Karas Ukrainoje. Trys šimtai devyniasdešimt ketvirtoji (Kovo 24 diena)

Locked N’ Loaded | Veidaknygė

Luhansko kryptis

Svatove. Be pakitimų.

Kremina. Agresoriaus puolimas Zarichne link sustojęs, rusai bando būti aktyvesni kiek šiauriau. Jų puolimas prie Makiivka apčiuopiamų rezultatų nedavė, ukrainiečiai apsigynė. Miške į pietvakarius nuo Kremina tęsiasi lokalūs susidūrimai. Pakitimų kontaktinėje linijoje nėra.

Lysychansk. Rusams pavyko apie 1,5 – 2 km pasistūmėti prie Bilohorivka. Jie užėmė no mans land rytinėse gyvenvietės prieigose, Ukrainos gynėjai savo ruoštu nežymiai atsitraukė. Mūšis tęsiasi, tačiau tendencija neramina. Jei rusams pavyks čia išvystyti sėkmę ar net užimti Bilohorivka, atsinaujins grėsmė Syversk. Be to, tai gali komplikuoti ukrainiečių operacijas pietiniame Kremina sektoriaus flange.

Donecko kryptis

Bakhmut. Agresoriui nesiseka pralaužti ukrainiečių gynybos, todėl intensyvėja jo artilerijos ugnis. Dabar žiūrime detaliau:

Berhivka – Rozdolivka. Ir toliau ukrainiečiai išlaiko pozicijas. Agresorius toliau bando pasiekti kanalą (atakuoja Orikhovo – Vasylivka) taip norėdamas apriboti gynėjų tiekimą ir manevro galimybes. Šie bandymai rusams nebuvo sėkmingi.

Mieste situacija iš esmės nepakitusi. Rusai toliau spaudžia iš šiaurės rytų (spalvotųjų metalų apdirbimo gamykla) ir pietų (Mariupolio kapinės), Ukrainos vienetai neužleidžia pozicijų.

Chasiv Yar – Ivanivske kelio pietinėje dalyje vis daugiau įrodymų, kad agresorius keičia pagrindinę puolimo kryptį. Vakar pradėję atakas Stupechki – Predtechne – Oleksandro Shultine ruože, jie čia bando didinti spaudimą ir apeiti aukštumose esantį Chasiv Yar iš vakarų pusės. Ivanivske okupantai bando atakuoti nuo Bakhmut, t.y. iš rytų, o pastangos pulti šią gyvenvietę iš pietų mažėja. Kiek šimtų karių rusai prarado kol jiems daėjo (būtent “дошло”), kad pulti iš ukrainiečių ginklų prišaudytos žemumos link aukštumoje esančių gerai įrengtų pozicijų nėra pats protingiausias žingsnis. Bet čia jau jų problemos.

Avdiivka – Mariinka. Ukrainiečiams pavyko stabilizuoti situaciją Stepove – Novokalinove ruože. Prie Stepove patys rusai pripažįsta, kad ukrainiečiai sėkmingai kontratakavo ir privertė rusus atsitraukti. Kas liečia Novokalinove, tai panašu godūs rusai per daug apsižiojo, todėl taip pat nesugebėjo išlaikyti užimto placdarmo. Tikėtina, ukrainiečiai nuo aukštumų sėkmingai siuntė ugnies uždavinius artilerijai į jau prišaudytas vietoves ir privertė rusus atsitraukti. Tačiau padėtis ir toliau išlieka sudėtinga, rusai nenustoja spausti gynėjų. Prie Pervomaiske ir Mariinka tęsiasi sunkūs mūšiai.

Vuhledar. Be pakitimų.

Zaporizhia ir Pietų kryptyse be didesnių pakitimų, daugiausia darbo abiejų pusių žvalgams ir artileristams.

2.9 15 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
201 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
DD plius DD

Specialiai vatocefalams proto invalidams. Ne pasaka, o telefoninio pokalbio įrašas.
„Kasparov.ru” publikacija „Они оборзевшие. Вот в чем трагедия”.Apie karą, apie putiniškas viršūnėles ir šiaip realijas kalbasi du Kremliui lojalūs veikėjai iš ruskyno elito. Kalba taip. kad koks nors Valatka prieš juos geranorišku vegetaru atrodo….

dergmokratijos nešėjų "žygdarbiai" Jugoslavijoje
Kas iš tiesų įvyko Jugoslavijoje

