Karas Ukrainoje. Trys šimtai septyniasdešimt pirmoji (Kovo 1 diena)

Ukrainiečiai pratęsė UAV operacijas prieš agresoriaus pajėgas ir infrastruktūrą. Dronų spiečiumi atakuoti taikiniai Kryme. Rusai skelbia, kad ukrainiečių dronus numušė arba EW (elektroninės kovos) priemonėmis pasodino. Kol kas nematėme šių smūgių rezultatų, tad neatmestina, kad rusų teiginiai gali būti teisingi. Tačiau ties tuo ukrainiečiai nesustojo ir vėl smogė agresoriaus logistikai kritiškai svarbiam oro uostui Yeyesk, esančiam Krasnodaro srityje. Panašu, ukrainiečiai keičia dronų skridimo trajektoriją. Skrenda per Juodosios jūros pusę aplenkiant sausumoje išdėstytas agresoriaus oro stebėjimo ir gynybos priemones.

O dabar apžvelkime situaciją fronte.

Luhansko kryptis

Svatove. Sektoriuje kelinta diena sąlyginė ramybė šiauriniame ir pietiniame flange. Galbūt atsargiai galima teigti, kad agresorius atsisakė sumanymo stumtis iš šiaurės link Kupjansk, o po to atakuoti palei kelią Svatove – Kupjansk. Stebėsime situaciją.

Kremina:

Agresorius vykdo atakas Ploshchanka – Chervonopopivka ruože, siekia išnaudoti vakarykštį nedidelį pasistūmėjimą no mans land. Ukrainiečiai apsigynė.

Rusų atakos nuo Dibrova link Zarichne ir Yampolivka toliau neduoda rezultato. Miškuose į pietvakarius nuo Kremina tęsiasi sunkios pozicinės kautynės.

Lysychansk. Rusai suaktyvino atakas šiaurės rytinėse Bilohorivka prieigose. Šių veiksmų priežastis tradicinė – padėti savoms pajėgoms kovojančioms Kremina pietvakariuose. Tačiau ukrainiečiai toliau kietai ginasi ir neužleidžia pozicijų.

Donecko kryptis

Bakhmut:

Berhivka – Rozdolivka:

Šiaurinės Bakhmut prieigos. Situacija toliau blogėja. Rusai įsitvirtino Berhivka – Yahidne ruože ir ne tik siekia išplėsti savo placdarmą flanguose, bet ir stumiasi į vakarus Bohdanivka – Khromove link. Mūšiai vyksta šių gyvenviečių prieigose, tad atsitraukimo iš Bakhmut galimybės vis mažėja.

Orichovo Vasilivka – Zeliaznianske – Vasiukivka (link Slavyansk) ir Vasiukivka – Rozdolivka – Vesele (link Syversk) ruožuose ukrainiečiai atmuša agresoriaus lokalias atakas, tačiau gynėjų pajėgos sukaustytos mūšiu ir neturi galimybių manevru paremti savo veiksmų šiaurinėse Bakhmut prieigose.

Bakhmut rytinėse ir pietrytinėse prieigose rusai stumiasi link Bakhmutovka upės, tačiau sklandus ukrainiečių atsitraukimas už šios gynybos linijos, rusų pasistūmėjimo šiaurinėse Bakhmut prieigose kontekste, neatrodo perspektyviai.

Kelyje Kostyantinivka – Chasiv Yar – Bakhmut tęsiasi snukiadaužis į pietus nuo Chasiv Yar. Savo ruožtu agresorius pasistūmėjo Bakhmut pietuose, kas dar labiau pablogina Bakhmut miesto gynėjų padėtį.

Avdiivka – Mariinka. Didelių pasikeitimų nėra, agresorius toliau spaudžia tose pačiose vietose – Avdiivka, Pervomaiske, Mariinka. Prieš kelias dienas okupantai buvo apsidžiaugę, kad po metų mūšių jie rado raktą į Mariinka įtvirtintą rajoną. Ta proga, vakar ir šiandien rusai gavo gerai į knyslę ir retorika vėl grįžo į tradiciškai ne itin entuziastingą lygį.

Vuhledar. Lokalūs susidūrimai pietrytinėse Vuhledar prieigose, ukrainiečiai kantriai naikina agresoriaus pozicijas, radę progą pereidinėja į greitas kontratakas, kažkiek išnaudodami netikėtumo faktorių. Rusų artilerija aktyviai dirba, taip pat jie vykdo atakas manevriniais vienetais, tačiau motyvacija ir puolamųjų veiksmų intensyvumas gerokai sumenkęs.

Zaporizhia ir Pietų kryptyje be pakitimų.

3.2 6 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
208 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
1877
Pastabus

jo,peremoha..

