Kastytis Braziulis. Kaip turėtų baigtis karas Ukrainoje?

Kvailas klausimas, pasakytų ne vienas. Juk atsakymas yra aiškus. Ukraina turi laimėti.

Tačiau pažvelkime giliau į šią problemą. Pabandykime atsistoti Vakarų politiko vietoje. Pabandykime galvoti taip kaip jie, matyt, galvoja. Panagrinėkime keletą scenarijų.

Vakarai priverčia Ukrainą sėsti už derybų stalo su putinu ir derėtis dėl taikos. Putinas nenusileis, užgrobtų žemių neatiduos. Taip pat reikalaus Ukrainos neutralumo.

Ukraina, netekusi Vakarų paramos, bus priversta sutikti su šiomis sąlygomis. Koks gausis rezultatas. Prasidės neva rimtos derybos Minskas 5 ar 6 dėl žemių susigrąžinimo.

Jos bus dėl akių. Rusija išloš laiko, atsigaus, nes prekybos su ja niekas nenutrauks, milijardai kris į jos kišenę ir po kelerių metų turėsime naują karą. Juk Rusija nesustos, sustoti jai reiškia žūti kaip imperijai.

Kitas scenarijus – Ukraina išveja Rusiją iš savo žemių. Putinas pralaimi karą ir su didelę gėda traukiasi ar yra patraukiamas iš posto. Rusijoje prasideda suirutė.

Faktas yra tame, kad valdžios neperims liberalai, šios valdžios opozicionieriai. Jie nėra pajėgūs perimti jos ir niekas jiems jos neduos. Valdžią perima Kadyrovo, Prigožino ar Strelkovo tipo asmenys, kurie griežtai suims Rusiją į savo rankas ir vėliau ar anksčiau pradės bauginti pasaulį naujais karais. Blogas rezultatas.

Ukraina išveja Rusiją iš savo žemių ir Rusijoje prasideda suirutė. Valdžia mėtosi ant žemės ir nei viena jėga nėra pajėgi jos pakelti ir suimti savo rankose. Respublikose prasideda separatistiniai judėjimai. Rusija byra ir subyra į atskiras dalis.

Vakariečiai galvoja, o kas gi bus su branduoliniu ginklu? Juk gali būti taip, kad turėsime dešimtis naujų Šiaurės Korėjų su nenuspėjamais diktatoriais, kurie turės atomines bombas. Bloga išeitis.

Tai ką daryti? Sutriuškinti Rusiją, užimti Maskvą, išvyti putiną su visa jo kompanija iš Kremliaus ir į valdžią atvesti liberalus. Scenarijus iš fantastikos srities. Taip būti negali ir tikrai nebus.

Realiausia išeitis yra tai, kad vyks kova, gana ilga kova, nes Vakarai Ukrainai neduos daug puolamųjų ginklų. Vakarai norės, kad Rusija nusilptų iki tokio lygio, kad nebegalėtų kovoti kelis dešimtmečius į priekį, o per tą laiką bus galima kaip nors suvaldyti šią riziką.

Aišku, jei neatsiras nauja Merkel ar naujas Šrioderis. Rezultatas toks, kad putinas su savo draugeliais lieka valdžioje, tačiau silpni, be kariuomenės, be pinigų ir su didelėmis vidinėmis problemomis. Jis netrukdys pasauliui vystytis.

Visi scenarijai yra pavojingi ir netinkami, išskyrus vieną, tas, kurį priskyriau prie fantastikos srities.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
51 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Braziulis dar taksi vairuoja?

Sprendžiant iš jo čia periodiškai skelbiamų nuolatinių nusišnekėjimų (kurie viskškai tinka ir patinka tiesos.lt), nepanašu, kad galėtų kažką daugiau nuveikti. Kai kažkada su VSD buvo susiėmęs, teikė vilčių, bet iš to gavosi visiškas šnipštas, kaip matom iš konservatoriško užkrato niekada nieko gero neverta net tikėtis.

