Kastytis Braziulis. Karas Ukrainoje: šviežiausios naujienos. Balandžio 16-oji

JAV gynybos ministerija atšaukė sprendimą siųsti į Juodąją jūra karinius laivus. Atšaukimo motyvas – nenoras provokuoti Rusijos. Kariniai laivai USS Donald Cook ir USS Rosvelt patruliuos Viduržemio jūroje. Jiems prireiktų kelių dienų nuplaukti iki Ukrainos krantų. Tačiau prieš tai turėtų gauti Turkijos leidimą kirsti Bosforo ir Dardanelo sąsiaurius.

Ukrainos vidaus reikalų ministras Arsenas Avakovas išsakė tris dalykus: pirma, kad pasiutęs šuo stovi šalia Ukrainos vartų ir grasina. Antra, būtina visiems: kariams, rezervistams, savanoriams, civiliams – susivienyti ir susikoncentruoti tik į vieną tikslą – atremti priešo puolimą ir apginti valstybę. Trečia, Ukraina yra pasirengusi duoti priešui atkirtį. 2014 m. Ukrainos kariai turėjo 10 proc. patirties ir 90 proc. tikėjimo ir dvasinio užsispyrimo. Dabar jie yra daug geriau pasirengę fiziškai, turi daugiau patirties, geresnius ginklus, o dvasinis nusiteikimas ginti savo Tėvynę ir aukštesnis, nei kada buvo iki šiol.

Rusijos Vidaus reikalų ministro pavaduotojas A.Gorovoj‘us paviešino Rusijos prezidento V.Putino nurodymą, kad iki š.m. birželio 15 dienos Rusijos teritoriją privalo palikti 152 tūkst. ukrainiečių, kurie gyvena ir dirba nelegaliai. Jei jie neišvyks iš šalies nurodytu laiku, tai bus deportuoti ir niekada negalės sugrįžti. Šis nurodymas taip pat liečia 332 tūkst. uzbekų, 247 tūkst. tadžikų ir kt.

Laukiame balandžio 21 d. Tądien V. Putinas darys svarbų pranešimą.

Kitą dieną rinksis Rusijos saugumo gynybą vykdyti V. Putino nurodymų. Kokie jie bus – neaišku. Visi laukia.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
10 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
123.

paaliau pavyks išpravokuoti rusiją.ramybė atsibodo…

456

va kad uzbekus ir tadžikus grūda lauk iš rusijos tai tik sveikintinas dalykas , o kada sulauksime tos dienos kai iš ES bus grūdami visi babajai?

ah1

> 456, kol kas trečio nebus dėl rudens rinkimų Vokietijoje ir Prancūzijoje ir labai galimas daiktas kad laimėjus opozicijoms abi išbreksins iš ES, o su jomis ir babajai.

tiek

Taigi, laikas analogiškai apsivalyt nuo rusų ir trim Baltijos valstybėm .

to tiek

Nuo rusų kaip nuo rusų, bet nuo py–ų ir savų tautinių kagėbistų, bei žydosubinlaižių tai būtinai reikia.

nereikėjo ir Nostradamo

Daugelis bent kiek protingesnių politologų prognozavo kad Amerikoje ;laimėjus; rinkimus Baidenui ir demokratams padėtis visame pasaulyje taps itempta ,ką mes ir matome.

Andriejus Illarionovas

https://aillarionov.livejournal.com/
Илларионов рассказал Гордону о том, когда и в каком месте Россия нападет на Украину:
https://www.youtube.com/watch?v=1WyIZkZavvc&t=0s

Мюнхен – 2021: как защитить государственность Украины:
h ttps://www.youtube.com/watch?v=vR0aOvD4Zy8

stasys

Biurzgalai ne temą . Vat jei autorius nurodytų bent tris priežastis kodėl tas Putinas turėtų pulti Ukraina būtų verta padiskutuoti .Tai ne pirmas kartas kai bandoma tokiu būdu pritraukti dėmesio tai temai . Vat ir autorius rašo cit.’
Laukiame balandžio 21 d. Tądien V. Putinas darys svarbų pranešimą.
Kitą dieną rinksis Rusijos saugumo gynybą vykdyti V. Putino nurodymų. Kokie jie bus – neaišku. Visi laukia.’ Kas tie visi ? Klapciukai putino , neturintis po ‘trump skandalo’ kur padėti savo liežuvio ? Taip kad pradžioje argumentai o paskui patiese liežuvius laukite .

Kis

kodel cia tiek daug priviso rusisku bezdzioniu,nejaugi pilnos kelnes pridejo,kas jusu paragave(rusu)daugiau neipirsi,o Trumpo neisrinkas ruseliams(gal tikriau Kremlynams)tikra tragedija.Su bidenu atejo nauja era,5 kolona is Jav bus pasiusta velniop,bereikia prideti kruvas ir jusu paliks tik paklusnua ameru istatymams,ten ne Lietuva,ten jusu niekas neuzslaptins.Ferstein ,draugai bambukai?

Ramiros

Prieš porą savaičių, atskridęs iš plačiosios tėvynės paukštelis man į ausį pačiulbėjo, kad balandžio 21 putinas paskelbs, kad Donbasas yra Rusijos teritorija. Matyt, dėl to tiek daug savo kariuomenės putinas sutelkė ties Ukraina ? Liko tik 2 dienos. Duok Dieve, kad paukštelis suklydo ….

10
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top