Karas Ukrainoje. Trys šimtai šešiasdešimt penktoiji (Vasario 23 diena)

obozrevatel.com

JT Generalinė Asamblėja svarsto rezoliucijos, kuria smerkiama Rusijos invazija ir Ukrainos „taikos formulė”, projektą.

Ketvirtadienį, vasario 23 d., Niujorke (JAV) prasidėjo JT Generalinės Asamblėjos posėdis, kuriame bus balsuojama dėl Ukrainos taikos formulės. JT generalinis sekretorius António Guterresas pasmerkė Rusijos sukeltą karą.
Šios dienos vaizdo įrašas

Susirinkimą transliuoja „Suspilne Noviny”. Organizacijos vadovas Rusijos invaziją pavadino „kolektyvinės pasaulio sąžinės įžeidimu” (slinkite į žinių pabaigą, kad pamatytumėte vaizdo įrašą).

„Atėjo laikas atsitraukti nuo bedugnės. Nusivylimas tik pagilins krizę ir dar labiau pakenks mūsų bendriems principams. Karas nėra išeitis. Karas yra problema. Žmonės Ukrainoje labai kenčia. Ukrainiečiams, rusams ir žmonėms toli už Ukrainos ribų reikia taikos”, – sakė A. Guterresas.

Tačiau ne visi susitikimo dalyviai pritarė šiai pozicijai. Visų pirma kalbama apie šalis, kurios neatsisakė bendradarbiavimo su Rusija vykstant visapusiškam karui Ukrainoje.

Kinijos pozicija

Tuo tarpu Kinijos atstovas paragino tarptautinę bendruomenę nutraukti Ukrainos ir Rusijos karą ir nustoti tiekti mums ginklus.

„Mes palaikome Ukrainą ir Rusiją, jei jos užmegs dialogą ir jei galės užbaigti šią krizę. Tarptautinė bendruomenė turi padaryti viską, kad palengvintų derybų procesą. Ginklų tiekimas nėra tai, kas padėtų užbaigti konfliktą”, – sakė Kinijos atstovas.

Irano pozicija

Irano atstovas teigė, kad Ukrainos „taikos formulėje” esą nėra sprendimų, kurie padėtų išspręsti krizę, o ne ją pagilintų. Jis taip pat suabejojo politine valia taikiai išspręsti konfliktą.

„Raginame nedelsiant nutraukti karo veiksmus ir rūpintis konflikto zonoje gyvenančiais žmonėmis”, – sakė Irano, kuris teroristinei valstybei tiekia dronus kamikadzes, reguliariai atakuojančius Ukrainą, atstovas.

Jis pažymėjo, kad jų delegacija nusprendė susilaikyti nuo balsavimo už rezoliuciją ir pasiūlė JT sudaryti nepriklausomą grupę, kuri siektų konflikto sprendimo.

Nebenzi pareiškimas

Rusijos nuolatinis atstovas JT Vasilijus Nebenzya pareiškė, kad JAV ir ES, didindamos ginklų tiekimą Kijevui, esą priartino pasaulį prie savižudiško konflikto.

Vokietijos gynybos ministro pozicija

Vokietijos gynybos ministrė Annalena Berbock prisiminė savo viešnagę Ukrainos Charkove ir pabrėžė, kad Rusijos raketa šį miestą pasiekia per 45 sekundes.

„Norime, kad šis karas baigtųsi, norime taikos. Gerai tai, kad turime taikos planą. Tas planas vadinasi JT chartija, o jo principai, susiję su kiekviena valstybe, yra labai paprasti: lygybė, suverenitetas, teritorinis vientisumas, todėl kelias į taiką yra labai aiškus ir visiems suprantamas: Rusija turi išvesti savo karius iš Ukrainos!” – pabrėžė Berbokas.

Ji pabrėžė, kad kiekviena šalis gali prisijungti prie šio taikos plano ir sustabdyti agresorių. Politikė nepaneigė priekaištų, kad Europa siekia tęsti karą tiekdama ginklus, ir pabrėžė: „Jei Rusija nustos kariauti, karo nebus, jei Ukraina nustos kariauti, nebus ir Ukrainos!”.

Atkreipiame dėmesį, kad 60 šalių parėmė rezoliuciją, kurioje Rusija raginama nutraukti karą ir išvesti savo karius iš Ukrainos. Baltarusija pasiūlė padaryti rezoliucijos teksto pataisas, pateisinančias Rusijos agresorių.

Skirtingai nei JT Saugumo Taryba, Generalinėje Asamblėjoje Rusija neturi veto teisės. Kartu rezoliucijos nėra privalomos pagal tarptautinę teisę.

Kaip pranešė OBOZREVATEL:

– Prezidentas Volodymyras Zelenskis gyrė Kinijos ketinimą pasiūlyti taikos planą Ukrainai. Kartu jis pabrėžė, kad tam tikras išvadas bus galima daryti tik tada, kai paaiškės konkretūs Kinijos pasiūlymai;

– Ukrainos vadovas taip pat paragino Karibų bendrijos šalis paremti Ukrainos taikos formulę. Jis taip pat padėkojo savo partneriams už paramą;

– Ukrainos užsienio reikalų ministras Dmytro Kuleba išreiškė įsitikinimą, kad JT Generalinė Asamblėja patvirtins rezoliuciją dėl Rusijos visiškos invazijos į Ukrainą. Jis pažymėjo, kad Ukrainą visiškai tenkina dokumento projektas.

***

Gen.štabo duomenimis

Rusijos okupantai sutelkia dėmesį į puolimą penkiomis kryptimis Donbase. Tuo tarpu Ukrainos kariai ir toliau daro triuškinančius nuostolius priešui.