Ukrosvinų krachas

Pagoglinkit – “Bachmuto gynėja apie pragaru virtusią kovą: priešas toliau eina į priekį, ji stabdyti vis sunkiau”. Bachmutas, nors ir ginamas nežmoniškomis pastangomis bei kaina, vis dėlto slysta iš Ukrainos rankų, kurios, be to, dar tampa plikos. Taip apie padėtį bene karščiausioje šiuo metu Ukrainos fronto vietoje Eltai teigė ten besikaunančių Ukrainos pajėgų atstovai. Jeigu mes norime kaip nors išlaikyti miestą, mums reikia daugiau paramos. Pirmiausia, amunicijos, nes mus jau kamuoja sviedinių badas. O jeigu to nenorime, tai reikia priiminėti kokius nors kitokius sprendimus. Juk plikomis rankomis miestai neišlaikomi“, – Eltai sakė Ukrainos ginkluotųjų pajėgų 93-iosios brigados „Cholodnyj Jar“ atstovė spaudai Iryna Rybakova.  Paklausta apie Ukrainos pajėgų nuostolius, karininkė, suprantama, nenorėjo detaliau atsakyti į šį klausimą, tačiau leido suprasti, kad… Skaityti daugiau »

Remigijus

Rezultate vėl paliks kokie 35 000 ukrosvinų lavonų gulėti mūšio lauke prie BACHMUTO

Pastabus

..lavonas apie lavooonus.Pasikviesk nugelltusi podvodnyka…

Kaput Ukraine!

Herojam piZZZdec!

Pastabus

kaput hetojui kalnieciui…

Pastabus

kraxas tau,kraxabooore

V.TOMKUS

Norit tamstos, ar nenorit, tačiau reikia pripažinti, kad tie chocholai kare yra beviltiški. Ukrainos armijos nebeliko nuo tada, kai rusų kariai dar praėjusių metų balandžio mėnesį sudaužė elitinius “Azov” ukronacių dalinius Mariupolyje. Apgailėtina buvo žiūrėti, kada virš 2 500 nesipraususių apšepusių, alkanų ir apsišikusių azoviečių nacių buvo rusų “išrūkyti” iš “Azovstalio” metalurgijos gamyklos katakombų ir, pagal Zelenskį, sėkmingai “evakavosi” į DLR ir Rusijos kalėjimus.

Šlovė “Wagner” kariams

Pats Ukrainos kariuomenės vadas generolas Valerij Zalužnyj šiandien pripažino, kad Ukrainos armijos kariai prie BACHMUTO yra rusų taktiniame ir operatyviniame apsupime ir praktiškai nebeturi jokios galimybės atsitraukti.

Pastabus

…WRANGLER PABIEDYT..

Laukiu

kada slavaukrainiečiai į Vilnių atveš pirmąjį pamuštą tanką “Leopard” :))))

Geras spjūvis !

Trys taškai :)))

Pastabus

..apsispjovei vel..

Pastabus

ilgai laukes dar palauk…,kol suzaliuos lazda…

Pastabus

..ot pseudodurnius..

Diadia Vasia

O tu neloti negali? Na, tiesiog, kas minutę nesuloti?

Šokiai pokiai estrada

Ei, chocholai, kaip einasi karas, ar daug pergalių pasiekėt????? Pagoglinkit rusiškai, kelintą jau miestą atidavėt???? Platinams skelbimas, kad šiandien Bachmuto centre, kultūros namuose, Rusijos kariškiai organizuoja šokius.

Prigožino kariūnams ir mergoms įėjimas už dyką.

autoriui

Atėjai su eiliniu šūūūdų lagaminėliu, ir tik tiek tesugebėjai prišikt šiandien :))))

Pastabus

jo,nenukonkuruos fiurerio niekaip,…..

BACHMUTE ukronaciai “sumalti į mėsos faršą”!

Pagoglinkit – “Киев потерял до 70 процентов опытных военных в Артемовске, заявили в ДНР”.
https://ria.ru/20230301/poteri-1855187443.html

Киев потерял в районе Артемовска до 70 процентов военных из подготовленных подразделений, заявил советник врио главы ДНР Игорь Кимаковский в эфире Первого канала.

„Они уже потеряли до 70 процентов (личного состава. — Прим. ред.), и их вывели на доукомплектование”, — сказал он.

Кимаковский уточнил, что речь идет именно о подготовленных солдатах. Он отметил, что теперь, если украинское командование и будет направлять дополнительные силы в город, это будут те подразделения, „которые им не важны”. Сейчас, по его словам, в Артемовске остаются несколько тысяч военных, оставленных там Киевом „просто на убой”.

Pastabus

..on skazal,ydytie ,diety,,naxui…

Tadas

Be abejoniu rusai protingesni, nes ju zusta 15-20 kartu maziau. Rusai gina savo šalį ir savo tautiečius Ukrainoje. Dalinai rusai zusta ir uz putina, nes jis to vertas, jis Prezidentas, kuris pakele Rusija nuo kelių. Butent jo deka vystosi svietimas, mokslas, pramone. Butent jo deka buvo sutramdyti oligarchai ir vakaru plesikai. Rusams yra ka prarasti, todel apie 80% palaiko Putina. O uz ka guldo galvas Kijevo kariunai, gal papasakosite? Is tiesu, zusta tik tie, kas neturi galimybes pabegti ir priversti, kad issaugoti artimus nuo represiju, kad negauti kulka i nugara ir t.t. Esant galimybei, vieni bega, kiti pasiduoda. Bega ir samdiniai. Atsisake kariauti uz Kijeva Mozart Group. Ju stegejas ir vadas pulkininkas Andrew Milburn apkaltino Ze gauja zudynemis samdiniu is… Skaityti daugiau »

Kukis

Vania . Tu neadekvatus !!

Pastabus

..ne,jis cia po kanaaapiu…

Kukis

Ruskyne mobilizacija. Tuo tarpu kremliaus vatinkos aiskina kad ruskeliai laimi. Absurdas !!! Viskas kaip sake Prezidentas Landsbergis. Kontora dirba ..

