Karas Ukrainoje. Trys šimtai keturiasdešimtoji (Sausio 29 diena)

uninan.net

Irano dronų gamykla nesunaikinta

Gamykloje nėra matyti jokių pažeidimų.

Visi kritiniai ir svarbūs gamybos įrenginiai Irane yra po žeme / ekrano nuotrauka

Irano Isfahano mieste esanti „Shahedin” gamykla nebuvo užpulta.

Kaip praneša „Defense Express”, remdamasi palydoviniais vaizdais, gamykloje nėra jokių matomų pažeidimų.

Remiantis anksčiau skelbta medžiaga, būtent ši įmonė buvo užpulta sausio 28 d. apie 23.30 val. vietos laiku. Palydovinės nuotraukos padarytos po išpuolio, sausio 29 d. 10.10 val. vietos laiku.

Visi Irano svarbiausi ir svarbūs gamybos įrenginiai yra po žeme. Kalbame apie požeminius kompleksus. Jiems naikinti reikia naudoti specialius galingus priešbetoninius šaudmenis.

***

GeneralStaff.ua

Ukrainos ginkluotųjų pajėgų generalinio štabo atstovas spaudai Oleksandras Stupunas

Šlovė Ukrainai! Tęsiasi tris šimtus keturiasdešimtoji plataus masto Rusijos invazijos diena.

Per pastarąją dieną priešas iš daugkartinių raketų sistemų šaudė 24 kartus, taip pat ir į gyvenvietes, esančias netoli kontaktinės linijos. Tarp civilių gyventojų yra sužeistų ir žuvusių.

Oro ir raketų smūgių grėsmė visoje Ukrainoje išlieka didelė.

Priešas tęsia puolamuosius veiksmus Limano, Bachmuto, Avdijivkos ir Novopavlivkos kryptimis. Kitose srityse ji gina anksčiau užimtas pozicijas.

Padėtis Voluinės, Polisijos, Siversko ir Slobožansko kryptimis išliko nepakitusi. Baltarusijos Respublikos poligonuose tęsiami priešo dalinių mokymai. Priešų puolamųjų grupių neaptikta.

Tuo pat metu priešas nenutraukia minosvaidžių ir artilerijos apšaudymų prie Chrinivkos ir Krasnyj Chutor gyvenviečių Černigovo srityje, Volfinės gyvenvietės Sumų srityje ir Odnorobivkos, Krasnos Zorjos, Vetarčnės, Strilečos, Hlybokės, Zelenojės, Neskučnės, Ternovos, Staricos, Verchnios Pysarivkos, Ogircevės ir Vovčansko gyvenviečių Charkovo srityje.

Kupiansko sektoriuje priešas iš tankų, minosvaidžių, patrankų ir raketinės artilerijos apšaudė Dvoričnos, Vilšanos, Piščanės, Krochmalnės, Berestovės, Zelenio Hai ir Vyšnevės rajonus Charkovo srityje ir Novoselivsko bei Stelmachivkos rajonus Luhansko srityje.

Limano sektoriuje priešas apšaudė Makiivkos, Nevskės, Kreminnos ir Dibrovos vietoves Luhansko srityje ir Terny ir Jampolivkos vietoves Donecko srityje.

Donecko srities Bachmuto sektoriuje buvo apšaudyti Spirnės, Berestovkos, Bilohorivkos, Razdolivkos, Bachmuto, Družbos ir Niujorko miestai.

Avdijivkos sektoriuje Vodianės, Pervomaiske Krasnohorivkos, Heorhiivkos, Maryinkos ir Novomykhailivkos apylinkės buvo apšaudomos iš priešiškos artilerijos.

Novopavlovsko sektoriuje okupantai apšaudė Vuhledarą, Neskučnę ir Velyką Novosilką Donecko srityje.

Zaporožės sektoriuje nuo priešo artilerijos ugnies nukentėjo 14 vietovių apylinkių. Tai Vremivka ir Novopilas Donecko srityje, Poltavka, Červonė, Guliaipolė, Charivnė, Novodanilivka ir Novoandriivka Zaporožės srityje ir Nikopolis Dniepropetrovsko srityje.

