Karas Ukrainoje. Trys šimtai devyniasdešimt pirmoji (Kovo 21 diena)

zsu.gov.ua

Prasidėjo trys šimtai devyniasdešimt pirmoji Rusijos invazijos diena.

Per dieną priešas sudavė 21 oro ir 9 raketų smūgius. Vienas iš jų pataikė į Slovjansko miestą. Civilių aukų nebuvo. Dar viena raketų ataka buvo surengta Kramatorske, nukreipta į civilinės infrastruktūros objektą. Buvo apgadinti septyni daugiaaukščiai pastatai ir trys privatūs automobiliai. Laimei, civilių aukų nebuvo. Priešas taip pat 57 kartus šaudė iš daugkartinio paleidimo raketinių sistemų.

Raketinių smūgių tikimybė visoje Ukrainoje išlieka gana didelė.

Pagrindinis priešo tikslas per pastarąją parą buvo pasiekti Donecko ir Luhansko sričių administracines ribas. Šiuo tikslu okupantai daugiausia pastangų skyrė puolamiesiems veiksmams Limano, Bachmuto, Avdijivkos, Marijinkos ir Šachtarsko kryptimis vykdyti. Dėl profesionalių ir koordinuotų veiksmų mūsų gynėjai šiose vietovėse atrėmė daugiau kaip 120 okupantų atakų.

Operatyvinė padėtis Voluinės, Policijos, Siversko ir Slobožansko sektoriuose išliko nepakitusi. Rusijos Federacija ir toliau išlaiko didelį karinį buvimą Baltarusijos Respublikos teritorijoje, tačiau be akivaizdaus puolamųjų grupių formavimo. Tuo pat metu priešas ir toliau aprūpina pasienio teritoriją Briansko ir Kursko sričių pasienio rajonuose inžinerine įranga.

Per dieną priešas apšaudė minosvaidžiais ir artilerijos sviediniais 26 gyvenvietes. Tarp jų – Seredyna-Buda, Sopych, Starykove, Atynske, Kostiantynivka, Kindrativka, Volfine, Oleksandrivka, Popivka, Studenok ir Turia Sumų srityje; Kamianska Sloboda ir Khrinivka Černigovo srityje; Hlyboke, Morochovec, Vovčansk, Zemlianky, Krasne Pershe, Dvorichna, Zakhidne, Kamyanka, Krasne, Novomlynsk, Strilecha ir Chuhuivka Charkovo srityje.

Kupjansko ir Lymano kryptimis priešas nesėkmingai bandė pralaužti mūsų karių gynybą, apšaudydamas iš artilerijos 11 gyvenviečių, esančių palei kontaktinę liniją. Ypač nukentėjo Kupjansko, Krochmalės ir Berestovės vietovės Charkovo srityje, Nevskės, Piščanės, Bilohorivkos ir Dibrovos vietovės Luhansko srityje, Spirnės, Torsko ir Novoselivkos vietovės Donecko srityje. Priešas vykdė nesėkmingas ofenzyvas Novoselivske kryptimi.

Bachmuto sektoriuje okupantai nesiliauja šturmavę Bachmuto miesto. Tuo pat metu mūsų kariai atrėmė priešo atakas Bohdanivkos, Ivanivske, Predtechine ir Pivničės apylinkėse. Donecko srityje buvo apšaudyti Minkivka, Vasiukivka, Zaliznianske, Bachmutas, Hryhorivka, Ivanivske, Oleksandras-Šultine, Dilijivka, Niujorkas, Orichovo-Vasylivka, Pryvillia ir Chasiv Jaras. Iš viso nuo okupantų ugnies nukentėjo 12 Bachmuto sektoriaus gyvenviečių.

Avdijivkos, Marijinkos ir Šachtarsko kryptimis priešas nesėkmingai bandė veržtis į Berdychi, Avdijivkos, Severnės, Pervomajsko ir Novomychailivkos gyvenvietes Donecko srityje. Prie 17 gyvenviečių įvyko daugybė priešiškų išpuolių. Konkrečiai tai Novobachmutivka, Kamjanka, Avdijivka, Lastočkine, Krasnohorivka, Gostre, Heorhiivka, Maryinka, Vuhledar, Velyka Novosilka, Orlivka ir Tonenke Donecko srityje.

