Karas Ukrainoje. Trys šimtai šešiasdešimt trečioji (Vasario 21 diena)

Locked N’ Loaded | Veidaknygė

Šiandien viešoje erdvėje pasirodė informacija apie baltarusijoje link Lietuvos sienų pajudėjusį mechanizuoto bataliono dydžio vienetą. Tai toli gražu ne tai, dėl ko vertėtų jaudintis – gana įprastinis judėjimas, kurį akylai stebi Lietuvos bei mūsų sąjungininkų žvalgyba. Visgi kai kas įvyko. Iš to šaršalo skeltanagis gavo naudos – pažiūrėjo kokią informaciją čiumpa mūsų žiniasklaida, pratestavo visuomenės nuotaikas. O dabar žiūrim ką turim fronte.

1. Luhansko kryptis.

• Svatove. Agresorius atnaujino spaudimą šiauriniame flange. Kaip ir spėjome, pirminis jo tikslas judėti palei Oskil upę į pietus, link Kupjansk. Šios puolimo fazės rezultatai nulems, ar agresorius pradės kitą fazę, t.y. puolimą iš rytų palei Svatove – Kupjansk kelią. Kol kas sekasi ne kaip, puolimo tempas gana didelis, rezultatai maži, o nuostoliai dideli.

• Kremina. Agresorius surengė eilę atakų Ploschanka – Chervonopopivka ruože bei vakarinėse – pietvakarinėse Kremina prieigose. Ukrainiečiai apsigynė, patys aktyvių veiksmų vengė. Tikėtina, gynėjai telkia pajėgas ir resursus.

• Lysychansk. Sektoriuje kovinė rutina – rusai puola Bilohorivka ir Spirne, Ukrainos pajėgų vienetai juos kol kas sėkmingai atmuša.

2. Donecko kryptis.

• Bakhmut.

a) Berhivka – Rozdolivka ruože agresorius mažais žingsneliais toliau stumiasi šiaurinėse miesto prieigose. Rusų karo propagandistai ėmė kalbėti apie artėjantį miesto pramoninio rajono šturmą, ypač Bakhmuto spalvotųjų metalų apdirbimo gamyklą. Ją agresorius lygina su Mariupolio Azovstal (pagrindiniai statiniai, didelė teritorija, požeminės komunikacijos ir pan.). Visgi labiau tikėtina, kad agresorius pabandys apeiti šį gynybai patogų kompleksą iš šiaurės rytų ir pirmiausia pasistengs ugnimi ar pajėgomis atkirsti paskutinius ukrainiečių atsitraukimo ir sužeistųjų evakuacijos kelius (Khromove). Tikėtina, tada rusai siektų, kad apsupime atsidūrę ukrainiečiai pasiduotų, o jei jau taip neįvyktų, tęstų šturmą. Savo ruožtu, ukrainiečiai padarys viską, kad taip nenutiktų arba pabandys atsitraukti.

b) Bakhmut rytinėse, pietrytinėse ir pietinėse prieigose be pakitimų. Aktyviau rusai atakuoja nuo Opytne, tačiau jų atakos nėra sėkmingos. Sunkios kautynės tęsiasi.

c) Kelyje Kostyantinivka – Chasiv Yar – Bakhmut agresoriaus atakų link Ivanivske sumažėjo, šiame ruože jis daugiau perėjo į gynybą. Tuo tarpu rusai bando nustumti jiems jau kurį laiką ramybės neduodančius ukrainiečius nuo Kurdiumivka – Ozaranivka ruožo. Atakavo link Bila Hora, tačiau šis puolimas agresoriui baigėsi nesėkme.

• Avdiivka – Mariinka.

a) Avdiivka įtvirtinto gynybos rajono šiaurėje ir šiaurės rytuose toliau tęsiasi intensyvūs mūšiai, pozicijos eina iš rankų į rankas. Panaši padėtis ir šio rajono pietvakariniame ruože (Opytne – Vodiany).

b) Nevelske – Pervomaiske okupantai taip pat siekia pralaužti Ukrainos vienetų gynybą, su tikslu platesniu lanku blokuoti (izoliuoti) Avdiivka įtvirtintą rajoną iš vakarų.

c) Mariinka vyksta sunkūs gatvių mūšiai. Ukrainiečiai apsigina nuo agresoriaus atakų gyvenvietės centre bei vakarinėje jo dalyje. Rusai siekia blokuoti bei atkirsti Ukrainos gynėjus nuo kitų Ukrainos pajėgų vienetų, aprūpinimo rajonų, rezervų (kažkas panašaus kaip prie Bakhmut), tačiau kol kas jiems čia nesiseka tai padaryti. Ukrainiečiai išlaiko pozicijas, kontroliuoja aprūpinimo ir atsitraukimo kelius.

• Vuhledar. Be didelių pakitimų. Tęsiasi pozicinės kautynės, dirba abiejų pusių artilerija. Agresorius turi potencialą puolimui, tačiau tikėtina, dėl 155-osios jūrų pėstininkų brigados pakartotinio sutalžymo, ieško geresnių puolimo opcijų. Tikėtina, tam į sektorių jau yra permesta 14-oji Spec. paskirties brigada. Stebėsime situaciją.

3. Zaporizhia kryptyje ukrainiečiai apsigynė nuo agresoriaus atakų Orihiv ruože. Daugiausia darbo standartiškai abiejų pusių karo dievams, artileristams.

4. Pietų kryptyje rusai artilerijos ugnimi atakuoja civilinę infrastruktūrą bei gyvenamuosius rajonus Chersone. Tikėtina, jis tęsia savo taktiką sukelti išlaisvintų teritorijų gyventojams „Stokholmo sindromą“ ir laukia kada jau ukrainiečiai ims kalbėti, kad „prie ruso buvo geriau, niekas jų taip dažnai ir daug neapšaudė“.

