Karas Ukrainoje. Trys šimtai dvidešimt devintoji (Sausio 18 diena)

Aurimas Navys | Veidaknygė

Politinis strateginis lygmuo

Ukrainos prezidentas Volodymyras Zelenskis vakariniame vaizdo kreipimesi sakė, kad Ukraina garantuotai gaus tris „Patriot” oro gynybos sistemas. „Šiandien iš Nyderlandų ministro pirmininko Marko Rutte’s gavome labai svarbių naujienų. Ši naujiena iš tikrųjų yra mūsų neseniai vykusių pokalbių su juo tęsinys. Ukrainai bus suteikta dar viena „Patriot” baterija”, – džiaugėsi V. Zelenskis.

Jis taip pat pažymėjo, kad su Vokietijos prezidentu Franku-Walteriu Steinmeieriu aptarė bendradarbiavimą gynybos srityje. „Aktyviai ruošiamės naujam susitikimui Ramšteino formatu. Taip pat rengiame naujus svarbius diplomatinius žingsnius – šiandien juos taip pat aptarėme”, – pridūrė Ukrainos vadovas.

Tuo tarpu Ukrainos kariai jau atvyko į JAV mokytis naudotis priešraketinės gynybos sistemomis „Patriot”. Ukrainos gynybos ministras Oleksijus Reznikovas sakė, kad JAV partneriai įsipareigojo apmokyti juos per 10 savaičių, o ne per 10 mėnesių.

Viena papildoma „Patriot“ baterija už vieną rusų fašistų raketa sugriautą daugiabutį ir pusšimtį civilių, tame tarpe ir vaikų, lavonų.

Aukščiausias JAV kariuomenės karininkas, armijos generolas Markas Milley, antradienį atvyko į vietovę netoli Ukrainos ir Lenkijos sienos ir pirmą kartą akis į akį pasikalbėjo su savo kolega iš Ukrainos kariuomenės vadu generolu Valerijumi Zalužnu. Nors į Ukrainą vyko keli JAV civiliai vadovai, J. Bideno administracija aiškiai nurodė, kad į Ukrainą nevyks jokie uniformuoti kariškiai, išskyrus tuos, kurie yra susiję su ambasada Kyjive. M. Milley atstovas spaudai sakė, kad į susitikimą automobiliu vyko tik nedidelė grupė – Milley ir šeši jo vyresnieji darbuotojai.

Milley ir Zalužno susitikimu pradedamas aukštų kariuomenės ir gynybos vadovų susitikimų ciklas šią savaitę. Trečiadienį ir ketvirtadienį Milley ir kiti gynybos vadovai susitiks Briuselyje, o ketvirtadienį ir penktadienį Ramšteino oro pajėgų bazėje Vokietijoje susirinks vadinamoji Ukrainos kontaktinė grupė. Šią grupę sudaro apie 50 aukščiausių gynybos pareigūnų, įskaitant gynybos sekretorių Lloydą Austiną, kurie dirba koordinuodami karinį indėlį Ukrainai.

Šie svarbūs susitikimai vyksta pasirodžius Vakarų žvalgybų spėjimams, kad Kremlius ruošiasi ilgai trunkančiam karui, o Rusijos karinė vadovybė ruošiasi didesnei mobilizacijai.

99 metų buvęs JAV valstybės sekretorius Henry Kissingeris kalbėdamas Pasaulio ekonomikos forume Davose (Šveicarija) sakė, kad Ukrainos narystė NATO būtų „tinkamas rezultatas”. Kartu jis teigė, kad Rusijos invazija rodo, kad nebėra prasmės neleisti Ukrainai įstoti į NATO. Šiam Kyjivo tikslui senolis anksčiau priešinosi, nuolat kartodamas apie būtinas paliaubas Ukrainos kare, kurios iš esmės leistų Rusijai pripažinti tam tikrus karinius laimėjimus.

„Prieš šį karą buvau prieš Ukrainos narystę NATO, nes baiminausi, kad prasidės būtent toks procesas, kokį matome dabar”, – sakė Kisindžeris. „Dabar, kai šis procesas pasiekė tokį lygį, neutralios Ukrainos idėja tokiomis sąlygomis nebetenka prasmės”, – padarė išvadą buvęs politikos ir diplomatijos grandas.