Zaporožės ir Chersono kryptimis priešas toliau ginasi. Jis intensyviai apšaudo, ypač Olgivske, Malynivką, Guliaipolę, Bilohirą, Orichivą ir Charivnę Zaporožės srityje; Vremivką, Novopilą ir Pervomajską Donecko srityje; ir Dudčanus, Kozatske, Blahoviščenską, Dnieprovską, Bilozerką, Beregovę, Červonij Majak ir Jantarną Chersono srityje. Iš viso apšaudyta 41 gyvenvietė.

Per praėjusią parą Gynybos pajėgų aviacija sudavė 12 smūgių okupantų personalo ir karinės technikos koncentracijos rajonams, o raketų ir artilerijos daliniai smogė 3 priešo gyvosios jėgos koncentracijos rajonams.

……..

OBOZREVATEL.COM

Tuo pat metu Rusija ir toliau naudoja Baltarusijos infrastruktūrą savo kariams treniruoti. V. Putino kariuomenė taip pat palaiko karinį buvimą pasienio teritorijose. Per pastarąją parą priešas apšaudė netoli Chrinivkos ir Mychalčynės Slobodos gyvenviečių Černigovo srityje; Atynske, Iskryskivkos, Volfyno, Pavlivkos ir Popivkos gyvenviečių Sumų srityje; Basovės, Kozačos Lopano, Strilečos, Hlybokės, Vovčansko ir Velykio Burluko gyvenviečių Charkovo srityje.

Kupjansko ir Lymano kryptimis okupantai bando pralaužti mūsų gynybą, tačiau jiems nepavyksta. Tačiau jie artilerijos ugnimi apšaudė Krasne Pershe, Dvorichna, Kupyansk, Krokhmalne ir Berestove vietoves Charkovo srityje; Nevske ir Bilohorivka Luhansko srityje; Torske, Spirne ir Fedorivka Donecko srityje.

Bachmuto kryptimi užpuolikai ir toliau vykdo puolamuosius veiksmus, tačiau praranda puolimo potencialą. Priešas toliau bando užimti miestą, prarasdamas daug gyvosios jėgos, ginklų ir karinės technikos. Ukrainos gynėjai visą parą atremia daugybę atakų Orichovo-Vasylivkos, Hryhorivkos vietovėse ir šiaurinėje Bachmuto dalyje. Ypač priešo apšaudomos buvo Vasiukovka, Minkivka, Orichovo-Vasylivka, Grigorivka, Bachmutas, Ivanivske, Stupočki, Predtechino, Chasiv Jaras, Kurdiumivka, Ozarjanivka ir Pivničė Donecko srityje.

Avdijivkos, Marijinkos ir Šachtarsko kryptimis V. Putino kariuomenė bando žengti į priekį Novobachmutivkos, Krasnohorivkos, Avdijivkos, Severnės, Pervomaiske, Marijinkos ir Pobedos vietovėse. Okupantams nepavyksta, todėl jie apšaudo civilius gyventojus. Per pastarąją parą Donecko srityje priešiškai apšaudytos Lastočkino, Berdičių, Avdijivkos, Tonenkės, Heorhiivkos, Nevelsko, Krasnohorivkos, Marijinkos ir Vuhledaro vietovės.

Priešas vykdo gynybinius veiksmus Zaporožės ir Chersono kryptimis. Ypač buvo apšaudomos vietovės netoli kontaktinės linijos: Novopilas Donecko srityje; Olgivske, Malynivka, Červonė, Čarivnė, Guljajpolė, Mala Tokmačka, Novodanilivka ir Novoandriivka Zaporožės srityje, taip pat Antonivka ir Chersono miestas.

Tuo pat metu Rusijos Federacija, nepaisant daugybės aukų, stengiasi papildyti savo nuostolius. Vienas iš Krasnodaro krašte dislokuotų karinių dalinių aktyviai dirba su šauktiniais, kad šie pasirašytų sutartis. Tikimasi, kad tie, kurie sutiks pasirašyti kontraktus, 2023 m. rugpjūčio mėn. bus išsiųsti į Ukrainą.

