Karas Ukrainoje. Trys šimtai septynioliktoji (Sausio 6 diena)

Aurimas Navys | Veidaknygė

Politinis strateginis lygmuo

Teroristinės Rusijos fiureris Vladimiras Putinas „atsivertė į dievą“ ir nurodė savo karo nusikaltimų ministrui Sergejui Šoigui stačiatikių Kalėdoms įvesti paliaubas. Vladyka įsakė nuo sausio 6 d. 12.00 val. iki sausio 7 d. 00.00 val. įvesti paliaubas „visoje Šiaurės Kaukazo karinės apygardos sąlyčio linijoje”.

Tuo pat metu V. Putinas paragino Ukrainą taip pat įvesti paliaubas Kalėdoms. „Atsižvelgdami į tai, kad karo veiksmų zonose gyvena daug stačiatikių, raginame Ukrainos pusę paskelbti paliaubas ir leisti jiems dalyvauti pamaldose Kūčių vakarą ir Kalėdų dieną”, – sakė diktatorius. Rusijos propagandinė interneto svetainė TASS citavo Rusijos gynybos ministerijos pareiškimą, kuriame teigiama, kad Sergejus Šoigu įvykdė V. Putino įsakymą Kalėdų dieną įvesti vadinamąsias „paliaubas”.

Šis gudrus žingsnis rodo, kad okupacinės pajėgos yra ties išsekimo riba, o artėjantis krachas fronto linijoje ties Bachmutu ir išilgai P-66 greitkelio yra neišvengiamas. Rusijai būtina nors trumputė pauzė tam, kad galėtų bent dalinai perorganizuoti savo driskių likučius iš vienos pusės, ir sustabdyti ukrainiečių judėjimą rytų kryptimi ir uždaryti pagrindinį ordos kumštį apsupimo žiede ties Kremina. Jei ukrainiečiai tęs puolimą, jie susilauks pasmerkimo vakaruose, skaičiavo butų vagių ir prievartautojų sąjungos analitiniai protai.

Tačiau Vakarų lyderiai pademonstravo vienybę ir išmintį.

Europos Vadovų Tarybos pirmininkas Charles’is Michelis Putino pareikštą raginimą 36 valandas nutraukti ugnį Ukrainoje nedelsiant pavadino „veidmainišku”. Vienintelis būdas atkurti taiką yra Rusijai išvesti savo karius iš okupuotos šalies, pareiškė jis.

„Rusijos karių išvedimas yra [vienintelė] rimta galimybė atkurti taiką ir saugumą. Vienašališkų paliaubų paskelbimas yra toks pat netikras ir veidmainiškas kaip ir neteisėtos bei groteskiškos aneksijos ir jas lydintys referendumai”, – tviteryje rašė Ch. Michelis.

Tuo tarpu JAV prezidentas J. Bidenas paklaustas apie siūlomas paliaubas, Baltuosiuose rūmuose žurnalistams sakė: „Aš nenoriu reaguoti į viską, ką sako Putinas. Man pasirodė įdomu, kad jis norėjo bombarduoti ligonines, vaikų darželius ir bažnyčias… 25-ąją ir Naujųjų metų dieną. Turiu omenyje, kad, manau, jis bando rasti deguonies”.

Ukrainos prezidentas Volodymyras Zelenskis iš karto atmetė Rusijos pasiūlymą dėl paliaubų per stačiatikių Kalėdas, sakydamas, kad tai yra klasta, kuria siekiama sustabdyti Ukrainos pajėgų pažangą rytiniame Donbaso regione ir įvesti daugiau savų pajėgų. Aštriai kalbėdamas rusiškai ir kreipdamasis tiek į Kremlių, tiek į visus rusus, V. Zelenskis sakė, kad Maskva ne kartą ignoravo paties Kyjivo taikos planą. Pasak jo, karas baigsis, kai Rusijos kariuomenė paliks Ukrainą arba bus išvaryta.

„Dabar jie nori pasinaudoti Kalėdomis kaip priedanga, nors ir trumpam, kad sustabdytų mūsų berniukų judėjimą Donbase ir priartintų įrangą, šaudmenis ir mobilizuotus karius prie mūsų pozicijų”, – sakė V. Zelenskis savo naktiniame vaizdo kreipimesi. „Ką tai jiems duos? Tik dar vieną jų bendrų nuostolių padidėjimą.”