Braziuli, KGBiste tu

Jukš greitai į tamsų urvą, brude tu!…

Skirtingos intencijos

V.Zelenskis sapnuose jau mato nugalėtą Rusiją, kad galės atvykti į Krymą ir vėl pamatyti Juodąją jūrą. Krymo senatorė O.Kovitidi pritarė Zelenskio vizijoms, tačiau toks jo atvykimas įmanomas tik narve liaudies teismui, tuomet turės galimybę pažvelgti ir į jūrą.

Vaclovas

Gilu tai, kad Putinas skelbia karą prieš nacizmą (aukščiausios veislės ar genties užvaldymą su kitų nuteisinimu) ir satanizmą (vėl tas nesuprantamas mandrinimas tarptautiniais žodžiais, iš tiesų tai reiškia – šmeižimą). Žinau vaikį, kuris nuo gimimo buvo nuteisintas įvairiais pateisinimais – visų! Tad tai šmeižimas. Toliau – veisliškumo įsiviešpatavimą pats pažįstu, nes nuolat susiduriu. Tai ką – Putinas teisus? Prisipažinsiu – visgi tikrai nežinau. Gaila, ukrainiečių nepažįstu, tuomet užtikrinčiau spręsčiau. Prierašas: Braziulis įdomiai pasielgė su Rusijos valdoriaus pavarde, iš pradžių ne pagal raštybos taisykles parašė mažąja raide, o vėliau, po taško – jau pagal raštybos taisyklę su didžiąja. Jei neigti raštybą ir išsakyti savo nuostatą, tai ir po taško su išimtimi galima rašyti nuo mažosios raidės, o dabar tik nesusipratimas –… Skaityti daugiau »

Vaclovas

Su veisliškumu mūsų kraštuose nesusidūriau tik bendraudamas su rusais. Tad jų vertinimai būtų svarbūs, deja, nepasiekiami.

Geltonas taksi

Ar tikrai VSD prarado tokį vertingą kadrą, ar čia darbas po priedanga.

Dzeikas

Kryziaus zygi i Rusija, kad atvesti liberalus valdzion? Tai irgi blogas sprendimas kainuosias Laisvajam pasauliui daug gyvybiu ir sukursias nauja mirtina gresme – KLR.Kuri labai sustipres kol mes liesime krauja Rusijoje. Todel reiktu visu pirma sutriuskint Rusija Ukrainoje ir po to sekantis scenarijus kai Rusijoje isigali anarchija. Laisvajam pasauliui jokiu budu nedera pult sausumos pajegomis Rusijos.PIRMIESIEMS.Taciau anarchijos salygomis skatinti separatistines nuotaikas ir ISLAUKTI kol KLR susigundys atsiimt savo zemes iki Stano kalnagubrio, o jau tada , pradejus byreti Rusijos likuciams palaikyti jos atplaisas kurios perspektyviai laikysis civilizaciniu normu. Tiketina labiau civilizuotuose Rusijos dalyse tokiu rasis, likusiose dalyse nasta palaikyti tvarka turetu imtis Rusijos kaimynes: nuo Norvegijos iki JAV. Kamciatkai ir Ciukotijai turetu labai pasisekt – ten tvarkysis JAV.O potencialiai skilimo… Skaityti daugiau »

stasys

Karas gali baigtis tik pasirašytomis taikos sutartimis . Xuilo kaip savo ausis matys Kijevą , o va kuo baigsis Zelenskio kovą už suverenia Ukraina dar didelis klausimas . Šiandiena sąlygas diktuoja Zelenskis o ne xuilo ir jo satrapai , Zelenskiui spręsti kiek tos laisvos Ukrainos Jis norį matyti , tuo tarpų xuilo tik derinasi prie tu aplinkybių kurias diktuoja Ukrainiečiu pergalės . Užimti Luhasko raj. Makiivkos kaimą paklojus 500 savo orku liūdnas rezultatas. Vakarai neleis xuilo laimėti karo kaip ir Zelenskiui greitos pergalės . Jei karas tesis Ukrainiečiai paklos dar ne vieną šimtą tūkstančiu orku savo žemėje kol xuilososija išmoks kariauti ir fronto linijos nusistovės , va tik tada ateis laikas pokalbiams prie stalo ir tada tikrai prie stalo ‘nekvepės’… Skaityti daugiau »

Karas baigsis,

o neūžauga narkomanas zydera Zelenskis kybos kartuvėse

>2022-11-6 8:24

iš kur tu žinai, kad Ukrainoje vyksta karas, juliau Milaiti, tu gi mažaraštis praščiokas, netikintis Kapsukės docentais?