Regimantas

Qrwa, kaip tu nusibodai, nusmurgėli, su savo beverčiu kiauksėjimu, juk net pats nesuvoki, ką čia vėbleni. P*sk na*ui iš čia, debile

Kukis

Nusiramink jemelia . tau nebe daud liko .,.,.,.

labas

durniau

Pastabus

…taigi vakar buvai romka,debile,vis savo varda uzmirsti,bote tusciaviduris.Pyzdink pats,ikyrejo tavo trolinimas,qurwa tu qurwa jibannas.

Diadia Vasia

Gav gav gav gav…… Pyst iš lazdos – aūūū aūūū, ajajajajaj!

Pastabus

..i vieta,i cirka,vaska,psol von…

Pragmatiškai

Berlynas savo rusišką tanką atidavė Nyderlandams, po to kai nesugebėjo jo apsaugoti nuo gėlių antplūdžio. Atiduokite olandams ir vilniškį, jie raudonų rožių gal tiek neturės, apart tulpių.. Nervavimasis ir stresas (dėl kažkokio tanko) kelia insuliną organizme, o tai gali sukelti diabetą. Rekomenduoju geriau žiūrėti daktaro Eriko Bergo paskaitas YouTube.

ALGIRDAS

Gerai tamstos pasakyta. Butu dar geriau, jeigu butumėt uzsimines apie svarbiausią, jog landzbeginiu liberastu ir kuproto jo Ozio Vyckos nedadaryto Anuko Small Dick Energy titanisku pastangu deka, dėl jo nuolatinio puolimo ant Baltarusijos, Rusijos ir Kinijos, iš Kinijos zemelapiu isnyko pati Lietuva. Gi, kas del tanko Katedros aiksteje, tai viskas jau buvo. Dr. Gebelso deka, pirmi, pamusta tarybiny tanka KV-2 y Berlyna dar 1942 atvilko Vokietijos naciai. 1945ais Berlynas jau buvo pilnas piktu T-34tu o „parodu” myletojai ir organizatoriai, nuteisti ir pakarti. Jeigu tiketi, kad istorija sukasi ratu, tai banderovcams ir landzberginiams naciams ir TS-LGBTpistams kankintis liko ne tiek ir daug…

Pastabus

…i snytsa mnie trava u dooooma…tobis,marixuana…..

Diadia Vasia

Von na*ui, šunie!

Niekaip negaliu pamiršt praeito straipsnio foto

Ukrosvinas, prieš mūšį prie BACHMUTO rūkantis paskutinę savo gyvenime cigaretę.

Nėra Ukrainos, kaip subjekto

Manau, kad jau laikas suprasti, kokie iš tikrųjų Kinijos ir Rusijos santykiai, kad neatsitiktinis šis Baltarusijos prezidento Aleksandro Lukašenko vizitas į Kiniją, priėmimas, išskirtinai demonstruojant aukščiausią pagarbą Baltarusijos prezidentui.

Ir kaip visa tai suderinta! A. Lukašnekos vizitas vyksta iškart po Kinijos JTO pasiūlyto Taikos plano dėl Ukrainos.

Beje, Kinijos siūlyme nėra Ukrainos, kaip subjekto – Kinija atvirai diplomatiškai ir rytietiškai demonstruoja, kad Ukraina čia nieko nesprendžia!

https://ekspertai.eu/kinijos-siulyme-nera-ukrainoskaip-subjekto108387/

Ta proga

Norėčiau atkreipti Jūsų, mielieji, dėmesį į tai, kad Ukrainos Prezidentas V. Zelenskis nė karto nesusitiko su Lietuvos valdžios „pripažinta“ Baltarusijos „Prezidente“ Svetlana Tichanovskaja. Manau, kad dėl to, jog neužsidarytų sau durų deryboms per A. Lukašenko.

Pastabus

duraaakas…

Diadia Vasia

Gav gav au au au…..

Pastabus

…pasol von,sunpalaiki,as tau,budon…

Smalsutis

O kaip ten Pizdiivkos ir Bibiivkos linijoje?

Pastabus

…neziniuk,o jei pizdivkos tau duoti,a….

Diadia Vasia

Oho, koks kietas jorkšyro nusmurgėlis. Ar bantuką šiandien įrišo? Kiau kiau kiau…..

Pastabus

…gulet,vaska,balsa….oi geras sabaka,balsa…

Diedas

Paskaitau vatos komentarus.
Šitaip „sėkmingai” kovojant ištisus metus, jie turėjo klozetus vogt jau kur nors Paryžiuje ar Londone.
O realybėj?
O dabar ftaraja armija mira mušasi dėl kažkokio Zarasų dydžio miestelio, kurio užėmimą norėtų parodyt kaip pergalę kare.

Pastabus

..ot botai vaaaaro…sedi keli sulinke,spoguoti seskai ir kad vaaaro savo bezdalus uz kelis sidabrinius,net ne 30.Tik fantaaazijos neturi,vis ta pati pastina,gi galvoj ‘kralikai pisas’….Eikit,sudagalviai,nachui,nusibodot jus man,kakiai….bhweeeeeee,xa xa xa..

saugok

gerai saugok klozetą, nes ateis putinas ir pavogs

Pastabus

…TU,KRALIKAJOOOOBE,DA MAN POTERIAUSI,PSOL VON,KRAXABORE UTELETAS…

Diadia Vasia

Negalvojau, kad šunes gali būti triušesmegeniai. Bet, pasirodo, būna. Au au au au…….

