėtina, agresorių gerokai suerzino Ukrainos prezidento V.Zelenskio vizitai į Bakhmut, Cherson ir Zaporizhia. Šiandien rusai surengė didelę ataką iranietiškai dronais – savižudžiais, naudojo aviaciją, daugiausia atakuota Kyiv ir Dnipro. Pasirodė informacija, kad pastarajame mieste posėdžiavo Ukrainos politinė ir karinė vadovybė, tačiau jų tarpe niekas nenukentėjo.

📌Luhansko kryptis.

📍Svatove. Agresorius atnaujino atakas Novoselivkse ruože. Šį kartą daugiau veiksmo prie Krokhmalne (apie 7 km į šiaurę nuo Novoselivske), ukrainiečiai apsigynė.

📍Kremina. Tęsiasi susidūrimai Makiivka ir Dibrova ruožuose, bei miške į pietvakarius nuo Kremina. Palyginus su situacija prieš porą savaičių, mūšių intensyvumas ir toliau nėra aukštas.

📍Lysychansk. Ukrainiečiai toliau atmušinėja rusų atakas prie Bilohorivka. Nesugebėję išvystyti prieš kelias dienas pasietos taktinės sėkmės, rusai buvo priversti atsitraukti. Tuo pačiu tęsiasi agresoriaus puolimas Spirne – Berestove ruože. Labai tikėtina, kad negalėdami nei per žingsnį pajudėti Vasiukivka – Rozdolivka – Vesele ruože link Syversk, rusai didina spaudimą šio ruožo rytiniame flange, t.y. Spirne – Berestove.

📌Donecko kryptis.

📍Bakhmut.

📎Berhivka – Rozdolivka. Ir toliau Orikhovo Vasylivka išlieka karščiausiu ruožo tašku. Pozicijos no man land eina iš rankų į rankas, tačiau rusams nepavyksta pasistūmėti. Jų puolimas Bohdanivka link taip pat rezultatų nedavė, o Khromove agresorius atakuoja vangiau. Kai ukrainiečiai juos čia eilę kartų sumaišė su žemėmis, motyvacijos eiti į savižudiškas atakas lieka vis mažiau.

📎Mūšiai mieste stumiasi miesto centro link. Informacijos apie situaciją šiauriniame flange nedaug, pietiniame flange panašu rusai bando stumtis priekin ir išlyginti kontaktinę liniją palei Korsunskogo – Kovalska gatves. Susidaro įspūdis, kad ukrainiečiai mieste vykdo stabdymo operacijas, t.y. visoje kontaktinėje linijoje ukrainiečiai pozicijose kaunasi tol, kol gali išlaikyti flangus. Esant grėsmei kad rusai juos apeis, atsitraukia į naujas pozicijas ir taip toliau sekina puolančiuosius. Stabilizavus situaciją sektoriaus flanguose, tokia atsitraukimo „iš reikalo“ taktika atrodo labai išmintinga. Tokiu būdu ne tik neįsiveliama į pavojingas „last stand“ kautynes (pasikeitus situacijai flanguose, kautynės „iki galo” už kieivieną poziciją galėtų virsti apsupimu), bet ir sunkiose gatvių kautynėse naikinamos ir varginamos priešo pajėgos.

📎Chasiv Yar – Ivanivske kelio pietinėje dalyje rusų atakos vis labiau išsikvepia. Nepavykus apeiti Chasiv Yar iš vakarų, jie grįžo prie savo mėgstamo užsiėmimo – daužo galva į Ivanivske gynybą. Tradiciškai stringant puolimui pagrindinėje kryptyje, rusai bando atverti naują puolimo ruožą ir taip išblaškyti ukrainiečių gynybą. Rusų atakos nuo Ozaranivka link Diliivka baigėsi nesėkme. Savo ruožtu ukrainiečiai rengia kontratakas pietinėje kelio Bakhmut – Horlivka atkarpoje.

📍Avdiivka – Mariinka:

📎Ukrainiečiai sugebėjo išlaikyti pozicijas šiauriniame Avdiivka flange (Stepove – Novokalynove), tačiau padėtis šiame ruože ne gerėja. Agresorius čia sutelkė nemenkas pajėgas ir spaudžia labai intensyviai. Tuo tarpu tęsiasi abipusės atakos pietvakariniame ruože (Vodiany – Opytne). Pasirodė informacija, kad rusams pavyko pasistūmėti prie Pervomaiske, tačiau šią informaciją reikia tikrinti.

📎Mariinka ruože be pakitimų, tęsiasi sunkios kautynės tiek pačioje gyvenvietėje, tiek pietų flange (Pobeda).

📍Vuhledar. Be pakitimų.

📌Zaporizhia ir Pietų kryptyse be pakitimų.

2.2 13 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
165 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Amžina pagarba Miloševičiui

kaip nato išgamos „išvadavo”Jugoslaviją:

http://infa.lt/5144/jugoslavijos-byla-meluoti-meluoti-ir-dar-karta-meluoti/

Aš.

Amžina šlovė didvyriams!

blue yellow zov MARINIE

..tuu…..

DD plius DD

Hmm. Įdomu, ar bent pora jūsų- zapalieckisų- žino kas tas Miloševičius? O juk turėtumėt jam pomirtinį gaidžio-didvyrio vardą suteikti. Juk tą personą Vakarai pradžioje pagaidino, po to sugavo ir uždarė į daboklę. Lygiai kaip jūsų nubučiuotą Putiną, bet šis kol kas tik pagaidintas arešto orderiu. Į daboklę jo nelabai kas nori, nes jis ir šiaip- parašoje…
P.S.
Na, prurisiškas gaidyne,- dabar visi kartu- „šalin ožius! Amžina šlovė gaidžiams!”..:)

DD plius DD

SSSR buvo didžiausiu pasaulyje kalėjimu, ruskynas tapo didžiausiu pasaulyje gaidynu.
Netgi ruskyno elitas. Štai kaip jie kalba- „«Нас от%!бут, бл*дь. У нас вариантов никаких, бл*дь. Даже если Путин от%!бёт и нажмёт на кнопку, бл*дь, будущего в этом раскладе у целой нации них$я нет. Он нас всех в!$бал в рот, бл*дь»….
Išsamiau- telefono pokalbis tarp prodiuserio Prigožino ir oligarcho Achmedovo.