Bachmute ir Avdijivkos sektoriuje tęsiasi įnirtingos kovos, Ukrainos ginkluotosios pajėgos sunaikino techniką ir smogė į okupantų susitelkimo vietas.

Anksčiau britų žvalgyba pranešė apie mūšių dėl Avdijivkos ir Bachmuto eigą. Didžiosios Britanijos gynybos ministerijos duomenimis, okupantai ir toliau bando apgulti šias gyvenvietes, kad apsuptų jas ginančias Ukrainos pajėgas.

Avdijivkos rajone priešo operaciją daugiausia vykdė vadinamasis “DLR” 1-asis armijos korpusas. Jį sudaro priešo kariai, gyvenantys laikinai okupuotoje teritorijoje ir gerai pažįstantys vietovę, o tai sukelia tam tikrų sunkumų miesto gynėjams.

Kaip ir Avdijivkoje, Ukrainos pajėgos toliau organizuoja gynybą Bachmute, tačiau jų aprūpinimo linijoms kyla vis didesnė grėsmė dėl Rusijos karių bandymų sudaryti žiedą aplink miestą.

Kaip anksčiau pranešė OBOZREVATEL, Gynybos ministerija taip pat įvardijo dvi pagrindines Bachmuto gynėjų vykdomas užduotis. Ukrainos gynybos pajėgos Bachmute naikina didžiulį kiekį priešo gyvosios jėgos ir technikos, taip pat mažina Rusijos karių puolamąjį potencialą.

2.5 11 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
127 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
zov 'MARINIE'

..Marynusia,ja tvoj zaja,submarynuska duraciok,ja bajuuuusj……

Anonimas

Žirniuk, ar morkas mėlynais galais mėgsti? Galiu pasiūlyti, – pačmokinsi, pirštukus pailsinsi nuo rašymo. Pavargai jau, kaip avinas čia bliaudamas, visus čia į demokratiją atvertinėti.

zov 'MARINIE'

..cmokai ciupakaaabru,daraguusa..

sveiki ruskiai - zekai

ruskiai zekų mentalitetų žmogystos
sako, prie caro buvo kultūringų.
bet Leninas, Stalinas ir putinas juos išnaikino ar išvarė.
greit ruskių vadas putinas ne tik savu mentalitetu, bet taps tikru zeku:)

zov 'MARINIE'

..kur tu matei kulturinga kiaule…

Diedas

Rūūūūsai kalba kad pūūūūtinas triapka
https://youtu.be/27KuDbK7QXw
.

ku ku

Kas pačiam? Ar vaistukus pamiršai išgerti?

Diedas

Nedašilo?
Žiūrėk iš naujo.

ku ku

Apie ką čia tu, senuk?

Diedas

Dar kartą žiūrėk, tfu, apsrikau, gūglink apie savo carą.
Kartok tai kol dašus.
Čia nesišaipau.
Žmonės skirtingi.
Vieni supranta iš pusės žodžio, kitiem reikia kartos septynius kartus.
Neužilgo pravers.

tuu

Nesinervink taip, nusivalyk sniurglį, čia juk vyrai kalbasi, diskutuoja.

zov 'MARINIE'

…nu jo,…o tu kas busi…..

zov 'MARINIE'

..anam dasus tik po metu….tadu prades juoktis….

zov 'MARINIE'

…kukukoriau,mars palaton,dokas su svirkstu laukia,labai pyksta,sako….kiek tas durnius po medzius karstysis ir kukuos…

Putinas

Rusija nugalės blogį, Ukraina bus laisva, nevergaus ukrainiečiai naciams ir Vakarų satanistams.

zov 'MARINIE'

…rusija vadinsis jau kitooooniskai…..sunxuivcaivysunsuxim…..

zekams kultūra - tai blogis

ruskiams, kurie nieko nemoka nei sukurti nei pagaminti – kultūra yra labai didelis blogis.
nes kultūringas nevagia, neplėšia, nežudo, neprievartauja, nemeluoja – o tai ruskiams labai svetima

zov 'MARINIE'

..jo,ant tokiu jie labai pikti,sako…..ieto nie po nasiemu,navierna spijon……

Jūs įsitikinęs

Kad jums su sveikata viskas gerai???

zov 'MARINIE'

..viskas blogai,jis nekencia riuzzkiu…

Diedas

Vata nenusminkit. Jūsų caras sustiko su kiaicų imperatorium ir sutarė kad mainais už Sibirą gaus vagoną chlapuškių.
Nu tada tai parodysit.
Za tri dnia do Warszsavy, za niedieliū do La Manša.

nuu

Vergeta, ar kruopas iš “Maisto banko” jau atsiėmei???

