Karas Ukrainoje. Trys šimtai šešiasdešimt šeštoji (Vasario 24 diena)

Generalinis štabas: Ukrainos ginkluotosios pajėgos sudavė 14 smūgių priešo pozicijoms ir numušė priešo sraigtasparnį, okupantai įvedė komendanto valandą Čaplinkoje.

obozrevatel.com

Tęsiasi 366-oji plataus masto Rusijos invazijos Ukrainoje diena. Rusijos Federacija sutelkia pagrindines pastangas vykdyti puolimą Kupjansko, Limano, Bachmuto, Avdejevsko ir Šachtaro kryptimis ir didinti karių skaičių.

Per dieną priešas atliko 18 oro smūgių, iš jų 4 su „Lancet” amunicija. Rusijos raketų smūgių grėsmė išlieka didelė visoje Ukrainoje. Apie naujausius įvykius iš mūšio lauko pranešė AFU generalinis štabas vasario 24 d. rytiniame pranešime.

Generalinio štabo duomenimis, operatyvinė padėtis Voluinės, Polesės, Seversko ir Slobožansko kryptimis išlieka be didesnių pokyčių. Priešo puolamųjų grupių formavimosi požymių nepastebėta. Priešas iš minosvaidžių ir artilerijos apšaudė Senkovkos, Jelino ir Leonovkos gyvenvietes Černigovo srityje; Iskrikivščiną, Volfiną, Zapsilę ir Miropolę Sumų srityje, taip pat apšaudė 18 gyvenviečių rajonų Charkovo srityje. Tarp jų – Lemiščino, Oleksandrivkos, Staricos, Volčansko ir Bologovkos gyvenvietės.

Kupjano ir Limano kryptimis priešas surengė keletą nesėkmingų puolimų. Ypač Serebriansko girininkijos ir Donecko srities Verchnekamensko bei Razdolovkos gyvenviečių rajonuose. Jis vykdė artilerijos apšaudymą 14 apgyvendintų vietovių. Tarp jų buvo Hryanykivka, Kupjanskas, Berestovo Charkovo srityje ir Dibrova bei Bilohrovka Luhansko srityje.

Bachmuto kryptimi priešas toliau atakuoja mūsų karių pozicijas, surengė kelis nesėkmingus puolimus prie Dubovo-Vasilovkos, Berchovkos ir Železnianskės gyvenviečių. Priešas aktyviai vykdo oro žvalgybą, kad pakoreguotų artilerijos ugnį. Apšaudyta penkiolika gyvenviečių, įskaitant Spornoje, Veseloje, Dubovo-Vasilovkoje, Berchovkoje, Bachmute ir Ozarianovkoje Donecko srityje.

Avdijivkos ir Šachtarsko kryptimis priešas vykdė puolimą Pervomaiskoje, Nevelske ir Marinkoje – sėkmės nebuvo. Artilerijos apšaudymas užfiksuotas prie 16 gyvenviečių. Visų pirma tai buvo Avdijivka, Vodyanė, Zolotaja Niva, Marinka, Ugledaras ir Bolšaja Novosilka Donecko srityje.

Zaporožės kryptimi nuo ugnies atakų nukentėjo 17 gyvenviečių teritorijos. Tarp jų – Vremovka, Novopolis Donecko srityje ir Olhivske, Guliaipolė, Orechovas ir Bilogorjė Zaporožės srityje.

Chersono kryptimi nuo Rusijos okupacinių pajėgų artilerijos ugnies nukentėjo 27 Chersono srities gyvenvietės dešiniajame Dniepro upės krante, tarp jų Dudčanai, Berislavas, Veseloje, Tiaginko, Antonovka ir Chersonas.

Ukrainos ginkluotosios pajėgos sudavė 14 smūgių okupantų pozicijoms ir numušė priešo sraigtasparnį, okupantai įvedė komendanto valandą Čaplinkoje – Generalinis štabas

Čaplynkoje, Chersono srityje, okupantai įvedė 24 valandų komendanto valandą nuo šių metų vasario 23 iki 25 d. Priežastis gali būti karinės technikos perkėlimas iš laikinai okupuotos Krymo autonominės respublikos dalies, siekiant sustiprinti gynybos liniją.

