Karolis Venckus. Mūsų žiniasklaida augina zombių tautą

Prancūzijoje pateikus įstatymo pataisas, kurias priėmus būtų negalima filmuoti policijos, į gatves išėjo tūkstančiai.

Nei „delfiui“, nei „lrytui“, nei mūsų „visuomeniniam transliuotojui“ nebuvo įdomu.

Mūsų žiniasklaida augina zombių tautą, kuri tokiam įstatymui atsiradus Lietuvoje, tik „dDelfi“ komentaruose pakovotų.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
31 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Patirta neteisybė, kančia Karolį

ne pagal amžių subrandino. Kitus pražudo. Tik būtina atminti,
kad kiekvienas privalome grumtis iki paskutinio atodūsio, neišpuikti.
Antikristinis globalistų gaivalas (delfių ar lrytų propagandistai tėra nesusivokiantys jų klapčiukai) atvirai siekia visaapimančios kontrolės.
Makaronas yra tipiškas globalistas, siekiantis jėgos struktūrų nebaudžiamumo.
Laimei, ne žmogus yra istorijos Viešpats!

jutas

Sutinku, mūsų žiniasklaida išvadina tiesos ieškančius žmones patvoriniais ir violetiniais. Už sienos, kitoje valstybėje panašiai, tik juos pavadina narkomanais ir tunejadcais (dirbti tinginčiais). Šituos muša, žaloja ir žudo jau keturi mėnesiai po rinkimų.Kad žinočiau išeitį, pasakyčiau.

Sutinku

„Tiesos ” prisideda prie to , be abejoniu….platindamos mela…

>Sutinku 3:39,

tarė melagis, „“Tiesos” prisideda prie to, be abejoniu….platindamos mela…“.

na taip

autorius, net ir budamas Amerikoje, pastebejo, kad Lietuvos ziniasklaidoje nera pakankamai ziniu apie tai, kas vyksta Europoje. ir tai tiesa, naujienos is Europos kartais ateina kazkaip keistai parinktos, net ir lyginant su europine mainstreamine ziniasklaida. tik si karta Prancuzijos ivykiu ko gero nereiketu vertinti lyg ten viskas butu aisku, tsakant juoda-balta. tie protestai yra labai jau savotiski, ten dalyvauja ir normalus anti-makronininkai, opozicines partijos, visu spalvu kairieji, bet taip pat ir BLMistai, antifininkai, anarchistai ir jokiu politiniu ideju nedeklaruojantys kriminaliniai elementai. Prancuzijos policijos situacija yra labai nevienareiksme, is vienos puses, jiems nedidina socialiniu garantiju (Macrono politika), daro spaudima visokie politikai ir siaip leftistai del tariamu ir tikru ju nuuodemiu, is kitos puses jie priversti tramdyti geltonasias liemenes, rasiniu, antikovidiniu ir… Skaityti daugiau »

T0mas J.

Mūsų sisteminei priklausomai žiniasklaidai svarbiausia kas įvyko Jungtinės KARALYSTĖS diktatorių šeimoje: kas užnėštėjo, persileido, pagimdė ar skrybėlaitę naują įsigijo.
Todėl mes skaitom tiesos lt, alkas lt, respublika lt, pozicija org
Žiūrim jutubėje kanalus OpTV, KiTaipTV

Jules

Ne žiniasklaida, o dezinfosklaida gamina vergų tautą. Bilijonieriai atima mums konstitucinę teisę į informaciją. Taip pat ir apie Covid’ą.

Tvankstas

Nori žinoti naujienas Lietuvoje, turi skaityti ir žiūrėti gerb. Tomas J. išvardintus šaltinius. Kaip nekeista, labai daug tiesos galima pamatyti ir sužinoti RT Deutsch, … France, … America kanalais.
Man, kaip mokančiam kalbų, visada maloniausia skaityti ar žiūrėti tos šalies šaltinį, pvz. ninefornews nl vienintelis aprašo naują plintantį skandalą, nepaprastai gniaužiamą Nyderlanduose – tai premjero M. Rutte kelis metus finansiškai remiami Sirijos džihadistai, kas neabejotinai atves į M. Rutte politinės karjeros pabaigą. Laiko klausimas – iki Kalėdų ar iki Velykų.
Taip ir paskaitinėju po Europą vakarais po pusvalandį, žinau tikrąsias žinias ne iš MIP melo krioklių, kai ką nors parašau sakiniu ar pora pasisakymuose, paprastai sulaukiu užsipuolimų – išsigalvoji Tvankstai.