Rusijos stačiatikių bažnyčia Kalėdas švenčia sausio 7 d. Pagrindinė Ukrainos Ortodoksų Bažnyčia nuo 2019 m. Bažnyčios hierarchijos pripažinta nepriklausoma ir atmeta bet kokią pavaldumo Maskvos patriarchui sampratą. Daugelis Ukrainos tikinčiųjų pakeitė savo kalendorių ir Kalėdas švenčia gruodžio 25 d., kaip Vakaruose.

Vokietija pareiškė, kad kyla grėsmė Vokietijos svetingumui ir visuomenės tolerancijai ukrainiečių atžvilgiu. Vokietijos vidaus reikalų ministerijos duomenimis, sausio 2 d. šalyje buvo užregistruoti 1 045 854 ukrainiečių pabėgėliai. Apie 80 % jų yra moterys, o trečdalis – vaikai.

„Spręsdami pabėgėlių problemą jau pasiekėme savo galimybių ribas”, – pabrėžė Vokietijos miestų ir bendruomenių asociacijos (DStGB) pirmininkas Uwe Brandlas. Pasak jo, pagrindinė problema yra būstas. Daug ukrainiečių pabėgėlių apsigyveno pas draugus, pažįstamus ir simpatizuojančius vokiečius. „Tačiau tai negali būti nuolatinis sprendimas, – sakė Brandlas, – reikia rasti kitą.

Grėsmė svetingumui ir visuomenės tolerancijai yra niekas, palyginus su bombomis ir išdraskytais vaikų kūnais, herr Uwe. Ir vėl tas keistas, nosį riečiantis Kremliaus kvapelis, kuriam kai kas Vokietijoje negali atsispirti.

Rusijai dėl invazijos į Ukrainą įvestos sankcijos yra veiksmingos, tačiau jų gali nepakakti. Buvęs JAV ambasadorius Rusijoje Michaelas McFaulas sakė, kad dėl sankcijų agresoriui Rusijos ekonomika susilpnės tik keliais procentais. „Rusijos ekonomiką lėtinančios sankcijos taip pat veikia: kitais metais Rusijos ekonomika bus keliais procentais silpnesnė nei šiemet. Tam tikri ekonomikos sektoriai nukenčia ypač smarkiai. Pavyzdžiui, automobilių pramonė. Jie kenčia dėl sankcijų, ir ačiū Dievui, kad taip yra”.

Kartu jis pažymėjo, kad nustatyta naftos kainos viršutinė riba buvo klaida. „Sankcijas „Naftogaz” ir kainų viršutinės ribos veiksmingumą sunku įvertinti. Mūsų darbo grupė pasiūlė 30-35 JAV dolerių viršutinę kainos ribą. Jie nusprendė skirti 60, ir manau, kad tai klaida, bet vis dėlto, grubiai tariant, šiemet Rusija iš Vakarų gaus kelis kartus mažiau pinigų kariuomenei išlaikyti nei pernai. Tai geras dalykas”, – pažymėjo McFaulas.

O taip! 30 USD už barelį yra tai, ko reikia. Išmintingas žmogus buvęs ambasadorius, vienok.

Ukrainos prezidentas Volodymyras Zelenskis ir Turkijos prezidentas Recepas Tayyipas Erdoganas surengė pokalbį telefonu, kurio metu aptarė paramą humanitarinėje ir energetikos srityse, taip pat „grūdų koridoriaus” veiklą.

R. T. Erdoganas sakė esąs pasirengęs tarpininkauti siekiant ilgalaikės taikos tarp Rusijos ir Ukrainos ir pabrėžė, kad Ankara yra pasirengusi diplomatinėmis priemonėmis prisidėti siekiant paspartinti procesus, susijusius su Zaporižės atomine elektrine. Savo ruožtu Vladimiras Zelenskis pridūrė, kad pokalbyje taip pat kalbėta apie bendradarbiavimą saugumo srityje.

Gudrus šmikis tas Turkijos diktatorius. Viskas, ką jis daro, skirta vienam tikslui – stiprinti Turkijos valstybę ir jos pozicijas ne tik regione, bet bandant tapti pasauline žaidėja. Viskas gerai, tik labai jau tie balti siūlai, kuriais visi pasiūlymai surišti, iš tolo šviečia.

