Kas mes? Vytautas Sinica apie Nacionalinį susivienijimą

Jūsų dėmesiui siūlome pokalbį su politologu, Nacionalinio susivienijimo partijos pirmininko pavaduotoju Vytautu Sinica. Ir tai yra politinė reklama. Nemokama.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
12 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
dr. Jonas Ramanauskas joramlt@yahoo.com

Labai gražiai pakalbėjo. Už tautininkus balsavau iki tol, kol jie įstojo į konservatorių partiją – komunistų partiją. O po to iš viso už nieką nebalsavau, net nesuprasdamas kodėl. Dabar jau suprantu, nes aiškiausiai matau, kad absoliučiai visos partijos- GAUJOS į rinkimus eina antikonstituciškai, todėl valdžioje atsiranda NELEGITIMIAI. Tai tuo požiūriu jos visos yra NUSIKALTĖLIŲ gaujos. Štai ir viskas. V.Sinica apie tai labai kantriai NEKALBA, nes jei kalbėtų, būtų IŠGRŪSTAS iš partijos ir be abejo iš universiteto ir jam tokių kalbų neleistų dėstyti universitete, koks jis bebūtų. Tuo tarpu konstitucinė lygių ir tiesioginių rinkimų teisė yra ATIMTA iš LR piliečių ir tą padarė 1992-07-09 signatarai taip IŠDUODAMI Lietuvos valstybę ir leisdami kgbistams- komunistams užgrobti valdžią ir atimdami iš LR piliečių teisę… Skaityti daugiau »

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS

Vytautai, trenkit lauk Gaudentą Aukštikalnį Vytauto Ladsbergio padlaižūną.
________________________________
Užvaldytoji Lietuva, 30 metų komunistus dangstančiųjų, komunistinį konclagerinį
režimą sukūrusiųjų bei palaikančiųjų landsberginių, brazauskinių, burokevičininkų grybauskinių, karbauskinių, visokių liberalkomunistų bei panašių banditų
2020 liepos 30

Laba diena

Gaudentas tipiškas prisplakėlis. Moka pagiedoti ir pašnekėti. Ką ten Vytautas, jis ir prie Pakso plakėsi. Toks glitus veikėjas. Bet, jei partijos viršūnė nusprendė, tai tegul pabūna. Matyt kitas nesiveržė. Ko gero tobulai nieko nepadarysi, tad judame į priekį, nes galime užstrigti. Gal pakeliui atsisijos, jei nesugriaus.

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS

Rizikuoti – pavojinga. Tas, renginių vedantysis padlaižūnas Gaudentas, visus renginius sugadina.
Reikalavimas: Gaudentai Aukštikalni, lauk iš NS.

Kas yra LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS ?

Tai gauja ( o gal vienas ?) visiškas padugnė, kuris norėtų visiškai sunaikinti Lietuvą, kad čia būtų tik anarchija ir po to ateitų gelbėtojai – čia rašantis kažkoks išsigimėlis (arba išsigimėliai) ir čia padarytų kieno ? (žydijos ar kt.) koloniją. Užsičiaupkit banditai. Tik nesuprantu, kodėl mūsų cenzūra, aktyviai veikianti ir be reikalo, į juos nekreipia dėmesio. tai kažkokių okupantų užsakyta. Lauk, banditai, varykit pas savo užsakovus.

Kis

ka sakai viskas liuks,o ka darytite konkreciai?Negi vietoje(irgi patriotas ir dar koks,auksciausios prabos,net save isrinkes patriarchu?)atimsite is Landzbirbio signataru balkoneli ir uzkelsite Radzvila,nes mes tiek kartu esame apsmuklinti tu „tradiciniu”,kad i viska ziurim gan itariai ir norime paciupinet:)))))Man viskas prie dusios,bet as pasirinkau valstieciu partija,tai mano pirma manau bus ir paskutine partija ir as kaip jos dalyvis.