Diedas

Ajazau pamiršau.
Maš būdamas tinai ir mana dalį paimsi?
Davanoju.
:):):):):)

nuu

Apie ką čia tu, senas kretine?

Diedas

Ot nenuovokus.
Apie tavo kruopų banką.
:):):):):)

zov 'MARINIE'

…cia jam is laimes protelis apteeemo….

zov 'MARINIE'

..zz zz zzz zzz za yk yk yk yk yk a,aik pas logopeda greiciau….

zov 'MARINIE'

…diedai,ka tu padarei…gi anas daba apsivalgys i numirs…..

zov 'MARINIE'

…i tai da durna ivanuska apgaus….duos tik puse vagono,tipo,tegu da dziaugiasi,galejom ir nieko neduot……

Ukronaciai dar viename apsupimo “katile”!

Pagoglinkit – “Авдеевка превратится для ВСУ во второй Артемовск, заявил украинский военный”. 
https://ria.ru/20230320/avdeevka-1859189510.html

va va

iki avdejevkos nuo donecko viso labo 22 km ir tik dabar asilų asilui dašuto kad ją reikia paimt

Žiūriu

tvartelio lenciuginiai stasiai draskosi net putos drimba.Ką, nabagai,pririso ozys prie duru ir net i buda neileidzia? Nesidraskykit taip,tvarteli sugriausit,tas ir taip jau tik ant snargliu laikosi. Ozislovas ląstus greit su klijuos, sventę Lietuvai ruosia.

Diedas

Nedašylą.Čia tu už Lietuvą už Ukrainą, ar už ruskius?
Ar galėtum aiškiau parašyt kų mysli.

boba

ale tai doklas

zov 'MARINIE'

…bobse pseklionta,tai tu diedokui duosi kadu…ar ne..

zov 'MARINIE'

…uz kitaicus,riuzzkiu jau nyma…

Diedas

Gana lot, driskiai.
Diedas eina miegot.
Kad tylu būtų iki ryto.
Cyptelsta bent vienas – bus kaip vakar buvo.

zov 'MARINIE'

…anys aitu,ale negaaali,labai valgyt nori,kruopu bankas uzdarytas.Vakar vis prase lasiniu,vis rasinejo….sala sala,ukraina,sala,nem nem….ale tie neduoda ir gana…..Tai daba uzmigt negali,verks visu nakty…..

nuu

Kad jums su sveikata viskas gerai???

zov 'MARINIE'

aik naxui

Lietuva - tik teritorija

Pagoglinkit – “МИД России назвал Прибалтику полигоном для военного присутствия США”. 
https://ria.ru/20230209/pribaltika-1850936478.html

zov 'MARINIE'

…rasieja jau tik kitajaus provincija…

nuu

Po pšėkų jūs sekantys, klumpakojai!

zov 'MARINIE'

…yk yk yk yk

OFICIALU: ukronacių nebespėja laidoti!

Pagoglinkit – ““В США раскрыли тайные слова Залужного о потерях ВСУ“.
https://lenta.ru/news/2023/02/05/loss/ 
Buvęs Pentagono patarėjas McGregoras: Ukrainos ginkluotųjų pajėgų vyriausiasis vadas Zalužnas paskelbė praradęs 257 tūkst. karių. Pentagono eks-patarėjas pulkininkas Douglasas McGregoras sakė, kad vizito sausio mėn. JAV metu Ukrainos ginkluotųjų pajėgų vyriausiasis vadas Valerijus Zalužnyj slapta informavo departamento atstovus apie Kijevo nuostolius nuo karinio konflikto pradžios. McGregoras apie tai paskelbė savo „YouTube“ kanale.
McGregoras atskleidė detales apie Zalužno vizitą ir paskelbė, jog jis buvo susitikęs su Pentagono vadu Lloydu Ostinu ir generolu Milley, Jungtinio štabo vadų pirmininku. Informatoriai pranešė, kad Ukrainos ginkluotųjų pajėgų vyriausiasis vadas Zalužnas JAV kariškiams pranešė apie 257 tūkst. žuvusius ukrainiečių karius.