Chersono srities Novaja Kachovkos mieste priešas apeina vietos gyventojų namus. Apžiūros metu jie tikrina gyvenamųjų namų registracijos ir nuosavybės dokumentus. Jei jų trūksta, gyventojai per savaitę bus iškeldinti, o juose bus dislokuoti Rusijos okupacinės kariuomenės daliniai.

Mūsų aviacija sudavė 14 smūgių į rajonus, kuriuose buvo sutelktas kafarų personalas ir karinė technika. Gynybos pajėgos taip pat sunaikino 1 atakos sraigtasparnį Mi-24 ir 1 bepilotį orlaivį „Lancet”.

Kaip pranešė OBOZREVATEL, Didžioji Britanija pateikė teigiamą prognozę Ukrainai mūšio lauke. Jie mano, kad atėjo laikas kontratakoms, ir Ukrainos ginkluotosios pajėgos turėtų netrukus jas pradėti.

2.6 5 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
66 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Realybė

Vakarų žiniasklaidai vis sunkiau nuslėpti informaciją, kad dauguma rusų palaiko savo prezidentą, socialiniame tinkle „Twitter“ rašė Prancūzijos liaudies respublikonų sąjungos lyderis ir politikos apžvalgininkas François Asselino. „Du šimtai tūkstančių žmonių esant -15 laipsnių atėjo į Lužnikų stadioną Maskvoje palaikyti Putino. JAV ir Europos žiniasklaidai darosi vis sunkiau nuslėpti, kad didžioji dauguma Rusijos gyventojų palaiko Putiną”, – rašė politikas. Jis taip pat ne be ironijos pridūrė, kad mažai tikėtina, kad tokiu šaltu oru prancūzai eitų į Stade de France pasiklausyti Prancūzijos prezidento Emmanuelio Macrono .

Diedas

Buvo lygiai tas pats kaip sovietmečio parduose. Suvežė biudžetnikus, kitiems išrašė po 500rbl, bomžams davė karštos košės ir po sosyską. Dauguma nesulaukę mitingo pabaigis išbėgiojo. Ar aš nesakiau, kad reikėjo laikyt užrakintus. Nepaklausė. Dabar pozoras.

Dzeikas

Rusijos federacija bus sutriuskinta ir pazeminta NEPRIKLAUSOMAI, palaiko jos vergai savo ponus ar ne.
Tai istorinis determinizmas, toks pat kaip Assirijos sutriuskinimas 605m p.m.e., po 1000 m jos dominavimo ir aplinkiniu tautu plesimo.
Assyru tauta isliko,~40.000 populiacija. Assirija – tik metrasciuose ir ir istoriku antikos tyrinetoju galvose

Praeivis

„Praėję metai yra Ukrainos orumo metai – netrukus ukrainiečiai galės pasidalinti pergale”… Vietinio realisto pastebėjimas- Ukrainos reikaluose dalyvauja su JAV priešakyje 50 „demokratijų”. Kokios „pergalės dalybų” dalis teks kiekvienai „demokratijai” klausimas niekas net neužsimena. Afganistano „demokratiniuose reikaluose” dalyvavo JAV vadovaujama 60 „demokratijų” koalicija (Lietuva dalyvavo taip pat). Padalinus „pergalę” Afganistane, neteko girdėti, kad kokią nors „pergalės” dalelę būtų gavusi Lietuva…

Net graudu ir juokinga

Aha, galės dalintis pergale ant lėktuvo šasi. Istorija linkusi kartotis, paralelės su Afganistanu. JAV ten praplovė milijardus ir žadėjo pagalbą iki paskutinio afganistaniečio. Po Bidono apsilankymo ukrų kariams apkarpė atlyginimus, o pasakymas, kad pagalba ne begalinė, tas asociacijas tik sustiprina. Ko gero amerikonai ruošiasi „vaduoti” Taivanį, o Ukraina mušta korta.

