Kastytis Braziulis. Eilinį kartą NATO išsigando

Štai atėjo ir praėjo ta lauktoji diena. Maniau, kad įvyks koks nors rimtas posūkis Europos istorijoje – deja. Žinote ką, labiausiai mane nustebino visų NATO šalių vadovų kreipimasis: „Gerbiamasis Rusijos Federacijos prezidente V.V.Putinai prašau nutraukite karinius veiksmus Ukrainoje ir sėskitės už derybų stalo“. Tai ar jis gerbiamasis, ar jis karo nusikaltėlis yra? Nesuprantu. Laikas apsispręsti.

Taigi, kokius sprendimus priėmė NATO. Atsakymas – ne itin svarbus. Galėjo juos priimti nuotoliniu būdu. Būtų sutaupę mokesčių mokėtojų pinigų. Panagrinėkime kas gi įvyko.

NATO nusprendė stiprinti pozicijas savo rytuose. Įves papildomas pajėgas Bulgarijoje, Slovakijoje, Vengrijoje ir Rumunijoje. NATO taip pat stiprins kibernetinę gynybą bei NATO sutarė, kad reikia daugiau karinių pratybų. Papildomai buvo išsakytas griežtas, tačiau neapibrėžtas laike, noras – mažinti energetinę priklausomybę nuo Rusijos. Na, dar atskiros šalys paskelbė papildomas sankcijas Rusijai, kurios ne tokios jau skausmingos. Ką tik Rusijoje atsidarė birža ir iškarto pastorino 8,5 mlrd. eurų Rusijos oligarchų pinigines. Štai jums ir rodiklis.

Kokių sprendimų tikėjomės, bet jie nebuvo priimti? NATO uždaro Ukrainos oro erdvę ir apsaugo žmones nuo Rusijos bombų. NATO duoda Ukrainai naikintuvų. NATO pareiškia, kad jei bus panaudotas cheminis ar biologinis ginklas, tai ji stos ginti Ukrainos. NATO nesileis šantažuojama branduoliniu ginklu. Deja, tokie sprendimai nebuvo priimti. Buvo tik pasikartota, kad Neuždarysim, Neduosim, Nekariausim. Geriau jau būtų patylėję. Tyla įvarytų baimę Rusijai, o dabar ji žino, kad NATO bijosi.

Kita tema, eilinį kartą Rusija pagrasino branduoliniu ginklu. Eilinį kartą NATO išsigando. Įdomu būtų sužinoti kur yra riba šio šantažo. O ar ji yra? Kiek reikia nužudyti žmonių, sugriauti miestų? O jei putinas dar labiau paspaus, tai gal NATO ir ES vienybė subyrės kaip kortų namelis ir kiekvienas žiūrės tik savo interesų? Manau, kad jau atėjo laikas suvokti, kad putino žodžiais nesustabdysi. Jis eis toliau. Būtini konkretūs veiksmai. Čia reikia ryžto ir valios. Čia reikia naujo Čerčilio.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
30 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
stasySG

Nei vieno komentaro. Kodėl? Kad nereika čerčilio?

Nieko nelieka

tik kautis Ukrainoj..Riebios kiaules tie vakaroidai,kakos.Piktumas ima..Amerikonams su kitaicais paranku,ne ju zemej,biznis aina kaip paseles..Europeicai nupedarasteje idiotai,susilauks atomo ant savo galvu.Mes pabusim mjaso,t.y.skerdiena.

Deram

kad Putinas pabijos naudot atomą ? Jis gi protingas atsakingas žmogus , pasak Braziulio .

