Karas Ukrainoje. Trys šimtai penkiasdešimt aštuntoji (Vasario 16 diena)

Locked N’ Loaded | Veidaknygė

Šiandien agresorius surengė didesnio masto Ukrainos teritorijos apšaudymą raketomis. Iš 32 raketų ukrainiečiams pavyko numušti 16. Šį kartą numušimų procentas nesiekia įprastų 70 – 80 %. Taip yra todėl, kad kartu su ukrainiečiams įveikiamomis Kh 101, Kh 555, Kh 59 ir „Kalibr“ tipo raketomis, agresorius paleido į darbą ir raketas Kh 22. Jos ukrainiečių priešraketinei gynybai kol kas yra mįslė. Tikėtina, visos 12 Kh 22 raketos pasiekė taikinius. Tai nereiškia, kad jos yra neįveikiamos vakarietiškoms oro gynybos sistemoms, labiau tai parodo faktą, kad Ukraina vis dar turi sąlyginai mažai šios ginkluotės ir žinoma radarų, kuriems tikimės jau taip pat pervedėte paramą.  Be to, rusai taip pat tikėtina smogė ten, kur yra mažesnis oro gynybos kupolų persidengimas bei mažiau modernių priešraketinių priemonių. O dabar žiūrim ką turim fronte.

1. Luhansko kryptis.

• Svatove. Didelių pasikeitimų nėra. Rusai toliau vykdo lokalias atakas šiauriniame flange, kituose ruožuose sąlyginė ramybė. Kaip jau minėjome vakar, viešų šaltinių duomenimis į sektorių permesti papildomi rusų mechanizuoti ir tankų vienetai gali reikšti pasirengimą aktyvesniems veiksmams.

• Kremina. Ukrainiečiai toliau ginasi Ploshchanka – Chervonopopivka ruože, agresoriui pavyksta prasimušti Nevske link, tačiau kaip ir anksčiau tokios jų atakos sustabdomos, rusai grįžta iš kur atėję, jei aišku spėja. Suintensyvėjo mūšiai miškuose į pietvakarius nuo Kremina ir kelyje Kremina – Zarichne. Rusai įvedė naujus rezervus ir atnaujino atakas Yampolivka link. Situacija permaininga. Agresorius sugeba palaikyti mūšio tempą ne tik dideliu manevrinių vienetų skaičiumi, tačiau itin galinga artilerijos grupuotės ugnimi.

• Lysychansk. Viešų šaltinių duomenimis anksčiau mūsų minėti buvę „separų“ daliniai (7-oji brigada, 14-tasis batalionas) ir 3-iojo „savanorių“ korpuso vienetai neatitraukti į gynybos gilumą, o papildyti mobikais ir kaunasi toliau. Jei tai tiesa, naujų ir šviežių vienetų neįvedimas į sektorių rodo, kad agresoriaus karinė vadovybė šiame sektoriuje nesitiki didelių laimėjimų, o siekia sukaustyti ukrainiečių vienetus ugnimi. Tai atsispindi ir mūšiuose – agresorius toliau atakuoja Bilohorivka ir Spirne ruožuose, tačiau nesėkmingai.

2. Donecko kryptis.

• Bakhmut.

a) Krasna Hora – Rozdolivka ruože:
nepatvirtintais duomenimis agresorius kirto kelio Slavyansk – Bakhmut atkarpą tarp Zaliznianske – Paraskoviivka, tačiau tolyn pasistūmėti kol kas nepavyksta, nes įsirėmė į ukrainiečių paruošas pozicijas Berhivka-Yahidne. Be to, didvyriška ukrainiečių gynyba Paraskoviika taip pat ženkliai prisideda prie agresoriaus sustabdymo. Tiesa, panašu, kad iš čia ukrainiečiams teks atsitraukti, nes jie čia kaunasi dalinai apsupti.