      Jugoslavijos byla: meluoti, meluoti ir dar kartą meluoti   NATO žingsnių pėdsakai. Bombarduojant Jugoslaviją buvo naudojamos uždraustos priemonės, tokios kaip kasetinės bombos ir neprisodrintas uranas. Pvz., buvo numesti 152 konteineriai su 35450 kasetinių bombų. Miloševičius – nusikaltėlis ar nacionalinis didvyris?  2006 m. kovo 11 d. mirė buvusios Jugoslavijos prezidentas Slobodanas Miloševičius. Ši mirtis daug kam buvo netikėta. Reakcijos – skirtingos. Vieni apgailestavo, kad taip ir liko nenubaustas diktatorius, nusikaltėlis. Kiti – kad mirė, arba buvo nužudytas nacionalinis lyderis, gynęs Jugoslaviją nuo NATO agresijos. Kad ir ką besakytų Vakarai, Miloševičius iš tikrųjų turėjo ir turi populiarumą tarp žmonių. O ši mirtis Hagos tribunolo kalėjime pavertė jį legenda. Kovo 18 d. į gedulo mitingą Belgrade susirinko tūkstančiai. Gatves užtvindė… Skaityti daugiau »

Z V O

Z – Za Победу 

V – Сила V Правде 

О – Отважные.

Kindziulis

Ukrainos kariai nežūna, juos miegančius šunes apgriaužia, o Zelenskiui jie yra dingę be žinios.

na, ukrainoje

50000 dingusių be žinios už kuriuos nereikia mokėt kompensacijų, suranda kokį “didvyrį,”, susuka video, juk reikia kažką viešai parodyt… A kur visi kiti? Mamos ir žmonos verkiančios dėl žuvusių vaikų ir vyrų… čia parodija vyksta ukrainoje kažkokia ar ką?

Protingas sprendimas

“Žiniasklaida: Šveicarija turi išmontuoti pasenusias raketas, užuot siuntusi jas į Ukrainą” /lrytas/. 
Šveicarija atsikratys pasenusių raketų „Rapier“, kurias Ukraina galėtų naudoti žemai skrendantiems taikiniams numušinėti, pranešė Šveicarijos laikraštis „Neue Zürcher Zeitung“.

Achtung !

Кургинян СВ-9: Джин Шарп => YouTube

Juzefa

Ar Blinkenas Antanas kartais nėra mūsų Violetos Blinkevičiūtės giminaitis?

Šmikutienis

Pradedu pasigesti konservatorių bendruomenės fantasto Navio pasažų.

Pastabus

O kregždutės tai apsišikę! Tai kuom tau įdomus tas pedofilų partijos gerbėjas Aurimas Navys?

Putinas

“Nėra nieko uždengta, kas nebus atidengta, ir nieko paslėpta, kas nepasidarys žinoma”.

Patriotams-idiotams

Jo jo, tikrai nugalėsite rusus…cha cha cha…tik tada, kada kiekvienas lietuvis tikras patriotas-idiotas, pederastas ar pedofilas privalomai padarys šimtą popierinių lėktuvėlių ir perduos Ukrainos ambasadai.

Net parsidavėlis abejoja NATO galia

Pagoglinkit – “Garis Kasparovas abejoja, kad dėl Baltijos šalių NATO ryžtųsi branduolinei eskalacijai“.

ištyškėjo

išryškėjo kas ta šaika narkomanų prieš kurią kariauja putinas
https://youtu.be/oGy5gHQhJzg
3:11 ‘Šaika narkomanų – sūnus baideno ir jo aplinka, štai jie ir užgrobė valdžią Kijeve”

Iš ano kranto

Arvydas Šliogeris2010-03-09 Ar pastebėjote, kad neįtikėtinai greitai, per keliolika metų, atsidūrėme kitame krante, tarsi nematoma milžiniška katapulta būtų mus švystelėjusi į kitą pasaulį, visai kitokį, nei tas, prie kurio buvome įpratę – pasaulį, kuris primena Orwello utopiją kur kas labiau nei sovietmetis, nors, atrodo, taip neturėtų būti. Bet štai faktai: Didysis Brolis vis įžūliau, vis įkyriau, vis dažniau, vis chamiškiau kišasi į mūsų gyvenimą, diktuoja mums, o juolab mūsų vaikams ir anūkams, mūsų egzistencijos orientyrus. Jis moko mus, kaip turime rengtis, kaip valgyti, kaip ir kada šypsotis, ką sakyti, ką nutylėti, jis, kaip anais laikais bolševikų komisarai ir partijos sekretoriai, reikalauja iš mūsų laikyti tiesa tai, ką tiesa laiko jis pats, o melu tai, ką nutarė laikyti melu jo žydrieji… Skaityti daugiau »

