Kas gyvendamas Lietuvoje prasigyvena?

Žurnalas „IQ“ pirmą kartą sudarė ir paskelbė 250 turtingiausių žmonių sąrašą. Į jį pateko ir įvairių bendrovių savininkai, ir sporto žvaigždės, politikai.

Turtingiausių Lietuvos žmonių dešimtukas: 1. Nerijus Numavičius, VP grupės valdybos pirmininkas – 1,3 mlrd. eurų; 2. Žilvinas Marcinkevičius, VP grupės akcininkas – 350 mln. eurų; 3. Darius Mockus, „MG Baltic“ valdybos pirmininkas – 245 mln. eurų; 4. Vladas Numavičius, VP grupės akcininkas – 241 mln. eurų; 5. Dainius Dundulis, „Norfos mažmena“ valdybos pirmininkas – 222 mln. eurų; 6. Mindaugas Marcinkevičius, VP grupės, Baltarusijos prekybos tinklo „Mart Inn“ akcininkas – 195 mln. eurų; 7. Arūnas Martinkevičius, SBA koncerno prezidentas – 184 mln. eurų; 8. Lyda Lubienė, „Achemos grupė“ valdybos pirmininkė – 178 mln. eurų; 9. Mindaugas Raila, „Girteka logistics“ valdybos pirmininkas – 160 mln. eurų; 10. Ramūnas Karbauskis, „Agrokoncerno“ grupės prezidentas – 151 mln. eurų.

Šių metų „IQ TOP“ pasidomėjo ir visų tiesiogiai išrinktų savivaldybių merų turtais. Kai kurie jų – Kauno meras Visvaldas Matijošaitis, Biržų – Valdemaras Valkiūnas, Palangos – Šarūnas Vaitkus, Druskininkų – Ričardas Malinauskas ir Kėdainių – Saulius Grinkevičius – pateko ir į turtingiausių šalies gyventojų sąrašą. Tiesa, politikų turtas buvo vertintas pagal jų pačių deklaracijas, pateiktas Vyriausiajai rinkimų komisijai, o verslininkų – pagal įmonių veiklos rezultatus ir kitus jų valdomų bendrovių vertę atskleidžiančius rodiklius.

Dar keletas faktų. Šiame 250 turtingiausių lietuvių sąraše yra 26 moterys, 4 iš 10 turtingiausiųjų yra baigę Vilniaus universitetą, 8 iš 10 gyvena Vilniuje.

Talentas? išsilavinimas? apsukrumas? pažintys? retas gebėjimas dirbti sau? mokėjimas įkvėpti bendradarbius ir darbuotojus? įstatymų spragos?… – kokia šių žmonių „sėkmės formulė“, dar ilgai klausinės ne viena gyvenimo stiliaus ar verslo pradžiamokslio laida. Ką apie turtingiausiųjų sąrašo narius pasakytų tie, kurie užsidirbo bazinę pensiją arba gauna minimalų atlyginimą jiems priklausančiuose koncernuose, kažin ar kas paklaus, nebent prieš rinkimus.

Tiesos.lt redakcijai norėtųsi paklausti tik vieno: turint omeny, kad 2015 metų visos Lietuvos biudžetas – 9,557 eurų – tėra tik šiek tiek didesnis nei 250 turtingiausių Lietuvos žmonių bendras turtas – 9,019 mlrd. eurų, kas paskaičiuos, kokią mūsų valstybės biudžeto dalį sudaro šio „topo“ sumokėti visų rūšių mokesčiai?

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
17 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Lietuvoje yra verslas

Kriminalyzuota politika ,teisesauga,medecina.O visi kiti yra ju atsakos.Zmones cia ne prie ko!Zmones kapstosi kas kaip ismano.Emigruoja,prasigeria,nusizudo iseina i tikejima!

kam

kam žmogui reikia 1,3 mlrd. eurų; 350 mln. eurų 245 mln. eurų? Ar pinigų kaupimas nėra liga?

korumpuoti kolaborantai ir nelabai lietuviai

Labai įdomu, kada nors vienas patriotas katalikas lietuvis (ne konservatorius) gerai gyvens?

Kol konservai ir liberastai bus seime

Nebus gero ir nei vienas katalikas gerai ne gyvens.

Jooo,   svarbiausia,

kad visi elgėsi kaip įteisinti banditai, kitaip pasakant „vory v zakone”.

