Karas Ukrainoje. Trys šimtai tryliktoji (Sausio 2 diena)

Aurimas Navys | Veidaknygė

Politinis strateginis lygmuo

Atsižvelgdama į plataus masto Rusijos invaziją į Ukrainą, Japonija planuoja pakviesti Ukrainos prezidentą Volodymyrą Zelenskį dalyvauti gegužės 19-21 d. Hirosimoje vyksiantį aukščiausiojo lygio G7 susitikimą.

Japonija, kaip šio G7 susitikimo šeimininkė, nori sudaryti sąlygas intensyvioms diskusijoms dėl Rusijos invazijos į Ukrainą. G7 veiksmų dėl Ukrainos koordinavimas yra svarbus žingsnis rengiantis galimam konfliktui aplink Taivaną.

Iš tiesų, jei į pasaulinę beprotybę įsitrauktų dar viena branduolinė valstybė, praėjusių metų vargai atrodytų kaip atostogos Sindziange.

Europos Parlamento pirmininkė Roberta Metsola savo naujametiniame sveikinime patikino ukrainiečius, kad ir toliau juos rems. 2022-uosius ji pavadino sunkiais metais Europai. Vaizdo pranešime Europos Parlamento vadovė brutalios invazijos į Ukrainą fone priminė kovą su koronavirusu, klimato iššūkius ir energetikos krizę.

„2023 m. turime padvigubinti pastangas, kad apsaugotume savo vertybes. Svarbiausia, kad mes ir toliau remsime Ukrainą siekiant taikos ir laisvės, taikos ir orumo, taikos ir saugumo”, – sakė ji.

Tikimės, kad padvigubintos pastangos reikš dvigubai daugiau tankų, dvigubai daugiau naikintuvų ir dvigubai daugiau smūgių į karinius Rusijos Federacijos taikinius. Bet… kad ir iš kokio skaičiaus nulį bedaugintum, lygties gale – visada nulis.

NATO perspėjo, kad Rusija ruošiasi užsitęsusiam karui ir galimam naujam puolimui, nes mobilizuojama daugiau pajėgų ir didinamos karines pajėgas. NATO generalinis sekretorius Jensas Stoltenbergas pabrėžė, kad šioje situacijoje Vakarų partneriai turėtų planuoti ilgalaikę pagalbą Ukrainai kare su Rusija.

Pasak jo, Ukrainos kariuomenės laimėjimai neturėtų sudaryti klaidinančio įspūdžio apie neišvengiamą Kyjivo pergalę. Rusija mobilizavo ir papildė savo kariuomenės gretas, o daugelis mobilizuotųjų šiuo metu dalyvauja mokymuose. Visa tai rodo, kad priešas ruošiasi tęsti karą ir gali bandyti pradėti naują puolimą, – sakė J. Stoltenbergas.

Komentuodamas galimybę aprūpinti Ukrainą vidutinio nuotolio raketomis, J. Stoltenbergas sakė, kad „vyksta dialogas tarp NATO sąjungininkų ir Ukrainos dėl konkrečių sistemų”.

Tuo tarpu Ukrainos gynybos ministras Oleksijus Reznikovas anksčiau teigė, kad Vakarų partneriai nesiryžta suteikti Ukrainai ginklų, galinčių pasiekti taikinius 300 ar daugiau kilometrų atstumu. Jis pažymėjo, kad yra nuolat girdimas Vakarų partnerių „neeskalavimo” klausimas.

Ne kartą sakėme ir dar pasikartosime – Ukrainai būtina turėti ginklų, kuriais ji galėtų smogti kariniams taikiniams Rusijoje.

Prezidento kanceliarijos vadovo patarėjas Michailas Podoliakas sakė, kad Rusija labiausiai baiminasi, kad Ukraina nepakeis savo pozicijos ir eis iki galo. Jo teigimu, Ukraina yra nusistačiusi savo derybines pozicijas, tačiau rusai nori priversti ją jas pakeisti. Svarbiausia, kad bet kokie susitarimai bus svarstomi tik po to, kai Rusija išves savo karius iš Ukrainos teritorijos.

