Karas Ukrainoje. Trys šimtai keturiasdešimt devintoji (Vasario 7 diena)

Locked N’ Loaded | Veidaknygė

Vakar agresoriaus nuostoliai pasiekė naujas aukštumas. Sunaikinta 1030 karių ir 42 šarvuotos technikos vienetai. Žinoma, agresorius nuostolius patyrė įvairiose fronto sektoriuose, tačiau teoriškai šių nuostolių suma yra pulko dydžio vienetas.

Luhansko kryptis

Svatove. Agresorius tęsia ką pradėjęs – atakuoja šiaurinį ir pietinį ukrainiečių grupuotės flangus. Tuo pačiu atnaujino atakas Novoselivske. Visi šie bandymai baigėsi nesėkme. Savo ruožtu ukrainiečiai vykdo lokalias atakas netoli Yahidne, aktyviai dirba jų artilerija.

Kremina:

Ploshchanka – Chervonopopivka ruože abi pusės vykdo lokalias atakas, vyksta kova už iniciatyvą. Agresorius soc. tinkluose praneša apie intensyvias ukrainiečių atakas. Nepaisant bravūriškų pasisakymų apie užtikrintas pergales, rusai intensyvina artilerijos ugnį. Tuo pačiu rusai atakuoja Makiivka.

Kremina vakarinėse ir pietvakarinėse prieigose rusai atakuoja, tačiau pasistūmėti nepavyksta.

Lysychansk. Agresoriaus atakos kontaktinėje linijoje baigiasi nesėkme. Savo ruožtu ukrainiečiai ne tik apsigina, bet ir kontratakuoja. Jiems pavyko nežymiai pasistūmėti Bilohorivka šiaurės rytuose. Šis judėjimas kelia grėsme ne tik rusų bandymui valyti pietinį Severskyi Donets upės krantą, bet ir tolimesnio ukrainiečių judėjimo atveju neleidžia rusams tikėtis sėkmės Kremina pietvakariuose.

Donecko kryptis

Bakhmut. Vertinant bendrai – situacija pamažu, bet blogėja. Mūsų galva trys galimi veiksmų eigos variantai:

VEV #1 – ukrainiečiai siekia išlaikyti dabartines pozicijas ir neleis rusams pajėgomis perkirsti operacine prasme svarbių kelių, su perspektyva ateityje kontratakuoti ir nustumti agresorių nuo šių kelių per efektyvų artilerijos ugnį (10 – 15 km).

VEV #2 – ukrainiečiai atitraukia pajėgas į vakarinį Bakhmutovka upės krantą, lygina kontaktinę liniją, stiprina savo flangų (Orichovo – Vasilivka ir Chasiv Yar) gynybą ir tęsia miesto gynybą.

VEV #3 – ukrainiečiai palieka Bakhmut, atsitraukia į liniją Chasiv Yar – Privilya – Syversk ir prioritetą teikia pasirengimui kontrpuolimui vakarietiška technika vasaros pradžioje.

Mūsų galva šiame etape realistiškiausias yra VEV#2, tačiau kaip bus matysime.

Tuo tarpu sektoriuje:

Krasna Hora – Rozdolivka ruože agresorius toliau išklibusiais dantimis graužia aptrupėjusią ukrainiečių gynybą. Vasiukivka – Rozdolivka – Vesele rusų puolimas link Syversk įstrigęs. Panašu, kad agresorius persigrupuoja. Prie Krasna Hora rusams didžiulių nuostolių dėka pavyko pasiekti mikroskopinių laimėjimų, t.y. pasistūmėta kelis šimtus metrų. Tačiau Krasna Hora gynėjų padėtis prastėja, kadangi 1) kaip spėjome rusai veržiasi į rytus link Orichovo – Vasilivka (šį kartą nesėkmingai) ir 2) plečia savo placdarmą Bakhmut šiauriame pakraštyje. Norime tikėti, kad pasirodę gandai, kad Krasna Hora ir Paraskoviivka gynėjai atvedami į naują gynybos ruožą pasitvirtins.

Bakhmut rytinėse, pietrytinėse ir pietinėse prieigose agresoriui pasistūmėti nepavyksta.