Tuo pat metu mūsų valstybės okupuotose teritorijose priešas intensyvina ukrainiečių vaikų „zombinimą” ir išnaudoja Mariupolio gyventojus, versdamas juos dirbti statant įtvirtinimus maistui. Tai teigiama Ukrainos ginkluotųjų pajėgų generalinio štabo vakarinėje operatyvinėje suvestinėje.

Pirmųjų invazijos metinių išvakarėse valstybė agresorė, prieš metus planavusi per kelias dienas užgrobti visą Ukrainą, daugiausia dėmesio skiria bandymams pasiekti Donecko ir Luhansko sričių administracines sienas. Šiuo metu pagrindinės priešo kariuomenės pastangos sutelktos į puolamuosius veiksmus Kupjansko, Limansko, Bachmuto, Avdejevsko ir Šachtaro kryptimis. Tuo pat metu Generalinis štabas nepastebi jokių priešo grupuočių sudėties ir pozicijų pokyčių.

Šiuo metu priešas aktyviai vykdo oro žvalgybą, stengiasi išsiaiškinti ukrainiečių dalinių išsidėstymą ir koreguoti savo artilerijos ugnį. Tačiau Rusijos oro žvalgybos padaliniai praranda įrangą: Gynybos pajėgos per dieną sunaikino rusiškus bepiločius orlaivius „Merlin” ir „Zal”.

Rusija taip pat nenutraukia taikių mūsų valstybės gyvenviečių apšaudymo. Per dieną Rusijos okupantai atliko devynis raketų smūgius. Vienas iš jų pataikė į civilinį administracinį pastatą Dvurečnaja mieste Charkovo srityje.

Taip pat buvo užfiksuoti dvidešimt aštuoni aviacijos smūgiai ir daugiau kaip 40 raketų paleidimo atvejų. Buvo smogta civiliniams objektams Beryslavo, Zelenovkos ir Belozerskos miestuose Chersono srityje. Yra žuvusių ir sužeistų civilių gyventojų.

Išlieka didelė masinių raketų smūgių grėsmė visoje Ukrainoje.

Generalinis štabas pažymi, kad priešas ir toliau patiria nuostolius.

„Donecke naktį iš vasario 21 į 22 d. pastebėta, kad į traumatologijos centrą atvyko 6 greitosios pagalbos automobiliai su sužeistais Rusijos okupacinės kariuomenės kariais”, – teigiama konstrukcijoje.

Ukrainos pajėgos smogė kelioms okupantų pozicijoms, Mariupolyje gauleiteriai skatina gyventojus statyti įtvirtinimus maistui.

Okupuotoje Zaporožės srities dalyje okupantai sutelkė dėmesį į ukrainiečių vaikų zombinimą.

„Melitopolyje, Zaporožės srityje, vietinėje mokykloje vaikams iš viso miesto neva savanoriškais pagrindais planuojama duoti jaunesniųjų karių priesaiką. Taip pat planuojama minėtos mokyklos pagrindu suformuoti vadinamąjį visos Rusijos gelbėtojų korpusą”, – teigia Generalinis štabas.

Okupantai taip pat iš naujo ėmė tyčiotis iš laikinai okupuoto Mariupolio gyventojų. Ten okupantai „skatina” žmones už maistą statyti įtvirtinimus aplink miestą.

„Okupantai, sukeldami humanitarinę krizę okupuotame Mariupolyje, mainais už maisto davinius skatina vietos gyventojus dalyvauti įrenginėjant pozicijas aplink miestą. Apmokėjimas už šią darbinę veiklą nenurodomas. Dauguma žmonių gauna tik maisto davinius”, – teigia Ukrainos generalinis štabas.

Ukrainos kariai toliau „minusuoja” okupantus. Ukrainos aviacija per dieną sudavė 14 smūgių okupantų personalo ir karinės technikos susitelkimo rajonams, taip pat 4 smūgius priešlėktuvinių raketinių sistemų pozicijoms. Gynybos pajėgų raketininkai ir artileristai smogė trims gyvosios jėgos koncentracijos rajonams ir dar vienam svarbiam priešo objektui.

Situacija įvairiomis kryptimis per dieną buvo tokia:

– Operatyvinė padėtis Voluinės, Polesės, Seversko ir Slobožansko kryptimis iš esmės nepasikeitė. Priešo puolamųjų grupių formavimosi požymių neaptikta.

Per dieną priešas iš minosvaidžių ir artilerijos pabūklų apšaudė Medvedivkos ir Mychalčinos Slobodos gyvenvietes Černigovo srityje; Sopič, Korenok, Horki, Bojaro-Ležači, Riževkos, Vodolagos, Basovkos ir Majskės gyvenvietes Sumų srityje, taip pat 15 gyvenviečių rajonų Charkovo srityje. Konkrečiai tai Granova, Krasnoje, Morochovecas, Zelenoje, Vilcha, Nesterne, Budarokas, Kolodezne, Dvurečnoje ir Zapadnoje.

– Kupiano ir Limano kryptimis priešas surengė keletą nesėkmingų puolimų Stelmachovkos, Belogorovkos, Serebriansko girininkijos ir Fedorovkos vietovėse. Jis vykdė artilerijos apšaudymą Hryanikivkos, Berestovo vietovėse Charkovo srityje; Krasnopopopopovkos, Nevskės, Dibrovos, Serebrijansko girininkijos ir Bilohrovkos vietovėse Luhansko srityje; Hryhorivkos, Spornoje, Berestovo, Razdolevkos ir Fedorivkos vietovėse Donecko srityje. Buvo vykdomi oro antskrydžiai prie Hryanykivkos, Kotlyarivkos, Krakhmalnės Charkovo srityje ir Serebryanės girininkijos bei Bilohivkos Luhansko srityje, taip pat Sakko-Vancetos Donecko srityje.

