Karas Ukrainoje. Trys šimtai šešiasdešimt ketvirtoji (Vasario 22 diena)

Locked N’ Loaded | Veidaknygė

Sveiki. Metas naujienoms iš fronto. Dominuoja realizmas, bet yra ir optimizmo.

1. Luhansko kryptis.

• Svatove. Agresoriaus puolimo tempas šiauriniame flange nukrito. Tikėtina, tai susiję su vakarykštėmis nesėkmėm. Rusai turi galimybių atnaujinti puolimą, tačiau gali padaryti kelių dienų pauzę (atnaujinti žvalgybos duomenis, pailsinti karius, sukaupti resursų). Savo ruožtu fiksuojamas agresoriaus vietų suaktyvėjimas prie Novoselivske. Dar anksti pasakyti, ar tai tiesiog eilinis rusų bandymas palaikyti įtampą, ar vyksta žvalgyba mūšiu artėjančio didesnio puolimo link Kupjansk. Tačiau kol kas viskas vyksta pagal mūsų anksčiau prognozuotą scenarijų – stūmimasis palei Oskil upę iš šiaurės į pietus, o po to puolimas nuo Pershotravneve – Yahidne – Novoselivske į vakarus su tikslu šioms pajėgoms susijungti Kupjansk.

• Kremina. Rusai siekia išplėsti savo kontroliuojamą teritoriją aplink Dibrova. Čia padėtis nėra iki galo aiški. DeepState jį paišo kaip kontroliuojamą rusų, tuo tarpu Ukrainos Generalinis štabas skelbia apie nesėkmingas rusų atakas prie šios gyvenvietės. Tikėtina, Dibrova ir toliau išlieka no man land. Kad agresoriaus puolimas sektoriuje stringa patvirtina jo karo propagandistų aiškinimai, jog čia vyksta ne puolimas, o „aktyvi gynyba”.

• Lysychansk. Lokalūs susidūrimai, kontaktinė linija nejuda.

2. Donecko kryptis. Vakar ukrainiečiai artilerija ir raketos smagiai į kosmosą teleportavo visą eilę karinių taikinių. Patvirtinti smūgiai Donetsk, Makiivka, Khartsizsk, Ilovaisk. Visi jie yra svarbūs geležinkelių mazgai, per kurios pravažiuoja arba sandėliuojama agresoriaus šaudmenys, įranga. Tikėtina, tai sulėtins ir taip stringantį agresoriaus puolimą sektoriaus pietiniuose ruožuose.

• Bakhmut.

a) Berhivka – Rozdolivka rusai nežymiai pasigerino savo padėtį šiaurinėse Bakhmut prieigose (Berhivka-Yahidne). Sunku pasakyti kodėl, bet ukrainietiški šaltiniai gana optimistiški dėl šio ruožo, kalba apie situacijos stabilizavimą. Mūšių dinamika rodo ką kitką. Gali būti ji pasikeis artimiausiu metu ir bus daugiau pagrindo pasidžiaugti kartu su ukrainiečiais. Rozdolivka įtvirtiname rajone be pakitimų – ukrainiečiai tvirtai laiko pozicijas ir neleidžia rusams pagalvoti apie judėjimą link Syversk.

b) Bakhmut rytinėse, pietrytinėse ir pietinėse prieigose fiksuojamas agresoriaus veiksmų suintensyvėjimas. Ypač karšta Bakhmut pietryčiuose, pozicijos eina iš rankų į rankas. Neatmestina, kad taip agresorius bando atitraukti dalį ukrainiečių pajėgų iš šiaurės ir pietvakarių.

c) kelyje Kostyantinivka – Chasiv Yar – Bakhmut ukrainiečiai toliau išlaiko taktinę iniciatyvą, rusai ginasi. Panašu, kad ukrainiečių veiksmai rusų grupuotės flange prie Kurdiumivka – Ozaranivka agresoriui tikrai skausmingi. Jie jau kilta diena ne tik čia daužo artilerija, bet bando atstumti ukrainiečius tolyn. Tokiais veiksmais turbūt jie sprendžia ir kitą problemą. Prie Chasiv Yar – Ivaniske kirsti kelio ir įsitvirtinti nepavyko, tad atstumiant ukrainiečius nuo Kurdiumivka – Ozaranivka tuo pačiu tiksi per Bila Hora išeiti prie Kostyantinivka ir kelią blokuoti čia. Stebėsime situaciją.