tada ir dabar

Galima daug kalbėti apie Vakaruose siautėjančios ir pas mus besiskverbiančios politkorekcijos (savanoriškos savicenzūros, paprastai šnekant) idiotizmus ir kuriozus, bet teorija lieka teorija, o visai kas kita pasigrožėti tokių idiotizmų akivaizdžiais pavyzdžiais. Žvelgi į visa tai ir susimąstai – kas išprotėjo – tu ar pasaulis?… Taigi… DŽEKAS MEDŽIOJA ANTIS ŠALIA MOKYKLOS IR ATEINA Į MOKYKLOS TERITORIJĄ SU ŠAUTUVU. 1960 metai – mokyklos direktorius apžiūri Džeko šautuvą, eina į savo mašiną, pasiima saviškį medžioklinį ir rodo jį Džekui. 2010 metai – totali mokyklos evakuacija. Atvyksta FTB ir įgrūda Džeką į kalėjimą. Džekui daugiau niekad nebebus galima turėti ginklų. Minia psichologų ramina dar didesnę minią psichiškai traumuotų dėstytojų ir mokinių. *** DŽONAS IR MARKAS PO PAMOKŲ SUSIMUŠA MOKYKLOS KIEME 1960 metai – susirenka… Skaityti daugiau »

Tas pats š...,tik kitoj saujoj

Kuo toliau, tuo smarkesnis deja vu jausmas mane apima, kai pradedu landžioti po lietuvišką spaudą ar lietuvišką Facebook’ą. Skaitau straipsnius, skaitau komentarus po jais, seku žmonių diskusijas ir negaliu atsikratyti įspūdžio: visa tai jau seniai pažįstama. Nuo vaikystės ir ankstyvos jaunystės puikiausiai žinoma. Tik poliai pasikeitė – pliusas pavirto minusu, o minusas – pliusu. Apskritai žmones pagal jų reakciją į aplinkinį pasaulį aš skirstau į tris grubias kategorijas. Pirmoji grupė – pasyvi minia, prisitaikanti prie bet kurios aplinkos ar santvarkos ir nesidominti ta aplinka daugiau nei reikia elementariausiems poreikiams patenkinti, o elementariausi poreikiai tai tiesiog paprasčiausi instinktai – turėti stogą virš galvos, būti sočiam, daugmaž saugiam ir seksualiai patenkintam. Tokie žmonės gyvena kiekvienas savo gyvenimą, apie tai, kas vyksta šalyje… Skaityti daugiau »

Kogitofobija, kaip tolerastija

Kogitofobija, iš lot. cogito ir gr. φόβος/φοβία (fobos) – patologinė baimė, susijusi su nesugebėjimu turėti nuomonę, analizuoti padėtį, mąstyti. Kitaip tariant – mąstymo baimė. Būdingos kogitofobijos apraiškos – tipinės, susijusios su neadekvačiomis, nelogiškomis, iracionaliomis reakcijomis į bet kokį savo paties ar oponento mąstymą: etikečių kabinimas kažką teigiantiems ar analizuojantiems asmenims: “fašistas”, “homofobas”, “antisemitas”, “islamofobas”, “rasistas”, “seksistas” teiginių bei argumentacijos neigimas, juos vadinant beprasmiais ar neadekvačiais, nieko bendra neturinčiais su tema epitetais, dažniausiai: “diktatūra”, “tolerancija”, “fašizmas”, “homofobija”, “antisemitizmas”, “islamofobija”, “rasizmas”, “seksizmas”, “diskriminacija”, “patriarchatas” kova prieš bet kokias nuomones, remiantis tuo, esą jos pažeidžia kažkieno nuomonę, laisvę, ar pan., diskriminuoja kažkokias mažumas ar visuomenės grupes neargumentuotų ar netgi absurdiškų nuomonių (pvz., “žodis ‘moteris’ yra seksistinis”), beprasmių įsitikinimų gynimas, remiantis teiginiu, esą tai… Skaityti daugiau »

