Karas Ukrainoje. Trys šimtai trisdešimt septintoji (Sausio 26 diena)

uniant.net

Rusija pradeda šturmuoti Ugledarą: kodėl miestas toks svarbus okupantams

Rusai sutelkė geriausius savo karius, kad užimtų Ugledarą.

Rusijos kariai pradėjo Ugledarės puolimą. Šis miestas yra strategiškai svarbus Rusijos okupantams, nes jo užėmimas pagerins Rusijos ginkluotųjų pajėgų pozicijas Donbase ir užkirs kelią AFU veržimuisi į Krymo „koridorių”, sakė žurnalistas Jurijus Butusovas.

Kad užimtų Ugledarą, rusai sutelkė geriausių savo karių junginius: jūrų pėstininkų ir oro desantininkų brigadas, amunicijos atsargas, paaiškino Butusovas.

„Sėkminga Ugledarės gynyba mums yra užduotis, kurią atlikdami rusų elitinės brigados patirs maksimalių nuostolių. Prisimename, kaip rusai jau rudenį pirmą kartą bandė užimti Ugledarą ir sustojo netoli miesto esančiame Pavlovkos kaime. Rusijos reguliarioji kariuomenė labai jautriai reaguoja į praradimus, todėl Rusijos žiniasklaidoje tuomet kilo banga, kad rusų jūrų pėstininkai pralaimėjo”, – rašė A. Butusovas.

Jis taip pat pridūrė, kad Ugledaras yra patogi gynybinė linija – miestas yra aukštumoje, priešas veržiasi iš apačios, yra galimybių priešininkui padaryti naujų pralaimėjimų: „Mūšis dėl Ugledaro nulems visą tolesnę karo Pietų Ukrainoje 2023 m. eigą.”

Kova Donbase – kas vyksta

Sausio 25 d. tapo oficialiai žinoma, kad AFU paliko Soledarą, kur Rusijos kariuomenė jau buvo sutriuškinusi ne vieną Ukrainos kariuomenės šarvuočių dalinį.

Išvykę iš miesto Ukrainos kariai yra iš anksto parengtose pozicijose ir užėmė gynybines pozicijas, sakė AFU oro žvalgybos padalinio vadas Magyar. Okupantų puolimas iš šiaurės, kur yra Soledaras, ir iš pietų gali sukelti problemų Bachmutui. Šiuo atžvilgiu dabar vyksta gynyba iš trijų pusių.

Rusijos Federacija mūšyje dėl Solidaro prarado tiek pat karių, kiek per du Čečėnijos karus.

Tuo pat metu Gynybos ministerija pranešė, kad Rusijos kariai daro didesnį spaudimą Bachmuto ir Ugledaro kryptimis. Tuo pat metu Karo tyrimų institutas pranešė, kad Rusijos ginkluotosios pajėgos ketina pradėti puolimą Luhansko srityje.

Generalinis štabas dalijosi, kad priešą nuvylė pripučiami tankai.

Rusijos okupantai Zaporožės kryptimi naudoja guminius tankus. Užpuolikų guminiai gaminiai pripūsti, ketvirtadienį, sausio 26 d., savo „Facebook” puslapyje pranešė Ukrainos ginkluotųjų pajėgų generalinis štabas. Generalinis štabas taip pat rodė nuleistų priešo tankų nuotraukas.

Generalinis štabas pridūrė, kad Rusijos Federacijos netikri tankai yra pripūsti ir neatlieka savo pagrindinės užduoties.

„Rusijos kariuomenė „išsilakstė” Zaporožės kryptimi. Tuo metu, kai mūsų partneriai derasi dėl tankų tiekimo Ukrainai, okupacinė kariuomenė taip pat didina „tankų dalinių” skaičių… Tačiau, matyt, laisvas Kazokų krašto oras netinka okupantų „guminiams” pripūstiems gaminiams”, – sakoma pranešime.

Sausio 20-21 d. priešas patyrė nuostolių bandydamas pulti prie Maljė Ščerbakio kaimo. Mūšio su Ukrainos kariais metu buvo nukauta 16 priešo karių ir dar kelios dešimtys sužeista.