Mes kartu su Šarūnu Jasiukevičiumi, dar žinomu Praeities žvalgo vardu, skelbiam naują pilietinę paramos akciją #VaniaSužydėk. Šia akcija siekiam surinkti finansines lėšas, reikalingas karinės įrangos pirkimui, kuri bus perduota su okupacine Rusijos kariuomene kovojantiems Ukrainos karinių pajėgų vienetams.

Esame gavę prašymą pagelbėti trims labai rimties ukrainiečių vienetams. Ivan Bohun specialiosios paskirties brigada aktyviai dalyvavo Balaklya išvadavimo operacijoje. Specialiosios paskirties vienetas „Karlson“ pasižymėjo Pietų kryptyje, o spec. paskirties batalionas „Dyke pole“ turėjo ir turi darbo Luhansko srityje. Visi pagalbos paprašę ukrainiečių daliniai nuo pat 2022 m. vasario 24 d. dalyvauja karščiausiuose fronto taškuose ir kaunasi su rusų „reguliarais“, samdiniais ir „separais“ .

Reikia visko nemažai, tačiau įranga ne tik gelbėja jų gyvybes, bet leidžia laimėti mūšius, todėl gyvybiškai svarbu prisidėti pagal galimybes. Ukrainos ginkluotųjų pajėgų vienetams reikalinga įvairi karinė įranga – palydovinio interneto ryšio sistemos (Starlink), termovizoriai ir kita stebėjimo įranga, radijo stočių retransliatoriai, dronai (kopteriai), generatoriai ir kt. Bendra suma reikalingai įrangai įsigyti siekia apie 50-60 tūkst. eurų, todėl reikalinga tiek verslo, tiek neabejingų piliečių parama 🙏

Finansiškai prisidėti gali kiekvienas per paramos akcijos sąskaitą:

Paramą pervedant eurais

Gavėjas: Všį Locked N Loaded

IBAN: LT243550020000022660

BIC / SWIFT kodas: UAPELT22

Paskirtis: #VaniaSužydėk

3 6 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
142 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Vien “Wagner’ kariai sunaikino 110 tūkst. ukrų

Jevgenijus Prigožinas pranešė, kad nuo specialiosios karinės operacijos (SVO) pradžios vien mūšiuose su jo privačia rusų karine kompanija „Wagner“ žuvo apie 110 000 Ukrainos karių. Apie tai rusų verslininkas Jevgenijus Prigožinas, kuriam ir priklauso “Wagner” karinė grupė, oficialiai pranešė savo spaudos tarnybos „Telegram“ kanale. Anot jo, čia kalbama apie Ukrainos ginkluotųjų pajėgų (VSU) kariškių ir „kitų struktūrų” karių žūtis.
Pagoglinkit – “Пригожин заявил об уничтожении 110 тысяч украинских солдат”. 
https://lenta.ru/news/2023/02/21/vager110/

Pastabus

..prigoza zajavyl,cto zarubajiet toporom fiuriera ot skuki i niexui dielatj..

Viskas gerai, varliau

Tiesiog kai gyveni akvariume, tai ir visas pasaulis visai kitaip atrodo.

Pastabus

…tu,matau,aklas aiskiaregis busi…..

Šiandien

Pasaulio akys nukreiptos į V. Putino pranešimą. Džo Baidenas ir tas paprašė Rusijos vadovo saugumo garantijų vizitui į Kijevą pas Zelenskį,

Tadas

Aš pasiklausęs kalbos, tūkstantį kartų pasigailėjau, kad Lietuva prarado santykius su tokia valstybe. Kaip reikėjo sumaišyti žmonių protus, kad lietuviai atiduotų savo tėvynę užsienio grobuonių ir jų nupirktų pakalikų nukrušimui. Pasiklausykitė kalbos ir jūs suprasite, kas tai yra tikrasis patriotizmas ir kelias į šalies klestėjimą. Aš suprantu tuos, kurie parsidavė ir iš to kraunasi pasakiškus turtus, bet Lietuvos žmonės kodėl jūs leidžiate vesti Lietuvą ne į klestėjimą, o į susinaikinimą?

Pastabus

…as isvydau jo akyse pragaro liepsna,o is siknos ruko sieros dumai….As supratau,kad pries mane Setoooonas…..

Iš Putino pranešimo

”Rusija turi daugiau priešraketinės gynybos sistemos (PVO) raketų, nei likusios pasaulio šalys kartu sudėjus”.

Nu jo…

Raketos, tikriausiai yra tik mažesnė dalis Rusijos stiprybės. Rusijos stiprybė – jos žmonės. Motinos kapitalo programa – geniali visuomenės ir jos sąmoningumo vystymo programa. Tai, kad žmonės jaučiasi, jog yra rūpinamasi jų buitimi ir egzistencija, daro Rusiją nenugalima. Liberų apologetams tokie dalykai į galvą netelpa – kaip galima rūpintis ubagais, išauginant sąmoningą kartą? Jaunąją kartą galima išauginti žaliam jaunimėliui ar ribotos pasaulėžiūros veikėjams prikabinant makaronų. Prieita net iki atviro nacistinių nusikaltėlių sakralizavimo valstybės mastu. O pinigus… pinigus juk pinigus galima šnapso dėžutėje ar visokių rinkliavų/ fondų/ labdaringų akcijų pagalba tiesiog nup*sti. Kad visiems būtų lengviau…

Pastabus

..ypac matosi viskas is kailiniu ir koldunu pakelio istoriju,da apie malkas,komunalinius pencinyku mokescius ir pan. Atverkit man voookus,pasake baubas….

