Kastytis Braziulis. Britai siekia kurti trijų jūrų sąjungą, o Senoji Europa nepatenkinta nauju konkurentu

Gyvename įdomiu laiku. Vyksta arši konkurencinė kova dėl dominavimo pasaulyje. Kas išliks, o kas kris? Kas įgys, o kas praras įtakas, galias ir rinkas?

Šis mėnuo yra turtingas pasaulio lyderių susitikimais. Susitinka G-7, NATO, ES lyderiai, Ramšteino darinys, BRIKS, Rusijos tarptautinis ekonomikos forumas, asmeninės įtakingų šalių lyderių kelionės į Kijevą, nes Kijeve sprendžiasi pasaulio ateitis.

G-7, NATO, ES lyderiai, Ramšteino darinys kaip viena sąjunga konkuruoja su BRIKS. Vakariečiai nori išlaikyti dominavimą pasaulyje, o BRIKS siekia nuversti juos nuo pasaulinio dominavimo pjedestalo. Kas yra vakariečiai, visiems aišku. Neverta ties jais sustoti. BRIKS yra Brazilijos, Rusijos, Indijos, Kinijos ir Pietų Afrikos sąjunga, įkurta tam, kad panaikintų JAV dominavimą pasaulyje. Šios šalys yra labai skirtingos (religijos, kultūros, gyvenimo būdo ir kt. srityse), tačiau jas vienija vienas bendras priešas – JAV dominavimas. Jie renkasi mėnesio pabaigoje, bus įdomu sužinoti darbotvarkę ir priimtus sprendimus.

Tarpusavį konkuruoja vakariečiai. Senoji Europa (Vokietija, Prancūzija, Italija) prieš JAV ir britus. Ramšteiną inicijavo, jam vadovauja, o per jį ir kitiems JAV. Ji spaudžia europiečius. Britai siekia kurti trijų jūrų sąjungą, JAV remia šią idėja, o Senoji Europa nepatenkinta nauju konkurentu, jei toks atsirastų. Vyksta trintis. Štai vienas požymis. Į Kijevą išvyko Senosios Europos lyderiai, o kitą dieną netikėtai atvyko birtų premjeras ir atvežė Zelenskiui itin rimtų dovanų. Džonsonas pasisakymą savo partijos suvažiavime iškeitė į Kijevą. Matyt, yra itin svarbu.

Trintis vyksta ir pačioje Europos Sąjungoje. Senoji Europa ilgą laiką dominavo sąjungoje. Merkel valdė ją griežta ranka. Dabar gi senieji praranda įtaką ir galias. Pradėjo reikštis kiti. Senieji puikiai supranta, kad jei Ukraina taps ES nare, tai jie praras savo dominavimą. Žiūrėkite, Lenkija, Ukraina, Lietuva ir kita Rytų Europa sudarytų itin stiprią ir įtakingą jėgą ES valdžioje. Su kuria reikėtų tartis, derėtis ir daugelyje atvejų nusileisti. Rusija prarastų savo užtarėjus ES valdžioje.

Rusijos tarptautinis ekonomikos forumas. Net nebežinau ką apie šį darinį rašyti. Nieko ten ypatingo neįvyko. Putino kalba, kurios visi dėmesingai laukė ir klausė, pasirodė itin silpna. Be jokių krypčių, naujienų, tik istorinės svajos ir eiliniai nusikalbėjimai. Galima išskirti talibus, kurie atsiuntė savo trečios eilės pagal ypatumą valstybės žmones. Galima išskirti LNR, DNR keistų darinių atstovus. Šis forumas pasaulio politikoje nepadarys jokios įtakos, nors putinas stengėsi.