Agresoriaus pastangos Syversk link (Vasiukivka – Rozdolivka – Vesele) ir toliau nesėkmingos. Tiesa čia ukrainiečiams nėra lengvo pasivaikščiojimo, mūšiai sunkūs, varginantys.

b) Bakhmut rytinėse ir pietrytinėse prieigose tęsiasi sunkios pozicinės kautynės.

c) Kelyje Kostyantinivka – Chasiv Yar – Bakhmut dangus virš ukrainiečių galvos pamažu giedrėja. Agresorius toliau atakuoja, tačiau jo puolimo tempas nukritęs. Gynėjai įsitvirtina atsikovotose pozicijose, stumiasi no mans land. Ukrainiečiai šiame ruože kaunasi už iniciatyvą, kelios artimiausios dienos parodys, ar jiems pavyko ją perimti iš rusų rankų. Kaip ir spėjome, matydamas, kad situacija keičiasi ne jo naudai, agresorius ieško sprendimų – ėmė atakuoti nuo Kurdiumivka link Dyliivka – Bila Hora. Ukrainiečiai apsigynė.

• Avdiivka – Mariinka. Toliau karšta Avdiivka įtvirtintame rajone. Agresorius spaudžia nepaisydamas nei nuovargio, nei nuostolių. Panaši padėtis ir prie Mariinka. Abu šiuos įtvirtintus rajonus agresorius bando apeiti iš flangų, tačiau jam ir toliau nesiseka. Ukrainiečiai neužleidžia pozicijų.

• Vuhledar. Ukrainiečiai visais kalibrais toliau talžo pietrytinėse Vuhledar prieigose fiksuotas rusų pajėgas. Agresorius bando keisti situaciją ir plėsti aktyvią kontaktinę liniją, dėl to atakuoja nuo ryčiau esančio Mykilske bei bando apeiti ukrainiečių pajėgas iš Vuhledar rytų. Tuo pačiu smūgiuoja Prechystivka (vakarinis Pavlivka ir Vuhledar flangas). Neatmestina, kad Avdiivka ir Mariinka pavyzdžiu pamatysime bandymą iš flangų apeiti Vuhledar. Nuojauta kužda, kad tokį rusų penktoko lygio manevrą ukrainiečiai tikrai perkąs ir paruoš tinkamas sutiktuves.

3. Zaporizhia kryptis. Tikėtina, siekdamas paremti savo vienetų veiksmus prie Vuhledar, agresorius suaktyvino lokalias atakas Velyka Novosylka ruože. Kaip dažnai jau būna, jų atakos baigėsi nesėkme. Sektoriuje ir toliau dominuoja abiejų pusių artilerija.

4. Pietų kryptyje kabūm Krymo bottleneck‘e. Sprogimai itin galingi, užfiksuoti vietinių gyventojų, tad šio fakto rusų propagandistai paneigti negali. Tad jie visais kanalais bando įteigti, kad šie sprogimai – „rusų pajėgų kovinės sąveikos rezultatas, naudojant įvairius šaudmenis“. Net jei sutiktume su tuo, sunku įsivaizduoti kas su kuo čia turėjo „sąveikauti“, kad susprogdinti tokią seksualumo bombą : https://t.me/ukrainian_militant/12021?single

2.5 8 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
83 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Kuprius sako, kuprius žino

Šiandien vadario 16-osios proga, kalbėdamas iš balkonėlio, senis Vyt.Landsbergis “palygino Rusiją su piranijomis, kurių greit gali pasirodyti ir Kuršių mariose”. Taip sakydamas, kuprius profesorius tik patvirtino, jog žino arba nujaučia apie Putino tikruosius planus, – kad po Ukrainos bus demilitarizuojama ir denacifikuojama Lenkija, po to Baltijos šalys, ir pabaigoje – Suomija. Ir, tuo būdu, rezultate Rusija turės saugias savo šalies vakarines sienas.

Senas Ožys

labiausiai apgailestauja, kad Rusija turi KGB archyvų originalus :))))

geriau

gydykis

Jankių palaikymas

Jungtinės Valstijos taip palaiko Ukrainą, kaip ir virvė “palaiko” pakaruoklį.