• Avdiivka – Mariinka.

a) Avdiivka šiaurėje intensyvėja mūšiai Novobakhmutivka ruože. Tai jau trečia atakos kryptis per pastarąją savaitę. Tai rodo rusų nesėkmes ir desperatišką bandymą rasti silpną vietą ukrainiečių gynyboje. Be taktinio lygmens pasistūmėjimų nieko nepavyko pasiekti, o prie Vesele ukrainiečiai atsiėmė dalį pozicijų.

b) Rusai vis bando apeiti Pervomaiske, tačiau jų puolimas įstrigęs ukrainiečių gynyboje, o prie Vodiany jį priedo komplikuoja ir manevrą ribojanti vietovė (vandens kliūtys).

c) Mariinka padėtis išlieka sudėtinga, bet kontroliuojama. Ukrainiečiai pozicijų toliau neužleidžia.

• Vuhledar. Agresoriaus karo propagandistai pripažino prieš kelias dienas prasidėjusias ukrainiečių kontratakas nuo pietinių Vuhledar prieigų link Mikilske. Tuo pačiu ukrainiečiai suaktyvino agresoriaus atakavimą Pavlivka, taip tikėdamiesi atakuojant Mikilske link apsaugoti savo pietinį flangą. Todėl neatmestina, kad čia ukrainiečių atakos tik stiprės. Tokiu atveju butų bandoma „nupjauti“ visą rusų placdarmą pietrytinėse Vuhledar prieigose palei Kashluhach upę, apsupti ir sunaikinti. Ar prielaida teisinga ir ar tokie veiksmai duos rezultatą – stebėsime situaciją.

3.Zaporizhia kryptyje atakuotas agresoriaus tiekimui kritiškai svarbus Mariupol.

• Vakar pranešta apie 12 sprogimų (tame tarpe oro uoste), šiandien virš miesto ne tik gaudžia sirenos, bet girdisi sprogimai. Teoriškai gali būti smūgiuojama HIMARS‘ais (atstumas nuo kontaktinės linijos iki Mariupol 74 km), tačiau tokiu atveju tektų šaudyti beveik nuo „karštos“ Vuhledar kontaktinės linijos. Todėl šis variantas mažai tikėtinas. Gali būti, kad smūgiuojama dronais, arba atvyko GLSDB (šūvio nuotolis 150 km). Galima svarstyti ir apie diversijų galimybę (yra pranešimų apie mieste girdimus susišaudymus), tačiau visgi partizanams dvi dienas į orą kelti karinius taikinius rusų kontroliuojamame mieste būtų labai sudėtinga. Kad atsakyti į šį klausimą reiktų pamatyti smūgių vietas ir padarytą žalą.

• Labai tikėtina, kad vakarykščiai smūgiai Doneck kryptyje ir šie smūgiai Mariupol yra susiję. Tai indikuoja faktas, kad atakuoti abu kritiškai svarbūs komunikaciniai mazgai Ilovaisk ir Mariupol. Juos „išjungus“, agresoriaus logistika ir pajėgų rotacija Pietų, Zaporizhia ir pietinėje Doneck krypties dalyje taptų labai komplikuota.

4. Pietų kryptyje be pakitimų.

3.2 9 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
150 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
labas

Pilėnai

Pastabus

labas,degesi.

labas

stebėk kaip putins mes atomines bombas ant dūdų

Pastabus

…tu,matyt,stipriai apdegei,smegenai isvarvejo…Sakiau,nezaisk su degtukais…

Pastabus

šitas komentaras yra parašytas saugumo agento, trolinančio čia pagal zadaniją iš viršaus.

labas

jis gyvena aukštyn kojom

džekas

rusų skerdykla ukrainoje tęsiaisi: žydas kremliaus su udmurtu „kapas- šaugu” neduoda prigožinui snariadų, žydas zelenskis dubasina prigožino prigožinukus

Pastabus

..labas,Dzekai skerdike.Anglu Dzekas skerde kurvas.Zelia irgi.Kurvu prigozeliu kalnai Baxmute jau neramina net ukrus.Labai jau ju daug.

džekas

viena skerdykla, du žydai skerdikai ir daug daug paskerstų baltų

tuu

tu nepastabus, zelia žudė vaikus, prigožinas atėjo gelbėti, bet putins su zelia tvatina gelbėtojus – putins gelbėtojams neduoda snariadų kad zelia galėtų juos pribaigti

Pastabus

..nesu pastabus,as tik atemiau nicka is vieno priedurnio pucyyyniato,bo anas manesi esas bais sustras,bo ismoko viena fraze ir ja pastina.Tai daba bliauna kampe kazkur….

tuu

tu rudas, kas rudas tas brudas

Pastabus

tu tikras kostas kubilinska.Da jei ka uzstukalintum,butum tikras pucyyniatas.

Kažkoks košmaras

Diedukas nužygiavo į šoną net prieš garbės sargybą Varšuvoje, nors jam prieš nosį kilimas raudonas buvo patiestas.

nuu

Jis sveikinasi su vaiduokliais.

labas

ir dar laiptais keturiom lipa

Pastabus

…cia apie xuilo,kai nuo laiptu nusijobino….