Saulius

Pažiūrėkit kokias kapines patys ukrainiečiai filmuoja ir deda į telegramą , šviežūs kapai šimtais atgulė , jei ne tūkstančiais. 16 metų vaikus jau ima į mėsmalę. Čia ne rusų propoganda , pažiūrėkit koks šauktinių amžius pakeistas Ukrainoje. Zelenskis kaip Hitleris pabaigoje jau šiaudo griebėsi , tuoj apsiuostęs kokso , stumdys nematomas armijas…

nuu

tuoj klumpakojiai tręš žemę naujiems saulėgrąžų laukams! senis ožys jau agituot pradeda, kad klumpiai pirmieji vyktų į ukropiją kariaut!

Alach akbar

Neužmirškit, klumpiai, kiekvienam šauktiniui po auksinį šaukštą įteikti!

zov 'MARINIE'

…tu pirmiau vyzas nusipirk,varguoli..

zov 'MARINIE'

….zzzzzzzzzz a yk yk yk yk yk yk ka,gydykis..

lansberga

pilėnai

zov 'MARINIE'

..ale stipriai isikibes tu i ta bartosieviciaus kusi,ziurau…,nenori paleist..

zov 'MARINIE'

..bhweeeeee

marinui

su ožiu sutapai – ožiu tapai ir ožiu bliauni

zov 'MARINIE'

….prrrrrrrrrrrrr….,a taip geriau,a……

yell…Z.V.O.marine

niku “zov MARINIE” pasirašinėjantis tipas yra neprisipažinęs KGB bendradarbis slapyvardžiu „SEKSISTAS”:-(!!!)-. Vaikystėje galimai buvo pedofilų auka, vaikystėje prievartautas ir tvirkintas, todėl dabar toks yra neadekvatus.-(!!!)- vaikystėje už bausmę turėdavo uostyti tėvo kojinės, todėl dabar jis pasirašinėja kitų komentatorių pseudonimais, vagia pseudonimus, nesveikai daug rašo apie “antrą galą”, matomai taip patirdamas malonumą, nepavargsta besimasturbuodamas prie kiekvieno komentaro, nori, kad kiti dėdės atkreiptų į tą vargšiuka dėmesį… Galimai traumuotas… Siūlymas: rekomenduojama gydytis, kol nevėlu :))))

Šlykštu ir tiek

Šlykštūs padarai tie parsidavėliai kgbistai, gal tas “veikėjas” dar ir žydšaudžių koks tai palikuonis yra?

zov 'MARINIE'

..niet niet,ieto ja,submarynuska zayiellowievsy ot tuposty,Marynuska,spasytie pamagyyytie,ja bajusj pingvyna…..

stasys

nu neverk taip graudžiai submarinka , vyrai patiešins savo savimeile ir atiduos tas tavo lopytas kojines . Galėsi vėl viena džiaugtis tuo savo pseudonimu . Na ir iš kur tas toks lepus jaunimas ..čiut ka tuoj į ašaras . Mano , mano , mano ..o juk ten nieko vertingo nėra .

dėl trolio-agento “štazio”

raginimai ignoruoti portalo šiukšlę yra ne visai protingi. su komiteto agentu tikrai nereikia diskutuoti, nes taip sudaroma regimybė, jog diskutuojama su piliečiu turinčiu nuomonę. įsikalkite į naivias makaules: agentas nuomonės neturi – jis turi užduotį. “ignoruodami” agento šikimą, tikslo nepasiektumėte, o agento darbovietė tikslą pasiektų. nes saugumiečiai pasiųsdami “štazį” trolinti šiame portale turi ne vieną tikslą o du: arba trukdyti piliečiams diskutuoti režimui pavojingomis temomis, arba gadinti portalo reputaciją, atbaidinėti naujus skaitytojus portalą marginalizuojant, nes nauji skaitytojai neraukia kas toks per diegas tas “štazis”. tokios situacijos nebūtų, jeigu redakcija, adminas “agentą” nuosekliai trintų be paaiškinimų ir kitų ceremonijų, nesvarbu net jeigu tas rašytų visiškai nekaltus dalykėlius. nes per proxy įrangą rašančio agento automatiškai blokuoti neįmanoma. saugumo kompiuteriai kiekvienam agento “komentarui”… Skaityti daugiau »

