Karas Ukrainoje. Trys šimtai devyniasdešimt septintoji (Kovo 27 diena)

Locked N’ Loaded | Veidaknygė

Sveiki 😉 Apžvelgiame dar vieną karo dieną 👇

📌Luhansko kryptis

📍Svatove. Agresorius atnaujino atakas šiauriniame flange, tačiau tradiciškai nieko nepešė. Ukrainiečiai apsigynė. Mūšių intensyvumas prie Novoselivske vėl nukrito. Tikėtina, kad praeitos savaitės suaktyvėjimas tebuvo rusų bandymas palaikyti įtampą kontaktinėje linijoje ir neleisti ukrainiečiams didinti savo aktyvumo.

📍Kremina. Dominuoja lokalūs susidūrimai, pasikeitimų kontaktinėje linijoje nėra.

📍Lysychansk. Rusai ir toliau aktyviai spaudžia prie Bilohorivka. Tuo pačiu suaktyvėjo agresoriaus veiksmai Spirne – Berestove ruože. Nei viename iš ruožų agresoriui pasistūmėti nepavyko. Išlaikomas gana aukštas mūšių intensyvumo lygis leidžia daryti prielaidą, kad rusai į sektorių permetė papildomas pajėgas.

📌Donecko kryptis

📍Bakhmut. Agresorius vėl apšaudė Slavyansk ir Kramatorsk, kaip visada pataikė į civilius objektus, taip tikėdamasis kelti paniką Bakhmut gynybos gilumoje.

📎Berhivka – Rozdolivka. Ukrainiečiai toliau šienauja rusų pajėgas, šarvuotą techniką ir artileriją, taip neleisdami agresoriui užbaigti miesto apsupimo. Rusai bando apeiti savo kolegų kapinėmis tapusį Bohdanivka – Khromove ruožą iš šiaurės ir labai intensyviai pulti Orihovo Vasilivka. Tačiau ukrainiečiai ir čia neužleidžia pozicijų. Labai tikėtina, kad esant dideliems nuostoliams rusai priversti atsakyti sumanymo pulti trimis kryptimis („uždaryti“ Bakhmut apsupimą, atakuoti link Slavyansk ir pulti link Syversk). Todėl kituose ruožuose vyrauja tik lokalūs susidūrimai, bet ne didesnio masto puolimas.

📎Mūšiai mieste tęsiasi. Rusai skelbia, kad užėmė ankščiau jau ne kartą mūsų minėtą, spalvotųjų metalų perdirbimo gamyklą šiaurinėje miesto dalyje. Nepriklausomų analitikų nuomone rusams pavyko užimti vieną iš gamyklos cechų, bet ne visą gamyklos teritoriją. Kaip ten bebūtų, okupantų pasistūmėjimas yra. Viena vertus, prarandamos gynybai patogios pozicijos. Kita vertus, ukrainiečiai nesikabina bet kokia kaina į šias pozicijas, suprasdami, kad yra grėsmė likti apsuptyje. Tad labai tikėtina, kad Azovstal istorija nepasikartos. Taip pat, tęsiasi sunkios kautynės miesto pietinėje dalyje.

📎Chasiv Yar – Ivanivske kelio pietinėje dalyje šį kartą šiek tiek ramiau. Jau antra diena vyksta agresoriaus pastangos iš vakarų apeiti Chasiv Yar (ruože Stupechki – Predtechne – Oleksandro Shultine). Vargu ar rusai taip greitai atsisakys dar vienos progos sėkmingai masiškai nusižudyti bei tikėtina, puolimas šiame ruože atsinaujins. Kol kas agresorius apsiriboja bandymais pasistūmėti prie Ivanivske, ukrainiečiai apsigynė.

📍Avdiivka – Mariinka:

📎Agresorius ir toliau bando plėsti savo placdarmą šiauriniame Avdiivka flange. Vyksta sunkūs mūšiai, pozicijos eina iš rankų į rankas. Tuo tarpu pietvakariniame (Vodiany – Opytne) flange Ukrainos gynėjai vis dažniau pereina į kontratakas, sprendžiant iš agresoriaus karo propagandistų pasisakymų soc. tinkluose, rusų pajėgoms šiame ruože darosi rūgštoka.

📎Prie Mariinka okupantų spaudimas stiprėja, jie intensyviau atakuoja gyvenvietės šiaurėje ir pietvakariuose. Situacija čia iki galo nėra aiški. Tuo tarpu prie Pobeda gyvenvietės dar vienas rusų puolimas baigėsi nesėkme, soc. tinkluose agresoriaus karo propagandistų tarpe vis mažiau optimizmo ką nors pasiekti šiame ruože.

📍Vuhledar. Be pakitimų. Greičiausiai todėl, kad agresoriui nepavyksta čia pasiekti jokių operacinių rezultatų, pasirodė informacija, kad iš pareigų patrauktas šiame sektoriuje agresoriaus pajėgoms vadovavęs gen. plk. Rastam Muradov. Neatmestina, kad jis nušalintas ir nuo vadovavimo Rytų karinei apygardai, kurios vadu taip pat buvo. Įdomu ir tai, kad sklando gandai apie kitų sektoriams vadovaujančių rusų generolų galimus nušalinimus.

📌Zaporizhia kryptyje toliau fejerverkai. Šiandien girdėti sprogimai Melitopol. Tuo pačiu, Mariupol pasikėsinta į kolaborantą M. Moksvin, kuris okupantams tarnavo kaip vietinės „policijos“ viršininkas. Tiesa, panašu, kad jis išgyveno. Jau sunku suskaičiuoti kiek atakų prieš aukšto rango kolaborantus buvo surengta. Matome, kad Ukrainos partizaninis judėjimas puikiai veikia.

📌Pietų kryptyje be pakitimų.

2.1 14 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
115 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Z V O

Z – Za Победу 

V – Сила V Правде 

О – Отважные.

Per parą sunaikinta 600 ukrosvinų !

Минобороны России в очередной сводке оценило потери противника за прошедшие сутки более чем в 600 человек.
https://www.rbc.ru/textonlines/27/03/2023/6216fb4d9a79474dc80e8821

Marius

Kam dėti nuorodas į rusiškus tinklapius rbc.ru ir lenta.ru, jei jie Lietuvoje užblokuoti?