Operacinis lygmuo

JAV pareigūnai pranešė, kad į naują JAV ginkluotės paketą Ukrainai bus įtraukta apie 50 pėstininkų kovos mašinų „Bradley”, o vienas iš pareigūnų teigė, kad paketo vertė sieks maždaug 2,8 mlrd. dolerių. Tikimasi, kad naujausias saugumo priemonių paketas Ukrainai bus pristatytas penktadienį, sakė pareigūnai.

Iš maždaug 2,8 mlrd. dolerių vertės paketo apie 800 mln. dolerių sudaro užsienio karinio finansavimo lėšos, skirtos padėti Ukrainai įsigyti ginklų. Likusi lėšų dalis buvo skirta JAV prezidentui, be Kongreso pritarimo, reaguojant į nepaprastąją padėtį, pervesti iš atsargų gynybos reikmenis, tokius kaip „Humvee”, sunkvežimiai ir amunicija.

JAV prezidentas Joe Bidenas telefonu kalbėjosi su Vokietijos kancleriu Olafu Scholzu. Per derybas F. Scholz sakė, kad Berlynas ketina perduoti Ukrainai „Marder” ir priešlėktuvinės gynybos bateriją „Patriot”. „Prezidentas J. Bidenas ir kancleris G. Scholzas išreiškė bendrą pasiryžimą ir toliau teikti Ukrainai būtiną finansinę, humanitarinę, karinę ir diplomatinę paramą tiek, kiek reikės. Šiuo tikslu JAV ketina tiekti Ukrainai pėstininkų kovos mašinas „Bradley”, o Vokietija – pėstininkų kovos mašinas „Marder”, – sakoma Baltųjų rūmų spaudos tarnybos pranešime.

Mažas žingsnelis, įtrūkimas sąmonės užtvare apie kurį kalbėjome vakar, atrodo, pralaužė užtvanką. Dar per daug nedžiūgausim, nes reik pamatyt ir bradlius, ir marderius ant žemės Ukrainoje, bet esame optimistiškai nusiteikę ne už ilgo pamatyti ir abramsus su leopardais.

Vova, ukrainiečiai atvyksta tavęs paimt pamėtėt į Hagą su ypatingu, šiuolaikišku šarvuotu ir sunkiai ginkluotu NATO „transportu“.

Visuotinio dovanojimo džiaugsmo apimtas Rusijos fiureris į Baltarusiją irgi nusiuntė „paramą“. Sausio 5 d. į Baltarusiją, Brestą atvažiavo 34 transporto priemonių traukinys, atitinkantis bataliono dydžio sąstatą. Jame – nauji šarvuočiai BTR-82A, greičiausiai skirti 38-ai oro desanto brigadai.

Turint galvoje, kad okupacinės pajėgos per dieną netenka maždaug bataliono Ukrainoje, tai – katino ašaros agresoriui.

Būtų vagis, Putlerio virėjas J. Prigožinas, Rusijos „Wagner Group” įkūrėjas, yra „apsėstas” Bachmutos, nes nori perimti druskos ir gipso kasyklų kontrolę netoli šio miesto griuvėsių, sakė vienas Baltųjų Rūmų pareigūnas, paaiškindamas, kodėl Rusija laikosi įsikabinusi šio ruožo.

Na, taip, Soledaras ir aplinkiniai miesteliai anksčiau buvo druskos ir gipso išgavimo centrais Ukrainoje. Tačiau tai per daug supaprastintas paaiškinimas, neatsižvelgiant į operacinį paveikslą.

O visas operacinis paveikslas rodo, kad režimo karo nusikaltėliai vis rimčiau spaudžiami į kampą. Jų tikėjimas kažkokiais superginklais, kuriuos jie gali kaip triušį ištraukti iš kišenės paskutinę akimirką mus labai neramina. Neadekvatus situacijos vertinimas yra rimtas požymis, kad Kremliuje yra ir bus priimami vis labiau nuo realybės nutolę sprendimai. Haliucinuojantys teroristai su branduoliniu vėzdu rankoje gali pridaryti daug bėdos sau. Ir visam likusiam pasauliui.

