Karas Ukrainoje. Trys šimtai penkiasdešimt šeštoji (Vasario 14 diena)

zsu.gov.ua

Prasidėjo trys šimtai penkiasdešimt šeštoji plataus masto Rusijos invazijos diena.

Per praėjusią parą priešas surengė 2 raketų ir 32 oro smūgius. Iš daugkartinio paleidimo raketinių sistemų ji šaudė 55 kartus.

Rusijos Federacijos smūgių grėsmė išlieka didelė visoje Ukrainoje. Tuo pat metu mūsų oro gynybos sistema nuolat stiprinama.

Priešas ir toliau pagrindines pastangas skiria puolamosioms operacijoms vykdyti Kupiansko, Lymano, Bachmuto, Avdijivkos ir Novopavlivkos kryptimis. Jis patiria didelių nuostolių. Ukrainos ginkluotosios pajėgos imasi papildomų priemonių gynybai stiprinti.

Per pastarąją parą mūsų pajėgos atrėmė okupantų atakas prie Charkovo srities Hryanikivkos miestelių; Luhansko srities Nevskės, Kreminnos, Kuzminės, Šipylivkos ir Bilohorivkos miestelių; Donecko srities Paraskovivkos, Bachmuto, Vodianės, Marijinkos ir Pobedos miestelių.

Volynės, Polišijos, Siversko ir Slobožansko kryptimis priešo puolamųjų grupių formavimosi požymių neaptikta. Rusijos kariai toliau vykdo kovinio rengimo pratybas Baltarusijos Respublikos poligonuose. Per pastarąją parą priešo apšaudytos Janžulivkos apylinkės Černigovo srityje, Tovstodubovės, Vovkivkos, Bilokopytovės, Volfinės ir Basivkos apylinkės Sumų srityje, Vetarinės, Krasnės, Vovčansko ir Dvoričansko apylinkės Charkovo srityje.

Kupjansko ir Lymano kryptimis priešas tankų, minosvaidžių ir artilerijos ugnimi apšaudė Novomlynsko, Dvoričnos, Masiutivkos, Sinkivkos, Kupjansko, Stepovos, Kyslivkos, Tabaivkos, Krochmalės, Berestovės, Piščanės, Vyšnevės ir Černeščinos rajonus Charkovo srityje; Stelmachivka, Makiivka, Ploschanka, Nevske, Dibrova ir Bilohorivka Luhansko srityje ir Ivanivka, Spirne ir Rozdolivka Donecko srityje.

Bachmuto sektoriuje minosvaidžių ir artilerijos atakos vyko Bilohorivkos, Veselės, Vasiukivkos, Zaliznianskės, Bachmuto, Oleksandr-Šultinės, Ozarianivkos, Dilijivkos ir Mayorsko vietovėse Donecko srityje.

Avdijivkos ir Novopavlivkos sektoriuose teritorijos prie kontaktinės linijos buvo apšaudomos iš tankų, minosvaidžių ir artilerijos. Tai Avdijivka, Sieverne, Pervomajske, Nevelske, Krasnohorivka, Marijinka, Pobeda, Bohojavlenka, Novoukrainka, Prečystivka ir Zolota Niva Donecko srityje.

Zaporožės sektoriuje buvo apšaudyti Vremivka ir Novopilas Donecko srityje; Olgivske, Huliaipolė, Staroukrainka, Huliaipilske, Charivne, Mala Tokmachka, Novodanylivka, Novoandriivka, Stepovė, Kamianske Zaporožės srityje; Illinka ir Nikopolis Dniepropetrovsko srityje.

Chersono sektoriuje priešas vėl apšaudė iš minosvaidžių, patrankų ir raketinės artilerijos civilinius objektus Chersone ir Antonivkoje Chersono srityje.

Kadangi nėra metalinių žetonų su asmens kodu, pagal kuriuos būtų galima identifikuoti žuvusio kario kūną, Luhansko srityje veikiančių 20-osios armijos dalinių vadovybė įsakė personalui krūtinės kišenėje nešiotis šovinio apvalkalą su popieriaus lapu. Ant šio popieriaus lapelio kiekvienas rusų okupantas turi užrašyti informaciją apie save, savo asmens kodą ir pan.