JAV karo studijų instituto (ISW) analitikai mano, kad priešininkai meluoja apie puolimą Zaporožės srityje, siekdami nuslėpti nesėkmes prie Bachmuto miesto Donecko srityje.

3.8 16 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
73 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Kaholams pyzda artėja

Pagoglinkit – “Российские силы взяли под контроль трассу, ведущую из Покровского в Угледар”. https://ria.ru/20230126/ugledar-1847551459.html

Zelia

Tikri ukrainiečiai pakars po tiltu. Gal būt Krymo :)))

Neabejotina

Ukrainietiškas nacizmas bus sutriuškintas!

beretyno kloakos TV

Lietuvos televizijų ir radijų (bet kokių) ĮPRASTINĖ PROGRAMA 6:00 – Sveiki, jeigu dar gyvi. 7:00 – Labas rytas, Lietuva. Rusai puola! 8:00 – Svarbus pranešimas. Suįžūlėjusi Rusija atsakė į mūsų demokratiškas sankcijas – sūrio nebeperka. 9:00 – Ramanausko-Užkalnio žinios. 18+ 10:00 – Rytų Europos pornostudijų centro įžvalgos „Anal‘itika“. 11:00 – Labai nuobodi laikraščių apžvalga „Putinas kaltas dėl visko pasaulyje“. 12:00 – Himnas, snargliai,ašaros, miško broliai vis dar bunkeryje – duokite pinigų. 13:00 – Karinė programa. Lietuvos kreiseris „Aukštaitis“ pervadintas į „Š…“ (kad nenuskęstų). 14:00 – Tapkino laida – pinigų nėra, bet jeigu atimti iš visų Lietuvos ubagų terbas, keli liberalai galėtų pasistatyti po pilį. 15:00 – Vaikams. Kasparas apie dėdulę Vytuką, žiaurius sovietus ir nepriklausomybę. 16:00 – Laida „Sveikata” .… Skaityti daugiau »

Ožiui ir broileriui

Apduję lyg musės nuo landsbergio dvoko,
Beretės prieš Lietuvą myžti išmoko.
Kaip daiktą bevertį jie pardavė šalį-
Be jankių jau net nusišikt nebegali.
Ir verkia Tėvynė, nes jankiai ją trypia
Kaip erkės jos kruviną kūną aplipę.
Tik landsbergio šunys to siaubo nemato-
Į šūdą įmynę gyventi įprato.
Beretės negali žiūrėti į tiesą-
Nors šuns būdoje susiranda sau priešą.
Bet kur per žiūroną užžlibinę rusą,
isteriškai klykia,kad puola,kad muša.
Tokie jau tie mūsų beretės nupušę
Pardavę jankynui ir kūną, ir dūšią.
Ir ponai laisvai žudyt Lietuvą gali,
Nes bailūs vergai – bijo gint savo šalį!
Pamiršo jie Blindą ir garsią jo pušį,
Ir dreba po vieną,apžioję po kušį…

stasys

įkvėpimas matyt su naujais ir baigėsi :))

koncervų himnas

Beretinę Lietuvą vagys sukūrė, Už valdžią ir turtą kovojo ilgai. Kur Vilnius, kur Nemunas, Baltijos jūra, Ten nyksta mūs miestai, parduoti laukai. Europos Sąjungoj šlovingoj, Tarp bomžų klūpinti , biedna Gyvuok kaip vergė, būk išmirus, Brangi Buržujų Lietuva! Į skurdą mums landsbergis nušvietė kelią, Padėjo kovoj didi žydų tauta. Mus nuosėda grūda į žopą totalią, Mūsų vergystė kaip plienas tvirta. Europos Sąjungoj šlovingoj, Tarp lygių lygiai pavergta, Gyvuok per amžius, būk laiminga, Brangi pedrylų Lietuva! Tėvynė parduota, nebijom maskolių, Teskamba mūs gatvėj pindosų kalba. Mes prievarta bruksim iškrypėlių rojų Kol žemę nušluos sodomitų banda. Europos Sąjungoj šlovingoj, praradus tautą ir tuščia, Vergauk per amžius, būk niekinga, Brangi bevalių Lietuva! Prigrūsim čia negrų, babajų, beždžionių, Paruošim indėnų likimą baltiems, Padėsim ant… Skaityti daugiau »

