Kastytis Braziulis. Išvada: Lietuvos rinkimus laimėjo ne valstiečiai, o prezidentės kompanija

Valstiečiai kurs strateginį komitetą, kuris bandys suvaldyti pakrikusią valstiečių Seimo frakciją….

Valstiečiai problemas sprendžia taip, kaip iki šiol jas sprendė Lietuvos politikai ir aukščiausi valdininkai – sukūrė darbo grupę. 🙂 Paposėdžiaus, padiskutuos, pasiginčys ir išsivaikščios. Ne, ne darbo grupė, o frakcija. Pamatysite. Kodėl?

Todėl, kad rasti bendrą kalbą su Skverneliu yra neįmanoma, nes reikia bendros kalbos ieškoti ne su Skverneliu, o su prezidente ir už jos stovinčiais tikraisiais valstybės valdytojais. Su jais reikia diskutuoti, aišku, jei jie norės diskutuoti.

Todėl, kad „suvaldyti pakrikusią frakciją“ įmanoma tik vienu ir tik vienu atveju, t.y. sutikti su prezidentės kompanijos reikalavimais, įgyvendinti jų interesus ir juos ginti. Kito atvejo paprasčiausiai nėra!!! Valstiečiai, įsisąmoninkite šį paprastą ir jau aiškiai matomą dalyką.

Iki šios dienos nesuprantu, ar iš kvailumo, ar iš nežinojimo, ar iš suinteresuotumo, valstiečiai visus vyriausybės valdžios svertus atidavė prezidentės kompanijai.

Istorija dėliojosi taip.

Valstiečiai laimėjo rinkimus. Jie įtikino rinkėjus, jog yra kitokie nei dabar esantys valdžioje. Jie atsinešė naujų idėjų, naują programą ir pažadėjo žmonėms spręsti svarbiausias šalies problemas.

Valstiečiai, neaišku dėl kokių priežasčių, bent man, iškėlė profesionalios vyriausybės reikalavimą – ministerijoms turi vadovauti ne politikas, o profesionalas. Suprask – politikas yra blogietis, nes ministerijai trukdys dirbti ir vogs, o profesionalas yra gerietis, nes efektyviai valdys. Žiniasklaidą pasigavo šią idėją ir visur kiauromis paromis ją valkiojo tol, kol liaudis šia pasaka patikėjo.

Valstiečiai pradėjo kurti profesionalų vyriausybę. Jei pasiūlo savo kandidatą, nesusijusį su politikais, bet neparankų prezidentės kompanijai, tai žiniasklaida iš jo išsityčioja, jį pasmerkia ir prezidentė per „pokiliminius“ kanalus perduoda valstiečiams, kad ji jo nepraleis. Tokiu būdu valstiečiai suformavo profesionalų vyriausybę, kurioje pagrindinius ir svarbiausius postus užėmė profesionalai, t.y. ne valstiečių, o prezidentės kompanijos žmonės.

Kai profesionalai atsirado postuose jie iš karto pradėjo įgyvendinti prezidentės kompanijos iš anksto paruoštą veiksmų planą, galime pavadinti, programą. Ši programa tapo profesionalų vyriausybės programa, tačiau ne valstiečių programa. Valstiečių programa buvo išmesta į šiukšlių dėžę ir užmiršta.

Išvada: Lietuvos rinkimus laimėjo ne valstiečiai, o prezidentės kompanija, nes ji yra tikroji valstybės valdžia ir ji priima svarbiausius sprendimus. Valstiečiai savo valia tautos jai patikėtą valdžią atidavė didžiausiam lobistui arba jau dabar galima įvardinti kaip didžiausiam, naujam šalies oligarchui. Valstiečiai, taip sakyti yra žiauru, bet teisinga, išdavė žmonių pasitikėjimą.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
29 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
29
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top