Diadia Vasia

Kiau kiau kiau….. Nelok tiek, paspringsi.

Pastabus

…nea,tau gerai iseina,cirke isdresaaavo,balsa,vaska…

VadImas iš Norvegijos - dabar BACHMUTE

Ei, banderos, kas jūsų fronte naujo????
Kur jūsų PEREMOGOS mūšio lauke???
Seniai beskaičiau.
Kada pagaliau išmuš ta “Krymo valanda””?
Kada imsit Donecką???
Ar Mariupolį jau išvadavot?

kas kas?

putinas klozetus vagia

atvaro

atvaro su tanku ir pavagia klozetą, paskui reikia gaudyt ir atimt

kas kas?

a nematai kad karas dėl klozetų vyksta?

nu panašu

prie katedros stovi klozetas sveikut sveikutėlis ir šalia sumaitotas putino tankas

Diadia Vasia

Ne putino. Iš lenkijos poligonų mokomieji taikiniai. Nurimk.

Singeris

Žydšaudžiai – bandera šaukia: pomogite! Fashistai stimpa kasdien po rusų tankais, važiuosite padėt banderopyderastams! Lanzbergas jumis laimina – pokario banditų anūkus, tremtinius ir pedofilus !

Geras

Čia tuo parašymu kaip šlapiu skuduru Ožiui per snukį.

Senas Ožys

labiausiai apgailestauja, kad Rusija turi KGB archyvų originalus :))))

Pastabus

..suuuudsnuki,tai sudas taip priskreeeto,kad nebenusigraaaaaamdo,xa xa xa…

kiba

kiba putinas klozetą pavogė?

Pastabus

jo,anas ciumodanan nebeuztaiko…

Diadia Vasia

Au au..

Pastabus

..prie kojos,vaska,sedet,balsa…..

Diadia Vasia

Gav gav gav au au au kiau kiau kiau….

Pastabus

…ai da maladiec,geras suniukas,geeeras….

Prašalietis

Rašinėję „žinias” iš Ukrainos frontų Locked-Šmocked „visuomenės informavimo saugumo specnazai” , pabėgusiems rusams „pasidėjus namuose prisigrobtus iš turtingų Ukrainos chalopų panešiotus fotelius, sofas, šaldytuvus, špižines tarybinių laikų keptuves… ir vėl sugrįžus” į Ukrainą dar pakariauti, Navys su Sėjūnu su visa Locked-Šmocked „Š..skyle” nežnoma kryptimi pradingo… O „autorius Tiesos.Lt” Karas Ukrainoje. Trys šimtai septyniasdešimt pirmoji (Kovo 1 diena) „patriotiškai” rašo taip, kad Vilniuje demonstruojamas sudegintas rusų tankas ir „didžiausiam patriotiniam” runkeliui sukelia ne „patriotinį sala ukraini, geroja sala”, bet nežinomybę, JAV su visu NATO (viso 50 valstybių) remiamos Ukrainos pergalės prieš Rusiją labai jau abejotina tikimybe. Juo labiau, kad Rusijos „propagandistai” esantys Bachmuto fronte jau pasakoja, kad nustebo taip greitai pamatę Vokietijos Leopardus fronto linijoje ir demonstruoja vieno pamušto Leopardo nuotrauką… Skaityti daugiau »

ją ją

montažas, leopardų dar nėra

Pastabus

…nu kam tie leopaaardai,gi turim vaska..

Xoxolams xana

BACHMUTAS (Avdejevka), miestas supamas realiai, neužilgo, jei tai tęsis ukrainiečiams lieka paskutinis šansas vėl bandyti SU PEREMOGA PALIKTI MIESTĄ, kaip visai neseniai Soledarą, kur buvo NUTYLĖTAS UKRAINOS ARMIJOS BĖGIMAS, paliekant arti 25 000 karių žuvusiais.

Pagoglinkit, klumpiai

Rusijos „propagandistai” esantys Bachmuto fronte jau pasakoja, kad nustebo taip greitai pamatę Vokietijos Leopardus fronto linijoje ir demonstruoja vieno pamušto Leopardo nuotrauką su nuplėštu tanko bokštu. Kitą Leopardą įstrigusį į purvyną Vagneriečiai užgrobė sveiką su visu šaudmenų komplektu ir tanko lenkų ekipažu. Su įbesta Rusijos vėliava pusiau nuskendusį demonstruoja savo nuotraukoje…. 

Pastabus

…cia kaip apie subombintus himersus…xa xa xa.

Aūūūū…

Ei, chocholai, kur jūsų pergalės iš fronto linijos??? Aūūūū… Pasiilgome pasakų…

Žvengiu susiriesdamas

Xoxolų peremogos:

  1. prarado 25% teritorijos.
  2. prarado 0,5 milijono karių.
  3. prarado virš 25 milijonų gyventojų.
  4. prarado virš 50% šalies energetikos infrastruktūros.
  5. prarado 40% šalies BVP.
  6. sėdi be elektros.
  7. sėdi be šilumos.
  8. sėdi be vandens.
  9. sėdi be kanalizacijos.
  10. sėdi praktiškai be maisto…

Gal dar pavardinti?

Vadimas iš Norvegijos - dabar BACHMUTE

Nueikite į Telegram kanalą uk_xoxol ir pamatysite kaip ukrofašistų lavonai mėtosi po laukus… Įspėjimas, tik stiprių nervų žmonėms.