Neabejotina

Ruso pagalba visas šis piderliberastinis pasaulis patirs pralaimėjimą.
Bendražmogiškos,koncervatyvios vertybės pasieks pergalę. 
Tegyvuoja vyras ir moteris, tėvas, mama, sūnūs, dukros, tegyvuoja tradicinė šeima.

vergiška giesmė

Šunauja,vergai jūs mūsų,
nustekenta žeme,
kur konservų banditėliai
milijonus semia.

Tegul tavo vaikai eina
vien takais niekšybės.
Arkit visi chuntos naudai
ir vagių gėrybei.

Tegul tavo vaikai eina
mums toliau vergauti
nes nukriošusiems senukams
lemta špygą gauti.

Tegul seimas Lietuvoj
kišenes ištuština,
Alkanus ir be skatiko
į kapus palydi.

Tegul tata žydaujos
dega amžiams pragare,
vardan tos šunaujos
oligarchai žydi.

juokas pro ašaras

2050 metai. Lietuvos Respublikos Seime švenčiami tolerancijos ir pakantumo metai, iškilmingas posėdis: Seimo pranešimas Lietuva, titaniškomis mūsų teisėsaugos pastangomis, jau pagaliau išsprendė visas problemas su pakantumu ir tolerancija visuomenėje. Beliko nedidelė netolerantiškų ir nepakantumu pasižyminčių žmogelių grupė, užsispyrusiai kažkodėl besivadinanti tauta – Lietuviais, jie kategoriškai atsisako vadintis išdidžiu vardu “europietis”. Ši maža, pasibjaurėtinų žmogelių grupė yra aptverta rezervate netoli Balbieriškio. Jie savo netoleranciją kitų tautybių žmonėms pareiškia per tai, kad užsispyrusiai atsisako nebevartoti tos bjaurios Lietuvių kalbos. Jie yra tiek nepakantūs kitos seksualinės orientacijos žmonėms, kad vis dar ekstremistiškai gyvena šeimose, kuriose santuoka yra paremta vyro ir moters sąjungos pagrindu. Jie atsisako geranoriškai atiduoti vaikus į gėjų, žydų ir musulmonų tolerancijos mokyklas, kuriose šie galėtų laisvai nuspręsti savo seksualinę ir… Skaityti daugiau »

nuosėdai ir šungrybiui

Dašenka, motule,
Man žadėjai rojų,
O dabar iš šūdo
Neištraukiu kojų…

Mūsų šungrybis putoja,
kad į karą jau žygiuoja.
Turi bombą ir granatą,
ir dešrinį automatą.

Mes su šungrybiu į saulę,
mes su nuosėda kovon.
Mes uždrausim internetą,
ir išmesim visus von!

Mūs Dalytė kai pasiuto,
pusę kušio nusiskuto.
Kai tik jankis sužinos,
rūrą pančiu išvanos!

Pastatys mūs tata klėtį,
bus dalytei kur smirdėti.
vieno lango neužmūrys,
kas norės,tas ją parūrys.

Lietuva,tėvynė mūsų
dabar žydų-buvo rusų,
vien sintetinės dešrytės
ir pedalų vėliavytės!

Jau pasaulis visas mato,
Kaip europa kojas krato.
Jos stiprybė-lygi nuliui,
Prasižergusi tik guli…

O už Landsbergį ir grybą,
mums likimas rodo špygą.
Nes kai valdo renegatai,
tai gyvenimui jau “batai”.

stasys

Pedofilų visų vadas yra Alvydas Sadeckas – buvęs Artúro Paulausko partijos narys.

Diedas

Pedofilų „stogas” Lietuvoje yra Vycka Ožys Lanzbergis

stasys

tu anam ‘stasiui’ ta ir sakyk .

ne ne

švabelio švarkelis

Klausiu konkrečiai

Sakykite, jei šių straipsnelių autorius Navys yra konservatorius, tai drąsiai galima daryti išvadą, jog jis yra pedofilas, nes priklauso pedofilų partijai?

stasys

ar tik nebusi tas lukoševičius kuris visiems savo viešumoje birka kaišioja .?