Anonimas

D E B I L E, matomai pats nežinai arba nenori to pripažinti, kas yra Miloševičius ir kas iš tikrųjų vyko Jugoslavijoje.Tai pasiskaityk bent čia esantį komentarą – “Kas iš tiesų įvyko Jugoslavijoje 21:59”, tau bus naudinga, m e n k y s t a…

baisu

Генерал ФСБ Михайлов: „Украинский военный живет на фронте 3 часа”
https://youtu.be/DG3ssxNzidQ
17 : 27 kariai fronte gyvena 3- 4 val. .
pėstininkui – pusantros atakos ir kaput
tankistui – trys atakos  ir kaput
lėktuvui keturios atakos ir kaput

Kaput Ukraine!

Herojam piZZZdec!

Tiesos lašas totalinio melo jūroje

Tikroji,nesuklastota WW2 istorija.
Kam įdomu-galima atsisiųsti:
 
anonfiles.com/y5h6e8g1z4/1BAD_WAR_2017_NEW_pdf

Marius

Kokia čia kalba nurodyti vietovardžiai? Ir kaip juos ištarti lietuviui? Po velnių tiesos.lt redakcija, ką jūs darote? Dažname straipsnyje susirūpinę skelbiate kad kyla grėsmė lietuvių kalbai, o kas čia? Iškraipote lietuvių kalboje nusistovėjusius Ukrainos vietovardžius. Idiotai. Kas būtų jei Daugpilį imtų vadinti Daugavpils? Tai gal ir Paryžius nebe Paryžius, o Paris?

Šmikutienis

Pradedu pasigesti konservatorių-pedofilų bendruomenės fantasto Aurimo Navio pasažų.

nato atmatėlėms

Kaip JAV ir NATO okupuojamas Afganistanas, anksčiau – Irakas? Naktimis okupantų kareivos (samdomi galvažudžiai, nes visi kariauja už pinigus), dažniausiai, tūno izoliuotose gerai saugomose bazėse. Dieną su tankais, šarvuočiais, malūnsparniuose arba grupėmis, apsiginklavę iki dantų, patruliuoja, palaikydami savo pastatytas marionetines vyriausybes. Kartais pašaudo iš tankų pabūklų, kulkosvaidžių, automatų į “įtartinus objektus”, arba žvalgybos ar vietinių skundikų už pinigus nurodytus “priešus”. Tokiais gali būti, kaip ne kartą pasitaikė, bet koks sambūris: vestuvės, laidotuvės ar šiaip susirinkę kaimiečiai, todėl gyventojams kategoriškai draudžiama rinktis į grupes, nepranešus apie tai valdžiai ir okupantams. Kaip rodo paviešinami slapti dokumentai, “priešai” buvo “perkami”, mokant 1000 – 20000 dolerių. Suprantama, norinčių taip lengvai užsidirbti, o kartu ir atsikratyti nemėgstamo kaimyno ar konkureto, netrūkdavo. O jau pakliuvusius į… Skaityti daugiau »

Pašaras NWO vergams

Kokiais nuodais ir surogatais mus visus šeria?

https://infa.lt/5998/kuo-apskritai-mus-seria/

blue yellow zov MARINIE

PAVERKIT BISKELI,ATMATOS,ISSIVIDURIUOKIT.paskui imsimes operaaaacijos.SKAUDES.

Anonimas

Žirniuk, ar morkas mėlynais galais mėgsti? Galiu pasiūlyti, – pačmokinsi, pirštukus pailsinsi nuo rašymo. Pavargai jau, kaip avinas čia bliaudamas, visus čia į demokratiją atvertinėti.

blue yellow zov MARINIE

..OI,VEL KAZKAS TAVO ‘NICIEGO’ DURIM PRIZNYYYBO,BEK PAS SURAJEVA,PAPUS….XA XA XA….

Anonimas

PEDOFILE, ar jau Ąžuoliuko repeticija baigėsi, kad pats vėl prie kompo?

blue yellow zov MARINIE

..anonizme,kai baigsi darbuotis,pranesiu.

NATO krachas

NATO papūgėlė Stoltenbergas, pamenat, pernai čirškėjo, jog tuoj tuoj, vasarą bus slavaukrainiečių kontropuolimas ir bus persilaužimas fronte, po to sakė,jog rugpjūtį tai tikrai… Kadangi nieko neįvyko, kiek tas bečirškėtų, tai kad ES sąjungininkai nenusisuktų nuo Ukrainos ir nenustotų Zelenskio režimą finansuoti ginklais, tai alzhaimieriu sergančiam JAV vyriausiam senukui Bidenui prisiėjo net “Nord Stream” dujotekį susprogdinti, o viskuo apkaltinti Rusiją.
Vėliau, kai jau rusai vos ne baigė išdaužyti visą NATO ginkluotę Ukrainoje, papūgėlė Stoltenbergas ir toliau čirškė, jog ukrai kontratakuos ir puls žiemą, kai gruntas sušals, – bet nepuolė… Dabar papūgėlė Stoltenbergas, save guosdamas, sako, kad pulti negali, nes didelis purvas, palauks pakol išdžius… Na na, lauksim… kol pasakys, kad dabar, matomai, vasaros karščiai trukdo pulti… Ha-ha-ha! Kaput Ukraine! Herojam piZdec!

blue yellow zov MARINIE

..jo,hetojams pizzdiec

labas

ligoni

blue yellow zov MARINIE

…tik vel nekviesk pas save i palata.Neisiu.Kai tave isleis,pranesk.

Zelia kybos kartuvėse

Pagoglinkit – “В Киеве обвинили Зеленского в неоправданных потерях”. https://lenta.ru/news/2023/03/25/soskin/
Бывший советник Кучмы Олег Соскин обвинил Зеленского в неоправданных потерях.
По словам экс-советника, потери Киева уже достигли 160 тысяч убитыми. В то же время чиновники продолжают вести роскошный образ жизни, отметил он.
«Эта прослойка практически питается украинцами, она жрет украинцев. Украинцы платят кровью, защищают, а в это время олигархи, паразиты, чужеродцы захватили власть и паразитируют на народе», — заявил Соскин.