Prašalietis

Kiek gi gali Braziulis agituoti, drąsinti save ir kitus… Braziuli kviesk į savo kompaniją D.Grybauskaitę, V.Lansbergį su anūku, Šimonytę, Anušauską, Kasčiūną, Bilotaitę, Valatką… ir pasikinkę nepigiai įsigytas, be darbo angare rūdijančias 5 vokiškas haubicas, pasiėmę naujausios laidos įsigytus amerikoniškus šaunykus bei amunicijos kiek pakeliate pirmyn prie Rusijos Federacijos sienos Kaliningrado srityje, Smolenske, vienu žodžiu, kur patinka… Rodykit „patriotinį” pavyzdį, pykštelkit į Rusijos pusę, kad Putinas pagaliau iki „apsikakojimo” išsigąstų, aišku, ne tuščiu haubicos šoviniu ar fejerverkine signaline raketa…. Šiuo atveju NATO su visu JAV pagal „stebūklingą” NATO 5 straipsnį kaip mat „bus priversta” pasivaidenti kovos su Rusija lauke…

Kis

Geda.Bijote,nereikia persti i vandeni.Pod kozyriok,ir vykdote.Europa bekiause,duok jiems siknu daugiau.Amerai -jiems antraeilis dalykas karas Ukrainoje,gazas ,anfta tures paklausa,bebkes amerams,o kas liecia zmoniu gyvybiu senis nesiorentuoja?Pilk kiek bemanydamas is tuscio i kiaura-rezultatas nesikeis.Putinas santazuos iki tol kol negaus atsako,tai KGB metodas,kodel dedule uzsalptino KGB agentus Lietuvoje-vieninteliai pabaltyje?Ogi kaip graziai jis valdo tas marionetes,Mokykla viena,dedules stazas didesnis,o gal ir laipsnis?

o ko bijo rusai?

kad nebus degtinės ir reiks dirbti – o ne vogti, plėšti

Vytautas

Влади + Кавказ = Владикавказ.
Влади + Восток = Владивосток.
Влади + Мир = Владимир.
.
Valdyk + Kaukazą = Vladikaukazas.
Valdyk + Rytus = Vladivostokas.
Valdyk + Pasaulį = Vladimiras Pasaulio valdytojas (Putinas).

o realiai ką valdo ruskiai

degtinės prisrėbę tik savo katiušom ir natašoms į kailį duoti tesugeba 🙂

Ukrufašistų ir nacių benderovcų pabaigos pradžia

Начальник управления Генштаба РФ: воздушные силы, ПВО и ВМС Украины практически уничтожены. Из находившихся на 24 февраля в боевом составе Украина потеряла: —1587 танков и других бронемашин из 2416; —112 военных самолетов из 152; —75 вертолетов из 149; —35 беспилотников “Байрактар ТБ2” из 36; —148 комплексов “Бук М1” и С-300 из 180; —117 РЛС различного назначения из 300. Поражены 16 основных военных аэродромов, уничтожены 39 арсеналов, где хранилось до 70 процентов всех запасов военной техники Украины. Украинские войска с начала российской военной спецоперации потеряли около 30 тысяч человек, группировка в Донбассе сократилась более чем на четверть, заявил начальник главного оперативного управления Генштаба ВС России Сергей Рудской. На момент начала специальной военной операции вооруженные силы Украины вместе с нацгвардией насчитывали 260… Skaityti daugiau »

molodec putinas - šūduose paskandino rusus

kaip sakė, taip ir padarė:
– močyt v sortire

Katiuša

o realiai ką valdo ruskiai 2022-03-25 17:01
degtinės prisrėbę tik savo katiušom ir natašoms į kailį duoti tesugeba smile
—-
Maždaug prieš 2-3 savaites Defi TV V. Landsbergis sakė: kas tave kriuša, mylima Katiuša.

Patrioto padiūlymas

Kad nepirkti seno karinio šlamšto už milijardus, būtina, kad kiekvienas tikras patriotas-idiotas padarytų šimtą popierinių lėktuvėlių ir perduotų Ukrainos ambasadai.

Kazys

Sakiau ,sakau ir sakysiu kad Putinas , JAV ir ES tai viena draugija valdoma ir vadovaujama ;tovariščių sorošas ,švabas, geitsas. Ir tas karas tai covido spektaklio tesinys.