Ieškomas nusikaltėlis

Arvydas Anušauskas pasivadinęs stasys.

Pamastymas

…cia turbut,tas vladas lukosevicius.Kazkoks ne visai sveikas pilietis.

Pamastymas

..drasiai galima teigti,kad tu durnius,tik va,kur savo durniu partija pakavojai,a…..

Be abejo

žinant, kad Sąjūdį sukūrė rusų KGB, tai konservatorių partijos ištakos ir moralė tikrai nekelia klausimų.

Šlovė rusų kariams !

Pagoglinkit – “Кадыров сообщил об успешном штурме позиций ВСУ в районе Новомихайловки”. https://ria.ru/20230126/kadyrov-1847705361.html
Сотрудники полка специального назначения „Север-АХМАТ” имени Героя России Ахмата-Хаджи Кадырова Минобороны России под командованием <…> боевого офицера Зайнди Зингиева штурмом овладели позициями натовских бандитов и украинских нацистов”, — сообщил глава Чечни Рамзан Кадыров в своем Telegram-канале.

Aleksas

kur-va kur-va, kai pagalvoji, dėl vieno supisto narkomano žydelio užgaidų beveik milijonas ukrainos jaunų vyrų jau po velėna guli…

Pamastymas

…kur Valiuse padejai,gyvuly…….

Gipsuota demokratija

“Australian Open” teniso varžybų metu, tarp serbo Novako Džokavičiaus ir ruso Andrejaus Rubliovo, serbų fanatai, tarp kurių buvo ir Džokovičiaus tėvas, iškėlė Rusijos vėliavas, ant vienos buvo pavaizduotas V. Putino portretas. Nepolitkorektiškus serbus be ceremonijų supakavo australų policija.

Pamastymas

..labai gerai dirba…

neabejoju

putins neatsilaikys prieš štatus ukrainoje ir pralaimėdamas numes atominę bombą ant lenkijos neabejoju ir užsibaigs auksiniu milijardu

Pamastymas

..gal ir numes,bet is jos tik teiskris puckos juodas cemodanas,prikakotas iki rankenu….

Aha

Įdomu, per kiek laiko išplaunamos smegenėlės su ožio šlapimu, ar tai įgimta?

Vaidotas

Nepaisant mano gilios paniekos neoliberaliam Lietuvos režimui – o neoliberalizmas Lietuvoje įgavo „landsbergizmo“ pavidalą – aš viešai klausiu, kur Vytauto Landsbergio, kuris 2014 metais Kijeve viešai šaukė: „Sukurkite Maidaną visoje Ukrainoje!“, atsakomybė???

Pamastymas

..pirmiau paslepk savo bjauria morda,tada klausinek savo keistenybiu…

sania

https://youtu.be/B-IRbQPOJnM
va tep, iš kur kiek tankų

Valio !

Rusai kariai įsiveržė į Ugledarą!

valio valio

meksika užbanino himtreilus, guuglinkit „Mexico Bans Chemtrails and  Geoengineering After Rogue Startup Attempts To Dim The Sun”

BOMŽas

NATO gauna į kaulus, net nuo Prigožino zekų bėga…
NATO tik “stogo” mokestį renka iš mulkių nuo mistinio BVP…

Tik pirmyn !

Взятие российскими войсками Угледара (город в Волновахском районе ДНР) может в корне поменять расклад сил на линии соприкосновения, заявил врио главы ДНР Денис Пушилин. По его словам, оно обеспечит войскам выход на красноармейское и кураховское направления.
https://www.rbc.ru/textonlines/27/01/2023/6216fb4d9a79474dc80e8821?from=from_main_13

TIK SKAIČIAI

JAV Karo studijų instituto (ISW-Institute for the Study of War) analitikai pranešė apie tikruosius Ukrainos armijos nuostolius:
200 tūkst. žuvusių ukrainiečių karių
-450 tūkst. sužeistų karių.
-37 tūkst. ukrainiečių karių yra dingusių be žinios.