– Bachmuto kryptimi priešas toliau atakuoja mūsų karių pozicijas ties Ivanivske, Diljevka ir Bachmutu. Apšaudyta trylika gyvenviečių, visų pirma Vasiukovka, Železnianske, Berchovka, Dubovo-Vasilovka, Bachmutas, Ivanivske, Kleščejevka, Kurdiumovka, Ozarianovka ir Družba Donecko srityje. Netoli Vasiukovkos okupantai surengė kariuomenės oro antskrydį.

– Avdijivkos ir Šachtarsko kryptimis priešas surengė puolimą prie Kamiankos, Vodyanės, Marinkos, Pobedos ir Novomichailivkos – nesėkmingai. Beveik 15 gyvenviečių pateko į artilerijos ugnį. Tarp jų – Novobachmutovka, Avdejevka, Vodyanė, Veseloe, Krasnogorovka, Georgijivka, Marinka, Neskušnė, Ugledaras, Zolotaja Niva ir Bolšaja Novoselka.

– Zaporožės kryptimi priešas smogė 20 gyvenviečių rajonuose. Tarp jų – Vremovka, Novopol Donecko srityje; Malinovka, Guliaipolė, Belogorjė, Malaja Tokmačka, Novoandrejevka, Maljė Ščerbaki Zaporožės srityje ir Vyšetarosovka, Dobraja Nadežda ir Marganecas Dniepropetrovsko srityje.

– Chersono kryptimi Rusijos okupacinės kariuomenės artilerijos ugnis ypač paveikė Kačkarovką, Kazačką, Lvovą, Ivanovką, Nikolską, Molodežnoje, Zelenovką, Antonovką, Belozerką ir Dnieprovską Chersono srityje. Iš viso buvo apšaudytos 25 gyvenvietės.
AFU smogė daugeliui okupantų pozicijų, Mariupolyje gauleiteriai skatina gyventojus statyti įtvirtinimus maistui – Generalinis štabas

Generalinis štabas anksčiau teigė, jog strateginis Rusijos pralaimėjimas kare yra neišvengiamas, nes Ukrainą remia pirmaujančios pasaulio valstybės.

Ši parama padeda Ukrainos kariams kasdien daryti didžiulius nuostolius okupantams. Štai užvakar Ukrainos ginkluotosios pajėgos likvidavo 790 okupantų ir į metalo laužą pridavė dar 16 priešo tankų. Neatlyginami priešo nuostoliai gyvosios jėgos pavidalu pasiekė beveik 146 000 karių.

Taip pat buvo pranešta, kad dėl didelių nuostolių netoli Ugledarės okupantai sukilo. Kaip pažymėjo Generalinis štabas, gynybos pajėgos sužlugdė visus priešo planus, padarydamos triuškinančius nuostolius.

3.3 12 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
287 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Pastabus

ka cia komentuot..aisku viena,rf kaput.Pucka su visais liudnais kumeliais kybos,slabejevos sedes,solovjovas bus nusautas i pakausi izraely,simonjan prigirdyta vonioj armenijoj ir t.t. Visi gaus po zasluuuugam.fsio,kas cia neaiskaus….

Su Vasario 23 diena !

šikniau

Pastabus

….prrrrrrrrrrrrrrrr…..

???

O tai ,kokiu budu tu zadi nugaleti branduoline valstybe,zuvies galva?

Pastabus

dinamitiniu..

Artėjanti katastrofa

JAV ruošia Lenkijai ir Baltijos šalims kraujo Pirtį.Baidenas nuvežė ultimatumą Lenkijai-įvesti kariuomenę į Lvovą-ir aišku Baltijos šalims taip pat.Tipo Lvovas rusų nedomina-po to darys provokacijas ir bus pilnas karas su Lenkijos ir Baltijos kariuomene.Lenkijoje pavyko pašaukti tik 38 000 rezervistų iš 300 000 iki balndžio 1-lenkai išbėgiojo.Tai reiškia kad ne tik Lietuvos kariuomenė 20 000 bet ir mobilizuotieji-apie 30 000 bus amerikonų patrankų mėsa.Štai ką reiškia įstatymas veržtis į butus be prokuroro sankcijos.

Pastabus

..na ja,riuzzkiu nebeegzistuojancios armijos proga padauginai ir uzsokai ant baltu arkliu.Dainuok daba,,,riumka vodky na stalie…..

Lenkai iš baimės jau triedžia į kelnes

Pagoglinkit – “Польша устанавливает противотанковые ежи на дорогах из Белоруссии и России”. https://ria.ru/20230223/ezhi-1854033984.html

Pastabus

…kavok ta savo baisu debilo snuki,negaliu ziuret…

labas

rudi

Pastabus

kakiu pasiilgai ar siaip,paplepet uzsukai…

labas

pilėnai

Pastabus

..SUPRANTU,DURKEJ TAU LIUDNA,O DAUGIAU KA PASAKYT NEISEINA…

Vis

O tai jei Lietuva nato narė pasiduotų Rusijai tai pagal nato 5 strapsnio kitą dalį ir visa JAV su sąjungininkais turėtų pasiduoti,ar ne,kaip čia gaunasi

Pastabus

…taip,nabage,taip…..o daba i lovyte ciucia liulia.Sapne tave aplankys gerasis dede pucyyyyynas,atnes kruvina Zelios galva…,miegok,varguoli,miegok….a a a

cha cha cha…

Juokdarys Boria Džonsonas užsinorėjo tapti NATO generaliniu sekretoriumi, apie ką pats pransė, tas nesišukavęs baltapūkis. Gera naujiena vakarui, gerai pataisė nuotaiką…

cha cha cha…

klaidos atitaisymas: …”apie ką pats pranešė…”