Tvankstas

De media zijn waakhond van de oligarchie, niet van de democratie. — Tom Zwitser
Žiniasklaida yra oligarchijos sarginis šuo, ne demokratijos. Tomas Zviceris

na taip Tvankstui

tiesa, kad daug ir gana idomiu istoriju vyksta Europoje, kuriu visai nesiruosia pasakoti LT medijos. na as tik RT nemineciau, kaip geros informacijos saltiniu:) is tokiu idomesniu, bent jau paskutiniu metu pridurciau apie Amazon streika per Black Friday ispardavimus Vokietijoje, kur idomu ne tik pats streikas, bet su juo susijusi informacija (pateikta net ir europiniuose mainstreamuose), kad amazon yra investave simtus milijonu i savo darbuotoju privataus susirasinejimo sekima, kad sutrukdytu kurtis profsajungoms. ir tai vyksta Vokietijoje, o ne kokioje Venesueloje ar Azerbaidzane. Kita tikrai neaptarta zinia is paties Briuselio- Europos Komisijos pasiulymas del migracijos, numatantis nuolatini ir privaloma migrantu priemmo kvotu mechanizma. Europoje apie tai kalbeta is visu pusiu, o Lietuvoje net ir tie, kas yra uz (dabartine triju partiju… Skaityti daugiau »

Tvankstas

13:09 – dėl RT laidų : tai demonstrantų daužymas, žalojimas, kaulų laužymas ir liejimas vandeniu yra tas pats tiek Gudijoje, tiek Vokietijoje, tiek Prancūzijoje, tik pirmuoju atveju klykia pasaulio MIP, antruoju ir trečiuoju atveju – yra demokratijos reiškinys, nevertas dėmesio. Kai demonstracijos 1,5 mln. žmonių (Berlyne) aprašomos kaip 40.000 nesusipratėlių sueiga, kai pasisakymas apie daugiau kaip milijono demonstrantų paminėjimą Lietuvoje veidaknygėje yra puolamas MIP ir žurnalistas springdamas įrodinėja, klastodamas ir meluodamas nuotraukomis, kad gal buvo 40.000. Kai LGBT paradas virš 1 mln. prieš metus toje pat vietoje buvo piešiamas kaip 1,5 mln. trokštančių meilučių susibėgimas, o nuotraukose gausesnis ne-LGBT susiėjimas vertinamas jau tik 40.000. Visais atvejais RT laidomis gyvai galima pasitikėti, nes faktai yra nenuginčijami, žurnalisto žodžius galima ir išjungti,… Skaityti daugiau »

Dezinfosklaida

yra bilijardierių Dezi propagandinis smogikas. Tų pačių, kurie pasauliui suvairavo drg. L. Trockį su Sverdlovais ir pan., bet Kapsukės studentams tai neįdomu. Jie mieliau renkasi jedinstveninkų kandidatus, tiesa?

gryna tiesa

Žmonės užzombinti žiauriai. Tas totalus zombinimas vyksta jau 70 metų. O paskutinius 30 metų postsovietinėse erdvėse ypač jaunimui. Užkulisiniai globalistiniai valdovai tam paskyrė milijardines sumas ir labai daug jėgų. Atsibunda tiktai tie, kurie bent 10 metų nežiūri televizoriaus ir neklauso radijo, bei neskaito delpių ir pedryčių. Todėl užzombintus žmogelius išblaivyti per metus-dvejus – praktiškai neįmanoma. Jie stos į eilę vakcinuotis ir nuolankiai dėvės kaukes, apynasrius, pirštines ir viską, ką jiems lieps televizorius.

Tvankstas

Penktadienį – šeštadienį buvo saugumo sueiga Miunchene, kurioje dalyvo ES politikos elitas su G. Soros sūnumi Alexander Soros. (ht tps://www.ninefornews.nl/foto-rutte-zoon-george-soros/, nyderlandiškai, Twitter įrašai angliškai).
Neabejotinai buvo aptariama ir Trump nenuolankumas pasiduoti demonokratams.

NTD

Interviu su Amanda Milius, suk8rusia filmą ,,S1mokslas prie6 prezidentą”:
In this episode, we sit down with Amanda Milius, director of the documentary film “The Plot Against the President.” It details how the U.S. intelligence community surveilled the Trump campaign on the basis of fabricated allegations and worked with corporate media to propagate a false narrative of “Russia-collusion.” The film makes the case this was all part of an operation to bring down the President of the United States.
https://www.ntd.com/were-still-living-in-the-coup-amanda-milius-talks-new-film-the-plot-against-the-president_535153.html

Tvankstas

NTD – žvelgdamas į Amanda Milius, turiu spėti, kad gražuolė kūrėja yra lietuviškų šaknų su gražia lietuviška pavarde MILIUS.