Dzeikas

Primink „Kijevas per 3 dienas”😄😄😄

Tik mąstantiems

Ar galime įsivaizduoti, kad JAV gali tiesiog nuleisti rankas ir pripažinti Rusijos pergalę? Ne – NATO gali subyrėti tokios įspūdingos nesėkmės akivaizdoje. Taigi politinis instinktas bus lošimas; dvigubai daugiau: Svarstoma galimybė dislokuoti NATO pajėgas Vakarų Ukrainoje kaip „buferines pajėgas“, kad „apsaugotų ją nuo Rusijos puolimo“. Nesunku suprasti, kodėl giluminės valstybės frakcijos yra „pasibaisėjusios“: Amerikos gynybos pramonės produktai Ukrainoje suvartojami greičiau, nei gali būti pagaminti. Tai neigiamai keičia JAV skaičiavimus Kinijos atžvilgiu, nes Ukrainoje deginamos JAV karinės atsargos, o kiniečiai tik trina rankomis. Pats karas Ukrainoje gali lengvai persimesti į Rytų Europą… Svarbiausia – netikėta (elitui) įžvalga, kad pačios JAV gali būti didžiausios pralaimėtojos kare su Rusija. (Maskva tai suprato nuo pat pradžių).

Trys pušelės ne miškas

Šio pusmečio aktualijos : Faktas, kad Rusija tikrai spės užgrobti Ukrainą iki jos pilno perginklavimo pagal NATO standartus. Antras faktas: Ukrainos teritorijoje daugiau nebus jokių oficialių NATO šalių karinių formuočių. Trečias faktas: nesvarbu kiek dar iki pavasario praras Ukraina esamų savo teritorijų Donbase, pasakyti stop karui Zelenskiui jau ne jo valioje, nuspręs Putinas. Ir tik Jis spręs kada susitikti taikos deryboms . Ir pilno Ukrainos kariuomenės perginklavimo Putinas neleis įvykdyti, neverta net galvoti apie tai..

Darijus

Zelenskiui tik šikną belieka atstatyti oriai.

Pastabus

…tau tai lieka krapstytis sikaliuota skyle.Tuliko popieriaus tu gi nenaudooooji,apuoke.Tavo vaikiai jau nuterlino visas sienas rudai…

Tadas

Būsiu teisus, bet atrodo, kad pagrindiniai JAV strateginiai tikslai, tai Ukrainos skolos lapeliai už tiekiamus ginklus ir Donbaso prijungimas prie RF

Pastabus

…nebusi teisus,sikniau,niekad,ta rodo Zaporozes ‘prijungimas’ prie matuskos,kuri dvesia.

Vaclovas

Pindosai ir jų mazgotės taip “palaiko” Ukrainą, kaip virvė “palaiko” pakaruoklį. 

Primena JAV atstovų

pareiškimus apie JAV paramą Afganistanui, – „kiek tik reikės”.

Pamąstymui

Jei nebūtų ruošiamasi NATO subyrėjimui anglosaksams nereikėtų kurti AUKUS. Tai jų paskutiniai „apkasai” jei vistik tektų trauktis, tik žinoma chaotizuojant visą likusį pasaulėlį…

Pastabus

…tu geriau nemastyk,bo blogai iseina.

patrankų mėsytė

Jau seniai Ze neturi jokios armijos. Tai priešakinis samdytų NATO valkatų būrys, kurio sudėtyje yra ir Kijevo samdiniai. Kas skaito UA spaudą, tas žino – Ze paskelbė pacukų nuo 14 metų ir moterų nuo 16 metų mobilizaciją, šalyje sustabdytas pasų galiojimas, o pagrindinis vietinio vergo dokumentas – pažyma iš karinio komisariato. Manau nereikia aiškinti,kokia tokių“karių” kovinė parengtis . Tai tik priedas NATO valkatoms. Šiuo metu naglosaksai aktyviai ieško samdinių, norinčių pakariauti „už demokratiją” Ukrainoje. Tiesa, nėra norinčių pertekliaus. Profesionalūs kariai puikiai supranta – tai nėra „safari” Afrikoje ar Artimuosiuose Rytuose.

Pastabus

morning,narkaaaseu..

Žydai, von iš Ukrainos

Šūdo jums , o ne išteklių!

teisingai

turėtų būti visa valdžia ukrainiečiams Ukrainoje, o ne žydams

Pastabus

..tu turetum but negimes…Bet tu gimei..

Pastabus

,,nu esk tu tuos sudus,ka jau taip pameeegai,koprofaaaage..

Liusė Atestovičius

Nepergyvenkit, Zelia tuoj kokaino takelį padvigubins, ir gal kontrpuolimą suorganizuos…

Pastabus

ir be jo rf kaput.Nustips nuo bado ir dizenterijos.