Pastabus

kaip sekasi silkes darinet norgej,ablauke…

Diadia Vasia

Kiau kiau kiau kiau…..

Pastabus

…i buda,vaska,i vieta,gulet,as tau…

ALEKSAS

Konkolai teritorijos prarado ne 25%, o 75%, nes Ukrainos žemę masiškai supirkinėja užsieniečiai. Tuos 25% teritorijos Rusijai pavyko išgelbėti.

Pastabus

tu jau seniai praradai raaaazuma,utele…

Diadia Vasia

Gav gav gav gav gav gav…. Eik, šunie, neerzink.

Pastabus

…fu,vaska,fu…

Pastabus

maklaudai,eik darytis veido patempimo,xa xa xa

Pastabus

..dostatocno….,laukiam.Turet zaptriuuuusus.

Pastabus

..durniau,pasiklyyyydai tarp kitu savo durniu,ko cia uuuuubauji…

Diadia Vasia

Au au au au au….. P*sk iš čia, dvarniaška.

Pastabus

…geeeras,vaska,geeeras…

Pastabus

…vaska,negi cia tu…i vieta,ciu ciu ciu…

SMAGU !

Ukrainos ginkluotųjų pajėgų (VSU) vadas šaukiniu „Madyar“ išplatino Ukrainos kariškių, ginančių Artiomovską (ukrainietiškai pavadinimas – Bakhmutas) vaizdo įrašą, kurį paskelbė Strana.ua kanale „Telegram“.

Pasak vieno iš kariškių, kalbančių tame vaizdo įraše, ukrainiečių karių nuostoliai siekia kuopą ar dvi per dieną, „tik vieną naktį gyvena kuopa“, o per savaitę Ukrainos ginkluotosios pajėgos praranda visą batalioną.

Pastabus

smadu matyt tavo zoppa..

Diadia Vasia

Opa, opa, plika tavo žopa. Oj ne taip pasakiau, p*s tave per žopą.

Man tai patinka praeito straipsnio foto

Ukrosvinas, prieš mūšį prie BACHMUTO rūkantis paskutinę savo gyvenime cigaretę.

Pastabus

..zajiela plastynka,duraliejau…

Diadia Vasia

O tau nezjiela, triušesmegeni?

Pastabus

.nezjiela,vaska,geriau palok,balsa,balsa,sedet…

IŠVADA

Pagal čia rašinėjančių slavaukrainiečių gerbėjų komentarus, galima daryti išvadą, kad didelė krizė yra ištikusi dalbajobų liandsbergių šaiką, nebeturi normalių žmonių savo gretose. vien tik рederastai, pedofilai, vagys, sukčiai, melagiai ir anūkas.

Pastabus

..xujova tavo isvada,glinda..

Diadia Vasia

Kiau kiau kiau kiau… Žinok, priėjau, p*sau iš kerzo, ir nutilo.

Pastabus

..blooogas,vaska,negraziai palojai,fu,vaska,fu,guleeet…

išvadai

respect

Pastabus

..bhweeeeee..

Diadia Vasia

Tik tiek beišvemi? Paslabai.

vladas lukosevicius

Vaikpisių partijos gerbėjai ištikti šoko: ukrosvinų pergalių nei iš tolo nebesigirdi, priversti dalbajobai tuščiai kiauksėti……

ją ją

ir rudžiu drabstytis, nes klozetą pavogė, tai taško kur papuolė ir ant ko papuolė

Pastabus

..ja ja,vladzka tavo liubovnyyykas,abu duodates ar da ir vaiku is Azuoliuko atsitempiat,a,pederastai pedofilai pupuliai,bhweeeee..

Ką tai galėtų reikšti ?

Pamenu, Zelenskiui Washingtone buvo įteikta sulankstyta laidotuvių būdu JAV vėliava.

Pastabus

…bhweeeeeeee..

Diadia Vasia

Au au au au.. Matosi, kad dantų nebeturi, tik loji. Išspyrė kas nors?

Pastabus

..nu da palok,man patinka….

Paskaičiuokime, ponai

KARO pradžioje Ukrainos armiją sudarė 260 tūkst. karių. Mobilizacijų metu pašaukta kariauti nuo 1,5 mln. iki 2,2 mln. žmonių. Dabar, bene, 10-ta Ukrainoje niekaip nesibaigianti mobilizacija paskelbta ir į armiją Zelenskis šaukia net 60mečius “karžygius”senolius, nes nebera kam kariauti. Dar net virš 51 tūkstančio ukrainiečių moterų pašaukta į armiją kariauti.
Tai kur tie visi ukronaciai tada pasidėjo, ar tikrai RUSIJOS ARMIJA JUOS IŠDAUŽĖ??? Tada teisybė kalbama, kad Ukrainos armijos nuostoliai iš tikrųjų yra 0,5 MILIJONO žuvusiais ir dar antra tiek, – mažiausiai apie 1 MILIJONAS ukrų karių yra sužeistų.

Pastabus

…bhweeeeee..

Diadia Vasia

Darais panašus į nup*stą kalę, net nebepaloji normaliai.

