Kastytis Braziulis. Kelios mintys apie Ramūną Karbauskį

Kodėl taip stipriai puolamas R. Karbauskis?

Todėl, kad vyksta arši kova „po kilimu“ ir „virš kilimo“ dėl įtakos svarbiausioms ekonominėms sritims, dėl didžiausių finansinių srautų kontrolės, dėl įtakos teisėsaugos struktūroms.

Viena įtakos grupė, pavadinkime ją prezidentine, siekia psichologiškai palaužti R. Karbauskį ir priversti jį paklusti arba nors nusiraminti ir atsisakyti savo ambicijų bei ketinimų. Šiuo metu R.Karbauskis yra gana įtakingas asmuo. Jis sprendžia kaip turi balsuoti Seimas, kokius tyrimus atlikti, į ką dėmesį kreipti. Jis ir jo įtaka yra pavojinga kitoms įtakos grupėms. Nenustebsiu, jei po savaitės ar mėnesio teisėsaugos struktūra, visiškai nesvarbu kokia, pradės ikiteisminį tyrimą (-us) R.Karbauskio įmonių atžvilgiu.

Todėl, kad puldami R. Karbauskį ir jo bendražygius dėl, sakyčiau, menkaverčių dalykų, valdžia nori nukreipti visuomenės dėmesį nuo rimtų ir tikrų problemų: spartaus maisto, degalų ir paslaugų kainų kilimo, mokesčių didėjimo, mirusiųjų pensijų negrąžinimo našliams. Tegu liaudis nuolat ginčijasi dėl G. Kildišienės mokslų, automobilio, kailinių, aistrų, o ne dėl kainų didėjimo ir gyvenimo lygio bei kokybės spartaus kritimo.

R. Karbauskio silpnybės:

Jo vadovaujamoje Seimo frakcijoje yra labai daug nepatyrusių politikų, kurie dažnai, tai yra natūralu, daro klaidas. Jie vis dar mokosi, aiškinasi. Tačiau šiuos politikus ir jų klaidas galima nuolat eskaluoti, kelti jas į viešumą, juoktis iš jų bei tyčiotis ir visą frakciją smerkti kaip nekompetentingą ir netikusią.

Jo vadovaujamoje Seimo frakcijoje yra labai daug žmonių, kurie turi skirtingų interesų. Juos vienija tik viena gija – bendras kartu su R.Karbauskio partija atėjimas į Seimą. Ir viskas. Juos lengva po vieną „medžioti“, verbuoti, vilioti siūlant jiems įvairių saldainių ar protingai pagrasinant atskleisti kokius nors nemalonius dalykus. Manau, kad jau dabar vyksta darbas nukreiptas į frakcijos skaldymą.

R. Karbauskis ir S. Skvernelis yra du visiškai skirtingi pasauliai su skirtingais interesais. Kol kas mes ryškių skirtumų nematome, tačiau, manau, kad ateity jie išlįs ir vienam bei kitam teks pasirinkti.

Mano galva, ir tai yra mano asmeninė nuomonė, S. Skvernelis yra daugiau prezidentės žmogus, o ne R.Karbauskio. Jis gali tapti asmeniu, kuris paskui save iš valstiečių frakcijos išves nemažą dalį narių.

R. Karbauskis neturi savo laikraščio, naujienų portalo, televizijos. Dabar, faktiškai, visi yra nusistatę prieš jį ir „varo“ ant jo ir jo partijos. Visi. Neilgai truks žmonėms suformuoti tokią nuomonę, kad valstiečių partija atsidurs ten kur šiuo metu yra darbiečiai, paksininkai, socdemai, liberalai-sąjūdiečiai, t.y. užribyje arba beveik užribyje. Jie liko be dantų, be įtakų, be pinigų, be ambicijų – tik su nuolatine šypsena ant veido.

Meilės reikalai, šeima. Ši tema lieka tamsoje ir tai nervina žmones, ji juos domina, jaudina. Žmonės norėtų sužinoti daugiau. Tai sudaro galimybę jo priešininkams manipuliuoti padėtimi, nuolat ją eskaluoti, pastoviai apie ją kalbėti.

Jo verslo ryšiai su Rusijos verslininkais bei aukšto rango valdininkais. Ši tema niekada nesitrauks iš viešumos. Oponentai ją pasitaikius bet kokiai progai trauks ir baugins žmones, nors žmonių šia tema neišgąsdinsi. Per daug ji yra nuvalkiota.

R. Karbauskio stiprybės:

Jis kol kas yra itin įtakingas. Jis valdo Seimą, o Seimas Lietuvoje yra aukščiausioji valstybės valdžia. Jis šiuo metu gali beveik viską, nes jo rankose yra itin stiprus valstybės valdymo įrankis.