Pamastymas

..ir milijardas trilijonu najomnyku,durniau.

molodec putinas

Pagoglinkit :
putinas sėkmingai, nuosekliai močilina rusus ir rusiją šūdų duobėje.
večnaja slava tovariščių putinu !!

Prašalietis

Pradžioje Pagoglink, po to paTik Tok- ink, užbaig procedūrą savo „ano padročinimu” pamatysi tokių „močilinimo” dalykų, kokių savo gyvenime net neįsivaizdavai, kad gali būti…

Prašalietis

Karas Ukrainoje. Trys šimtai trisdešimt septintoji (Sausio 26 diena)…. Na jei „Veidaknygės š…skylės” Navį rašinėjimuose pakeitė dabartinis Ukrainos „karinių reikalų specialistas” su tokiomis iš Ukrainos frontų „pergalingomis žiniomis” kaip: – „Rusija pradeda šturmuoti Ugledarą: kodėl miestas toks svarbus okupantams;Kova Donbase – kas vyksta; Generalinis štabas(Ukrainos) dalijosi, kad priešą nuvylė pripučiami tankai”…. tai reiškia, kad banderiniai reikalai yra prastesni nei tikėjosi net ir didžiausi patriotiniai optimistai. Jos runkelis džiaugsmingai nebekrykštauja, kad Šolcas pats duoda ir leido visiems kas tik nori siųsti Į Ukrainą vokiškus super puper tankus Leopardas 2. Joks „stasys” nekrykštauja, kad „xuilo- muilo” pagaliau atėjo „galutinis kajuk” po Bideno paskelbimo, kad JAV į Ukrainą siunčia 31 super puper puper puper tanką „Abraomą”, kuris „užsipylęs Ukrainoje gausiai žibalo(Abraomų varikliai ryja… Skaityti daugiau »

cha cha cha…

Pagoglinkit – “Пентагон признал сложность поддержания боеспособности танков Abrams для ВСУ“. https://lenta.ru/news/2023/01/27/pentagon/

Belieka tik juoktis

Neūžauga narkomanas Zelenskis “prauostė” jau 126 milijardus paramos šaliai, o rezultatas kaip matome visiškas šūdas gavosi. Nebesidrąsinkit, patriotai-idiotai, tie papildomi 2,5 milijardo tam niūchui, tai kaip eilinė kokaino porcija, – sutraukęs net nepajus…

Zeliai

Jau vanduo pakilęs iki ausų. Nei senelis klausas nebepadės. Tikri ukrainiečiai jį patys pakabins nuo tilto.

Lašiniai Ukrainai

O kur dingo Baranaktarai???
Ar dabar pas mulkius nauja akcija “susimeskim ant malūnsparnio”???

Pasiskaitymui :)))

Pagoglinkit – „Танк разносит на куски”. Эксперт назвал уязвимые места танков Abrams“. https://radiosputnik.ria.ru/20230126/abrams-1847718774.htmlСлабые стороны Abrams’ов – это, первое, газотурбинный двигатель, который ест колоссальное количество авиационного бензина, причем высококачественного. Только чтобы завести и разогреть турбину, нужно 24 килограмма. Соответственно, в случае длительного боестолкновения танк должен возвращаться на дозаправку… Далее: на Abrams’ах есть специальный генератор, который вырабатывает электричество, когда танк стоит – чтобы не гонять турбину. Этот генератор у них настолько слабо защищен бронированием, что были случаи, когда из калашникова стреляли зажигательными пулями, топливо в генераторе загоралось, протекало в двигатель, который тоже начинал гореть.

Ir dar :)))

И у Abrams’а, и у Leopard’а нет автомата заряжания, как на наших танках, а есть специальное место, где хранятся боеприпасы. Там имеются специальные герметичные дверки из легкой брони, а рядом находится место заряжающего. Заряжающий, взяв очередной снаряд, обязательно должен закрыть дверку. Если он забудет закрыть, то попадание снаряда (противника) в место хранения боеприпасов стопроцентно приводит к гибели экипажа танка, а танк разносит на куски. Если же дверка закрыта, срабатывает вышибной люк, и вся динамическая струя направляется наружу, а экипаж отделывается контузией.