Taktinis lygmuo

Latvijoje sulaikytas Rusijos propagandinės žiniasklaidos priemonės „Sputnik Lietuva” vyriausiasis redaktorius Maratas Kasemas. Jis įtariamas pažeidęs ES ekonomines sankcijas Rusijai ir šnipinėjęs teroristinės valstybės naudai. Kai mes Lietuvoje sunkiai apsivalome nuo atmatų, į pagalbą ateina braliukai latviai.

Kairiajame Chersono srities krante okupantai sustiprino filtravimą. Naujojoje Kachovkoje ir Kachovkoje priešas nuolat rengia reidus – ieško artilerijos ugnies koreguotojų. Matyt, labai nepatinka pastarųjų dienų tikslūs smūgiai į driskių susikaupimo vietas.

Rytų fronte pagrindiniai susirėmimai vyko į rytus nuo Bachmuto išilgai Kurdiumovkos ir Bachmutse. Rusai suintensyvino puolimą Bachmuto miesto rytuose, netoli Ivanhrado. Ties Opytne okupantai bando išlaikyti kelio 05-13 kontrolę. Šiaurės rytuose nuo Bachmuto pastebėti judantys driskių būriai, kurie galimai ruošiasi atkirsti Podhorodne tam, kad palengvintų Bachmutse puolimą. Iš viso per parą čia atremtos 6 atakos.

Šalia Invanhrado, ukrainiečiai numušė rusų Su-25. Pilotas katapultavosi tiesiai į gynėjų rankas.

Šiaurės rytų ir pietų fronte buvo sąlyginai ramu.Chersono srityje marodieriai iš Rusijos terorizavo vietinius civilius gyventojus. Nuo artilerijos ugnies nukentėjo trys gyvenvietės, apgadinta infrastruktūra.

Šaltiniai ant žemės praneša, kad sėkmingos specialiųjų operacijų pajėgų žvalgybos dėka, HIMARSai pasiekė Rusijos ginkluotų valkatų bazę Gavrilovkoje II, Kalančako rajone, Chersono srityje. Okupantai į ten judėjo penkias dienas, į improvizuotas kareivines sugužėjo apie 1 000 driskių su įranga. Po ukrainiečių smūgių, sužeista arba žuvo 100 okupantų, daugelis laikomi dingusiais be žinios. Likviduota apie 20 Rusijos karininkų.

Foto: Pirmasis patvirtintas naujo Ukrainos žvalgybinio nepilotuojamo orlaivio „Shark” praradimas – įdomu tai, kad, kaip pranešama, dronas sudužo netoli Aksajaus, Rostovo srityje, kuri yra maždaug už 200 km nuo fronto linijos.

3 6 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
72 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Kalėdų giesmė

Ant kalėdinės eglutės
Supas partijų gegutės.
Nežinia, ką mums kukuoja,
Nežinia, kiek dar kukuos,
Auksaburnių tyška seilės,
Pas rinkėjus vinta ausys,
Nežinia kiek dar kentėsim,
Kad mums dergtų ant galvų?

Pakabinkit, pakabinkit,
Ant kalėdinės eglutės,
Nors po litą, po medinį
Bus „senjorams“ dovanų.
Kaip per ledą slysta seimas,
Kai valstybę mūsų griauna,
O už lango rėkia musliai,
Jataganais nešini.
 
Į mane per ES sieną
Žvelgia piktas teroristas,
Ir per radijo anteną
zelios melą išgirstu,
Pasigirsta tatos juokas,
Bet staiga anūkas kyla
Ir su boba nevalyva
Tiesia ranką prie vaikų.
 
Nukabinkit, nukabinkit
Šitą gaują aferistų
Ir jiems antrankius uždėję,
Užrakinkit po žeme.
Pakabinkit, pakabinkit
Ant skersinio, ant virvutės
Visus PIŠo banditėlius,
Ir pakiškit po žeme.

klausimėlis

Atleiskit, bet už ką reikia Lietuvą gerbti? o konkrečiau, už ką reiktų lietuvius gerbti? gal už tai, kad jie tokie tūpi, kad nesugebėjo pasirūpinti milijonu badaujančių saviškių ir tie turėjo bėgti ieškotis gyvenimo į emigraciją? lietuvių elitas yra mėšlas, padugnės ir nevykėliai. Maksimum ką jie sugeba tai laižyti amerikono, vokiečio ir žydo užpakalius. Griauti paminklus ir statyti vamzdžius vietoj jų. Internetuose jie šneka apie orkų spermą, mėšlą, rusifikuotus dalbajobus, voldemortus, galvijus, senes, rusų valymą ir ėjimą nachui, paminklus balvonams ir lenkų karstymą po vieną per metus.