Pergalei pasiekti

galėtų klumpiai auksinių šaukštų niūchui zeliai duoti :))))

Kukis

Saunuoliai Ukrainieciai !!! Musa okupanta visose fronto atkarpose. Ruskelius laidoja keliais sluoksniais. Kur ruskiu armija ??? Mobilizacija vyksta metus laiko , kaip ir karas. Ruskiu ordos greitai nesibaigs. Tas aisku. O kur armija ?? Atsiunte Amerika kelias patrankas ir nera driskiu armijos. Kas bus kai atzlegses Abramsas ??

bus

kaput

Pastabus

TAU ir tokiems kaip tu…

Nebus Abramsų

Bidenas serga Alzhaimeriu, jis pamiršo ką sakė.

Pastabus

pucka vis nebepataiko pakakot i savo cemodana.APKAKOJA RANKENA,DEL KO PESKOVAS IR PRIGOZELIS LABAI PYKSTA….

Haholai lieka plikomis šiknomis

Pagoglinkit – “JAV pareigūnė: gali prireikti daugiau kaip metų, kol JAV pristatys Ukrainai tankų „Abrams“ /lrytas.lt/
Gali prireikti daugiau kaip metų, kol JAV armija pristatys Ukrainai tankų „M1 Abrams“. Tai ketvirtadienį pareiškė JAV armijos sekretorė Christine Wormuth, praneša CNN. Pasak pareigūnės, planai, kaip ir kada jie bus pristatyti, vis dar rengiami.

Pastabus

nu nesielvartauk taip smarkiai.Ir be ju rf kaput.

Pastabus

..maladiec.Tak dierzatj.RF KAPUT.

Pagiriamasis žodis iš dispanserio

Pagarba redakcijai už tai, kad gebelsiškuose rašinėliuose atsirado daugiau lietuvių kalbos.

Pastabus

…tai vis neisleidzia….

šių kliedesių autoriui

aš pasigendu pedofilų partijos rėmėjo pseudokonservatoriaus aurimo navio rašliavų

labas

atėjo rudas šūdas ir vėl pridrabstė bei pritapšnojo visur rudai :((((

Pastabus

..ir tau labas,pilene.Nesinesiok sierciku,padegsi likusius pilenus.

Trigrašis

Nekreipkit dėmesio. Tam žmogeliui gerokai kvankt.

Justas

Kai nėra kaip argumentuotai paprieštarauti,tik ir belieka tam šūdžiui čia rudais drabstytis, – jam kvankt.

Pastabus

..kad jums argumentai daeitu,pirma reik trinktelt su kuvalda.Taip prigozelis,jusu mokytojas is kaliuzes,liepe…

yell…Z.O.V.marine

na, tvartelinė nuo3,14sa nebūtų tvartelinė, ir nebūtų nuo3,,14sa, jei jaai hardvariškai nebūtų instaliuota rusofobija, ir paranoja, kurios yra jo egzistencijos manualas/instrukcija, – o joje pirmu punktu įrašyta, jog prie jo, idioto durų, nuolatos šika rusai :)))) – kokį šūdą prie durų jis beaptiktų, jis visada “žino“, jog tai rusų darbas :))) – pensijinio amžiaus pasakėlių mėgėjas, bl. :))))

Pastabus

…gelltonyjantis suudas,pats budamas sudu,kuri aptinki ne tik prie duru,bet ir Tiesose,baisiausiai piktinasi,kad jis dvoookia…Ir da bando uzciaupti,kai pirstu prikisamai nurodoma,kad,ekskremente,tave butina pasalint,nes tavo smarve tenka just normaliems zmonems…Asenizatoriai butini tokiems kakalams,patinka jiems tai ar ne…Nravitsa nienravitsa,spy maja krasnavica…

yell…Z.O.V.marine

kažkoks šizoklounas,kliedesais l. panašus į staχυγoτą, įsivaizduoja, kad užtenka bet kokį sapną pavadinti faktu, ir sapnas tikrai tampa faktu :))))) – bet geriausias anekdotas : „rudis šūūūdžius sako, rudis šūūūdžius žino” :)))) – manau, kad čia vistiek, staχυγoτo kliedesių šedevras 🙂 – vien klaidų kiekis leidžia manyti, rašius tikrą lansbergidės patrydiotą …