Pastabus

…cia tu vienas taip mooooki.Na,balsa,vaska,balsa…

Praeivis

Bus ar nebus Ukraina ateityje, mums nezinoma, bet greičiausiai, kad – NE. Dirbtini dariniai retai isgyvena, ypac kai nori viska ir iskart. Aisku viena – Ze ir Ukraina yra nesuderinami dalykai. Mums reiketu apsispresti, mums rupi Lietuva ar Ukraina. Blaiviai mastantys Lietuvos zmones turetu pastebeti – nerupi Ukraina nei Ze, nei daugumai ukrainieciu.

Pastabus

..bhweeeee..

nuu

Netyčia autobusų stotyje girdžiu, kaip žmogeliai ginčijasi, dėl ko Vilniuje pastatytas tankas. Vieniems atrodo, kad tai yra Ukrainos pagerbimas, kiti užginčijo, kad , matyt, tikriausiai laukiama rusų pareinant, tai ir pastatė iš anksto. Čia valdžiai žinoti, kam tankas stovi….

Pastabus

..nuu aar paats zii nai nai,durake…

Diadia Vasia

Kiau kiau kiau kiau…

Pastabus

…iescio,vaska,balsa,geras vaska,balsa….

Rusai pradeda ir laimi

LRT.lt „ Rusijos karas prieš Ukriną. Zelenskis: rusai užėmė 1877 Ukrainos gyvenvietes“

https://youtu.be/XLMIKjtOCWc

pergalė, pergalė, pergalė Rusijos

Pastabus

..jo,peremoha,peremoha ir dar karta peremoha…

gruzinai

pasirodo protingesni už ukrainiečius, jie Saakašvilį uždarė ir galbūt pasodins, o ukrainiečių banditas žmogžudys Zelenskis vaikšto laisvėje.

Pastabus

..gi pats neturi to proto,ka cia vambryji durnystes…

V.TOMKUS

Yra tik komentatorius su ruda tanga, aplinkui besidrabstantis rudai.
Negerai.
Pasigendu Minedo komentaro.
Šventė sugadinta.

Pastabus

…nieplac,tavarisc tomkau,budiet iescio xu xu xuuuuuuzie…

Diadia Vasia

Au au au au au…..

Pastabus

…geeeraas vaska,geeeras..Sedet,vaska…,prie kojos…Balsa,vaska,balsa…

Ivan Dulin

Pažiūriu BACHMUTO šaudyklos įrašus bei visur besivoliuojančius ukrosvinų lavonus ir gera nuotaika visai dienai garantuota.

Pastabus

…TY NIE PRAV,IVANUSKA DURACIOK,IETO JA,MYXALYC,TIEBIE GAVARIU….

Diadia Vasia

Gav gav kiau kiau……

Pastabus

…cirke ismokai dviem kalbom loti,geeeras,vaska,se mesos….putin xuilo….palok uztai…

Stebintis situaciją

Pagoglinkit – ““В США раскрыли тайные слова Залужного о потерях ВСУ“.
https://lenta.ru/news/2023/02/05/loss/ 
Buvęs Pentagono patarėjas pulkininkas Douglasas McGregoras pranešė, kad vizito JAV metu Ukrainos ginkluotųjų pajėgų vyriausiasis vadas Valerijus Zalužnyj slapta informavo departamento atstovus apie Kijevo nuostolius nuo karinio konflikto pradžios. McGregoras apie tai paskelbė savo „YouTube“ kanale. McGregoras atskleidė detales apie Zalužno vizitą ir paskelbė, jog jis buvo susitikęs su Pentagono vadu Lloydu Ostinu ir generolu Milley, Jungtinio štabo vadų pirmininku. Informatoriai pranešė, kad Ukrainos ginkluotųjų pajėgų vyriausiasis vadas Zalužnas JAV kariškiams pranešė apie 257 tūkst. žuvusius ukrainiečių karius.

yell…Z.O.V.marine

yra ir tiksliau/atsakingiau skaičiuojančių, nei nacikų zbrodo vadas zalužnas :))) – realūs neatstatomi ukrošizikų nuostoliai jau metų pradžioje buvo ženkliai perkopę 300000, – o po bachmuto atsiėmimo bus galima dar rimčiau užsiimti tragiškos statistikos apdeitinimu :(((

Pastabus

…girdejot nugelltusio vadalazo bul bul is siknos….UWAGA,sklinda sieros vandenilis……HAAAAAAAZY……

Pastabus

…stebek nestebejes,rf kaput.

Diadia Vasia

Au au au kiau kiau kiau……

Pastabus

…vaska,do budy…

Tadas Bytautas

Jo, reikalas rimtas ten vyksta. Pradžioje karo ukrainiečiai turėjo 700 000 kareivių ir 300 000 tetitorinės gynybos “partizanų” …paskui dar nesibaigiančių mobilizacijų krūvą ir dabar jau gatvėse su antrankiais gaudo nesugaudo…

Sprendžiant iš

masinių gaudynių po visą Ukrainą ir pasitelkiamų priverstinės mobilizacijos būdų jau galima drąsiai spęsti, kad ukrainiečiai-patriotai, suprantantys šio karo prasmę, baigėsi.

Pastabus

..bhweeeeeee

Diadia Vasia

Seiles nusivalyk, apisiseilėjai.

Jankių palaikymas

Jungtinės Valstijos taip palaiko Ukrainą, kaip ir virvė “palaiko” pakaruoklį.

muilas

virvę muilina

Pastabus

…vieriofke skirta pucyyyyynui.Su muilu ar be,bet bus kybur vybur…..kybos kaip didelis,xa xa xa

Visi supranta

Po Ukrainos sekanti bus Lenkija, po to Baltijos šalys ir pabaigoje -Suomija. Ir Rusija turės saugias savo šalies vakarines sienas.