Tankus, „patriotus“ ir „himarsus“ Ukrainai reikėjo siųsti po Krymo okupacijos, taip pat suteikiant NATO kandidatės statusą. O Rusiją izoliuoti. Bet mūsų visų, ir lyderių, ir žemę knisančių artojų proteliai veikia vienodai. Mes priimame ne racionaliausius, logiškus sprendimus, o intuityvius, paremtus kognityviniu šališkumu, įtakotus prieš tai buvusių sprendimų, neturinčių jokio sąryšio su dabartimi.

Europos Komisijos pirmininkė Ursula von der Leyen Davose forumo atidarymo dieną eilinį kartą pakartojo, kad Ukrainai reikia „visos karinės įrangos”, įskaitant pažangias sistemas, o Vakarų sąjungininkai turi „padidinti” Ukrainai siunčiamos karinės paramos ir įrangos lygį.

Europos Komisijos vadovė patvirtino, kad rengiamas dešimtasis sankcijų Rusijai paketas. Pasak jos, dešimtajame dokumentų rinkinyje „daugiausia dėmesio bus skiriama spragoms pašalinti, užkirsti kelią apėjimui ir sukelti rimtų pasekmių tiems, kurie apeina ES sankcijas”.

Spragoms pašalinti. Kažkaip va taip. Kažką kažkaip reikia įrašyti, parašyti ar pasakyti.

Lenkijos, Lietuvos ir Jungtinės Karalystės diplomatinių veiksmų spaudžiamas Vokietijos kancleris Olafas Scholzas interviu „Bloomberg“ sakė, kad dabar Vokietija su sąjungininkais aptaria galimą sunkiųjų tankų „Leopard” tiekimą Ukrainai. „Prieš paskelbiant apie karinę pagalbą, šis klausimas turėtų būti suderintas su kitomis šalimis“, – kalbėjo kancleris.

„Visada galvoju apie situaciją… Visada veikiame kartu su savo sąjungininkais ir draugais – niekada nieko nedarome vieni”, – pabrėžė Scholzas. Vokietija rems Ukrainą „tol, kol bus būtina, ir visomis priemonėmis”, tačiau, pasak F. Scholzo, dabar vienas iš pagrindinių tikslų yra užkirsti kelią Rusijos ir NATO karui.

Oj ne. Ne ne ne. Rusija nenori karo su NATO. Rusija bijo karo su NATO. Ir todėl kelias užkertamas ir raudonos linijos braižomos ir perbraižomos tik mūsų pačių galvose. Rusija čia niekuo dėta. Ji tik agresorius ir teroristas, žudantis Ukrainą.

Būtent apie tai ima kalbėti ir galingiausios pasaulio valstybės diplomatijos galva. JAV valstybės sekretorius Anthony Blinkenas pavadino nepriimtinais Rusijos reikalavimus Ukrainai dėl „naujų teritorinių realijų”. Per bendrą brifingą su Didžiosios Britanijos užsienio reikalų sekretoriumi Jamesu Cleverly Blinkenas sakė, kad šie reikalavimai kenkia taikos derybų procesui.

„Rusijos reikalavimai Ukrainai pripažinti naujas teritorines realijas yra nepriimtini ir neleidžia pradėti derybų proceso”, – sakė J. Blinkenas. Valstybės sekretorius pridūrė, kad greičiausias būdas pasiekti tvarią šio karo pabaigą, pereiti prie diplomatijos, pradėti derybas – sustiprinti Ukrainą mūšio lauke. „Būtent tai mes ir darome”, – sakė jis.

2022 m. Rusija tapo trečia pagal dydį naftos tiekėja Indijai, parduodanti apie 15 proc. viso poreikio. Indijos, trečios pagal dydį pasaulyje naftos vartotojos ir importuotojos, naftos perdirbimo įmonės dideliais kiekiais perka pigią rusišką naftą, kurios atsisakė daugelis Vakarų valstybių, išskyrus Vengriją. Praėjusį mėnesį Indijos naftos importas iš Rusijos šoktelėjo iki rekordinio lygio – 1,25 mln. barelių per dieną, t. y. maždaug ketvirtadalio viso 4,9 mln. barelių poreikio dienai.