„Rusija labiausiai baiminasi, kad Ukraina pasieks pabaigą: ten nebus jokių užkulisinių separatistinių susitarimų, kaip buvo įprasta Rusijos užsienio politikoje. Rusija pradėjo spausti, kažkas nepavyko, bet jie tęsė tai, ko jiems reikėjo”, – aiškino Podoliakas.

Suomijos prezidentas Sauli Niinisto savo naujametinėje kalboje palygino Rusijos prezidentą V. Putiną su Stalinu. Jis teigė, kad 2022 m. į Europą sugrįžo didžiojo karo siaubas, o Suomijos užsienio ir saugumo politikoje šiuo metu vyksta istorinis lūžis.

„Jei Rusija manė, kad didelio masto grėsmė greitai parklupdys Ukrainą ant kelių, ji labai suklydo. Negalima nepagalvoti apie panašumus su mūsų Žiemos karo situacija, kai sovietai manė, kad per dvi savaites žygiuos į Helsinkį. Stalinas ir Putinas, būdami autoritariškai valdomos šalies lyderiai, neįvertino pagrindinio veiksnio. Laisvoje šalyje gyvenantys žmonės turi savo valią ir įsitikinimus. Ir kad kartu dirbanti tauta yra didžiulė jėga”, – sakė jis.

Lietuvos karas po karo su visa Sovietų Sąjungos mašina yra kitas puikus istorinis pavyzdys. Ir nors mūsų tauta neteko ketvirtadalio žmonių per sovietų vykdytą genocidą, mes atsilaikėme ir vėliau išsikovojome laisvę. Padėsime Ukrainai atsilaikyti ir dabar.

Su naujaisiais metais Kroatija paskelbė du istorinius pokyčius – jauniausia Europos Sąjungos narė prisijungė prie ES Šengeno zonos be sienų ir bendros valiutos euro, taip įgyvendindama seniai puoselėtus siekius glaudžiai integruotis į Europą.

„Jei yra istorinių momentų, ypatingų akimirkų, kurios turėtų mums teikti didelę garbę ir kai matome, kaip pasiekiami strateginiai valstybės tikslai, – tai yra tokia diena”, – vėliau sekmadienį per ceremoniją pasienyje sakė ministras pirmininkas Andrejus Plenkovičius. Prie jo prisijungė Europos Komisijos pirmininkė Ursula von der Leyen, kuri pasveikino šią dieną kaip „dieną, kurią reikia švęsti”.

Kroatija į ES įstojo 2013 m. Ji tapo 27-ąja šalimi, prisijungusia prie Šengeno erdvės, ir 20-ąja, įsivedusia euro valiutą.

Operacinis lygmuo

Be pakitimų.

Praeitų metų gruodžio 29 d. Rusija paskelbė mobilizacijos pabaigą, tačiau Ukrainos žvalgyba mano, kad nauja mobilizacijos banga Rusijoje prasidės jau sausio pirmoje pusėje. Ukrainos gynybos ministras Oleksijus Reznikovas teigia, kad sausio pradžioje Rusijos valdžia uždarys sienas vyrams, paskelbs karo padėtį ir pradės dar vieną mobilizacijos bangą. Pasak jo, sienos bus uždarytos ir Baltarusijoje.

Mes manome, kad tam Rusija ruošia raktinį įvykį, galėsiantį savo užzombintai visuomenei paaiškinti tokius sprendimus. Iki to laiko, greičiausiai, bus vykdoma slapta mobilizacija, kaip ir iki šiol, o užsienio diplomatai visomis išgalėmis sieks gauti ginklų iš Irano, Sirijos ir Šėkorėjos.