Nepadės ir NATO

Tas NATO gauna į kaulus net nuo Prigožino zekų

Pastabus

…prrrrrrrrrrrrr..

labas

ligoni

Pastabus

…otstanj,okojannaja hnyyyyda./,,

Pastabus

….prie siemkiu baliaus tau babuska prisapaliojo,ivanuska duraciok…Ji pajuokaaaavo gi….

Romualdas

Baltijos šalys neturi jokios reiksmes, kam jas pulti? Pulti Lenkiją, taip pat, nereikalinga. Lenkijos idiotai valdzioje, tai ne Lenkijos liaudis. Pilnai pakaks sunaikinti logistiką iš Lenkijos į Ukrainą.

Pastabus

…rommmmmma,qurwa,pradedi ikyret su savo inkstimu….

tep tep

užteks putinui atominėmis bombomis apmėtyti lenkiją ir pasibaigs

Į užpakalį !

NATO 5 straipsnis.

Pastabus

..sikant tau is zopos lenda cccrrrrrrr

tep tep

rasa seniai informavo kad niekas negins

Darijus

Įdomu, kiek lietuviukų ginasi nuo rusų užpuolimo Ukrainoje ir kiek iš jų jau po žeme?

Loreta

Prieš kelis mėnesius vienoj LT tv laidoj buvo paminėta apie 500 lietuvių, bėgiojančių Ukrainoje. Gal dabar skaičius pasikeitė, nebeatsiranda norinčių? Gal žinote, ar tie išėję Anapilin buvo garbingai palaidoti su vėliavom ir kalbom? Lyg ir neteko girdėti… Didvyrių laidotuvės turėtų būti valstybinės.

Pastabus

..lorrreta,o kai pucyyyynas tave tvatyjo,labai baisu buvo…,ar tik bysky….

Dominykas

Mes niekada tiksliu skaiciu nesuzinosime, nes nieks bendro skaiciaus nezino, tik apytiksliai. Zinomi tik tie, kas tiesiogiai priklauso LT kariuomenei, bet tai uzdara info. Tie, kas yra LT kariuomenes atstovai, tai ju nieks neklausia, nes tai ju darbas, juos siuncia politikai. „Laisvai lakstanciu” negali buti daug nes nera motyvacijos. Jus apie kokius „didvyrius” kalbate? Ka „didvyrisko” jie nuveike? Daugumos kaulai puva Ukrainos laukuose. Pasiseke tiems, kurie bent palaidoti Lietuvoje.

Pastabus

..nu kam taip liudnai,pupuliuk tu mana bruuuungus..Daugiau optimizmo,uuuube..

Pastabus

..to klausk angliakasiu,dareli..

Laisvės gynėjas

Ant kiek reikėjo sušikti dabartį, kad žmonės norėtų gyventi ateityje, kaip buvo praeityje.

Pastabus

..kas kaltas,kad tu vis apsisikyyyys…

Pastabus

rf kaput.Jau Tatarstaaaanas skelbia nepriklausomybe ir iseina is rf,xa xa xa,jau byra gabalais matuska….

cha cha ka

tatarstanas nepriklausomas rf teritorijoje? nu, nu

Pastabus

..ne nu,o antilope gnu..

Jonas Urbonas

Šachnazarovo Baltas tigras (2012). Youtube kol kas neišmetė. Pabaigą vertėtų ypatingai pažiūrėti
https://www.youtube.com/watch?v=G-z1-uHyaus

Pastabus

…jonny,tai tu fantastikos liubytielius…

Diadia Vania

Kiau kiau kiau kiau… Žinok, antrą kartą priėjau, p*sau iš kerzo, vėl nutilo.

Pastabus

….Vaska,sa,nekiauksek…tai jau pats save imi spardyt…nu jo,kojos tai 4.Tu cia is durnumo ar cirke tave taip isdresaaaavo,xa xa xa..

Pastabus

…na va,ruskeliai jau brianske,vaduojasi nuo putleristaaaano,xa xa xa,puckai kaput…

Praeivis

Neseniai pasirodė Benjamin Abelow knyga „How the West Brought War to Ukraine: Understanding How U.S. and NATO Policies Led to Crisis, War, and the Risk of Nuclear Catastrophe”. Paklausinėjau ChatGPT apie šią knygą. Štai ką jis/ji man paporino. „Knyga „How the West Brought War to Ukraine” yra analizuoja, kaip JAV ir NATO politika veikė krizę Ukrainoje, jos eskalaciją ir branduolinės katastrofos galimybę. // Knygos pagrindinė idėja yra tai, kad Vakarai, ypač JAV ir NATO, dalyvavo sprendžiant Ukrainos politinę ir ekonominę krizę, o jų veiksmai padidino įtampą ir paskatino karo konfliktą. Knygoje aptariama, kaip Ukrainos politinis nestabilumas, skurdas ir korupcija paveikė šalies padėtį ir kaip Vakarai reagavo į šią padėtį. // Abelow pateikia daugybę argumentų, kad JAV ir NATO veikė savo… Skaityti daugiau »

Pastabus

..tau kvankst,Abelow kaip tik teigia,kad tai pucyyyyno provokacija pries natus ir javus.Tavo texto suvokimas zerou.