Romualdas

Ne visai taip. Rusija i metus pagamina daugiau raketu nei visos kitos pasaulio salys kartu sudejus. Tai yra tiesa. Is tikruju, Rusija atsilieka tik gaminamu lektuvu skaiciumi, bet 2025-2027 tai bus islyginta, kuo neabejoju. Neveltui statomos naujos lektuvu gamyklos Rusijoje, o ir Baltarusija prades gaminti Rusijos šturmo lektuvus. Apie tai pranese Lukosenka. Galima iki valios „pusti žandus” ir kalbeti apie Rusijos sunaikinima, bet… jeigu viskas taip paprasta, tai kodel tie „galingi vakarai” niekaip nesunaikina? Kaip žmogus, turintis šiokia tokia patirti, pasakysiu – Vakarai neturi jokiu šansu tiesioginiame kariniame konflikte. Butent todel jie, kaip šakalai, puldineja tik iš pasalu ir bando provokuoti kitas tautas. NATO, be JAV, tai net ne karinis darinys, tai pasityčiojimas. JAV su Rusija, tiesiogiai nekariaus, nes taip… Skaityti daugiau »

Pastabus

rf noretu prekiauti su Kijevu sparnuotosiom raketom,bet ukrai neperka kazko.Sako…jus mums uz dyka metykit,mes atmesim jums geresniu.Amerika mums duoda labai daug,neturim kur det.Atmesim tiesiai kremliun………Xuilo jau ir sandeli ant stogo sumeistravo.Laukia.

Iš Putino pranešimo

“Jungtinių Valstijų nuo 2001 metų pasaulyje sukeltose karuose žuvo 900 tūkst. žmonių ir 38 milijonai tapo pabėgėliais”.

Pastabus

…lavrusa ir gundiajevas….’a my i nepadaly…’…….jooo,cia aukstasis idiotizmo pilotazas..

Kostas

Kaip visada, aiski, visiems suprantama ir turtinga turiniu, kalba. Tai kad vakaru sisteminiai politikai isterikuoja, tai buvo nuspejama ir nera tame nieko naujo. Tai agonija ir baime.

Pastabus

jo,bet rf kapiec….ir po viskam.

jo jo

UOSTYK KABANTĮ

Pastabus

pingvine,a kas leido tau is eketes islipt.Cia suauge keikiasi,juks juron.

Pastabus

genstabas pranesa,kad vozdius pucyyyyynas paprase leidimo apsilankyt Kijeve,nes visi vaziuoja,tai nori ir jis.Bet Zelia neleido…..

Rusai jau Berchovkoj

panašiai kaip Gariūnai nuo Vilniaus, taip ši gyvenvietė nuo BACHMUTO (Avdejevka), miestas supamas realiai, neužilgo, jei tai tęsis ukrainiečiams reiks SU PEREMOGA PALIKTI MIESTĄ, kaip visai neseniai Soledarą, kur buvo NUTYLĖTAS UKRAINOS ARMIJOS BĖGIMAS, paliekant arti 25 000 žuvusiais.

Pastabus

..pucka jau Gariunuose,fufaikes papigiai prakalineja,da veilokus.Sako…..iescio sviezyjie,tolko cto so trupa snial…..

Francuz

a taip a taip ukropams makštis su pienlige 🙂

Pastabus

…francuuuze,tu smaikstus kaip britva siknoj…

Ukrainos armijos krachas

Pagoglinkit – “Gyvenimo trukmė yra apie 4 val.“ – JAV jūrų pėstininkas paskelbė apie žiaurų košmarą Ukrainoje“. 

Karo ekspertai atvirai įspėja apie atnaujintą Rusijos pajėgų puolimą prieš Bachmutą – miestą Rytų Ukrainoje, o, pasak buvusio JAV jūrų pėstininko Troy Offenbecker, situacija čia yra šiurpi.

Offenbeckeris, kovojantis Ukrainos tarptautiniame legione, kurį sudaro užsienio kariai, “ABC News” sakė, kad kai Ukrainos karys kovoja fronte Bachmute, jų gyvenimo trukmė yra tik maždaug keturios valandos.

„Padėtis gana bloga“, – sakė jis. „Daug aukų. Tai yra “mėsmalė”. Gyvenimo trukmė fronte yra apie keturias valandas“.

http://www.technologijos.lt/n/technologijos/karyba/S-119208/straipsnis/Gyvenimo-trukme-yra-apie-4-val–JAV-juru-pestininkas-paskelbe-apie-ziauru-kosmara-Ukrainoje

Viskas gerai mano markize!

Putinas leido seneliui Bidenui pačiam atvykti į Kijevą pasiimti otkatų, nes sūnelis Hanteris narkoša, dabar prisiuostęs kokso guli, o Ukrainos “Naftogas” toliau pumpuoja dujas ir naftą, kur Bideno sūnelis direktorių valdybos pirmininku skaitosi. Nevalia užmiršti Ukrainos kompanijos “Burisma”, kur narkaša Hunteris irgi direktorių valdybai vadovauja, iš ten otkatai taipogi byra. Taip pat Putinas leido seneliui Bidenui paskutinį kartą atsisveikinti su Ukraina.

Pastabus

..viskas blogai,ne mano ciupakabra,labai labai blogai.rf kaput.