Naikinimo technologija

Visa pažangioji žmonija, kaip mums nuolat kalbama, absoliučiai natūraliai pripažino homoseksualistus, jų subkultūrą, jų teisę tuoktis, įsivaikinti ir propaguoti savo seksualinę orientaciją mokyklose ir vaikų darželiuose. Mums kalbama, kad visa tai – natūralus procesas.Tačiau mums meluoja. Melą apie natūralumą paneigė amerikiečių sociologas Džozefas Overtonas, aprašęs technologiją, pagal kurią galima pakeisti visuomenės požiūrį į principinius tai visuomenei klausimus. Perskaitykite šį aprašymą ir jūs suprasite, kaip legalizuojamas homoseksualizmas bei incestas ir kaip šis procesas bus baigtas Europoje jau artimiausiais metais. Kaip ir vaikų eutanazija, beje. Džozefas P. Overtonas (1960-2003), Mackinac Center visuomeninės politikos centro vyresnysis viceprezidentas, suformulavo modelį, pagal kurį galima pakeisti požiūrį į visuomenę jaudinančias problemas. Modelis, po to kai mokslininkas žuvo aviakatastrofoje, buvo pavadintas Overtono Langu. Jis aprašė, kaip visiškai… Skaityti daugiau »

ISRAHELL

  Kodėl Lietuva bendradarbiauja su viena baisiausių pasaulio teroristinių valstybių?        Ne, ne, tai ne Rusijos Federacija, galite būti ramūs. Mus juk rusai dieną naktį puola, tad su ivanais bičiautis vadinamasis elitas nelinkęs, išskyrus per įvairias laukinio-banditinio kapitalizmo aferas. Tai dujas nuperka viena kaina, tada vos ne porąkart brangiau broliam lietuviam parduoda; tai keletą čemodanų baksų iš amerikonų panosės nusišvilpia, žvalgybos pulkininką išvadinę alkoholiku, merginyku ir galimai nepatriotu; tai galų gale kai kurios politinės marionetės išpyškina, esą elementariai žmonės, nepamiršę, kad Konstitucija jiems nedraudžia protestuoti (pvz.: 2009 m. guminių kulkų pasiskraidymas prie Seimo avidės), apšaukiami Kremliaus agentais. Nors PSD įmokas NEDIRBANTYS lietuviai moka, jiems protestų ir užsienio fondų nuversti Jos Ekscelenciją nebūtina. Nes tai jau padarė galimai A. Butkevičius… Skaityti daugiau »

Lora

Truputis varlinio humoro apie sprendimus ir jų įvykdymą https://www.youtube.com/shorts/rtHasDeSx2k

Nu jo…

Tai tėra laiškas Zeliai Pianistui. Kad labai netemptų su „kontrnastupu”, su priminimu, kas bus, jei sponsoriai, iš fronto nesulauks džiuginančių žinių. Čia jei apie pačią žinutę, kurią per Bulgariją ištransliavo sponsoriai. Mintį praplėtus iki nuorodos, kuria pasidalinote, pastebėsiu, jog subtilumas, kuruo pasidalinote, vienok, privertė nusišypsoti… Ač už pasidalinimą ir padovanotą šypseną. Nes kartais, paprastos tiesos, laiku primintos, neduoda pasiklysti esmėje… 🙂

Ekscesai

Paslydo Bulgarija, ėmė kliedėti apie taiką ir grasina neduoti ginklų Ukrainai, kuri kovoja už viso demokratinio ir civilizuoto pasaulio laisvę.

yell…Z.O.V.marine

jooo…, – slidoka :)))) – greitai tas politinis plikledis pindosyne taps kasdieniu reiškiniu 🙂

blue yellow zov MARINIE

…prrrrrrrrrrrrrr,megaukis riuzzku duxu,karsinciau..

Lora

Kinija ne tik skelbia melagingus teiginius, bet ir organizuoja skandalus: sutempė prie vieno stalo du daugiamečius peštukus – Iraną ir Saudo Arabiją, šie net grasina užmegzti diplomatinius santykius. LT URM tai turėtų ne tik pakomentuoti, bet ir pasmerkti. Didieji ukrai dronus numuša pomidorų stiklainiais. LT URM ministras smarkesnis: vienu pomidoru – net ne stiklainiu – nuplieks Kiniją.

Vytautas

Rusija sodina prie derybų stalo Saudo Arabiją ir Siriją. Broileris kol kas tyli.

Romualdas

Atejo laikai kai Vakarai negali plesikauti, nes gauna i tarpuaki. Kas buvo priplešta šimtmečiais, sparčiai nyksta. NT parase -apie 183 JAV bankai yra arti bankroto ribos. Tokia pat situacija su Europos bankais, nes visi Europos bankai, tame tarpe ir ECB, priklausomi nuo FED ir stambiausiu JAV banku.

Gintas

Ateina laikai kai „trečiasis pasaulis” apsikeis vietomis su agresyviu anglosaksų aljansu.

rok

rokfeleriada vairuoja

Volteras:

„Visi popieriniai pinigai ilgainiui grįžta į savo tikrąją vertę …..NULIS“.