The Washington Post

„The Washington Post“, remdamasis šaltiniais, pranešė, kad per vienerius specialiosios operacijos metus Ukrainos kariuomenės kokybė pablogėjo dėl labai didelių nuostolių ir daugybės patyrusių kovotojų praradimo. Pažymima, kad Ukraina neteko daug jaunesniųjų ir viduriniosios grandies karininkų, kuriuos devynerius metus rengė JAV.

blue yellow zov MARINIE

..suklydai,negerbiamasis…..90 metu…

tuu

D e b i l a s

blue yellow zov MARINIE

..kregzdzius jau net tingi aiskint tavo diagnoze.Patikek,ji baisi….

yell…Z.O.V.marine

įvertinant daugelio minimą ultrašizofreniją ir debiliausią melą, pakeitusius deguonį lansbergidėje, t.y artimiausioje šizoukropijai nacistinėje šiknaskylėje, tikroji žuvusių statistika yra daugiau nei atvirkščia, su tendencija vis labiau atvirkštėti 🙂 – t.y. suvidurkinti dušimtiniai ir neatstatomi šizoukropų nuostoliai per parą yra 300-500 ribose, o santykis su rusijos nuostoliais yra 20:1, jucdantis link 25:1 …, – liūdna, tragiška, absurdiška, bet ukronacinės “mėsos“ kokybė prastėja, o motyvacija kariauti menksta su kiekviena nauja mobilizacijos banga …, – bet ši informacija lansbergidės veršiams, įskaitant veršius valdžiagyvius ir propagand0nus yra visiškai beprasmė :))))

blue yellow zov MARINIE

…tuoj galesit isvysti pucyyyyno mesos,vos tik jis sugalvos pasisveciuot Armenijoj.Anys kepa gerus saslius…

nuu

Apie ką čia tu , D U R N E L I ? Vaistukus pamiršai išgerti?

blue yellow zov MARINIE

…ttttt au pppppp alikkkkkau

Narkomano haliucinacijos

Pagoglinkit – “NYT узнала о завышении численности интернационального легиона Украины”.

The New York Times (NYT): в интернациональный легион Украины входит 1,5 тыс. членов вместо заявленных 20 тыс. 
«Зеленский объявил о создании интернационального легиона через три дня после начала российской спецоперации. NYT пишет, что, несмотря на заявления Киева о 20 тыс. воюющих в легионе, реальное число бойцов — около 1,5 тыс. Вербовка застопорилась», — говорится в статье.

https://www.rbc.ru/politics/25/03/2023/641ed7169a7947bbf65c7066?from=from_main_6

Aš.

Seniai sakiau, kad Zelenskiui nuo kokaino galvoje jau kralikai pisas !

blue yellow zov MARINIE

..nerukyk zoles taip daug,sumazes kraliku skaicius.Kai visai mesi,kralikai isnyks,ligooooni.

tuu

P e d o f i l e, pasilik patarimus sau.

blue yellow zov MARINIE

….tuu pppppp edoffffff illlllas

Niūchas žydera užribyje

Pagoglinkit – “V. Zelenskis: aš negavau jokio taikos pasiūlymo iš Kinijos” /lrytas/.

V.Zelenskis laikraščiui „Japan News“ sakė, kad diplomatiniais kanalais perdavė „tiesiogines žinutes“, jog nori kalbėtis su Kinijos vadovu Xi Jinpingu, tačiau atsakymo nesulaukė. 
„Nesulaukiau Kinijos pasiūlymo tarpininkauti. Nesulaukiau pasiūlymo susitikti“, – sakė jis.

Darijus

Jau saulelė vakarop.

blue yellow zov MARINIE

…taip,dareli,tavo vaikiai jau apalpe is baimes…

Šmikutienis

Ko tikėtis iš tavęs apgailėtino dvasios klipatos, tu toks komentatorius, kaip iš mano b…švilpukas.

blue yellow zov MARINIE

..neturi tu to b.,kaip daba svilpausi,nebent pro sikna,iseis slobnas….prrrrrrrrrrrrrr….

ŠAUNU !

Šeštadienį Rusijos privačios karių grupuotės “Wagner” savininkas Jevgenijus Prigožinas pareiškė, kad daugiau kaip 5 tūkst. Rusijos kalinių, baigusių savo 6 mėn. kontraktus kovoti su Ukrainos nacionalistais Rusijos samdinių grupėje „Wagner“, buvo atleisti nuo bausmės, suteikiant jiems malonę.

nuu

Net NATO gauna į kaulus ir bėga net nuo Prigožino zekų.

blue yellow zov MARINIE

….yk yk yk……….

blue yellow zov MARINIE

..ura WRANGLER..

vladas lukosevicius

ir vėl išlindo rudas šūdžius ir pridrabstė aplinkui rudai… marš į palatą, pusgalvi tu

blue yellow zov MARINIE

..ziurek,kad viskas butu islaizyta.As patikrinsiu,vladzka duraliejau…

stasys

visas žiedas xuilo berazumiu temoje susirinko .:) Gal jums ten palatoje tik viena telefoną prijungė prie interneto .?

stasy

Čia tau skirta, pasiskaityk komemtarą – “dėl trolio-agento “štazio” 23:06”.

BALTAGALVIS ERELIS

Jungtinės Amerikos Valstijos, amerikietiška svajonė, geras ir lengvas gyvenimas. Turbūt visi kažkuriuo gyvenimo laikotarpiu esame pasvajoję apie tą nuostabią vietą. Tačiau ar kada nors pagalvojote kodėl labai daug žmonių norėtų išvykti gyventi į JAV? Na, turbūt todėl ,kad visi žino ,jog ten gera gyventi. Demokratiškoji laisvė, parduotuvės pilnos šlapimo spalvos alaus, negendančių hamburgerių, rūdis valyti galinčios Coca-Cola buteliukų. Į parduotuvę apsipirkti važiuojama visoje Amerikoje populiariais, 5 litro variklio sunkvežimiais, žinoma todėl ,kad į paprastą lengvąją mašiną toks kiekis hamburgerių ir alaus tiesiog netilptų. Nepamirškime ir angliško kambario dydžio šaldytuvų, ir kartoninių namų su 10 kambarių bei 2 metrų įstrižainės televizoriumi kiekviename jų. Šalia namo būtinas baseinas bei dažais dažoma žalia pievelė, apsupta baltos medinės tvorelės. Viskas kaip pasakoje. Bet ar… Skaityti daugiau »

blue yellow zov MARINIE

…man regis,kad tavo galva labai didele ir isbaaalusi nuo joje talpinamu siaubu.Tave reik pagaut ir atimt laisve,bo joje gali pridaryt,net baisu pagalvot,kaaaa….NELAISVE ISBALUSIAM ARALIUI…..

