Karas Ukrainoje. Trys šimtai devyniasdešimt trečioji (Kovo 23 diena)

Locked N’ Loaded | Veidaknygė

Sveiki 😉 Tradicinė naujienų iš fronto dozė 👇

📌Luhansko kryptis

📍Svatove. Be pakitimų.

📍Kremina. Agresoriui nebepavyksta pasistūmėti Zarichne link. Tikėtina todėl jis ieško naujų silpnų vietų ukrainiečių gynyboje – atakuoja link Makiivka ir miške į pietvakarius nuo Kremina. Ukrainiečiai apsigynė ✊

📍Lysychansk. Rusai suintensyvino puolimą Bilohorivka ir Verkhnokamenske. Nors šios atakos baigėsi nesėkme, tikėtina, po praeitą savaitę surengtų ukrainiečių kontratakų, agresorius nusprendė neleisti įsisiūbuoti Ukrainos vienetų puolamiesiems veiksmams. Tokiu atveju, kiltų grėsmė rusų grupuotės Kremina pietiniam flangui, kas stipriai komplikuotų agresoriaus tikėtinus planus judėti link Zarichne, o vėliau link Lyman ir/ar Syversk.

📌Donecko kryptis

📍Bakhmut:

📎Berhivka – Rozdolivka. Rusų puolimas ir toliau įstrigęs, ukrainiečiai neleidžia jiems pasistūmėti.

📎Mieste padėtis sudėtingiausia iš viso sektoriuje. Tęsiasi sunkūs gatvių mūšiai, tačiau ir čia rusams per pastarąją parą nepavyko pasiekti didesnių laimėjimų. Pozicijos eina iš rankų į rankas.

📎Chasiv Yar – Ivanivske kelio pietinėje dalyje agresoriaus pajėgų vienetai ėmė ieškoti variantų perlaužti įvykių eigą savo naudai. Jiems ir toliau nesiseka įžengti į Ivanivske, tikėtina todėl jie bando perkelti smūgį vakariau link Stupechki – Predtechne – Oleksandro Shultine, t.y. apeiti aukštumose esančią Chasiv Yar gyvenvietę iš vakarų. Laimei, šis bandymas agresoriui baigėsi nesėkme.

📍Avdiivka – Mariinka. Antra diena iš eilės agresoriaus puolimas Stepove – Berdychi link subliūkšta normaliai net neprasidėjęs. Neatmestina, kad rusai pergalvojo savo veiksmų eigos variantą ir sukoncentravo pajėgas kiek šiauriau. Kadangi šiose apylinkėse okupantai taip pat vykdė puolimą nuo Novobakhmutivka, link Novokalinove bei pasiekė čia taktinę sėkmę. Jie ne tik pasistūmėjo kiek daugiau nei 2 km, bet ir išplėtė kelio į Konstyantinivka (ta kur prie Bakhmut) atkarpos kontrolę. Aplink Novokalinove aukštumos ir vandens kliūtys, o Stepove – Berdychi ruože vietovė gerokai lygesnė. Todėl galimi du priešo veiksmų eigos variantai:

✏️Prie Novokalinove rusai bandys suvaržyti ukrainiečių vienetus, taip palengvinant Stepove – Berdychi galimai organizuojamą šturmą mechanizuotais vienetais.

✏️Atsisakys savižudybes primenančių frontalinių atakų per laukus Stepove – Berdychi link, čia kaustys ukrainiečių pajėgas bei bandys pėstininkų ir artilerijos bendrų pastangų dėka prasiveržti. Tuomet judėti sudėtingesniu, tačiau daugiau priedangų teikiančiu maršrutu link Novokalinove.

📍Vuhledar. Be pakitimų.