Pastabus

…xa xa xa,tai bepersdamas apsisikai,oi,nemoguuuuuu

Pastabus

a girdz,o kur prisikai,i kelnes ar lova,a…Suprantu,daba tau ner kada atsakinet,visas suuudais apejes,skalbi triedalus,o jau smaaaarve,tai per visa tavo truscioooba,fui fui,smirdaliau,su tarybines ‘armijos’,lygiai taip pat apsisikusios,diena,xa xa xa…

ir vėl

ir vėl, iškrypęli, tik apie rudą galą svajoji

Ahą

Mirė šešis mėnesius rusų nelaisvėje išbuvęs legendinis „Azov“ pulko 1-ojo bataliono vadas Olehas Mudrakas, trečiadienį pranešė „Ukrainska Pravda“. 

https://www.lrytas.lt/pasaulis/ivykiai/2023/02/23/news/mire-azov-pulko-kovotojas-ir-mariupolio-gynejas-rusu-nelaisveje-isbuves-6-menesius-26225296

Pastabus

..herojam slava.

nuu

pas šėtoną smalą maišys

Pastabus

…o tu gi….glinda..

Haholai lieka plikomis šiknomis

Pagoglinkit – “JAV pareigūnė: gali prireikti daugiau kaip metų, kol JAV pristatys Ukrainai tankų „Abrams“ /lrytas.lt/
Gali prireikti daugiau kaip metų, kol JAV armija pristatys Ukrainai tankų „M1 Abrams“. Tai ketvirtadienį pareiškė JAV armijos sekretorė Christine Wormuth, praneša CNN. Pasak pareigūnės, planai, kaip ir kada jie bus pristatyti, vis dar rengiami.

nuu

galėtų klumpiai auksinių šaukštų niūchui zeliai duoti

Pastabus

nuuuu,bezprizornyke,ne tau apie auksa svajot,ryt tau anksti kelt,gatves sluosi,eik miegot…suprantu,is bado nesimiega,apie deeeesra galvoji….,paesk kaciu edalo,kaip paprastai ir bus ciki piki.

Pastabus

…riuzzkei jau siuncia pekiasdesimtuju metu viksrinius btr…nekeista,jei mosino sautuvai…..greit perses i taciankas su puliemiotu gale.Ftaraja ‘armyja’.

nenusiminkit, banderos

senukui Bidenui alzhaimeris, na, pamiršo ką anksčiau sakė

Pastabus

aik tu,pucyyynui da blogiau.Per metini pranesima apskritai pamirso,kad kara pradejo.Kalbejo,ziema,apie zemes uki,nei is sio,nei is to……

cha cha cha

Pagoglinkit – “Suomija paskelbė perduosianti Ukrainai tankų „Leopard 2“/lrytas/.
Suomijos gynybos ministerija paskelbė, kad perduos Ukrainai tris kovinius tankus „Leopard 2“, praneša agentūra „Reuters”.

Perduos Ukrainai 3 tankus??? Achujet !!!

Pastabus

…a jau sudus issiplovei,triedale.Ziurek,persk atsargiai,vel apsikakosi,varguoli.

"pastabiam" samdytam agentėliui-viduriuotojui

Kiek Lietuvoje yra durnynų, jeigu ne valstybinė paslaptis? Šitam mikrocefalui reikia ypatingo. Sukarinto. Yra tokių durnynų, kaži? Sukarintų. Durdomo pavadinimas turėtų būti – „Ukrainos vardo antikorupcinis valstybinis demokratinio pilietinio karo ugdymo psichoneurologinis dispanseris/gydykla – Kijevo Rusia”. Pirmas klientas -VSD samdytas trolis”pastabus”. Gydymas konservatoriškas: badavimas, apkasų rausimas, haubicų plovimas, tankų vikšrų profilaktinė priežiūra, nakčiai dieta – haloperidolum arba xanax ir klizma su patriotinės ricinos aliejumi pavadinimu „azov”. Jeigu po pusės metų intensyvaus gydymo ligonis nepasveiks – užmigdyti. Su visa pilietybe, o šiknon įkišti jankių politruko mandatą (atsiprašau už aliuziją į porno. Kalti ligonio kliedesiai).

Pastabus

…Sukakintam fantazzieriui kacapuasui……maloniai prasom kreiptis i savo kollega,po prozvisciu…cha cha cha….isspresite visus dailiojo sikimo konceptus…,su salyga,kad nepasibritkinsit….anas tik ka visas apsisiko.Bet jums,gerbiamas prelegente,kasdienybe…bo ir pats nevengiate panasiu ekscesu.Du sudziai,eto syla…

"pastabiam" degradui-šizikui

mėginti diskutuoti su aiškiu psichiniu ligoniu nėra jokios prasmės

Pastabus

..priesingai,mano nuostabusis pasnekove…turiu jus nuvilti,kad jau seniai rf veikia jusu maloniai aprasyta lieciebnyca..niet analogov v myrie…,ten vyr.gydytojo pareigas uoliai eina toks prigozelis.Pacienta su visom problemom isgydo rusiskai…greit,efektyviai,be medikamentu.Vienas smugis su kuvalda per galva ir gydymas baigtas.Pigu ir racionalu.Tokia tad ta sukakinta organizacija,vagner vadinasi,nors su muzika turi mazokai bendro.Siulau jums apsilankyti,ruizzka myra ir duxa pajusit kaip mat.