Ir pabaigai :)))

Abrams при определенном везении можно вывести из строя даже метким броском бутылки с зажигательной смесью. Все зависит от того, куда бросить. Если бросить на броню – это одна ситуация, а если бросить на двигатель, где есть возможность через воздухозаборники „коктейлю Молотова” просочиться непосредственно в моторное отделение, то, конечно, будут проблемы.

Pamastymas

………i jiescio…..xa xa xa…..,pats tiesiog alpsta kacapiskose klejoonese ir kvailystese,kaip parsiokas vartosi meslyne..ir buk tu man toks meslincius..

oklupantai ir kolaborantai

Pagoglinkit :
rusai okupantai ir jų kolaborantai lietuviai
(ir kaip visos tautos nekenčia nei okupantų nei kolaborantų – patys kvailiausi ir šlykščiausi yra būtent kolaborantai)

Vadimas iš Norvegijos

Tvartas isterijoje. Panika. Žino, kad JAV nepadės. Į kurią pusę bėgsite, peršokę upelį, klumpiai nelaimingi?

stasys

tai kad padeda .O kur pats bėgsi kai Norvegija lieps nešdintis ? xuilososija ?

Pamastymas

…jis taps ixtiandru ir apsigyvens juuuuroj.Is gelmiu dainas russkai dainuos juuurininkams,o sie,atsidekodami,metys jam silkes per borta.Ne veltui Preobrazenskis sake Bormentaliui….sieliodky,daitie iemu sieliodky pobystriej…..

cha cha cha…

DVA DIBILA, ETO SILA.

Pamastymas

…ir tu,varguoli,nori seliodkes…pasirausk siuksliadezese,gal kokia aaaasaka ir rasi…,bus tau baaalius..

PUIKIOS NAUJIENOS!

Pagoglinkit – “Российские войска закрепились на востоке и юго-востоке Угледара”.
https://ria.ru/20230127/ugledar-1847822348.html

Zeliaii visiška pyzda

Banderoms visiškai blogai, Zelia jau prašo lenkų, jog šie gaudytų jaunus vyrus xoxolus migrantus ir prievarta siųstų kariauti į xoxliandiją.

Lašiniai Ukrainai

saloreichui kaput !

Gera žinia

Pagoglinkit – “Российская армия завершает оперативное окружение Артемовска”.
https://ria.ru/20230127/artemovsk-1847826508.html
Российская армия завершает оперативное окружение Артемовска, сообщил командир спецназа „Ахмат” Апты Алаудинов. „Почти все маршруты продвижения для противника уже перекрыты. Там один маршрут остается, по которому они еще более-менее могут передвигаться, и то он уже в большинстве своем находится под нашим контролем”.

Remigijus

O man tai geriausia žinia buvo, kai atsimenu, kada čečėnai kariai Mariupolyje “Azovstal” metalurgijos gamyklos katakombose išdaužė ukrų elitinio “Azov” dalinio nacionalistus, ir kurių likę 2,5 tūkst. ukronacių tada, pasak Zelenskio, sėkmingai “evakavosi” į DLR ir Rusijos kalėjimus.

eziukas

Idiotas tamsta ???? Ar pradinę baigęs ??? Rusų vėliavėle stalčiuje laikai ??? Lauki jų ateinant ???? Nesulauksi…ateiti galiu tik AŠ…

Pagoglinkit – rusai šlykščiausia tauta pasaulyje

rusai daugiausia geria, vagia, meluoja, prievartauja
todęl ruskiai trumpiausiai gyvena

