Kastytis Braziulis. Kada pasibaigs karas?

Veidaknygė

Šiuo metu beveik kiekvieną iš mūsų kankina klausimas: kada pasibaigs karas? Panagrinėkime jį išsamiau ir pabandykime atsakyti.

Ar yra požymiai, kurie rodo, kad karas Ukrainoje eina į pabaigą? Taip yra. Štai jie.

Pirma, Ukrainos kariuomenė yra ne Afganistano kariuomenė. Pradžioje jai Vakarai mirtinų ginklų nedavė, nes netikėjo ir nepasitikėjo. Galvojo, kad išduos ir pereis į kitą pusę, kai tik bus pašaukti. Panašiai kaip su Krymu ar Donbasu atsitiko. Tačiau ukrainiečiai yra tikri kovotojai ir gynėjai savo žemių. Jie užsispyrę, atkaklūs, drąsūs, profesionalūs kariai.

Antra, Tėvynės ginti ėmėsi civiliai žmonės. Anksčiau jie dirbo statybose, parduotuvėse, privačiose įmonėse vadybininkais, vadovais, paprastais darbuotojais. Dabar gi jie tapo gynėjais. Per trumpą laiką išmoko valdyti ginklą ir yra pasirengę bei jau naudoja jį prieš okupantus. Žmonės nebijo išeiti į aikštes okupuotose miestuose. Jie drąsiai žemina okupantą, reikalauja išeiti iš jų žemių. Jie nenurimsta ir, kas yra svarbiausia, nebijo, kad už tai nukentės.

Trečia, Vakari, pamatę, kaip ukrainiečiai gina savo žemes ir supratę Rusijos esmę, tiesiogine ta žodžio prasme apipylė Ukrainą pinigais ir mirtinais ginklais. Kiekvieną savaitę ukrainiečiai gauna vis modernesnius ginklus. Dėka jų jie traiško Rusijos kariuomenę, naikina ją iš pagrindų.

Ketvirta, Šį kartą vakarai neveidmainiavo, o priėmė rimtas ir Rusijai skausmingas sankcijas. Jie nesustoja ir vis dar priiminėja naujas. Sankcijos jau pradeda veikti ir jas jau pradeda jausti Rusijos žmonės. Jos yra efektyvios ir veiksmingos.
Penkta, pasaulio rinka sureagavo taip stipriai, kad mažai kas tikėjosi, kad taip gali atsitikti. Jos išeina iš Rusijos, nutraukia su ja ryšius, nežiūrint į patirtus didelius nuostolius. Stiprus smūgis Rusijai, po kurio atsikelti bus labai sunku.

Šešta, Rusijos visuomenė, kalbu apie tą jos dalį, kuri remia putiną ir jo politiką, jau pradeda suprasti, kad jų lyderis, jų gynėjas ir vedlys nuvedė juos ne tuo keliu. Jis suklydo, jis neapgynė jų, jis ne sukūrė supervalstybės, jis neįgavo pasaulinės įtakos. Jis pralaimėjo, o tokie dalykai Rusijoje nėra atleidžiami. Žmonės gerbia valdžią, aukojasi jai, absoliučiai paklūsta, tačiau jie neatleidžia jai už silpnumą ir kvailumą.

Septinta, Rusijos visuomenės dalis, kuri nepalaiko putino politikos, kuo toliau tuo labiau protestuos, eis į gatves, darys kitokias protesto akcijas. Jie įneš savo indėlį į šį procesą. Svarbiausia, kad šį kartą jie netylės. Navalnų atsiras vis daugiau ir daugiau.

Aštunta, pavadinkime juos Rusijos „grietinėle“. Jie yra nepatenkinti, nes praranda turtus ir įtakas. Tokia situacija jų visiškai netenkina ir jie jau mąsto kokių reikia imtis veiksmų, kad ją pakeisti. Viešojoje erdvėje pasigirsta vienų ar kitų pasisakymai, o kai pradeda viešai kalbėti Rusijos oligarchai, tai tik reikia įsivaizduoti kas vyksta ne viešumoje.

Devinta, Rusijos kariai, kurie grįš suluošinti ar sveiki iš Ukrainos. Jie savo akimis matė kas įvyko ir jie papasakos tai savo žmonėms. Jų yra virš šimto tūkstančio, turiu omeny, gyvų. Rimta jėga, jokia propaganda jų teiginių nepaneigs, nes mamų skausmas taip pat turi ribas.

Dešimta, pats svarbiausias momentas. Vakarai jokiais būdais negali sustoti ir daryti nuolaidų Rusijai tol kol ji nepasitrauks iš Ukrainos visų žemių, pabrėžiu visų žemių. Jei Vakari nusileis, tai vėliau vėl susidurs su žmonių skerdynėmis ir jų turto naikinimu. Putino turi nelikti. Pati Rusija turi su juo galutinai susitvarkyti.