Šią naktį teroristinė valstybė Rusija surengė dar vieną eilinę masinę ataką dronais ir raketomis. Ukrainos karinės oro pajėgos pranešė sunaikinusios 39 „Shahed-131/136” kamikadzes, du operatyvinio lygio bepiločius orlaivius „Orlan-10” ir valdomą raketą X-59. 15 priešo bepiločių orlaivių buvo sunaikinta virš kaimyninių regionų, 3 – Kyjivo regione, o 22 dronai – virš sostinės, sakė Kyjivo meras.

Rusija nuo vakar neturi išvedusi raketų nešėjų laivų į Juodąją jūrą. To priežastis, visų pirma, yra oras. Tačiau Rusijos laivams taip pat reikia atsargų. „Dabar situacija jūroje audringa, jūra vėl mūsų pusėje. Ji labai įsisiūbavo, todėl raketų nešėjai buvo priversti grįžti į savo bazes. Po gruodžio 29 d. įvykdyto išpuolio, per kurį jie buvo panaudoti, jie atvyko papildyti atsargų”, – sakė Ukrainos pietų grupės atstovė spaudai N. Humeniuk.

Ukrainos gynybos ministerijos Vyriausiosios žvalgybos valdybos vadovas Kirilas Budanovas, vertindamas Rusijos pajėgumus tęsti karą sakė,kad Rusija turi raketų dviems masinėms atakoms prieš Ukrainą, tačiau Rusijos ginkluotės padėtis per du mėnesius taps kritine. Jis taip pat užsiminė, kad rusai patiria beprotiškų nuostolių netoli Bachmuto, bet daugiau nei 70 proc. Rusijos piliečių palaiko karą. K. Budanovas tvirtino, kad nuo sausio 5 d. Rusija (ir Baltarusija) ruošiasi uždaryti savo sienas jaunesniems nei 55 metų piliečiams vyrams.

Taktinis lygmuo

Tuo metu, kai Rusijos kariuomenė sausio 1 d. naktį apšaudė Ukrainos miestus, Vladimiras Putinas buvo bunkeryje toli nuo Maskvos, už Uralo kalnų. „Putinas Naujuosius metus šventė su šeima ir keliais artimais draugais. Tarp pakviestųjų buvo Jurijus Kovalčiukas ir Nikolajus Patruševas”, – sakoma viename iš soctinklų pranešimų. Rusijos Saugumo Tarybos vadovas N. Patruševas buvo vienintelis dabartinio režimo atstovas, pakviestas prie Kremliaus vadovo naujametinio stalo.

Ukrainos kariuomenės rytų grupės atstovas Serhijus Čerevatis pranešė, kad paskutinę 2022 m. dieną Ukrainos kariai prie Bachmuto 23 susirėmimų su okupantais metu nunulino daugiau kaip 170, o sužeidė virš 200 taip vadinimų Rusijos karių.

Vakar Ukrainos gynėjai tiksliu HIMARS šūviu Makejevkoje sunaikino pastatą, kuriame buvo įsikūręs okupantų štabas ir improvizuotos kareivinės mobilizuotiesiems. Pirminiais duomenimis, 53 ginkluoti valkatos ir marodieriai iš Rusijos žuvo, 97 buvo sužeisti.

Per pastarąją parą priešas surengė 51 oro smūgį, įskaitant 44 bepiločių orlaivių „Shahed-136” smūgius. Visus juos numušė Ukrainos gynybos pajėgų daliniai. Priešas 55 kartus iš salvinių raketinės ugnies sistemų apšaudė infrastruktūrą, įskaitant vaikų ligoninę Chersono mieste.

Per pastarąją parą gynybos pajėgų daliniai atrėmė 12 okupantų atakų rytų fronte.

Kituose ruožuose okupantai pliekė iš tankų, minosvaidžių ir statinės artilerijos tiek į gynėjų pozicijas, tiek į civilinę infrastruktūrą.

Iš viso sužeisti daugiau kaip 175 priešo gyvosios jėgos vienetai, sunaikinta 12 įvairaus tipo ginklų ir karinės technikos bei priešo amunicijos sandėlis. Informacija apie likviduotus okupantus tikslinama.