Pastabus

Bidenas Kijeve, reikia sakyti, atrodė gerai, dantys marmuriniai ir batareikos aiškiai šviežiai pakeistos :))))

Pastabus

..priesingai xuilo,kurio batareikos visai nuseeedo,sprendziant is 2valandu pliauskimo bile ka…..elektra kazkur uzsitrumpino,tai kartoja pasaka,koks jis baisus ir galingas,o klausooovai parpia desimta imigi,xa xa xa…

Čia tai geras !

“Taip pat Putinas leido seneliui Bidenui paskutinį kartą atsisveikinti su Ukraina”.

Demokratija

JAV nebespėja gaminti sprogmenų Ukrainai,ginklų fabrikai verda.

Sky news https://youtu.be/-JDj7YZ0D5k

O man

patiko kai litwa atidavė ukrams brangenybę muziejine kažkokia priešlėktuvinę su keturiais ratais bet ekologišką prie arklių kabinamą.

Pastabus

…ne taip,pirminis variantas geriau……atkliu kabinama,ane,’atkly….

Pastabus

šitas komentaras yra parašytas saugumo agento, trolinančio čia pagal zadaniją iš viršaus.

Pastabus

taip,pastabus yra nuostabus saugumo agentas is auksciau.

nuu

išsisėmei, durneli…

Pastabus

nuuuu,rudoji blake,nukink,kol sveikas…

Praeivis

Tas Baideno vizitas į Kijevą – JAV nevilties žingsnis ukrainiečių tarpe atstatyti pasitikėjimą JAV pažadais. O ukrainiečiai JAV – pigi patrankų mėsa, su žuvusių ukrainiečių skaičiaus skelbimu nieko nelaimėsi, tad ir nutylima. O JAV dviveidiškumas šiame kare – kaip ant delno. Tuo labiau, kad ir JAV statytinis Zelenskis pasiruošęs kovoti su Rusija iki paskutinio ukrainiečio. Jų ne gaila, ukrainiečiai ne labai jo tautiečiai.

Po Baideno vizito

Dabar visi Ukrainos pabėgėliai iš Lietuvos gali grįžti į tėvynę. Jeigu Amreikos prezidentas nebijo ten važiuoti, tai ir jiems nėra ko bijoti. Von į apkasus, menkystos!

lietuviai

karui Ukrainoje STOP turime pasakyti visi, o Zelenskiui tribunolą už Donbaso vaikų žydymą: https://youtu.be/RzZR5JXc7JQ

Pastabus

…jo,Zelia nuzyde vaikus,daba jie tapo zydais….

Kukis

Baidenui bravo , o Zelenskis saunuolis , beveik kaip Prezidentas Landsbergis !!! Ukrainieciai ruskelius laidoja keliais sluoksniais. Niekam neidomu. ka darysi . Toks ruskiu likimas .,.,. Slove Ukrainai !!! Mirtis ruskiu okupantams !!!

Pastabus

…ponas kuki,is kur tokios metamorfozes,neatpazistu tamstos,kiba nika kas pavoge….

Pastabus

šitas komentaras yra parašytas saugumo agento, trolinančio čia pagal zadaniją iš viršaus.

Pastabus

pastabus cia varo propaganda kaip samagona.Ziurekit,neapsvaikit.

jo jo

debilui, dėl savo rašliavų galva neskauda…

Pastabus

pingvine,tu gi neturi galvos,tik snaaapa.Mars juron zuvaut,daug cia nesenaveees,stis..

Diedas

Putia pasakė kalbą
Ilgiausiai atsiprašinėjo, kad užpuolė Ukrainą, tipo jį privertė, neturėjo kitos išeities ir pan. Paskui paskelbės tylos minutę pagerbt žuvusiems civiliams, tiems KURIUOS PATS UŽMUŠĖ. Paskui Sovietiniu stilium apšmežė vakarus ir galiausiai pareiškė kad nesilaikys ginklavimosi varžybų ribojimo.
Vienžo rasiejai amen. Laukia saviecki sajūzo likimas. Tada amerikonai ispirgino ubagus su jais lenktyniaut raketų gamyboje ir numušė naftos kainas, ko pasėkoje siviecki sajūzas bankrutavo.
Dabar apribotas ruskos naftos pirkimas, vyksta karas, babkių trūksta, o jie dar su amerikonais galinėsis kas daugiau balistinių raketų pagamins.
Vata, derėkit nors vienas pagaliau, per kiek laiko rasieja bankrutuos.
Goglinat goglinat apie pergales, ale nei vienas nenorit chalevnos vodkės gaut :):):)

yell…Z.O.V.marine

grauduva visiška, kad Putinas savo kalba neatnešė tvarto staχυγοτams jokios naujos laimės, – juo labiau, kad nė vienas iš tų pindofilitizuotų koprofagų tos kalbos ir neklausė, nes jų trys miligramai smegenų nepajėgūs apdoroti net minutinės info, o čia dvi valandos – ir ne šiaip iš tuščio į kiaurą, bet viskas iš esmės :)))) – o ten buvo ir apie urinopiškas vertybes, ir apie karo fiziologiją, ir apie „badą” dėl „grobikiško” karo, ir „sugriautą” ru ekonomiką, kurią dar pavianas Obama griovė ir draskė į skutus suprakaitavęs, bei klykavo iš laimės po visą svietą, tipo jau suplėšęs :))))))

Pastabus

…oi,negaliu,nugellltes vadalaaazzas nuo soko prabilo graikiskai….,taip buna nuo sukretimo…,kuri ir gavo po fiurerio suvaikejusiu plepalu apie bile ka,tik ne apie prakista kara…,xa xa xa,gellcius seka xuilo pedom ir nukalba nei i tvora,nei i mieta/uosini ar drebulini/….Juokinga.