Siekdami motyvuoti personalą pulti, priešo daliniai skleidžia propagandą apie dienpinigius už dalyvavimą puolamosiose operacijose. Be to, buvo skelbiama, kad kiekvienam okupantui mokama papildoma išmoka už kilometrą žygio į Ukrainos teritoriją.

Maskva pradėjo mokslininkų mobilizacijos kampaniją. Ypač apie socialines garantijas ir išmokas mobilizuotiems asmenims buvo šviečiami Polius tyrimų instituto, kuris yra pirmaujantis Rusijos mokslinių tyrimų centras lazerinių technologijų srityje, darbuotojai.

Per pastarąją parą Ukrainos aviacija atliko 15 smūgių okupantų susitelkimo vietose. Mūsų gynėjai taip pat numušė du priešo lėktuvus – Su-24M ir Su-25.

Tuo pat metu raketiniai ir artilerijos daliniai smogė Rusijos okupantų vadavietei, 7 gyvosios jėgos sutelkimo vietoms, 2 elektroninės kovos stotims ir amunicijos sandėliui.

______________________

war.obozrevatel.com

Generalinis štabas: Rusijos kariai tęsia puolimą penkiomis kryptimis, „Vagneriams” buvo surengti greitieji fronto kursai

Artėja 356-oji karo Ukrainoje diena, o Rusijos priešo pajėgos, nepaisant didelių nuostolių, neatsisako ketinimų pasiekti Donecko ir Luhansko sričių administracines ribas. Jos ir toliau pagrindines pastangas skiria puolamosioms operacijoms Kupiansko, Lymano, Bachmuto, Avdijivkos ir Šachtarsko kryptimis vykdyti, taip pat aktyviai naudoja aviaciją.

Ukrainos gynybos pajėgos duoda okupantams garbingą atkirtį: per dieną mūsų aviacija sudavė aštuonis smūgius teritorijoms, kuriose buvo sutelktas personalas ir technika, o raketiniai ir artilerijos daliniai numetė „nuorūkas” ant okupantų gynybos bazės, trijų šaudmenų sandėlių ir dviejų elektroninės kovos stočių. Ukrainos ginkluotųjų pajėgų generalinis štabas apie padėtį fronte pranešė vasario 14 d. vakaro suvestinėje.

Kadamovsko poligono (Rusija) teritorijoje, siekiant kompensuoti didelius rusų karinius nuostolius, patirtus per mūšius, mokymo centre rengiamos maždaug dvi okupacinės kariuomenės brigados, įskaitant mobilizuotuosius ir „savanorius”. Dauguma jų mokosi trijų savaičių trukmės kursuose, o kai kurios grupės – dviejų savaičių trukmės kursuose.

„Dėl to vykdyti užduotis yra žemas pasirengimo lygis. Nuo šių metų pradžios „Wagner” poligone nevyksta jokie naujokų mokymai. Mokymo centro instruktoriai dalyvauja mokymuose tiesiogiai kovinėje zonoje”, – apie greitąjį „Wagner” naujokų kursą pasakojo Ukrainos ginkluotųjų pajėgų Generalinis štabas.

Kaip pranešė OBOZREVATEL, vasario 13 d. Ukrainos nacionalinės gvardijos kariai netoli Bachmuto numušė Rusijos bombonešį Su-24. Paskui Rusijos laivą gynėjai pasiuntė tą patį lėktuvą, kuriuo „Wagner” PMC įkūrėjas Jevhenas Prigožinas metė iššūkį „dvikovai” Ukrainos prezidentui Volodymyrui Zelenskiui.