Chersono sektoriuje priešas iš artilerijos apšaudė Chersono priemiesčius ir miestą. Nukentėjo civiliai gyventojai.

Remiantis turima informacija, rusų okupantai visą medicininę įrangą iš Kachovkos ir Naujosios Kachovkos vietinių ligoninių išvežė į Novotroicės miestą Chersono srityje. Okupacinė valdžia, nepaisydama savo ankstesnių pažadų, šiuose miestuose uždaro medicinos įstaigas. Darbuotojams gresia perkėlimas arba atleidimas iš darbo.

Per dieną Ukrainos Gynybos pajėgų aviacija smogė priešo priešlėktuvinei raketų sistemai ir sudavė 2 smūgius vietovėms, kuriose buvo sutelkta darbo jėga, ginkluotė ir karinė įranga.

Tuo pat metu Ukrainos gynybos pajėgų raketinės kariuomenės ir artilerijos daliniai smogė 2 priešo radiolokacinėms stotims ir amunicijos sandėliui.

4 8 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
70 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
TIK SKAIČIAI

JAV Karo studijų instituto (ISW-Institute for the Study of War) analitikai pranešė apie tikruosius Ukrainos armijos nuostolius: 
–200 tūkst. žuvusių ukrainiečių karių 
-450 tūkst. sužeistų ukrainiečių karių.
-37 tūkst. ukrainiečių karių yra dingusių be žinios.

Rimantas Kanapienis

Sumažinti dar. Žuvusių yra apie 509 000 jau.

Pamastymas

..narkomaane,ka tu ka tu,viskas sumaaaazinta…skaiciai milijaardais ir milijooonu trilijoonais,durniau tu….

nuu

Ukrainoje karius į kariuomenę gaudo gatvėse ir prievarta veža į dalinius. Pilnas jutube tokių filmų. Tokiu būdu renkamai kariuomenei laimėti mūšius – misija neįmanoma.

TIK MĄSTANTIEMS

Šiuo metu Vakarai dėl Krymo ir Donbaso gana smarkiai banguoja, bet tos bangos silpnai plukdo Ukrainai pagalbą.  Negana to, bangavimai pasimatė pačioje Ukrainos valdžioje. Korupcija įtariami vos ne „raktinių“ ministerijų ministrų pavaduotojai ir būrelis gubernatorių. Tokiu aukštu patriotiniu laiku ginant tėvynę tokia aukšto lygio korupcija? O gal kažkur slepiasi kita priežastis? Atvirai sakant, nustebino O.Arestovyčiaus, kuris Lietuvos žiniasklaidoje buvo kaip namiškis, pasitraukimas ir jo pasakymas, kad valdžioje prasidėjo grumtynės. Plius – minorinės gaidelės dėl galimos Ukrainos pergalės.  O jeigu vis dėlto tai – korupcija ir ji susijusi su pagalbos Ukrainai tiekimu, akivaizdu, kad nusikaltimo tinklas daug platesnis nei paminėti asmenys. Ar tai nėra viena garsiai nepasakytų priežasčių, kodėl delsiama su sunkiosios ginkluotės tiekimu? Beje, dar rudenį apie tai buvo pradėta… Skaityti daugiau »

Baisiau, nei baisu

Pagoglinkit – “Пригожин сообщил о брошенных в Артемовске телах наемников”.
https://ria.ru/20230129/naemniki-1848255019.html
Российские войска обнаружили в Артемовске тела, предположительно, наемников с отрезанными кистями, сообщил руководитель группы „Вагнер” Евгений Пригожин в Telegram-канале. 
„Подразделениями… „Вагнер” были обнаружены тела с отрезанными головами и кистями рук. А также телефоны и другая информация о том, что данные тела принадлежат наемникам, которых из-за плотных боев противник не смог вытащить и таким образом попытался скрыть их личности. Однако электронные носители были найдены вместе с телами”, — говорится в заявлении.

nuu

vaizdai baisūs, bet žydo zelenskio galavariezai ir rankariezai dar baisesni kuomet pjaustė galvas ir rankas numirėliams  https://youtu.be/D9hvwz1CQ9c   , vaizdai telegram kanale 06. K

telegrame

vaizdai 7.4K views17:28

telegrame

izraelio ir lenkijos be galvų ir rankų

stasys

o ten nuotrauku su nukankintais berniukais nėra ? jei ne tada neįdomu. :))))

Pamastymas

..na ja,turet but prie tvoru,stulpu,laiptiniu duru prikalineta ‘raspiatu malcionku’….irodant ukru ‘zveriskumus’….nu kokie tie kacapai ir ju pakalikai durni,oi oi….