Remigijus

Šlykštyne, gaišena, brude tu, išnyk visiškai iš šio portalo!
Neteršk eterio savo nesąmonėmis, čia tau, bukaproti, ne vieta.
Čia rimti vyrai kalbasi ir diskutuoja, tau, kvaily, toli iki to.

blue yellow zov MARINIE

…SLIEKAS IR SAKO SAVO BOBAI…..ISEINU SU VYRAIS PAZVEJOT,PRASCIAI NAVSIEGDA…….

Anonimas

Žirniuk, vis tik matau, kad morkas mėlynais galais mėgsti. Tiesiog prašaisi, kad pasiūlyčiau. Še, imk, – pačmokinsi, pirštukus pailsinsi nuo rašymo. Pavargai jau, kaip avinas čia bliaudamas, visus čia į demokratiją atvertinėti.

blue yellow zov MARINIE

…tai kiek tuei tu bybiu turi,jau visi durim nuvarstyti,o tu vis issitrauki nauja….Tu ka,simtabybis….Greit varai pas surajeva,suteiksi jam laimes….

Susidorojimas su disidentais be jokių ceremonijų

Tipiškas vakaruose klestinčios ir žydinčios „žodžio laisvės”pavyzdys:

http://www.zundelsite.org/archive/victims/victims_of_zion.html

Retorinis klausimas

Ko apskritai verta visa mums brukama oficiali pseudoistorija?

lebionka.blogspot.com/2023/02/purviniausios-amerikos-paslaptys-larry.html

blue yellow zov MARINIE

..nuo to laiko,kai lebionkas gavo galvon nuo kazkokios bobses prie siuksliadezes,anas kiek nukalbet eme

nuu

Šiukšle, baik nesąmones rašinėti

blue yellow zov MARINIE

…ta dar sake,kad jei daug ubaus tas lebiotke,tai da daugiau gaus…

autoriui

kodėl tik tokį menką straipsnelį apie kaholų PEREMOGAS teišstenėjote???

blue yellow zov MARINIE

..taip reikia,vaikeli,taip reikia……

Iškalbinga straipsnio foto

”Ukrosvinas supranta, kad tai paskutinė jo gyvenimo diena BACHMUTE”.

blue yellow zov MARINIE

..nelabai iskalbinga,nelabai…….

Kas iš tiesų įvyko Jugoslavijoje

Jugoslavijos byla: meluoti, meluoti ir dar kartą meluoti   NATO žingsnių pėdsakai. Bombarduojant Jugoslaviją buvo naudojamos uždraustos priemonės, tokios kaip kasetinės bombos ir neprisodrintas uranas. Pvz., buvo numesti 152 konteineriai su 35450 kasetinių bombų.  Miloševičius – nusikaltėlis ar nacionalinis didvyris?  2006 m. kovo 11 d. mirė buvusios Jugoslavijos prezidentas Slobodanas Miloševičius. Ši mirtis daug kam buvo netikėta. Reakcijos – skirtingos. Vieni apgailestavo, kad taip ir liko nenubaustas diktatorius, nusikaltėlis. Kiti – kad mirė, arba buvo nužudytas nacionalinis lyderis, gynęs Jugoslaviją nuo NATO agresijos.  Kad ir ką besakytų Vakarai, Miloševičius iš tikrųjų turėjo ir turi populiarumą tarp žmonių. O ši mirtis Hagos tribunolo kalėjime pavertė jį legenda. Kovo 18 d. į gedulo mitingą Belgrade susirinko tūkstančiai. Gatves užtvindė minios. Kai kurių… Skaityti daugiau »

blue yellow zov MARINIE

….netikslumas….Ne mire,o nudvese……

tuu

Padugne, gydykis !

blue yellow zov MARINIE

…zzz ay kkka,sugalvojau……tave reik elektra perleist.Pagysi,kaip mat.Svarbu,kad butu auksta itampa.Gal tau net razumas sugris….

Anonimas

Žirniuk, vistik supratau, kad morkas mėlynais galais mėgsti. Tiesiog prašaisi, kad pasiūlyčiau. Še, imk, – pačmokinsi, pirštukus pailsinsi nuo rašymo. Pavargai jau, kaip avinas čia bliaudamas, visus čia į demokratiją atvertinėti.

blue yellow zov MARINIE

…anonizme,teeeeesk….

Tiesa apie dabartinę Baltarusiją

Visos LT kolonijos valdžiagyvių sapalionės apie dabartinę Baltarusiją-grynas melas:

http://www.komentaras.lt/politika/lietuva-ir-baltarusija-kuri-%E2%80%93-kuria

koment.lt/node/740/krikstatevis-kelione-i-kruvina-totalitarizma

blue yellow zov MARINIE

…kaput bulbasams,kaput.