Pastabus

..nugelltes nuo senatves karsincius jaunuolis guviai teigia,esa,anas rastvedybos genijus.Taciau zodzio ‘vis tiek’ negeba parasyt niekaip.Jajam penktos klases rasybos taisykles yra aukstoji matematika…Zinia,PAKLAUSUS NURODYTI TEKSTE NORS VIENA KLAIDA,PASTARASIS GAVNOJIEDAS TYLES SUBINE SURAUKES,VAIDINDAMAS,KAD NEMAAAATO….XA XA XA,BERASTI UTELIAU,eitum tu pasimokyt elementariu dalyku,uzuot svaidesis durnystem.NAGI,TAI KAIP BUS DEL TU ‘KLAIDU KIEKIU’,AR GALI ATSAKYT UZ SAVO PLIAUSKALUS,APSIKAKINES PADVODNYKE.AS LAUKIU,VYXADY,PODLYJ TRUS…

Pastabus

stai jums ir atsakymas…PRAEJO VALANDA,NUGELLTES VADALAAAAZAS NUNERE I MESLYNA IR TUUUNO TYLEDAMAS. ATSAKYMAS NEGAAAAALIMAS,TIK KURKULAI,TYLA IR SUUUUDAI,KYLANTYS IS SRUTU DUOBES. BUL BUL BUL …….na,nieko,gelltonasis apsisaukeli ir melagi,as dar tave pagausiu,galesi vel vaidint,kad nematai….Taigi,buvo akivaizdziai pademonstruota NUGELLTUSIO PADVODNYKO BEJEGYSTE IR KACAAAPISKAS BAILUMAS……..XA XA XA……….

Pastabus

VIENAS SUUUDAS NUVALYTAS,SUSEMTAS IR ISMESTAS.PRIE DURU SVARU.NEBEDVOKIA.

Prašalietis

Kadangi jau kos trečias mėnesis tinklalapyje „karas Ukrainoje” netransliuojama, kad Ukrainos „banderlogai pergalingai šaudo, o likę gyvi rusai iš visų Ukrainos pakampių be šovinių, raketų, alkani…bėga namo”, o „nepatriotiškai” rašinėjama, kad šiandienos „informaciniame biuletenyje”- „Tęsiasi 366-oji plataus masto Rusijos invazijos Ukrainoje diena. Rusijos Federacija sutelkia pagrindines pastangas vykdyti puolimą Kupjansko, Limano, Bachmuto, Avdejevsko ir Šachtaro kryptimis ir didinti karių skaičių…Bachmuto kryptimi priešas toliau atakuoja mūsų karių pozicijas,..Avdijivkos ir Šachtarsko kryptimis priešas vykdė puolimą Pervomaiskoje, Nevelske ir Marinkoje…”- belieka lansberginio durnių laivo dispanserio „patriotizmą vis sunkiau belaikantiems” klijentams nepatingėti ir po vieną ar su šeimomis „kilstelti savo dvasią”, nuėjus pažiūrėti parvežto demonstracijai į Vilnių Ukrainoje pamušto agresoriaus ruso tanko T-72. Faktą nustatantis sertifikatas apie tarybinių laikų Ukrainoje sukūrentą tanką su jame… Skaityti daugiau »

Pentagonas

Kada Americos demokratija naikino Jugoslaviją, Iraką, Libiją, Afganistaną ir t.t., visas kolektyvinis Vakarų pasaulis gėdingai tylėjo, nes tai buvo „ne karas”, o „kilnios misijos”.. Animacinis filmas: TARAKONAS (1963) => YouTube

GRAUDU DAROSI

KAI IŠ VALDŽIOS LŪPŲ GIRDISI: DAUGIAU GINKLŲ IR DAUGIAU PINIGŲ ŽMONIŲ ŽUDYMUI, ARGI ŽMONIŲ GYVYBĖ NĖRA VERTESNĖ UŽ TUOS GELAŽGALIUS IR JŪSŲ MILIJONUS. AR KAS NORS PASKAIČIAVO KIEK ŽMONIŲ ŽUVO DĖL VISŲ JŪSŲ SUTEIKTŲ GINKLŲ IR MILIJONŲ, KIEK NAŠLIŲ IR NAŠLAIČIŲ LIKO. TAČIAU JUMS TAI NERŪPI, JŪS PINIGŲ VERGAI SUSTABDYKIT ŠITĄ PRAŽŪTINGĄ KARĄ, KURIS NIEKAM NEREIKALINGAS TIK JUMS!