Laimonas

O tu įsijunk kompiuterių ir išmaniųjų telefonų VPN-servisą ir galėsi skaityti bet kurį tinklalapį. Geriausi nemokami VPN: Psiphon, VPN Super, Tomato VPN, iTop VPN, Turbo VPN.

blue yellow zov MARINIE

..noreika,a girdz,…tuei is ano svieto patarineji….

stasys

o kam jas skaityti ? Jei labai norisi kažko ekstravagantiško ir jaudinančio atsidarai koki ‘pornuškės’ portalą ir veizelėjį nesijaudindamas jog užkrės proto ‘sifiliu’ .

stasy

Čia tau skirta, skaityk komentarą – “dėl trolio-agento “štazio” 14:32”

blue yellow zov MARINIE

…taigi cia nugelltes vadalazzas.Jis deda savo rodinos nuorodas.Tada jam buna gera.

Anonimas

Veikia tos nuorodos. Atsiverčiu ir skaitau be jokių pribambasų.

blue yellow zov MARINIE

…anonizme….,neotvliekaitiesj….,pradolzaitie….

Anonimas

Nu, i čio xatel uznat? O čiom kaliakat budem?

blue yellow zov MARINIE

…animali,skazy mnie na radostj cio to po sabacji,na svojom rodnom….

Anonimas

Animali (anomalija) eto liandzbirbys, on že koziol vaniucij.Saglasen?

blue yellow zov MARINIE

…na ietot sciot soglasien kazdyj.Nespornyj vapros.Akak na sciot xuila,tavarysc…

Anonimas

Nu, bl, vapros spornyj. Majo mnenije neobiazatelno dolzna sovpast so mneniem drugovo individa. Eto i jest nastojasciaja demokratija, drug (ili nedrug) moj.

blue yellow zov MARINIE

…tavarisc xorosyj,vy otklonejieties ot premogo atvieta.Ieto nie jiest xaraso.

Rusai pradeda ir laimi

Pagoglinkit – “Патрушев рассказал о способном уничтожить любого противника оружии России“. https://lenta.ru/news/2023/03/27/patrushevoruzhie/ Patruševas pranešė, kad Rusija turi unikalų ginklą, kuris gali sunaikinti JAV, jeigu iš jos pusės kils egzistencinė grėsmė rusams.

blue yellow zov MARINIE

..prrrrrrr

DD plius DD

Pagooglinom. Ir štai ką radom- „До такого даже Медведев не допивался”…. „Но пока снимаются с хранения танки, которым больше 70 лет, чтобы взять Бахмут, который что-то не берется уже почти год.”….” А гвозди-то научились делать? Или всё в Китае покупаете?”
Yra ir tokių-„Патрушев: Россия не будет спасать США от распада.

Чего блять?! ”

„Степени человеческого слабоумия:
1. Дебил
2. Имбецил
3. Идиот
4. Патрушев”
Tiesa, čia komentaruose matom ir penktą slaboūmijos laipsnį- yra tokių egzempliorių, kurie Patruševo sapaliones priima už gryną pinigą……

blue yellow zov MARINIE

..oi,fantastiskas komentas.Taigi,tas 5 kategorijos darbuotojas cia vis varineja savo klaikaliodes..

AK 74, darbą atlieku visada gerai

Dirbu gerai, be priekaištų, nestringu. O su optika, tai išvis idealiai. Pataikymo procentas – stopudovai. Idealiai veikiu tiek iš pravažiuojančios mašinos, tiek nuo bet kurio stogo. Tai todėl, kad tai RUSIJOS! gamyba! Didžiosios gerosios RUSIJOS!

blue yellow zov MARINIE

…bhweeeeeeeeeeeeeee….kakasnikovas smaiseris kaka…

Diedas

Automatai AK gaminami septyniose šalyse.
Rusiški prasčiausi.
Geriausiai AK gamina bulgarai.

AK 74,darbą atlieku visada gerai

Originalių ir unikalių, bei nepakartojamų minčių plagijavimas ir platinimas be savininko sutikimo nėra geras dalykas. Prašyčiau mano oridžinal komentarų nebenaudoti kituose straipsniuose. Aš čia reiškiuosi gal po 5-ais nic’kais, ir man nepatinka, kai randu savo originalias mintis atkartotas svetimo žmogos. Prašom sugalvoti savo kažką originalaus. Skaitau, kad tie like’ai po plagiatu, priklauso man, originalių komentarų autoriui. Nebeplagijuok, nes tai nebejuokinga. Intensyviai skaitau šitą portą, viską seku. Jeigu esi bendramintis ir idėjinis brolis, gerai, aš tai lb vertinu, bet jei čia padjobkės, tai, žinai, nixuja gėrio.

blue yellow zov MARINIE

..zinai ka,tu kiekviena savo komenta patentuok LATGOJ,o kai pazeis tavo autorines teises,gerai pelnysies,usiok,ablauke…

Anonimas

Usiok, kaziol vaniucij, usiok. Eščio ukazanija budet, načialnyk? A to spat kak to zaxtelos, nu vas naxuj ablaukov.

Marius

O aš pradedu ukrainiečiu nemėgti. Taip, Rusija yra agresorius, bet ką veikia Lietuvoje Kijevo gyventojas dirbantis kasininku prekybos centre čia, Lietuvoje? Tai neišgalvotas faktas. Aš paklausiu iš kur jis. Antra, niekaip nesuprantu kodėl ukrainiečiai neleidžia fotografuoti tų sugriovimų kuriuos padaro Rusijos raketos? Tipo tai leis koreguoti ugnį? Visiška nesąmonė. Iš kosmoso viskas puikiausiai matosi, rusai puikiai mato ar pataikė, ar nepataikė. Kvailiai, tie ukraineičiai. Darbe dirba priimtas ukraineitis, ir aišku šaukiamojo amžiaus… Grynas rusas, niekuo ukrainiečiai nuo rusų nesiskiria. Toks pati rusiška natūra. Ok, galbūt tai kad dauguma pabėgėlių yra iš Rytų Ukrainos, galbūt todėl jie tokios pusiau rusiškos natūros, bet ei! Tada išeina, kad ukraineičiai išties padalinti į dvi dalis: ukrianietiškus ukrainiečius ir rusiškus ukrainiečius.

blue yellow zov MARINIE

…o gal tuei ir bobu pradejai nemegt….Ar ,kartais,i Azuoliuko repeticijas nepradeda traukt…..

