Kastytis Braziulis. Ar tai nėra sąmoningas puolimas?

Veidaknygė

Keli pastebėjimai.

Vakar netyčia įsijungiau LRT televiziją ir pamačiau naują laidą „Lietuvos patriotai“. Laidos dalyviai per savo galvas mėtė bulves, o dalyvės dainavo melodiją – Lietuvos patriotai, Lietuvos patriotai.

Pagalvojau: o kas gi čia? Pirma mintis, atėjusi į galvą, buvo tai, jog laida sukurta ir paleista tam, kad pasityčiotų iš Lietuvos patriotų, parodytų juos kvaileliais. Na, nieko, galvoju, juk tai Siaurusevičiaus darbo stilius – leisti per TV šališkas, vienpuses, pasityčiojimo laidas.

Žiūriu toliau ir, kai televizijos ekrane pasirodė visa salė, pamačiau didelę, Lietuvos vėliavos spalvomis nudažytą karvę. Viskas tapo aišku. Kas ir dėl kokių priežasčių sukūrė šią laidą ir ją paleido į eterį. Išsityčioti iš valstiečių. Ir jiems, galiu pasakyti, gerai sekasi.

Kai priešininkui duodi tiesiai į sunkį, jei jis tau ką nors blogo padarė, tai toks elgesys yra vadinamas garbingu elgesiu. Kai priešininkui šypsaisi ir linki jam sėkmės, tačiau tuo pačiu metu visokiais būdais jam kenki, nustatinėji prieš jį žmones, tai vadinama niekingu elgesiu, ir tas, kas taip elgiasi, yra paprasčiausias niekšelis.

Šiandien atsiverčiu „Lietuvos ryto“ naujienų portalą ir skaitau pagrindines naujienas:
„Vytautas Šustauskas neteisia Gretos Kildišienės“. Įdėta didelė Šustausko ir Gretos vienas kito greta nuotraukos. Suprask, skaitytojau, kaip žemai krito Kildišienė, o su ja – ir Karbauskis, kad palaikymo jie sulaukia tik iš Šustausko. Žurnalistai visą Šustauško reputaciją „permetė“ ant Kildišienės ir Karbauskio reputacijos.

„Bronius Matelis apie Gretą Kildišienę girdėjo daugiau, nei buvo parašyta“. Vien tik pavadinimas ko vertas! Jo kūrėjui reikėtų premiją išrašyti.

Straipsnio apie pabėgėlio samprotavimus neskaičiau, nes skaityti nebereikia, – viską pavadinimas pasako.

Ar tai nėra sąmoningas puolimas?

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
20 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
LRT

pavirto į lėkštų žaidimų televiziją už mūsų pinigus.Tai jau nusikalstama.Kodėl nėra diskusijų,yra tik viena kelių galvų nuomonė.Tai ir yra tragedijų pasekmė.Žiūrėsim,ar valstiečiai pasiduos spaudimui,ar patys pakvies tautą diskusijoms nacionalinio transliuotojo tema.

Ona

LRT netrukus pralenks ir saviveiklininkus šitokiommis instaliacijomis.

Karbauskiui

Tirk OFŠORUS,t. y. „Independenc” aferą.
Išgirsi dantų griežimą.

Seimui

Pareikalaukite LRT viešos buhalterijos internete.
Kol nepateiks,nepraveskite į sąskaitą babkių.

Televizijos

kanalai, o ypač”nacionalinis” labiau primena kanalizaciją, o jei yra kanalizacija, netruks ir jakelaitiško tipo santechnikų, kuriems murkdymasis po š… teikia didelį malonumą. O jei už tai , ir labai gerai užmoka, jei niekuo nerizikuoja, jei stogai garantuoti, tai ir š… kvepia.

Tera

Ačiū už protingus straipsnius,o televiziją reikia visiškai naikinti,nes nieko protingo nepasako,o tik užsiima pletkais,kaip kaimo bobos,tiesiog baisu,nejaugi Lietuvoje taip gerai gyvename,kad neturim ką spręsti,tiesiog pasibaisėtina kas vyksta.

Patarimas

valstiečiams: nesivelkite į polemiką su tokio lygio, atsiprašant, žiniasklaida. Palaukit kol išsiryškins visi vykdytojai ir užsakovai, o tada jau galima pagalvoti ir apie tvarkos darymą „nacionalinėje”nepaisant žviegimo dėl atimto skanaus kąsnio.

KO NORETI?

tona dave skydineje tunantis herojus..

mažiukas ežiukas

Pauolimas sąmoningas, to nemato tik akli begalviai. O va gynyba kol kas ne tai kad nesąmoninga, o tiesiog bejėgiška nesąmonė. Kad siaurovizija lojime itin aktyvi, mato kas netingi, o va kodėl- apie tai pamislija jau ne kožnas. Dar prieš rinkimus visuomenėje buvo pakankamai daug bruzdesių ir net visai aiškių pasakymų, jog naujoji valdžia vienu iš pirmų darbų turėtų imtis elektroskydinės pertvarkymui į piliečiams tarnaujančią Visuomenės televiziją ir radiją. Karbauskis to neišgirdo, arba tikriausiai pažiūrėjo į tą aktualiją atsainiai. Prießingai valstiečiams, klaniniai viską matė, girdėjo ir pasižymėjo. Ir tuoj pat ėmėsi veiksmų. Vienžo, trumpai tariant, dabar jau de facto turime tokią situaciją kuri vadinasi „šaukštai po pietų”. Pradelsta, beviltiškai pavėluota ir siaurovizininkai jau laiko naguose visus kozirius. Nes,jeigu dabar jau bus… Skaityti daugiau »

AAA

Tai yra „žinių ekonomikos” pavyzdys, kai už skleidžiamas „žinias” gaunami pinigai. Tik dabar supratau, ką turėjo galvoje Kubilius, kalbėdamas jog Lietuvoje reikia stiprinti „žinių ekonomiką”:)

natūralu, žmogiška

pizdukėliai visada nekentė padoresnių žmonių.
komunistai tai vadino klasių kova.
ko jūs kito tikitės iš komunistų-kgbistinio klano?