2.8 11 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
105 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Zelenskis nutekės į kanalizacijos vamzdį

Pagoglinkit – “Зеленскому предрекли свержение в случае потери Артемовска”. https://lenta.ru/news/2023/02/14/zelensky_soskin/ 
Экс-советник Кучмы Олег Соскин: в случае потери Артемовска Зеленского могут свергнуть. Он напомнил, что в Артемовске сейчас находятся тысячи солдат ВСУ, и, если они попадут в окружение, президент не сможет легко выйти из ситуации. «Его ждет просто аутодафе (публичное сожжение еретиков в средние века) вместе с [главой офиса президента Андреем] Ермаком и [главкомом ВСУ Валерием] Залужным, причем очень быстро», — считает Соскин.

Mažai kas žino

kad galima nusifotografuoti su zelenskiu, o zelenskis tai beždžionė aprengta zelenskio bliuzonu, kaina 5$, tecaso zoologijos sodas

Vidmantas

Ukraina buvo su kaupu prifarširuota NATO ginkluotės, ir kaip tas padėjo ukrainiečių saugumui? Rusai visus tuos ginklus išdaužė, rezultate, – nei ginklų, nei armijos, nei valstybės!

Pamastymas

…proto varguoli,iki 14m.Ukraina is natu negavo nie ko.Po ilgu disputu pradejo gauti dziavelinus…..Ka cia sapalioji,glusiau…Da i daba viska gauna saukstelio dozem is tu susiktu vakaru.Kiek javai duoda,tiek,be ju butu sakes.

jo jo

Jei pas natovcus taip viskas gerai, tai kam tada nato kelia procentus nuo BVP karo reikmėms!

Su Valentino diena, ukrainietės!

Ukrainiečiai negali nupirkti gėlių ir pasveikinti savo merginų, nes bijo užeiti į gėlių parduotuves, prie kurių nuolat budi kariškiai su mobilizacijos šaukimais į armiją rankose :)))

Pamastymas

…kokiu da pasaku pasexi,kvaiseli..

Hmm

Ukrus gatvėje gaudo, guldo, sumuša, uždeda antrankius ir į mėsmalę kiša, pilna youtubeje vsizdų, su greitąja gaudo juos, taip blogai pas juos :)))))

Pamastymas

…’vsizdu’…tau jau tikrai ne kas,net grebliai nebesilanksto,xa xa xa

Britų žvalgyba praneša

Pagoglinkit – “Britų žvalgyba: „Wagner“ kovotojai pasistūmėjo į priekį Bachmuto apylinkėse”. 
Rusijos samdinių grupuotė „Wagner“ per pastarąsias tris dienas beveik neabejotinai pasistūmėjo į priekį šiauriau Ukrainos Bachmuto miesto (Donecko sritis). Tai savo naujausioje, antradienį paskelbtoje žvalgybos duomenų suvestinėje pareiškė Jungtinės Karalystės (JK) gynybos ministerija.
Kaip rašoma suvestinėje, Rusijos pajėgos šiuo metu taip pat sėkmingai vykdo puolimą vadinamajame Kreminos–Svatovės sektoriuje Luhansko srityje.

Pamastymas

…per tris dienas jau pasieks Lamansa,da per tris nukareus amerikonus,da per tris kitajui galas…

Ukrosvinų nuostoliai stebina

Telegram kanale Karas_Z pranešama, jog praėjusiam savaitgaliui ukrosvinų užmuštų 285 000, sunkiai sužeistų (neteko kūno dalies) 465 000, viso mažiausiai 750 000 artimų žydšaudžių Benderos ir Šukevičiaus palikuonių Ukrainoje jau pas arba netoli savo idealų. O jei pavyks tai ir Adolfą Hitlerį ten pamatys savo kompanijoje, juk verta buvo dėl to gyvent, pridurkams.