Povilas

Zombių karta auga savo noru dėl savo tingumo.
Nereikia pajudinti nei vieno smegenų vingio kai informacija įdedama burnon jau sukramtyta ir dar pagaliuku pastumiama, kad nurytum.
Praryji kas paduota ir ramu.
Ir visiems gerai: valdantiesiems lengva valdyti bukagalvius, zombiams pavalgyti duota ir pramogų netrūksta.
Saujelė gudručių tuo naudojasi – valdo tamsią minią ir kraunasi milijardus.
Bėda tik tiems, kas savo galva mąsto – mato kaip yra iš tikrųjų ir nelabai ką gali padaryti.
Ko ne sovietmetis?
Juk tas pats buvo.

ah1

pavyzdys kaip kiekybė transportuojama į kokybę, kaip žodis tampa kūnu ir gyvena tarp mūsų. Ar tik nebus Hitlerio ir Gebelso propogandos kiekybės įkūnijimo mechanizmas praktikoje, kaip eksperimentas ant katino? ?

Tvankstas

Pasigėrėjimui, pasigrožėjimui : ht tps://www.youtube.com/watch?v=F1HB5X-TmGk

Tvankstas

Gryna anglo-amerikonų kalba : ht tps://www.youtube.com/watch?v=ZqtZIdwhnec,
Project Veritas CNN Tapes: James O’Keefe Crashes Jeff Zucker Call, apie CNN gaminamas ‘naujienas’ lyg dešreles.
Manote, kad kitaip LRT, Lrytas, Delfi, 15min, … ?

s.m.

apart Tomo J. nurodyto rinkinio, kasdien daugėja karzygys.lt lankytojų. Sutinku, kažkam gali nepatikti atskiri filmukai ar publikacijos apie ne kiekvienam suvokiamus dalykus su tam tikru religiniu ar filosofiniu nuokrypiu. Nemažai kam, vos atsivertus, suveiks kasdienio delfinimo jau suformuotas refleksas, – „briedas, plokščiažemiai”, Atidžiau patyrinėjęs įsitikini, kad metus ar daugiau savo kelio ieškojęs portalas nustojo blaškytis su įvairiais „pakeleivingais” autoriais, jis jau tampa teisybę transliuojančia naujienų programa, nokautuojančia visas sorosuotas panoramas delpius ir kitas pamazgų duobes. Valandos dydžio naujienų kasdienis filmukas remiasi ne vedančiųjų iš piršto laužtais pasakojimais, o po juo nurodytais ne propagandinės ne satanistinės „dezinfosklaidos” (aut. teisės Džiūlzo), o sunkiai į pasaulį besibraunančios TIESOS šaltiniais. Ten pat rasite ir kasdienos rimtą analizę to, kas vyksta falsifikuotų JAV rinkimų demaskavimo… Skaityti daugiau »

Tvankstas

LRT, TV3, LNK, BTV, Lrytas, Delfi, 15min,…, gamina propagandines, gal tiksliau propagandonines, dešreles prie alaus, visai kaip dr. J. Goebbels Propagandos Ministerija savo laiku vokiečių tautai.
Tos propagandoninės dešrelės užverčia nuo jaunų dienų žmonių protus : už jus pagalvota, jums reikia tik kramtyti.

tiesa ta

kad žiniasklaida valdo lietuvos išdavikai,einantys prieš lietuvos valstybę,keliantys grėsme ir jos saugumui.Teisėju klanas,policijos klanas,tie kas viršuje sėdi tai tarybiniu laiku veikėjai aktyvūs komjaunuoliai,jie niekur nedingo jie visi užslaptinti 75 metams,tad kenkia išsijuose mūsų valstybei.