Pastabus

šitas komentaras yra parašytas saugumo agento, trolinančio čia pagal zadaniją iš viršaus.

labas

žemaklynio Pilėnas

Čia

Ir j@nkiai turi savo landsbergį

Pastabus

…ir kaip tu,dvasnele,radai kelia i cia….,nebuc pasakes,tai tebesivoliotum anam psl. savo suduose…Na,ar geriau cia,kvaiseeeeli…

ir vėl

ir vėl rudis apie rudį

Pastabus

..atviedai rududu,smaliziau..

ir vėl

ir vėl rudasai rudai pastūmė

Pastabus

i tavo zabtus pucka seniai pristuuuume kazko rudo,kramsnok,gi tau lafaaa..

ir vėl

ir vėl pas rudį zubai rudi ir rudai taškosi

vladas lukosevicius

Galėtų pedofilas Bydenas ir į Lietuvą atvažiuoti , Lanzbergistai jam mažų vaikučių parūpintų … YouTube pasižiūrėkite kaip žydas pedofilas Bidenas graibo , uosto ir glosto viešai vaikučius ….. Claim:Say Joe Biden is a pedophile.

labas

tai štai iš kur pedofilijos kojos dygsta

Pastabus

…vladzka,galetum ka naujesnio suskelt,bo pabodo..

Jevgenijus Prigožinas pranešė, kad nuo specialiosi

Jevgenijus Prigožinas pasakė, kad nuo specialiosios karinės operacijos (SVO) pradžios vien mūšiuose su jo privačia rusų karine kompanija „Wagner“ žuvo apie 110 000 Ukrainos karių. Apie tai rusų verslininkas Jevgenijus Prigožinas, kuriam ir priklauso “Wagner” karinė grupė, oficialiai pranešė savo spaudos tarnybos „Telegram“ kanale. Anot jo, čia kalbama apie Ukrainos ginkluotųjų pajėgų (VSU) kariškių ir „kitų struktūrų” karių žūtis. 
Pagoglinkit – “Пригожин заявил об уничтожении 110 тысяч украинских солдат”. 
https://lenta.ru/news/2023/02/21/vager110/

tasai

žydas kremliuje neduoda prigožinui snariadų, kad prigožinas nelaimėtų prieš žydą su žalia maike – žydas kremliuje gelbsti žydą kiveje nuo prigožino.

Pastabus

…kam tie snariadai,prigozeliai nueina iki Baxmuto ir patys nusisauna,kad tik ukrams vargo maziau butu.Bo anys labai mandagus ir isaukleti kaliuzese.

Pastabus

šitas komentaras yra parašytas saugumo agento, trolinančio čia pagal zadaniją iš viršaus.

DD plius DD

Hmm…Parašysiu šį bei tą, kad tamstai geriau ir tiksliau sektųs aiškinti žydų kėslus ir reikalus. Tik manau, kad bus painu ir sudėtinga.
Jūsų žiniai ir Prigožinas ir netgi Surovykinas taipogi yra žydai pagal motinos liniją.
Štai dabar ir pasakykit, kurie ten žydai su kuriais ir ką išdarinėja……….

Praeivis

Tas Baideno vizitas į Kijevą – JAV nevilties žingsnis ukrainiečių tarpe atstatyti pasitikėjimą JAV pažadais. O ukrainiečiai JAV – pigi patrankų mėsa, su žuvusių ukrainiečių skaičiaus skelbimu nieko nelaimėsi, tad ir nutylima. O JAV dviveidiškumas šiame kare – kaip ant delno. Tuo labiau, kad ir JAV statytinis Zelenskis pasiruošęs kovoti su Rusija iki paskutinio ukrainiečio. Jų ne gaila, ukrainiečiai ne labai jo tautiečiai.

Pastabus

…eitum tu,praeivi,gramatikos pasimokyt…tokiam net su pagaliu galvon tingisi duot,ant tiek bukas…

pastabiam VSD provokatoriui

Ožys davė šviežio myžalo, ar visgi nuo vakar dienos pachmielui užsilaikei?