Trumpa ir preliminari išvada. Kas išliks ir kas kris? Sunku pasakyti, tačiau vienas dalykas yra visiškai aiškus. Rusija kris ir praras viską: įtakas, galias ir rinkas. Prieš vasario 24 ji buvo stipri pasaulinio lygio žaidėja. Su ja kalbėjosi kiti, net Amerikos prezidentas tarėsi. Per kelis mėnesius ji nusirito į žemumas ir tapo eiline pasaulio valstybe. Konkurentas eliminuotas.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
25 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Ekspertas

Greitai tuos kurie nesikalba su Putinu – nešios ant šakių. Baigiasi gyvenimas skolon, ir labiausiai skaudės vakarams.

ah.ą

neperšokęs griovio nesakyk op.

jo, putin molodec

visada tikėjau putinu
kaip jis gražiai ir techniškai griauna rusiją, apipila šūdais rusus !!!

Braziuli, nekliedėk

Kiek tie Vakarai besiųstų ginklų Zelenskio banditams, tiek rusai sunaikina. PiZZZdec ukropams.
Pasiskaitymui visiems patriotams-idiotams: “Российская авиация уничтожила четыре украинских склада вооружения“.

Nusikaltėlis Zelenskis griebėsi šiaudo

Jungtinės Karalystės premjeras Borisas Johnsonas penktadienį grįžo į Kijevą su antru vizitu per kiek daugiau nei du mėnesius, pranešė Ukrainos prezidentas Volodymyras Zelenskis, pagyręs „ryžtingą“ Britanijos paramą jo šaliai. Vizitas įvyko kitą dieną po to, kai Ukrainoje viešėjo didžiųjų Europos Sąjungos valstybių vadovai. Praėjus beveik keturiems mėnesiams po Rusijos invazijos pradžios, jie, ketvirtadienį atvykę į Kijevą, išreiškė paramą Ukrainos siekiui tapti kandidate į ES. Nepaisant to, jog pranešta, kad tokia ir buvo tikroji Italijos ministro pirmininko Mario Draghi kartu su Vokietijos kancleriu Olafu Scholzu ir Prancūzijos prezidentu Emmaneliu Macronu atvykimo į Kijevą priežastis, tačiau net daugumos užsienio ekspertų nuomone, jog Ukrainai vietoj ginklų šio vizito buvo peršama kapituliacija. Todėl dabar išsigandęs Vlodimyras Zelenskis, o gal ir kiek atsikvošėjęs nuo vartojamų… Skaityti daugiau »

Slavo Ukraine!

V sostave Rosiji!

Šika jau į kelnes naciai iš baimės

Глава Чечни Кадыров сообщил о сдаче в плен группы ВСУ в поселке Врубовка в ЛНР. Daugiau skaitykite – “ Кадыров сообщил о сдаче в плен группы украинских военнослужащих”.

Šlovė rusų kariams!

Skelbia, kad nuo 02.24 į Ukrainą atvyko 130 samdomų žudikų lietuvių, iš Lietuvos, 50 žuvo, 44 pabėgo – išvyko, birželio 17 d jų liko ukruose 36. lenkų 1831, liko 1181, iš jk – 442 atvyko, žuvo 101, pabėgo 95, liko 226, Latvija – atvyko 18, žuvo 7, 3 pabėgo, liko 8. JAV – 530, žuvo -214, pabėgo 227, liko 89. iš Azijos šalių – atvyko 671, žuvo – 233, pabėgo – 172, liko dar gyvų 266. ir ttttt Viso iš viso pasaulio atvyko į ukrus 6956, žuvo – 1956, pabėgo – 1779, dar liko ten 3221. Tai žudikai, samdomi žudikai. Visi tie brudai bus nuteisti myriop arba geriausiu atveju iki gyvos galvos gaus.
https://ekspertai.eu/teigiamakad-ukrainoje-uz-sios-salies-laisve-jau-zuvo-50-kovotoju-is-lietuvos/?comm=1