stasys

Išvietė po str. Visa vaivorykštė nuomonių nepasitenkinimo ta žiniasklaida kurią matome Lietuvoje . Aš gal tiesiai paklausių autoriaus , o ką Amerikoje rašo didžiosios viešinimo medijos apie problemas Lietuvoje ? Kaip visada nieko , kol ‘karoliukas’ neatveria kišenės padusavimai dėl peklos Garliavoje tik orinės .. – mol viską suprantame ir užjaučiame tamsta ir mielai padėsime , bet tik tada kai turesite pinigėlių kiseneje .Viskas , baigėsi spaudos demokratiją . Taip ir čia Lietuvoje mielieji , mokate abonentini į Tiesos sąskaitą ir gausite ta produktą kurio pageidaujate .Bus jums ir ovacijos ir papleksnojimai per petį mol gerai varai ‘tvankstai’ .. gelbėk mus lietuviokus-vizocius nuo nenusakomo mus bulvonijimo ‘purvasklaida’.Kada tie ‘perestukinai’ pramoke klaviatūroje spaudyti migciukus išmoks ir mąstyti uzduodant esminį klausimą .Matyt… Skaityti daugiau »

Tvankstas

Įdomi statistika : D. Trump turi 88 mln. sekėjų Twitter, kai J. Biden turi 20 mln. Twitter sekėjų.

stasiui

siandien kazkaip piktai ir be ironijos… bloga diena pasitaike?? vakar per ilgai ir per daug taurele kilnojote? ar i poliklinika vel neleido uzsiregistruoti nes kovidiniams yra pirmenybe? ar kokios asmenines bedos?:):):) nurimkite, viskas nera taip blogai, juk jusiskiai Lietuvoje laimejo ir Trumpas va nebebus prezidentu JAV ir Venskienes byla tebesitesia, juk viskas tada gerai ar ne?:):):)

Tvankstas

Kai Veryga, ‘žmogus iš futliaro’ gauna valdžią ir jėgą — PSO atstovė Lietuvoje Ingrida Zurlytė: „Kaukės reikalingos jau sergantiems, o ne sveikiems žmonėms, nes nuo viruso jos neapsaugo. Sveikam žmogui PSO nerekomenduoja dėvėti kaukių, ypač žinant, kad jos neapsaugos, virusas praeina pro tą kaukę. Jas svarbu dėvėti žmonėms, kurie serga, kurie turi simptomus – kosėja, čiaudi, nes tos kaukės sulaiko lašelių, kurie išsiskiria kosėjant, čiaudint, pasklidimą aplinkoje“, – interviu Žinių radijui sakė I. Zurlytė. Atlikta pakankamai mokslinių tyrimų, kurie įrodo, kad įprastos medicininės kaukės efektyviai nuo bakterijų ir virusų neapsaugo, nes nepriglunda prie veido ir pakankamai nefiltruoja skirtingo dydžio dalelių. Jų paskirtis – saugoti aplinkinius, bet ne dėvintįjį. Įsigyjant medicinines kaukes taip pat reikia pasidomėti ženklinimu, nes jos gaminamos iš… Skaityti daugiau »

O.G

Kurie žmonės jau prabudę, puikiausia žino kas čia vyksta. Dabar mums visiems, kurie nėra abejingi mūsų Lietuvėlės išlikimui, turime per draugus, pažįstamus budinti tautą kovai už išlikimą. Nustokime bijoti (krūpčioti pagal Grybauskaitę), atėjo dabar laikas spręsti savo bei vaikų likimus ir nepasiduoti šiai supuvusiai sistemai. Šita plandemija mums parodė kelią, kuriuo keliu mes dabar visi kartu turime eiti. Burkimės, mūsų yra daug, o parsidavėlių šiai pandemijos aferai, mažuma. Karolis teisus. Per gąsdinimus, jie galvoja, kad visi yra veršiai, tik jie vieni mums dievai. Gimiau ne tam, kad man nurodinėtu kaip aš turiu gyventi su kuo miegoti ir kokiomis pozomis, esu laisvas žmogus, kuris nori džiaugtis gyvenimu ir, kad visi butu laimingi. Tenka tik palinkėti mūsų tautiečiams, jūsų likimas yra tik… Skaityti daugiau »

emilija

testas. Kad patikrinti, ar gyvenančių Lietuvoje smegenys pakankamai suteptos mėšlu. Paprašykite kiekvieno pasakyti po du jo nuomone geriausius kandidatus į Teisingumo ministro kėdę.

štaziui

stasislova, užčiaupk savo pati žinai kuo indoktrinuotą vaginą. Atsistoji įprastine poza, visas savo kūno angas užpildai atitinkamais šeimininkų rykais ir tūkstanteriopai atidirbi sugaištą laiką, rašant nesąmones čia.

T0mas J.

Tikri patriotai esant reikalui privalo apginti Tėvynę nuo jos valdžios.

31
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top