Pastabus

šitas komentaras yra parašytas saugumo agento, trolinančio čia pagal zadaniją iš viršaus.

Pastabus

pastabus pastabiam kelia antipatija.Saugokites pastabus.

Kretinui. 17:33

Gimęs galva į asfaltą, žmogum nebebūsi…

Pastabus

girdejote rusu agento komentara.Budekite.Budekite.

kregždžiau,

ar berniukų choro repeticija jau baigėsi, kad pats vėl
prie kompo?

Pastabus

gerbiamas seimo nary,ar jau patvarket siandie koki vaika po pietu.Kazkoks esat nervingas,pabeeeego turbut……..Nesikrimskit,rinkites koki nepaeinanti,is ligonines….Gi spritnus tie vaikiai,kad juos perkunas…

Diedas

Vata, šiame video giedos rusų himną, nepamirškit atsistot ir atiduot pagarbą.
https://youtu.be/GwbyaLTJyLE
.

Prašalietis

Lansberginio durnių laivo banderiniam panaudojimui pasmerktų, bemokslių, naivuolių, idiotų, puskvailių 30 metų verčiamų gyventi vis primityvesnėje virtualioje „realybėje” vietinių pseudo informavimo priemonių kaip „Locked N’ Loaded | Veidaknygė” su neįsivaizduojamo primityvumo propagandiniais straipsneliais „..viešoje erdvėje pasirodė informacija apie baltarusijoje link Lietuvos sienų pajudėjusį mechanizuoto bataliono dydžio vienetą..;…įprastinis judėjimas, kurį akylai stebi Lietuvos bei mūsų sąjungininkų žvalgyba…”…, asakojimai kur ir kiek ir kas pašaudė, pasistūmė į priekį ar atgal prie Bachmuto, Mariinkos, Uglėdaro… „Čiuldžių” pasakojimai apie po 2014 ” išgražėjusią ir visų pamylėtą” banderinę Ukrainą.., per vietines TV nutaisius „protingai išraiškingus” veidus informatoriai ir dideli „politiniai” veikėjai pasakoja, kaip JAV su Visu NATO Stoltenbergo, Ursulės, Barelio, Bideno, Sulivano… lūpomis karingai pareiškė Putinui „bėgti” iš Ukrainos iki 1991 metų Rusijos sienų, kaip… Skaityti daugiau »

Diedas

Va čia tai jau baisu. Va dabar tai bus. Jeigu jau rusija pradėjo žiūrėti į karą rimtai, ir dar ambasadorę išsikvietė, priedo nebepakęs, tai jau tikrai kažkas nutiks.
Greičiausiai išsigandę amerikonai susirinkę visus ginklus važiuos namo, ukrainiečiai padiduos, o lenkai su lietuviais be karo atiduos po dalį teritorijos.
Visi Europos prezidentai bus atleisti iš pareigų, o EU išardyta.
Ajjjjazau kaip baisūūūūūūūū.
Ratavokit
Kas mum daryt.
Ar spėsma suskraut čiumadanus
Vata patarkit kaip išsigelbėt.
Prašaliundra, a kų tu darytum????

Nu jo…

Sprendžiant iš emocijų, etikečių ir patyčių srauto jūsų tekstuose akivaizdu, kad atsakyti ar formuluoti savo teiginius kontrargumentais ar argumentais nesate pajėgus. Spėju dėl smegenų potencijos ypatumų.

Pastabus

…tamsta pajegus tik prikraut i kelnes ir da pirstu nuterliot sienas,rudai uzrasant……zdiesj byl ja…….

Pastabus

šitas komentaras yra parašytas saugumo agento, trolinančio čia pagal zadaniją iš viršaus.

Pastabus

jei pamatysit sienas,nuterlintas rudai,zinokit,cia lankesi rusu agentas.

KVAILIUI 28:47

tu darželinuk lietuviškai pramok,po to jau komentuok. Tikras Kremliaus Gyvulių Ūkio atstovas. Koks pats gyvis esi-nuspręsk pats.

Pastabus

as nepajegiu,padek man,puskvaisi,umoliaju…

Saulius

Beje, vakar Kremlius ant kilimėlio išsikvietė JAV pasiuntinį, ir įteikė notą, kuri supažindina su nauju rusų požiūriu. Tuo, apie kurį kalbu. Notoje kalbama, kad nuo šiol, Ukrainoje esantis jankių karinis personalas ir karinė technika, tampa teisėtu karo veiksmų taikiniu.
Plačiau paskaityti galima čia: eadaily.com/ru/news/2023/02/21/nota-protesta-rossii-ssha-obyavleny-zakonnye-celi-voennaya-tehnika-i-amerikancy

cha cha cha…

jankiai prisižaidė…

Pastabus

riuzzkiai suprato,kad kirdyk ateina.Jie labai nusimine.

Pastabus

šitas komentaras yra parašytas saugumo agento, trolinančio čia pagal zadaniją iš viršaus.

Pastabus

jei gatvej pamatysit verkianti zmogu,zinokit,tai rusu agentas,suprates,kad rusams kaput.

Kretine,

eilinį kartą kartojies…

Pastabus

aciu,durniau,kad idemiai studijuoji mano rastus.Konspektuok,jei moki rasyt.Arba persipiesk per kalke.

Diedas

Kol amerikonų technika buvo neteisėtas taikinys, rusai niekaip nepataikydavo, o pataikę nesunaikindavo.
Vis tik netesėtas.
Nu dabar tai bus.
Amerikoniški šarvuočiai dabar teisėtas taikinys.
Rusai jau liobs tai liuobs.
Visiems galas.
Jeigu ne za tri dnia, bet iki gegužės 9 iki Varšuvos tikrai daeis.