U-2

Esat pagaidintas ir yskaudintas Kol Lietuvoje landzbergine TS-LGBT dar neyteisino zoofilijos, tu su savo gaspadine, turetumete skaityti mokomajy lietrycio profu straipsny „Oralinis seksas jam: kaip suteikti nepamirštamus pojūčius vyrui”. Rusu puolimo atveju, tai pades jums isgyventi ir kovoti su Rusija toliau… P.S. Kuprotasis Ozys Vycka (dar zinomas kaip LTSR profesorius) neleis man sumeluoti….

Pastabus

..cliene nuo ccccp,cia tu…,dziaugiuosi tave matydamas.Kaip istrukai is beprotnamio…

tuu

malonu…gal dar ir pačiulpti nori, rudas ištvirkėli?

nuu

malonu…bet gal dar ir pačiulpti nori?

Saulius

Nuo plataus masto karo pradžios Rusija smogė beveik 5 tūkst. raketų ir 3,5 tūkst. aviacijos smūgių objektams Ukrainos teritorijoje, taip pat beveik 1100 smūgių, naudodama bepiločius orlaivius, praneša „Ukrinform“.

Žiūrėk, tu man, ukrai sėdėdami slėptuvėse kaip žiurkės urvuose, dar ir susiskaičiuoti sugeba…nu, molodec

Pastabus

..ka tu cia,varguoli,duodiesi,aik namo,velu jau….

Viktoras

Pažiūrėjus į Vakarų šalių šiandieninius lyderius, sunku suprasti iš kurios planetos susirinkę šie personažai? Kur jie gyvena ar iš kur atskrido? Visi vienodi kaip degtukai,išberti iš tos pačios dėžutės…Pasižiūrėjus visus jų „debatus”, galima juos palyginti su TSRS liaudies deputatų suvažiavimų diskusijomis, kai dienotvarkė būdavo parašyta iš anksto,o deputatai lipdavo į tribūną papasakoti, kaip karštai jie viskam pritaria… 

Pastabus

…vaikeli,nezaisk su degtukais.Bus kaip tam,kur daba vis rasineja….labas,pilenai……Daugiau nieko nebegali pasakyt…Matai kaip buna…..

Šlovė Rusijos kariams!

Pagoglinkit – “В Минобороны рассказали о потерянной ВСУ технике с начала спецоперации“. 
https://lenta.ru/news/2023/02/23/poteri_vsu/ 
За время с начала проведения специальной военной операции российские войска уничтожили:  
387 самолетов,
210 вертолетов,
3222 беспилотных летательных аппарата,
405 зенитных ракетных комплексов, 
7994 танка и других боевых бронированных машин, 
1038 боевых машин реактивных систем залпового огня, 
4189 орудий полевой артиллерии и минометов,
8501 единицы специальной военной автомобильной техники.

Kaput Ukraine!

Herojam kaput!

Pastabus

…anuole,ir tu cia….

Pastabus

..nu kaip tu vis uzmirsti ta milijarda najomnyku iz prakliatoj litvy…

trumpai ir aiškiai

Tai buvo numatyta įgyvendinti visame pasaulyje:   Kinijoje į viešą tupyklą patekti galima tik parodžius QR vergo kodą. 
  Būtent tai buvo ruošiama mums visiems. Ir būtent tam, kad nukreipti žmonių dėmesį nuo šio pasaulinio nusikaltimo sumanytojų ir įgyvendintojų, dabar yra liejamas kraujas Ukrainoje.

Pastabus

…taip,todel rf visos tupyklos panaikintos.Nori sikt,issikas duobe…

liaudies balsas

Įdomu kas gins tą ukralitvos koloniją?
Aš tikrai neginsiu….
Ginti tuos, kurie tave engia,išsidirbinėja,šaiposi,plėšia kiek tik gali,sadistiškai tyčiojasi…?
Turi būti nepilno proto,kad aukotum savo gyvybę dėl išsigimėlių psichopatų įgeidžių.

Pastabus

..nu koks tu…savanaudis.Tik apie save…O UZ KOSTMONAUTUS KAS KOVOS.jIE NEGALI,NES PEDERASTATAI,ANT AUKSTU KABLU APKASUOSE BLOGAI,GALI ISSITEPTI AR NAGA NUSILAUZTI.

Nepergyvenkit…

Zelia tuoj kokso takelį padvigubins, ir kontrpuolimą gal suorganizuos…

Pastabus

papantopala,tave jau veeeeza.Ka rukai….

nuu

ožio myžalo tai negeriu, kaip tu

retorinis klausimas

Įdomu kas gins tą ukralitvos koloniją?
Aš tikrai neginsiu….
Ginti tuos, kurie tave engia,išsidirbinėja,šaiposi,plėšia kiek tik gali,sadistiškai tyčiojasi…?
Turi būti nepilno proto,kad aukotum savo gyvybę dėl išsigimėlių psichopatų įgeidžių.

stasys

Pritariu : tamstelė spėju xuilososijos gyventojas , būtų tikrai keista jei stotumėt Lietuva ginti :))

nuu

kvailo tvartelinio trizna

Pastabus

..naaaa,kaip cia pasakyti…

tuu

tu kvaily, tai nieko nesakyk

Pastabus

..o tu moki kojas pakratyt…

nuu

čiulpk girto ruso kotą, rudi

trupinėlis teisybės

Dar konservų psichopatų chuntos nelikviduota alternatyvi informacija
 
musutv.lt
http://www.kla.tv/lt
landsbergizmas.lt
sapereaude.lt
budruspilietis.lt
televizijainternete.com

Pastabus

…taigi ten liekstutis.As jo bijau.

ir vėl

ir vėl iš baimės į kelnes rudą įstūmei?