Marius

Taip, NATO bijo. Apie uždarytą oro erdvę net neverta kalbėti. Iki šiol tų Mig-29 neperdavė. Daugiau ir nebėra ką čia komentuoti. Aišku, visos Ukrainos erdvės uždaryti dabar jau yra neįmanoma, bent pusę iki Dniepro uždarytų. Juk tai būtų naudinga visų pirma Europos Sąjungai, nes sumažėtų pabėgelių srautas.

To  21:53

Kokie įrodymai, argumentai…
Kaip pagrįsti…

Man

įdomu, ar svetainės administratorius ilgai krapštys savo subinę, nieko nedarydamas ir leisdamas čia tiems, su vyžomis ir kaliošais, savo balalaikas barškutinti?

Al. Kaziui

Pabėgėlių srautas gyvybiškai reikalingas Didžiajam Perkrovimui. Kaip kovidas ar visuotinis atšilimas. Dar Uspaskichas, būdavas Darbdavių konfederacijos vadu, pageidavo trijų milijonų imigrantų. Ir užsienio reikalų ministerija parengė slaptą planą apie 1-3 milijonų rusų, gudų ir ukrainiečių įvežimą į Lietuvą. Tautos permaišomos ir sulydomos tautų katile į vieną naują naciją. Viską praradusią, bet įtikinta savo neįtikėtina laime. Ir mane labiausia stebina tai, kad šitiek protingų žmonių nesugeba pastebėti tokio akivaizdaus dalyko. Kaip Kvašnevskis, atrodo toks patyręs politikas, valandą protingai pakalbėjęs, užbaigia, kad, girdi, ačiū Dievui, kad vietoj Trampo turim Baideną. Jam, turbūt ir Kamala Haris geresnė už Tečer. Man tai panašu į masinę hipnozę.

stasys

Kastytis Braziulis tikėjosi NATO tanku o gal naikintuvų ? na taip , aš irgi svarsčiau kodėl nutilo kalbos apie Ukrainai perduodamus turimus rusiškus . Anot kai kuriu šaltiniu negalima dėl slaptų savas-svetimas atpažinimo sistemų įdiegtu į tuos orlaivius.. o gal nesutarta kaip juos greitai apkeisti į naujausius naikintuvus ir kas juos galėtu dovanoti ..nepaliekant oro gynybose tu šaliu tuštumas . Daug kalbų ir daug svarstymų , vienok ko gi taip skubėjo Baidenas į Europa jei kalbos apie didžia parama Ukrainai tokios pat realios kaip per televizoriaus ? Mano supratimu kalbos ėjo apie tai iš kur gauti Europai dujų , kai rusiški mediniai rubliai bus mainomi į putino dujas . Ar Amerika pasiruošusi savo turimus dujovežius nukreipti per Atlanto vandenyną ,… Skaityti daugiau »

Man...

Tai kad tu ir esi tas,kuris balalaika xeriacina,wc valytojau.

Patrioto padiulinimui

..diulink tu naxren.

DD plius DD

NATO yra gynybinis aljansas. Ten svarbiausias yra 5-as straipsnis. O Ukraina nėra NATO. Kitas dalykas- ginklai Ukrainai ir smaugiančios sankcijos Rusijai. Čia penkto straipsnio nereikia. Ir nors pagalbos Ukrainai, o išprotėjusios Rusijos suvaržymui daroma tikrai daug, bet tikrai nepakankamai.

Patriotas

Kiek gi gali Braziulis agituoti, drąsinti save ir kitus… Braziuli, kviesk į savo kompaniją D.Grybauskaitę, V.Lansbergį su anūku, Šimonytę, Anušauską, Kasčiūną, Bilotaitę, Valatką, Tapiną, Užkalnį, Mamontovą, Kaušpėdą, Oželytę, Miliūtę, Algį Greitai Ramanauską… ir pasikinkę nepigiai įsigytas, be darbo angare rūdijančias 5 vokiškas haubicas, pasiėmę naujausios laidos įsigytus amerikoniškus šaunykus bei amunicijos kiek pakeliate pirmyn prie Rusijos Federacijos sienos Kaliningrado srityje, Smolenske, vienu žodžiu, kur patinka… Rodykit “patriotinį” pavyzdį, pykštelkit į Rusijos pusę, kad Putinas pagaliau iki “apsikakojimo” išsigąstų, aišku, ne tuščiu haubicos šoviniu ar fejerverkine signaline raketa…. Šiuo atveju NATO su visu JAV pagal “stebūklingą” NATO 5 straipsnį kaip mat “bus priversta” pasivaidenti kovos su Rusija lauke…