Kelyje Kostyantinivka – Chasiv Yar – Bakhmut ukrainiečiai laiko pozicijas. Rusų veiksmai blogąja prasme stebėtinai nuoseklūs. Jie ugnimi bando sukaustyti aukštumose esančio Chasiv Yar gynėjus, atakuoja žemumoje esantį Ivanivske su tikslu čia įsitvirtinti ir jį išnaudoti placdarmą tolimesnėms operacijoms. Taip veikiant išvengiama šturmuoti kalvose įsitvirtinusius ukrainiečius, tačiau eilinį kartą bandoma užimti žemumoje esančią ir ukrainiečių ginklų sistemų prišaudytą gyvenvietę. Kuom tai baigiasi, galėtų papasakoti rusų 155 – os jūrų pėstininkų brigados kariai, šturmavę Pavlivka. Bet agresoriui savi kariai nerūpėjo niekad.

Avdiivka – Mariinka. Ukrainiečiai toliau griauna rusų pastangas atakuoti nuo Vodiany – Opytne ruožo link Avdiivka vakarinių prieigų. Sunkūs mūšiai tęsiasi.

Vuhledar. Agresoriaus gynybos ministras S. Shoigu šiandien paskelbė, kad rusai Vuhledar sektoriuje vysto sėkmingą puolimą. Pasirodė informacija, kad per vakar vykusias agresoriaus atakas jis neteko apie 30 technikos vienetų. Svarbu priminti, kad per vakar dieną rusai visame fronte nuo Svatove iki Cherson neteko 42 šarvuotos ir 3 nešarvuotos technikos vienetų. Tad sėkmė labiau nei akivaizdi, turbūt tai turėjo omenyje. Tiesa ta, kad rusams pasistūmėti nepavyksta nepaisant to, kad jis kaip ir spėta įveda papildomus rezervus.

Zaporizhia kryptyje dideli kabūm Mariupol jūrų uoste. Nepatvirtintais duomenimis įvyko 5 sprogimai, sunaikinta agresoriaus technika, šaudmenys ir įranga. Sutrikus agresoriaus tiekimui per geležinkelio atkarpą prie Volnovakha ir Kerch tiltą, tikėtina agresorius jūrą naudoja kaip papildomą logistinį kelią pasiekti Mariupol ir Berdiansk ir iš čia bandyti užtikrinti Zaporizhia ir Pietų krypčių logistiką. Sprogimai Mariupol jūrų uoste rodo, kad ir šis kelias agresoriui nėra saugus.

Pietų kryptyje abi pusės apsikeičia artilerijos smūgiais, pakitimų nėra.

Žemėlapis: deepstatemap.live

Darome taktinės medicinos mokymus šeštadienį, kviečiame sudalyvauti.

Mes kartu su Šarūnu Jasiukevičiumi, dar žinomu Praeities žvalgo vardu, skelbiam naują pilietinę paramos akciją #VaniaSužydėk. Šia akcija siekiam surinkti finansines lėšas, reikalingas karinės įrangos pirkimui, kuri bus perduota su okupacine Rusijos kariuomene kovojantiems Ukrainos karinių pajėgų vienetams.

Esame gavę prašymą pagelbėti trims labai rimties ukrainiečių vienetams. Ivan Bohun specialiosios paskirties brigada aktyviai dalyvavo Balaklya išvadavimo operacijoje. Specialiosios paskirties vienetas „Karlson“ pasižymėjo Pietų kryptyje, o spec. paskirties batalionas „Dyke pole“ turėjo ir turi darbo Luhansko srityje. Visi pagalbos paprašę ukrainiečių daliniai nuo pat 2022 m. vasario 24 d. dalyvauja karščiausiuose fronto taškuose ir kaunasi su rusų „reguliarais“, samdiniais ir „separais“.

Reikia visko nemažai, tačiau įranga ne tik gelbėja jų gyvybes, bet leidžia laimėti mūšius, todėl gyvybiškai svarbu prisidėti pagal galimybes Ukrainos ginkluotųjų pajėgų vienetams reikalinga įvairi karinė įranga – palydovinio interneto ryšio sistemos (Starlink), termovizoriai ir kita stebėjimo įranga, radijo stočių retransliatoriai, dronai (kopteriai), generatoriai ir kt. Bendra suma reikalingai įrangai įsigyti siekia apie 50-60 tūkst. eurų, todėl reikalinga tiek verslo, tiek neabejingų piliečių parama.