Rimtai, už ką reiktų gerbti lietuvius? juk akivaizdu, kad jūsų elitas jau daugiau nei trisdešimt metų užtikrintai gamina tik padugnes.

Singeris

Ačiū profesor Lazberg ir komik Zelensky už žydšaudžių tautų sunaikinimą !

cha cha cha…

Rusijos biudžeto proficitas dešimt kartų didesnis nei planavo. O Lietuvoje kada buvo biudžeto proficitas? Apie Ukrainą net nekalbu…pas juos jau pizda pareina

rusai puola kaip pasiutę

Jei išėjus ima lyti,
Rusas kaltas čia, brolyti!
Jei premjeras nupindėjęs,
kaltas rusas niekadėjas.
Jeigu dirbti nėra noro.
Kalti rusiški ofšorai.
Jei sulūžo vonios kranas,
Kaltas rusiškas Ivanas.
Jei alga kaip pas zulusą,
Paieškojęs rasi rusą.
Jeigu pensija mažiausia,
Rusas kaltas kuo tikriausiai!
Ir už karštį. Ir už šaltį,
Tiktai rusą tenka barti.
Ponas Dievas kūrė rusą,
Kad gadintų mūsų tūsą.
Jei ne rusas, ne kaimynas.
Būtų Tatos sausas klynas.
Ir į kelnes jis nedėtų,
Tėviškėlė sužydėtų.

stasys

prarastas ‘poetinis’ potencialas . Tiek ‘prišikta’ toje dušelėje jog gebama susikaupti tik tokiems ‘kuriniams’ .

Tikroji,nesuklastota pasaulio istorija

Kas ir kodėl visa tai organizuoja?

http://user1252122.sites.myregisteredsite.com

Vakarietiškos vertybės visame gražume

Platinkit,kur galit-Ukrainos fronte siautėja švabo siųsti MĖSINĖTOJAI:
http://ldiena.lt/straipsnis/26217/kijevo-rezimas-tesia-nezmoniskus-biologinius-eksperimentus

cha cha cha…

O žydera Zelenskis skolas vakarų šalims atidanvinėja lavonų atsarginėmis dalimis, t.y. chocholų karių donorų organais?

Taip taip

..ei,pucyyyyno glindos,ko necypiat,a…..

Viktoras

Išgydė Putinas pasaulį nuo kovido, išgydys ir nuo banderovcų.

Herojam piZdec !

Xoxolų peremogos:

 1. prarado 25% teritorijos.
 2. prarado 0,5 milijono karių.
 3. prarado virš 25 milijonų gyventojų.
 4. prarado virš 50% šalies energetikos infrastruktūros.
 5. prarado 40% šalies BVP.
 6. sėdi be elektros.
 7. sėdi be šilumos.
 8. sėdi be vandens.
 9. sėdi be kanalizacijos.
 10. sėdi praktiškai be maisto…
 11. turi $100 milijardų skolų

Gal dar pavardinti?

cha cha cha…

Rusų chakeriai įsilaužė į ukrų gynybos ministerijos data bazę, rado kad be žinios pradingo 35292 banderlogai, kuriems algos nereikia. Pridėjus sužeistuosius, gaunasi liūdnas ukrams paveikslas.

METŲ ĮVYKIS

Svarbiausiu 2022 metų įvykiu rinkčiausi ukronacių elitinio “AZOV” bataliono sutriuškinimą Mariupolyje ir jų gėdingą pasidavimą iš “Azovstal” gamyklos katakombų rusų nelaisvėn, kai pasak priekvaišos Zelenskio, tie 2500 “didvyrių” azovstalių sėkmingai “evakuavosi” į DLR ir RUSIJOS kalėjimus.

Augustė

O aš tai pamenu, kai neūžauga narkomanas Zelenskis maldavo savo Azovstalio karių nepasiduoti rusų nelaisvėn iki pirmadienio, mat sekmadienį vyko Eurovizijos dainų konkurso finalai ir Ukrainai žūt būt reikėjo tą politinį konkursą laimėti.