Mindaugas

Nejau esate toks beviltiškai naivus, manydamas, kad „per LRT” transliuojami geopolitiniai naratyvai ir faktiniai politiniai bei kariniai veiksmai siekia realizuoti kažkieno deklaruojamas etikos ir moralės normas. Gal nusiimkite rožinius akinius ir apsižvalgykit, netikėtai išvysit, kokie kalnai lavonų ir kiek sugriautų šalių ir likimų ant „demokratijos” aukuro. Ir kiek turto kitoje, „Misionieriaus” pusėje yra nesiklausus pasiglemžiama ar tokiu būdu išsaugoma savo aruoduose.

Pastabus

…taip,ponas Diedai,nusiimk tuos savo akuliorius,negi nematai,kad jau riuzzkiams xana.Negrazu juoktis is klipatu ir gaisenu invalidu.

Pastabus

šitas komentaras yra parašytas saugumo agento, trolinančio čia pagal zadaniją iš viršaus.

Pastabus

jei pamatysit ka neiprasta,zinokit,tai rusu agentu sposai.Netikekit niekuo.

Kaip durniui

tai pačiam juokinga….:))))

Pastabus

as tavim nepasitikiu,kretine,tu riuzzu agentas.

Biden kalba Warszawoje

Gal politologai ir ekspertai išnarstys, kaip suprasti šias Bideno pasakytas tezes, tuos jo pasakytus “perliukus”? – Kievas laikosi, jis stiprus, kaip niekad, Kievas laisvas; – Putinas galvojo, kad mes pabūgsim, bet Ukraina parodė pavyzdį, kad mes nebijome, mes atsilaikėm; – Rusijos armija tai vandalai. Jie užpuolė Suomiją, Lenkiją, Moldovą, Gruziją, dabar jie užpuolė Ukrainą; – Jis galvojo, kad NATO iširs, bet NATO tapo dar stipresnis; – Jis galvojo, kad suveiks jo energetinis šantažas, bet jis suklydo; – Putino agresijos resultatas, Ukraina tapo stipresnė karine prasme, demokratija visame poasaulyje tapo stipresnė; – Putinas klysta, mes nenustosim palaikyti Ukrainos iki pergalės. Putinas patirs pralaimėjimą; – Vakar pasakiau Zelenskiui, kad mes stovėsime už šias vertybes, kas beatsitiktų; – Rusijos specoperacija Ukrainoje tapo tikru… Skaityti daugiau »

Diedas

Jis sveikinasi su vaiduokliais. Ko norėt…

Tadas

Po tokios kalbos McDonald ir Coca Cola pardavimai turi padidėti.

Pastabus

..po pucyyyyyno kalbos visi kazko pritilo,kiti eme kastis i zeme….

U-2

Gera kalba. Viena beda, kad senas jankiu triperis Jobidonas, ja vienas prie vieno nukopijavo nuo !941m. prie Maskvos priartejusiu Hitlerio naciu lapkricio men. dr. Gebelso atsisaukimo. Naciai ten ragino rusus kovoti su zydais ir komisarais, pasidavusiems rusams zadejo daug ir gero darbo vokieciu kolonistu ukiuose ir prie Reicho tualetu, beigi tikino rusus, kad Hitleris ir Bidenas jiems draugai… P.S. Tik b-ybis ir curva pierdola Duda zino is kur Warschvoje tiek negriuku ir azijatuku su banderovcu ir jankyno veliavomis…..

Pastabus

..pucka irgi kopijuoja hitlerio kalbas,tik,aiman,visi baisiai juokiasi…

Pastabus

dekui,zmogau,uz puikios kalbos paviesinima ir sklaida,tak dierzatj…..

nuu

Dva debila, eto sila.

Pastabus

sakyk ‘dibila’,tau taip graziai iseina,berasti apuoke,xa xa xa..

U-2

O prieš joškės Bideno „kalbą” tai dr0činai, ar ne? Tokia didi kalba, tokia valstybės „vizija”. Pagrindinis „devizas” – „nam pi..da” 

Pastabus

..tu teisus…vam pyzzda…

yell…Z.O.V.marine

na, nežinau kokią dozę pindofilinių afrodizijakų reikia suryti, kad dvidešimt minučių debiliausio lojimo , ramia sąžine pavadinti „kalba” :)))) – o iš esmės, tai ko gi buvo galima tikėtis iš rekordinio marazmatiko, kurio protelis net pačiam „žydėjime” tebuvo žmogbeždžionės lygio …, padeklamavo, liurbysta, komplektą standartinių, serijinių, mintinai išmoktų tuščiavidurių lozungų apie „demokračius, frydomus ir viktorus”, o minia absoliučių mulkių ir chalujų pasijuto išklausę tipo kietą „kalbą” :)))))) – be abejonės, varšuva vakar trumpaam pabuvo labiausiai šizofrenijos prikimšta vieta visame global pindosyne :))))

“EurAsia Daily”

Pagoglinkit – “Нота протеста России США: Объявлены законные цели — военная техника и американцы”.