Karas baigsis,

ir putinas bus pakabintas uz geros vietas,geroje vietoje.

tam komentatoriui 13:05

bybis su tavim,xoxole.

Klausimas konkretus

Ukrainoje jau buvo 7 dalinės mobilizacijos, kur buvo pakviesta į armiją virš 1,2 mln. žmonių. Sakykite, man kyla logiškas klausimas, kur Zelenskis žuvusių ukrufašistų lavonus slepia? Paskaičiuokime, tautiečiai, – nuo karo pradžios Ukraina realiai neteko 387 tūkst. karių, dar 15 tūkst. sužeista, o tuo pačiu Vakarai teigia, jog siunčia Ukrainai 195 tūkst. žiemos aprangos komplektų jos gynėjams ir tai yra, neva, daugiau nei jiems reikia. Tai kur dar apie 600 tükst. ukrų karių dingo, negi visiškai sužvėrėję naciai juos žuvusius deginti pradėjo, mobiliuose krematoriumuose sukūreno, kad nors kiek ukropai sušilti galėtų?…

Al.

Ukraina, nors ir gyvybinga, bet pilnai priklausoma nuo Vakarų. O Vakarai ,,liberalūs”, tai yra prokomunistiniai, su polinkiu į satanizmą. Kaip ir dauguma Rusijos ,,liberaliuosios” opozicijos. Visus savo veiksmus Vakarai derins su Didžiuoju perkrovimu, tai yra, komunosatanistiniu perversmu. Ir Rusija jiems reikalinga kaip erdvė jų neokomunistinei imperijai, ir, pageidautina, visa, o ne gabaliukai. Jei Rusiją ir suskaldys, tai tik tam, kad vėliau įjungtų į naująją imperiją, ,,nuo Lisabonos iki Vladivastoko”. Žinoma, supranta, kad Kinija jiems jokio Vladivastoko atiduoti neketina. Gal būt jie ketina veikti kartu su Kinija ? Visi variantai su dabartine Vakarų valdžia mums nepalankūs. Sveikosios Vakarų jėgos kol kas silpnos, bet turėtume dėti visas pastangas – kartu su vidurio europiečiais – jas stiprinti.

Xoxolai jau triedžia “į batą”…cha ha ha …

Pagoglinkit – “В Киеве начали подготовку к эвакуации трех миллионов человек”.
NYT заявила о планах Киева эвакуировать 3 млн человек при полном отключении света в городе.

rusams tik represijų reikia - naujo lenino

kad masiškai žudytų protingesnius, darbštesnius, padoresnius
kad liktų tiktai tikri tikriausi rusai

Achujet!

“ВС России за время спецоперации уничтожили более 500 единиц авиации Украины”.

Bet koks iš čia išvardintų

scenarijų yra tik karo atidėjimas.Ukraina pati turi imti ginkluotis,pirma sukūrus sąjungą su Anglija,Lenkija,Baltijos šalimis…Jei Rusijos valdžia bus neeliminuota,tai šimtus metų bpasaulis nesivystys taip,kaip galėtų.O reikia tik kelių mėnesių ir daugiau gerų ginklų.Ukraina turi nenusileisti,kaip ir mes visi.Kitaip,sekantis karas pas mus.Nes Ukrainą jau sugriovė.

Pasaulis

pasiilgo pramogų?Duos Putinui atsikvėpti ir patys nori pagyventi prabangiai,o paskui nors ir tvanas.Iš tiesų ,visas pasaulis turi dabar gyventi stoiškai,kukliai ir padėti susivienijęs šitam drakonui nusibaigti.Nes jei vakarams nieko nereiškia uktrainiečių aukos,tai jie baisesni ir už Putiną.Ko norėti,jei Popiežius netikintis.