Dzeikas

Na Rusijos nelaidociau. Kai Kijevo rusenai juos uzkas, gal but net perbraizys sienas – Japonijai Kurilus, ismez is Rytu Prusijos, grazins Vippuri Suomijai, – kuri laika jie tyliai smirdes , bet veliau ims intriguoti su Senaja Europa savo naujuju seimininku Kinijos nurodymu.Rusenai gi (Kijevas) taip pat neissprende savo pagrindiniu problemu, oligarchines sanklodos ir is to kylancios korupcijos.Pergale kare gi neskatina jokiu reformu. Tad orku imperijos zlugimas viso labo kortu perdalijimas, bet nuo stalo ju iki sio simtmecio pabaigos vargu ar nuvarys.Jeigu jie sekmingai susidoros su Kinijos vasalo vaidmeniu , tai atmosfera dar pasmirdins. Aisku su klientais Sirijoje , Venesueloje teks atsisveikinti. Kas Lietuvai is to? Rusijos faktoriaus neliks ir ji bandys ora gadinti Lenkijai uz Vokietijos pinigus.Gudijoje kur bus pakartas… Skaityti daugiau »

pucynai pucyneli,

..a ne laikas tau pakracyti kojalas..Tik drig drig drig ir jau keliauja,velnuzelis pragaran…ATE ATE,NELABASAI KACAPELI..

stasys

apie ‘mordoro’ galą buvo kalbėta ir karo Sirijoje metu . Praėjo N metu , orkai suspėjo sudalyvauti dar keliose karinėse kampanijose ir nieko . Senieji vakarai tai priėmė kaip nauja realija ir vėl prisitaikė . Visa komiška situacija piešia faktas jog už karą Ukrainoje priversti mokėti mes visi , kartu ir senoji Europa . Skiriasi tik forma ir būdas, vieni moka pagalba kiti neturėdami iš kur gauti energetiniu ištekliu padidintomis kainomis . Xuilo valo savo sovietinės konservacijos karinius dalinius atlaisvindamas vietos naujai gaminamai technikai tuo pačiu ieškant būdų kaip ir kuo pakeisti buvusius vakaru tiekėjus jo karinei pramonei . Ar tai galas ? tikrai ne . Mes juk turime aibe pavydžiu kai kariaujančios šalys ir po labai didele izoliacija sugeba… Skaityti daugiau »

Dzeikui

Man rusėnas skamba kaip žiurkėnas. Piktnaudžiaujate lietuvių kalbos galimybėmis tą patį šūdą pavadinti daugeliu vardų.

Kis

paliks tie ,kurie tikrai dirba zmonems,o visi likusieji vienaip ar antraip tures pasitraukti,finalai ne uz kalnu,paliko parklupdyti setono vaiki Putina,kuris sakyciau gan profesionaliai maiso smala,kiek ilgai gyvenimas parodys?
Rusija po visu savy virazu zenkliai sumazes,visdelto reikia pasverti savo galimybes ir neblogai zinoti savo vieta ir verte pasaulyje,kas duota vienam,kitam tik sapnuose leista pamatyti.Cia as apie savo burundukus,tinka ir kitiems „veikejams”,negal pamesti sarabano.

Sankcijos į subinę

Pagoglinkit „Курс доллара обвалился ниже ₽55,5 впервые с июля 2015 года”.
Рубль укрепляется.

https://quote.rbc.ru/news/article/62949a9c9a7947b0a35734eb?from=from_main_4

Konkurencija

tik į naudą.Anglija yra puikus šansas Ukrainai ir Baltijoms šalims.Tokio ėjimo praleisti negalima.Gerai ir ES,gerai ir Anglijos sąjunga.Dvigubas saugumas mums labai svarbu,gyvenant slibino pašonėje.

???

ieško durnių karui prieš Rusiją?

Ответ Путина привёл Литву в чувство – Литва потеряет Клайпеду на пути к блокаде Калининграда.

https://youtu.be/i-JZ5XF0pVA

НИКОЛАЙ ПЛАТОШКИН ПРО СИТУАЦИЮ С ЛИТВОЙ
https://youtu.be/aClhbWSHg3k

???

Ultimatumas Lietuvai? Kas toliau? Kaip veiks Rusija jei Lietuva neatstatys krovinių tranzito pilna apimtimi Kaliningrado sritin?
Kronvinių tranzito blokada suderinta su niekieno nerinkta EK ir Britanija išėjusia iš ES? Lietuvai jau vadovauja Švabas?