Finansiškai prisidėti gali kiekvienas per paramos akcijos sąskaitą:

Paramą pervedant eurais

Gavėjas: Všį Locked N Loaded

IBAN: LT243550020000022660

BIC / SWIFT kodas: UAPELT22

Paskirtis: #VaniaSužydėk

Padėkim Vaniai sužydėti ir tapti saulėgrąža.

3.7 9 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
69 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
israHELL

  Kodėl Lietuva bendradarbiauja su viena baisiausių pasaulio teroristinių valstybių?        Ne, ne, tai ne Rusijos Federacija, galite būti ramūs. Mus juk rusai dieną naktį puola, tad su ivanais bičiautis vadinamasis elitas nelinkęs, išskyrus per įvairias laukinio-banditinio kapitalizmo aferas. Tai dujas nuperka viena kaina, tada vos ne porąkart brangiau broliam lietuviam parduoda; tai keletą čemodanų baksų iš amerikonų panosės nusišvilpia, žvalgybos pulkininką išvadinę alkoholiku, merginyku ir galimai nepatriotu; tai galų gale kai kurios politinės marionetės išpyškina, esą elementariai žmonės, nepamiršę, kad Konstitucija jiems nedraudžia protestuoti (pvz.: 2009 m. guminių kulkų pasiskraidymas prie Seimo avidės), apšaukiami Kremliaus agentais. Nors PSD įmokas NEDIRBANTYS lietuviai moka, jiems protestų ir užsienio fondų nuversti Jos Ekscelenciją nebūtina. Nes tai jau padarė galimai A. Butkevičius… Skaityti daugiau »

Verslas

Mažiausiai 20  Kongreso narių asmeniškai investuoja į geriausiasJAV  ginklų rangovų kompanijas, gaminančias ginkluotę,kurią Amerika ir vakarų sąjungininkai siunčia į Ukrainą.Pranešama,kad JAV ” derasi” su Lotynų Amerikos ir Azijos šalimis,kad jos taip pat „paremtų” Ukrainą savo turima ne visai nauja ginkluote. //The Members of Congress Who Profit From War

OFICIALU: žuvo 257 tūkst. ukrų karių

Pagoglinkit – ““В США раскрыли тайные слова Залужного о потерях ВСУ“. https://lenta.ru/news/2023/02/05/loss/ Buvęs Pentagono patarėjas McGregoras: Ukrainos ginkluotųjų pajėgų vyriausiasis vadas Zalužnas paskelbė praradęs 257 tūkst. karių. Buvęs Pentagono patarėjas pulkininkas Douglasas McGregoras sakė, kad vizito JAV metu Ukrainos ginkluotųjų pajėgų vyriausiasis vadas Valerijus Zalužnyj slapta informavo departamento atstovus apie Kijevo nuostolius nuo karinio konflikto pradžios. McGregoras apie tai paskelbė savo „YouTube“ kanale. McGregoras atskleidė detales apie Zalužno vizitą ir paskelbė, jog jis buvo susitikęs su Pentagono vadu Lloydu Ostinu ir generolu Milley, Jungtinio štabo vadų pirmininku. Informatoriai pranešė, kad Ukrainos ginkluotųjų pajėgų vyriausiasis vadas Zalužnas JAV kariškiams pranešė apie 257 tūkst. žuvusius ukrainiečių karius.

yell…Z.O.V.marine

yra ir tiksliau/atsakingiau skaičiuojančių, nei nacikų zbrodo vadas zalužnas :))) – realūs neatstatomi ukrošizikų nuostoliai jau metų pradžioje buvo perkopę 300000, – o po bachmuto atsiėmimo bus galima dar rimčiau užsiimti tragiškos statistikos apdeitinimu :(((

stasys

prajuokinai ‘submarinka’ su tais savo troliais .:) Prie tokios ju gausos reikėjo ilgokai pasėdėti .:))

Pamastymas

gelltonieji vadalazai jau visai nebeturi ka pasakyt,tai uzsiimineja fantastika skaiciu srity..Cia kaip fantastas zemlys balevicius virusologijoj reiskesi.Klaaaunai daunai siurrealistai fantastai megejai durneliai.Siais metais anys uzsiciaups galutinai,bo rf bus kaput.

stasys

vargiai . Manau anie tobulės ir prikurs dar daugiau įmantriu dirbtiniu botų .:))) tokie įdėjiniai ir jiems visai nereikia registracijos ir vietos . Jie visada ant bangos , kai tokios į krantą grįžtą :))

cha cha cha...