Marius

Neprojektuok savo potraukių į kitus.

blue yellow zov MARINIE

..regis,jauti potrauki surajevui..

Anonimas

Aš jų nemėgstu jau nuo 1985m. Tarybinė armija. Xaxolas yra ne žmogus, o diagnozė

Jurgis Vašingtonas

G

Paskutinį kartą redagavo 2 mėnesių prieš Jurgis Vašingtonas
Marius

Na aš neturiu patologinės neapykantos, bet ukrainiečių natūra išties yra rusiška. Dar pastebėjau, kad ukrainiečiai geria vienu ypu alkoholį. Rimtai. Ne mėgaujasi gėrimu, o gurkt ir viskas. Rusiškai. Nežinau, kokie buvo ukrainiečiai tarybiniais laikais, žinau kokie jie yra dabar. Jei jie tokie patriotai, tai kodėl pilna ukrainiečių sunkvežimių vairuotojų dirbančių Lietuvoje? Ukraina nelaimės kol milijonai ukrainiečių slapstosi užsienyje.

blue yellow zov MARINIE

..ale tu i durnas.Kas tau megausis vodke ir gers ja gurksneliais,visai axrieniel,drauge tavarisciau…

Anonimas

Nu, bl, vabšče axujel, nežino, kaip vodkę geria tiek RUSAI, tiek ukroxai. Jie geria vienodai.!!! Nes tai beveik čiut čiut viena tauta!!!

Marius

Kvaily, aš gi nerašiau kad gėrė degtinę. Buvo įmonėje gimtadienis ir abu ukrainiečiai išgėrė vienu mauku trauktinę. Net pagalvojau: na ir prasčiokai, ei kur mėgavimasis, bei skonio ir kvapo natų gaudymas.

Paskutinį kartą redagavo 2 mėnesių prieš Marius
Šlovė “Wagner” kariams

Pagoglinkit – “Rusija: „Wagner“ visiškai kontroliuoja „AZOM“ gamyklą Bachmute”. 

Rusijos privati karinė grupuotė „Wagner“ perėmė „visišką AZOM metalurgijos gamyklos Bachmuto miesto šiaurėje kontrolę“, teigiama Rusijos valstybinės žiniasklaidos paskelbtame vaizdo įraše, kurį patikrino CNN. 
„Wagner“ visiškai kontroliuoja AZOM, Artemivsko [Bachmuto] spalvotųjų metalų apdirbimo gamyklos, teritoriją“, – sakė „RIA Novosti“ korespondentas vaizdo įraše, kuriame užfiksuoti „Wagner“ kovotojai visoje gamykloje.

blue yellow zov MARINIE

……..ura WRANGLER……

šiaip pamąstymui

Laisvalaikio skaitiniai-totaliai slepiami istorijos faktai:

http://teletype.in/@sunaikinta-tiesa

Apie 1939-1945m. karą kitaip

Perskaitęs Roberto Petrausko knygą „Trečiojo Reicho triumfas“, nebegalėjau susilaikyti ir surinkęs į krūvelę labai mažą dalį duomenų apie sąjungininkų, žydų ir jų parankinių „žygdarbius“ bei apie jų „teisingų faktų“ informaciją,pateiksiu ją norintiems susipažinti su kitais FAKTAIS. Esu skaitęs nemažai rašytojų ir istorikų knygų II Pasaulinio Karo temomis. Visose jose vokiečiai – žudikai, žvėrys, monstrai, kraugeriai, grobikai, vagys, plėšikai, prievartautojai. Jų fiureris Adolfas Hitleris dar baisesnis – nori pavergti visą pasaulį, išnaikinti slavus, čigonus, o žydus likviduoti dujų kamerose, vokiečius padaryti viso pasaulio valdovais. R.Petrauskas visai nedaug nutolsta nuo panašių charakteristikų. Jis žada parašyti antrą knygą ir joje tikriausiai bus tos visos baisybės, kuriomis kaltinami vokiečiai ir pats fiureris. Tik ar taip yra iš tikrųjų? Ogi imkim ir pažiūrėkim. ————– Apie… Skaityti daugiau »

EIZENHAUERIS – KARINIS NUSIKALTĖLIS

„Viešpatie,kaip aš nekenčiu vokiečių“
1944 m. rugsėjo mėn.  Dvaito Deivido Eizenhauerio laiškas savo žmonai.

Daugiau kaip 1,7 mln. vokiečių karo belaisvių numirė dėl tyčinės naikinimo badu, šalčiu ir ligomis politikos tiesioginiu karinio nusikaltėlio generolo Dvaito Deivido Eizenhauerio  įsakymu.
Likus mėnesiui iki Antrojo Pasaulinio karo pabaigos generolas Eizenhaueris išleido specialų potvarkį, kuris lietė vokiečių karo belaisvius, kuriame ypatingai išsiskyrė sekantys žodžiai: „Patalpos, skirtos belaisviams ,neturi suteikti jokios apsaugos ir tuo labiau turi būti be jokių patogumų“.

West Point karinės akademijos abiturientų metraštyje,išleistame 1905 m. Dvaitas Devidas Eizenhaueris buvo charakterizuojamas kaip „nepakenčiamas švediškas žydas“. Eizenhauerio biografas Stephen Ambrose galėjo prieiti prie asmeninių jo laiškų. Ambrose tvirtina, kad Eizenhaueris siūlė po karo visiškai sunaikinti vokiečių karinę vadovybę – tūkstančius žmonių.
 