Indija naudojasi tuo, kad Europos Sąjunga bei Didžiojo septyneto šalys nustatė rusiškos naftos kainos ribą, taip siekdamos sumažinti Maskvos pajamas iš naftos.

Ar mes galime sakyti, kad Indijos rankos irgi suteptos ukrainiečių krauju? Ne, juk nieko asmeniško, tik grynas verslas.

Operacinis lygmuo

Be esminių pakitimų.
Rusijos karo nusikaltimų ir teroro ministras Sergejus Šoigu paskelbė apie dviejų naujų karinių apygardų – Maskvos ir Leningrado – sukūrimą. Taip teroristinė Rusijos Federacija stiprina savo vakarų frontą, kurdama ne tik dvi naujas karines apygardas, bet ir planuodama Karelijoje suformuoti naują armijos korpusą.

Šoigu taip pat sakė, kad Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas įsakė padidinti Rusijos ginkluotąsias pajėgas iki 1,5 mln., kad būtų „užtikrintas valstybės saugumas ir apsaugoti „nauji subjektai” bei svarbiausi Rusijos Federacijos objektai”.

Maskvos ir Leningrado karinių apygardų sukūrimas yra dar vienas žingsnis link karo gilinimo, kartu ruošiantis užkirsti kelią bet kokiam galimam paprastų, karu nepatenkintų žmonių maištui Rusijoje.

Mūsų anksčiau apžvalgose ne kartą minėtas Kinburno pusiasalis, kuris yra labai svarbus planuojant visą Chersono srities išlaisvinimą, vis dar yra Rusijos okupantų rankose.

Kinburno nerijos deokupacija vyks išlaisvinant visą Chersono sritį, vakar sakė Ukrainos gynybos pajėgų Jungtinio spaudos centro vadovas pulkininkas Jevhenas Jerinas. Išlaisvinti Kynburno neriją kaip atskirą teritoriją ne visai tikslinga, aiškino Jerinas. „Kodėl? Nes turi būti sausumos koridorius į ją. Ir tik tokiu atveju tai bus tikslinga”, – pažymėjo jis.

Iš to darome išvadą, kad Chersono srities išlaisvinimo, deja, teks palaukti.

Rusija Viduržemio, Juodojoje ir Azovo jūrose į kovinę parengtį išvedė laivus, galinčius smogti sparnuotomis raketomis „Kalibr“. Juodojoje jūroje kovinėje parengtyje yra 16 priešo laivų, įskaitant 6 sparnuotųjų raketų nešėjus, Azovo jūroje – 2 laivai, o Viduržemio jūroje yra 9 priešo laivai, iš kurių 5 – sparnuotųjų raketų nešėjai. Viena salve Rusijos teroristai dabar gali paleisti 72 „Kalibr“ raketas.

Taktinis lygmuo

Per sausio 17 d. dieną priešas surengė 6 raketų atakas, 3 iš jų buvo atakuoti civiliniai objektai Kupjanske ir Kramatorske, ir 14 kartų smogė iš oro. Okupantų pajėgos taip pat surengė 95 salvinių ugnies sistemų atakas.

Priešas daugiausia pastangų skiria puolamosioms operacijoms Bachmuto ašyje. Okupantų pajėgų puolimas Avdijivkos ašyje nesėkmingas.

Dėl mažo kolaborantų skaičiaus okupantai priversti atsivežti klerkų iš Rusijos Federacijos, kad jie laikinai okupuotose teritorijose vykdytų okupacinio režimo administracines funkcijas. Be to, trūksta įvairių sričių darbininkų, nes vietos gyventojai nenori bendradarbiauti su okupantais. Todėl rusai bando atsivežti darbininkų iš Rusijos ir laikinai okupuoto Krymo.

Per sausio 17 d. dieną Ukrainos karinės oro pajėgos 12 kartų sudavė į priešo susitelkimo vietas, taip pat 4 kartus sudavė oro smūgius į jo priešlėktuvinių raketinių sistemų pozicijas. Be to, priešlėktuvinės ginkluotės naikintuvai sunaikino okupantų lėktuvą Su-25 netoli Soledaro.

Ukrainos gynybos pajėgų raketinių pajėgų daliniai ir artilerija pataikė į 2 vadavietes, taip pat į 5 okupantų susitelkimo vietas, šaudmenų sandėlį, elektroninės kovos stotį ir radiolokacinę stotį.