Darijus

smirdaliukxui: pasedėjai pindosų šiknoje ir vėl išlindai smirdėti.

blue yellow zov MARINIE

…tu geriau kviesk greitaja savo vaikiams,avosj,atkacialins….Ir daugiau,saulei nusileidus,nebepasakok baisybiu apie riuzzkiu didvyriskumus.Nuo to anys ir alpsta.

stasys

čia tik tas besmegenis Darijus kuris smaukosi ekspertuose , o ne karalienė Elžbieta kuriai verta buvo skirti tiek daug dėmesio . 🙂

dėl trolio-agento “štazio”

raginimai ignoruoti portalo šiukšlę yra ne visai protingi. su komiteto agentu tikrai nereikia diskutuoti, nes taip sudaroma regimybė, jog diskutuojama su piliečiu turinčiu nuomonę. įsikalkite į naivias makaules: agentas nuomonės neturi – jis turi užduotį. “ignoruodami” agento šikimą, tikslo nepasiektumėte, o agento darbovietė tikslą pasiektų. nes saugumiečiai pasiųsdami “štazį” trolinti šiame portale turi ne vieną tikslą o du: arba trukdyti piliečiams diskutuoti režimui pavojingomis temomis, arba gadinti portalo reputaciją, atbaidinėti naujus skaitytojus portalą marginalizuojant, nes nauji skaitytojai neraukia kas toks per diegas tas “štazis”. tokios situacijos nebūtų, jeigu redakcija, adminas “agentą” nuosekliai trintų be paaiškinimų ir kitų ceremonijų, nesvarbu net jeigu tas rašytų visiškai nekaltus dalykėlius. nes per proxy įrangą rašančio agento automatiškai blokuoti neįmanoma. saugumo kompiuteriai kiekvienam agento “komentarui”… Skaityti daugiau »

blue yellow zov MARINIE

..eik salin,kgbesnyke.Tavo dainele jau sudainuota.

blue yellow zov MARINIE

…ai,marozas koks tai,neverta kreipt demesio…

Kaip apeiti totalinę LT valdžiagyvių cenzūrą

nebloga instrukcija,kaip atblokuoti disidentinius LT puslapius:

atblokuoti.lt

Apie anonimiškumą internete,pasisakant prieš valdžiagyvius:

ldiena.lt/straipsnis/25179/irankiai-kaip-islikti-anonimiskiems-ir-keikti-homoseksualus

Prašalietis

„Laikas atkurti Lenkijos ir Lietuvos uniją (Lietuvos ateitis matoma slavų tautų šeimoje)”.. Lansberginio durnių laivo šiuolaikiniam nuo 1990 metų „savo šaknų ieškančiam ir niekaip nesurandančiam” „sala ukraini” runkeliui būtų labai „įdomu” sužinoti kokių „tautų šeimoje” Lietuvą po 1991 metų „mato” „Foreign Policy“, ar pakankamai „vakarietiškai pacivilizuotas” vietinis „tautų šeimų žinovas”…

yell…Z.O.V.marine

Gal ir visai neblogai:-(???)- kalbėsime puikia lenkiška kalba, rašysime lenkiškais rašmenimis, nešiosime ponų kojinės :-(!!!)- bus smagu…

Darijus

Tobiš, Wilno naše.

blue yellow zov MARINIE

xui vasie,wilno nasie,psiakriew..

cha cha cha…

Vel vergai nuzemintieji buciuosit Lenko ponui į alkune…?

blue yellow zov MARINIE

..BOBIKAI,leisiu tau palaizyti mano bata,galesi dziaugtis tokia malone….Dabar pavambryk,gal geriau uz vaska iseis,na,bobik,balsa…

blue yellow zov MARINIE

…taip,vadalaaaaze,nesiosi man kojines savo bedante burna,xa xa xa

Ha-ha-ha !

taip taip, idiote…debile…kretine…taip taip

blue yellow zov MARINIE

…ir da,kai pasakysiu,turesi jas pakramtyti ir pranesti,ar jau reik skalbti,ar ne.Jei busiu nuotaikoj,tai net leisiu isskalbti ir islyginti.O JEI VISAI BUSIU GERAI NUSITEIKES,LEISIU NET TAU JAS MAN UZMAUT.MATAI,KOKS GERIS TAVES LAUKIA ATEITY,NUGELLTELLI…

Anonimas

Žirniuk, akivaizdu, kad morkas mėlynais galais mėgsti. Tiesiog atsiliepdamas į tavo norus, galiu pasiūlyti. Še, imk, – pačmokinsi, pirštukus pailsinsi nuo rašymo. Pavargai jau, kaip avinas čia bliaudamas, visus čia į demokratiją atvertinėti.

blue yellow zov MARINIE

..oi,konkuruojanti firma nugellteliui…ir tu nori kojiniu pakramtyt…,na,tarkis su padvodnyku,as tiek kojiniu nespesiu sunesiot…

cha cha cha…

čiulpk. čiulpk, senas glušiau…nesikuklink…

blue yellow zov MARINIE

…bobik,tu gi foto meninyks,bek vaska nufotkint,kai jis koja pakeles patvory.Galesi dalyvaut tarptautinej parodoj.

cha cha cha…

čiulpk. čiulpk, senas glušiau…nesiblaškyk…

Francuz

Apie kokią sąjungą su Lenkija čia svaigstate??? Kokia gali būti sąjunga tarp ponų ir mužikų??? Kas turi kažkokių iliuzijų, tegu pasižiūri, kokia Lietuva susijungė į dviejų tautų respubliką (net ir pavadinimas buvo lenkiškas) ir kokia liko po tos sąjungos. Galit mane vadinti kaip norit, bet jeigu ne Rusija bei TSRS, Lietuvos nebūtų. Kas nežino, kaip lenkai moka polonizuoti? Lenkai užėmė Vilnių 1918 metais ir „prabuvo” ten 22 metus. Nuo 1940 metų Vilnius – Lietuvos sostinė, bet iki šiol krašte susikalbėt lenkiškai lengviau nei lietuviškai.

Panelė istorija

Istorijos ratas apsisuko. Vilnių vėl pasisavina Lenkija, skelbia LDK, Kaunas – prieš, žemaičiai už neprigulimybę ir 30 metu skanduojama – mes be Vilniaus nenurimsim. Paskui rusas duoda per galvą lenkams, Vilnių grąžina mums ir istorijos ratas toliau sukasi, sukasi.

Singeris

Čia bus Rusijos gubernija : Северо-Западный край.

blue yellow zov MARINIE

..tau jau nusipraust nebelemta,juodziau…

nuu

O tu, pasirodo dar ir rasistas, senas pedofile..

blue yellow zov MARINIE

…yk yk yk

ir vėl

sperma užspringai, senuk?