Sėdi utėlė dramblio parūrėj ir svajoja drambliui gerklę perkąsti…

Pastabus

..kad tou kur,vos neapsikakojau is juoko,nu tu ir astrialiezuvis.Bet dabar jau eik miegot,privargai,ryt vel reiks xuilo vaflius sriaubt,ane,vaaaafliau uteletas.

ir vėl

ir vėl rudasis rudai pavarė

Pastabus

..na zdarovje,ciupakabra…

ir vėl

ir vėl rudai pavarė ir patapšnojo savo rudį

Pastabus

vafliais paspringai,varguoli…,neskubek,nuryk,ryt vel gausi.Ziurek,iki pavasario ir istempsi.O ten jau ir lauko tulikai atitirps,rududu bus iki valiai

ir vėl

ir vėl nesigydantis nuo rudatrydės rudai teplioja

Pastabus

…as triedziu,tu valgai.Man tinka.Matau,tau irgi.Xoroso to kak…

koncervų karo kurstytojams

Apduję lyg musės nuo landsbergio dvoko,
Beretės prieš Lietuvą myžti išmoko.
Kaip daiktą bevertį jie pardavė šalį-
Be jankių jau net nusišikt nebegali.
Ir verkia Tėvynė, nes jankiai ją trypia
Kaip erkės jos kruviną kūną aplipę.
Tik landsbergio šunys to siaubo nemato-
Į šūdą įmynę gyventi įprato.
Beretės negali žiūrėti į tiesą-
Nors šuns būdoje susiranda sau priešą.
Bet kur per žiūroną užžlibinę rusą,
isteriškai klykia,kad puola,kad muša.
Tokie jau tie mūsų beretės nupušę
Pardavę jankynui ir kūną, ir dūšią.
Ir ponai laisvai žudyt Lietuvą gali,
Nes bailūs vergai – bijo gint savo šalį!
Pamiršo jie Blindą ir garsią jo pušį,
Ir dreba po vieną,apžioję po kušį…

Pastabus

isikisk xuilo kusi sau i zabtus,poete griobanas ir eik drebtis migin.Ryt vel galesi padeklamuot.Stupai,batiuska,z bogom.

ir vėl

rudam ligoniui tik subinės reikalai rūpi

Pastabus

…ir vel pasasatj zaxatielos,vafliste.

ir vėl

ir vėl rudasis analiniu reikalu užsiima

Pastabus

varguoli,ir tau norisi gabalelio rududu.Nu kokie jus visi smaliziai.Nebespeju kakot.

rusai puola kaip pasiutę

Jei išėjus ima lyti,
Rusas kaltas čia, brolyti!
Jei premjeras nupindėjęs,
kaltas rusas niekadėjas.
Jeigu dirbti nėra noro.
Kalti rusiški ofšorai.
Jei sulūžo vonios kranas,
Kaltas rusiškas Ivanas.
Jei alga kaip pas zulusą,
Paieškojęs rasi rusą.
Jeigu pensija mažiausia,
Rusas kaltas kuo tikriausiai!
Ir už karštį. Ir už šaltį,
Tiktai rusą tenka barti.
Ponas Dievas kūrė rusą,
Kad gadintų mūsų tūsą.
Jei ne rusas, ne kaimynas.
Būtų Tatos sausas klynas.
Ir į kelnes jis nedėtų,
Tėviškėlė sužydėtų.

Tatai šūdkalniui

Sėdi vycka ant mėšlyno
krapšto utėles iš klyno.
krapštė,krapštė kol supyko
nes bekrapštant apsišiko.
apsišikęs garsiai bliovė,
kad nieks kelnių nenumovė…

Kalėdų senis

Gražiausios Kalėdų eglės idėja būtų tokia: ant šakų kilpose kabo koncervai,
 o viršūnėj pamautas anūkėlis. Apačioj galima pririšti ožį prie tvarto…
 

Pastabus

…labai pramigai.Tuoj pavasaris,kvaiseli.Ieskok savo rudolfo ir valink namo.

pastabiam ligoniukui

Vaikeli,greitai eik į tualetą ir gerai apžiūrėk klozetą-jei gerai žiūrėsi, rasi ten rusą su kalašu ir deguonies kauke,jis ten tavęs tyko,nori už kiaušų pagriebęs nužudyt.Dar vienas yra po tavo lova,trečias spintoje,ketvirtas įsirangė į tavo tuščias smegenis,nes ten yra daug vietos.Siūlau puikų receptą-eik į kokio namo 9 aukštą,užlipk ant balkono turėklų,rėk visa gerkle „landsberga ahbar-rusai puola ” !!! tik labai garsiai,ir šok…po šios procedūros rusai tavo lovoje nebesivaidens.

labas

žemaklynio Pilėnas

Pastabus

…tu,za ik ik yka,eik namo.Tave ten paguldys,duos pagaliu per galva ir praeis.Eik eik,viskas bus gerai…

Pastabus

tai kad ta savo recepta dalini nuo praeitu metu.Paseno,priekvaili,tavo tas receptas.PA SE NO.STUPAI,DURIENJ….

veterinorius

nenaudoji pagal receptą vaistų

Pastabus

..vaistus vartoja,o ne naudoja,felceri jobanas.

На хую вертела Россия

Разных бидонов!

Pastabus

nu i idzi naxui.

vladas lukosevicius

Bydenui spausti ranką , tas pats kaip Bartasevičiui…. Nausėda dezinfekuok rankas …

Pastabus

..vladzka,mokykis gramatikos….