Tai ne mūsų karas

Teks už tai atsakyti.

Pastabus

..taip,xuilo kybooos

Problema!

Zelenskis savo įsakymu uždraudė sau derėtis dėl taikos.

Sanitarai su ašarinėm dujom ir bananais skubiai kviečiami į darbą!

Svetimi draiskalai

Karo eskalacija – vienintelis būdas liberalkonservatoriams išsilaikyti valdžioje su „nepaprastaja” padėtim, atšaukiant rinkimus, visus savo nusikaltimus nurašant Ukrainos pretekstu.

Reik evakuotis į Somalį,

Kol dar neprasidėjo mobilizacija ir neuždarė sienų. Lenkijoje jau vyksta procesas.

Kaip matote

ir vėl atėjo rudas šūdas ir pridrabstė bei pritapšnojo visur rudai :((((

Ko norėt

Tam žmogeliui gerokai kvankt!

V.TOMKUS

Jeigu asilas nori būti asilu jis bus asilu; jeigu arklys nori būti arkliu jis bus arkliu; jeigu asilas norės būti arkliu jis bus mulu, be palikuonių ir ateities. (Skiriu tam rudai besidrabstančiam)

Diedas
Xxxx

„Vokiečių tauta yra ori tauta, verta savo išskirtinumo pasaulyje” A.Hitleris. Nepasakyčiau to nei apie ukrainiečius, nei apie lietuvius. „Kas vandenį pila tas ir mala”, šiuo atveju, kas pinigus Lietuvai „už dyką” duoda, tas ir Nausėdą bei Zelenskį joja.

Prigožino kariai toliau spardo ukrams subines

Pagoglinkit – “„Wagner“ tvirtina, kad užėmė trečiąjį Ukrainos kaimą netoli Bachmuto”. /lrytas/.
Rusijos privačios karių grupuotės „Wagner“ vadovas sakė, kad jo kovotojai šeštadienį užėmė kitą kaimą netoli Bachmuto miesto.
Jevgenijus Prigožinas savo spaudos tarnybos paskelbtame pareiškime pranešė, kad „Wagner“ 19 val. „visiškai perėmė“ Yagidnės kaimo, esančio į šiaurę nuo Bachmuto, kontrolę.
Yagidne yra šiauriniame Bachmuto pakraštyje, mažiau nei už dviejų kilometrų nuo miesto centro, kuris tapo pagrindiniu politiniu ir simboliniu prizu mūšyje dėl rytinio Donbaso regiono kontrolės.
J. Prigožino spaudos tarnyba paskelbė nuotrauką, kurioje kaukėti ginkluoti vyrai laiko „Wagner“ vėliavą prie kaimo ženklo.

Kaput Ukraine!

Herojam piZdec!

Banderos jau nebežino kaip gelbėtis

„Wagner“ spaudos tarnyba, kurią cituoja Rusijos naujienų agentūra TASS ir užsienio naujienų agentūra Associated France Press, apkaltino Ukrainos karius susprogdinus upės Bachmut vandens saugyklos “Severnyj stavok” užtvanką netoli Bachmuto miesto, siekiant sulėtinti Rusijos veržimąsi į priekį.

Geros žinios

JAV pareigūnai šeštadienį paskelbė turintys žvalgybinės informacijos, kad Kinijos vyriausybė svarsto galimybę aprūpinti Rusiją bepiločiais lėktuvais ir šaudmenimis, kurie būtų naudojami kare Ukrainoje, pranešė CNN.

Nu, senukas krečia šposus

JAV prezidentas Joe Bidenas atmeta galimybę pasiųsti į Ukrainą pažangius amerikiečių naikintuvus F-16. Tai J. Bidenas sakė interviu televizijai „ABC News“, pranešė „Ukrinform“.

Pastabus

DEMESIO,IESKOMAS BAILYS IR MELAGIS,NUGELLTES PADVODNYKAS.ISEJO IR NEGRIZTA.IESKOTI VISUOSE MESLYNUOSE IR ATMATU DUOBESE.GALI BUTI NUSISOVES.ZYMES,BAISIAI DVOKIA,NERASTINGAS,VILKEJO SKARMALUS SU UZRASU CCCP.

66
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top