Lora

Socialinis kreditas jau veikia JAV bankuose: pinigus išduoda tik demokratų gerbėjams
https://www.youtube.com/watch?v=4mDQv9x4dOE

Babushka vs VSU

Бабушка с флагом СССР и украинские солдаты => YouTube

Diedas

Ir aš jau pradedu suprast, kad ukrainai basta. Ginsiu chocholkas lauk, turiu dvi ant buto, visvien dykai gyvena.

Vytas

taip ir nepaprašei užsimokėti natūra ? nu, blin koks tu kuklus …

blue yellow zov MARINIE

PONAI KOMSOMOLCAI FASISTAI,sprendziant is jusu naktinio pasidarbavimo,riuzzko myro reikaleliai labai nekokie,oi,nekokie…oi,pardon,dabar teks sakyt….kitajooozu myro….xa xa xa

Diedas

Labas rytas, lunatikai.
Pabendravot su ufonautais?
Paskutinėmis rusų proragandistų žiniomis, jūsų caras susnarvavą.
Dabar jau kai liuobs, Kijav za tri dnia, za niedielių do La Manša, visa Europa sudrebės.
Žada pradėt kariaut iš tikro.
Spėjama kad nuo rytdienos.
Arba nuo porytdienos.
Bet greičiausiai nuo Hitlerio arba Lenino gimtadienio
Nu nuo gegužės 9 tai tikrai..

Anonimas

Žirniuk, atsibudai, o ar morkas mėlynais galais mėgsti? Galiu pasiūlyti, – pačmokinsi, pirštukus pailsinsi nuo rašymo. Pavargai jau, kaip avinas čia bliaudamas, visus čia į demokratiją atvertinėti.

blue yellow zov MARINIE

TAI vel savo ta nelaiminga morka i tarpduri ikisai,nelaimeli…

Papūgėlė

NATO papūgėlė Stoltenbergas, pamenat, pernai čirškėjo, jog tuoj tuoj, vasarą bus slavaukrainiečių kontropuolimas ir bus persilaužimas fronte, po to sakė,jog rugpjūtį tai tikrai… Kadangi nieko neįvyko, kiek tas bečirškėtų, tai kad ES sąjungininkai nenusisuktų nuo Ukrainos ir nenustotų Zelenskio režimą finansuoti ginklais, tai alzhaimieriu sergančiam JAV vyriausiam senukui Bidenui prisėdo net “Nord Stream” dujotekį susprogdinti, o viskuo apkaltinti Rusiją.
Vėliau, kai jau rusai vos ne baigė išdaužyti visą NATO ginkluotę Ukrainoje, papūgėlė Stoltenbergas ir toliau čirškė, jog ukrai kontratakuos ir puls žiemą, kai gruntas sušals, – bet nepuolė… Dabar papūgėlė Stoltenbergas, save guosdamas, sako, kad pulti negali, nes didelis purvas, palauks pakol išdžius… Na na, lauksim… kol pasakys, kad dabar, matomai, vasaros karščiai trukdo pulti… Ha-ha-ha! Kaput Ukraine! Herojam piZdec!

Karo kronikos

Rusams baigiasi raketos, o Ukraina tik gamina ir gamina, o rusams baigiasi ir baigiasi, gamyba stovi ir stovi, o Ukrainos virte verda.

Geros naujienos

Pusantros valandos atgal visoje Ukrainoje paskelbtas oro pavojus! Smagu!

Įdomu

“Савченко: При власти в Украине жиды: Гройсман, Вальцман и Тимошенко” – You Tube
https://www.youtube.com/watch?v=4Q4sNBpvDd0

nu va

pati Savcenko patvirtina kad žydai okupavo ukrainos valdžią

blue yellow zov MARINIE

…tai kad senas pasakas sekat,neidomu….,ka nors apie kitaaaju,prasyciau,pingvina ir jo baudziauninka,xuilo…