Dva debila eto sila :)))

Pamastymas

..odin gandon jiestj oxlamon..

Pamastymas

..na ir mat juos velniai..

Nematomieji

Kaltindamas Lietuvos “nematomojo” saugumo vaikinus, niekada negali būti tikras, ar ko nors neapšmeiši, neįžeisi, nepažeminsi. Tikiu, jog dauguma Lietuvos saugumo – (tiek matomo, tiek nematomo) – struktūrose dirbančių pareigūnų yra sąžiningi, Tautai atsidavę patriotai, tačiau pagrindines pozicijas, deja, užima vadinamieji “puolę elementai”. Kodėl taip teigiu? Los Andželo, milijoninio Amerikos miesto, buvęs FTB šefas Tedas L. Gurndersonas, prieš 2011 metasi ištikusią mirtį taipogi tikino, jog dauguma FTB ir CŽV pareigūnų – sąžiningi piliečiai. Kodėl Jungtinės Valstijos atsidūrė tokioje beviltiškoje padėtyje su savo slaptais kalėjimais pasaulyje, trilijoninėmis skolomis, slaptu piliečių sekimu? Nes, anot nunuodyto FTB vado, saugumo struktūroms JAV vadovauja Mamonai parsidavę piliečiai. Kadangi Lietuvoje jau 25 metus jokių KGB “apraiškų” nei su žiburiu nerastume, logiška, jog turime “atverti širdis” CŽV mąstymo… Skaityti daugiau »

Dingo

pamastytojas su ruda tanga

Pamastymas

…dingo laimes menesienoj/siukstu,nepainiot su menstruacijom/.

Ieškomas nusikaltėlis

Dainius Žalimas pasivadinęs stasys

Pamastymas

..ieskomas pacientas,nuolat pripuolantis prie vyr.gydytojo kompo…

Po Ukrainos bus denacifikuota Lenkija

Pagoglinkit – “Кадыров задался вопросом о необходимости денацификации Польши”.
https://ria.ru/20230206/denatsifikatsiya-1850147823.html
Глава Чеченской Республики Рамзан Кадыров порассуждал в своем Telegram-канале на тему возможной денацификации Польши после окончания спецоперации на Украине.
„В рамках поддержки Украины Варшава умудрилась истощить собственные ресурсы, и теперь она в замешательстве: а что, если после успешного окончания СВО Россия начнет денацифицировать следующую страну? Ведь после Украины на карте Польша! Не скрою, такое намерение лично у меня есть, и я не раз заявлял, что борьба с сатанизмом должна продолжаться по всей Европе и, в первую очередь, на территории Польши. Так что поляки вовремя спохватились”, — отметил он.

nuu

Jei pasakė, tai taip ir bus. Jis savo žodžio laikosi.

Liaudies švietimas

Dar konservų psichopatų chuntos nelikviduota alternatyvi informacija
 
musutv.lt
http://www.kla.tv/lt
landsbergizmas.lt
sapereaude.lt
budruspilietis.lt 
televizijainternete.com

Algė

NS partijos portalas, kada baigsit pseudokonservatorių nesąmones spausdint?

Pamastymas

Bunke.Atiduokit mano dovanas.

Reto durnumo

Besąs tamsta

Amerikėnų hipergarsinės raketos

Kol kas tik Holivudo fantastiniuose blobasteriuose

Kažkas nesueina

Ruskių driskiai turi hipergarso technologijas, o Amerikos superinė technologija dar tik turės ir tai galimai, nors durniukams grasinasi, jog kažką nuveš ir patalpins Japonijoje (hipergarsines raketas, kurių neturi?!). Kaip čia gaunasi, negerbiami Sovietinio profesoriaus ir žydo Žemaklynio gerbėjai? Akli kaip kačiukai miauksit ir panašu , kad tuoj būsite paskandinti mužikų?