Antradienį buvo uždrausta į „Australian Open” lauko teniso turnyro teritoriją įnešti Rusijos ir Baltarusijos vėliavas. Paprastai Melburno parke per rungtynes vėliavas galima demonstruoti. Tačiau „Tennis Australia” pakeitė šią politiką dėl dviejų šalių, dalyvaujančių beveik prieš metus prasidėjusioje invazijoje į Ukrainą.

Brovaruose, šalia Kyjivo, manytina, dėl piloto klaidos, nukrito ukrainiečių gelbėjimo tarnybos sraigtasparnis. Pasak Ukrainos nacionalinės policijos vadovo Ihorio Klymenkos, tarp žuvusiųjų buvo vidaus reikalų ministras Denisas Monastyrskis, aukščiausias Ukrainos pareigūnas, žuvęs nuo karo su Rusija pradžios prieš beveik 11 mėnesių. Iš viso žuvo 18 žmonių, tarp jų ir trys vaikai.

Foto: ukrainiečių karius moko JAV kolegos.

2.8 9 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
57 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
kas ir kodėl visa tai organizuoja?

Kad ir ką mums toliau meluotų taip vadinami „oficialieji istorikai”, kad ir kokius makaronus mums kabintų ant ausų, pasaulinio elito užsakymu „melasklaida”, tikroji žmonijos istorija nesulyginamai skiriasi nuo tų proto fantazijų rašliavų, kurios sudėtos į dabartinius istorijos vadovėlius ir kuriomis aklai tiki tik tie žmonės, kurie nesugeba savarankiškai mąstyti.
Žmonija gyvena visiškoje iliuzijoje ir ignoracijoje apie tai, kas iš tikrųjų vyksta pasaulyje:

http://user1252122.sites.myregisteredsite.com

4 RAITELIAI

Užkulisinis planas (naujos realybės -1 000 000 000): -zaraza -karas -badas -mirtis. Viena pusė kariauja kad nelaimėtų (ru), kita kad karas nepasibaigtų (uk).

naaa

koks dar užkulisinis. Biblijinis. Biblijinis žmonių išnaikinimo planas – žmonės bus išnaikinti, liks tik 144 tūkstančiai nesusitepę su moterimis.

Tiesa apie Ukrainą ir ne tik

Dar konservų psichopatų chuntos nelikviduota alternatyvi informacija:

laisvas.info

http://www.kla.tv/lt
 
landsbergizmas.lt
 
sapereaude.lt
 
budruspilietis.lt
  
musutv.lt

plius
florida
stasys

http://www.youtube.com/watch?v=-obFW_tC9AU , trumpai ir aiškiai apie padėti fronte .

Pabudo snaudęs nacizmas

Adolfo Hitlerio legendiniai mados namai HUGO BOSS ruošiasi banderovcams siūti karines uniformas. Bus proga Zelenskiui pakeisti savo nutrintą „military maikutę” į prestižinę hugobossinę, maršui Raudonojoje aikštėje, po kurio vandenvežiams teks stropiai nuplauti aikštę, kaip buvo 1945 m.

Tik mąstantiems

Koks skirtumas tiems ukronaciams su kokia apranga juos žuvusius į juodus maišus įkiš?

Puikios naujienos !

Pagoglinkit – “Россия отрезала Артемовск от снабжения, заявил командир „Ахмата”. https://ria.ru/20230118/spetsoperatsiya-1845705662.html

šių kliedesiu autoriui naviui

EI,NAVY BYB1, būk malonus, nebeteršk eterio čia dviem nikais “stasys” ir “pasimatymas” nesąmones komentaruose po savo niekiniais straipsniais rašinėdamas.

Pamastymas

…prilaikyk savo dvokala triusikuose,kretine..