📌Zaporizhia kryptyje Ukrainos pajėgos atnaujino lokalias atakas. Puolama nuo Orihiv link Rabotino, ukrainiečiams pavyko nežymiai pasistūmėti. Rusai praneša apie šiame ruože augančią Ukrainos vienetų grupuotę. Jų teigimu daugėja šarvuotos technikos ir aktyvėja dronai – savižudžiai. Taigi, prisimenant praeitos savaitės veiksmus, kai aktyviau buvo tikrinamos galimybės vystyti puolamuosius veiksmus link Polohy, šį kartą ukrainiečių dėmesio centre atsidūrė puolimo galimybių link Tokmak vertinimas. Tuo pačiu šiandien ukrainiečiai Melitopolyje pas raguotąjį pasiuntė dar vieną kolaborantą. Jų likvidavimo operacijų pastaruoju metu taip pat pabaugėjo.

📌Pietų kryptis. Ukrainiečiai pranešė, kad rusų pajėgos atsitraukė iš Nova Kahovka. Šios, taktine prasme svarbios, gyvenvietės apylinkės yra nuolatinis Ukrainos artilerijos vienetų taikinys, tad tikėtina, agresorius nebeatlaikė spaudimo ir iš čia pasitraukė. Tuo pačiu neatmestina, kad iš čia rusų pajėgos permetamos į po truputį kaistančią Zaporizhia kryptį. Dniepro forsavimas didelėmis ukrainiečių pajėgomis yra mažiau tikėtinas nei plataus masto puolimas link Melitopol, tad galimai rusai renkasi viena iš šių blogybių, t.y. ruošiasi labiau tikėtinam Ukrainos pajėgų plataus masto puolimo variantui.

2.8 11 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
43 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Z V O

Z – Za Победу 

V – Сила V Правде 

О – Отважные.

DD plius DD

ZVO- tai Zapyl Vania v Ochuynė. Ochuyn- taip mongolai vadina rasieją. Rimtai. Google translator patvirtins.

DD plius DD

Ochuyne pamiršo raidę A.
A Vladivostokas nuo šiol- Chuanšanvėjus…

eziukas

iš rusų ambasados rašai? pridurke…

Putinas

Rusija nugalės blogį, Ukraina bus laisva, nevergaus ukrainiečiai naciams ir Vakarų satanistams.

Tikėtina

Kinijos kariniai ekspertai simuliacijos būdu nustatė karo Ukrainoje pabaigą. Tai turėtų įvykti šią vasarą, kada Rusija nugalės Ukrainą.

eziukas

labai lauki ????

DD plius DD

O taip!
Su blogiu jie kariauja, net šeriai dulka.
Antai- sylovykai darė kratas „Memorialo” darbuotojų namuose. Rado degtinės, kurią išgėrė, saldainių, kuriuos suvalgė ir seną SSSR laikų pasą. Tada pareiškė, kad „SSSR- ekstremistinė organizacija” ir, nugalėję blogį, išdidžiai pasišalino.:))

Šmikutienis

Pradedu pasigesti konservatorių-pedofilų bendruomenės fantasto Aurimo Navio pasažų.

Puikios naujienos !

Ateina permainos, kurių nebuvo 100 metų, ir permainas mes darysime kartu – tokiais žodžiais Putinui savo vizitą Maskvoje užbaigė Kinijos prezidentas Xi Jinpingas. 
Anot net mūsų šalies užsienio reikalų ministro Gabrieliaus Landsbergio, šie žodžiai reiškia, kad pasaulyje jau aiškiai formuojasi du poliai – ir tai jau yra neišvengiama.
https://www.tv3.lt/naujiena/video/kinijos-prezidentas-ateina-permainos-kuriu-nebuvo-100-metu-n1225621?recombee_recomm_id=4418499ae208b3776b4a189b01f2b730

va va

tik esant dviems poliams prasideda judėjimas. Kaput globaliai vienapolijai

Xoxolams xana

Pagoglinkit – “Military Media Center оценил количество оружия, переданного Западом Украине”.
https://ria.ru/20230315/oruzhie-1858115462.html?in=t

Западные партнеры передали Киеву более ста тысяч единиц современного оружия, сообщил украинский ресурс Military Media Center в своем в Telegram-канале.
„117 575 единиц современного вооружения и средств поражения — столько ориентировочно Вооруженные силы Украины получили от международных партнеров в течение прошлого года”, — говорится в публикации.
Tai kur tie tūkstančiai ginklų dingo, kad dabar Zelenskio karinė chunta vis verkšlena dėl jų trūkumo? Net galingoji Nato, neva, nebespėja jų tiekti?
Negi, ta “atsilikusi” Rusijos armija ir tie driskiai orkos bei Prigožino zekai juos visus ėmė ir iišdaužė???