Kiniečiai sumals į šūdą

Japoniją su visa Okeanija paėmus kartu su Australija bei visais anglosaksais

JAV kariūnai

Afganistano mopedistus jau “okupavo” kartu su Nato valkatyno – visaspasaulisaso gaidžiais :))))

Juoktis ar verkt?

Глава Минобороны ФРГ Борис Писториус приехал в Киев и во время встречи с украинским коллегой Алексеем Резниковым подарил ему модель танка Leopard 2.
https://www.rbc.ru/textonlines/07/02/2023/6216fb4d9a79474dc80e8821?from=from_main_13

Migrantus smurtauti verčia Europos impotentiškumas

Žinot, pagalvojau, aš migrantų vietoje elgčiausi lygiai taip pat, kaip, kad elgiasi jie: Ko gero, jei dar leistų amžius, apsimesčiau nepilnamečiu ir nebijočiau atsakomybės už nusikaltimus, gaučiau “našlaičio” pašalpą; Parduotuvėse prisiimčiau prekių ir už jas nemokėčiau; Užkabinėčiau vietines merginas, juokčiausi iš jų silpnų vaikinų; Jokiu būdu neičiau dirbti, o gręžčiau valstybę, kurioje atsidūriau, iki paskutiniųjų; Reikalaučiau teisių, kurių neturi net vietiniai gyventojai; Piktinčiausi vietine religija ir visomis išgalėmis bandyčiau primesti savąją; Bandyčiau prisikviesti “karštuose kraštuose” likusius draugus bei giminaičius; Atvirai juokčiausi iš vietinės policijos impotencijos. Tai va, koks aš blogas būčiau, jei atsidurčiau migrantų kailyje. Ir, manau, elgčiausi teisingai. Kodėl? Nejau išprotėjau? Ko gero, ne. Bent taip manau aš pats (kuris ligonis prisipažins tokiu esąs? Bet migrantus taip elgtis, o… Skaityti daugiau »

Smagu !

Pagoglinkit – “ВСУ потеряли более 150 человек на Купянском и Краснолиманском направлениях”. https://ria.ru/20230207/vsu-1850305771.html

Pamastymas

Smagu but panasiu i suda.

Nuostabus naujas pasaulis

Viskonsino valstijos universitete išleista instrukcija, kurioje pateikiami „rasistinių“ ir „homofobiškų“ pasisakymų pavyzdžiai, už kuriuos rizikuojate patekti už grotų. Visiškai realiai rizikuojate. Rasistiniais laikomi šie dalykai:Paklausti žmogų, iš kur jis kilęs; Kam nors pasakyti, kad jis puikiai įvaldęs anglų kalbą; Pranešti kam nors, kad turite juodaodžių draugų; Pareikšti, kad jūs ne rasistas; Padaryti azijietiškos išvaizdos asmeniui komplimentą, kad jis labai vaizdingai kalba; Leptelėti frazę „Planetoje yra tik viena rasė – žmonija“; Kalbėti apie multikultūralizmą Amerikoje, pareikšti, kad žvelgiant į žmogų, neįmanoma nustatyti jo rasės; Tvirtinti, kad laisvą vietą turi užimti geriausias specialistas, nepriklausomai nuo jo rasinės priklausomybės; Rasistinė yra netgi mintis, kad bet koks žmogus, nepriklausomai nuo rasės, gali užimti aukštą padėtį, jei nuoširdžiai darbuosis; Negalima daryti pastabos juodaodžiui, kad jis… Skaityti daugiau »