Prašalietis

Lansberginio durnių laivo šiandieninių „intelektualų” pagrindinis hobis ir gyvenimo prasmė yra vienas kitam ir vietiniai „vakarietiškai civilizuojamai” dar neišsivaikščiojusiai mažaraščių publikai „būsimais scenarijais, pranašystėmis…” „patriotiškai” pasakoti visokias nesąmones. Bent kiek išsilavinusiam žmogui, kuris žino ne šiandienos „istorikų” perrašinėjamą istoriją, o iš tiesų buvusius įvykius kaip Rusijos 17a., 1812 metų, 1917 metų, 1941-1945 … įvykiai parodo, kokią primityvi yra Braziulio „patriotinė” trizna. Šie „intelektualai” nesuvokia, kad visuose pasaulio svarbiuose karuose dalyvavusi, pati savo šalį 1917 ir 1991 metais griovusi Rusija, kai po Rusijos griovimų keitėsi viso pasaulio tvarkos ir sistemos, šiandiena vėl keičia pasaulį. Rusijai Ukrainos karas, nepriklausomai nuo to ar liks Ukraina ar ne(bus Rusija, Lenkija, Rumunija) yra tik preliudija tikriems ateities įvykiams, kurie kaip po 1945 metų ar 1991… Skaityti daugiau »

to Bet koks iš čia išvardintų

Skaitai Mokslinį Komunizmą ir labai patinka jo transformacijos?

Ale koks giliamintis

pasirodo jietis,viska apsiko,bet pats tik pirstelejo apie nieka,tikras misku ir pelkiu ismincius.Da jei isikistu pirsta subinen ir lyzteltu,visa pasaulio ateiti acpetu,varijotas..

Langų majore,

mažaraščiai Kapsukės deziuko nei skaito, nei mintinai kala, kaip ir diletantai.

Jadze pensininke

Šudas ta Rusija aišku, kad nepasirengusi karui, tankai lėktuvai raketos iš faneros pridrošta tik gražiai naujais dažais nudažyta, o štai į Kijeva rusai is ragatkiu saudo tik gana taikliai nes jau visa sostinės energetikos infrastruktūra sunaikino, o kažkoks Klycko jau pasiruošias net pampersu is baimes prisipirko, kiek norinciu Rusams i kaili duoti traukiniais vešk,nepaveši bet liezuviu plakima pakeisti y ukrainoje apkasus norinčiu nėra, keista ar ne.

Braziuliui

Nusišneki…Visko būna… Bet, kad šitaip… tai stipriai atsitrenkti į pušį vaikystėje, tikrai per maža…

Kęstas

Aš kai tik prisimenu, kaip Zelenskis sėkmingai iš Mariupolio “Azovstalio” g-klos katakombų “evakavo” 2500 nacių į DLR ir Rusijos kalėjimus, tai taip smagu pasidaro, tiesiog saldu širdyje.

šitam išverstaskūriui kagebistui brazui

Glušeli,greitai eik į tualetą ir gerai apžiūrėk klozetą-jei gerai žiūrėsi, rasi ten rusą su kalašu ir deguonies kauke,jis ten tavęs tyko,nori už kiaušų pagriebęs nužudyt.Dar vienas yra po tavo lova,trečias spintoje,ketvirtas įsirangė į tavo tuščias smegenis,nes ten yra daug vietos.Siūlau puikų receptą-eik į kokio namo 9 aukštą,užlipk ant balkono turėklų,rėk visa gerkle „landsberga ahbar-rusai puola ” !!! tik labai garsiai,ir šok…po šios procedūros rusai tavo lovoje nebesivaidens.

stasys

Prašaliečiui nepatinka K.Brazulio keliami klausimai , jam kaip ‘durniu laivo’ bocmanui patinka xuilo įduotas jam švilpukas .. Va kur valdžia keičianti pasaulį !!! Tai ne paskutinis toks atvejąs kai ‘žiurkiokai’ manosi darantis įtaką saulei .. Aš nepajėgus jam parodyti jog xuilo plokščia žemė dar ne visas jo pasaulis .

Šlovė rusų kariams!