Gynybos pajėgų aviacija sudavė 13 smūgių vietovėse, kuriose buvo susitelkę okupantai. Savo ruožtu raketinių pajėgų ir artilerijos daliniai per dieną smogė 5 priešo gyvosios jėgos ir karinės technikos koncentracijos rajonams.

Foto: regisi, vladyka Putinas taip bijo savo karių, kad po švarku dėvi neperšaunamą liemenę. Labai geras požymis.

2.3 6 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
41 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Kaput Ukraine!

Pagoglinkit – “В Киеве заявили о попытках властей скрыть масштаб урона от артударов“.Экс-советник президента Украины В.Зеленского Олег Соскин заявил, что власти Украины скрывают от населения реальный масштаб урона от ракетных ударов Вооруженных сил (ВС) России. Об этом он сообщил на своем You Tube – канале. «Попали опять по энергетическим критическим объектам. Скрывают, все от народа скрывается», — высказался он.

Herojam kaput!

По словам бывшего советника президента О.Соскина, русские, напротив, владеют всей информацией, «видят, куда им дальше бить». Он отметил, что, если украинцы узнают реальный масштаб урона экономическому хозяйственному комплексу, «то к людям придет осознание, что фактически система функционировать не может».
Накануне Соскин назвал Украину «депрессивной страной-лузером», которая находится в «энтропийной воронке». «Поэтому до 2034 года нечего «пиликать» о каком-то улучшении, все будет только хуже. При этом это фаза депрессии, стагнации, деструкции, энтропийная. Какое развитие?» — задался он вопросом. По мнению экономиста, Зеленский — неопытный руководитель, который не переносит критику в свой адрес.

dezintegro

mes kacapiškai neskaitom

Vadimas iš Norvegijos

Sakykite, banderos, kur jūsų pergalės mūšio lauke? Kažkodėl senokai nebesigirdi?

Rusai banderoms spardo subines

Pagoglinkit – “Народная милиция ЛНР за сутки уничтожила до 50 украинских военных”.
 https://ria.ru/20230102/spetsoperatsiya-1842805297.html

sako

makejevkoj mobilizuotus „palaidojo” po griuvėsiais

Diedas

Goglink , vania fronto žemėlapį. Ukrainiečiai jau atkovojo pusę nuo rusų invazijos užgrobtų žemių. Galim derėt iš dėžės vodjės, kad iki kitų Kalėdų driskiai bus išvyti iš visur. Įskaitant Krymą. Žiurkės jau bėga iš ten.

yell…Z.O.V.marine

ką ir reikėjo įrodyti :))) : tamstos suvokimas/protelis užstrigo kažkur tarp lopšelio ir darželio :)))) – jei nesugebi suprasti, kad nebūtina trenktis per kalno viršūnę, jei yra galimybė jį apeiti, – arba, kad norint pramušti sieną , galima surasti n geresnių “įrankių“, nei nuosava kakta :)))) ——————_ įdomu kiek metų pačiam dar reikia trinti subinę pirmoj klasėj su vaičičakais, kad “įbizinti“, jog tiek ukronacikų, tiek visų kitų porūšių pindonacikų kiekis yra baigtinis, o valstybė be energetikos, turi galimybių laimėti bet kokį karą (net su angeliukais) lygiai nulį, devynioliktoj vietoj po kablelio 🙂 – beje : jei rusija patiria tokius nuostolius kaip vakar , kartą į ketvirtį, tai ukrošizikai praktiškai kasdien …, – tamstos problema, kad esi tipiškas oluchas/lochas, – ir… Skaityti daugiau »

Pamastymas

…neprigelltes minties galliune,acpek amziaus misle..Kaip ackirt desini Dniepro kranta nuo kairiojo,a..Cia tau ne xuxry muxry..,karais ir baigtiniais dydziais spekuliuoti ir diedus gainiot..Nagi acpek,kiek cemodaaanu tavo meila pucyyynas prikakojo per kara,a…..Nezinai,tai keliauk i morga pagulet ant stalo ir pagalvot.