Pamastymas

…si savo ‘sedevra’,minties galiuuune,tirazuosi metai is metu….Tiesiog zavinga,abliau..

Ekscesai

Džo Baidenas savo pranešime paskelbė, kad numuštas Kinijos aerostatas nebuvo šnipinėjimo paskirties, bet specialistai nesuprato aparato įrangos prasmės, nors amerikonai nesiruošia atsiprašyti kinų už numušimą. JAV pagrindinis principas: niekada ir už nieką neatsiprašinėti, pvz., kada pretekstu užpulti Iraką tapo neaiškios kilmės milteliai. . . . . 

Kukis

Vatinka kremline . Numuse virs SAVO teritorijos. Kokie dar atsiprasymai ???

durnynas po atviru dangumi

Blyn, 30 metų visuose kampuose triūbijama – „vakarietiškos demokratinės vertybės”, „vertybės”, „vertybės”,… Bet per tuos 30 metų dar niekas nepateikė tų „vertybių” sąrašą… O kai žmonės bando patys suprasti, kokios čia tos „stebuklingos vertybės”, tai suranda vienintelę – „πydεrai turi būti valdžioje” ir totalinį rasinį dar likusių baltųjų europiečių genocidą… Daugiau nieko…

juk

vakarietiska jankiska vertybe yra ,,Drag King,,…

Kodėl išmirs liberastai?

Liberastai – labai neišsivystę primatai. Visą pasaulį jie suvokia ir regi išimtinai per šėryklos prizmę. Jie nuoširdžiai įsitikinę, kad žmonijos vystymosi prasmė susiveda į tai, kad dirbti reikėtų vis mažiau, o vartoti – vis daugiau ir daugiau. Tai jie vadina pažanga. Dėl to dabartinė epocha jiems – aukso amžius. Tiesa, jis jau eina į pabaigą, tačiau pusgalviai nuoširdžiai tiki, kad katinams Užgavėnės gali tęstis amžinai. Atvirkštinę tendenciją liberastai suvokia kaip regresą ir bet kokie loginiai teiginiai čia beprasmiški. Problema čionai, pasikartosiu, slypi pasaulėžiūroje. Parazitą, kuris laiko savo parazitizmą civilizuotumo požymiu, o vartotojišką fetišizmą laiko pasisekimo matu įtikinti, kad tikras žmogus turi kurti ir save riboti – nerealu. Na, nesupranta beždžionės žmonių, ir nieko čia nepadarysi. Kad akivaizdžiai pademonstruotume skirtumą tarp… Skaityti daugiau »

dar apie liberastus

Suprasti, kas iš tikrųjų yra liberalizmas nėra paprasta. Didžiausia problema čia ta, kad jis maskuojasi labai patraukliais, iš pirmo žvilgsnio, lozungais. Tačiau giliau pamąsčius, paaiškėja, kad išgirtasis liberalizmas yra itin galingas, valstybes naikinantis ginklas. Liberalizmas apeliuoja į taip vadinamas bendražmogiškas vertybes.Tačiau ar jos apskritai egzistuoja? Ar egzistuoja tokie idealūs dalykai, kurie būtų būdingi visai žmonijai? Iš tiesų – tai didi abstrakcija, nuvedanti žmogų iliuzijų karalystėn ir silpninanti jo imunitetą jį supantiems pavojams. Dėl to bendražmogiškų vertybių su pasigėrėjimu priima būtent ta intelektualų dalis, kuri yra linkusi pernelyg idealizuoti mus supantį pasaulį. Šiuolaikiniame pasaulyje dauguma siekia, deja, tik savo individualių tikslų ir laikosi asmeninių idealų. Dar daugiau – nėra vienybės tarp įvairių socialinių grupių, tautybių, nacijų, jų pasaulėvokos srityje. Jeigu komunistiškai… Skaityti daugiau »

