Kardinolas G. Muelleris: Vokietijos vyskupai turi būti nuteisti

laikmetis.lt

Vokietijos sinodas didele balsų dauguma pritarė, kad Bažnyčia palaimintų tos pačios lyties asmenų sąjungas ir išsiskyrusių bei antrą kartą susituokusių katalikų sąjungas, tačiau kai kurie katalikų hierarchai šį žingsnį griežtai kritikuoja ir kaltina Vokietijos vyskupus atsisakant tikėjimo.

Vokietijos kardinolas Gerhardas Muelleris kovo 16 d., transliuotame interviu EWTN laidoje „The World Over with Raymond Arroyo“ priekaištavo Vokietijos vyskupams ir ragino juos nubausti.

„Turi būti surengtas teismas, jie turi būti nuteisti ir nušalinti nuo pareigų, jei patys neatsiverčia ir nepriima katalikų doktrinos“, – interviu metu sakė G. Muelleris.

„Tai labai liūdna, kad dauguma vyskupų balsavo aiškiai prieš apreikštąją doktriną ir Katalikų Bažnyčios bei viso mūsų krikščioniškojo mąstymo apreikštąjį tikėjimą, prieš Bibliją, Dievo žodį Šventajame Rašte, apaštališkąją tradiciją ir apibrėžtą Katalikų Bažnyčios doktriną“, – pridūrė kardinolas.

Muelleris sakė, kad pasauliečiai ir vyskupai, kurie Vokietijos sinodo kelyje palaikė šias rezoliucijas, yra „paveikti šios LGBT ir woke ideologijos, kuri yra materialistinė ir nihilistinė“.

„Absoliučiai šventvagiška palaiminti tokias bendro gyvenimo formas, kurios pagal biblinę ir bažnytinę doktriną yra nuodėmė, nes visos seksualumo formos už galiojančios santuokos ribų yra nuodėmė ir negali būti palaimintos“, – sakė jis.

„Jei pažvelgtume į Bibliją, tai absoliučiai vienintelė santuoka tarp vyro ir moters, kuriuos sieja meilė kūnu ir siela, – sakė kardinolas, – ir kurie turi galimybę [tapti] tėvais ir motinomis bei sukurti šeimą.“

5 7 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
15 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
aaa

Tai matai yra ir vokiečių, kurie nėra iš kelmo spirti… Tik kas šiandien pajėgus sustabdyti tą iškrypėlišką blūdą?

Vaclovas

Šiaip jau nėra kam jis įdomus (tas būdas) ne tik Vokietijoje, bet ir visur kitur, neskaitant keistuolių. Stebina kitas – tai Vakarų bažnyčių užsidarimas, t.y. pasinaikinimas. Lenkai, kiti slavai, lietuviai bei rusai, Afrika, Azija – eime Vokietijon bedvasių žemių užiminėt?

blue yellow zov MARINIE

…tavo galvoj,vaaaceu,bludas….tinka ir bliudas…,nusneki nei si,nei ta..

Vaclovas

Persūdžiau.

Siena

Rusija ir Kinija sustabdys vakarų satanistinį lgbt judėjimą

Dzeikas

Pedofilai stabdys pederastus?
Kazkokia nauja, pasakyciau revoliucinga koncepcija.

Dzeikas

Pradek nuo saves: viesai nepaduok rankos atvirajam pederastui ir nesilabink. Neimk is jo jokiu dovanu ir net ukiskai nebendrauk.
Negali?
Tada nepraleisk progos patyleti, nes pats toksai.

Vaclovas

Tereikia visiems persakyti, kad vokietukams tapatmylystė ir čiulpystė brangi yra. Patikėkit, kai visas pasaulis tatai sužinos apie vokietukus, tie patys, atmetę savo išdavikiškas bažnyčias, grįš prie tikrumo.

Vaclovas

Vokietuk, nori mano pačiulpti?

Vaclovas

Persūdžiau, atsiprašau.

Gamta

Jei yra penis, turi būti ir vagina. Ir palikuonys.

blue yellow zov MARINIE

,.jei yra penis,netoliese turi buti ir raskievicia

Stephen Kokx (Life Site News)

Uganda, kurioje daugumą sudaro krikščionys, vienbalsiai priėmė „Antihomoseksualumo įstatymą“. Prezidentas Yoweri Museveni pareiškė, kad LGBT palaikantys Vakarai turėtų „nustoti švaistyti žmonijos laiką primesdami mums savo socialinius papročius“. Įstatymas buvo parengtas pagal 2014 m. įstatymą, kuris buvo panaikintas teisme, dėl tarptautinių pajėgų spaudimo. Be kita ko, antradienį priimtas įstatymo projektas Uždrausti bet kokius seksualinius santykius tarp tos pačios lyties asmenų. Neleisti niekam laikyti save lesbiete, pederastu, translyčiu, kyr arba bet kokia kita lytine tapatybė, kuri nėra vyriška ir moteriška. Siūlyti mirties bausmę visiems, kurie užsiima homoseksualumu sunkinančiomis aplinkybėmis. Siūlyti kalėti iki gyvos galvos asmenims, nuteistiems už homoseksualius veiksmus. 10 metų laisvės atėmimo bausme asmenims, verbavusiems vaiką homoseksualiems veiksmams užsiimti. 10 metų laisvės atėmimo bausmė turto savininkui ar valdytojui, kuris sąmoningai leidžia… Skaityti daugiau »

Dzeikas

Atvirieji pederastai ir „kovotojai” su pederastija yra tas pat daiktas tik kitoje saujoje.
Pasaulietinis teismas turi baust uz konkrecius veiksmus esancius pasaulietinio teismo kompetencijoje.
Atviroji pederastija, jeigu tai neperzengia i vaiku ir paaugliu tvyrkinima, nera pasaulietinio teismo subjektas.

Dzeikas

Jau minejau – Vokietijos kataliku baznycia turetu but paciu kataliku pasalinta is krikscionisku baznyciu tarpo o krilkscionis – nutraukt ekumenini bendravima su apsisaukeliais.
Taciau kardinolas kita krastutinybe.
Prie ko cia pasaulietine valdzia???
Nori zmogas but pederastu – kas jam uzdraus? Vokietijos vyskupu ir ju baznycios adeptu ner uz ka sodint cypen.
Kitas dalykaa krikcioniskas bendravimas.Tai ne krikscionis ir visu konfesiju krikscionis ekumeniskai privalo su jais nebendraut. Ir tas turi buti ivardyta tiek popieziaus buleje, tiek kitu krikscioniu baznyciu pareiskimuose.
Bet pasaukietinis teismas sioje byloje neturi ka pasakyt.

15
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top