Pastabus

..ir vel gali valgyt.Sulaukei..

ir vėl

ir vėl vargeta pagal savo supratimą… rudasis tik analiniu reikalu užsiima

kaip apeiti valdžiagyvių cenzūrą

nebloga instrukcija,kaip atblokuoti disidentinius LT puslapius:

atblokuoti.lt

Apie anonimiškumą internete,pasisakant prieš valdžiagyvius:

ldiena.lt/straipsnis/25179/irankiai-kaip-islikti-anonimiskiems-ir-keikti-homoseksualus

Pastabus

…jei nueisi i l.diena,nebesugrisi.Ten ragelskis uzbadys,uuuuuu..

nuu

nu, neisiu, durniau, tikrai neisiu…

Pastabus

..tuu gali eiti,vis tiek tu lavonas,nebepakenks jau tau niekas.Net ir delfi lengvai gali rinktis.

tuu

tu rudas, kas rudas tas brudas

Už ką būtent kaunasi banderlogai?

draugo švabo citata: „Ateityje gyvensime aukštųjų technologijų stebėjimo valstybėje, kur kiekvieną mūsų judesį, žodį ir net mintį stebės implantuotos mikroschemos, perduodančios mūsų duomenis į planetos tinklą, kurį sudarys gausybė į tinklą sujungtų dronų, jutiklių ir palydovų, nuo kurių niekas nebus nematomas. Mūsų miestai bus antiseptinės daugiatautės utopijos… Gyventojai bus androgeniški (beveisliai) veganai ir vabzdžiaėdžiai, o jų psichologija bus kruopščiai kuruojama pagal moksliškai sukurtas mokymo programas, socialinio kredito ir kognityvinio skatinimo sistemas bei psichofarmakogenetines terapijas, kurios visos bus suderintos taip, kad pašalintų visus antisocialinių bruožų, tokių kaip tautiškumas, vyriškumas, seksualinis pavydas ar savanaudiškas noras turėti daiktus, pėdsakus. Žemės ūkis taps praeities dalyku, nes sojos, augmenijos ir vabzdžių baltymai, kuriais bus maitinami postžmonės, bus gaminami žemės ūkio bokštuose, kuriems veikti nereikės nei… Skaityti daugiau »

Pastabus

..kam tu cia vargai,anys vis tiek nieko nesuprato.

nuu

rudam ligoniui tik subinės reikalai rūpi

Tiesos lašas totalinio melo jūroje
Pastabus

..slykstus straipsnis.

šiaip pamąstymui

Tipiškas vakaruose „klestinčios ir žydinčios” žodžio laisvės pavyzdys:

http://www.zundelsite.org/archive/victims/victims_of_zion.html

Pastabus

..didziausia zodzio laisve yra kremliuje…ten visi apskritai sneka bile ka,o didziausias tos zodzio laisves sneketojas tai toks pucyyyynas…visi negali patiket savo ausim,kai isgirsta…..

Kaip čia pasakius

Lietuvoj už laisvą žodį gali tekti ir vienuolyne 8 metus pasėdėti

Pastabus

iseik rasiejoj su tusciu lapu rankoj.Sedesi be zodziu.

ir vėl

ir vėl rudis apie rudį

Metų kalbos

pažiūrėjau Trapo, Bideno ir Putino kalbas. Vienintelis Bidenas pasisako už tolesnį karo eskalavimą.

Justas Kiguolis

Pagal Tarptautinės teisės normas Krymas NIEKADA NEBUVO Ukrainos teritorijos dalimi :))))

Pastabus

..kyborgai,valink na..

nuu

kai neturi ką atsakyti, belieka spjaudytis

Pastabus

..nuuuu,nori,ir tave galiu apspjaut zaliu,tifoooziniu skrepliu..

tuu

tu grįšk į palatą, tavęs jau ten laukia

Pastabus

tuu nusivalyk kaki,kur is siknos pusiau islindes styyyro,sikaaseu…

nuu

tau, rudas kretine, palatoj sanitarai nuvalys, paprašyk gražiai

Pastabus

..kas tas Trapas,martyska…

tuu

tau, aborto liekana, tik tylėt

kotletu kepėja Svetlana

tai kur dingęs Tapino bairaktaras “sakalas”?gal ką girdėjote?

Pastabus

…aisku girdejom.Bet tau nesakysim.

Patriotas

Tapkinas pinigus, kur iš mulkių surinko 5.mln.€ pralošė pokeriu Losvegase, o turkai juk bairaktarą tai padovanojo

Pastabus

..o kur tas ‘Losvegas’,Antarkty,turbut….

jo jo

Arkty, arkty…pingvine

Pastabus

lo lo,nu kodie tu toks atsiaurus…Kur tevelis xui lo..,vel mamyte gvoltavoja juroj.

ku ku

labas, rudas šūde

kažkodėl

Ukraina praranda kaimą po kaimo! Nepadeda niekas, jokia užjūrio ginkluotė!

JOooo

amerikoniškas projektas tęsiasi , sėkmingai naikina Ukrainos vyrus.

Pastabus

..joooo,nyncie rf nekokie reikalai….nekokie…

Pastabus

…ir nepadeda jokia uzjurio girtuokle…

DURNIAU,

Ir vėl tas pats, vaistukus pamiršai išgerti? A?

Pastabus

..a a vienas cia irgi aksejo,tai paskui siaubingai apsikakojo….Po to nervingai juokesi…

ir vėl

ir vėl pas rudį zubai rudi ir rudai taškosi

Pastabus

,…prasciai,liubymaja…Daugiau nesugrizk…

ku ku

apie ką, tu čia rudas šūde?