> 2020-07-30 14:03

„…ir as kaip jos dalyvis.”
tai šiandien tu jau vyras, juliau Milaiti? Prieš porą dienų buvai boba! Kas kiek dienų keičiasi tavo orientaciją?

stasys

Kaip tik laiku išleistas video papildantis V.Radžvilo bačkos paklykavimus . Dabar bent aišku kad ten tame NS yra kam protu pasikliauti , o yra tokiu kurie kaip Leninas gali kalbas rėžti miniai ir skelbti proletariato galutinę pergale prieš kapitalizmą . Nenoriu būti grubus bet mielieji paskaitykite Kapsuką ir jo knygas apie buržuazine Lietuva ..kartais atrodo kad V.Radžvilas jas per dažnai varto ir skaito . Iš kitos pusės apeinant stereotipus ..nėra jau taip lengva išsiveržti iš tu sovietiniu stereotipų kurie tiek metu žmogui formavo pasaulėžiūrą .. Aukščiau nosį V.Sinica ateis tavo laikas rėžti pergalingas kalbas mitinguose ..tikiuosi jog pasimokysi nekartoti svetimu klaidu .

Al.

Kas su Sinica kalbasi? Mes? Negi jūs negalit išlįst iš savo pogrindžio ir sukurti, pradžiai, bent tokį formatą, kaip Balkaus ar ,,Sąjūdžio banga”.

Žemyna

Puiki, įtikinama kalba! Tokių pažiūrų politikai turėtų susilaukti nemažo palaikymo. Kuo geriausios sėkmės.

Kis

kur buvai pasislepes pons Vytautai?Dar karta isklausysiu jusu minciu,va kad Dievas butu daves tiek smegenu ir proto Landzbergio anukui,bet vaikis auges ne toje dirvoje kur pats esi isauges,Ramunas ir dar ne vienas labai panasus i jus,tokius reikia burti i „partijas”,kad buvo koncentracija ,tada ziurek ir isibegetume,siandiena,visos ministerijos susodintos „tardiciniu”,kurie is ten niekaip neikrapstomi(juk istatymai tam ir skirti),vargo bus bet po gulinciu akmeniu vanduo neteka.Pirmyb jaunimeli,jums dar gyventi ir gyventi,jusu vaikai ie anukai laukia is jusu geru darbu,nebukite tokiais,kaip anukas ir mortele,tai „atplaisos” ir juas reikia ismokyti gyventi ir dirbti doroveje,tai kiekvieno krikscionio priderme.LKD reiketu atsisakyti is tos partijos pavadinimo.

Beje, apie ŽT ir kitų teisių ,,gynėjas"

Kada vilniečiai (o gal ir daugiau tokių yra?) bus apginti nuo savivaldybės teritorijų priežiūros technikos keliamų DECIBELŲ? Ta išklerusi, džeržgianti, gigantiškų gabaritų lyg pabūklas ar tankas dundanti technika savo darbą kartais IR 7 ryto pradėti geba! Tačiau tiek decibelų skleidžianti technika apskritai, jokiu paros metu negali būti paleidžiama dirbti į gyvenamuosius rajonus, žmonių kurtinti. Ko tyli ŽT, vartotojų, aplinkos gynėjai, Nacionalinės sveikatos prižiūrėtojai? Dar praeitą Šimašiaus kadenciją jie turėjo susibėgti ir kategoriškai uždrausti tokios technikos naudojimą. Juolab, kad profesionaliai neprižiūrima, ji virto dar triukšmingesniu, toli aplink girdimu džeržgiančiu kledaru. Šiandien per LRT buvo svarbi mums visiems laida, tačiau nė visu garsumu paleidus radiją nebuvo įmanoma laidos išklausyti! Sovietmečiu teko lankytis vienos gamyklos plūkimo (trombavimo) ir formavimo ceche. Ten darbininkų ausis… Skaityti daugiau »

12
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top