šiaip pamąstymui

Kodėl dabar vykdomas masinis dar likusių baltųjų europiečių genocidas-priežastys ir pasekmės:

http://www.cwporter.com/articles.htm

karti tiesa

Viso to Žmonijos naikinimo vajaus priekyje (pinigai, įtakos asmenys) – žydų elitas. „Sprendimus priimti teisę turime tik mes, žydai“ – M.Laitmanas, dabar, kiek žinau, reziduojantis Maskvoje. Ciniškiau nepasakysi. Būtent žydų turtingiausieji, valdantys didžiulius turtus, net savo tautos prastuomenės nelaiko žmonėmis. Tad klausimas visokiems teisių gynėjams, kodėl jūs tylite apie tai? Ir ko jūs verti bei kam reikalingi, jei tai jums neužkliūva? Jei gerai įsižiūrėti bei įsiklausyti, tai aiškėja, kad ir milžiniška negrų kolonizacija į Europą – tų pačių pasaulinės žydaujos rankų darbas, kurio tikslas – kiek galima labiau susilpninti (ar visai likviduoti) Europos gyventojų baltąją rasę.

Klausimas

cit'”Foto: ukrainiečių karius moko JAV kolegos.” – tai karinius objektus išdėstyti tiesiog miesto ribose irgi JAV kolegos išmokė?
Kodėl ukrokarokomandyriai savo karinius objektus išdėsto tiesiog miesto ribose: stovi ligoninė ir gyvenamas namas, mokykla ir gyvenamas namas, darželis – mokykla ir- gyvenamas namas ir tarp jų, mažoje erdvėj statomi PVO kompleksai, artilerija, visa kita ukrakariai šaudo pro gyvenamųjų namų langus? Čia taip JAV kolegos nurodė?

klausimai

cit’”Foto: ukrainiečių karius moko JAV kolegos.” – tai karinius objektus išdėstyti tiesiog miesto ribose irgi JAV kolegos išmokė?
Kodėl ukrokarokomandyriai savo karinius objektus išdėsto tiesiog miesto ribose: stovi ligoninė ir gyvenamas namas, mokykla ir gyvenamas namas, darželis – mokykla ir- gyvenamas namas ir tarp jų, mažoje erdvėj statomi PVO kompleksai, artilerija, visa kita? Čia taip JAV kolegos nurodė?
Kokiu tikslu išvaromi civiliai vietiniai, griaunami gyvenamieji namai kad civiliams vietiniams nebūtų kur sugrįžti?

paguglinkit kas lieka :

„Олег Зубков в Мариуполе! Мы едем домой и видим вокруг страшные картины!”,

„То, что мы увидели в Каховке тронуло нас до глубины сердца! „

stasys

Str. geras ir išvados tinkamos . man labai patiko ir kelios išsakytos mintys . cit. ” „Prieš šį karą buvau prieš Ukrainos narystę NATO, nes baiminausi, kad prasidės būtent toks procesas, kokį matome dabar”, – sakė Kisindžeris. „Dabar, kai šis procesas pasiekė tokį lygį, neutralios Ukrainos idėja tokiomis sąlygomis nebetenka prasmės”, – padarė išvadą buvęs politikos ir diplomatijos grandas.”. Na visos durys Ukrainai atviros , liko tik nuspausti keletą xuilostanui simpatizuojančiu valstybiu , tokiu kaip Turkija Erdoganas ir Vengrija Orbanas . Be abejo kol vyksta karas rimtu pokyčiu negali būti , bet stalčiai Nato jau atidaromi Ukrainai . Bus juoko kai Ukraina į Nato įstos kur kas anksčiau nei kokia Serbija taip norinti patekti į ES . Tas karas Ukrainoje… Skaityti daugiau »

Prašalietis

Paskaitai „informacijos specnazo” Navio kassieninius „informacinius” patrioškai džiaugsmingus patiekalus iš Ukrainos frontų apie tai: kaip zelenskis kreipėsi; Von der Leyen pasakė, kad važiavo ir toliau važiuos į Ukrainą super puper ginklai tankai, „patriotai”, prie jau nuvažiavusių super puper „dževelinų”, haubicų „trys kirviai”, „himersų”… skirtus lansberginio durnių laivo keleivius laikyti „patriotinėse” būsenose, kaip komentarų erdvėje po visais komentarais nenuisltančiai dirbantis, iki patriotinės ekstazės nusichuilinęs „stasys” ar iki indėnų lygio nupatriotėjęs „pamąstymas”. Belieka Navio „politinį strteginį lygį” papildyti jo nepaminėtomis, bet ne mažiau nuostabiomis žiniomis iš Ukrainos frontų, kurios sako , kad rusiškam „driskiui, xuilo, orkui kajuk ateina greičiau” nei galvoja „informacijos specas” Navys su iki panagių „vakarietiškai” nusixuilinusiais „stasiais” ir „pamąstymais”. Įrodymas yra vakar per TV žinias(LNK) pateikta strateginė informacija apie… Skaityti daugiau »