Rusai pradeda ir laimi

ISTORIJĄ rašo NUGALĖTOJAI !

Gera straipsnio foto! Bravo!

Ukrosvinas, prieš mūšį prie BACHMUTO rūkantis paskutinę savo gyvenime cigaretę”.

Dalinkitės

https://www.youtube.com/watch?v=4-Z8uPsWSNE
„Смертельная пыль – Это ждёт Украину после применения боеприпасов с обеднённым ураном

Panašu, kad

Rusija su „Paseidonų” pagalba prisodrins Britaniją uranu.

Praeivis

Dar truputį ir įvyks pilna neoliberalizmo pergalė Lietuvoje: armonaitė šers lietuvius narkotikais, šikalienės chebra atiminės iš apkvaišintų šeimų vaikus ir juos tieks homoseksualistų „šeimoms“, o į išvalytą nuo lietuvių teritoriją Vištgaidis PIŠ veš pagal Globalios migracijos paktą laukinius afrikos negrus kolonistus, steigs jų bantustanus nuo NATO poligonų likusioje teritorijoje. Tik lietuviai čia nebegyvens, jeigu mes nesutraiškysime šias Lietuvos kraują siurbiančias utėles armonaites,kitaip jau greit vergai negalės ir p…tis be raštiško valdžiagyvių neadekvatų leidimo… Atrodo, reikia rimtai pradėti domėtis, kokios iš tikrųjų gyvenimo sąlygos Šiaurės Korėjoje, nes jei taip bus ir toliau, pačiu artimiausiu laiku reikės ieškotis saugesnės gyvenimo vietos. Visa ES tiesiog akyse virsta silpnapročių ir iškrypėlių valdoma viena didele griežto režimo koncentracijos stovykla, su spalvotais žviegiančiais prižiūrėtojais ir pavlikais… Skaityti daugiau »

Kindziulis

Ukrainos kariai nežūna, juos miegančius šunes apgriaužia, o Zelenskiui jie yra dingę be žinios.

Reptilijų salos karalius

Išreikšdamas paramą ir norėdamas įpūsti demokratiško karinio ūpo ant susikirtimo linijos tarp vaivorykštinių vakarų ir nedraugiškų vaivorykštei rytų UK karalystės būsimas karalius Viljamas aplankydamas savo žemes, pavaldinius Lenkijoje užsuko į lgbt barą linksmai pabaliavoti ir pakelti taurę ” į sveikatą Ukraina” žinok už ką kovoji

https://www.google.com/url?sa=t&source=web&rct=j&url=https://www.dailymail.co.uk/news/article-11894181/amp/William-stuns-customers-enjoys-great-night-having-dinner-LGBT-restaurant-Poland.html&ved=2ahUKEwjQsffy8PL9AhXMhf0HHWf2Bc4Q0PADKAB6BAgLEAE&usg=AOvVaw1OKFPWkqtpuyqg2hp3pehl

blue yellow zov MARINIE

PASIILGOM PASAKU IS RF GENSTABO.PRASOM PASEKTI.LABAI IDOMU.

Diedas

Vata, ar ne gėda?
Tukstančiai žuna Ukrainos žemėje, o jūs be kelių atsibodusių komentarų nieko nebesudrebinat.
Lyyyygiuot, raaaaamiai, šago marš nesamones rašinėt!!!!!
Ir staigiai tiktai!!!!
Jei ne, išaiųsiu į frontą.