Kalbėkim atvirai

Nesuprantu, kodėl tautiniame agitprope darbuojasi vieni kvailiai, lyg nebūtų galima patikrinti jų pateikiamos pašvinkusios infos. Aišku, galima parašyti, kad, pavyzdžiui, ir rusai per dieną netenka ir 500, iur 10000 karių, tačiau nuo to, realybėje niekas nesikeis. O realybė yra tokia, – NATO yra atvirai įklimpus į karą su RF, ir dabar nebežino kaip iš to karo išeiti. Juk RF „laimėti negali”… 🙂 P.S. Duomenis apie nuostolius Ukrainoje pateikė ir turkai, ir Izraelis. 18:1. Ir tai prieš kelių anstesnių savaičių duomenis. Rusai kariauja į vienus vartus. Todėl dėl realybės, defektuotų vaikučių labai jaudinti nereikia, – gyvenant atsimerkus, gerokai padidėja įdiegto mąstymo šablono irimo procesas, kas garantuotai turės pasekmių psichikai…

Romas/Dzukas

Lietuvoje klesti auksciausio lygio sizofrenija. Apie melo lygi, net nesneku – visiskas dugnas.

ahą

šizofrenijos pandemija

Pamastymas

…meldziu,nekalbek taip atvirai,man baisu…

Tadas Bytautas

Jo, reikalas rimtas ten vyksta. Pradžioje karo jie turėjo 700 000 kareivių ir 300 000 tetitorinės gynybos “partizanų” …paskui dar nesibaigiančių mobilizacijų krūvą ir dabar jau gatvėse gaudo…

Pamastymas

..kacapai jau ispleskino simta milijardu bilijonu trilijonu ukru.Liko vienas Zelia,bet anas nemirtingas zydas,tai labai acisaudo…Bet per tris dienas riuzzzkei surauks antakius ir bus riuzzkas myras,anje,tupycos…..

Bet

Šakės ateina haholams, o iš pasakos ir konservams su liberastais.

jo jo

Lietuva prisidęjo prie Nord Stream susprogdinimo. Teks atsakyti.

Pamastymas

..pingvine,pirmakart tu acpejai.Cia senolis su gelltonuoju vadalazu plaktuku sudauze vamzdi….

???!!!

,,acpejai,,!!! Ar bent 4 klases esi baiges,vatini srutmauki?Cia gal nuo acto gerimo tau tas ,,acpejas,,?Geda,kad lietuviu kalbos nemoki,berasti,o ,mat,dar toks kitus nori mokyti,,,!!!

jo jo

jo jo 2023-02-15 10:02, kokiu tikslu naudoji mano niką?

yell…Z.O.V.marine

įvertinant daugelio minimą ultrašizofreniją ir debiliausią melą, pakeitusius deguonį lansbergidėje, t.y artimiausioje šizoukropijai nacistinėje šiknaskylėje, tikroji žuvusių statistika yra daugiau nei atvirkščia, su tendencija vis labiau atvirkštėti 🙂 – t.y. suvidurkinti dušimtiniai ir neatstatomi šizoukropų nuostoliai per parą yra 300-400 ribose, o santykis su rusijos nuostoliais yra 20:1, jucdantis link 25:1 …, – liūdna, tragiška, absurdiška, bet ukronacinės “mėsos“ kokybė prastėja, o motyvacija kariauti menksta su kiekviena nauja mobilizacijos banga …, – bet ši informacija lansbergidės veršiams, įskaitant veršius valdžiagyvius ir propagand0nus yra visiškai beprasmė :))))

Pamastymas

…isgellltes varguolli povandenininke,prigalvotum ka nors juokingesnio,ar ka…..Tavo uzkalbejimai bais vargina savo nykumu.Prasytume ko nors linksmesnio,daugiau ismones/kreatyvo/…

stasys

kur skaitei ? ria.rūūūūū matyt :)))

Visiškas dugnas

Pagoglinkit – “Politico“: JAV Ukrainai neperduos ilgojo nuotolio ATACMS raketų, nes jų turi per mažai” .

Kur tau

Pasaulio teroristui Nr.1, tam aplinkoje nebesiorentuojančiam seneliui Bidonui pačiam raketos reikalingos – dabar jis jau su marsiečiais kovoja, “neatpažįstamus” skraidančius objektus numušinėja…

Juokiuosi garsu

Tai kad čia jį senuką kiniečiai trolina kasdien po aerostatą pasiųsdami !…

Pamastymas

…taip tu ivardinai savo bezdejima…

Pamastymas

…paskaitykit l.diena….isgirsit ko negirdeje….