Pamastymas

…ejo jietis pro kelmeli be isankstines nuostatos ir blogu keslu.Bet staiga,tik …tryyyyyst…ir fsio,nebegalejo jietis susivaldyt,triedalai tisko,taskesi pliuuuupsniais,salvemis,fontaaanais,su bezdalu protrukiais liejosi myzalu ciurksles,jas vel nutraukdavo triedalu papliupos,ir vel,ir vel,ir vel……Gal ka blogo buvo uzedes..,o gal,siaip,senaaatve….

Prašalietis

Ne tik skaityk Navį ir komentaruose pasakok „patriotinius” pastebėjimus -„tryst, pyst, kelmeliai, bezdalai…, bet retkarčiais savo patryidiotinio akiračio išplėtimui pažiūrėk ir TV „nepropagandines” informacines laidas. Pamatysi, kad tavo komentaruose „patriotniai trys, pyst, kelmeliai, šakelės…” yra tik smulkmena palyginus su vakar per TV parodytu Ukrainos durnių namų „patriotiškiausių” durnių parodytu Lietuvos karinės pagalbos vieną šildytuvą į durnių namus atvežusiems Lietuvos atstovams „patriotizmu”, išreikštu durnių negausaus, bet banderiškai patriotinio durnių choro žestu „sudainuosim dainą apie žydų vainą”. Tiesa, kad pirma laiko Ukrainos banderinių durnių daina Putlerio „nenuvarytų į kapus”, nei dainos melodija nei dainos žodžiai per TV nebuvo transliuojami. Bet nuo to nei Ukrainos pergalė, nei Putlerio neišvengiamas „krachas” nuo šio didvyriško Ukrainos durnių žesto nė kiek nenublanko….

Pamastymas

..patrydiotizmo mokytis is TV neturiu galimybiu del texniniu priezasciu.Durnadeze ismeciau jau pries gera desimtmeti,taigi…Ale,pats ji ziuri,tai daba suprantu tamistos triedalu kilme ir gnoseologija.Daryta prielaida,esa pac kazka negero suvalges,neteisinga…….Taigi,…..ejo jietis pro kelmeli prisiziurejes televizoriaus……/toliau ankstesnis komentas/.

Pamastymas

p.s. tikro patrydiotizmo actovu cia netruksta.Ryskiausias actovas butu toks DRONAS.oT CIA TAI EGZEMPLIORIUS,VERTAS ISTISOS STUDIJOS AR TRAKTATO,KURIUOS TU TAIP MEGSTI…tAIGI,PAGVILDENK SI PERSONAAAZA,ESANT PROGAI.mAN TIKRAI BUTU IDOMU. …/pardon uz srifta,nepastebejau…/

Pamastymas

p.p.s…acidekodamas uz rekomendacija paziuret TV,duodu tau nuoroda i tubej LABAS,ZMOGAU..Ziurek sios dienos laida.Garantuoju,tau patiks nezmoniskai.As tai jo viska ziuriu,vien jau isvaizda isminciaus..Taip ir yra,nors kalba snekamaja buitine kalba,bet visokie profai pabode,tai cia pats tas.

Prašalietis

Taip sakant „merci beaucoup” už pasiūlymą, bet man „pasiinformuoti” pasilinksminimui yra „per akis” Tiesose.Lt Navio „veidaknygės š..skylės”… „informacijų”, kitų „nesisteminiais” save įsivaizduojančių „veikėjų patriotinių įžvalgų”…,”Komjaunimo tiesos”-LRyto įvairiausios „patriotinės informacijos” , „Ekspertai.EU” „opozicinių demaskavimų”…, lansberginio durnių laivo kokio oficialaus TV kanalo vienos kitos „žinių”laidos pažiūrėjimo, palyginimui vienos kitos uždraustos rusiškos „propagandos” informacinės laidos, retkarčiais Prancūzijos TV France24 informacinio „trystelėjimo”… Lansberginio durnių laivo „vakarietiškai pacivilizuotų” vietinių „patriotinių ir protingai atrodančių žinovų” laidos kaip tavo siūloma „labas žmogau”, ar būtų kokia „sudie runkeli”, Janutienės su Vasiliausku ir jų kviestais „karo reikalų apžvalgininkais”kaip A.Butkevičiumi ir kitais ” OpTV”, buvusi Ekspertų EU „Press dzaz”… kaip galinčios duoti „informacijos”, o ne tik šiandieninį lansberginį durnių laivą galinčių „išgelbėti ar transformuoti į ką nors adekvataus”, „patriotiniai” pletkai,… Skaityti daugiau »