Vadimas iš Norvegijos

Už tai, kaip gėdingai atrodė nesiprausę ir apiplyšę tie 2500+ azovstalių, kurie išrengti iškėlę rankas stovėjo Mariupolio metalurgijos gamyklos teritorijoje, o rusai apžiūrinėjo jų nacistines tatuiruotes, fotografavo ir filmavo tuos nabagus, buvusius elitinius “Azov” dalinio ukrų nacionalistus.

Taip taip

..sprendziant is foto,su tavim kalbet yra absol beprasmiska.Intelekto zero.Kvit.

cha cha cha

manau metų svarbiausias įvykis – putinas nugalėjo kovido trydą

Taip taip

Metu ivykis yra visu jusu gnydu glitusis samburis.Tiek glindu maciau tik jedinstveninku laikais.Jusu,berasciu ir berazumiu slyksciu xoras labai juokina.Taigi,cypaukit kaip ziurkes,xa xa xa..

MYKOLAS

DURNIAU, eik miegoti !

Taip taip

..ohoho…,sv.mykuolas,kacapu siknaskyliu myletojas,pucyyyyno ispazintojas..Nagi,lisk fiurerio uodegon,o jis tau tik prrrrrrr prrrrrr prrrrrr…Svaik,pirdakliete..

С Рождеством Христовым !

Sveiki sulaukę Šv.Kalėdų, broliai provoslavai !

Taip taip

..nu sakiau,kad berasciai…’pravoslave’…,o gal tu tikrai ‘provoslavas’,xa xa xa…

taip taip

žydas putinas su žydu zelenskiu aktyviai nuginkluoja vakarus. Ką tai galėtų reikšti?

ką ką

švabizaciją. Valstybių nebus bus korporacizmas, o kad nebūtų valstybių visų pirma neturi likti ginklų su kuom kovoti, tada nebus ir kovotojų, na o toliau CBDC nauja finansinė sistema be valstybių, valdys bankai, jau dabar bankai žmolnių neįsileidžia, filialai naikinami – pasipriešinimas bankams nebus įmanomas.

CBDs

žydas putinas su žydu zelenskiu dirba žydui švabui ir žydui rotšildui, prižiūrėtojas žydas kisindžeris, planas Jahvės, šaltinis biblija, projektas Jono apreiškimas

Žodžio laisvė

Dieve, saugok Ukrainą ir jos gynėjus.

Taip taip

..taip,jie to verti.

cha cha cha…

Pagoglinkit – “Российские средства ПВО уничтожили пять украинских беспилотников”.  
МО РФ сообщило об уничтожении пяти беспилотников ВСУ и перехвате 8 снарядов РСЗО HIMARS. Всего с начала проведения специальной военной операции уничтожены 2839 беспилотных летательных аппаратов и 971 боевая машина РСЗО противника.

Diedas

Vata. Užsikirtot su tais pačiais po keliasdešimt kartų kartojamais komentarais. Nukrypot nuo partijos linijos, užmiršot, kad Lanzbergis sugriovė kolūkius, Grybauskaitė sukurstė karą Ukrainoje ir Kūūūūbyyyyyylius kaltas.

Diedas

Unksčiaū būvąąą geriaūūūūūūūū.
Ūūūūūūūūūūūūūūū.
Padejuokim tovarišči.

Taip taip

..nu pavarinek fantaziju apie sokius ir mergas.Ar siaip ka pameluok…

Diedas

Visi vyską turėją, visiem viską ažteką, visi būvą laimingi. Rūsas pinigų duodavą.
Būdavą sustinki rūsų ir sakai, tavarišč, dai dienieg.
Jisai še tau saujų dvacatpetkų.
Oooooo tai gyvenąm.
Tai ne dabar.