T0mas J.

Kaip žemai puolėt, Radžvilo partija, savo (?) portale publikuojat Afganistano karo okupantą Aurimą Navį! Nei gėdos, nei sąžinės!

Vagis vagiui vagis

Mat jį galas tą Afganistaną. Bet Navys priklauso vagių konservatorių bendruomenei-šaikai. Va čia yra įdomesnės sąsajos.

Gediminas

O kodėl mūsų valdžia neatsiklausė Tautos, ar ji sutinka savo sunkiai uždirbtus milijonus kišti į karą Ukrainoje? Matyt, bijo. Aš asmeniškai kategoriškai prieš tiek ginklų, tiek pinigų kišimą žydelio valdomai Ukrainai, juk tai karo rėmimas. Ir kokia prasmė 3-jų milijonų gyventojų neturinčiai valstybei kištis į karinį dviejų didelių valstybių tarpusavio santykius? Juk korupcija Ukrainoje nepalyginamai didesnė nei Lietuvoje. O juk Lietuva nieko savo neturi, net gyventojų jau netekome milijono, nekalbant jau apie gamtinius išteklius, kurių Ukraina turi daug. Tad kaip ubagas gali padėti tokiai dideliai šaliai? Vadinasi ši „parama” Ukrainai suteikia Lietuvos valdžiažmogiams papildomas galimybes nukombinuoti dalį šios „paramos” sau į kišenę.

jatsičioxinkit

toks globaistų ir jų ruporo švabo planas – ES išbuožinimas JAV korporacijų, sunaikinimas valstybių, žmonių naikinimas,pragyvenimo lygio bloginimas, elektroninis konclageris, paskelbimas pasaulinės vyriausybės ir dviejų klasių auksinio milijardo ir kyborgų, o tai daroma priemonėmis karu ir jo rėmimu, skolinimu už palūkanas, sankcijomis rusijai…

Dar 40 ukronacių tapo trąšomis

ВС РФ на Южно-Донецком направлении уничтожили более 40 украинских военнослужащих, три боевые бронированные машины и два пикапа, сообщили в понедельник в Минобороны России. https://ria.ru/20230102/spetsoperatsiya-1842850625.html

tęsiasi

tęsiasi nes tai naudinga tiems kas jį sukėlė, abi pusės pareiškę kad derybų nebus, pelnosi bankai, karo pramonė, prekiautojai ginklais… o valdžia dirba už pinigus

Šventiniai fejerverkai

Rusai šįvakar vėl ukropus vaišina raketomis ir dronais-kamikadzėmis. Slavaukrainiečiai šią naktį miegos slęptuvėse, kaip kokios žiurkės tamsiuose urvuose. Labanaktis. Saldžių sapnų, banderovcai!Pagoglinkit – “В нескольких областях Украины объявили воздушную тревогу”.
Власти Украины объявили воздушную тревогу в Кировоградской, Николаевской, Харьковской и Днепропетровской областях страны, а также на подконтрольных Киеву территориях Херсонской и Запорожской областей. Об этом сообщает онлайн-карта воздушных тревог министерства цифровой трансформации. Тревога началась в 23.28 по московскому времени, следует из данных ресурса.

Šiandien ukrams vėl rusai “pasiūlė” raketų

Pagoglinkit straipsnį “В трех областях Украины объявили воздушную тревогу”.Воздушную тревогу объявили в Днепропетровской, Сумской и Харьковской областях Украины. Сумская область: объявлена в 14:02 (мск). Харьковская область: объявлена в 14:01 (мск). Днепропетровская область: объявлена в 14:00 (мск).