Su artėjančia

Vasario 16-ąja! Saugokite savo vaikus!!!

Pamastymas

..saugokites savo vaiku,ypac,jei pamatote ateinant su rogutem…

Pamastymas

p.s. o jei da anys koncervatoriai satanistai,tai fsio,nebeistruksit…

vladas lukosevicius

30 metelių buvom mulkinami , apvaginėjami , skurdinami ir tremiami …. O dabar dar žyderos Lanzbergio anūkai – spaliukai pradėjo barškinti Šunaujos vaikučius … Na jokio pasitikėjimo valstybe neliko … O dar Senis Ožys – Pedofilų partijos vadas kviečia po balkonėliu ryt ateiti ir garsiai bliauti: ačiū ačiū …

Konservatorius lygu

Pedofilas lygu pederastas.

Pamastymas

…reik klykt…..u xa dzy …v myr innoi…

Eisime, dalyvausime

Skanduosime po balkonėliu, pedofilai, pedofilai…

vladas lukosevicius

POLICAJAI ispėja , neatidarinėkite durų…. Būkite budrūs ir atsargūs , TS-LGBT partija prisidengdama polit reklama vaikšto po butus ir agituoja balsuoti už juos per savivaldybių rinkimus. Tik isileisite į namus iškarto išbarškins jus , jūsų vaikučius ir visus naminius gyvūnus .

Pamastymas

…cia da baikis….anys prie seimininku da ir patys save issibarskins,kad butu itikinamiau.Po to jau galima uz juos ir prabalsuot…

stasys

labai panašu kad xuilo orlku ordos baigia išsikvėpti . Čia toks ir klausimas kas pirmiau suspės , Ukrainiečiai paruošti naujus rezervus su naujai gauna karine pagalba , ar vystyk orkai suspės užgrobti didesne Ukrainos teritorija kas labai apsunkins Ukrainiečiams jas susigražinti . Geras klasimas apmastymams .

Mąstyk, mąstyk…

SVAJOKLI…..

Pamastymas

…tu,varguoli,mastyt negali.Smegenai tai tiu tiu…pragerti arba neuzsimezge apskritai,nuo iskritimo galva i asfalta….

Geras

Patiko kai litwa atidavė ukrams brangenybę muziejine kažkokia priešlėktuvinę su keturiais ratais bet ekologišką prie atklių kabinamą

Klaidos atitaisymas

…ekologišką prie arklių kabinamą…

Pamastymas

..savo idiotizmo nebeatitaisysi,buvai ‘atkliu’,toks ir paliksi….atkly,ihaha

Panašu

Liekam basi ir pliki.

Pamastymas

…tu esi ekologiskas ‘atklys’,kitaip tariant,ekologiskai naudingas idiotas kacapams.

stasys

xuilo į fronta veža 1946 metu haubicas ir nieko , neraudonuoja. Manau musiškiai labai gerai viska įvertino .

Ha ha ha!

Ukrai beiššauna 5 000 artilerijos sviedinių per dieną, o nebe 10 000 kaip buvo, o rusų artilerija iššauna 10 kartų daugiau per dieną

stasys

eik miegoti puskvaily . 🙂

Pamastymas

…anas savo sviedinius saudo po kaldra,o jo boba miega su protivogazu.I sviediniu salves atsako rukopasnu boju,pasitelkdama kocela,o tas vis skaiciuoja savo svaigiuosius snariadus,vyksta zutbutine kova…

Diedas

Dva debila, eto sila.

stasys

a dieda nietu xriena .

stasys

xuilo satrapai verkia kad Ukrainoje mobilizacija vykdoma ne sovietinės propagandos rėmuose, kai visi plėšosį marškinius verždamiesi nukepti viena kita orką . 🙂 truputi juokučio youtube.com/watch?v=lt9bJK5NK28

Ką čia kliedi?