Kretine,

pritrūkai dozei pinigų?

Laimonas

Pagoglinkit – “WSJ назвала Израиль ответственным за атаку на Иран”.
Израиль нанес скрытый удар беспилотниками по оборонному комплексу Ирана, пишет The Wall Street Journal со ссылкой на официальных лиц США и источники, знакомые с этой операцией.
https://www.rbc.ru/politics/29/01/2023/63d6967c9a79474043868ec5?from=from_main_1

Andrius

Žydai Iraną DEMOKRATIZUOJA sprogimais.

klausimas

kam dar kyla abejonių ką žydas zelenskis su kijevo rados žydais daro ukrainoje?

Pamastymas

..ale tikrai,da visokiu iraaanu reik pagailet,nebagiuku baisuokliu…

nuu

Apsaugok, Dieve, durnius, ir nebausk jų.

Al.

Ukrainos gyvenvietes rašot pagal ukrainietišką tarimą, bet nerašot Bialorusija. Kodėl išimtis tik ukrams ?

V.TOMKUS

Todėl taip rašoma, nes šių kliedesių autorius yra Tėvynės sąjungos – pedofilų partijos atstovas Navys, o ir Tiesos.lt portalas be galo mėgaujasi pedokonservatorių novelėmis iš fronto. Suprantu, kad fantastinis (atsiprašau – pasakų) žanras labai traukia infantilus, bet vis dėlto, nei pas vienus iš jų nėra savigarbos.

Pamastymas

..kokia da savigarba mini,pats net i zmogu nepanasedamas…

Liaudies išmintis

1.„Jei laisvė iš viso ką nors reiškia,tai ji reiškia teisę pasakyti žmonėms tai, ko jie NENORI girdėti“ (Dž.Orvelas) 2.“ 5 procentai visuomenės mąstantys, 15 procentų galvoja, kad mąsto, o likusieji 80 procentų net bijo mąstyti“ (Bernardas Šo) 3.Visiškai nesvarbu,kas balsuoja ir kaip balsuoja- svarbu, kas balsus skaičiuoja. 4.Lojalumas-nebuvimas būtinybės mąstyti. 5.Mirti už kažkieno idealus yra daug lengviau,nei gyventi pagal juos. 6.Auksinė taisyklė-kieno auksas, to ir taisyklės. 7.Jei nori nugalėti priešą-išauklėk jo vaikus. (Kinų patarlė) 8.„Revoliucijas pradeda idealistai, tęsia kriminalistai, o baigia karjeristai.“(Dantonas) 9.Kas kovoja,gali pralaimėti, kas nekovoja—tas jau pralaimėjo. 10.Geriausias būdas pavergti žmogų-be paliovos jį laisvinti. 11.„demokratija yra blogiausia iš visų galimų santvarkų,kurioje hienos valdo asilus.“(Aristotelis) 12.Propaganda yra veiksminga, jei klausome, kas ką čiulba ir tampa bereikšmė, kai pamatome, kas… Skaityti daugiau »

Diedas

Komunistai – žulikai melagiai vagys (liaudies išmintis)

Diedui

Socdemai – tai komunistų elitas, o konservatoriai – tai komunistai nevykėliai (gyvenimo patirtis).