Labai keista

Susiradau internete ir išklausiau visa pokalbi apie sausio 13 kaltinamųjų bylą, bet pasistojo vienas esminis klausimas. KODEL sausio 13 bylos kaltinamieji buvo nuteisti pagal BK Kodekso straipsni del „nusikaltimu zmoniskumui” (cia netiksliai, neprisimenu), kai „nusikaltimo” momentu tokio straipsnio BK dar nebuvo? Atsirado tik po, rodos, 10-12 metu. Kaip suprasti? Ar jie nuteisti tik dėlto, jog taip norėjo “Dėdulė”? Ar ponai prokurorai, teisėjai, tyrėjai, visokie veikėjai ir kitokie gėjai to nesupranta? Ar apsimeta, kad nesupranta? Labai keista.

Ar egzistuoja istorijos mokslas?

Mūsų tinklapyje reguliariai pasirodo straipsniai istorine tematika, kurie visada pritraukia daugybės lankytojų dėmesį ir sukelia audringas diskusijas.Neretai jos vyksta laikantis seniai susiklosčiusios takoskyros – vienoje pusėje įsitvirtinę akademinio mokslo atstovai, kitoje – neoficialių požiūrių į vienus ar kitus įvykius ar patį istorijos mokslą apskritai atstovai. Ir tokiose diskusijose paskutiniu ir nenukertamu pirmosios skaitytojų grupės koziriu visada tampa oficialaus istorijos mokslo autoritetas. Atseit: šitas teiginys priklauso autoritetingam mokslininkui, o tu kas toks, kad ginčijies? Bet kiek nepajudinamas to mokslininko autoritetas? Turint galvoje, kad tinklapyje buvo ne kartą pareikšta (ir niekas iš principo to neneigė), kad oficialioji akademinė istorija buvo nuolat perrašoma, atsižvelgiant į nugalėtojų arba istorinius tyrimus finansavusių žmonių ir visuomenės sluoksnių interesus, galima visiškai aiškiai teigti, kad šita disciplina neturi vienos iš svarbiausių bet kurio mokslo savybių, o būtent – objektyvumo. O jeigu istorija šimtu ar… Skaityti daugiau »

et,

istorija tai pasaka, šaltinis google vertėjas

Zelenskis “prisiuostė”…

Pagoglinkit – “Зеленский заявил об «уже начавшемся» наступлении России”.
https://www.rbc.ru/politics/17/02/2023/63ee92849a794722eaf5a3ca?from=from_main_7

Surovikinas toliau siunčia sveikinimo “atvirutas”

Pagoglinkit – “Власти сообщили об ударах по Харькову”.
https://www.rbc.ru/politics/17/02/2023/63eea3859a794729264bd5ae?from=from_main_6

Kogitofobija, kaip tolerastija

Kogitofobija, iš lot. cogito ir gr. φόβος/φοβία (fobos) – patologinė baimė, susijusi su nesugebėjimu turėti nuomonę, analizuoti padėtį, mąstyti. Kitaip tariant – mąstymo baimė. Būdingos kogitofobijos apraiškos – tipinės, susijusios su neadekvačiomis, nelogiškomis, iracionaliomis reakcijomis į bet kokį savo paties ar oponento mąstymą: etikečių kabinimas kažką teigiantiems ar analizuojantiems asmenims: “fašistas”, “homofobas”, “antisemitas”, “islamofobas”, “rasistas”, “seksistas” teiginių bei argumentacijos neigimas, juos vadinant beprasmiais ar neadekvačiais, nieko bendra neturinčiais su tema epitetais, dažniausiai: “diktatūra”, “tolerancija”, “fašizmas”, “homofobija”, “antisemitizmas”, “islamofobija”, “rasizmas”, “seksizmas”, “diskriminacija”, “patriarchatas” kova prieš bet kokias nuomones, remiantis tuo, esą jos pažeidžia kažkieno nuomonę, laisvę, ar pan., diskriminuoja kažkokias mažumas ar visuomenės grupes neargumentuotų ar netgi absurdiškų nuomonių (pvz., “žodis ‘moteris’ yra seksistinis”), beprasmių įsitikinimų gynimas, remiantis teiginiu, esą tai… Skaityti daugiau »