Jokia NATO nepadės

1939 Vokietijos gyventojų skaičius buvo 69,314,000. Iki 1945 žuvo 3,626,000. Vokietija neteko 5,22 procento gyventojų. Kas dvidešimtas. Bet. Iš gimusių iki 1924 m karių į gimtają tėviškę gryžo vienas iš dešimties brandus vyras. Pokario Vokietijose atsirado Demografinė krizė, kurią ir FRG ir VDR bandė kompensuoti iš išorės šalių, pasekoje Etnos gyventojai liko mažumoje savo žemėje. Mūsų politikai nesuvokia, nesupranta ir nenori, aplamai nežino Istorijos Pradžiamokslio ( dėl akiračio siaurumo), neįvertina Ukrainos Krizės Pasekmių. Kas čia tokio? Na žus kas dešimtas,kas penktas UKRAINIETIS už ES saugumą, kas čia tokio? Lietuva su NATO pilnai duos ginklus be apribojimų Ukrainai. Jau nors suvokiate, ką Ukrainoje darote? Afrikiečiai su arabais į Ukrainą nevažiuos(šalta). Į Ukrainą važiuos Rytai. Jokia NATO nepadės.

Ekscesai

JAV pulkininkas Douglas McGregor: Ukrainos armija randasi ant kracho ribos, užblokuota pietryčių Donbase ir vargu ar iš ten išsikapstys.

Remigijus

Ukraina bus iki pavasario užimta. Rusija ir Baltarusija ją užims. Nepadės nei amerikono ginklai ir galvažudžiai samdiniai.

Tikroji Vokietijos ir viso WW2 istorija

http://www.cwporter.com/articles.htm

exulanten.com/hell

justice4germans.wordpress.com

Karui NE

Laikas JAV karo chamams uždėti apynasrį.
Žmonės privalo pasakyti karui NE.

mėsos pirkliai siautėja UA

Platinkit,kur galit-Ukrainos fronte siautėja švabo siųsti MĖSINĖTOJAI:

http://ldiena.lt/straipsnis/26217/kijevo-rezimas-tesia-nezmoniskus-biologinius-eksperimentus

Diedas

Ei vata, baikit rašinėt bepasmius skiedalus.
Sakykit konkrečiai –
KADA IMSIT KIJEVĄ?????????
KADA BŪSIT LA MANŠE??????

levis

švecarijos levitai nedavė tokios komandos

levis

kai paskolini pinigus už procentus abiems kariaujančioms pusėms tai nėra skirtumo kuri iš jų laimės, o kuri pralaimės. Tas kuris pralaimės turi automatiškai mokėti duoklę laimėtojui, o laimėtojas skolingas ką pasiskolino plius palūkanos/procentai.Rezultate sugrįžta kiek investavai dešimteriopai atgal, nepriklausomai nuo to, kuris laimėjo.Todėl svarbiausia kuo ilgiau pratęsti karą, kad ku daugiau kariaujančios pusės pasiskolintų- kuo daugiau kariaujančios šalys pasiskolins tuo daugiau sugrįš.

jo jo

karas suvalgo labai daug pinigų, pinigų nebelieka ir pas gojų/nežydą labai viskas dega gojus/nežydas priverstas ateiti skolintis ir sutikti su visomis keliamomis sąlygomis

METŲ ĮVYKIS

Svarbiausiu 2022 metų įvykiu rinkčiausi ukronacių elitinio “AZOV” bataliono sutriuškinimą Mariupolyje ir jų gėdingą pasidavimą iš “Azovstal” gamyklos katakombų rusų nelaisvėn, kai pasak priekvaišos Zelenskio, jie sėkmingai “evakuavosi” į DLR ir RUSIJOS kalėjimus.