Baisiausias nusikaltimas prieš žmoniją

Totalinis dar likusių baltųjų europiečių genocidas:

http://lebionka.blogspot.com/2020/11/vizualinis-europieciu-samones.html

vakaroidinės "vertybės" visame gražume

Platinkit,kur galit-Ukrainos fronte siautėja švabo siųsti MĖSINĖTOJAI:

http://ldiena.lt/straipsnis/26217/kijevo-rezimas-tesia-nezmoniskus-biologinius-eksperimentus

Dar mąstantiems

Kai siautėjančius ir langus daužančius demonstrantus išvaiko Rusijoj, Baltarusijoj ar Kinijoj – tai baisus nusikaltimas DEMOKRATIJAI ir ŽMOGAUS TEISĖMS – skerdžiamų kiaulių balsais žviegia „žmogaus teisių gynėjai”. Jeigu demonstrantai – net ir langų nedaužantys – vandens patrankomis, guminėmis kulkomis, ašarinėmis dujomis ir talžant lazdomis, išvaikomi JAV, Didžiojoje Britanijoje, Prancūzijoje, Belgijoje, Turkijoje, Gruzijoje, „draugiškose“ arabų valstybėse ar Lietuvoje – net prieš vaiką naudojamas smurtas – tai NEREGĖTOS LAISVĖS IR DEMOKRATIJOS VIRŠŪNĖ – necyptelėja nė vienas „demokratas“. Jeigu DRAUGIŠKAME Kosove, atplėštame nuo Serbijos, žudomi žmonės, kad taptų organų donorais, jeigu Kosovo prezidentas – mafijos draugas, – nieko tokio… „Demokratai“ visa gerkle baubia, kai Rusijoje teisiamas koks amžiaus vagis, per keletą metų prisivogęs milijardus, bet tyli, kai į kalėjimą uždaromas JAV karo nusikaltimų… Skaityti daugiau »

Darijus

Ukrainoje ir vyksta karas tarp vakarietiškų vertybių ir tradicinių. Kiekvienas pasirenka, už ką būti.

Už tradicines vertybes, broliai!

Rusai tikrai laimės, ES ir NATO pralaimės bei subyrės, Gazmanovas ir vėl koncertuos Vilniuje, Berlyne ir Kijeve :)))

Pamastymas

…kaip tik daaaarijus…….ka imanoma durniau pasakyt,sitas ir pavarys…

cha cha cha…

Ajajai …..oi, oi, oi…..aaaaaaa…..ir į kelnes storą įstūmei……

Pastebėjimas

Vienintelis teigiamas korano sudeginimo rezultatas, – tai užvertos durys Švedijai į NATO

nuu

putino darbas

Įžvelgė Rusijos pėdsaką

-Maryte, plyšo prezervatyvas, kas dabar bus?
-Nepergyvenk, Jonuk, vaiko išlaikymą išreikalausim iš Putino.

Kazimieras

O gal pabandžius vaivorykštinę vėliavą sudegint? A?

Singeris

Geriau pereiti ant xoxliandų skudurų.

Pamastymas

..tu atitinki foto,xa xa xa

Pyst…

Pyst tuos visus ukrainos pabėgėlius atgal xoxliandiją ir tiesiai į apkasus savo tėvynės ginti!

Karti tiesa

Pagoglinkit – “Минобороны Украины признало тяжелое положение ВСУ на восточном направлении”. https://lenta.ru/news/2023/01/29/cestdifficile/

The Wall Street Journal

WSJ узнала об опасениях Запада по поводу того, что время играет на руку России. Некоторые поддерживающие Киев страны опасаются, что Москва может одержать победу в любых затяжных боях «на истощение», хотя изначально Запад рассчитывал: чем дольше будут продолжаться бои, тем больше вероятна победа Киева, пишет газета.
https://www.rbc.ru/textonlines/29/01/2023/6216fb4d9a79474dc80e8821?from=from_main_13

Prašalietis

Kaip „patriotiškai neabejingas” Lietuvos ir viso JAV vadovaujamo”demokratinio pasaulio kariniams reikalams” Ukrainoje neišsivaikščiojęs „diletantas” leisiu sau pateikti „politiniu strateginiu, operatyviniu ir taktiniu lygiu” kelis įdomius ir daug ką pasakančius „patriotinius” pastebėjimus. Jau ne viena savaitė per vietines informavimo priemones patriotinės „informacijos” iš Ukrainos frontų apsiriboja keliais sakiniais. Neisidžiaugiama Ukrainos armijos ” laimėjimais” kur nors puolant ar besiginant, tepasakoma viena kita smulkmena apie rusiškų „agresorių” tveriamus „Bučės tipo” Ukrainoje žiaurumus, agresoriaus raketų smūgius ir civilių kančias. Koks buvo džiaugsmas ir kiek buvo pergalingų kalbų kai JAV po „dževelinų” Ukrainai „gynybai” pradėjo tiekti haubicas 777 (trys kirviai), „Himersus”. Dabar nuspręsta Ukrainai patiekti naujų tankų Leopardas 2 ir JAV „Abraomų”, o džiaugsmo ir „pergalingų kalbų- na jau dabar ruskiui tikrai duosim garo, kad… Skaityti daugiau »