Pamastymas

..na,gaila,kad esi uzsispyres ir nesmalsus kitoniskumui,ale,kaip sakoma,pono pautai,pono valia..,negruusi gi ikyriai.Pasikartosiu,kad be reikalo,paziurejes nebesustootum,nes ten tavo kopija.Be ironijos.Na,tavo akiratis aiskus.Daba bent jau zinosiu,ko tu toks keistas,bo maniau,kad esi ruso duxo apologetas.O TU VISO LABO TELEVIZORINIS MAZOXISTAS,kiekvienam savo,ant kazkurio konclagerio buvo uzrasyta…

Prašalietis

Įkalbėjai, žvilgtelėjau į man iki šiol negirdėtą, tau, matomai” patinkantį „labas žmogau” ” išminčių”, mano ne iki galo pažiūrėtame klipe aiškinatį a la „stasys xuilo-muilo” ar Navys „duodam ir duosim ruskiui garo”, „kad dujos, elektra…. atpigo, ar tikrai atpigo…. Pasakoja kokie laikai buvo pernai ar 2020 metais…” Vienu žodžiu „užsivilkęs mintyse baltą chalatą” „chytrai” pasakoja apie kainas ir apie ekonominius dalykus iš operos „kažkas sakė, sakė,girdėjau, girdėjau… kainas kilnoja, kainų nekilnoja”…, lygiai tokiu pačiu stiliumi, kaip „informacinio saugumo specnazas” Navys apie Ukrainos banderinių chalopų „pergales” ar jau seniai „pasibaigusias” Rusijos raketas”… Tau patikęs „čiūdikas”, paskaitęs kas ką rašo ir kas ką pasakoja, varo lyg tai savo sugalvotą turgaus lygio pletką. Matosi, kad tavo rekomenduojamas „žinovas”pats rimtos knygos ekonomine tema neskaitė,… Skaityti daugiau »

Pamastymas

..labai labai nustebinai,lyg ne apie ta pati kalbetumem,neinasi net priestaraut…,tiek to,svieta kiekvienas mato ir supranta saviskai.Ir vandens artypilne stikline vienam pustuste,kitam beveik pilna,ka jau cia…

Anfisa

SENAS KUILY, turbūt šlapią sapną sapnavai, kad čia taip gausiai net per tris komentarus “išsiliejai”???

Tik skaičiai

“Telegram” platformoje JAV Karo studijų instituto (ISW) analitikai praneša apie Ukrainos armijos nuostolius nuo specialiosios karinė operacijos pradžios. Pranešime rašoma apie 150 tūkst.žuvusių ir 450 tūkst.sužeistų ukrainiečių karių. Tuo pačiu pranešama, jog 35 tūkst.karių yra dingusių be žinios.

stasys

daug pirrdiožkės be xuilo dūmų .

Baisiau, nei baisu

Iš tiesų, kai sudedi tuos skaičius ir pamatai tą liūdną paveikslą, jog Ukrainos armijos nuostoliai jau viršija 635 000 karių žuvusiais ir sužeistais, tai toks siaubas apima, kad baisu ir pagalvoti. Baisiau, nei baisu.

Lašiniai Ukrainai

Kaput Ukraine! Herojam piZdec!

Diedas

Ukrainos kariai fronte pliekiasi gerai. Rusų svajonės su kiekviena diena žlunga ir mažėja. Bet jų agentai vakaruose darbuojasi stipriai. Vokietijoje gynybos ministru paskirtas nei apie gynybą nei apie diplomatiją neraukiantis rytų vokietis. Aišku parištas ant kgb virvelės.