Darijus

Kai nacikai užgrobia valdžią, karas yra jų egzistavimo sąlyga.

Pastabus

…tuoj vaska uzsiundysiu,bus tau,matei,koks piktas ir kaip looooja…Tota,koki turiu…

Visiems patinka praėjusio straipsnio foto

Ukrosvinas, prieš mūšį prie BACHMUTO rūkantis paskutinę savo gyvenime cigaretę.

Pastabus

,,,bhweeeeeeeeeeeeee

Diadia Vania

Au…au…au…kiau…kiau…kiau…Matosi, kad dantų nebeturi, tik urzgi, Išspyrė kas nors?

Pastabus

..tu gi Vaska,jau savo vardo nuo senatves nebezinai,tvaaaariau,as tau….

Gera žinia

Pagoglinkit – “J. Prigožinas: „Wagner“ kariai praktiškai yra Bachmuto centre”.
Rusijos privačios grupuotė „Wagner“kariai, jos įkūrėjo Jevgenijaus Prigožino teigimu, pasiekė Ukrainos Bachmuto miesto centrą. J. Prigožino aplinka „Telegram“ kanale paskelbė vaizdo įrašą, kuriame „Wagner“ samdiniai esą yra „praktiškai Bachmuto miesto centre“. Anot J. Prigožino, tai ketvirtadienio ryto įrašas. Įraše matyti uniformuoti vyrai, kurie ant apgriauto daugiaaukščio pastato kelia „Wagner“ vėliavą.

Pastabus

..slava wrangler…

prasmirdusio beretyno kronikos

Maniakas apipurškė pinigus nuodais ir paaukojo juos Ukrainai. Mirė dvidešimt deputatų, du merai, vienas ministras ir Tapkinas su Kakilaičiu. Paprasti ukrainiečiai nenukentėjo.

Pastabus

…bhweeeeeee

Pastabus

UWAGA……gal kas mate cia toki sena sabacionka,po klickie DZIADZIA VASKA.,kiauksejo,nabagas,ir…viesj izdox.O GAILA,IS CIRKO PABEGEEEES,DAUG JUOKO VAIKAMS SUKELDAVO

labas

priegluši

Pastabus

..NEEE,TU NE vASKA,TU KOKS TAI UZKLYDES MISRUUNAS zUCKA,EIK IS CIA…

Jankių ginklu nešama demokratija

Kinijos užsienio reikalų atstovas Zhao Lijian surengė klastingą propagandinę hibridinę ataką prieš civilizuoto demokratinio pasaulio lyderę ir paskelbė valstybių, kurias po Antrojo pasaulinio karo esą bombardavo Jungtinės Valstijos, sąrašą: – Korėja ir Kinija 1950-53 m. (Korėjos karas) – Gvatemala 1954 m. – Indonezija (1958 m.) – Kuba (1959-1961 m.) – Gvatemala (1960 m.) – Kongas (1964 m.) – Laosas (1964-1973 m.) – Vietnamas (1961-1973 m.) – Kambodža (1969-1970 m.) – Gvatemala (1967-1969 m.) – Grenada (1983 m.) – Libanas (1983 m., 1984 m.) (smūgiai į taikinius Libano ir Sirijos teritorijoje) – Libija (1986 m.) – Salvadoras (1980 m.) – Nikaragva (1980 m.) – Iranas (1987 m.) – Panama (1989 m.) – Irakas (1991 m.) (Persijos įlankos karas) – Kuveitas (1991… Skaityti daugiau »

Pastabus

…Vaska,fas,ikask sitam gaisenai…

N ATO

Donbaso bombardavimas (2014-2022 m.)

Pilnas sąrašas Vikipėdijoje

JAV per savo 200 metų civilizacijos laikotarpį surengė apie 200 karinių invazijų į svetimas valstybes, jau nekalbant apie vietinių indėnų genocidą. LTSR ta proga buvo išleista knyga „200 metų – 200 karų”.

tūzas

amerika teroristine banditine valstybe

Palyginimui

Amerika turi apie 750 užsienio karinių bazių, Kinija turi – 5.

Pastabus

…tuzik tuzik,o kur vaska,jau surijai,baisuuuune,as tau,mars budon,bestija,mano vaaaska nuskriaude….

rinkiminiai plakatai koncervams

liaudiesmenas.livejournal.com
 
P.S.ankstesnius postus galima pamatyti,apačioje paspaudus “Previous 10”
 

Kas visam tam vadovauja?
Pastabus

…labailabai slykstus straipsnis.Kas tas liebiotke…ar tas,kur nuo bobos i feisa gavo prie siuksliadezes…..Tai mazai gaaaavo…

NUOMONĖ

JAU ŠIANDIEN DU TREČDALIAI UKRAINOS JUODŽEMIO priklauso JAV, JK, ES, Australijos ir Kanados kompanijoms. Už ką kovojama – AR UŽ LAISVĘ, BŪTI BAUDŽIAUNINKAIS SAVO ŠALYJE???

Nėra tokios šalies kaip Ukraina

Ukraina buvo sukurta tik 1917 metais, o visi miestai pastatyti Rusijos carų, kaip ir teritorija!

Pastabus

…durniau,parodyk zemelapy,kur rusija….,xa xa xa…niema,ablauke….

taip taip

Ukrainos galejo ir nebuti. Dirbtinas darinys.

atsakymas

baudžiava ir yra vergija,nes baudžiauninkai buvo perkam