O aš tai

pamenu, kai neūžauga Zelenskis maldavo savo Azovstalio karių nepasiduoti rusų nelaisvėn iki pirmadienio, mat sekmadienį vyko Eurovizijos dainų konkurso finalai ir Ukrainai žūt būt reikėjo tą politinį konkursą laimėti.

ne ne

svarbiausias metų įvykis – Putinas sunaikino kovido trydą

šitų kliedesių autoriui naviui

O tu rimtai, naivuoli, įsivaizduoji, kad rusai kariauja su Ukraina? 🙂 Rusai kariauja savo egzistencinį karą. Taip, tai turi savo kainą, tačiau kaina, kurią šiandien moka Vakarai yra keleriopai, jei ne keliasdešimt kartų didesnė, – europinė ekonomika iš lėto, tačiau užtikrintai miršta, – pinigų prispausdinti galima, tačiau prekių ir energetinių išteklių nuo to nepadaugės. Kainų šuolis ES, – tiesioginė Vakarų pralaimėjimo Ukrainoje pasekmė.

Justas Tomkus

Šiuolaikinis fašizmas maskuojamas šiandien visuomenės „saugumo” skraiste. Ir kad niekas nevaro į getus – nieko nuostabaus, valstybės virsta šiuolaikiniais moderniais getais. Kaip Ukraina šiandien. Kaip Lietuva šiandien. Kaip visa Europa šiandien.

Fašizmo veidas

Kaip Lietuvoje 2021 m. atrodė tikrasis fašizmas – nepamirškite to.

Kaip atrodė tikras fašizmas visai neseniai, nedera to pamiršti. 

Beje, niekur visa tai nedingo, Karo policijos ir kiti reikalingi įstatymai priimti. 

O dabar tie patys landsberginiai feisai energingai jums kiekvieną dieną trimituoja „visą tiesą“ apie karą Ukrainoje

Eduardas Lozanskis (Нейтральная полоса)

Американский политолог: Зеленский – это подобие Герострата, сжигающего собственную страну

https://www.youtube.com/watch?v=EQKd9xj6aSg&ab_channel=AlexanderWaldman%D0%9D%D0%B5%D0%B9%D1%82%D1%80%D0%B0%D0%BB%D1%8C%D0%BD%D0%B0%D1%8F%D0%BF%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D1%81%D0%B0

Viktoras

Galima pasakyti paprastai ir aiškiai. Ukraina neturi savo istorijos, todėl ir neturi savo herojų, tada ir atsiranda visokie šakalai, kaip Steponas Bandera.

Juozas

Man irgi nepriimtinas Banderos šlovinimas. Banderovcai Volynėje tiesiog išpjovė 100 000+ lenkų ir žydų ir užtai neatsakė, o dabar lenkai šitą bandetovščiną ir gina.

Vakaris

Galėtų lenkas kacholui sustabdyt paramą ir būtų taika.

Singeris

Tai kad tas Bandera buvo žydas Simonas Štefanas. Kaip ir visi Ukrainos herojai.

kodėl

o kodėl tuomet Bandera skerdė žydus jei jis pats kaip jūs sakote „Bandera buvo žydas Simonas Štefanas”? Ir kaip čia gaunasi kad žydai Kalamoiskis ir žydas Zelenskis su rados žydais žydų skerdiką žydą Banderą- Simoną Štefaną padarė ukrainos herojumi/didvyriu? Gal turit kokį paaiškinimą?

Pamastymas

..geriau jau nesakytum,kretine.Nors ir taip aisku,kad vaikstai apsikakojes ir sudinais pirstais.Ir numanoma,kodel…

Tiesos lašas totalinio melo jūroje

Kad ir ką mums toliau meluotų taip vadinami „oficialieji istorikai”, kad ir kokius makaronus mums kabintų ant ausų, pasaulinio elito užsakymu „melasklaida”, tikroji žmonijos istorija nesulyginamai skiriasi nuo tų proto fantazijų rašliavų, kurios sudėtos į dabartinius istorijos vadovėlius ir kuriomis aklai tiki tik tie žmonės, kurie nesugeba savarankiškai mąstyti.
Žmonija gyvena visiškoje iliuzijoje ir ignoracijoje apie tai, kas iš tikrųjų vyksta pasaulyje:

user1252122.sites.myregisteredsite.com

41
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top