Taip taip

..ale,kad iskraipai tiesu.Budava,aini per Vylniu,primyztais ir apgriuvusiais pereinamais kiemais,butinai sustiksi ruuuusu.Anas butinai sakys…davai paru kapieeek,saxty,blet,gariat.Any to….Nu,duodi ruskeliui i pragerta marmuze is kuloka ir begi,kol tas baisiai keikiasi ir sebrus,vasia ir vania saukiasi…Ex,geri laikai buva…

Diedas

Nepamirškim kad rusas ir butus až dyka daliną. Būdavą aini per Vilnių, ažeini naujan naman, a ti ant butų durų špurgalkęs prikltąs su parašymu „až dyka” „veltui” „imk nepasgailėsi”
Būdavą pasiimu raktus nuo bent kelių ir savaitgalį Kalvarijų turgui butus ant chamskos dešros su kaimiečiais išmainau.
Ooooooo tai gyvenąm.
Tai ne dabar.
Badaujam.

Diedas

Prie rūsą žmonęs sveiki būvą.
Gripą nebūvą.
Snarglią nebūvą.
Pą bendrabutį zelionku išteplioti vaikai nelakstę.
Mandavoškių nebūvą.
Triperią nebūvą.
Dispancerią Bokštų gatvej irgi nebūvą.
Ooooooo tai būvą laikai.

Dėmesio !

Išvedamas nauja pagerintų gyvulių rūšis (navys…stasys…dzeikas…diedas…) dėl ko tiek daug pastangų įdėjo Ladzgerbis, Sorošas, JelcinCentras…

Taip taip

..parvirtes ant savo sudu,jietis antra diena kartoja savo vargana mantrele,kaip poterius…stasys,navys,bybys,lensbergas…,blet,gelbekit,baigiuosi,kas man paduos paskutine stikline vandens,blet,dveeeeeeeeeesiu asei,aaaaaaaaaaaaaaaa…

Anfisa

Apie ką čia tu, DURNIAU???

Taip taip

…anfyyyysuska,prakliataja duuura,za cto ty mienja…,atjabyyys,stierva pyzdataja…

cha cha cha

Narkomanui Zeliai nuo kokaino galvoje jau kralikai pisas
Su vakarietiška patriot raketike už milijoną dolerių taikosi į dronus su mopedų varikliais

Diedas
Šlovė našim

Pagoglinkit – “Российские военные уничтожили три склада украинских боеприпасов”.
Минобороны России сообщило об уничтожении трех складов боеприпасов ВСУ и установки С-300.
https://ria.ru/20230106/spetsoperatsiya-1843271020.html

Taip taip

..o tu,utele,goglink naxui..

cha cha cha…

«В мире не так много стран, которые позволили бы себе пожертвовать столькими жизнями, территориями и десятилетиями развития, как украинцы» /посол Украины в Великобритании Вадим Пристайко/.
Na, didesnių lochų, kaip chocholai nerastum daugiau pasaulyje. Kariauja ne savo karus, žūsta velnias žino už ką, sėdi be elektros, nesiprausę bei apsišikę, o kaip užzombinti šaukia “duokit dar ginklų”!

Naikina brudus banderas kasdien

Pagoglinkit – “Российские военные уничтожили две украинские штурмовые группы”. https://ria.ru/20230106/spetsoperatsiya-1843269537.html

Dar 80 ukronacių virto trąšomis

Pagoglinkit – lУкраинские войска на Донецком направлении потеряли 80 военных за сутки”. https://ria.ru/20230106/poteri-1843267200.html

Diedas
Dar 40 ukronacių virto trąšomis

Pagoglinkit – “ВС России уничтожили более 40 украинских боевиков на Купянском направлении”. https://ria.ru/20230106/spetsoperatsiya-1843266757.html

Taip taip

..taigi tas kacapu fiureris jau uzgime be sriubu,kad ne zmoniu kosmarai,tai but bais juokinga,ale kiek tas suuuudzius pridirbo…,tures kybur vybur atlikt tango ant giliako..

Cha ha ha…. Chocholams bankrotas?

Ukrainos konsultacinės bendrovės „Molfar“, remiančios šalies karines pastangas, vadovas Artemas Starosiekas apskaičiavo, kad numušti droną raketa kainuoja iki septynių kartų brangiau nei jį paleisti. Kai kurie analitikai teigia, kad Kremlius gali remtis šia naudinga lygtimi.
https://www.lrytas.lt/pasaulis/konfliktai-ir-saugumas/2023/01/07/news/po-sekmingos-ukrainos-oro-gynybos-ekspertu-nerimas-atsake-kiek-kainuoja-rusu-dronu-numusimas-25699060

Diedas

Minosvaidžio šūvis į apdriskusius patalynės vagis
https://www.youtube.com/watch?v=JZ1yz4s3uiQ
.