Ramunai

Jeigu nepradesi rimto tyrimo ,Pat’s busi suvalgytas.Pajudink ka nors rimtesnio IR visi apsiramins savo inteligentiskuma svelnuma pamirskime NE CIA papuolei.Papuolei tarp vilku ,mokek gintis.

taip,taip

Geriau jau butum patylejes

TAI YRA SĄMONINGAS PUOLIMAS

prieš R.Karbauskį. Greta čia ne prie ko. Bet tai tik į naudą..Nes tokie „persūdyti”straipsniai ir nevykę Jakilaičio, Žeimytės ,”kakaduškių” ir kt. laidos visiems ATVĖRĖ AKIS………..

Pasidomėjau,

kas laidos „Lietuvos ptriotų“ prodiuseris. Ir ką… ogi – Edmundas Jakilaitis.

žiūrovė

Ir dar. Žiūrovai turbūt pastebėjo, kad Maironio eilėraščio posmas buvo parodytas su rašybos klaida — drumZčias vanduo. Nacionaliniame kanale dirba beraščiai? O neseniai per „Auksinį protą“ Tapinas „Petrą Kurmelį“ priskyrė P. Cvirkai ir neužskaitė taško teisingai atsakiusiam žaidėjui. Va taip.

Ar LRT...

Ar LRT yra Miliūtės nuosavybė,ar Lietuvos valstybės.Mano sūnus gynė bokštą.Po penktadienio vakare rodytos Miliūtės laidos pasijutau įžeista ir pažeminta,kai vedančioji tiesiog trukdė ir neleido pasisakyti URBŠIUI.Miliūte,jei nenorėjai,kad URBŠYS kalbėtų,kam tu jį pasikvietei į laidą.Tu , madam, pamiršai etiką ir padorumą. Ne tave Lietuvos žmonės išrinko į Seimą,o Urbši ir būk maloni gerbk Lietuvos žmones ir Urbšio rinkėjus.Jei jautiesi viršesnė už Seimo narį,tuomet visuomeninėje televizijoje tau ne vieta.Man Sausio 13-oji per brangiai atsiėjo ,nes labai sušlubavo sveikata dėl didžiulio pergyvenimo,kad šiandien leisčiau sau toleruoti tavo ,mergele, pasityčiojimą iš gerbiamo žmogaus.Dėk pareiškimą ant stalo ir keliauk į kitas lankas. Mano sūnus tavęs negynė,o gynė laisvos nepriklausomos Lietuvos laisvą žodį.Dar iš po tanko ištraukė žmogų ir nuvežė į šv.Jokūbo ligoninę su bendradarbio automobiliu.Iš… Skaityti daugiau »

Skirmantė

aišku tai yra puolimas. aš LRT senai nežiūriu lietryčio neskaitau. bet ir kaka 2 susikoncentravo į Kildišienę, tieas, kaka 2 šiek tiek kelia ir kitas problemas, bet labai jau negerai ik kaka 2 kvepia. ir puola valstiečius nuo išrinkimo, nuo spalio. taigi spalis, lapkritis, gruodis, sausis. priimtas sprendimas išsityčioti iš vastiečių, iš trispalvės (nebe pirmas kartas), tik pamiršo siaurukai, kad patys j švelnai tariant ne angelai…. Aš ir galvoju, skurdas, smurtas, kad būtų įvesti progresiniai mokesčiai jiems nerūpi, užtat jiems rūpi Kildišienės sijonas, mašina, paltukas, rytoj parūps jos nagai, bateliai, lakas ir dar velniai žino kas…

Skirmantė

Žiūrovei. Drumzčias – ne klaida, tokia, man atrodo, Maironio rašyba. kai kurie leidiniai taip ir spausdina. Na, o dėl Petro Kurmelio, tai jau gėda turėtų būti…:(

wqwq

Sharapova routed michael kors uk Silvia Soler-Espinosa hermes 6-2, 6-1 in new balance the first match, michael kors outlet while browns jerseys Kuznetsova christian louboutin shoes downed Carla brooklyn nets jerseys Suarez Navarro salomon schuhe 6-3, hollister clothing 6-1. After oakley vault an early exchange michael kors of nike shoes breaks, michael kors Sharapova won four calvin klein underwear consecutive jets jerseys games air jordan shoes in the first ralph lauren set memphis grizzlies jersey and four iphone 5s cases more cheap ray ban in burberry outlet the air max 2015 second. She oakley closed the http://www.tommyhilfiger.nl match portland trail blazers jersey on her first match point with nike roshe a forehand that mcm backpack Fed Cup debutante polo ralph… Skaityti daugiau »

20
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top