Laimėti su tokia armija - misija neįmanoma

Pagoglinkit – “На Украине сообщили о расценках на откуп от отправки на передовую”. 
https://lenta.ru/news/2023/02/09/otkup/ 
Страна.ua: солдат или сержант ВСУ может откупиться от передовой за 10-15 тысяч гривен. «За 10-15 тысяч гривен (приблизительно 270-400 долларов США) солдат или сержант может „купить” возможность не быть направленным на передовую», — говорится в материале.
Кроме того, за половину «боевой» надбавки в 100 тысяч гривен (около 2,7 тысяч долларов США) солдат ВСУ может числиться на передовой, однако в действительности служить на второй или третьей линиях фронта.

lansberga

mokykitės pilėnai

zov 'MARINIE'

…i gdzie moi benzin,fsiex spaliu kciortvaimaku….

Įdomu…

Psichinė liga?… Ar šiaip pas patį smegenų masturbacija?…

zov 'MARINIE'

..a nori ciupakabros atviedatj…..

zov 'MARINIE'

..slepk subine,pedofile…

Kazimieras

bulvių laukai aplink Bachmuta Ukrainos nėra tiek vertingi kad galima būtu juose kloti tūkstančiais ukropų. Ber čia tik mano nuomonė , aišku kas dabar gali suskaičiuoti kiek vienoje ar kitoje pusėje už ta lopinėli žemės žūsta . Rusų atveju tai toks pat tėvynės kvapas kaip ir pas juos, berželiai ošiantis, o ka uosto kaholai?… Savo puspadžius, savo mižalus ten kur slepiasi . Kol kas vis dar ieškau sau suprantamo atsakymo į ta klausimą.

zov 'MARINIE'

….ten ruzzkas duxas is supuvusiu riuzzkiu,xa xa xa

Herojam piZZZdec !

Ukronaciams ragas, vakar virš štukos zgnuli vozle BACHMUTO.

zov 'MARINIE'

…tas ragas tavo subinej,a jauti kaifa,pederaste….

Laimėti ukrams - misija neįmanoma

Laimėti ukrams – misija neįmanoma, kai mobilizacija vyksta “pod dulom pistoleta”.

zov 'MARINIE'

…a seniai ta ‘dula’ ciulpi bartosieviciui,smalsuoli…

Xoxolams xana

putin sila, zeliai kaput!

zov 'MARINIE'

..pucyyyn v sylos,rf kaput…

Tikroji,nesuklastota WW2 istorija

Kam įdomu-galima atsisiųsti:

anonfiles.com/y5h6e8g1z4/1BAD_WAR_2017_NEW_pdf

ww istorijai

„Настоящая история Земли! Владимир Шемшук про Тартарию, подземные города, древние цивилизации и др „    https://youtu.be/7KJe1SiTn5c

stasys

o gal pervadinkime ta nutriušusia Rusija į Ukraina ? xuilo į kartuves jo satrapus į Sibira ir vėl taika žemėje atsiputus … Tik nežinau kur dėti ta didžiąja dalį xuilo visuomenės ..gal į mėnulį ?

stasy

Čia tau skirta, skaityk komentarą: “dėl trolio-agento “štazio” 00:47”.

Tiesa akis bado

Для ВСУ будет чрезвычайно трудной задачей вытеснить российские войска с территории Украины, считает председатель объединенного комитета начальников штабов США Марк Милли. 

«Это будет очень трудная задача. Это не невозможно, но чрезвычайно сложно […] Это может произойти, но я не думаю, что это произойдет», — сказал Милли.

https://www.rbc.ru/textonlines/21/03/2023/6216fb4d9a79474dc80e8821?from=from_main_14

Diedas

Labas rytas.
Priviet lunatikam.
Sunki naktis, vata.
Goglinat goglinat, nemiegat, kamuojatės, o frontas kaip vietoj, taip vietoj.