Посол США в Москве Линн Трейси была вызвана 21 февраля, в МИД РФ, где ей был сделан демарш в связи с продолжающейся вовлечённостью Вашингтона в боевые действия на стороне Украины. Послу было заявлено, что поставляемые Киеву вооружения, как и обслуживающий персонал, включая американских граждан, представляют собой законную цель для России.

https://eadaily.com/ru/news/2023/02/21/nota-protesta-rossii-ssha-obyavleny-zakonnye-celi-voennaya-tehnika-i-amerikancy

lietuvis

Kalbėti galima apie daug ką, bet be energetinių išteklių, išeis tik pačiulpyti arba apsišniaukšti. Realią padėtį nusako šiadieninės elektros kainos galutiniam vartotojui ir atlyginimo santykis. Jei kalbėti apie mane, šis santykis pasiekė 50 proc. Todėl reziumuodamas, pastebėsiu, – man dar neteko matyti, kad valstybė būtų pasiekusi bent teorinį ekonominį stabilumą, kai 33 proc. visuomenės, anot eurostato, yra asoliutūs ubagai. Vajėzau… O mes apie pagalbą Ukrainai dar svaičiojame…

Pastabus

…nu kas kaltas,kad tu tokis siaubingas ubagas,turbut,i pc aini plooosciu sniuru susirises,su ubago lazda ir maisu per peti,ant kaklo lentele su uzrasu…..suselpkit buvusi riuzzkiu myro apologeta……

yell…Z.O.V.marine

staχυγoτo gyvenimas pilnas stresų :))) – pasirodo konkurencija kovoje dėl didžiausio idioto titulo tik nuožmėja :)))) – net visokie ” pamastymas” persivadinę į svetimą “pastabus” lengvai pasiekia tą debilumo ir alogizmo lygį, kurį staχυγoτas puoselėjo visą savo sukruštą egzistenciją :)))))

Pastabus

o tau,nugelltes varijote,studentai prozektoriume smegenus seniai issinese katems susert,tai is nuogramdu vis bandai graikiskai prasnekt.Pabandyk istart ….abrr abrrr abyrvalg…..gal riuzzkai bus lengviau….ciu ciu ciu’marine’,xa xa xa,visada mane prijuokini,maladiec,kitakart su balalaika padainuosi …jablocko…

Pastabus

…o nicka pastabus pasigrobiau is nugeibusio kacapeelio,bandancio cia kazkoki juoka suskelt,grynai del smagumo…

Pastabus

šitas komentaras yra parašytas saugumo agento, trolinančio čia pagal zadaniją iš viršaus.

Pastabus

jo,as is virsaus gavau zadanija konfiskuot is taves nicka,dvasna.Ir ka tu man padarysi,vel sauksi savo poterius.As gi prisipazistu,xa xa xa…,oi,negaliu,koks durnius.

Diedas
Pastabus

šitas komentaras yra parašytas saugumo agento, trolinančio čia pagal zadaniją iš viršaus.

Pastabus

…zdarof,kollega,papliasiem….

Pastabus

…anas,senesnis buvo juokingesnis.Auksciau skrido,kaip volnaja ptyyyca,xa xa xa…..

Pastabus

p.s. i snyca mnie ziemlia u doooma,za try dnia do xaty dalieciuuuuuu…..

cha cha cha…

Kai 3 kartus iš eilės sau pakartoji, tai tau, DURNELI, smagiau pasidaro?…

Pastabus

…man smagu,kad tau,durniau,smagu.Nors kvailysciu nepliauski bestenedamas,xa xa xa..

Pastabus

šitas komentaras yra parašytas saugumo agento, trolinančio čia pagal zadaniją iš viršaus.

Kaip ir pyzda xoxolams

Pagoglinkit – “Глава ГУР Буданов назвал три главных поражения Украины”.

Три главных военных поражения Украины — это потеря Северодонецка, прорыв линии обороны под Волновахой и потеря Донбасса и Крыма в 2014 году, заявил глава Главного управления разведки Украины Кирилл Буданов в интервью Forbes.

Говоря о своем видении ближайшего будущего конфликта, Буданов сказал, что «с середины и до конца весны будут решающие бои», которые станут «переломным моментом».

https://www.rbc.ru/politics/22/02/2023/63f601789a7947573f92e1b9?from=from_main_7

Runkelis

Kalbos kalbom, bet faktai yra faktai. Цифровой рубль может быть официально запущен в оборот уже с апреля 2023 года. Об этом заявил глава комитета Госдумы по финансовому рынку Анатолий Аксаков, который сообщил, что все документы для регулирования обращения цифрового рубля уже подготовлены для внесения в Госдуму.

Pastabus

…jo,riuzzkiams baigiasi ir tuliko popierius ir piniginis popierius,nebeiseina paisyt rublius,reik skaitmenos.Ale,kaip anyms reiks kartoskes turguj nuspirkt…

Pastabus

šitas komentaras yra parašytas saugumo agento, trolinančio čia pagal zadaniją iš viršaus.

Pastabus

pamate pilieti su bulvem zinokit,tai riuzzu agentas.

U-2

Ar bent pats supranti, ką rašinėji čia, kretine?

Pastabus

ty xocies pasasatj,ciupakabra….

Sygas

Pas mus nera Zemes drebejimu, nera dideliu potvyniu, bet pas mus pacioje Sostineje po visom baznyciom yra mase uzmurytu maro ir holeros puvanciu palaiku….ir kaszino kur ir kada gali atsiverti tarpelis……BET sitoks skiepiimas koki isdarinejo sita valdymo masina, buvo netikras genocidas….

Leonas

Lietuva atima prigimtine teise buti Lietuvos pilieciu, pasirinkus ir priemus kitos dar vienos salies pilietybe….kol taip bus, bus ir dvigubi standartai, bus balkonine sekta….ir kiti zemo lygio procesai….nes Lietuva tai JOS ZMONES, o ne teritorija … :)))

Pastabus

…irgi neblogai suskelta,davai iescio…Man patiko.

Pastabus

šitas komentaras yra parašytas saugumo agento, trolinančio čia pagal zadaniją iš viršaus.