Prašalietis

Stebint lansberginio durnių laivo vadovaujančių įgulų ir juos aptarnaujančių valstybinių ir ne valstybinių kontorų „veikėjų” eiliniams keleiviams skirtus „patriotinius” pasakojimus apie šiandieninę Ukrainą, ekonominius, „demokratijos reikalus”…, neatsistebi šios „tautinės” lansberginės publikos visišku vaikišku nukvailėjimu… Eiliniai lansberginio durnių laivo kleiviai net nenutuokia kokioje „šik…oje” jie egzistuoja. Valdanti publika „sprendė ir tebesprendžia” amžinas problemas kaip, Armonaitė”neetiškai” įdarbino į geležinkelių kontorą savo klasiokę-atlyginimas 5-7 tūkstančiai eurų, o klasiokės vyras jau dirbo susisiekimo ministerijos vice ministru… Kol kas Šimonytė „galvoja kaip tai galėtų atrodyti politiškai”, Šimonytės studijų draugas Dulkys „sėkmingai daktarauja” sveikatos ministerijoje… Nausėda, Anušauskas, G.Lansbergis sėkmnigai „kariaujantys” Ukrainoje „spaudžia” Vokietiją duoti Lietuvai Bundesvero brigadą „ginti Lietuvos ir iš Lietuvos duoti Ruskiui garo”… Niekas nesiteikia lansberginio durnių laivo keleiviams prie savo kliedesių papasakoti nei… Skaityti daugiau »

blue yellow zov MARINIE

..tai kad tas pasaulis visai jau ku ku,jokio skirtumo,keliom kvailystem daugiau ar maziau.Netgi atvirksciai,kuo daugiau,tuo juokingiau ir linksmiau…

Ukraina NAIKINAMA

Nusodrintojo urano prieštankiniai sviediniai jau atkeliavo į Ukrainą. Kovo 21 d. JK gynybos ministrė Annabel Goldie pareiškė, kad Londonas aprūpins Kijevą šarvus pramušančių sviedinių pagrindiniams kovos tankams „Challenger 2“, įskaitant nusodrintą uraną (DU). ) šaudmenis. Jie teigia, kad vienas prieštankinis sviedinys su DU gali užteršti vieną hektarą žemės vandeniu ir augmenija. Ukraina NAIKINAMA Vakarų bepročių rankomis, Lietuva naikina Ukrainą.

Zelia kybos kartuvėse

Pagoglinkit – “В Киеве обвинили Зеленского в неоправданных потерях”. https://lenta.ru/news/2023/03/25/soskin/
Бывший советник Кучмы Олег Соскин обвинил Зеленского в неоправданных потерях.
По словам экс-советника, потери Киева уже достигли 160 тысяч убитыми. В то же время чиновники продолжают вести роскошный образ жизни, отметил он.
«Эта прослойка практически питается украинцами, она жрет украинцев. Украинцы платят кровью, защищают, а в это время олигархи, паразиты, чужеродцы захватили власть и паразитируют на народе», — заявил Соскин.

The Washington Post

„The Washington Post“, remdamasis šaltiniais, pranešė, kad per vienerius specialiosios operacijos metus Ukrainos kariuomenės kokybė pablogėjo dėl labai didelių nuostolių ir daugybės patyrusių kovotojų praradimo. Pažymima, kad Ukraina neteko daug jaunesniųjų ir viduriniosios grandies karininkų, kuriuos devynerius metus rengė JAV.

yell…Z.O.V.marine

įvertinant daugelio minimą ultrašizofreniją ir debiliausią melą, pakeitusius deguonį lansbergidėje, t.y artimiausioje šizoukropijai nacistinėje šiknaskylėje, tikroji žuvusių statistika yra daugiau nei atvirkščia, su tendencija vis labiau atvirkštėti 🙂 – t.y. suvidurkinti dušimtiniai ir neatstatomi šizoukropų nuostoliai per parą yra 300-500 ribose, o santykis su rusijos nuostoliais yra 20:1, jucdantis link 25:1 …, – liūdna, tragiška, absurdiška, bet ukronacinės “mėsos“ kokybė prastėja, o motyvacija kariauti menksta su kiekviena nauja mobilizacijos banga …, – bet ši informacija lansbergidės veršiams, įskaitant veršius valdžiagyvius ir propagand0nus yra visiškai beprasmė :))))

cha cha cha…

Pagoglinkit – “Зеленский заявил о невозможности контрнаступления из-за нехватки оружия”.
https://ria.ru/20230325/zelenskiy-1860543991.html

„Мы пока не можем начать. Мы не можем без танков, артиллерии и реактивных систем залпового огня HIMARS посылать наших бравых солдат на передовую”, — заявил Владимир Зеленский в интервью японской газете „Иомиури”.
Зеленский также отметил, что Украина сейчас ждет передачу оружия партнерами, и назвал ситуацию на востоке страны „неблагоприятной”.

Kaput Ukraine!

Herojam piZdec!

Zelenskio haliucinacijos

Pagoglinkit – “NYT узнала о завышении численности интернационального легиона Украины”.