Всего с начала проведения специальной военной операции Российские войска уничтожили: 331 самолет,
169 вертолетов,
2435 беспилотных летательных аппаратов,
386 зенитных ракетных комплексов,
6335 танков и других боевых бронированных машин,
882 боевые машины реактивных систем залпового огня,
3554 орудия полевой артиллерии и минометов,
7048 единиц специальной военной автомобильной техники.

kaip?

zielenskio kabojimu kartuvėse.

>2022-11-6 19:23

KGB pulkininke, juliau Milaiti, mes pasiruošę viskam, tu tik įsakyk!

Balta varna tarp Vakarų vanagų

Pagoglinkit – “Мэр латвийского города признал Крым российским”.
Мэр крупного латвийского города Даугавпилса Андрейс Элксниньш признал Крым российским и отказался называть Россию агрессором. Своим мнением он поделился в эфире радио Delfi

degredavo visiškai rusai

anksčiau rusai dar mokėjo su balalaika groti, kazački šokti ir ūbauti (dainuoti)
dabar nieko gero nebemoka: tik vogti, meluoti, žudyti ir vodką lakti

Kaput Ukraine. Hetojam kaput

Generolas Sergejus Surovikinas taip išspardė chocholams subines, kad jei anksčiau Kijevo meras V.Klyčko planavo įrengti mieste apie 1000 laikinų vietų, kur galėtų gyventojai pasišildyti, nes sostinėje butuose nėra nei elektros, nei šilumos, nei vandens ir kanalizacijos, tai dabar, po galutinio energetikos infrastruktūros objektų sudaužymo rusų raketomis ir dronais-kamikadzėmis, meras V.Klyčko prabilo apie visišką elektros energijos tiekimo sostinei atjungimą ir planuojamą 3 mln. gyventojų evakuaciją iš Kijevo.
Pagoglinkit straipsnį – “В Киеве рассказали о разных сценариях по ситуации с электроснабжением”.

Varlinas

Varlinas tiesiogiai – 2022 11 05 – Nematomas priešas 16 dalis – vergovės istorija 2 – kl. / ats.
https://www.youtube.com/watch?v=MOxnpjPK8bw&ab_channel=Varlinaskūdroje

trumpai

Baigsis taip kaip pasakė Popiedžius.

Langų majore,

tiesa karo metu arba jo išvakarėse runkeliams ir edukuotiems-vakcinuotiems nesakoma. Tiesą jie sužino po 50 ar 100 metų. Todėl pats čia ir budi dėl milaičio, kad tiesa nepraslystų.

Prašalietis

stasys 2022-11-6 21:39 Prašaliečiui nepatinka K.Brazulio keliami klausimai… Prašaliečiui daugiau nei patinka ne tik Braziulio „keliami klausimai”, „stasių” „patriotinis” pasixuilinimas,Čiuldės „patriotinis sau pasifilosofavimas”, Radžvilo „revoliucinis”, sienlaikraštinis palozungavimas…, bet ir ką daro vietiniai taip vadinami „politikai” nuo pat nepriklausomybės nuo sveiko proto pradžios. Šiandieninėje vietinėje išimtinai „geltonoje” spaudoje ir per TV,palydint pasakojimus europietiškais pasimaivymais, grimasomis, pasivaipymais…, pagrindinės ir nuolatinės temos, kas su kuo „susiporavo”, pas ką ir kiek „stovi”, kokios kieno „figūros linijos”, kas kiek iš pasimaivymų.. „užkalė” pinigų… Tad turėdamas laiko ir,norėdamas pasikelti nuotaiką, tuo pačiu, kad būčiau lansberginiame durnių laive „neatsilikęs nuo europinio gyvenimo”, net gi pažiūrau retkarčiai per TV lietuviškas „žinias”, paskaitau pavadinimus internetinėje „komjaunimo tiesoje”(lrytas.lt), paskaitavieną kitą vietinį internetinį sienlaikraštį ir jų komentarus….Objektyvios informacijos nerandu, bet, paskaičius… Skaityti daugiau »

jietis apsirgo sklerooooze

..keptuviu,3 katinu kaime niekaip nepamirsta,o esme…,esme,kto neskacet..’..uzmirso,nabagas.Na,starostj ne radostj..,sensta bezdzionzmogis,seeensta..Greit rasim kokiam griovy sustirusi…

...o ir milaitis

nuo ankstyvo ryto darbuojasi.Nesedi,rankas sudejes ,stena,bezda,bet kazkoki suda gimdo…

Milaičiui

majorai languose, kaip katinui valerijonas – palašink ir 5 ryto puls prie kompo.