Taip taip

..gerai kaaale,ale tik du paklojo..Tiksliau,nesesi matraca amzinajam miegeliui……

cha cha cha

Gimęs galva į asfaltą, žmogumi nebebūsi.

Taip taip

..jau laikas tau sikt asfaltu ir pusim.Trim.

Diedas

skraidantis rusų tankistas
https://www.youtube.com/watch?v=tSI2G66vnCs
.

Taip taip

..nu jo,skrido kaip ptyca,labai juokinga…

cha cha cha…

Dva dibila, eto sila.

Taip taip

..odyn gavniuk ieto kajuk..

Biškiuką užsnūdęs buvau

A tai iš kur pas rusus atsirado 100 000 kv.km papildomos teritorijos ? A?

Taip taip

..sakau,kad nupyzdijo,durake.Ka,nedaeina tau,a….

Taip taip

Ei,duraliejai,ar kas matet karines riuzzkiu bendradarbiavimo su zimbabve sutarties rezultaaaata…..Ten vienas negras is pagaliu sukale mopeda su motoru……Vaizdelis isties kariskai baisus.Toki pamate fronte ukrai issilakstytu klykdami.Bo nu labai baisu….

jo jo

Nueik į Telegram kanalą uk_xoxol ir pamatysi kaip ukrofašistų lavonai mėtosi po laukus… Įspėjimas, – tik stiprių nervų žmonėms.

Taip taip

jau seniai tau liepiau nueit ten ir nebesugrizt.Kokio bybio vel cia trainiojies,a…..

cha cha cha…

Ukraina iš JAV ir Vakarų šalių iš viso gavo 126 milijardus EUR paramos, o tai beveik tolygu buvusiam Ukrainos BVP, kuris lygus 130 milijardų EUR, tik REZULTATAS gavosi VISIŠKAS ŠŪDAS.

Taip taip

atstanj.hnyda…

cha cha cha

Šalta?-galvok apie Ukrainą
Alkanas?-galvok apie Ukrainą
Tamsu?-galvok apie Ukrainą
Netekai darbo?-galvok apie Ukrainą
Neturi pinigų?-galvok apie Ukrainą

Taip taip

..TAI KAD MAN NESALTA,NETAMSU,PRIEDES KAIP PARSIOKAS,NAXUI TUOS DARBUS,PINIGU KAIP SIENO,TODEL GALIU GALVOT IR PALAIKYT UKRAINA…o tu dvesk,jei tau salta ir badauji.Taip tau ir reik,xa xa xa….

Taip taip

…daba graziausia fronto kompozicija yra is kacapu llavoooonu sudeliota Z…..

Taip taip

…kas nutiko,kacapeliai,jums nepatiko lavonine z…,GALIMA ISDELIOT IR v IR o…..Rinkites ..po vkusu…..

Okrainai piZZZdec !

Pagoglinkit straipsnį – “Посол Украины заявил о «непостижимых» потерях в живой силе”. https://lenta.ru/news/2023/01/07/ukrposol/ Посол Украины в Великобритании Пристайко заявил, что Киев теряет солдат «направо и налево». Киев не объявляет точных цифр, однако потери Вооруженных сил Украины (ВСУ) огромны и непостижимы, заявил украинский посол в Великобритании Вадим Пристайко  в интервью американскому журналу Newsweek. «Мы теряем людей направо и налево. Мы не афишируем, сколько из погибших военные или гражданские, но можете представить, что цифры огромны, непостижимы», — сказал дипломат.

Kotletų kepėjai Svetkai xana

Pagoglinkit – “Суд по делу Тихановской и некоторым другим оппозиционерам начнется в Минске 17 января”. https://tass.ru/mezhdunarodnaya-panorama/16737781 МИНСК, 3 января. /ТАСС/. Минский городской суд 17 января начнет рассмотрение уголовного дела в отношении экс-кандидата в президенты Светланы Тихановской и ряда других членов координационного совета оппозиции, находящихся за рубежом. Об этом сообщили во вторник в Верховном суде Белоруссии. Также по данному уголовному делу в суд вызваны Мария Мороз, Павел Латушко, Ольга Ковалькова и Сергей Дылевский.

72
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top