The New York Times (NYT): в интернациональный легион Украины входит 1,5 тыс. членов вместо заявленных 20 тыс.
«Зеленский объявил о создании интернационального легиона через три дня после начала российской спецоперации. NYT пишет, что, несмотря на заявления Киева о 20 тыс. воюющих в легионе, реальное число бойцов — около 1,5 тыс. Вербовка застопорилась», — говорится в статье.

https://www.rbc.ru/politics/25/03/2023/641ed7169a7947bbf65c7066?from=from_main_6

Aš.

Seniai sakiau, kad Zelenskiui nuo kokaino galvoje kralikai pisas !

Niūchas užribyje

Pagoglinkit – “V. Zelenskis: aš negavau jokio taikos pasiūlymo iš Kinijos” /lrytas/.

V.Zelenskis laikraščiui „Japan News“ sakė, kad diplomatiniais kanalais perdavė „tiesiogines žinutes“, jog nori kalbėtis su Kinijos vadovu Xi Jinpingu, tačiau atsakymo nesulaukė.
„Nesulaukiau Kinijos pasiūlymo tarpininkauti. Nesulaukiau pasiūlymo susitikti“, – sakė jis.

Darijus

Jau saulelė vakarop.

Šaunu !

Šeštadienį Rusijos privačios karių grupuotės “Wagner” savininkas Jevgenijus Prigožinas pareiškė, kad daugiau kaip 5 tūkst. Rusijos kalinių, baigusių savo kontraktus kovoti su Ukraina Rusijos samdinių grupėje „Wagner“, buvo atleisti nuo bausmės, suteikiant jiems malonę.

nuu

Net NATO gauna į kaulus ir bėga nuo Prigožino zekų.

Vien “Wagner’ kariai sunaikino 110 tūkst. ukrų

Pagoglinkit – “Пригожин заявил об уничтожении 110 тысяч украинских солдат”. 
https://lenta.ru/news/2023/02/21/vager110/
Jevgenijus Prigožinas pranešė, kad nuo specialiosios karinės operacijos (SVO) pradžios vien mūšiuose su jo privačia rusų karine kompanija „Wagner“ žuvo apie 110 000 Ukrainos karių.
Apie tai rusų verslininkas Jevgenijus Prigožinas, kuriam ir priklauso “Wagner” karinė grupė, oficialiai pranešė savo spaudos tarnybos „Telegram“ kanale. Anot jo, čia kalbama apie Ukrainos ginkluotųjų pajėgų (VSU) kariškių ir „kitų struktūrų” karių žūtis.

Kukis

Vatinka kremline , paaiskink. Ukraina tuoj pralaimes , o ruskeliai mobilizuoja nusikaltelius !! Jokios logikos

nuu

nusivalyk snarglį, išsižiojėli, ir valink iš čia, kur rimti vyrai diskutuoja

Vytas

Paaiškinu visiškai tūpiems. Kas čia neaišku, – Prigožinas į savo “Wagner” karių grupuotę buvo užverbavęs visą krūvą kalinių iš Rusijos kalėjimų. Visi kaliniai savanoriai buvo sudarę 6 mėn. trukmės kontraktus kariauti Ukrainoje. Per tą laiką minėti “Wagner” kariai, kovodami pagrinde Donbaso fronte, išguldė ne vieną šimtą ukrosvinų, už ką dar gavo ir geras premijas. Pasibaigus kontrakto laikui, visi tie, kaip čia pranešama, daugiau kaip 5 tūkst. karių (buvusių kalinių) pagal malonės prašymus buvo atleisti nuo tolimesnės bausmės atlikimo ir išėjo į laisvę, kaip mūšio lauke išpirkę savo kaltę.

Kas dar neaišku?

Ukronaciai, banderos ir Nato užsienio samdiniai net nuo Prigožino zekų, “pasikrovę malkų”, bėga…

Apgailėtina

50 Vakarų šalių negali įveikti 1 Rusijos.

blue yellow zov MARINIE

….IKYREJUSI CEBOTU BRIEDIATINA,BHWEEEEEEEEEEEEE…

vladas lukosevicius

ir vėl išlindo rudas šūdžius ir pridrabstė aplinkui rudai… marš į palatą, pusgalvi tu

blue yellow zov MARINIE

..vladzka,svarbu,kad tu,durniau,viska svariai islaizytum,xa xa xa.Da pridesiu…prrrrrrrrrrrrr,kad tau gaiviau butu…..

Pastabus

tokie debilai, psichai, šizofrenikai, paranojikai, kaip tu, neatstovauja tautą; -tai atskira durnių grupė (šaika)

blue yellow zov MARINIE

SIS KOMENTARAS INSPIRUOTAS FSB.

