Kastytis Braziulis. Ar bus branduolinis karas?

Veidaknygė

Savaitgalį perskaičiau begalę straipsnių apie branduolinio karo tikimybę. Kelios mintys.

Vakarai labai bijosi branduolinio karo. Jeigu mygtuką paspaus putinas, tai bus visiems blogai, turėsime labai daug problemų. Geriau su juo neprasidėti, o viską imti ir atidėti. Taip mąsto vakariečių politikai. Įdomu būtų sužinoti kur yra ta atidėjimo riba, kurią peržengus jie atsibustų ir pradėtų ne bijoti, o galvoti, kaip ir kokiu būdu neutralizuoti šią grėsmę. O ji yra reali.

Putinas nesustos šantažuoti Vakarus branduoliniu ginklu. Tai yra jo veikimo braižas. Šantažas, šantažas ir reikalavimas gerbti jį, kalbėtis su juo. Jis pasiekia vieną tikslą (Gruziją), eina tolyn, pasiekia kitą tikslą (Krymą) eina tolyn. Dabar šantažo ginklai jo rankose sumenko – kariuomenė silpna kaip niekada – jam reikia galingesnio, baisesnio ginklo ir jis yra. Tai branduolinis ginklas. Jis jau pradėjo šantažuoti. Nurodė branduolinei kariuomenei būti pasirengusiai. Atliko mokymus, kai 18 dieną visus svarbiausius Rusijos žmones skraidino į Uralo bunkerius. Bet ar gali putinas panaudoti branduolinį ginklą?

Taip, jis gali. Karo ekspertai rašo, kad gali ir netgi yra pasiruošęs jį įvykdyti. Čia panašiai kaip JAV Hirosimą ir Nagasakį sprogdino. Rusai paleidę vieną bombą tikėsis baigti karą jų pergale ir priversti pasaulį gerbti juos bei mokėti jiems milžinišką duoklę, bei atiduoti jų įtakai buvusias socialistines šalis. Ekspertai rašo, kad jis nepanaudos branduolinio ginklo Ukrainoje, nes bijosis baisių pasekmių sau. Juk kiekvienam gyvūnui savisaugos instinktas yra pats svarbiausias. Jis panaudos branduolinį ginklą kurioje nors tolimoje saloje, kuri priklauso NATO šaliai. Susprogdins ją ir tikėsis derybų dėl sankcijų nuėmimo, dėl Krymo pripažinimo, dėl Ukrainos atidavimo ir t.t.

O tuo tarpu Ukraina gina mus, europiečius, mūsų gyvenimo būdą, mūsų laisvę. Ji kris, mes krisime. Ir kaip šio paprasto dalyko negali suprasti nei NATO, nei ES. Būtent ten ir būtent dabar sprendžiasi Europos ateitis.

Slava Ukraine! Herojam Slava!

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
14 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Slava Ukraine! Herojam Slava!

Bus, bus Braziuli, jei taip norisi.

Pencinykas

pamenu dar Brežnevo-Niksono laikus . Tada buvo tokia sistema – rusai ir amerikonai gali ir turi teisę ( priešraketinė sistema praktiškai pagal abipusį susitarimą buvo 0 ) ir galimybę sunaikint partnerį . Ta sistema veikė ilgai ir efektyviai , nes visi gi norėjo išgyvent , tol kol amerikonai nenusprendė , jog rusai jau visai ne be tie .

Birutė Rutkauskaitė iš Šiaulių

….Nurodė branduolinei kariuomenei būti pasirengusiai. Atliko mokymus, kai 18 dieną visus svarbiausius Rusijos žmones skraidino į Uralo bunkerius—ŠIE sakiniai išgąsdino labiausiai…

aS tai pasitariau su katinu

kuris kompo laida baigia nugrauzt..Botoksui neber kitos iseities.Mes bombiozke ir uzsidarrys savo urve.Vienintele jam iseitis dar pagyvent.Mums xana,jei vietiniai galavoriezai jo neuzpjaus artimu metu.Vakarai per skysti uveriams veiksmams.Taigi,nieko gero.