Liaudies išmintis

1.„Jei laisvė iš viso ką nors reiškia,tai ji reiškia teisę pasakyti žmonėms tai, ko jie NENORI girdėti“ (Dž.Orvelas) 2.“ 5 procentai visuomenės mąstantys, 15 procentų galvoja, kad mąsto, o likusieji 80 procentų net bijo mąstyti“ (Bernardas Šo) 3.Visiškai nesvarbu,kas balsuoja ir kaip balsuoja- svarbu, kas balsus skaičiuoja. 4.Lojalumas-nebuvimas būtinybės mąstyti. 5.Mirti už kažkieno idealus yra daug lengviau,nei gyventi pagal juos. 6.Auksinė taisyklė-kieno auksas, to ir taisyklės. 7.Jei nori nugalėti priešą-išauklėk jo vaikus. (Kinų patarlė) 8.„Revoliucijas pradeda idealistai, tęsia kriminalistai, o baigia karjeristai.“(Dantonas) 9.Kas kovoja,gali pralaimėti, kas nekovoja—tas jau pralaimėjo. 10.Geriausias būdas pavergti žmogų-be paliovos jį laisvinti. 11.„demokratija yra blogiausia iš visų galimų santvarkų,kurioje hienos valdo asilus.“(Aristotelis) 12.Propaganda yra veiksminga, jei klausome, kas ką čiulba ir tampa bereikšmė, kai pamatome, kas… Skaityti daugiau »

Pastabus

…vaikel,bek is cia…..Cia ne tau…tu cia prazusi.

Šaunuolis Elonas Muskas

Pagoglinkit – “Илон Маск обвинил Нуланд в эскалации конфликта на Украине”.

https://www.rbc.ru/politics/22/02/2023/63f66f089a79478234937054?from=from_main_9

Pastabus

ot ir nepaguglinsim.

Dvigubi standartai visame savo šlykštume

Kai siautėjančius ir langus daužančius demonstrantus išvaiko Rusijoj, Baltarusijoj ar Kinijoj – tai baisus nusikaltimas DEMOKRATIJAI ir ŽMOGAUS TEISĖMS – skerdžiamų kiaulių balsais žviegia „žmogaus teisių gynėjai”. Jeigu demonstrantai – net ir langų nedaužantys – vandens patrankomis, guminėmis kulkomis, ašarinėmis dujomis ir talžant lazdomis, išvaikomi JAV, Didžiojoje Britanijoje, Prancūzijoje, Belgijoje, Turkijoje, Gruzijoje, „draugiškose“ arabų valstybėse ar Lietuvoje – net prieš vaiką naudojamas smurtas – tai NEREGĖTOS LAISVĖS IR DEMOKRATIJOS VIRŠŪNĖ – necyptelėja nė vienas „demokratas“. Jeigu DRAUGIŠKAME Kosove, atplėštame nuo Serbijos, žudomi žmonės, kad taptų organų donorais, jeigu Kosovo prezidentas – mafijos draugas, – nieko tokio… „Demokratai“ visa gerkle baubia, kai Rusijoje teisiamas koks amžiaus vagis, per keletą metų prisivogęs milijardus, bet tyli, kai į kalėjimą uždaromas JAV karo nusikaltimų… Skaityti daugiau »

mįslė

Kuo skiriasi KGB/VSD nuo p..dos?
Ogi niekuo. Vienas „neteisingas” judesys liežuviu ir tu jau subinėj!!!
 

Viktoras

Pagoglinkit – “Путин заявил о скором вхождении трех атомных подводных крейсеров в ВМФ”.
https://ria.ru/20230223/kreyser-1853904409.html?rcmd_alg=slotter
Доля современных вооружений и техники в морских стратегических ядерных силах достигнет 100 процентов после принятия в ВМФ атомного подводного крейсера „Император Александр III”, а еще три подобных крейсера пополнят флот в ближайшие годы, заявил президент РФ Владимир Путин.

Pastabus

FSIO,DOROGYJIE PUCYNIATA,KOPROFAGIJOS SEANSAS BAIGTAS.sUPRANTU,KAD JUMS NORISI DAR IR DAR SUDU,EKSKREMENTINIU LIZUUUUNU,BET TUREKIT SAIKA.MEGEJUS KVIECIU ATEIT RYTOJ.PAZADU GAUSU SUDU BALIU.RAMAUS JUMS SUDU VIRSKINIMO,GERKIT ESPUMIZAAANA IR PASITEPKIT KAULAAAZOLIU TEPALU.DASVIDANIJIE,DARAGYJIE MOJY MOSKVICY……….