Tvartelio šūdas yra tavo pasaulis. Sėdėk ir nečirškėk.

Pamastymas

..sudas esi tu,bo garantuoju,esi dolbanas uzingridas lansbletkistas.

Viktoras

Jei NATO žinotų, kad galima laimęti karą, jie nusiųstų visą savo ginkluotę ir nedelstų, bet jie puikiai supranta kad Ukrainai&Co (NATO) laimėti prieš Rusiją be šansų ir dabar tempia laiką, paleido cirką su Tankais, kalbama apie kelis šimtus tankų geriausiu atveju metų laikotarpyje, kai Ukraina prieš metus turėjo 2000+ tankų ir vėliau gavo iš Lenkijos ir kt.šalių ~1000 sovietinių tankų ir viskas išgaravo. Kaput Ukrainai!

Šiaip

Europa ne padeda Ukrainai, o stumia ją į pražūtį…

Pamastymas

…cia otricatielnaja pomosc,duoda ir duoda tu ginklu,svolaciai…..Gaila,kad mazokai..

Pamastymas

..man bais imponuoja tavo rasymas ‘tankas’ didziaja raide.Tu,matyt,labai gerbi TAAAAANKUS,idijote.Mama vaikystej tranke uz koju paemus i sienos kampa…

nuu

Kai 2 kartus iš eilės parašai, smagiau tau?

Pamastymas

…antilope gnuu,zinoma smagiau…

Bandera kaput

Visa tai įrodo, kad pagrindinis jankių ir es akcentas buvo dėtas ant Maidano, manė, kad po 13 000 sankcijų Rusijos ekonomika žlugs ir liaudis sukils, bet rusai ramiai nuėjo daužyti banderų. Bandera kaput.

Pamastymas

pucyyyyn xaxbat,xa xa xa…

Putinas

Labas, DURNIAU…

Pamastymas

…putine,o salia palatoj tupi napoleonas ir stalinas,turbut.Perduok privieta,xa xa xa…Jei tik tavo rankeles ne uz nugaros,rankovese.Gerk vaistus ir bus xoroso…

Dar kiek luktelk, tamsta

Ateis diena, kada zmones gydys nuo Pfaizerio skiepu pridarytos zalos…

Pamastymas

..tau jau tas pf krito ant smegenu,matyt.As tai nesibadziau,man vienodai.Uzjauciu,kas negalejo issisukt.O SIAIP,pritariu,kasdien krenta sveiki zmones kaip muses.

Algirdas

Kieti tie ruseliai, visą Europos ginkluotę baigia permalt toj xaxliandijoj

Pamastymas

..kieti tie russskelei savo lavooonais,oi,kieti.Mu svajyx niebrasajiem….,gerai vakar Nevzorovas is to saipesi….brasajiem viezdie,gdie vozmozno..

Smagu! Dar 190 ukronacių tapo trąšomis

Pagoglinkit – “На Донецком направлении уничтожили до 190 солдат ВСУ”.
https://ria.ru/20230215/napravlenie-1852175739.html
Минобороны: на Донецком направлении российские силы уничтожили до 190 украинских военных, две боевые машины пехоты, один бронетранспортер, три автомобиля, гаубица „Мста-Б” и артиллерийская система М777 производства США.

Tirs teroristus jankius

Pagoglinkit – “Лавров анонсировал заседание Совбеза ООН по взрывам на „Северных потоках”.
https://ria.ru/20230215/potoki-1852146324.html
Россия запросила специальное заседание Совбеза ООН, чтобы потребовать расследования взрывов на трубопроводах „Северный поток” и „Северный поток — 2”, заявил глава МИД Сергей Лавров.

ahą

gręš bidone skylę

Surovikinas siunčia ukrams sveikinimo “atvirutes”

Pagoglinkit – “Украинские СМИ сообщили о взрывах в Киевской области”. https://ria.ru/20230215/vzryv-1852176423.html

A tai Zelenskis

Donecką jau paėmė, ar dar ne?