Diedas

Mus nuo rusų apsaugos Šaulių sąjungos šauliai kam 80+

Vadimas iš Norvegijos - dabar BACHMUTE

Ei, banderos, kas jūsų fronte naujo????
Seniai beskaičiau.
Kada pagaliau išmuš ta “Krymo valanda””?
Kada imsit Donecką???
Ar Mariupolį jau išvadavot?
Kaip su Bachmutu? A?

CBO

Слава защитникам Отечества! Во истину Слава!

vladas lukosevicius

Galėtų pedofilas Bydenas ir į Lietuvą atvažiuoti , Lanzbergistai jam vaikučių parūpinti … YouTube pasižiūrėkite kaip žydas pedofilas Bidenas graibo , uosto ir glosto viešai vaikučius …… Claim:Say Joe Biden is a pedophile.

blue yellow zov MARINIE

…ar tik pats nebusi bartosieviciaus seeeebras,a,pedofile….

iškrypėlių

iškrypėliškos mintys, iškrypėliški planai, iškrypėliški veiksmai

sako

kad ukrainos morguose jau kasdien skamba pageidavimo koncerto “Linkime pasveikti” melodijos….ha-ha-ha…

blue yellow zov MARINIE

….bhweeeeeeeeeeeeeeee ant jusu,zzombei….

labas

D E B I L E…

Glušiau, čia tavo diagnozė

dēbilis — «слабый», «немощный»; англ. moron, feeble-minded, high-grade defective) — самая слабая степень умственной отсталости, обусловленная задержкой развития или органическим поражением мозга плода.

blue yellow zov MARINIE

…tau net tavo diagnoze,debilui,paaiskina,ale tu vis vien nesupranti.Tau blogai.Mirsi nuo debilizmo,nes tai mirtina infekcija.Uzsikretei nuo nugelltusio vadalaaazo.Nereikejo jam ciulpt,net surajevas tave ispejo…..

Darijus

Šūdžiau, smirdi taip lyg tarnautum VSD kiberdalinyje.

blue yellow zov MARINIE

…prrrrrrrrrrrrrrrrrr tau,dareli,i snerve,zallupa…

ui,

labas nepipjaustytas/zalupa

Rimtas žingsnis

Pagoglinkit – “Путин анонсировал конец строительства для хранилища ядерного оружия в Белоруссии“. https://lenta.ru/news/2023/03/25/hraniliche/
Liepos 1 dieną Baltarusijoje baigiama statyti taktinių branduolinių ginklų saugykla. Tai šeštadienį, kovo 25 d., televizijos kanalo „Rusija 24“ eteryje paskelbė Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas.

Šalies vadovas pažymėjo, kad Maskva ir Minkas susitarė, kad taktiniai branduoliniai ginklai bus dislokuoti ten, nepažeidžiant Sutartyje dėl tolesnio strateginių puolamųjų ginklų mažinimo ir ribojimo priemonių nustatytų įsipareigojimų.

SVEIKINU

KLUMPIAI, dabar turėsite ne tik Astravo AE pašonėje, bet ir rimtesnį a t o m ą !

Esu iš Žemaitijos

Liūdna ir graudi Lietuvos ateitis.

Su Broileriu

mes į “subinę stačia galva”!…

Trigrašis

Турция и Венгрия исключены из списка приглашенных на очередной „Саммит за демократию” (28-30 марта), проводимый под патронатом США. Решение, как пишет Foreign Policy, принял Джо Байден. Причина, которую называет издание – „всё большее беспокойство отступлением Турции и Венгрии от демократии”.
Oi gera demokratija, jei nenori būti chalujus ir čiulpti jankiams, o bandai vykdyti politiką, kuri būtų gera savo valstybei, esi nedemokratiškas. Va ir visa demokratijos esmė!

vladas lukosevcius

Vargšas mūsų PIŠ-as , ardosi , pluša ir stengiasi dėl Ukrainos , bet niekas neivertina … Gvaltavotas anūkas Gabriukas tik nuvažiavo ir iškarto medalį gavo nuo žydofašisto Zelionkos , o tau PIŠ liko žiūrėti tik į Šuriko nuleistas kelnes ir laižytis…

Tiesiai į dešimtuką

Vilnius yra sveiko proto kapinės, o konservatorius – diagnozė. Amen.

platon

Demokratij tai mechanizmas vergovės įvedimui – skaitykit Platono veikalą ” Valstybė”, 7 knyga – demokratija tai kelias į žiauriausią vergiją.

201
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top