УЛЬТИМАТУМ ЛИТВЕ. БЛОКАДА КАЛИНИНГРАДА. УКРАИНСКИЙ ФРОНТ. ПАРТИЗАН ПОБЕДИЛ В КОЛУМБИИ?

https://youtu.be/gVwP9gWmFAU

MID RF 2: 15 „jei artimiausiu laiku nebus atstatytas krovininis tranzitas į Kaliningrado sritį pilna apimtimi Rusija pasilieka sau teisę veikti ginant savo nacionalinį interesą“

???

gal laikas niekieno nerinktą EK paskelbti grėsme lietuvių nacionaliniam saugumui? Ir exzitint iš ES? tuo labiau kad referendumas dėl stojimo į ES buvo „nupirktas” už skalbimo miltelius ir alaus butelį už 1 cnt.,bei vyko dvi dienas.

???

Ko tyli prezidentas, atsakingas už užsienio politiką, Kaliningrado tranzito blokados klausimu? Lietuvą jau valdo Švabas, jei Lietuvos prezidentas, atsakingas už užsienio politiką, tyli?
„Keičiantis situacijai Ukrainoje, Lietuvoje norima atidaryti dar vieną frontą?”
„https://youtu.be/DoR3aoTw5_o
Karui Lietuvoje ” Ne”

stasys

šunys loja o karavanas toliau eina. Situacijos apibudinimas į klaustukų parėkavimus . Ar Lietuva turi pergyventi į Rusijos grasinimus , pagrindo yra bet juk kito kelio nėra kaip patikrinti kiek rimtos Lietuvos saugumo garantijos duotos NATO . Vokietijos kancleris Šolc atsisakė plano Lietuvoje greitu laiku didinti Vokietijos karinį kontingentą iki brigados didžio . Štai tas momentas kai galima tiesiai klausti ar Lietuvos visuomenė išsigąs xuilo grasinimu ir nusileis kaip praeito šimtmečio keturiasdešimtaisiais . Ramiai klaustuk , situacija kontroliuojama , o ir Kaliningradas su gyventojais nebadauja izoliuotas ES paskelbtu sankciju .

Zelenskio banditams piZdec

Союзные силы российских войск и Луганской народной республики взяли в оперативное окружение группировку украинских боевиков в Горском и Золотом, заявил подполковник Народной милиции ЛНР Андрей Марочко в эфире “России 24”. Daugiau skaitykite – “ Союзные силы в ЛНР взяли в окружение группировки ВСУ в Горском и Золотом”.

Laidoje Kitaip

dabar labai įdomiai Andrejus Ilarionovas pasakoja,kad Kaliningrado statusas tarptautinėje teisėje dar nenustatytas ir Lietuvai laikas jį kelti bei valstybės nugalėtojos antrajame pasauliniame kare gali sušaukti šiuo klausimu konferenciją.Kaip tik dabar tinkamas laikas.

Al.

Mūsų valdžia teisių į Prūsijos Lietuvą nereiškia. Geriau ji išprovokuos Rusiją užpulti Lietuvą. Pabaigs Seimo pirmininkės tėvo nebaigtą žygį.

yel“l“ow submarine

nu nžn.,nžn., – man asmeniškai labai “po kaifu“, kad 80 proc. “netiesos.šzlt“ rašytojų yra idiotai, arba veislinės daržovės, kaip ., pvz. , kažkoks serijiniu būdu per3,14stas braziulis:))) , – kurio snukis ir “protas“ disonuoja taip, kaip dangui ir žemei net nesisapnavo :)))

yel“l“ow submarine

/:))) – atsimenu labai nesenus laikus, kai visi, kas tik bent milimetru netilpdavo į eurokolūkinį mainstreamą, būdavo išvadinami/įteisinami putino agentais, vatnikais, ir eurokolchozo vienybės ardytojais :))) – dolbonautas braziulis į tokių “tarpą“, akivaizdžiai “nepapuola“ :))))))))))))))))))))))))))

25
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top