Pagoglinau, - daugiausiai geria lietuviai

Labiausiai „gerianti“ šalis – Lietuva. Lietuvoje vidutiniškai per metus tenka 12,3 litro alkoholio vienam gyventojui
Antroje vietoje yra Austrija, kur vidutinis pilietis išgeria 11,8 litro. Kita yra Prancūzija kuriai tenka 11,7 litro per metus vienam asmeniui, teigiama Ekonominės plėtros ir bendradarbiavimo organizacijos lapkričio mėnesio leidinyje „ Health in Trump”.
Taip pat į geriausių pasaulio šalių „geriamųjų“ penketuką patenka Čekija (11,6 litro) ir Liuksemburgas (11,3 litro).
Šeštą vietą pasidalino Latvija ir Airija, kurių gyventojai vidutiniškai suvartoja 11,2 litro alkoholio. Vengrija kartu su Rusija buvo septintoje vietoje pagal 11,1 litro rodiklį. Aštuntoji vieta atiteko Vokietijai (10,8 litro), devintoji – Portugalijai (10,7 litro) ir dešimtoji – Lenkijai (10,6 litro).
https://bukimevieningi.lt/paskelbtos-daugiausia-alkoholio-suvartojancios-salys-mes-ir-vel-pirmaujame/

Algimantas

Daugiausia vagia CHOCHOLAI.
UKRAINA – KORUMPUOČIAUSIA šalis pasaulyje.

Pamastymas

…na,labai miela klausyt kacapisku giesmiu ir cypimo,reiskia ne kokie juju reikaleliai,oi nekokie….

Pamastymas

p.s. anys,kai kars pucyyyyna,irgi sakys…gera zinia…xa xa xa

Vaclovas

Žiūriu, senas glušiau, kasdieninė dozė ožio myžalo tave “veža”…..

Telegram kanalas Karas_Z

Telegram erdvėje galite pamatyti nufilmuotų tiek „xuilo-muilo”, tiek pačių banderinių chalopų dar „nuostabesnių vaizdelių” ( ce Ukraina) iš Soledaro, Ugledaro, Bachmuto… kur Ukrainos požeminių karinių pajėgų karžygiai krūvomis voliojasi „gimtuose” Ukrainos laukuose. Kaip „xuilo-muilo” iš laukų kažkiek parinkę sbu likučių krovininėmis mašinomis veža atiduoti saviems palaidoti. Patys chalopai rodo Užkarpatėje (ir „stasiai” sutiks, kad “xuilo-muilo” kol kas ten tikrai negali būti) stovinčius Europos Ukrainai pateiktus geležinkelio refrižeratorius, kur kiekviename sukrauta šimtai Ukrainos požemių kariūnų, laukiančių kokio nors palaidojimo ar išnarstymo į atsargines dalis…

Šaunuoliai rusai, taip laikyti

Pagoglinkit – “ВС России сорвали перевозки оружия ВСУ на фронт ракетным ударом”.
https://ria.ru/20230127/udar-1847883832.html
Российские военные нанесли массированный удар по системе энергетики Украины, сорвав при этом перевозки вооружений и боеприпасов для ВСУ, том числе поставленных странами НАТО, сообщили в Минобороны.
Как уточнили в ведомстве, с помощью ракет и беспилотников удалось поразить все назначенные объекты, обеспечивавшие функционирование предприятий оборонно-промышленного комплекса и транспорта.

Pamastymas

..ir kaip jums,durneliai,nepabosta tarabanyt tas kacapiskas tauzaliones,fui,apsitriede berazumiai tupycos…

Valdas

Kai rusai ateis, pats pirmas bėgsi pasitikt jų su gėlėmis rankose!

Pamastymas

…adamkau,ar cia tu….

George Soros

Soroso rašinys 1993 m. „Naujos pasaulio tvarkos link: NATO ateitis“ (https://www.georgesoros.com/1993/11/01/toward-a-new-world-order-the-future-of-nato/)
propagavo griežtą geopolitinę strategiją: rytų europiečiai galėtų būti panaudoti kaip kariai būsimuose konfliktuose, siekiant sumažinti mirčių skaičių Vakarų šalyse, nes to, pasak Soroso, Vakarai politiškai nepakęstų, priešingai nei Rytų Europa. Karių iš Rytų Europos derinimas su NATO techninėmis galimybėmis labai padidintų partnerystės karinę galią, nes sumažintų NATO šalių žmonių nuostolius. Tai gera galimybė gresiančiai pasaulio sumaiščiai“.

73
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top