Pastabus

apie tai,kad sikt jau nebenoriu.Neturesiu kuo tave pavaisint.Ateik rytoj.

Vadimas iš Norvegijos

Chocholai verkia Telegram kanale, kad juos pasiekia vos 30% ginkluotės ir humanitarkės. Visą kitą išpyzdina savi. Tokios tokelės. Visa humanitarinė pagalba, ekipuotė, šilti drabužiai, maistas atsiduria juodojoje rinkoje. Net internetas pilnas skelbimų pardavimui.

Be emocijų

tyliai, ramiai utilizuojasi visa eu, jav vardan tos sušiktos okrainos 🙂

Pastabus

…o kodie tu taip utelem apejeeeees,a…

Pastabus

..vadzka,o tu irgi norgej vagiliauji…kiek jau dviraciu nufyrinai is vaiku,a,vadzka…..

DURNIAU,

Kai 2 kartus iš eilės briedus parašai, ar palengvėja?…..

Pastabus

…tu,briedi,duuuulink zalion girion,kur geri vyrai alu geria.Nupjaus tau ragus,kur boba itaise ir nurimsi.

tuu

išgerk vaistukus ir sudainuok sau lopšinę, tik tyliai tyliai tyliai tyliai

Pastabus

…tyliai uzmerk akis

tuu

ir pampersą užsidėk, rudi

Pastabus

as tau ji pastu atsiusiu,galesi nem nem..

žvaigždžių karas

rusams kantrybė baigsis, sunaikins palydovus ir visos gudrios sistemos taps metalo laužu.

Pastabus

galesi priduot metaloloma i skupke,iseis ant cerniaus ir da Zaibui liks ant paxmo.

kosmosas…

negi tvartelio tvarius taip stipriai skiepai veikia???

Pastabus

…kad tu kostmoso tvarius,visi zino.Tave tik superginklas jama.

tuu

tu rudas, kas rudas tas brudas

Pastabus

…tuuuu …pilenas,turbut

nuu

aš Prigožino kūjis tau ant galvos, glušiau

Pastabus

…xa xa xa,tu gi prigozelio XUUUJIS….

Ahą

Lenkai matomai tikisi ir Pabaltijo šalių karių pagalbos, juk ne šiaip sau pasipylė patriotiniai straipsniai “mes apginsime”. Mūsų vaikai neturi tapti patrankų mėsa norintiems atkurti imperijas.

Juozapas

Kvaila mirti už svetimus, ametikonų interesus?

Pastabus

dziozefas nenorejo but ‘ametikoooonu’,xa xa xa

Pastabus

..nematomai tikisi pagalbos,utele.

padėkit psichui

be ožio instrukcijų pats nei iš vietos?ane?

Pastabus

..pilene,atiduok siercikus..

Cha-cha

Zelenskis tegul į Mišą Gruzijoje pasižiūri ir pagalvoja, koks likimas laukia, kai tampi JAV nereikalingas.

Pastabus

…geriau i tave tegu paziuri….nori pirstelt ir tuoj pat apsikakoooooji,ane,zaliasis skreply…

ir vęl

ir vėl rudis apie rudį

Pastabus

…ir vel pabandom is naujo..

kaip šizofrenikui

genialu

Pastabus

,,,kongenialu,kisa,kam jums pinigai…Jus neturit fantaaaaazijos…

nuu

išgerk ožio myžalo stiklinę, gal tavo durna galvelė atsipalaiduos…

Pastabus

atkisk sikna puckai…ir atsipalaiduok.Ar jauti,kaip riuzzkas duxas aina…

tuu

vėl šlapią sapną sapnavai, senas pašlėmėke, kad čia drabstaisi?…

Pastabus

..tuu nem nem

Heil Hitler piderasti banderovci!

Keliaukit pragaran išsigimėliai banderovcai ir jankiai!
Laisvę Lietuvai!
Ačiū Rusijos kariui išvaduotojui!

Pastabus

…tai jau uzdare….Ne tuos vaistus isgerei.Pasiruosk promyvaniju zeludka ir klizmoms.Busi klizmuotas,nabage..

tuu

tu rudas, kas rudas tas brudas

Pastabus

..issirankiok uteles is klyno,varguoli.

tuu

pagal save sprendi, apsileidėli?

Pastabus

…zaliasis skreply,a nori i liuli…

tuu

nepataikysi, vėpla

Pastabus

A MAVASHIUS LIUBYJI SNUKIN…

nuu

ir vėl nusikalbi, rudas nusmurgėli

Pastabus

oi tu suklypes vargeta,pabodai tu man,po cetvergam nie padaju,atjabys..

Lašiniai Ukrainai

Šiandien , metinių proga , turėtų gauti gerai svinonacikai bombų :)))))

Pastabus

…ir tu busi klizmuotas..

cha cha cha…

Galva į asfaltą gimęs, žmogumi nebebūsi…

Pastabus

..DAUZYK TA SAVO ‘GALVA’ I ASFALTA,BET KAIP SIKAI I KELNES,TAIP TEBESIKSI,XA XA XA

laikas tau dešimtą

vakciną įsišauti, akivaizdus paūmėjimas

Pastabus

..laikas tau nusisauti ant meslyno,varguoli..

ir vėl

aiškiai covido pasekmė tamstai

Pastabus

neaiskiai. TAVE XALIERA PAGAVO.aDA DEGTINES SKONI JAUTI…aR TIK zAIBO…

nuu

senas kretine, ar dar “malką” padarai?

Pastabus

..ir vel nori pasasalint,pydere,skolko mozno,nusibodai,eik pas bartoseviciu,jis zinos ka su tavim veikt.