Vytas

Liaudis sako: bijok žvairo , šlubo ir ryžo :))))

labas

ir rudo, besidrabstančio šūdais

Pastabus

…o taves da labiau,tuos sudus edancio ir saukiancio…..dar dar……

Pastabus

…taip,vytuli,taveeees reik bijot…

Pizdiiiiivka

Kokios romantiškos nuotraukos iliustruoja bakchanaliją.

Pastabus

labas,pizzdyvka,ka siandie pameluosi…

Su Armijos diena vasario 23-ąja!

Surovikinas sveikina banderas su Armijos diena ir siunčia sveikinimo “atvirutes” – balistines raketas ir dronus-kamikadzes. Marš į slėptuves, žiurkės kaholai!

Утром 23 февраля в Днепропетровской, Харьковской, Полтавской, Сумской областях Украины объявили воздушную тревогу. 

https://www.rbc.ru/textonlines/23/02/2023/6216fb4d9a79474dc80e8821?from=from_main_12

nuu

labas rytas xoxolai

Pastabus

LABAS IR TAU,kacaaaape

Pastabus

…bezgramatejau,tu net savo dvokiancio sveikinimo be gramatiniu klaidu suregzt negebi,ablauke kacapskas..

Pastabus

šitas komentaras yra parašytas saugumo agento, trolinančio čia pagal zadaniją iš viršaus.

Pastabus

…surovykinas pranese,kad nuo Vasario 23 ims stipriai sveeeest….pucyyyynas apdairiai uzsisklende katakombose,o populiacija eme kastis i zemes gelmes.Tvyro neapibrezta baime.Gaudzia oro sirenos.

KAŽKAS NAUJO

Pagoglinkit – “Украинские пленные захотели вступить в добровольческий батальон ДНР”. https://lenta.ru/news/2023/02/23/bogdan/ Десятки украинских военнопленных добровольно захотели вступить в добровольческий батальон имени Богдана Хмельницкого, сформированный в Донецкой народной республике (ДНР). Об этом сообщает TACC со ссылкой представителя силовых ведомств ДНР.

Pastabus

TASSS pranesa…..nevalgykit zirniu is vakaro…bus ne kas….

lietuvis

Kalbėti galima apie daug ką, bet be energetinių išteklių, išeis tik pačiulpyti arba apsišniaukšti. Realią padėtį nusako šiadieninės elektros kainos galutiniam vartotojui ir atlyginimo santykis. Jei kalbėti apie mane, šis santykis pasiekė 50 proc. Todėl reziumuodamas, pastebėsiu, – man dar neteko matyti, kad valstybė būtų pasiekusi bent teorinį ekonominį stabilumą, kai 33 proc. visuomenės, anot eurostato, yra asoliutūs ubagai. Vajėzau… O mes apie pagalbą Ukrainai dar svaičiojame…

Pastabus

aaaa,tu tas,kur i pc vaiksto su ploscium,po kuriuo tik tavo nepraustas metus laiko varganas,susitraukes plikas kunelis.Tas,kur kaulija centu,su uzrasu…..suselpkit buvusi riuzzko myro adepta……

Pastabus

šitas komentaras yra parašytas saugumo agento, trolinančio čia pagal zadaniją iš viršaus.

Pastabus

nuostabus pastabus,ko nebliauni,kad tavo nicka atemiau,xa xa xa.Na,pavaryk savo verksma vel….man labai pacyyyyynka,ziertva,xa xa xa

Visiškas dugnas

Pagoglinkit – “Минобороны Украины решило отправить на передовую сотрудников военкоматов». https://ria.ru/20230223/ukraina-1853928849.html Сотрудников военкоматов четырех областей Украины отправят на передовую, следует из приказа министра обороны Алексея Резникова, снимок которого распространяется в соцсетях (см.фото в статье).

Pastabus

..kad tu esi visiskas dugnas abejoniu nekyla..Eitum gatviu sluot,nors nauda butu is taves,prietranka.

pyzda pareina

chocholams

Pastabus

..taip,kacapams kaput.Tau irgi.

tuu

tu idiotas ar šiaip durnius?

Pastabus

…o tuuuuuuuu blake ar utele….o gal maza miela blusyte,kurios ir iziuret neina,xa xa xa

Romualdas

Nesvarbu ka kliedejo senukas Baidenas, svarbu – kokiam velniui atvaziavo. Nejaugi is tikruju tokie blogi reikalai pas jankyna ir Ze gauja, kad prireike temti mumija is uz Atlanto? Matyt ruosiama nauja „patranku mesa” is „tikru” europieciu. Tiesa, kiek suprantu – is rytiniu koloniju.

tai

Gal juoktis jau nebėra iš ko? Va, įdomu, ko tie 16 JAV generolų atvyko į Lietuvą. Pasigrožėti gamta? Ar suderinti grafikus, kada Lietuvos kariuomenė įsilies į Ukrainos karą? Juk taip paprasta: NATO tiekia ginklus, Bukarešto devynetas – patrankų mėsą. NATO kare nedalyvauja, tai to devyneto: Estijos, Latvijos, Lietuvos, Lenkijos, Vengrijos, Čekijos, Slovakijos, Vengrijos, Rumunijos, Bulgarijos irgi neprivalės ginti pagal išganingąjį 5 straipsnį?