Pamastymas

…taigi,si rubrika knibzdete knibzda kogitofobais ir siaip,raudonosiomis blakemis

10 žingsnių, sunaikinančių vietinę bendruomenę

1 žingsnis: Tolerancija Kelias į pragarą visuomet grįstas gerais ketinimais. Visų pirma jums reikia priimti ir mylėti visus žmones, kurie nori gyventi jūsų bendruomenėje. Tarp jų yra šalia gyvenantis smurtaujantis ir kvailas kaimynas, nuo kurio jau pastojo trys lengvabūdės bendruomenės moterys ir gimė 15 mielų vaikučių, kuriems kabinėjimasis prie žmonių ir rūpesčių kėlimas tėra hobis. Jūs priimate juos, nes jie sunkiai dirba Kapitalo gamykloje, kur daugelis piliečių užsidirba pragyvenimui. 2 žingsnis: Lygybė Susiskaidžiusi bendruomenė yra bloga, todėl visi vaikai privalo lankyti tą pačią mokyklą. Kadangi dauguma netgi iš sveikų ir stabilių šeimų kilusių vaikų lengvai pasiduoda kitų vaikų įtakai, kenkėjiški, emociškai nestabilūs ir kvaili mokiniai pradeda daryti įtaką sumanesniems ir tvarkingiems mokiniams. Grupių išskirti neleistina, tai suerzintų neturtingus tėvus, kurie… Skaityti daugiau »

stasys

copy paste trolio ‘entuziazmas’ mažėja . Laukiamas persigrupavimas ir naujas puolimas tik sulaukus rezervu papildymo iš ekspertai.eu . :)))

Paskutinį kartą redagavo 9 mėnesių prieš stasys
Pamastymas

…kazko ir nugelltes podvodnykas nusilpo.Kreatyvas sumenko,fantaaazija isseko….

Aūūūū….

Ei, chocholai, kur jūsų pergalės iš fronto linijos??? Aūūūū… Pasiilgome pasakų…

Aš tai girdėjau

apie Ukrainos PEREMOGAS , paskutine kur Soledarą prarado ukrai, bet gindami paaukojo pagal rusus 25 000 žuvusiais ir sužeistais, dabar panasi situacija ties BACHMUTU ir UGLEDARU, o kad pas rusus baigėsi raketos žinojom iš LT spaudos priš pusę metų, o kad boba agurkų slojikais numušė rusų droną, kad čigonai pavogė rusų tanką,…tik viena aišku, liejasi VIENOS SLAVŲ TAUTOS, jiems vadovauja žydai Zelenskij ir Putin (berods Šalomov pagal motiną).

Žvengiu susiriesdamas

Xoxolų peremogos:

 1. prarado 25% teritorijos.
 2. prarado 0,5 milijono karių.
 3. prarado virš 25 milijonų gyventojų.
 4. prarado virš 50% šalies energetikos infrastruktūros.
 5. prarado 40% šalies BVP.
 6. sėdi be elektros.
 7. sėdi be šilumos.
 8. sėdi be vandens.
 9. sėdi be kanalizacijos.
 10. sėdi praktiškai be maisto…

Gal dar pavardinti?

Vadimas iš Norvegijos

Nueikite į Telegram kanalą uk_xoxol ir pamatysite kaip ukrofašistų lavonai mėtosi po laukus prie Ugledaro… Įspėjimas, tik stiprių nervų žmonėms.

Aleksas

Konkolai teritorijos prarado ne 25%, o 75%, nes Ukrainos žemę masiškai supirkinėja užsieniečiai. Tuos 25% teritorijos Rusijai pavyko išgelbėti.