Taigi kada baigsis karas Ukrainoje? Balandžio mėnesį. Tikrai.

Slava Ukraine. Herojam Slava.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
27 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
AAA

Kad taip Dievui į ausį …

Stiklo valytuvas

Autoriau, gal malonėkit iškloti, ką daryti su „vatnikais“ šiame portale?
Tikiuos kompetetingo ir pasverto žodžio.
Ačiū.

Stiklo valytuvas

P. Gylys pas Gorienę ‘PLIURPIA’: „Rusija išstojo iš Europos Tarybos“.
Buvo pranešta kad Rusija pašalinta (išmesta) iš Europos Tarybos.
Tai visgi Gylys ‘pliurpia’, žiniasklaida ‘feikina’ o gal dar yra kažinkokių „povandeninių srovių“ apie ką neturime suvokimo?
.
Beje, toje laidoje yra ir daugiau Gylio „perliukų“. Nusivyliau Gyliu.

vALYTUVUI

tu net ne vatnykas,o paprasciausias kretinas.Visi durni,visi pliurpia,visi tave puola.Kas ir kaip pati puola,niekam pats neidomus,paprasciausias nevykelis,pasirinkes pati durniausia nika..Dar vidurnakti,mat,apklausas surenge..Ar matai ju rezultata,valytojau.Susireiksmines psixopatas.

Stiklo valytuvas

Laikas šitą portalą užraukti.
Velniop.
Jei nėra tiesos, tokia terlionė irgi nereikalinga.
.
Ar yra Lietuvoje bent kokia tarnyba, kuri rūpinasi „vatnikų“ prevencija.
.
Galimai prorusiška fauna įkūrė šį portalą, bet kad šitas mėšlas čia tarpsta yra FAKTAS.
Mane užblokavo, o šitų šūdo gabalų bijo pajudinti.
Ei, Tarnybos PABUSKIT!!!

Stiklo valytuvas

Aš renkuosi TIESĄ.
Su tokiais mėšiais po viena saule negyvensiu!!!
.
REIKALAUJU
.
Kiškit po velėna arba mane arba „vatnikus“ ir prorusiškus paksistus…
.
Ar dar skambiau pasakyti?!

Mesiui

Lisk su savo durna tiesa po savo velena kur miske,visiems palengves,ko cia trydalioji kaip atgimes nabasnykas.Kokia dar tiesa.Ar ta,kad aplink vieni vatnykai ir prof.Gylys ar Medalinskas su savo protingom nuomonem.Pacio paistalus net skaityt geda,taigi,uzsiciauptum ir nurimtum.Nors ir ant visai,berazumi.Saukiasi jis,mat,autoriaus pagalbos,oi negaliu,prijuokinai,labiau nei STASYS..Turesim antra kvaiseli.

Stiklo valytuvas

Tiesos.lt administratoriau, a-ūūū.
Negi reikės e-policijos.

AUU AUU

Policija ar sanitarai pati tuoj isgabens i Ziegzdrius.Yra cia dar tavo kolegu JUNGTINES PASAULIO PAJEGOS vadinasi.Galesi diskutuot beprotnamy po pilnatim apie LDK nuo juros iki juros,apie pasaulio saranga ar siaip,paprastai,apie putino nieksybes.Tik ten negalesi kompu naudotis,nes rankoves tai uz nugaros paristos..

Vlytojui

..o gal,kartais,prijauciate JEDINSTVENIKAMS..Valierkos paddielnykas busite,nagi,paatviraukit,nesioziuokit..O gal priklausote slaptai organizacijai KARDAS IR ZAGRE..Ineskit,mielasai,savo pinigini inasa bendram reikalui.Is anksto dekojame.

Stiklo valytuvas

„Vatnikai“: Поставили вопрос ребром.
Visi prieš vieną – vienas prieš visus.
Tegu.
Administratoriau, 24 val. Laikrodukas tiksi. Tik-tak, tik-tak…

Valytojui wc

Tai tamsta da ne po velena matau.Negerai zodzio nesilaikyt.Ir po viena saule..Ir portalo nieks neuzraukia..Ar tik netrenks apopleksija,valytojau.Ogal pagaliau uzsiciaupsi,duokdie.Tuoj pilnatis uzstos,galesi pakaukt pro fortke.

ALGIRDAS

Šiandien Maskvoje Lužnikų stadione vyko koncertas – mitingas 8-ųjų Krymo prisijungimo prie Rusijos metinių proga. Susirinko 100 tūkstantinė minia į stadioną ir dar antra tiek žmonių buvo stadiono prieigose. Susirinkusiems kalbą pasakė atvykęs į mitingą pats Rusijos prezidentas V.Putinas. Čia atsakas visiems tiems, kurie teigia, kad V.Putinas sėdi bunkeryje kažkur už Uralo. Pagoglinkit straipsnį – “ Путин выступил на митинге по случаю присоединения Крыма. Видео”.