Savo asmeniniuose laiškuose Dvaitas Devidas Eizenhaueris ne tai kad nekentė nacių režimo ir jo vadovų, kurie iš viršaus duodavo įsakymus – jis nekentė VOKIEČIŲ TAUTOS KAIP RASĖS. Jo asmeninis siekis buvo numarinti kiek galima daugiau vokiečių ir vienas iš būdų, kaip tai padaryti, buvo vokiečių belaisvių sunaikinimas.
 
 
Suprantama, tai buvo uždrausta tarptautiniais įstatymais, todėl 1945 m. kovo 10d.jis išleido įsakymą,patvirtintą telegrama su jo inicialais ir parašu apie tai, kad vokiečių belaisviai laikomi „neginkluotomis priešo armijos pajėgomis“ (Disarmed Enemy Forces, DEF). Jis įsakė, kad šie vokiečiai nepatenka po Ženevos konvencijos globa ir neturi gauti maisto, vandens ir medicininės pagalbos. Šveicarijos Raudonajam Kryžiui buvo draudžiama inspektuoti lagerius, nes pagal DEF klasifikaciją jie neturėjo tam įgaliojimų.
 
Netgi praėjus mėnesiui po oficialios karo pabaigos Eizenhauerio ypatingieji DEF vokiečių lageriai toliau egzistavo, per prievartą laikydami žmones nelaisvėje, nesuteikdami jiems belaisvių statuso. Kai tik karas baigėsi, generolas Džordžas Patonas išleistu spec. įsakymu išlaisvino belaisvius kad jie galėtų savimi pasirūpinti ir sugrįžti namo.Tai sužinojus, Dvaitui Deividui Eizenhaueriui prasidėjo pasiutligės priepuolis, ir jis išleido spec. įsakymą Pattonui, kad jis gražintų žmones atgal į lagerius.
 
 Knyga „Kiti praradimai“ (Other Losses) papuolė į rankas „Ottawa Sun“ korespondentui Peter Worthington. Atlikdamas savo tyrimą, pasinaudodamas asmeniniais kontaktais Kanadoje 1989 m. rugsėjio 12 d. savo laikraščio skiltyje paskelbė:
 
„ … sunku nepadaryti išvados, kad Dvaitas Deividas Eizenhaueris buvo kolosalių mastelių karinis nusikaltėlis. Jo politika [DEF] taikos metu vokiečių pražudė daugiau, nei jų žuvo Europos karo teatro scenoje.
 
Metų metais mes kaltinome rusus, prapuldžiusius be žinios 1,7 mln. vokiečių. Iki šiol niekas taip giliai nekasė …
Autorius apklausė amžininkus ir liudininkus ,vienas iš sąjungininkų karininkų sulygino amerikiečių lagerius su Buchenvaldu“.
 
Žinoma, kad sąjungininkai turėjo pakankamai maisto produktų ir medicininių priemonių, kad galėtų maitinti ir gydyti tuos vokiečių kareivius. Jiems sąmoningai ir specialiai buvo atsakyta. Dauguma numirė nuo gangrenos ir nuo peršalimo dėl specialiai sukurtų sąlygų. Netoli gyvenantiems vokiečiams neleisdavo belaisviams perduoti maisto paketų.
 
Europos teritorijoje 3-oji armija vadovaujama generolo Patono buvo vienintelė, kuri išlaisvino didelį skaičių vokiečių.
 
Tarp kitko generolų Omar Bradley ir J.C.H. Lee armijos bandė ir išleido įsakymus karui pasibaigus per savaitę išlaisvinti belaisvius, bet gegužės 15 d. įsakymu, pasirašytu generolo Dvaito Deivido Eizenhauerio, jie buvo atšaukti.
 
Veteranas Martinas Brechas iš Machopako Niujorko valstijoje,filosofijos profesorius. 1945m. būdamas eiliniu (Private First Class in Company C of the 14th Infantry)buvo paskirtas sargybiniu ir vertėju į Eizenhauerio mirties lagerį Andernache prie Reino.Jis pasakė štai ką: “Mano protestai (dėl elgesio su vokiečių karo belaisviais DEF) buvo sutinkami priešiškai arba atsainiai,tuomet aš permesdavau didelius mūsų davinius belaisviams per spygliuotą vielą.Man buvo grasinama,kas reiškė,kad mūsų sąmoninga politika buvo neduoti jiems pakankamai maisto.Kada mane sučiupo uždavinių permetinėjimą per tvorą,man grasino įkalinimu su sargyba.Vienas kapitonas man pasakė,kad mane nušaus,jei dar kartą pamatys,kaip aš mėtau maistą vokiečiams.Kai kurie buvo visai vaikai,gal 13 metų…Kai kurie buvo senukai,kuriuos Hitleris pašaukė į paskutinį mūšį…Aš suprantu,kad vidutinis belaisvių Andernache svoris buvo 90 svarų (40,8 kg-vert.past.).Man grasino…Tuo labiau tai…mane pateisina,todėl dabar mane gali išklausyti,kada aš kalbu apie baisius siaubus,kurių liudininku aš tapau,būdamas vieno iš „Eizenhauerio mirties lagerių“ prižiūrėtoju prie Reino krantų“.
 
1943 m.Vašingtonas ne tik pervedė pulkininką Eizenhauerį į Europą, bet ir pakėlė jį laipsniu iki penkių žvaigdučių generolo ir paskyrė jį vyriausiuoju visos amerikiečių kariuomenės Europoje vadu.
 
Dabar nenuostabu,kodėl generolas Džordžas Patonas,tikras arijų karys,nekentė Eizenhauerio.
 
Eizenhauerio holokauste buvo žvėriškai nužudyta 1,7 mln. vokiečių karo belaisvių

Alina Lipp

В шоке от зверств украинских солдат”: немка Алина Липп говорит правду об СВО
https://www.youtube.com/watch?v=6yGMZvYrTuI&ab_channel=%D0%A6%D0%B0%D1%80%D1%8C%D0%B3%D1%80%D0%B0%D0%B4%D0%A2%D0%92

blue yellow zov MARINIE

…lipk kopeciom su keberiokst finalu,duuuura..

Pastabus

Kodėl nėra senojo Lanzbergio nuotraukos iš šono: kalbama, kad jam antra kupra auga, nes į vieną nuodėmės nebetelpa.