Putinas

Labas, durniai !

blue yellow zov MARINIE

…priviet,zaliasis skreply…

blue yellow zov MARINIE

..koktus dalbajobai,laikas pravimti,bhweeeeeeeeeee

blue yellow zov MARINIE

…Maryyyynuska,ieto jaaaa,tvoi submaryyyynuska duracioooook,hdzie tyyyyy,lapocka kacapocka…cap cap cap…

Vakarai pasmerkė Ukrainą pražūčiai

Pagoglinkit – „Не доставайся же ты никому”: Запад уничтожит Украину обедненным ураном“. https://ria.ru/20230322/ukraina-1859699445.htmlОфициальный представитель российского МИД Мария Захарова прямо назвала силы ответственные за планы поставить на Украину снаряды с обедненным ураном, указав, что „это вопрос абсолютного безрассудства, безответственности, безнаказанности англосаксов, англосаксонского дуэта в первую очередь — Лондона и Вашингтона”.

Iš tiesų

Nuskurdintas uranas yra branduolinio ginklo komponentas. Kada NATO panaudojo Jugoslavijoje nuskurdintą uraną, šalis pirmavo Europoje pagal vėžinius susirgimus. O susirgę vėžiu italų kariškiai, bandė teistis su NATO.

blue yellow zov MARINIE

…nuskurde riuzzkei naudoja nuskaaarusi uranpalaiki,o ukrai savaji ‘obagosciaaajut’.Su tokiu bagotu uranu kaip trenks per kremliu….ir kaput maskvitaaanijai…

Zelenskiui jau niekas nebepadės

Pas neužaugą niūchą nuo kokaino galvoje jau kralikai pisas 🙂

blue yellow zov MARINIE

..jo,xuilo kaput,bus pingvino Si tarnas,gales nesioti jo cemodana,o pats siks lauko budelej…

Smagu!

Pagoglinkit – “В Одессе произошли взрывы“.  https://lenta.ru/news/2023/03/21/odessa/
Несколько взрывов произошло в Одессе. Об этом сообщает издание «Страна.ua» в Telegram-канале.
Глава одесской военной администрации Сеогей Братчук призвал «молиться за наши силы противовоздушной обороны», потому,что ракеты бьют по аэродрому в Одессе.

Iš pat ryto ukrai slėptuvėse, kaip žiurkės urvuose

По всей территории Украины звучат сигналы воздушной тревоги, следует из данных мониторинговых ресурсов. Первые сигналы прозвучали в 09:41 мск в Днепропетровской и Полтавской областях. Затем сирены прозвучали по всем областям.
https://www.rbc.ru/textonlines/22/03/2023/6216fb4d9a79474dc80e8821?from=from_main_14

blue yellow zov MARINIE

S M A G U riuzzkeliai,nueje pas salo vjova pradejo alpti nuo klaikaus nesamoniu ducho,xa xa xa

blue yellow zov MARINIE

…xa xa xa…pingvinas Xi liepe uzmirst kriminaliniam pu apie bet kokia karine padacke,pabrezdamas,kad atvyko ne pas vasala,o pas xolopa…..Rf K A P U T,ponai tavarisciai baudziaunykai….

Pastabus

śitas komentaras yra parašytas saugumo agento, trolinančio čia pagal zadaniją iš viršaus.

blue yellow zov MARINIE

….prrrrrrrrrrrrr…

Negaliu atsidžiaugti

Pindosų vergai ukropai toliau tręšia savo žemelę šimtais lavonų!

blue yellow zov MARINIE

…nepadaryk kaki is to neatsidzeugimo,negaletojau…

Žiauru

O bombos yra dviejų rūšių: jei tai rusų bombos – tai karo bombos, jei bankų – tai tada tai taikos bombos. Źiauru.