Linkėjimai neadekvatui Šūrikui

Nors chocholas Oleška, kuriantis valstybę Litukriją buvusios Lietuvos TSR teritorijoje gyventi likusiems aborigenams ir biomasei, yra viso labo tik debilavotas šūdo šmotas, tačiau jis kaip niekas kitas sugebėjo atskleisti parodyti kokio lygio yra seimas ir kokie skystalai tame seime knibžda. Skystalai – tai labai jau švelnus ir tolerastiškas pavadinimas dešimtmečiams ten užstrigusioms atmatoms ir išgamoms. Ekshibicionistas ir šūdo šmotas Šūra, kiekviena proga, ir be jos, rodantis ir kaišiojantis savo bybį kaip kokį sakralinio kulto atributą, atskleidė seime bujojančių gyvių moralinį, dvasinį vidų, nors ten nieko kažko morališko ar dvasingo, net jei kažkada ir buvo, nėra. Pavadinti minkštabybiais ar skystakiaušiais tą seime bujojantį gaivalą būtu įžeidimas to vardo iš tiesų nusipelnusiems. Net mentas SS (Saulius Skvernelis), pavadintas balandžiu, oriai praėjo apsimetęs… Skaityti daugiau »

blue yellow zov MARINIE

…taip tai taip,ale kodel tu galvoji,kad jis apskritai moka skaityti ar kad zino toki portala.

zelios dienos suskaitytos

Jau seniai zelia neturi jokios armijos. Tai priešakinis samdytų NATO valkatų būrys, kurio sudėtyje yra ir Kijevo samdiniai. Kas skaito UA spaudą, tas žino – Ze paskelbė  pacukų nuo 14 metų ir moterų nuo 16 metų mogilizaciją, šalyje sustabdytas pasų galiojimas, o pagrindinis vietinio vergo dokumentas – pažyma iš karinio komisariato. Manau nereikia aiškinti,kokia tokių“karių” kovinė parengtis . Tai tik priedas NATO valkatoms. Šiuo metu naglosaksai aktyviai ieško samdinių, norinčių pakariauti „už demokratiją” Ukrainoje. Tiesa, nėra norinčių pertekliaus. Profesionalūs kariai puikiai supranta – tai nėra „safari” Afrikoje ar Artimuosiuose Rytuose.

blue yellow zov MARINIE

…tie pacaniokai per metus sudauze ftaraja armija,xa xa xa

nuu

ir vėl kliedi, senas k r e t i n e ?

blue yellow zov MARINIE

..yk yk yk….

xai

Hitler irgi į karą vaikus siuntė prieš patį kaput

tai kad

arimija sila smert i magila, tankai grabai ant ratukų, lėktuvai grabai su sparnais, o kam nedašunta skatertiu darožka mogilizuotis

Geležinis vilkas

Kunigaikščio Gedimino sapnas apie tai, kad sodiečiai per antrą galą vaikelius ėmė daryti, o kriviai tai šeima pavadino (nejuokinga humoreska) Didysis kunigaikštis Gediminas įėjo į Krivio krivaičio Lizdeikos menę rūstus ir visas sukaitęs. Suprato Lizdeika, kad kažkas negero, pajautė per atstumą midaus kvapą ir žemai nusilenkė valdovui, o mintyse pagalvojo: „Vėl midaus bus padauginęs, prašys, kad sveikatą žolelėmis ir šaknelėmis jam pataisyčiau.“ – Ne to aš šiandien pas tave, krivių krivaiti Lizdeika, – tarytum skaitydamas jo mintis tarė valdovas. – Klausimas rimtas, valstybinės reikšmės. Pameni, apie vilką geležinį praėjusį kartą pasakojau, o dabar, štai, naują sapną susapnavau. Sapnuoju, kad ant menės sienos didelis kalbantis paveikslas kabo, o jame trise: mergelė pusamžė, padžiūvusi tokia, o dar du suskiai, ne bajoriškai aprengti… Skaityti daugiau »

Pasaka apie raudono šungrybio rojų

Kažkada pasakų šalyje, prisiglaudusioje prie Baltijos jūros, gyveno raudonas šungrybis, labai labai raudonas, smirdantis stribais, KGB, marksizmu-leninizmu ir kolchozine ekonomika. Pasikeitus šeimininkams, ši musmirė susmirdo sorošiniu globalizmu ir neomarksizmu. Jos ir viso jos raganų rato dvokas buvo toks stiprus, kad iš tos šalelės išbėgo virš milijono gyventojų. Šungrybiui sutręšus, pusiau debilus policininkas, pasodintas į tos pasakų šalies premjero kėdę, paskyrė jam 4 tarnus-baudžiauninkus ir liuks klasės automobilį, būrį apsauginių, kurie, it šunyčiai, saugos šį parazitinį šungrybį dieną naktį. Be to, šungrybiui paskirta 3700 eurų renta, 700 eurų pensija. Dar jis gaus 3900 eurų už savo šalies griovimą iš Briuselio. Brangiausiai kainavęs šungrybis Pasakų šalies šungrybio alga buvo didžiausia tarp kaimyninių valstybių – 9 515 eurų brutto. Latvijos ir Lenkijos pirmieji… Skaityti daugiau »

Tarp kitko
Lašiniai Ukrainai

Ukronaciams ragas, vakar arti 500 ukrosvinų zgnuli vozle BACHMUTO.

U-2

Viskas cia gerai. Rusai savo darba zino ir dirba gerai. Prie Kremennos ka tik utilizuotas ir pas Bandera nusiustas lenkas Pavelas Shadzikowkij o prie Artimovko, jau trecias samdinys is Naujosios Zelandijos!? Kein TeTai. Sveikatos, nabasnykams…

blue yellow zov MARINIE

..tai kad pats jau esi nabasnykas,leidziantis cia savo paskutini bezdala

Diadia Vania

Tik tiek beišbezdėjai, vergeta ?
Išsisėmei, d u r n e l i ?

blue yellow zov MARINIE

..bek pas bobika,jis cia kazkur netoliese,abu palosit xoru…

Diadia Vania

Au au au…gav gav gav…pisau iš kojos , ir susirietė kampe kiemsargis

blue yellow zov MARINIE

..maladiec,umnyca,geras suniukas,geeeras..