Gluodenas

Lietuvos ožys susirietė į ragą nori titulo prezidento nors nieks tokio niekuomet nerinko O jūs Pilėnai apsišikit strėnas čiulpkit bybį ožio kaip sakė patarėjas Šimonio.

__ __ __

—- sionistai turi savo dievus/velnius, Marijos žemė savo —

arthur

Dėdulė į Paryžių nevažiuos, o gaila, būtu maidanas visoje Prancūzijoje …..

blue yellow zov MARINIE

…tata savo misija lt teritorijoj atliko.Dabar gali eiti naxui.

yell…Z.O.V.marine

na, pasakyti, jog tas pamazgėlė, tas nedžiūstantis skeletas, tas mumija be piramidės, yra mažų mažiausiai suvaikėjęs iki neišnešioto buožgalvio ar poliucinio spermatozoido lygmens, reikštų nieko nepasakyti :))) – tai ir patylėsiu :))))))), – bo šiuo atveju galima tik riaumoti …, – kai prisimeni, kad šitas psichų psichas, mėšlų mėšlas, padugnių padugnė, išverstaskūrių išverstaskūris, gnydų gnyda, žąsinų guaidys ir gaidžių ožys, yra nacistinės šizolitchūanijos ikona …,…,…:(((((((((((((((((((((((

blue yellow zov MARINIE

…guaidy,kas tau darosi,gi tavo sielovadininkai ir yra lanzdurnejus ir xuilo,saldzioji porele,kurios tu,vadalaze skenduoli,karta paragaves negali sustoti,nes tai du viename…..

blue yellow zov MARINIE

…ei,nugelltes karsinciau,…..kai matau reumooojanceee utelle,man kazko buna nejauku ir kyla noras apsipilt cemeryciom…arba zibalu….Taigi,eik reumoooti i Ekspertus ar l.diena. A girdz,vadalaaaze,tavo tas reumooojimas yra tik ….bul bul bul….,xa xa xa

blue yellow zov MARINIE

….tik ka supratau,kad leeeenzdurniai netyciom,nepalikdami akmens ant akmens lt zemej,…..apsaugojo ja nuo negru invazijos,tobis,net babuinams si zeme pasirode per daug negyvenama…..Lieka apsisaugo nuo kacapnios ir …..voila…..

Beždžionių apologetas

   / A. Buškov. Beždžionių apologetas   Perskaitę šį nuostabų rašinį sužinosite, jog svarbiausias 19-20 a. mokslo teorinis pamatas buvo sukurtas, kaip koks fantasy romanas. Jokie tyrimai nebuvo atlikti. Nežiūrint į tai “trūkstamos grandies” paieška, prasidėjusi daugiau kaip prieš 100 metų, virto į paranojinę psichozę, o potencialūs psichiatrijos klinikų pacientai iš to susikrovė mokslinius laipsnius ir milijardus žmonių vertė tikėti absurdais. Darvinizmas – kliedesys, kuriuo, kaip kokia nepajudinama tiesa ramstomas “šiuolaikinio žmogaus” ir jo egzistencijos portretas. Jūsų dėmesiui linksmai parašytas ir puikiai išverstas darbas “Beždžionių apologetas” (A.Buškov).… Žmonės, vadinantys save ateistais, išvien naudojasi (kartais dėl neišmanymo) gana pigia demagogija: jie mėgsta pabrėžti, kad tikintiesiems būdingas tik aklas tikėjimas, o štai jie, ateistai, remiasi tvirtais įrodymais. Kad nėra Dievo, kad žmogus… Skaityti daugiau »

??????

Nežinai kokios tautybės Darvinas?

blue yellow zov MARINIE

..jis kacaaaapas.

okrainoje

ukrainos vyrai į grabus moterys į vergus: „Po bombardavimų – į seksualinę vergiją: štai kas daroma su ukrainietėms Europoje ”

Skaitykite daugiau: https://www.delfi.lt/plius/pasaulis/po-bombardavimu-i-seksualine-vergija-stai-kas-daroma-su-ukrainietems-europoje.d?id=92238333

Anonimas

Delfi skaityti, tai mažų mažiausia, savęs negerbti, kenkti sau ir savo sąmonei bei įsitikinimams.
O kas dėl ukropių bobų, tai žmogus yra tox padaras, kuris visada išpis kitą savo rūšies beteisį, papuolusį bėdon, kitatautį atstovą.

blue yellow zov MARINIE

anonizma,nieotvliekaities…

Anonimas

Xočeš pabazarit o čiom nebud, umnyj čelovek?

blue yellow zov MARINIE

…nie smieju otvliekatj ot ononistycieskyx zanetyj

Pagoglinkit apie putiną

Pagoglinkit „putinas labai sėkmingai žudo ruskius ir rusiją šūdų duobėje. putinas molodec !!”

blue yellow zov MARINIE

..skamba kaip kankliai,tobis,neblogai…

HOLOKAUSTAS – DVIDEŠIMTOJO AMŽIAUS FARSAS

Pagal nacionalsocializmo principus, Valstybė yra sukurta Nacijos labui. Pavyzdžiui: Vokietija buvo sukurta vokiečių ir ji priklauso vokiečiams – tai jų šalis, ir tik jie joje yra pilnateisiai. Tai tas pats, kas turėti savo namus – tik jūs esate pilnateisis jų šeimininkas. Juk jūs jį pasistatėte, arba nusipirkote, jis jums priklauso, už jį esate atsakingas ir mokate mokesčius taip pat jūs. Todėl yra natūralu, kad jūs esate savo namų šeimininkas ir valdytojas, namuose darote ką norite – „mano namas – mano tvirtovė“. Lygiai taip yra ir su valstybėmis: tautos savo šalyse gyveno tūkstančius metų. Rankose su arklu ir ginklu. Su savo darbais ir krauju, todėl jos turi pilną teisę savo valstybes laikyti savo nuosavybe. Lietuva – Lietuvių tvirtovė; Vokietija – vokiečių… Skaityti daugiau »

GYVENIMAS BRITŲ OKUPACINĖJE ZONOJE 1945-1951m.