Dega jankių

gamyklos, tik pas mus nerodo.

Pastabus

..jei ir degtu,tu neispangiotum per kanapiu dumus…

ir vėl

ir vėl pas rudį zubai rudi ir rudai taškosi

Pastabus

…jau neberukyk daugiau,laisvas.PSOL VON.

nuu

išsisėmei, durneli…

Pastabus

..sergi isemines isanges liga nebepagydomai.O dar sifiliu.

U-2

Čia tau gydytojas palatoj pasakė, seiliau?

Pastabus

uuuuuuuuu

Kas tau

Bartoševičius kuolą subinėn suvarė?

Pastabus

nea,tik ka pabezdejau tau i nosi,pedofile,xa xa xa

nuu

molodec, pats bezdi, pats šildaisi, pats dujas gaminiesi, iš chocholų tur būt išmokai…

Vytas

Ukrainiečių vaikai mokykloje prekiauja narkotikais ir gąsdina mokytojus, o policija prašo juos suprasti. Kauno A.Puškino gimnazija.

Pas mus darbe

Pagavom chocholą pinigus vagiant iš persirengimo kabinų. Išlėkė su sulaužyta nosim pyderas iškart.

Pastabus

..o taves bezdzioniu raupai nejama kartais.Maciau,su raskievicia burkuojant…

tuu

per psichuškės palatos langą, tiek daug matai?

Pastabus

valink mokytis sintakses naxui.

nuu

pats kelis psichuškės koridorius esi baigęs?

Pastabus

..tu turi rasyt kalidorius,tavo mocia gi taip sneka.O ir tevas su cerebraliniu paralyzium tik taip supranta…

ir vėl

ir vėl nesigydantis nuo rudatrydės rudai teplioja

Pastabus

..ten junnyjie puskiniata.Jiems galima.

tuu

senas pedryla, vėl apie jaunuolius svajoji?

Pastabus

..kur slepi savo paddielnyka bartosievicia…Jis tave,kol policija nesupakavo,vakarais patvarko i visas ertmes,ane,pedofilo zertva….

nuu

bartoševičius ten pat , kur ir pseudokonservatorius pedofilas navys, – tankistu mokosi, kaip vamzdžiu rudąją prasivalyt

Dzeikas

Na ZSU ugnies tasku isaiskinimas vyksta kiek kitaip:
Atvaru rusai mesos kuopa, t.y. neapmokintu mobilizuotuju, kokio folkssturmo arti 50m amziaus is bomzu , ar virs 20m kokiam strojbate atitarnavusiu. Apmokytu pestininku i tokias akcijas nevaro. Pirmyn, isako, paimkite ukru pozicojas.
Tie puola, ukrainieciai juos kaip putpeles issaudo PARODYDAMI savo uhnoes taskus. Po to, jeigu ZSU ju greit neperkelia i kita vita – rusai smogia ten artilerija.
Todel karas tai tik 1-5% laiko betarpiskai musis, saudymas, durtuvu kautynes ir pan. Visa kita lakstymas pirmyn atgal, grioviu ir itvirtinimu kasimas, kuriu kartais prirrikia, bet dazniau ne.Ir numigt to griovio dugne kiek spesi.

JOooo

Vien prie Soledaro Prigožino zekai 25 000 ukrosvinų išguldė, čia kaip yra???

Pastabus

nu maza kas tam girtam prigozeliui prisisapnuoja.Sapnuojasi jam,pvz.,kad jis vladyka vsijeij russy…,kad jis,o ne ji pietuxu tiurmoj varo xoru……

Dzeikas

Rugsejo men rusu nuostuoliai pagal oficialius ir viesai ivardintus buvo 5,9 tukst. kariu.
Tai as kiekviena toki pabezdejima turiu komentuoti?

Pastabus

..nuveza..na peredovuju ir pasako…prascaitie riebjata,pora vam na uboj…ir ima destyt zagradotriada is kadyrovcu.Fsio,paprasta ir lengva.Da priduria atsisveikinant…rodina vas niezabudiet.Paskui pamerkia aki ir gudriai priduria..my svojyx niebrasajiem xa xa xa…..

ir vėl

Loji, nesupranti ką, kaip koks pasiutęs šuo, net seilės drimba

Pastabus

..malciaaatj,sabaka,mars do budy…

nuu

kartojies, nusmurgėli

Pastabus

..kartojimas tau butinas,bo is pirmo karto tau nedaeina,skreply zalsvo plauko…

nuu

Liaudis sako: bijok žvairo , šlubo , ryžo ir rudo, besidrabstančio šūdais :))))

Pastabus

..jo,cia gi apie tave..

nuu

rudi, juk neprisipažinsi, kad esi šūdžius, bet vistiek kvapas išduoda tvartelio tvarių

Pastabus

..taves ir klaust nereik,toks riuzzkas duuuxas nesa,kad net alpulys jama.Vakarykscias bojarisnyko peregaras,sudu,myzalu,neplautu kojiniu ir vemalu tvaikas….Riuzzkis tikrai palaikytu uz svajaka,taigi,xruugom,sagom mars naxui….

nuu

tuščia tavo smegeninė nieko daugiau nebesurezga, duche tu jobanas?

irrrr

spalva, rudis smirda

Dzeikui

Iš kur žinai, kur skaitei, – juk meluoji! Atsiųsk šaltinį, ar nuorodą

Pastabus

saltinis Valakampiuose bega,su sventu eliksyru,gerai russofilija jama.

tuu

negerk iš ten, ožiuku pavirsi

Pastabus

tu tik negerk savo megiamo odekolon troinoij.Gerk bojarisnyka.Daktarai sako,sveikiau.