Diedas

Ei maskoliai ku-kūūū kur jūsų „za tri dnia” kur jūsų pergalės? Goglinat goglinat, o nei ukrainietiškam, nei rusiškam žemėlapį fronto linija nesikeičia. Viskas sutampa kelių šimtų metrų paklaida.
Ukrainiečiai nors žino ko siekia – išvyt okupantus iš savo žemių.
O jūsų paklausk koks karo tikslas. Nė vienas nežinot ką reikia užimt, kur reikia pakliūt, ką pasiekt kad būtų pasiekta pergalė.
Bus taip, kai gavęs į skudurus rusų caras subliaus ” jau laimėjom” o tūpi baudžiauninkai džiūgaus lygiai kaip ir dabar džiūgauja nieko nepasiekę.

nuu

Ožio myžalo gėrimas iš ankstyvo ryto prie gero neveda!

Pamastymas

..puckos rududu yra nelabai kaloringas,kaip matyt is tavo ikyrejusiu pliauskalu…

Nepriminkit man tos arkliagalv

Nebesiklausyk narkomano pasakų prieš miegą, vis dėlto suaugęs žmogus esi…

Diedui

Nebesiklausyk narkomano pasakų prieš miegą, vis dėlto suaugęs žmogus esi…

Pamastymas

…auuuu,kogitofobe…..

cha cha cha…

Narkoša Zelenskis pasivažinėjo po Europą, nučiulpė visiems “lyderiams” ir grįžo tuščiomis vafliuotu snukiu…cha cha cha…

Pamastymas

…..bhweeeeeeeeee…

Daužo nacius be gailesčio

Pagoglinkit – “Стало известно об ударе российских артиллеристов по позициям ВСУ в Херсоне”. https://lenta.ru/news/2023/02/17/kherson/

“Washington Post”

M.Chodorkovskis nebetiki Ukrainos pergale, jį ypač jaudina dideli ukrainiečių karių nuostoliai bei perspėja apie pavojų, kad amerikiečiai gali atsigręžti ir išvykti “ kaip tai padarė Afganistane, Sirijoje ir kitose vietose”, apie ką jis pareiškė savo interviu “Washington Post”. Aršus Kremliaus kritikas M. Chodorkovskis perspėja dėl katastrofiškų pasekmių Ukrainai pralaimėjus kare su Rusija. „Jei Vakarai mano, kad Ukraina turi pakankamai jėgų ir toliau prarasti 350–500 žmonių per dieną, skaičiuojant žuvusius ir sužeistuosius, ir jei jie gali užtikrinti garantuotą ir nuolatinį ginklų bei amunicijos tiekimą, tada gerai. Tačiau yra labai didelė rizika“, – “Washington Post” sakė M.Chodorkovskis. Kartu jis atkreipė dėmesį, kad situaciją fronte gali pakeisti tik aviacija, tačiau lėktuvų reikia dabar, nes vėliau nebeliks aerodromų. Kremliaus kritikas išsakė ir realų… Skaityti daugiau »

Singeris

Jau beveik 20 metų girdime, kaip NATO per 3 dienas sudaužytų Rusiją.
Jau metai laiko šnpištas, o Rusijos BVP auga, kai Vakaruose dugnas.

Pamastymas

…kacapu suuudai tau apverte smegenis ,eik praustis,sudasnuki…

Keistos mintys…

“J.Stoltenbergas: priešprieša su Rusija gali trukti ilgai”.

Kaip ilgai! Juk Rusija neturi nei raketų, nei tankų, beveik visa kariuomene sunaikinta.

Drang nasch osten.

JOooo…

Ilgas suolas bus tribunole. Ir šitas nusikaltėlis ten sėdės.

Pamastymas

…jooooo,pirmas bus xuilo.Ir ilgai nesedes.Kybos…

geras klausimas

Kodėl Stoltenbergo akiniai ne žali? Juk turėtų būti 🙂

Pamatytų

Putiną, apsitriestų stačias :))

Pamastymas

..pamatytu apsitriedusi pucyyyyyna,apsivemtu…

Pamastymas

..pora menesiu…

Ivan Dulin

Pažiūriu BACHMUTO šaudyklos įrašus ir gera nuotaika visai dienai garantuota.