SKY NEWS

pranese,kad Luznikuose kalbejo putkos antrininkas,o susirinkusi minia skandavo PUTINXUILO

Dzeikas

Algirdui:
Aciu uz informacija. Seriale „the Walking dead” yra masines scenos su zombiais. Tad kaip ten tie 100 tukst. atrode mazdaug isvaizduojam.

tiesa apie Ukrainą ir dar daug kas kita

laisvaslaikrastis.lt

Dzeikas

Stiklo valytuvui:
Kol nera karo gydyti izoliacija nuo bet kokios informacijos is isorinio pasaulio + darbo terapija: darzus raveti, miezti mesla ukininku karvidese, sienauti zole pakelese…
O karo atveju , tokio kaip Ukrainoje – kulka. Pageidautina 1 ir i kakta. NATO Lietuvai tokio tiekimo kaip Ukraina nesuorganizuos. Taupyt reikes.

Dzeikiokui,valytojo patarejui

ar zinai,kad meslas MEZIAMAS,O NE MIEZIAMAS.sU sakem stovetai ir verktai,bo neiskeltai ne vienu sakiu,seiliau.O kulipku neskubek dalint,bo ..u samyx mauzery naidutsja,kontra nedoriezanaja.Priviso tu pseudopatriotu,kad juos kur griausmas..

Prašalietis

Kastytis Braziulis užduodamas klausimą: Kada pasibaigs karas?, nedovanotinai apsimeta „šlanga”. Kiekvienas neišsivaikščiojęs šiandieninis beretinis patriotas žino, kad šiandieninė Lietuva turi „tą, kuris turi kuo” nutraukti Putino invaziją per 24-48 val. Lietuva turi „pasaulinio lygio gigantą” V.Lansbergį „sugriovusį” Tarybų Sąjungą su visu Varšuvos sutarties bloku, ko nepajėgė padaryti daugelį dešimtmečių JAV su visu NATO. Tad Ukrainos atveju pakaktų V.Lansbergiui, lydimam panelės prezidentės Grybauskaitės, pasakyti, kaip šauniaisiais devyniasdešimtaisiais, tų kovingų laikų stiliaus kalbą Rusijos ir Putino adresu iš didingiems atvejams jam priskirto balkonėlio. Grybauskaitei, pretendavusiai savo laiku kandidatuoti į NATO vadovus, pavesti vadovauti penkių vokiškų haubicų ritinimui prie Rusijos sienos. Putinui po V.Lansbergio ultimatumo iš balkonėlio, tai būtų toks „karinis argumentas”, kad jis ne tik lieptų gelbėtis „išsilakstant per 24 valandas į… Skaityti daugiau »

PRASALIECIUI

lenzbergis su panele g.galetu,bet nenori.Jam ir taip gerai.Kas ji pultu tada…Nebent jedinstva..

Algirdas

Ракетный комплекс „Кинжал” уничтожил подземный склад ВСУ в Ивано-Франковской области. Вооруженные силы впервые с начала операции применили гиперзвуковые ракеты „Кинжал”, удар пришелся на склад украинских военных, сообщил официальный представитель российского Минобороны генерал-майор Игорь Конашенков. Pagoglinkit straipsnį – “ Российские военные уничтожили склад боеприпасов ВСУ ракетами „Кинжал”. Jau ukrufašistams ir benderovcams duoda į skūrą net Vakarų Ukrainoje!

Na taip

Kadangi pasibaigė visos raketos, tai priversti leisti Kindžal:)

Al. Algirdui

Iš kur Ukrainoj fašistai? Juk rusai juos, atrodo, sumušė 1945-ais ? Jei jie taip lengvai savaime atsiranda, tai gal jų ir Lietuvoj prisiveisė? Tik pasitikslinu – fašistai, tai tie, kas nenori čekistinės rusų valdžios ?

ALGIRDAI,vaikeli,

nu kiek tu gali peersti,gal daktarai tau padetu.Dar Preobrazenskis sake,neskaitykite tu laikrasciu pries valgi..

Cha cha cha…

Mariupolyje ukrufašistai nuo rusų karieivių jau slepiasi kanalizacijos kolektoriuose! A*vhu*jet!!!…

Tai,kad

tu gimei jau nubybejes,urode.

Šiandien

Subobėjusioje Lietuvoje išryškėjo paleistuvinės šutvės, pasivadinusios „Laivės” partijomis. Prezidento rinkimai parodė, kad Šimonytė visuomenės daugumos atžvilgiu yra Šė persona. Apie aferistišką Gribauskaitę nekalbėsime, tai praeities sudūlijęs kelmas.

27
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top