Pastabus

leonai,ar zinai kad tu agentas…

Artėjanti katastrofa

JAV ruošia Lenkijai ir Baltijos šalims kraujo Pirtį.Baidenas nuvežė ultimatumą Lenkijai-įvesti kariuomenę į Lvovą-ir aišku Baltijos šalims taip pat.Tipo Lvovas rusų nedomina-po to darys provokacijas ir bus pilnas karas su Lenkijos ir Baltijos kariuomene.Lenkijoje pavyko pašaukti tik 38 000 rezervistų iš 300 000 iki balndžio 1-lenkai išbėgiojo.Tai reiškia kad ne tik Lietuvos kariuomenė 20 000 bet ir mobilizuotieji-apie 30 000 bus amerikonų patrankų mėsa.Štai ką reiškia įstatymas veržtis į butus be prokuroro sankcijos.

Pastabus

…nu,davai da papasakok baisiuju pasakaiciu is rusio,baisu,bet labai idomu…..

Pastabus

šitas komentaras yra parašytas saugumo agento, trolinančio čia pagal zadaniją iš viršaus.

Pastabus

neikit niekada i rusi.Pavirsit i agenta.WARNING.

U-2

O prieš rašydamas komentarą tai dr0činai, ar ne?

Pastabus

ar labai nori pasasatj,a,kacapuase…

video

O kas ten nusirito nuo trapo lėktuvui nusileidus Varšuvoje ???

U-2

Pagaliau atskleista paslaptis kas buvo tas šudmaišis, kuris taip puikiai nusirideno trapu Waršavoje is nusileidusio Air Force One. Sendien, senojo jankiu zombio Jobidono kakta puosia visomis vaivorykstes spalvomis zaizaruojantis gumbas, kurio negali paslepti net puikus JAV ritualiniu paslaugu profesionalu grimas….

Pastabus

ten Bidonas pucka atsiveze,tai ir nuspyre nuo trapo,vietoj grindu skurlio.,batams pavalyt…

tasai

žydas kremliuje neduoda prigožinui snariadų, kad prigožinas nelaimėtų prieš žydą su žalia maike – žydas kremliuje gelbsti žydą kiveje nuo prigožino.

Pastabus

jo,prigozelio zekai tuoj ais su peiliais,kam jiems snariadai…ar taip,ar taip galas jiesiems..

labas

Pilėne

Pastabus

eik nakui,degesi…

U-2

Stabilumas – meistriskumo pagrindas. Syvakar Warszawoje, jau kildamas trapu y Air Force One, senasis zombis Jobidonas vel suklupo ir daly kelio lipo keturiomis. P.S. Niekaip nesuprantu. kaip curva pierdola Duda ir Bankomatas gali nesislykstedami pusti tokio gyvo numirelio dudele!?

Pastabus

‘syyyyvakar’..o tu cia jau 19a.rastu kalba prabilai,ufonaute….per daug armonautu zoles patraukei…syyyvakar…

labas

Pilėne

Pastabus

..kad jau labinomes,savizudyyy….kada ruosies degintis….

Labas

durniau

Romualdas

Nesvarbu ka kliedejo senukas Baidenas, svarbu – kokiam velniui atvaziavo. Nejaugi is tikruju tokie blogi reikalai pas jankyna ir Ze gauja, kad prireike temti mumija is uz Atlanto? Matyt ruosiama nauja „patranku mesa” is „tikru” europieciu. Tiesa, kiek suprantu – is rytiniu koloniju.

tai

Gal juoktis jau nebėra iš ko? Va, įdomu, ko tie 16 JAV generolų atvyko į Lietuvą. Pasigrožėti gamta? Ar suderinti grafikus, kada Lietuvos kariuomenė įsilies į Ukrainos karą? Juk taip paprasta: NATO tiekia ginklus, Bukarešto devynetas – patrankų mėsą. NATO kare nedalyvauja, tai to devyneto: Estijos, Latvijos, Lietuvos, Lenkijos, Vengrijos, Čekijos, Slovakijos, Vengrijos, Rumunijos, Bulgarijos irgi neprivalės ginti pagal išganingąjį 5 straipsnį?

Šaunuolis Medvedevas

D. Medvedevas savo įžeidžiu stiliumi kritikavo tai, kad JAV prezidentas Joe Bidenas antradienį Varšuvoje kalbėdamas Lenkijos gyventojams kreipėsi ir į Rusijos žmones. „Kas apskritai yra šis keistas senelis, kalbantis iš Lenkijos pamišusiu žvilgsniu? Kodėl jis kreipiasi į kitos šalies žmones tuo metu, kai turi pakankamai problemų savo šalyje?“ – rašė D. Medvedevas

Kažkoks košmaras

Diedukas nužygiavo į šoną net prieš garbės sargybą Varšuvoje, nors jam prieš nosį kilimas raudonas buvo patiestas.

Pastabus

Ei,rudieji isgamos ir durakai,jau seniai naujas str.idetas,jau seniai jusu,kvaisos,ten laukiu,net pabodo.Nu ir ziopliai,tikri prietrankos….juks juks i kita garda………

Šlovė Rusijos kariams!

Pagoglinkit – “В Минобороны рассказали о потерянной ВСУ технике с начала спецоперации“. https://lenta.ru/news/2023/02/23/poteri_vsu/ 
За время с начала проведения специальной военной операции российские войска уничтожили:  
387 самолетов,
210 вертолетов,
3222 беспилотных летательных аппарата,
405 зенитных ракетных комплексов, 
7994 танка и других боевых бронированных машин, 
1038 боевых машин реактивных систем залпового огня, 
4189 орудий полевой артиллерии и минометов,
8501 единицы специальной военной автомобильной техники.

142
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top