Pamastymas

…garantuota gomosiatyna,mixalyc,vot ono v ciom….

Bidenui alzhaimeris ir dimensija

Nebeprisimena jau net kaip dujotiekį susprogdino…

Pamastymas

…puckos dimencija didesne.Nepamena,kaip savo namus su visais gyventojais susprogdino..

Lenkų politikas pareiškė

Kad Ukraina kovoja už gėjų laisvę!

Pamastymas

…ukrai kaunasi uz pucyyyyno laisve ir suklestejima,o juos uzpuole prakeikti natovcai ir amerikoooonai.Ura xuilo,proletaryj vsiex stran,hop hop v adnu kuciu,urrrrraaaaaaaaa…

nesamonė

už ukrainos žydus oligarxus

Kremliaus trolis

Per pastarąją parą rusai smogė Chersono regionui 52 kartus.

Pamastymas

…nea,meluoji,53 kartus.

V.TOMKUS

Yra tik komentatorius su ruda tanga, aplinkui besidrabstantis rudai. Negerai.
Pasigendu Minedo komentaro. Šventė sugadinta.

Pamastymas

..tau svente,kai pucyyyynas tave patvarko labai iskreiptu budu,pedofile kacapskas..

Vytautas

pastumdeliai , tokie kaip “pasimatymas” , atvare į Tiesos.lt portalą paxmielo daryti po vakarykcio , eilinio tatos myzimo ant tautos.

Pamastymas

..vycka,tai sakai,tata vakar tave apmyyyyzo,xa xa xa,nu,kai vytautas apvaro vytauta,tai net smagu kazkaip….A jau apdziuvai,varguoli,daba kanciervais atsiduodi….

Pastabus

šitas komentaras yra parašytas saugumo agento, trolinančio čia pagal zadaniją iš viršaus.

Lenda nauji jankių teroristinio akto galai…

Pagoglinkit – “Опубликованы новые свидетельства о причастности США к подрыву «Северных потоков». https://lenta.ru/news/2023/02/17/severnyi Журналист из США Джон Дуган опубликовал новые свидетельства по делу о подрыве Nord Stream.

Pamastymas

..ir vel tu….

Atėjo

pamastymas su ruda tanga ir pridrabstė šūda*s gausiai.

trumpai

ligonis

Pamastymas

….atspeeejot,balvonai,….as atejau.Jums xana.

gruzinai

pasirodo protingesni už ukrainiečius, jie Saakašvilį uždarė ir gal būt pasodins, o ukrainiečių banditas žmogžudys Zelenskis vaikšto laisvėja.

Pamastymas

..berasti,kokiam kvailam reik but,kad sugebet vienam sakiny padaryt 2 gramatines klaidas.Eik mokytis,durakieviciau.

Durniui 19:45

Užgiedok tautinę giesmę tik tyliai tyliai tyliai tyliai tyliai…

Patriotai-idiotai klausia

Kada sulauksime akcijos “Free Micho”? Nenusiminkit, kvailiai, ateityje dar bus ir akcija “Free Zelensky”!

Britku daros

Pasidomėkit tuo miša. Vaikus iš vaikų namų pardavinėjo. Kartu su Audrium Butkevičiumi ir senpyzda Grybauskaite. Visi jūs ten pedai konkretūs.

SMAGU!

Pagoglinkit – “Российские силы освободили стратегически важное село Парасковиевка в ДНР”. https://ria.ru/20230217/paraskovievka-1852782002.html
Глава ЧВК „Вагнер” Евгений Пригожин сообщил о переходе Парасковиевки под полный контроль ВС России.

Saulius

Prigožino zekai vėl išspardė ukrų nacionalistams ir natovcams subines.

Zeliai narkonamui uždės antrankius?