Pradžia buvo nuo oficialaus pirmojo partinio,

„vsio zakono”,kuriam liaupsintojų ir dabar apstu.

taip. pritariu 12:38

tik kai seimas pasieks 100% komunistų-kgbistų grynumo (dabar tik 85 proc) – tik tada visi katalikai gerai gyvens (po mirties, danguje)

s.m.

visai idomus paskutinysis sakinys, – kiek sitie turtuoliai inese mokesciu i Lietuvos biudzeta… Na gal keliais tukstanciais daugiau, negu svedu bankai.
Tik butu gudru irasyti dar du klausimus, – kas is situ kapitalistu yra buve bolsevikai (komjaunuoliu vadai) ar sovietmeciu „klestejusiu” bolseviku vaikai, kas gali nuneigti, anot Tatgos, gerai pasiplese is visuyomenes prichvatizacijos laikotarpiu…
O universitetai, kaip kseliancija sako, – ne prie ko.
Paziurekite, kiek universitetus baigusiu eina mokytis amato i profkes (pardon, kolegijas), kad galetu isgyventi, arba taupo vienos krypties bilietui i svetimas karalystes.

Tai jug...

Kalta viena Venckiene! Jai 39 baudziamas bylas iskele uz tai kad iskele i viesuma kas is tiesu vyksta Lietuvoje ir….atsivere zmonems akys! O jug tie kurie politikoje ,prokuraturoje ir teismuose dar ilgai apakusius zmobes norejo MULKINTI!

partškola dirba

svarbu sukurti revoliucinę situaciją: turtuolius ir vergetas.
ir supriešinti visuomenę.
ir diegti kuo daugiau pykčio.
tada lietuviai patys išsipjaus – nereikės nei vieno ruskelio kareivio paaukoti.

jo...

Jo…jo…jo! Pavieniai zmones apie tai jau seniai suprato! O dabar jau visiems atsivere akys! Ka jie dabar darys? Gal Olekas su Paulausku pries zmones pastatys ginkluota kariuomene? Jug zmones tapo jiems pavojingi del to jog PRAREGEJO!

Niekas cia nieko nepriesina

Zmones pastatyti pries FAKTA!Ir savo akim ta mato!

Marijonas

Juokingiausia yra tame, kad maksiminiams turtus sunešė patys lietuviai pirkdami jų parduotuvėse. Tai ko keikiate tada Maximą (beje raidės X lietuvių rašte nėra), jei patys joje perkate? Kodėl lietuviai yra tokie nenuoseklūs?

Nekaltinkite Lietuvos zmoniu

Zmones paprasciausiai neturejo pasirinkimo!Po nepriklausomybes Lietuva buvo samoningai supriesinta su profesoriu V.Lanzbergiu,kad i prezidentus butu prastumtas Brazauskas.Brazauskas tapo pradiniku „vsio po zakonam”.Adamkyzmo laikals tie kurie prastume Brazauska dar tvirciau uzsigrobevalstybe.Vsio po zakonam isvoge,susikure sau dirbancia prokuratura ir teismus,isileido didziuosius prekybos centrus kurie lietuvius 25m.maitino graziai ipakuotom ir pakvipintom atliekom
Zmones apejo ligom nuo prasto ir cheminio maisto.O dabar pasipriesinti nebegalu niekas.Uz komentara,uz zodi keliamos baudz.bylos.Lietuva tapo teismine valstybe.Net politiku istatymus isfiltruoja konstitucinis teismas.Prezidente klaidinama,jai perduodama tikroves neatitinkanti informacija.Tai vot kaip? Jovalas ir saltiena kurios privire KGBkomunistai.

Aciu Dievui

Kuris kurdamas zmogu idiege ne tik amzinybes,bet ir sazines,tiesos jausmus.Todel kiekvienas atskiria tiesa nuo melo.Tik…vieni Dievo dovanos nevertindami praranda o kt.ja nuosirdziai saugo.Tie kurie saugo yra paprasti zmones ir juos mulkina ir isnaudoja tie kurie yra prarade morale.Bet…Dievas yra pazadejes apginti nuskriaustuosius ir per Armagedona sunaikinti nieksus.Tik Dievo teismas visu musu kurejas gali vel atststyti teisinguma.Jis zinojo kaip sukurti zmogu jis zino ir kaip isaugoti teisiuosius!

Priminkit,

kas ir kokia proga pasakė: “vsio zakonno”?

ten, kur

dideli pinigai, išnyksta dora, sąžinė ir teisingumas.

17
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top