Greit isblyskes kandziulnykas

atliks karo krescendo,kybur vybur ant giliako.

molis

O Lietuva gali pristumti į kelnes ir bus pagalba Ukrainai.

jei Lietuva

isstumtu i kelnes tokius’molius’,butu labai gerai.

Cia uzsiveise kazkoks

kacapiskas mandavoske,pusu myletojas.Pats kadaise iskrito is pusies ant galveles,tai daba nusneka ne i ta puse…Ale,negi pyksi,gi proto invalidas…

stasys

Prasalieti … kai tik nulypsite nuo tos taburetės savo .. tvirtai įsipirkite kojomis į žemę , atskleisiu tamistai baisią paslaptį .. Visos tos begedes žiniasklaidos, savo turiniu, tik pataikauja Tamstos smalsumui žinoti kiek pas ką ir kiek stovi ar ten kokio didžio. Manau galima ir sutramdyti tą nedideli smalsumą ..ar galų gale išsivalyti paieškos istorija kad jos netrukdytų ..Aš jau kiek per senas apie bitutes aiškinti …

ogi

finansavimo nutraukimu

Šiaip

Vardan vadinamosios „Teisės viršenybės” karyba po WW2 kaustoma visokiais „Gordijaus mazgais”. Legendiniais antikos laikais buvo toks „strateginis galvosūkis”: kovos vežimą traukdavo du arkliai, vieną mūšyje nukovus, vežimo įgula tapdavo nejudančiu taikiniu, todėl reikėjo patikimo, bet greit atrišamo mazgo išsilaisvinimui. Žyniai sumojo, jog tai gali būti geras pavyzdys „stebuklui” demonstruoti: patrauki reikiamą virvagalį ir štai, vežimas atrištas. Taigi, Gordijaus mieste žyniai pasiūlė Aleksandrui Didžiajam atrišti tokį mazgą. Jis, nesukdamas sau galvos, ryžtingai šnai kardu per mazgą … ir mazgas iširo! 🙂 To palinkėčiau visiems politikams, savo baimes ką daryti (dažniau – nedaryti) slepiančius visokiais išvedžiojimais – pasikvieskite Aleksandrą, jis išspręs problemas! 🙂 Reikia pavyzdžio? Anadien VFR parlamentarė piktinosi, jog šveicarai nedavė leidimo Oerlikono šovinių Gepardams re-eksportuoti į Ukrainą (mat kariaujanti šalis).… Skaityti daugiau »

Šiaip

Atsiprašau, susidvejino tie mazgai… 🙂

Ethan Huff (Natural News)

Natūralios naujienos) Atsirado įrodymų, kad JAV ir NATO vadovaujamos biologinio ginklo operacijos iš tikrųjų vyksta Ukrainoje ir aplink ją, o Rusijos pastangomis ten siekiama panaikinti šią biologinę grėsmę pasauliui. Rusijos nuolatinis atstovas Jungtinėse Tautose Vasilijus Nebenzia neseniai savo kalboje atskleidė nerimą keliančią informaciją apie tai, ką jis apibūdino kaip „bepilotes orlaivius su 30 litrų talpos konteineriais ir įranga, kuri gali būti naudojama bioagentams purkšti“. Trys tokios transporto priemonės buvo identifikuotos dar kovo 9 dieną Ukrainos Chersono uosto regione. Maždaug po mėnesio Kachovkos rajone buvo pastebėta dar 10 tų pačių nepilotuojamų orlaivių. „Šie faktai yra ypač svarbūs atsižvelgiant į patvirtintą Ukrainos prašymą „Bayraktar UAV“ gamintojui dėl maksimalios „Bayraktar Akinci“ UAV naudingosios apkrovos (skrydžio nuotolis iki 300 km) ir galimybės įrengti aerozolių… Skaityti daugiau »

51
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top