Prašalietis

Braziulių Kastyčiui belieka priminti kas ką, kada ir kiek laiko šantažavo, pliauškė nesąmones, apsimetinėjo kvaileliais… ir t.t. Yra stenogramos, kuriose tiek JAV, tiek tuometinis eurosojūzas pasakojo, kad NATO po Sovietų leidimo susivienyti nesiplės nei „duimo” įskaitant tuometinę prijungiamos demokratinės Vokietijos dalį. Kas buvo su NATO plėtimusi nieko „nežino,nemato ir nesupranta kaip Rusija priartėjo prie nATO ribų” tik tokie „patriotiniai intelektualai” kaip Braziulis. Yra įrašai, kuriuose dar senatorius Bidenas pasakojo kaip ir kiek reikia bombarduoti Jugoslaviją. Braziulis „patriotiškai” galėtų pasidomėti ir palyginti su Ukrainos karine operacija. Obamos viceprezidentas Bidenas darė pareiškimus kaip reikia bomborduoti Iraką ir „ieškoti masinio naikinimo ginklų” Irake… ir t.t. JAV „nešantažistai” pasakojo Putinui, kad Lenkijoje kuriamas raketų pozicinis rajonas yra skirtas „kovai su Iranu”…JAV „nešantažistai” išėjo iš… Skaityti daugiau »

Psigoolijau

Pasirodo Kąstytis baigęs VSK akademiją . Ka ta per VSK akademija taip ir nesupratau .

Kis

nelabai,bet bijau isvadinta.Putino rankose viskas,kol kas iesko iseiciu,bombina kas dar palike,o kai pasibaigs,Ukraina bus gerokai sulyginta iki zemiu,bet ciakaras nesibaigs,bus reikalaujama to kas neimanoma-pakelti rankas ir pasiduoti rusams,neivykdzius,jeig dar tos balvankes nesurudijusios sachtose,jeigu nepapuvusios branduolines galvutes bus issauta kiek tik tures balvankiu.Jauciu ju daug,bet jau nevartuojamos-pasenusios ir neatnaujinancios.
SIULAU PIRMIEMS VOZTI PER KARINIUS OJEKTUS,max reikes savaites.
Amerai yra suskaiciave iki paskutines raketos,seka net karininkus iseinancius nusislapinti,ir saudo 05 m.tikslumu.
Veliava bus iskelta virs Kremliaus po salves is 20 raketu.Tautu kalejimas bus sugriautas amziams.

Zmogbezdzionei jieciui

tavo bezdzioniskoj makaulej sukasi kacapu snekta,kurioj yra diuimai,musuose tai coliai..Su savo ismintim galetai apsigyventi taigoj,ar siaip kur.Kad tik toliau.

Žinot

buvau kai reikėjo spaliuku, pionierium ir net komjanuoliu . Bet … kai čia skaitau KGB akademijos absolventų straipsnius , tai kažko darosi kiek keistoka . Atrodo, kad tai absoliutūs ir buki prisitaikėliai .

Zinotojui

Ne kgb,o vsd.Cia kita tema,be to Braziulis pasirode graziai kare su grybes ulbuonelem,nukentejo ir t.t.Gerbtinas zmogus.Oprotingu paklausyt visuomet verta,pvz.SVECAS,kgb,is javu labai idomiai ir protingai komentuoja kara.

Dzeikas

Bus branduolinis smugis Ukrainai(neduok Dieve aisku) jeigu Vakarai toliau myz i bata.
Siandien beje rusu naikintuvasiskrido i Lenkijos teritorija.
Lenkai konsultuojasi.
Na ne turkai jie, kurie pirma numusa isibroveli, o paskui konsultuojasi.

Dzeikas

Kisui:
Nepergyvenk.Uktaina bus atstatyta is konfiskuotu Rusijos aukso atsargu ir jos oligarchu nekilnojamo turto Vakaruose.
Ten apie $0.5 trln.Pakaks.

ah.ą

nebus..

OT IR

BUS.

14
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top