Tolerastija: tada ir dabar

Galima daug kalbėti apie Vakaruose siautėjančios ir pas mus besiskverbiančios politkorekcijos (savanoriškos savicenzūros, paprastai šnekant) idiotizmus ir kuriozus, bet teorija lieka teorija, o visai kas kita pasigrožėti tokių idiotizmų akivaizdžiais pavyzdžiais. Žvelgi į visa tai ir susimąstai – kas išprotėjo – tu ar pasaulis?… Taigi… DŽEKAS MEDŽIOJA ANTIS ŠALIA MOKYKLOS IR ATEINA Į MOKYKLOS TERITORIJĄ SU ŠAUTUVU. 1960 metai – mokyklos direktorius apžiūri Džeko šautuvą, eina į savo mašiną, pasiima saviškį medžioklinį ir rodo jį Džekui. 2010 metai – totali mokyklos evakuacija. Atvyksta FTB ir įgrūda Džeką į kalėjimą. Džekui daugiau niekad nebebus galima turėti ginklų. Minia psichologų ramina dar didesnę minią psichiškai traumuotų dėstytojų ir mokinių. *** DŽONAS IR MARKAS PO PAMOKŲ SUSIMUŠA MOKYKLOS KIEME 1960 metai – susirenka… Skaityti daugiau »

Rusai toliau spardo ukronaciams subines

Pagoglinkit – “Шойгу рассказал о потерях Киева в январе”. 
https://ria.ru/20230207/spetsoperatsiya-1850256800.html
Российские войска продолжают перемалывать все поставляемое Западом Киеву вооружение, за январь украинские войска потеряли более 6,5 тысяч военнослужащих, 26 самолетов и 7 вертолетов, 208 беспилотных летательных аппаратов, 341 танк и другие боевые бронированные машины, 40 боевых машин реактивных систем залпового огня, – заявил министр обороны РФ Сергей Шойгу.

stasys

ir kur aš jį mačiau ? tiesa prisiminiau čia ‘submarinka’ prausiasi žiūrėdama į veidrodį .:)

Kazimieras

Gerai, kad dar čia žmogus komentaruose parašo tikrų žinių iš fronto.
Tvartelinių skiedalai nedomina, apsišikę iki ausų melagystėse.
Lietuviška šūdasklaida yra BLOGIS.

Pamastymas

kazys yra blooooooooooooogis.

stasys

o ka ten vidurnaktį sužinosi naujo ? Visi normalus ir tikri žmonės rytais tik prabudę peržiūri spauda su kavos puodeliu . Troliai naktimis nemiega todėl spauda varto po vidurnakčio . Logiška .

KVN

O yra toks prezidentas, kuris naktimis į kamerą skaito.

Duokit Afganų veteraną

Kažkaip sukūdo rašliavos.

Diedas

Ei, vata, ar prisijungėte prie akcijos visi gegužės 9d. segėję koloradkes – į fronta!!!!!!!
Ima visus nuo 18 iki 60. Gali būt šleivas, raišas, pijokas, narkoša, arba visiškai durnas :))) visi tinkat.
Vata, paskubėkit įrodyt savo lojalumą carui kol dar vyksya karas.
Už tai gausit maišą rublių, ordiną, butą Kryme ir 12 nekaltų ukrainiečių mergelių.
Ir nepamirškit, kad fronte vodkė už dyka.

Kvaily,

Marš į „Maisto banką” kruopų davinio pasiimti!…

Diedas

Pamiršau paminėt.
Maišas rublių, butas Kryme ir nekaltos ukrainietės – TIK PO MIRTIES.
Likę gyvi gaus „sam putin vručal ordiną” (kitokių ordinų pas juos nebūna:):):):):)

Modeliukas

Pagaliau Reznikovas Kijeve iš vokiečio priėmė pirmą leopardą.

The New York Times

Pagoglinkit – “Стало известно о серьезных потерях украинской армии под Артемовском”. https://lenta.ru/news/2023/02/07/nyt_bakhmut/NYT заявила о переполненном морге и серьезных потерях украинской армии в Донбассе.

Geros žinios

Anksčiau buvo pranešta, kad privačios karinės bendrovės „Wagner“ kovotojai užėmė ir pilnai kontroliuoja greitkelį Artemovskas-Konstantinovka.

Ka tik

Oro pavojaus signalas paskelbtas keliuose Ukrainos regionuose: Charkove, Dnepropetrovske, Poltavoje, Sumuose, Nikolajeve ir Odesoje.

nuu

Surovikinas ukrams vėl sveikinimo “atvirutes” siunčia

Šmikutienis

Pradedu pasigesti konservatorių bendruomenės Navio pasažų.

tep

Nėra šlykštesnio padaro už konservatorius. Įdomu, ką mąsto balsavusieji už juos? Ar vasario 16-ąją po balkonėliu garsiai bliaus ačiū?