stasys

Prašalietis ir tas po vidurnakčio skuba čia ka nors reikšmingo parašyti .:))) ir kodėl xuilo satrapus nemiga užpuolė ? Matyt vakaru tankai siunčiami į Ukraina per garsiai burzgia .:)) Netiesa sako jog mirtis Ukrainoje orkams ateina tyliai ..

Prašalietis

P.S. Belieka visiems suinteresuotiems ir nesuinteresuotiems Ukrainos įvykiais žmonėms su įdomumu laukti ar nenorinti tiesiogiai aiškintis „reikalų” su Rusija JAV, norėdama išlošti kelis metus galimybės vystyti savo strategines karines pajėgas, po Ukrainos savo „tarpinėmis” reikalų aiškinimesi su Rusija nepadarys Lenkijos ir Vokietijos. Matant kas ir kaip vyksta banderinėje Ukrainoje, nesunkiai galima nuspėti, kad ir padaryta JAV „tarpinėmis” Lenkija su Vokietija pasidarytų ne tik „su Ukraina ir jos pergalėmis”, bet ir tikra Ukarina, kurios būsena tikrai būtų ne prastesnė nei šiandieninė Ukrainos būsena. Prisimenant, kad Rusijos Ukraina kurį laiką buvo skelbima kaip „broliškos tautos” apgyvendinta teritoriija, nesunku numanyti, kad Lenkijos ir Vokietijos kaip NATO „tarpinių” teritorijų peizažai būtų dar „nuostabesni” nei Mariupolio, šiandieninių Soledaro, Bachmuto… Pagrindinė eurokolchozo donorė pati būtų kaip… Skaityti daugiau »

Tikroji,nesuklastota žmonijos istorija

Kad ir ką mums toliau meluotų taip vadinami „oficialieji istorikai”, kad ir kokius makaronus mums kabintų ant ausų, pasaulinio elito užsakymu „melasklaida”, tikroji žmonijos istorija nesulyginamai skiriasi nuo tų proto fantazijų rašliavų, kurios sudėtos į dabartinius istorijos vadovėlius ir kuriomis aklai tiki tik tie žmonės, kurie nesugeba savarankiškai mąstyti.
Žmonija gyvena visiškoje iliuzijoje ir ignoracijoje apie tai, kas iš tikrųjų vyksta pasaulyje:

http://user1252122.sites.myregisteredsite.com

Telegram Karas_Z

Telegram erdvėje galite pamatyti nufilmuotų tiek „xuilo-muilo”, tiek pačių banderinių chalopų dar „nuostabesnių vaizdelių” ( ce Ukraina) iš Soledaro, Ugledaro, Bachmuto… kur Ukrainos požeminių karinių pajėgų karžygiai krūvomis voliojasi „gimtuose” Ukrainos laukuose. Kaip „xuilo-muilo” iš laukų kažkiek parinkę sbu likučių krovininėmis mašinomis veža atiduoti saviems palaidoti. Patys chalopai rodo Užkarpatėje (ir „stasiai” sutiks, ir “diedai” sutiks, kad “xuilo-muilo” kol kas ten tikrai negali būti) stovinčius Europos Ukrainai pateiktus geležinkelio refrižeratorius, kur kiekviename sukrauta šimtai Ukrainos požemių kariūnų, laukiančių kokio nors palaidojimo….