Rusai pradeda ir laimi

Pagoglinkit – “Российские военные за сутки поразили 87 артиллерийских подразделений ВСУ”.
https://ria.ru/20230215/spetsoperatsiya-1852182004.html

Vadimas iš Norvegijos

Man smalsu ar Lietuva prisidės prie Ukrainos atstatymo kai ji pasiduos Rusijai???

Nu jo…

Eurostato duomenys, apie ubagų skaičių Lietuvoje, visokioms armonaitėms neduos išp*sti smegenų auditorijai: „…Labas rytas, Lietuva, vienaragių žeme!… 33procentai ubagų – dar tikrai ne galas… „…

Pamastymas

..ziurek,kad kas smalsios nosies nepriznybtu…

Prašalietis

Ką galėtų reikšti vietoje Locked-Šmocked „Veidaknygės” „informacijų”- zsu.gov.ua ; war.obozrevatel.com…. „informacijos”????? Nejaugi Ukrainoje, iš kurios dar prieš kelis mėnesius „,prisigrobę iš turtingų chalopų panešiotų fotelių, sofų, šaldytuvų, tarybinių laikų špižinių keptuvių….,namo pabėgo orkai su xuilo”, reikalai „ne kokie”. Ankstesniame Ramštaine nutarta tiekti Ukrainai tankus, vakarykščiame Ramštaine Ukrainos gynybos ministras Zalužnas visiems demonstravo savo dekoratyvinę nosinę su į Ukrainą atskrendančio naikintuvo F16 atvaizdu, JAV ir NATO paskelbus pažadus, kad Ukrainai bus tiekiama šaudmenų ir visko ko reikia kiek tik prireiks…, vistiek reikalai yra „vamzdis”… Nejaugi pats Navys, Sėjūnas su visu „visuomenės informacinio saugumo” specnazų, ginklanešių, kaptiorščikų (amunicijos sandėliukų vedėjai-sandėlininkai) kontingentu, visi nuvyko su „sala ukrini” tiesiogiai padėti Ukrainos „ukrams” Donbase duoti „ruskiui garo”, tuo pačiu apginti Lietuvos, JAV ir viso vakarų… Skaityti daugiau »

Jau ir Blinkenas suprato į kokį karo mėšlą įlipo

Skaitykite – “Jei Rusija laimės, ji “atvers Pandoros skrynią”- Blinkenas įspėjo apie kitus Putino karus”.
https://www.tv3.lt/naujiena/uzsienis/karas-ukrainoje-jei-rusija-laimes-ji-atvers-pandoros-skrynia-blinkenas-ispejo-apie-naujus-putino-karus-n1218467?priority=2

Karas ir taika

Vakarams baigiasi amunicija,ištuštėjo sandėliai.JAV nebeduoda Ukrainai „jevelin” prieštankinių ginklų dėl jų trūkumo.
Sky news https://youtu.be/EkyAW9hWL2I

Nevykim Dievo į medį

Ką jums blogo padarė šita pavėpla mūsų valdzia? Dalino ES pinigus, duotus pabėgeliams, kovidui ar Haimersams pirkti, privatizavo elektrą, persiuntė ginklus Ukrainai? Ir ką? Vėliavėles iškabino- vaivorykštines, ukrainietiškas, vienodų lyčių ,meilę legalizavo ar tas kanapės prastūmė? Su Kinija supykdė? Taigi vistiek dar esame. Ot kai ateis kas griežtai įsakymus vykdo (pradedant įsakymu 240 arklių jėga išboginti iš namų rėkianti vaiką nes tokios jau pareigos- tvirtai įvykdyti įsakymus, darbas toksai, todėl asmeninės kaltės čia nėra) va tada šituos valdančiuosius – taip vis nesiryžtančius iškasti kirvį karui prieš Rusija ant Lietuvos teritorijos – tada juos atsiminsim kaip angelus, kurių neišsaugojome.

Nu jo…

Dievas jau senokai į medį įvarytas. Dabar visi „nusipelnuisieji” tik laukia, užgniaužę kvapą, kas bus toliau.