Šlovė našim

Pagoglinkit – “ВС России уничтожили цеха авиазавода в Харькове”.
https://ria.ru/20230208/kharkov-1850570800.html
Российские войска нанесли удар по цехам авиазавода в Харькове, говорится в сводке Минобороны о ходе спецоперации за минувшие сутки. Уничтожены цеха предприятия авиационной промышленности, в которых осуществлялась модернизация беспилотных летательных аппаратов и барражирующих боеприпасов.

Neužaugai tragikomikui kinkos dreba

Skaitykite – “Baiminantis galimo Rusijos puolimo – surengtas V. Zelenskio pasitarimas su kariškiais” /lrytas/.

Ce peremoga!

Zelia pas Borią į JK atalakė!

Atsiuntė

lėktuvą ir liepė pajacai skrist linksminti karalių…

Remigijus

Privogtus pinigėlius išveža?! :))))

Vilija

žydas džonsonas globoja žydelį klouną. Ši tautybė be otkatų…negyvena.

Pamastymas

…tekek uz Nemuno…

Žinia: Amerikonai teroristai

Pagoglinkit – Американский журналист: „Северные потоки” заминировали водолазы из США”. https://ria.ru/20230208/vzryv-1850585311.html

Tėvas

Nesuprantu, kam tokius niekus dėti? Nu, susitiko Zelenskis su britų premjeru, nu, pasakė privalomas frazes, suteikė savo sketai žvalumo. Skaitau New York Times. Truba diela. Rašo, kad prie Bachmuto padidėjo rusų persvara. 50 ukrainiečių badosi su 300 rusų. O Europoje gaigalai žvalina: Ukraina laimės, ką ten laimės – jau laimi! Niekam nerūpi, kad žūsta žmonės. Ypač iš aukščiausiusių vadovų. Satanistai. Tokius teisti reikėtų.

Pamastymas

….tevai,aprimk,ar ka…

netyčia

netyčia sudrebėjo bairaktarija, užsidegė dronų gamykla pas braliukus, ir užsidegė dronų gamykla xoxolų xarkove… Būna atsitiktinumų

Šaunuolis Kadyrovas: Nevynioja žodžių į vatą
Feliksas

Už ką Lenkija?
Lietuvoje tvarką reikia padaryti 🙂

wow

reikia ir lietuviškus žydšaudžius ir neonacius denacifikuoti!

???

O kas Dudajevą finansavo, už kieno pinigus žudė čečėnus! A, lietuviai?

Skuduru į mordą

Šliachtos į savo fantazijas žaibiškai gavo atgal į snukį. Čečėnai – tai ne klumpakojai, jie lenkų raidžių neįsivedinės ir tos svetimos kalbos vidurinėse nedėstysiu.

nuu

selezija, pomeranija, mozūrai…daug ten ko yra prijungta… lenkija dar anksčiau už rusiją imperija norėjo tapti, tik nepavyko, iki šiolei visi pšeksi su nepilnavertiškumo kompleksu vaikšto :))))

Šmikutienis

Sakykite, ką gali “užkariauti” paprasti chocholai , 60-ies metų, sugaudyti gatvėse?

Pamastymas

..nesakysim.Pamatysi pac,smiki.

nuu

tuoj klumpakojiai tręš žemę naujiems saulėgrąžų laukams! senis ožys jau agituot pradeda, kad klumpiai vyktų į ukropiją kariaut

Saulius

Pažiūrėkit kokias kapines patys ukrainiečiai filmuoja ir deda į telegramą , šviežūs kapai šimtais atgulė , jei ne tūkstančiais. 16 metų vaikus jau ima į mėsmalę. Čia ne rusų propoganda , pažiūrėkit koks šauktinių amžius pakeistas Ukrainoje. Zelenskis kaip Hitleris pabaigoje jau šiaudo griebėsi , tuoj apsiuostęs kokso , stumdys nematomas armijas…

69
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top