Sako Lietuvoje trūksta vaistų

Pagal šio komentaro turinį, matos jog trūksta vaistų ir psichinėms ligoms gydyti…

Atrodo, kad greitai naciai vėl bėgs iš fronto

Pagoglinkit – “Российские военные заняли выгодные рубежи на Южнодонецком направлении”. https://ria.ru/20230119/rubezhi-1845955419.html

Smagu!

Pagoglinkit – “Российские летчики сбили украинский Су-25 над ДНР”.
https://ria.ru/20230119/su-1845955740.html

Petras

Pagoglinkit – “Российские военные уничтожили в ДНР три гаубицы Caesar”.
https://ria.ru/20230119/spetsoperatsiya-1845958081.html
За истекшие сутки на Донецком направлении уничтожено до 80 украинских военнослужащих, две боевые бронированные машины, четыре автомобиля, три французские самоходные артиллерийские установки Caesar, артиллерийская система М-777 американского производства, самоходная артиллерийская установка „Гвоздика” и две САУ „Акация”.

Pamastymas

..zdarou,pjietro.Varyk namo,i fronta…

Daužo ukronacius kasdien

Pagoglinkit – “Российские силы уничтожили украинский склад боеприпасов в районе Карловки”. https://ria.ru/20230119/sklad-1845955530.html

Prigožino zekai spardo subines Nato kariams

Евгений Пригожин заявил, что подразделения ЧВК Вагнера полностью взяли под контроль населенный пункт Клещеевка (к юго-западу от Артемовска/Бахмута).
https://www.rbc.ru/textonlines/18/01/2023/6216fb4d9a79474dc80e8821?from=from_main_12

Pamastymas

..prigozieL zajavyl,cto ukokosyl pucyyyna kuvaldoi.Tiepier on carj sija rusy.Zeky vsiex stran,sovokupliaitiesj.Da zdravsvujiet ZONNNNA…

mičelas

prigožinas gelbsti ukrainą ir europą nuo xazarų koganato

Banderoms artėja galas

Pagoglinkit – “Российские войска перешли в наступление в Запорожской области”. https://ria.ru/20230119/zaporozhe-1846020879.html

stasys

ko čia tas berazumis klykauja ?

Pamastymas

..tas tai visai konncennas,ne veltui vietoj snukio,suuudas..

Vadimas iš Norvegijos

O kur jūsų pergalės mūšio lauke, nevykėliai kaholai? A?

Diedas

Ei goglintojai. Pagoklinkit. Rusų telikas pradeda maištą prieš putiną
https://youtu.be/KivvuW9FGnc
.

stasys

https://www.youtube.com/watch?v=fySlpzG2acQ
Šaunuoliai Estai , mostelėjo karinės pagalbos Ukrainai tiek kam ir man žandikaulis atvypo..

Tai

taip ir stovi išsiźiojęs su atvipusiu žandikauliu, asile tu?…

Pamastymas

juks i tvarta,kuily…

sania

https://youtu.be/Uul98BZZmCE
paaiškėjo kur skrido su vertaliotu   zelionkės vidaus organai, galvos ir pusgalviai, kurie nukrito ant darželio ir užmušė vaikus.

Pamastymas

..sashka,go home..

Rusai pradeda ir laimi

Pagoglinkit – “ВС России взяли под контроль четыре населенных пункта в Запорожской области”. https://ria.ru/20230119/kontrol-1846103478.html

Lašiniai Ukrainai

Įsitikinęs, jog greitai rusai apsups ir paims Zaporožę, o po to seks Nikolajevas, Dniepropetrovskas ir Odesa. Ir tada kaholams xana, patys ateis ir pasiduos iškėlę rankutes ir prašys rusų, kad juos greičiau denacifikuotų.

Ukronaciams piZdec

Pagoglinkit – “Киев подтягивает тыловые войска в Артемовск, рассказал боец группы „Вагнер”. https://ria.ru/20230119/artemovsk-1846128543.html
„У них не хватает сил. Подтягивают тыловые войска с тыловых позиций”, — рассказал РИА Новости боец группы “Вагнер”.

cha cha cha…

Prigožino zekai vėl išspardys subines banderoms ir natovcams. Tiesiog smagu!

Pamastymas

..labanaktis,durniai.Juoks eme nuo jusu kvailysciu.Ryt sugalvokit nauju,bo senos atsibodo.Ar aisku,abliai…,pakiedava,xa xa xa…….

57
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top