1. Trylikametis berniukas buvo nubaustas mirties bausme po to, kai pas jį rado Hitlerio portretą. 2. Nukariautai tautai buvo nustatyta sekinanti dieta,skirta jos žmonių skaičiaus sumažinimui. Vokiečių maisto racionas buvo sumažintas iki 1500 kalorijų per dieną.To vos pakanka išgyvenimui. 3.Vagystė buvo laikoma nusikaltimu,baudžiamu mirtimi. 4. Bet kokio šaunamojo ginklo laikymas buvo baudžiamas mirtimi. 5. Sušaudymo būriai buvo laikomi pernelyg brangiais, pakorimas-pernelyg ilgu. Britų Vykdomasis Filialas paprašė leidimo tam naudoti giljotiną,užtikrinančią 6 mirties bausmes per 14 minučių. 6. Beveik 40 000 vokiečių nuo 16 iki 70 metų amžiaus buvo areštuoti ir uždaryti į koncentracijos lagerius.Jie ten buvo laikomi be atitinkamų įsakymų ir be vilties sulaukti teismo. 7. Jų tarpe buvo ir tie, kas „išjuokė,grasino ar griovė“ ką nors,kas buvo susiję su… Skaityti daugiau »

blue yellow zov MARINIE

…visas sis puikumas taikytinas kacaaapams po karo.Gerai,kad pavardinai,nereiks sau galvos sukt.Viskas senai jau israsta,zvelgiant filosofiskai i bile ka……,viskas jau buvo…

blue yellow zov MARINIE

.MALONIOS DROZZOFILOS,PRASAU PAKELTI BOKALA UZ MIRUSIAS DROZZOFILAS.PALINKEKIT SAU KUO DAUGIAU EXKREMENTO IR DUUUUXO.

Remigijus

Šlykštyne, gaišena, brude tu, išnyk visiškai iš šio portalo!
Neteršk eterio savo nesąmonėmis, čia tau, bukaproti, ne vieta.
Čia rimti vyrai kalbasi ir diskutuoja.

blue yellow zov MARINIE

…nu taip,ale tu cia prie ko…….eik miegot,kvaisena kacapiskas,da mama pamatys,kuo cia uzsiimineji,gausi dirzuuuuuu…

MONTE KAZINO MOTERYS

Viljamas Liuteris Pirsas Dauguma Antrojo Pasaulinio karo žvėriškumų taip ir liko neatskleista. Atrodo kad kiekvieną kartą, kai aš paimu laikraštį į rankas, sužinau apie vis naują žydų kieno nors pinigų reketavimą. Tai prasidėjo prieš kelis mėnesius, kai jie pareiškė, kad šveicarai nededa reikiamų pastangų, kad surasti palikuonis tų žydų kurie  padėjo pinigus į Šveicarijos bankus iki Antrojo Pasaulinio karo pradžios 1930 m. eigoje ir vėliau jų niekada nepareikalavo. Žydai norėjo gauti iš šveicarų tautos 7 mlrd. Dolerių – ir aišku plius procentus. O vietoj to, kad šveicarų politikai juos pasiųstų velniop, pradėjo su jais derybas, siūlydami šimtus milijonų dolerių tai žydai suprato, kad viskas jiems eina kaip karštu peiliu per sviestą ir nusprendė paspausti dar. Po to jie apkaltino švedus,… Skaityti daugiau »

Al.

,,To mes sau daugiau leisti negalime.” Bet leidžiam.

Jules

Panašu, kad tai vėl kartosis.

Kindziulis

Kapitalizmą ištiko krizė, o demokratus – pizė.

blue yellow zov MARINIE

..kin dzza dza,pasol von,svinja niedoriezzannaja

blue yellow zov MARINIE

TAVARISCY PARAZZITY,PORA VOZZBUZDATSA….KONIEC BLIZZOK….

Ekspertas

Jaučiu pareigą šiek tiek apšviesti tautiečius, nes visokie Lochai N Lochams stipriai plauna smegenis. Dažnai karas nėra tik pasišaudymas, bes jis turi makropolitinius, makroekonominius ir geostrateginius parametrus. Daug kas galvoja, kad Putinas kovoja už vieną ar kitą kaimą ir jam reikia Ukrainos žemės, kas yra super naivumas. Putinas bando įsipaišyti ir ir taip vykstančius globalius procesus ir sudaryti sąlygas tam kitiems procesams Rusijos viduje. Kokie tie procesai: JAV lyderystės mažėjimas (atkreipiu dėmesį kad ne Putinas skyrė debilus aukščiausiose JAV valdymo pozicijose). JAV sekinimas ir negalėjimas įsitraukti į konfliktą Kinijoje. Savižudiška ES politika. ES paliks be energijos išteklių ir pramonės. Visuomenės bus chaotizuotos. Globalių pietų stiprėjimas, Afrika keis savo kolonizatorius. Vakarų finansų krizė ir pragyvenimo lygio kritimas. Procesai Rusijoje: Politinio elito… Skaityti daugiau »

blue yellow zov MARINIE

…o kokie butu gastroenterologiniai pastebejimai,ponas…

Prašalietis

Paskaitai ką svarbesnėmis temomis „peckioja” lansberginio durnių laivo „intelektualai”, paklausai ką pasakoja prie valdžios lovio besistumdantys „tautiniai veikėjai” ir džiaugsmingai konstatuoti, kad ši publika buvusi juokinga pasidarė „sala ukraini” dėka ir beviltiškai apgailėtina. „Rimčiau” Rusijai su KInija „besivystant” pasaulyje įvykius, kuo toliau tuo vaikiškai beviltiškesni savo supratimu,kalbomis ir nežinojimu ką daryti darosi Lietuvos „veikėjai”. Penktadienį Putinas, kad visi girdėtų, su savo „neeuropietiškai kreivoka” šypsena korespondentui pasakė, kad Baltarusijoje nusprendė dislokuoti taktinį ginklą. Šiam tikslui yra perdaryti 10 baltarusijos lėktuvų, nuo balandžio 3 bus pradėti mokyti baltarusių lakūnai(baltarusijos ekspertas prasitarė, kad lakūnai iš tiesų yra jau apmokyti), liepos 1 dieną bus baigtos statyti specialūs taktinio atominio ginklo sandėliavimo ir saugojimo pastatai. Užsiminė, kad Balturusijai yra pateikta „Eskanderų”, kurie taip pat „reikalui… Skaityti daugiau »

blue yellow zov MARINIE

..ctoi to nie to skaitai,prasalieti…,nukalbejai nei si,nei ta,kaip penktokas.Juokas jama is tu bulbasu ir tu ‘bonbu’.Dieckyj liepiet.