Pagoglinkit – “Пентагон направит на Украину аудиторов для контроля за выделяемой помощью”. https://ria.ru/20230217/auditory-1852745159.html

Lašiniai Ukrainai

Pagoglinkit – “Российские войска нанесли удар по предприятиям, снабжавшим ВСУ”.
https://ria.ru/20230217/spetsoperatsiya-1852674846.html
Российские войска нанесли ракетный удар по предприятиям, снабжавшим украинскую армию топливом и боеприпасами, заявили в Минобороны. Вооруженными силами Российской Федерации нанесен сосредоточенный ракетный удар высокоточным оружием большой дальности воздушного и морского базирования по предприятиям, обеспечивавшим ВСУ топливом и боеприпасами. Цели ударов достигнуты. Все назначенные объекты поражены.

Šima Arklionytė

Na štai,ir sužinojome iš Šimonytės, kada karas baigsis Ukrainoje ir dėl karo sukilusios kainos ir infliacija sugrįš į buvusias… „Tik viso pasaulio demokratinių galių vienybė gali užtikrinti pergalę prieš agresorius“, – atskleidė I. Šimonytė. Tai dabar kiek šalių remia, ar ne apie 50, sakė Rita Miliūtė per LRT…iš viso pasaulyje yra 204 valstybės,Lietuva pripažįsta tik 195…tai pagal jos skaičiavimo teoriją ji ir pati supranta,kad nesulauks karo Ukrainoje pabaigos

Nepriminkit man tos arkliagalvės

Šimonytė yra transgenderis. Ir tuo viskas pasakyta.

Putinas

Karo pabaiga bus tada, kai Ukraina bus visiškai išlaisvinta nuo vietinių nacių ir NATO valkatų.

maks

Зеленский…”
https://youtu.be/z6WCG7NZbDs

Naujienų santrauka

Bidonas ir jo artimi bičiuliai-Alzheimeris,Marazmas ir Parkinsonas susitiko su zelia ir jo draugais Koksu ir Duokpinigą.
Bidonas jau po minutės pamiršo,ko prašė zelia.

Ką galėtų tai reikšti?

Zelenskiui Washingtone buvo įteikta sulankstyta laidotuvių būdu JAV vėliava.

Saulius

Paskaičiuokime, ponai. KARO pradžioje Ukrainos armiją sudarė 260 tūkst. karių. Mobilizacijų metu pašaukta kariauti nuo 1,5 mln. iki 2,2 mln. žmonių. Dabar, bene, 10-ta mobilizacija jau paskelbta ir į armiją Zelenskis šaukia net 60mečius “karžygius”senolius, nes nebera kam kariauti. Dar virš 51 tūkstančio ukrainiečių moterų pašaukta į armiją.
Tai kur tie visi ukronaciai tada pasidėjo, ar tikrai RUSIJOS ARMIJA JUOS IŠDAUŽĖ??? Tada teisybė kalbama, kad Ukrainos armijos nuostoliai iš tikrųjų yra 0,5 MILIJONO žuvusiais ir dar antra tiek, – mažiausiai apie 1 MILIJONAS ukrų karių yra sužeistų.

Prasitarė pagal Froidą

Džo Baidenas: – Mes busime Ukrainos pusėje tol, kol ji gyvuos.

Šokiai pokiai estrada

Išvaduotojai, kaip einasi karas, ar daug pergalių pasiekėt????? Pagoglinkit rusiškai, kelintą kartą užėmėt Bachmutą???? Platinams skelbimas, kad šiandien Bachmuto centre, kultūros namuose, Ukrainos kariškiai organizuoja šokius.

Kariūnams ir mergoms įėjimas už dyką.

RUSIJA

Sudegino Maskvą, bet Napoleoną išvijo.
Rusija pasitraukė iki Volgos, bet Hitlerį išvijo.
Dabar Rusiją smaugia 50 šalių, bet ji išlaikys, nes ją myli Dievas.
Kodėl nežinau. Matyt yra už ką.

83
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top