Diadia Vania

Au au au…gav gav gav…pisau iš kojos antrąkart, ir dantis išpjovė

Didžiausias nusikaltimas prieš žmoniją

Iš anksto suplanuotas rasinis baltųjų europiečių genocidas:

https://lebionka.blogspot.com/2020/11/vizualinis-europieciu-samones.html

Puikus Valdo Anelausko straipsnis

Valdas Anelauskas. Dėl karo Ukrainoje pirmiausia reikėtų kaltinti Ameriką ir NATO Rusija negali leisti, kad Ukraina virstų „virš jos iškeltu durklu Vašingtono rankose“, todėl Rusija ir yra tiesiog priversta ginti save. Tokį pareiškimą kanalo „Rusija 24“ eteryje prieš keletą dienų išsakė Rusijos užsienio žvalgybos tarnybos direktorius Sergejus Naryškinas. Ir jį puikiausiai galima suprasti.   Jau daugiau kaip prieš dvidešimt metų įtakingos geopolitikos analize užsiimančios amerikiečių analitinės agentūros „Stratfor“, palaikančios glaudžius ryšius su CŽV (ji kartais net ir vadinama „neoficialia CŽV“, todėl visa jos publikuojama medžiaga yra verta išskirtinio dėmesio), internetinėje svetainėje, tiesiai šviesiai, buvo pasakyta, kad Ukrainos atskyrimas nuo Rusijos ne tik susilpnintų pastarąją, bet ir apskritai kiltų pagrįstos abejonės dėl Rusijos politinio, ekonominio ir karinio išlikimo tokiu atveju. Taigi, „Stratfor“… Skaityti daugiau »

chi chi

Susitiko du chacholai,vienas kitam giriasi kad atkeršijo maskoliams:
-prišikau raudonojoje aikštėje.
-ir tavęs neareštavo?
-tai aš patyliukais, Į KELNES.

blue yellow zov MARINIE

..taip juokiausi,kad net miegai islakste.Nu,tu ir duodi,ka da paseksi..

tuu

Nesinervink, pasikeisk pampersą, išgerk dozę ožio myžalo ir vėl užmigsi, tvartelio tvariau, kietai

Istorikas

TSRS nugalėjo Jungtines Valstijas Vietnamo kare, – nugalės ir Ukrainoje.

Pagoglinkit – “СССР победил США во Вьетнамской войне, заявил историк”.

https://ria.ru/20230329/vetnam-1861406643.html

blue yellow zov MARINIE

…taip nugalejo,kad net pacios nebeliko

nuu

Kaip nebeliko? O tai kas dabar rūrina jankius visom pozom, kaip tik nori, ar ne rusai? A?

Jankiai lūzeriai

Pagoglinkit – “В США сообщили о неудачных испытаниях гиперзвуковой ракеты”.

ВВС США: второе испытание гиперзвуковой ракеты Lockheed Martin было неудачным.
Испытание гиперзвуковой ракеты AGM-183A прошло 13 марта, изначально ВВС не сообщали о неполадках в полете. Bloomberg сообщил, что имел место сбой в передаче данных, ВВС признали неудачу во время запуска.

https://www.rbc.ru/technology_and_media/28/03/2023/6423295e9a794787c8dbaedd?from=from_main_12

cha cha cha…

didelė p.y.z.d.a. amerikei…

blue yellow zov MARINIE

..bobikai,cia taves vaska teiravosi,kviete palot i menuli..

cha cha cha…

p.y.z.d.a. … p.y.z.d.a. … didelė p.y.z.d.a. amerikei…

Diedas

Tankai. Daug tankų.
https://youtu.be/fz2b4GBX2Do
.

Prašalietis

Pagaliau lansberginio durnių laivo patryidiotinių keleivių ausis pradeda vėl pasiekti vietinių „informacijos” skleidėjų transliuojamos iš Ukrainos „geros” žinios, kurios primena 2022 metais transliuotas vietiniam runkeliui nuostabias, bet nepasitvirtinusias žinias. Malonu prisiminti kai 2022 metais ukrochalopams buvo patiekta „pergalę greitai užtikrinantys” šie super puper ginklai”- pradžia buvo šalmai, po to „Dževelinai”, Turkijos super puper, nugalėję Armėniją „Bairaktarai”, kurių vieną Ukrainai, nepagailėjusi 5 milijonų dolerių, paaukojo ir Lietuva, kad būtų realiai prisidėta prie Ukrainos greitos pergalės, ir užsitikrino Lietuvai teisę dalyvauti „pergalės vaisių dalybose”. Po to sekė Rytų Europos valstybėse buvusių sovietinių pagal NATO standartus modernizuotų tankų ir lėktuvų perdavimas Ukrainai, naujausių vakarietiškų haubicų tiekimas „pergalingai” nuo Mariupolio žygiuojančiai link Maskvos Raudonosios Aikštės Ukrainos armijai. Ukrainos pergalingo žygiavimo paspartinimui JAV banderiniams chalopams… Skaityti daugiau »

Vagys yra vagys

Leidinys „Politico“ paskelbė publikaciją, kurioje teigiama, kad įslaptinti ES Užsienio reikalų ir gynybos departamento (EIVT) duomenys, kuriuos gavo „Politico“, rodo, kad šešios Europos Sąjungos valstybės savo prašymus dėl kompensacijos už Ukrainai perduotą paramą apskaičiavo remdamosi naujų medžiagų įsigijimo kainomis, o ne faktine dabartine Ukrainai išsiųstų medžiagų verte.
Tarp šių, neva, “altruistiškai” rėmusių Ukrainą valstybių buvo minima Estija ir Lietuva.

Ha-ha-ha !

“Nepaprastoji padėtis”. Išvogta Lietuva. Padlos liberalūs ir laisvamaniai konservatoriai – vagia milijardais. Seno KGB Ožio mokykla.

U-2

Viskas cia gerai ir agentas-gynybos ministeris Anusas visiskai teisus. Atsilikeliai is „politico”, piktybiskai nenori suprasti, kad geras ir kolekcine verte turintis antikvariatas, visada kainuoja daugiau. Todel, landzberginiu pedofilu banderovcams siunciama 1913tu metu patranka, ar Vietnamo karo laiku apskardintas triperis M113 su istoriniais „H” numeriais, po pergalingo karo pries rusus kainuos dar brangiau…

Darijus

Griūk negyvas. Didėja kainos, reiškia ekonomika auga.