NETIKėT

„KONTAKTAS”. Žmogai niekuom netiki tai „spaus” ateiviais. Netikėkit.

Aš tai girdėjau

tik Ukrainos PEREMOGAS , paskutine kur Soledarą prarado ukrai, bet gindami paaukojo pagal rusus 25 000 žuvusiais ir sužeistais, dabar panasi situacija ties BACHMUTU ir UGLEDARU, o kad pas rusus baigėsi raketos žinojom iš LT spaudos priš pusę metų, o kad boba agurkų slojikais numušė rusų droną, kad čigonai pavogė rusų tanką,…tik viena aišku, liejasi VIENOS SLAVŲ TAUTOS, jiems vadovauja žydai Zelenskij ir Putin (berods Šalomov pagal motiną).

Geras indėnas, miręs indėnas

Geras chocholas, miręs chocholas.

Vaidotas

Ginklai Ukrainai – tai atsiprašant poch*i.
Svarbiausia išardyti pedofilų klaną Lietuvoje.
Va čia problema.

Ha ha ha!

Apie Vakarų nusikaltėlius senuką Baidenuką davusį įsakymą sukelti amžiaus ekologinę katastrofą susprogdinant dujotiekį žiūrėkite YouTube 60

Visi kas palaikot Ukrainą

SIŲSKIT savo dukras padėti į Ukrainą kariams pakelti jų kovinę dvasią.
VIS geriau nei jūsų dukros duosis su Lietuvos narkomanais ir taps prostitutėmis.

Karo propoganda liejasi laisvai

Jei užjūrio dėdė pasakė, kad reikia stot į šūdą, tai visi ir lipam 🙂

Diedas

Haholai uždraudė švęst kovo 8, gegužės 1

anekdotas

Susitiko du chacholai,vienas kitam giriasi kad atkeršijo maskoliams: -prišikau raudonojoje aikštėje. -ir tavęs neareštavo? -tai aš patyliukais, Į KELNES. 

ruskių visi nekenčia

Pagoglinkit – ruskių visi nekenčia. Nes tai banditai.

Pamastymas

..da i kaip,tai gamtos isdaiga…

jo jo

Greitai tam ruskiui batus valysit.
Ir labai pyksite, kad neleis jums rusas tūsintis per rudąją, europietiškai :))))

jo jo

jo jo 2023-02-15 22:19, kodėl naudoji mano niką?

Pamastymas

…susitiko du pingvinai…ir suprato,kad ju bendras teeeetius yra pingvinas xui lo.

Palangos Juzė

Vai kodėl nieko nesigirdi apie tai, kur belaksto Tapino bairaktars?
Negi paskiau nieko nesužinosime ir apie tai, kiek skeltanagių dronų užpelengavo izraelietiškas radaras?

Dar 200 ukronacių pasiuntė pas Abraomą

Pagoglinkit – “Спецоперация, 15 февраля: ВС России уничтожили около 200 боевиков ВСУ”. https://ria.ru/20230215/spetsoperatsiya-1852287535.html
Минобороны России сообщило в среду, что на донецком направлении уничтожены около двух сотен украинских военных и несколько единиц техники, среди которых американская гаубица M777.

Pamastymas

…tavo jabalnykas yra bhweeeeee…

Tuštybių mugė

Pagoglinkit – “Американский полковник высмеял надежды Пентагона на весенний план Украины”. https://ria.ru/20230215/nato-1852288774.html
Американский полковник Дуглас Макгрегор в интервью ютуб-каналу Judging Freedom назвал бессмысленным призыв шефа Пентагона Ллойда Остина нарастить поставки вооружений Украине.
„У нас просто нет боеприпасов для отправки. Мы достигли предела, наши собственные запасы быстро подходят к концу”, — отметил Макгрегор.

Pamastymas

..eik miegot,pilnybiu muge.Tas makgregoras nuo senatves pavarges senolis,ka cia kaisioji,priekvaili..

105
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top