Prašalietis

Kas lansberginiame durnių laive yra nuostabiausia, kad, pakrikus nuo ukrochalopų Mariupolio „pergalių” geras žinias skleidusiems „sala ukraini” profesionaliems gurmanams „naviams, sėjūnams…”, likę „sala ukraini” gurmanai per dar didesnius Bachmuto, Afdijekos, Mariinkos… ir kitus savo juokus net negirdi ką jiems skelbia kas jų laukia, kaip, apsiginklavo NATO 5 straipsniu, Lietuvos runkeliai ir toliau „duos ruskiui garo”.. Zelenskis G.Lansbergį už „sala ukraini” ne taip seniai Kijeve apdovanojo Ukrainos aukščiausiu apdovanojimu- kažkokio „mūdro kniaziaus” ordinu… Tad belieka palinkėti skaityti vaikams skirtus dalykus ir „patriotiškai” vaikiškai švebelduoti dėl „solidumo” įterpiant vieną kitą rusišką lietuviškomis raidėmis parašytą žodį su kitais savo „proto” vaikučiais ar nuo ukrainietiškų lašinių vaikiško proto pasidariusiais vietiniais „dėdėmis” kaip Navys, Sėjūnas, kita šio tipo „intelektualinė” publika…, kuri neprisimena ką pasakojo prieš… Skaityti daugiau »

blue yellow zov MARINIE

…man regis,jei nulektum turgun ir nusipirktum geru rukytu lasiniu,tau is karto palengvetu…O jei da 50 atsaldyto gerimo,visai praeitu noras kasdien minet ta sala.Paprastai,kai kazko neturi,o norisi,tai kalbi ir kalbi ta pati,kol to negauni…

Diedas

Spasitie pamagitie
https://youtu.be/f7-zEttpEHw
.

blue yellow zov MARINIE

…ale ir mordos juju,…greiciau juos saviskiai subombintu ir fsio.Niexui aiti,taip jiems ir reik.

Remigijus

Pagoglinkit – “Арестович предрек ВСУ огромные потери при контрнаступлении”.https://lenta.ru/news/2023/03/27/arestovich_poteri/
Алексей Арестович предрек провал наступления ВСУ при отсутствии дальнобойных орудий.

blue yellow zov MARINIE

..aik sikt,’remigijau’,…ko tai tavo vardas su migiu asocijuojasi…,kiauliu migiu,kur prisikta ir klaikiai dvokia…

Dabar

Rusai turi naują unikalų ginklą “Paseidon”, kuriuo gali sunaikinti Americą, jei anie bandys atakuoti Rusiją. Užtektų tik suaktyvinti Jeloustouno ugnikalnį, ir nebebėr mūsiškės Amerikės… Tai jums ne „Sojuzmultfilmo” studijos produkcija. 🙂

blue yellow zov MARINIE

…sojuzmultfilmo pornograaaaafija…nu pagady…

Prašalietis

„Kodėl Rusijai reikia branduolinių ginklų Baltarusijoje ir ką tai keičia?”.. Vaikystėje skaityti rašyti pramokusiam, atminties nepragėriusiam, „sala ukraini” nepersirijusiam, daugiau mažiau realybę adekvačiai pajėgiančiam suvokti… net ir išsivaikščiojusio lansberginio durnių kaimo bernui, prisiminus po 2021 gruodžio mėn. Rusijos ultimatumą (dėl karinių ir karinių-techninių priemonių) Amerikos pindostanui, toks vaikiškas klausimas nekyla…

blue yellow zov MARINIE

..regis,tu siandie kazkaip blogai jautiesi..,matuokis temperatura.Pavasaris,kokiu vitaminu ar ko….Da magnetines audros,kalio su magniu rekomenduoju,pananginas vadinasi.

Na,

Luka pavaldus Pu, o Pu pavaldus Si. Kaip Si lieps taip ir bus.

blue yellow zov MARINIE

…lukapusi lieps viska pervadint i sunxuivcaiju,xa xa xa

Nu jo…

Iskanderai yra pajėgūs nešti branduolinį užtaisą. Tik metus žvilgsnį į žemėlapį, matosi, kad Iskanderais yra dengiamos teritorijos, iš kurių dabar daugiausia tiekiami ginklai į Ukrainą. Įvykus atviram konfliktui, rusai turi galimybę baigti žaidimą vienu smūgiu. Anglosaksai greičiausiai nesikiš, nes rizika, gauti strėlių atgal, bus beveik 100 procentinė. Ir visas šitas mėšlas yra išprovokuotas britų, tikintis įgauti daugiau svorio geopolitikos žaidimuose. Pirmieji tankai buvo iš Britanijos. Dabar potenciali radioaktyvi tarša, taip pat iš ten pat. O patys britai, bus kaip ir ne prie ko. Ir atvirai pasakius, šitiems žiurkučiams px. Jie tikisi, kad ir kaip baigsis reikalai Pabaltijo regione, tai jų nepalies. Blogiausiu atveju, jei susidarys radioaktyvi buferinė negyvenama zona, jiems tai taip pat yra priimtina. Juk anglosaksai jau paskaičiavo, kiek… Skaityti daugiau »

blue yellow zov MARINIE

….jo,balti ir pukuoti kacapuasai tuoj puldines su T34,nes jie labai ekologiski……

Anonimas

Nebespank, pastabusai, jau eina T 90 PRORIV. T 34 tik muziejuose ir ant postamentų ŠLOVINGOJE RUSIJOJE!

blue yellow zov MARINIE

…tai kad tu skaiciu neskiri,tai vietoj T54 tau matosi T90.Kazi,kaip tokia liga vadinasi…