rusai puola kaip pasiutę

Jei išėjus ima lyti,
Rusas kaltas čia, brolyti!
Jei premjeras nupindėjęs,
kaltas rusas niekadėjas.
Jeigu dirbti nėra noro.
Kalti rusiški ofšorai.
Jei sulūžo vonios kranas,
Kaltas rusiškas Ivanas.
Jei alga kaip pas zulusą,
Paieškojęs rasi rusą.
Jeigu pensija mažiausia,
Rusas kaltas kuo tikriausiai!
Ir už karštį. Ir už šaltį,
Tiktai rusą tenka barti.
Ponas Dievas kūrė rusą,
Kad gadintų mūsų tūsą.
Jei ne rusas, ne kaimynas.
Būtų Tatos sausas klynas.
Ir į kelnes jis nedėtų,
Tėviškėlė sužydėtų.

nupezusiam Ožiui

Sėdi vycka ant mėšlyno
krapšto utėles iš klyno.
krapštė,krapštė kol supyko
nes bekrapštant apsišiko.
apsišikęs garsiai bliovė,
kad nieks kelnių nenumovė…

Karva kurvė dar neįvyko

Pentagonas nesugriautas. Jis nebuvo užpultas, žiūrėti, nepridedamą nuotrauką, kur matosi pentagono darbuotojo darbo stalas. Prieš tai skelbtos nuotraukos iš google maps darytos 2023-01-30 dieną be dešimt po dešimt Kijevo laiku.

Pentagons yra penkiakampis pastatas, tačiau ne visi JAV gynybos žinybų pastatai yra penkiakampiai.

Pamastymas

..o tu cia is vaiku darzelio balbatuoji,ar kaip..I KURIA GRUPE EINI…..

Karva kurvė

Čia ironija į rašomas nesąmones, dalbajobe.

Pamastymas

..senasis kuurva,klausiu,i kuria grupe tevai tave vedzioja..

nelaimingi tie ruskeliai

patys nemoka nei kurti, nei gaminti
tik kitas šalis plėšti ir išnaudoti
šlykšti debiliška tauta

Meilė nuo Svobodos radijo laikų

Na, su jumis ko gero nesutiktų koks indas ar Afrikos gyventojas. Jie prisimena tuos, kurie nešė civilizaciją ir demokratiją. Yra toks anekdotas, kaip Brežnevas po vizito Indijoje padėkojo už arbatą. O kodėl tik už arbatą, juk tiek visko buvo daug. Arbata jūsų, o visi kita mūsų, atsakė.

Pamastymas

…JIE LAIMINGI SAVO SLYKSTUMU…

nuu

Jei beretiniai širsta, reiškia viskas gerai.

Diedas

Autoriai neberimtai žiūri į savo darbą. Kur ta ekrano nuotrauka su įrenginiais po žeme ????
Realybėj nufilmuota keli sprogimai, gaisras naftos gamykloje, o jie mekena ajotalos žodžius, niekas niekur nešovė, niekas niekur nepataikė, niekas nedegė, niekas nesugriuvo.
Man būtų įdomu sužinot apie tai ką mačiau. Kas kur pataikė, kas degė ir kas sugriuvo.
Ukrainiečių apžvalgininkai ragina nesiremti didžiaja ukrainietiška žiniasklaida, nes žurnaliūgos pradėjo dirbti už rublius.
Rusams karas nesiseka, bet papirkinėjimai, intrigos, provokacijos einasi gerai.
Pastangos priversti Ukrainos visuomenę netikėti savo valstybe, jaustis lūzeriais, duoda rezultatų.

Įdomu…

Tai kur jūs, sutraukos, susiruošėt,bėgt, kai rusas ateis? Gal j Pakaunės miškus numirt? Nes per upelį brist jums, pieškos, nevalia…ten senį Lanzbergį, paskendusį pampersuose šūduos neš, aišku, jei dar gyvas tas padla bus…

Pamastymas

..kai kacapai ateis,tu busi pac pirmas,patvarkytas anusan su kalaso duuuula,kaip kad ozkiamegejai patvarke savo paciu gandonnese,xa xa xa…

Surovikinas ukrams siunčia sveikinimo ”atvirutes”

Pagoglinkit – “Украинские СМИ сообщили о взрывах в Очакове”.
Утром в Николаевской области, а также в Одесской, Кировоградской и Днепропетровской объявили воздушную тревогу.
https://ria.ru/20230130/vzryv-1848360963.html

Pamastymas

..gerai,kaziole,kad slapstaisi uz tvoros,otai visi veeemtu tavo snuki pamate…

nuu

Kaholai jau 4 mėnesiai kaip tamsiuose urvuose gyvena…. Uhahahahahahaha….