habilitās

Aš taip pat kai ko nesuprantu. Prasidėjus karui V. Zelenskis kvietė tautą susitelkti, vienitis kovai prieš agresorių, neleisti okupuoti šalies ir paversti ją kremliaus satelitu, t. y. tikslas – išsaugoti Ukrainos valstybę. Prieš savaitę Rusijos prezidentą pavadino karinių nusikaltėliu, viskas suprantama, nes toks ir yra. Ir staiga, net ne siūlo, o tiesiog prašo V. Putiną sėsti prie derybų stalo ir nutraukti karą. Kokia tokio staigaus posūkio priežastis? Pagailo žūstančių žmonių ir griaunamų miestų?! Nori išsaugoti daugiau gyvybių?! Kilnų, bet jei rūpėjo žmonių gyvybės, o ne valstybė, tada nereikėjo priešintis, būtų okupavę visą Ukrainą be šūvio, kaip Lietuvą 1940 m., ir nebūtų problemų nei Ukrainai, nei ES, nei NATO. Bet ar tokiu atveju JAV, ES ir joms prijaučiančios valstybės turėtų pagrindą… Skaityti daugiau »

Prašalietis

Patriotas 2022-03-26 13:53
Tautieti, gal ir neblogai, kad tu komentare primityviam propagandistui ironizuoji tau patikusiomis pasiskolintomis mintimis. Tik nereikia „braziuliškai ar a la sinica” „patriotiškai” persistengti ir, pridėjus vieną kitą žodį, tą patį ne vieną kartą dėstyti „savo” komentaruose. Nebūk panašus į paminėtus primityvius, mažai išsilavinusiems žmonėms ar „žaliam”, mažai ką gyvenime nutuokiančiam jaunimui, varantiems pigų, savo forma vis primityvesnį propagandinį dūrą „tautinius intelektualinius” formuotojus. Taip sakant, esamų ir būsimų potencialių, šiandienines amerikietiškas ir vakarietiškas „vertybes” ginančių pseudo patriotų ruošėjus .

LTSR nusipelnes mokitojas

Kaip visad Braziulis raso tiesa. Mes jevropa ir nato esam bailei. Jeigu ateis RUSSAS sutiksim su gelemis ir pasiduosim is karto.

Habilitai,

..prie derybu,kaip ir prie kortu stalo..sedi turedamas arba tuzus,arba seskes.Derybos deryboms nelygu.Ir kas cia neaiskaus,kazi.

Prasigeres mokitojeu subotinai,

a ne laikas paciam eiti ir prisiduoti VSD..Gal sroka sumazintu..

Klausas Švabas

2019 metų įraše Didžiojo Perkrovimo autorius Klausas Švabas pasakoja, kad Vladimiras Putinas, kaip ir Triudo, yra jo jaunųjų lyderių mokyklos auklėtinis:
https://www.youtube.com/watch?v=daE0jthD5F8&ab_channel=bacontrees

Klausas Švabas ir Vladimiras Putinas

Special Address by Vladimir Putin, President of the Russian Federation | DAVOS AGENDA 2021

https://www.youtube.com/watch?v=hPClu1BeQIE&ab_channel=WorldEconomicForum

John Mearsheimer ( The University of Chicago)

Kodėl Ukraina yra Vakarų klaida. John Mearsheimer /
Why is Ukraine the West’s Fault? Featuring John Mearsheimer:
https://www.youtube.com/watch?v=JrMiSQAGOS4&ab_channel=TheUniversityofChicago

30
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top