Anonimas

Žirniuk, ar morkas mėlynais galais mėgsti? Galiu pasiūlyti, – pačmokinsi, pirštukus pailsinsi nuo rašymo. Pavargai jau, kaip avinas čia bliaudamas, visus čia į demokratiją atvertinėti.

blue yellow zov MARINIE

…Anonizme,greit begi ir atsivedi draugus kacaaapus,kas cia dabar…

vasiliec

visi ukrainiečiai ginti ukrainos tautą https://www.nrvch.com/, šalin zielianskį, šalin kreditų grandines, susigrąžint zelianksio parduotas žemes užsieniečiams – „Декларація захисту народу України”

jau tikrai

«Делаю политический каминг-аут. У меня только что появились политические амбиции, глядя на все вокруг, и я принял решение в 2024 году баллотироваться в президенты… в президенты Украины», — заявил Пригожин.
https://eadaily.com/ru/news/2023/03/11/prigozhin-zayavil-o-namerenii-ballotirovatsya-v-prezidenty-ukrainy

Prigožinas priėmė sprendimą

jis nesiliauja

žydas zelenskis toliau žudo vaikus:
При очередном отстреле гражданского сектора Донецка, погибли мужчина и ребенок
 
https://vk.com/video-70204174_456285347

jis nesiliauja

„Украинский режим добрался до санкций против церкви“
„«У власти Украины сатанисты», — заявил Владимир Олейник.“, „…экс-депутат Верховной Рады Владимир Олейник“
https://news-front.info/2023/03/11/kiev-nachal-vnosit-pravoslavnyh-svjashhennikov-v-sankcionnyj-spisok/
„Киев начал вносит православных священников в санкционный список“

Sulaikė saugumo majorę

Kuri pasakė,kad sušaudymas Bučoje Ukrainos darbas!

blue yellow zov MARINIE

…nu va,gaaalit,kai norit…,tik ,ko tai vis tiek,SLABIOOOOOOZ….

Įdomu

Įdomu, kodel visi landsberginiai taip pergyvena apie spec. operacijos eigą Ukrainoje? Bijo, kad po Ukrainos nacikų, ateis ir jų eilė utilizacijai? Pakanka lietuviškų naciukų Ukrainoje, kurių likimas labai miglotas, ypač jeigu prasidės realus karas. To požymiai yra.

Pastabus

o Jums ne įdomu kokiu tikslu senis lansberga kijeve rėkavo – padarykit maidaną visoje ukrainoje, tai yra kurstė antikonstitucinį perversmą ukrainoje, po kurio ukrainos valdžion atėjo žydai ? O jums ne įdomu kokiu tikslu Grybauskaitė Izraelyje prisidavė kad ji yra litvakė/ žydė?

blue yellow zov MARINIE

SIS KOMENTARAS YRA UZSAKYTAS fsb.

autoriui

kodėl tik tokį menką straipsnelį apie kaholų PEREMOGAS teišstenėjote???

ott

mėšlas.

Kas autorius?

„СОЗДАЙТЕ МАЙДАН ПО ВСЕЙ УКРАИНЕ!”

blue yellow zov MARINIE

xuilo

Lora

Kinija ne tik skelbia melagingus teiginius, bet ir organizuoja skandalus: sutempė prie vieno stalo du daugiamečius peštukus – Iraną ir Saudo Arabiją, šie net grasina užmegzti diplomatinius santykius. LT URM tai turėtų ne tik pakomentuoti, bet ir pasmerkti. Didieji ukrai dronus numuša pomidorų stiklainiais. LT URM ministras Gabrys smarkesnis: vienu pomidoru – net ne stiklainiu – nuplieks Kiniją.

va va

Kinija lošia baltais.Matėte Kinijos delegaciją su baltais namordnikais ant kurių kinijos vėliava, matėte Rusijos delegaciją delegaciją su juodais namordnikais ant kurių rusijos vėliava? Simbolių kalba – balti pradeda ir balti laimi, pasauliui aiškiai ištransliuota vairuoja Kinija, žaidimą žaidžia du.

Darijus

Taika – tai karas.

blue yellow zov MARINIE

…daaaarijus,tai durnas botas.

blue yellow zov MARINIE

..ei,kacapnia,zekit,ka jums pasakysiu………prrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr………ar patiko,xa xa xa

blue yellow zov MARINIE

FSIO,IZDOXLA KACAPNIA,KAPUT..

Tendencija

„The Sunday Times” leidinys praneša: Ukrainos armija Artiomovske (Bachmute) per kiekvieną parą praranda nuo 100 iki 200 karių.

43
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top