Kukis

Bravo Ukrainieciams. Didvyriai !!! Nedaug liko , ir reiks maskaliui nesdintis i ruskyna. O ka jau kalbet apie Kievo okupacija triju dienu begyje.

tuu

D u r n e l i , ar sapnininke perskaitei ?

blue yellow zov MARINIE

..tuu,zz a yk yk yk kka,rimtai gydykis,jokia boba nesusides su tou,priekvaisa…

Francuz

„Lietuvos žiniasklaida skelbia, kad sviediniai su nusodrintu uranu sukėlė paniką Kremliuje”. O ukrainiečiams, lietuviams, lenkams ir kitiems užzombintiems debilams px, nes jie atsparūs radiacijai:))

Gluodenas

Ar nebus čia kapitalizmo krizė ? Uranas ir tas nuskurdintas. O juk galėjo praturtinti visokiais E, kaip maisto produktus, tačiau išteklių matomai nepakanka.

blue yellow zov MARINIE

..nuskurdusioj rf nuskaaaares net uranas.

blue yellow zov MARINIE

…o tau prisodrintos uraaaanu liaguskos ar skanu,ar tik nuskaaarusios nuo ura…

Ekspertas

Iš Monikos TV girdėjau kad tas nuskurdintas uranas nėra toks pavojingas (kaip ir nuskurdintas Lietuvos teritorijos gyventojas).

Marius

Pavojingas. Yra amerikiečių kario kuris kariavo Irake liudijimai. Jis užtaisydavo tanką šitais sviediniais t.y. net nesiliesdavo tiesiogiai, nes ta uraninė šerdis yra sviedinio viduje. Tai va jam pirštai išsisukinėjo nuo radiacijos. Antra, urano šerdis subyra į didesnius ar mažesnius gabalus pataikius į taikinį ir pasklinda į aplinką. Plaučių vėžys. Ukrainiečiai tręš radioaktyviomis dulkėmis savo dirvožemį. Jūsų vietoje ukrainietiško saulėgrąžų aliejaus nebepirkčiau.

blue yellow zov MARINIE

..sis komentaras parasytas Ziegzdriuose,po vizitacijos,nespejus isgert vaistu.

Marius

Parašė anoniminis, etetatinis durnius pasirašinėjantis „Pastabus”, „Pamastymas” ir kitais pseudonimais. Dedasi baisiai protingu, o realiai yra kvailys, nemoka net lietuviškų raidžių kompiuteryje įsijungti.
Skaityk, idiote: „Depleted uranium can enter the human body by inhalation, the most dangerous method; by ingesting contaminated food or eating with contaminated hands; by getting dust or debris in an open wound, or by being struck by shrapnel, which often is not removed because doing so would be more dangerous than leaving it.
Inhaled, it can lodge in the lungs. As with imbedded shrapnel, this is doubly dangerous _ not only are the particles themselves physically destructive, they emit radiation.”
Šaltinis: https://www.nbcnews.com/id/wbna14321787

Paskutinį kartą redagavo 2 mėnesių prieš Marius
stasys

sunku ką nors naujo čia parašyti , kai nesi apsėstas Prašaliečio ‘ukraini salo’ manijos , o jei dar nesidomi ir tradicine politine laivybą , tenka kasdien tik peržvelgti interaktyvu karo veiksmu žemėlapį , o jame vien orku lavonai krūvomis supakuoti gulinėja ir frontas nejuda nei į viena pusę . Geros tai ar blogos naujienos ? orkams geros nes jiems netenka nešti kudašiaus kur akys mato o ukrainiečiai vis dar daug šneka apie būsima puolimą . Tiesa man jau neatrodo jog tai yra tai ko siekia Ukrainos vadovybė . Kalbomis priešo neišvysi iš savo teritorijų , nebent norima užkalbėti negyvai xuilo kad ans į burna įsikištu pistoleto vamzdį . .

dėl trolio-agento “štazio”

raginimai ignoruoti portalo šiukšlę yra ne visai protingi. su komiteto agentu tikrai nereikia diskutuoti, nes taip sudaroma regimybė, jog diskutuojama su piliečiu turinčiu nuomonę. įsikalkite į naivias makaules: agentas nuomonės neturi – jis turi užduotį. “ignoruodami” agento šikimą, tikslo nepasiektumėte, o agento darbovietė tikslą pasiektų. nes saugumiečiai pasiųsdami “štazį” trolinti šiame portale turi ne vieną tikslą o du: arba trukdyti piliečiams diskutuoti režimui pavojingomis temomis, arba gadinti portalo reputaciją, atbaidinėti naujus skaitytojus portalą marginalizuojant, nes nauji skaitytojai neraukia kas toks per diegas tas “štazis”. tokios situacijos nebūtų, jeigu redakcija, adminas “agentą” nuosekliai trintų be paaiškinimų ir kitų ceremonijų, nesvarbu net jeigu tas rašytų visiškai nekaltus dalykėlius. nes per proxy įrangą rašančio agento automatiškai blokuoti neįmanoma. saugumo kompiuteriai kiekvienam agento “komentarui”… Skaityti daugiau »

blue yellow zov MARINIE

MALONIAI KVIECIAME I STAZI GRETAS.kvailinsim riuzzokacapuasus.,bus smagu.

Diedas

Slaptas rusų niet analogom.mirie ginklas kuris viską pakeis
https://youtu.be/CdERMfEvKUU
.

stasys

vėl filmuotis važiuoja :))))

stasy

Čia tau skirta, skaityk komentarą – “dėl trolio-agento “štazio” 14:32”

blue yellow zov MARINIE

..sis komentaras parasytas KGB inspiracijomis

blue yellow zov MARINIE

.xa,maskvoj svieslentese jau reklamuoja ….trievoznyj cemodan…..smagu.Bijo,kiauloidai visko,xa xa xa

Per parą sunaikinta 450 ukrosvinų

Минобороны РФ в очередной сводке оценило потери противника за сутки более чем в 450 человек.
https://www.rbc.ru/textonlines/28/03/2023/6216fb4d9a79474dc80e8821?from=from_main_14

115
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top