Trigrašis

Įdomiai skamba;visi,kurie mato,kad daromos nesąmonės,kad sukčiaujama,net naudojantis karu, jau nekalbant apie lansbergistų Lietuvoje korupcinius atvejus,yra kremlinai, vatnikai,ruskių propagandistai.O tai jūs,tie kurie nieko nematote,o tikite tik tuo,ką skelbia mūsų melasklaida,kas esate jūs,- silpnapročiai,ar iš vis besmegeniai?

Kisa

pasakytų, – „čia ne vieta derėtis!” ir trenktų kumščių per stalą.

cha cha cha…

roga y kopyta… lanzberginiai yra šiukšlės, aferistai, vagys

Vidas

Vakarietiska ekonomikos augimo sistema klesti. Auga BVP, reiskia auga ekonomika, o BVP auga, kai dideja kainos ir mokesciai. Gal vertetu pakelti kainas ir mokescius dvigubai? Busim vakaru pasaulio Pirmunai, o ir Rusija paliksim gilioje duobeje. :))) Baisu net pagalvoti, kaip isaugtu ekonomika, jeigu kainas pakelti trigubai, keturgubai… Koks milziniskas potencialas.

Anuss schema

Perku labdarą, ar gaunu iš verslininkų viena kaina, Europos taikos fondui pateikiu kitas kainas. Perku batoną už eurą, pateikiu už du, skirtumą pasiimu sau. Pagaunu mokesčių mokėtojus, verslininkus ir Europos taikos fondą. Dalinuosi su visais , kas dalyvauja operacijoje “Ukraina – parama – parama sau.

Vagis karo metu

Anušauskui karo tribunolas.

Linas Medelis

Labai paprasta. Turiu seną VW Passat. Jau baigiu teptuku perdažyti kariškai, tada dar išpjausiu skylę stoge kulkosvaidžiui ir išsiųstu DAIKTĄ Ukrainai, kaip kovos mašiną “HellFire Mark 1”. Žinoma, pats nagalėsiu likti be automobilio. Norėsiu, kad man ES kompensuotų atstatomąja verte – imsiu Tešla Model S . Tai ar aš koks aferistas, Jūsų manymu?

Tik faktai

Po Ukrainos konflikto pradžios Zelenskio turtas + 1,2 mlrd. EUR
Anušausko turtas + 300 mln.EUR

Prigožino kariai spardo ukronaciams subines

Pagoglinkit – “Разгром колонны ВСУ бойцами ЧВК «Вагнер» под Артемовском попал на видео”. https://lenta.ru/news/2023/03/28/kolonna/ WarGonzo показал разгром колонны ВСУ при попытке контратаки под Артемовском

Kindziulis

Ukrainos kariai nežūna, juos miegančius šunes apgriaužia, o Zelenskiui jie yra dingę be žinios.

Kaput Ukraine!

Pagoglinkit – “Пригожин заявил об уничтожении украинской армии в битве за Артемовск”. https://lenta.ru/news/2023/03/29/unichtozhaet/ Пригожин заявил, что битва за Артемовск уничтожает ВСУ с их иностранными подразделениями.Битва за Артемовск (украинское название — Бахмут) практически уничтожила Вооруженные силы Украины (ВСУ). Об этом заявил основатель частной военной компании (ЧВК) «Вагнер» Евгений Пригожин сообщается в Telegram-канале его пресс-службы.

Lašiniai Ukrainai

Lietuvoje irgi laukiam krovinio 200.

blue yellow zov MARINIE

SMIERTJ KACAPNIE

Anonimas

Žirniuk, tiesiog patvirtini, kad morkas mėlynais galais mėgsti. Atsiliepdamas į tavo norus, galiu pasiūlyti. Še, imk, – pačmokinsi, pirštukus pailsinsi nuo rašymo. Pavargai jau, kaip avinas čia bliaudamas, visus čia į demokratiją atvertinėti.

blue yellow zov MARINIE

smiertj kacapnie

Romka

Pederaste, idi NX

blue yellow zov MARINIE

…rommmmma,nelapauk….

klausimėlis

man įdomu, o ką daryti su oru ? Jei pūs iš vakarų, puiku, bet ką daryti, jei pūs iš rytų ? Juk tai rusiškas oras. Siūlau tokio atsisakyti ir draugiškai uždusti…

blue yellow zov MARINIE

SMIERTJ KACAPNIE

Romualdas

Tam kad sunaikinti NATO valkatas, visiskai nereikalingas atominis ginklas. Tam yra pakankamai, nemaziau galingos, ginkluotes. Tai, tokie kaip jus, mizniukai pastoviai verkslena, kad jiems kazkas grasina. Rusijai, jau 1000 metu vis „galas”, o ji tik stipreja ir vystosi.

blue yellow zov MARINIE

SMIERTJ KACAPNIE

Anonimas

Žirniuk, jau nebeslepi, kad morkas mėlynais galais mėgsti. Atsiliepdamas į tavo norus, galiu pasiūlyti. Še, imk, – pačmokinsi, pirštukus pailsinsi nuo rašymo. Pavargai jau, kaip avinas čia bliaudamas, visus čia į demokratiją atvertinėti.

blue yellow zov MARINIE

SMIERTJ KACAPNIE.

labas

n u s m u r ge l i

Amerikonai garbina Staliną

The Golden Gate Jubilee Quartet – Stalin Wasn’t Stallin => YouTube ___ Daina vadinasi „Stalinas ilgai nedelsė”.

parama ukrams? geras reikalas!

Forbs paskelbė – Zelia jau turi 1,6 mlrd. €

jo jo

Biznis reikalas rimtas, svarbiau už viską – gal ir Tapinas praturtėjo?

U-2

Kol visa Lietuva, memorialinio Tvartelio vietoje nepamatys Rusijos branduolines raketos palikto kraterio ir link kapiniu letai kinkuojancio, balta marska pasipuosusio bei zalia, radioaktyvia sviesa svieciancio Kuprotojo Ozio Vyckos su seima, visi galvos, jog Putinas su Baltarusijos atomu tik blefuoja…

165
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top