Gintaras

Tas Bukarešto devynetas tikrai daugiau primena pasakų slibiną devyngalvį, kuriam karžygys Ivanas galvas nukapoja. O kas liečia Baideną, tai jo rolė buvo ir yra slibino užpakalines dumples pumpuoti, kad slibinas galėtų ugnimi spjaudyti.

Pastabus

…nieks to Baideno neliecia,puskvaisi.Lietuviskai minti suregzt pramoktum,pajooodzarga..

Čia

Koks tai lėlių teatras, tik virvelių nesimato…

Pastabus

..ka tu gali ispangiot,akis is pat ryto uzsipyleeees.

LAIMA

Ir niekas nekalba apie TAIKĄ. Šizofrenikai ir tiek.

Pastabus

…nelaime,kai atsistoji rakom,tau pucyyyynas TAIKA ivaro skubiai ir neisvengiamai,a supratai,kekse…

tuu

tu rudas, kas rudas tas brudas

Pastabus

…susirauksleje tavo smegenai nebeissunkia anic,ane,spiroxeta blyskioji.Tavo tevas sifilis,o mocia,xlamidija…..

Pastabus

…temti temti…,abeli,kokia da durnyste desimt kartu pakartosi,asile.Kur nugirdai ir iskalei mintinai tuos kelis sakinius…..

Psichiatras

Jums reikalinga skubi mano kolegų pagalba!

Pastabus

..kas pirmas uzsivelka xalata,tas psixiatras…..tai tokius zaidimelius zaidziat palatoj….Slepkis,tuoj sanitarai ateis,suris rankoves uz nugaros….

Rimvydas

Pagoglinkit – “В Киеве произошли взрывы“.
https://lenta.ru/news/2023/02/23/kyivvzryvy/
В Киеве произошли взрывы после объявления в городе воздушной тревоги. Об этом в четверг, 23 февраля, сообщает украинское издание «Страна».

nuu

Taip pat pranešama ir apie šiandienos sprogimus Odesoje. Xoxolai bent sušils…

Pastabus

pranesama,kad sprogimai po tavo kaldra kelia palatos kaimynams baime…

ir vėl

ir vėl nesigydantis nuo rudatrydės rudai teplioja

Pastabus

kaip tu mano veliava,taip as tave…paziurek i lekaviciu ir zinok,kad tai tu sudais snuki kacapska terliojies…..homosiatina,xa xa xa

Vagys kaholai

Pagoglinkit – “В Германии заподозрили Киев в использовании финансовой помощи не по назначению”.
Депутаты партии АдГ заподозрили Киев в использовании финансовой помощи не по назначению. С такими подозрениями выступили члены бундестага Максу Фронмайер, Дитмар Фридхофф, Эдгар Науйок, Штефан Койтер, Харальд Вейель, Мальте Кауфман и другие депутаты АдГ. Поводом для их сомнений стал инцидент с криптобиржей FTX, имевший место в конце 2022 года.

https://lenta.ru/news/2023/02/23/swindler/

Pastabus

tu toks skaidrus,kad taves siam pasauly net nesimato…

Žmogystai

Nacistine stėrva! Kada tu, brude, baigsi dergtis?! Naciai tvirtintindavo, kad individas su rudomis akimis negali priklausyti arijų rasei. O, toks kaip tu, niekšelis su ruda tanga, negali net žmogumi vadintis! Nacistinė išgama!

Pastabus

…varguoli,kad galeciau,visus kacapus issauciau i Menuli.Ir dar spygliuota tvora ten apraizgyciau,kad nesugalvotu nusokt atgal,i Zeme…..Aisku tau,aborto nuogranda,uteletas bebenciuk,tuliko nuoplova…..

labas

vėl rudasis rudai pavarė ir patapšnojo savo rudį

Pastabus

..zdaroff,koprofaaage,atejai ekskrementais pasmaliziaut….enjoy,kirsk,kiek lenda…

cha cha cha…

Pagoglinkit – “Suomija paskelbė perduosianti Ukrainai tankų „Leopard 2“/lrytas/.
Suomijos gynybos ministerija paskelbė, kad perduos Ukrainai tris kovinius tankus „Leopard 2“, praneša agentūra „Reuters”.

Perduos Ukrainai 3 tankus??? Achujet !!!