Pastebėjimas

Zelia jau “prauostė” $126 milijardus paramos

nuu

Kolumbijos milteliai gerai “veža”……

Pamastymas

..taip gerai,kad narsieji ozkiapisiai savo propagandone su ozka supainiojo,xa xa xa…,oi,negaliu,kokie nukvaise tie laukiniai,nedyvai,kai vieni kitus apspange issaudo..

Ukrainos režimui galas

O po to ir Tvartui pipiec

mariyajuttdoll22

Looking for a call girl in Lahore can be a daunting task. There are many factors to consider when choosing the right College Call Girls in Lahore for you. This guide will help you find the right call girl in Lahore for you, based on your specific needs and preferences.

Prašalietis

Kadangi „visuomenės informacinio saugumo specnazas” Navys, matomai, nuskubėjo į Ukrainą ar Lenkiją… treniruotis važiuojančių į Ukrainą „duoti ruskiui garo”Leopardo 2, JAV Abraomo ar Anglijos Čelinžerio tanko ekipažo nariu, ir visiškai dingus Tiesos.lt „politinio strateginio, taktinio, operacinio lygio” žinioms iš Ukrainos frontų, „atsiranda noras” šią spragą nors kiek „užpildyti”. Tiek vietiniams chocholiandijos ukropų šalininkams ir gerbėjams, tiek vietiniams chocholiandijos ukropų negerbėjams su džiaugsmu galiu perduoti sekančią viešą ypač visokio plauko variotus ir idiotus džiuginančią informaciją, sklindančią iš „pasaulyje švenčiausios, demokratiškiausios, labiausiai taiką ir teisingumą mylinčios” valstybės JAV sostinės Vašingtono. Visi girdėjo, kad JAV 31,4 trilijono valstybinės skola jau pravalgyta ir reikalingos naujos „lubos”. Kas prisimena prie Obamos pasiekus „lubas” buvo sustabdytas valstybinis finansavimas ir visi buvo išvaromi atostogų iki naujų skolinimosi… Skaityti daugiau »

Lašiniai Ukrainai

Šeštadienį žiūrėjau M.A.M.A. apdovanojimus. Pijokas Stonkus vis rėkė SALO UKRAINE, AUKOKIT, SIŲSKIT SMS, SIŲSKIT PINIGUS KARIAUT. ne muzikos renginys, o kažkoks satanistų show. Pedikai, įv. karo kurstytojai su Azov svastikomis ant maikių. Ir pastovus riksmas SALO UKRAINE, SALO. Neilgai tvėriau. Išjungiau.

zieliankis

salo KO kainū

Vytautas

Tikriausiai šiandien Ukrainoje šventė, nes prieš 90 metų A.Hitleris paskirtas Vokietijos kancleriu. Jei ukrai naudoja nacistinę simboliką, tai ir fiurerio atėjimas į valdžią yra jų šventė.

OFICIALU: žuvo 257 tūkst. ukrainiečių karių !

Pagoglinkit – “В США раскрыли тайные слова Залужного о потерях ВСУ“.
https://lenta.ru/news/2023/02/05/loss/
Экс-советник Пентагона Макгрегор: главком ВСУ Валерий Залужный заявил о потере 257 тысяч человек. 
Экс-советник Пентагона полковник Дуглас Макгрегор заявил, что во время визита в США главнокомандующий Вооруженных сил Украины (ВСУ) тайно сообщил представителям ведомства о потерях Киева с момента начала конфликта в стране. Об этом Макгрегор рассказал на своем YouTube–канале. 
Макгрегор раскрыл подробности о визите Залужного и заявил, что он встретился с главой Пентагона Ллойдом Остином и генералом Милли — председателем Объединённого комитета начальников штабов. Информаторы сообщили, что главком ВСУ рассказал американским военным о потере 257 тысяч человек.

70
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top