Klaidos atitaisymas

… jei jankių – tai tada tai taikos bombos.

blue yellow zov MARINIE

…o da yra ‘bonbos’…cia tos,kur bonbas danbyly 8 liet…

Okrainos kariškis

Iš mūsų 475 kariškių liko tik 50. Iš jų 30 valo užpakalį vadui, kapoja malas, verda makaronus. Kariauja tik 20.

blue yellow zov MARINIE

…nu,jei net malas kapoja,tai riuzzkems kirdyk…

blue yellow zov MARINIE

…U W A G A NUGELLTUSIAM PADVODNYKUI SUBMARINUI…………………..B UL B U L B U L

blue yellow zov MARINIE

…and the band begins to play……

Justas

Tau realiai trūksta. Žmogau, kažkaip tvardykis.

blue yellow zov MARINIE

..zgynj,mandella….

yell... Z. V. O. marine

niku „blue yellow zov MARINIE” pasirašinėjantis tipas yra neprisipažinęs KGB bendradarbis slapyvardžiu „SEKSISTAS”:-(!!!)-. Vaikystėje galimai buvo pedofilų auka, vaikystėje prievartautas ir tvirkintas, todėl dabar toks yra neadekvatus.-(!!!)- vaikystėje už bausmę turėdavo uostyti tėvo kojinės, todėl dabar jis pasirašinėja kitų komentatorių pseudonimais, vagia pseudonimus, nesveikai daug rašo apie “antrą galą”, matomai taip patirdamas malonumą, nepavargsta besimasturbuodamas prie kiekvieno komentaro, nori, kad kiti dėdės atkreiptų į tą vargšiuka dėmesį… Galimai traumuotas… Siūlymas: rekomenduojama gydytis, kol nevėlu :))))

Nu jo...

Reto debilizmo atvejis. Negali net tokio pavadinti idiotu. Visiškas Debilas!

stasys

vietinis trolis mėgsta kartoti „dva diebila eto sila” Buk atsargesnis po tokiais komentarais dakindamas. 🙂

stasy

Čia tau skirta, skaityk atidžiai komentarą: “dėl trolio-agento “štazio” 00:47”.

blue yellow zov MARINIE

..uzsikirto plokstele,pedofile….

blue yellow zov MARINIE

…..bul bul bul…….sedi kamputyje,vargsas propagandonas ir verkia,trina kumsteliais asarotas akytes,liesas kunelis tamposi konvulsijose,pasakyt negali anic,tik vapalioja…..MARINUSKA,MIENJA ABYZAJUT,PRAKLIATYJIE FASYSTY,LYTOVCY,MNIE BOLNO…….xa xa xa….,pasiskusk savo kameradoms tavarysciams kacapuasams…..

Kas galėtų tą straipsnelį pakomentuoti?

Kas galėtų tą straipsnelį pakomentuoti, – Tapinas, Jakilaitis, Valatka, Mamontovas, Grybauskaitė, Šimonytė, Šurajevas ar kitas jankių subinės laižytojas?

stasys

nori kad parodytume kaip ta daryti teisingai ? ar čia prašai patarimu ?

stasy

Čia tau skirta, skaityk pakartotinai komentarą: “dėl trolio-agento “štazio” 00:47”.

blue yellow zov MARINIE

…mesk tu ta bartosieviciaus birka,vienakart….

blue yellow zov MARINIE

…jis pats nezino ko nori…kai kacapu klausia,…ko ejot i Ukraina,tie nezino,ka atsakyt,asvabadytieliai…

Vytas

Suprantu, kad greit Baltika taps nuskurdusios ir suvarytos Rusijos gubernija 🙂

blue yellow zov MARINIE

…aisku,kad rasieja nuskurdusi ir suvaryta,…o kas ta ‘Baltika’,leiskit paklaust….

D e b I l e

tau tikrai neleisiu paklaust

blue yellow zov MARINIE

…varguoli,tai kad tu pats nezinai,pliauski bile ka…

Panašu, kad

Rusija su „Paseidonų” pagalba prisodrins Britaniją uranu.

blue yellow zov MARINIE

..kas ta ‘paseidonu’pagalba,kazi….cia kadyroviskai,matyt…don don…

ZELENSKIJ NARKOMAN

LA-LA-LA

blue yellow zov MARINIE

..pucyyyyn xuilo….prrr prrrrrr prrrrrrrr

tuu

dēbilis — «слабый», «немощный»; англ. moron, feeble-minded, high-grade defective) — самая слабая степень умственной отсталости, обусловленная задержкой развития или органическим поражением мозга плода.

blue yellow zov MARINIE

..zzzz a yk yk yk ka,tu gi koncierwas,xa xa xa

127
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top