Pastabus

kalba eina apie 3000 tanku.Kaput rasiejuskai,oi,kaput.Tiesiog vamzdiec ir pyzzdiec kartu sudejus.

ir vėl

ir vėl pas rudį zubai rudi ir rudai taškosi

Pastabus

..ziu,tau kakiai jau per barzda varva,apsilaizyk ir kirsk,kol da yra.Bo ir kiti nori..

GEROS NAUJIENOS !

Pagoglinkit – “J. Prigožinas tikina, kad „Wagner“ kovotojai netrukus gaus amunicijos”/lrytas/.
Rusijos privačios grupuotės „Wagner“ vadas Jevgenijus Prigožinas ketvirtadienį pareiškė, kad jo kovotojai netrukus turėtų gauti amunicijos – dar prieš kelias dienas grupuotė skundėsi aprūpinimo problemomis ir dėl to kaltino Rusijos gynybos ministrą ir ginkluotųjų pajėgų generalinį štabą.
„Šiandien 6 val. ryto buvo paskelbta, kad amunicijos tiekimas pradėtas, – „Telegram“ kanale parašė J. Prigožinas. – Tikėtina, kad reikalai pajudėjo. Kol kas viskas ant popieriaus, tačiau mes buvome patikinti, kad svarbiausi dokumentai pasirašyti.“

Pastabus

…tuose popieriuose parasyta…….xui vam……

ir vėl

ir vėl rudis apie rudį

Pastabus

..nu,tave pamacius,tik apie ji,rudaji tavo skanesta,a jakzies

ir vėl

ir vėl ligonis rudasis analiniu reikalu užsiima

Pastabus

jo,varau tave per glotke,juk cia tavo analas,bo siki per ja,nu a ne teisybe sakau,bobauzi…

tuu

Ką tu, senas kretine, gali varyti? Juk pas tave nestovi. Tu, senas pirdyls, tik sau į pampersą gali rudą įstumti…

cha cha cha…

rudžiui nestovi…cha ha ha…. nestovi rudam seniui… nestovi

Pastabus

…mano mazasis transvestite,issiimk xuilo is bedantes ertmes…xa xa xa….paklausk,kurios…xa xa xa

cha cha cha…

rudžiui nestovi…cha ha ha…. nestovi rudam seniui… nestovi…uostyk kabantį, seni

Pastabus

..tuuu uuu uuu,nuryk pirmiau majoneza,tada verk…

Valio!

Valio! Vėl galės Prigožino kariai ukronacius talžyti, vėl bus banderų lavonais visi laukai prie BACHMUTO nukloti!

Pastabus

valio tavo durnumui…

ir vėl

ir vėl rudasai rudai pastūmė

Pastabus

…tiesiai i tavo islepinta gurmaaaano gomuri.Da pucyyyyno myzalais uzsigerk,dvasna,xa xa xa

tuu

pampersą išsikratyk, naujam juk pinigų neturi, nes sėdi šiltam šūde, rudi

Pastabus

..kam man ji kratyt,tu gi taip graziai ji islaizei,edruuuune,vel kaip naujas.Dazniau uzeik….

Šlovė Rusijos kariams!

Pagoglinkit – “В Минобороны рассказали о потерянной ВСУ технике с начала спецоперации“. https://lenta.ru/news/2023/02/23/poteri_vsu/ За время с начала проведения специальной военной операции российские войска уничтожили: 387 самолетов,210 вертолетов,
3222 беспилотных летательных аппарата,
405 зенитных ракетных комплексов,
7994 танка и других боевых бронированных машин,
1038 боевых машин реактивных систем залпового огня,
4189 орудий полевой артиллерии и минометов,
8501 единицы специальной военной автомобильной техники.

Pastabus

amzina neslove kacapu banditams,prievartautojams,zmogzudziams ir vagims,fui,laukiniai ir barbarai,atmatos ir durniai savizudziai.Prakeikti per septynias kartas,bhweeeeee…

tuu

tu rudas, kas rudas tas brudas

Pastabus

..tau plokste makaulej iskilo,vis uzsikerti ant to paties.Trenk makause i siena ir praeis,apuoke plunksnuotas.Esi ciudo v pierjax,a zinojai,skraiduoli…

ir vėl

vėl rudasis rudai pavarė ir patapšnojo savo rudį

Pastabus

..ir vel paskanaut rududu atkeblinai…Nu,kusai kusai,netrukdysiu.Jei noresi dar,tik paprasyk……as mygom…

Rudam qurwai

Su tarybinės armijos diena, šliundra nacistine!

Pastabus

…i tiebja,savieckyj spermatozoid…

Pastabus

EI,TUPYCOS KIAULOIDAI,JUKS I NAUJA GARDA,NA UBOI,XA XA XA

150
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top