Jis yra turtingas ir nepaperkamas. Pinigų turi pakankamai – jis tau jų gali pasiūlyti, o ne tu jam. Taigi papirkimui nepasiduos ir neatsiduos: dažniausiai politikai paslysta ant godumo jausmo.

Jis turi puikių gebėjimų valdyti žmones, moka įtikinti juos, geba spręsti konfliktines situacijas. Tai yra labai svarbūs dalykai bendraujant su žmonėmis. Jei tokių gebėjimų neturėtų, tai nebūtų išauginęs šimtamilijoninės vertės verslo.

Manau, kad R. Karbauskio laukia R. Pakso, V. Uspaskicho, A. Butkevičiaus likimas. Jis nesugebės atsispirti prezidentės įtakos grupei. Paprasčiausiai jau nėra laiko. Paprasčiausiai jis jau užleido pagrindines pozicijas vyriausybėje. Paprasčiausiai jis visą savo laiką šiuo metu jau skiria menkaverčiams aiškinimams dėl Gretos.

Norint išlaikyti įtaką jam reikia stiprinti komandą Seime: nežiūrint į nieką stiprinti savo kolektyvą, padaryti jį vieną nuo kito priklausomą, vieningą ir turintį aiškius tikslus bei uždavinius. Žmones būtina „užvesti“ bendram darbui, bendrų tikslų siekimui, uždavinių sprendimui. Kiekvienas turi pajusti savo, kaip Seimo nario, vertę.

Nė vienas Seimo kanceliarijos ar Vyriausybės, ar valstybės įstaigos biurokratėlis, ar žurnalistas, ar politologas, ar verslininkas negali nurodinėti, kaip turi dirbti Seimo narys. Dirbkite taip, kaip išeina. Svarbiausia yra siekti tinkamų ir aiškių tikslų. Nors ir sunkų būna juos pasiekti, bet kai sieki, tai visada pasieki.

Kokia mums, rinkėjams, nauda iš be galo protingų, be krašto išmintingų, mokančių anglų kalbą, o kartais ir kitas, gebančių gražiai kalbėti per radiją ar televiziją, mokančių dėstyti savo mintis žodžiu ir raštu, sugebančių perskaityti įstatymus ir juos suprasti, jei jie dirba ne mums, o sau ir savo klano asmeniniams interesams?

Kokia mums iš to nauda?

kastytisbraziulis.lt

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
26 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
papjaus karbauski, nes..

– jis ne pedofilas,
– jis ne pederastas,
– jis ne impotentas.
——
to niekad neatleis

Nepaperkamasis jau papirko

seimo narę-savo draugužę net ne savo,o firmos pinigais.
Iškalba tai irgi-iš trijų žodžių nesurezga sakinio.
Teisingai Maldeikienė įvertino šį pranašą.

pastabos teisingos

nors braziulis dažnai ir nugrybauja, bet šį kartą pastabos teisingos.
toks milijonierius ir nepasirūpino informaciniu palaikymu.
nesusivokė jog tai svarbu?
tai kaip valstybę valdys?
tad braziulis yra teisus – už žioplumą valstiečių vadas bus nubaustas ir suvalgytas.

Patarčiau

Karbauskiui įsigyti gerą referentą, kuris, peržvelgęs visą dvaro ir ne dvaro spaudą jam referuotų. Antra: iš esmės pertvarkyti „nacionalinę” TV. Daugiau nė nereikia.

Dzeikas

Apibendrinimas geras metodas kai kalbama ne apie atskirus asmenis(kas is musu nori buti apibendrinti?As ne), bet apie galutini balansa. Karbauskio samburiui laimejus, pirma karta Lietuvos naujasioje istorijoje pasigirdo aiskios, konkrecios kalbos, pirma karta sujudo uzpelkejusios, dvokiancios kloakos – LG, kur be joku tyrimu, pagal dvoka jauteme kas ten darosi.Zmogus parode, kad jis dri(n)sta. Todel net budamas idejiskai toli nuo Karbauskio manau reikalinga ji palaikyti.Jeigu jis nors kiek aplauzys ragus korupcijai, pasieks,kad akivaizdus vagys butu nuteisti – jau vien uz tai reikia. Tai ir apibendrinkim: – kairej: partinis brudas viena ar kita forma ir laipsniu valdes (ir nuvaldes) Lietuvoje.Apie p. „gaisrininko dukra” isvis nera ka kalbeti – matant tokia persona auksciausiu valstybes pareigunu ir matant aplinkiniu reakcija tarsi viskas nlu gnaibai… Skaityti daugiau »

Dėkui

už straipsnį. Rinkėjai juo dar tiki ir tikisi, tegu nebijo atviros ir teisingos kalbos su žmonėmis. Linkime jam ir jiems sekmės ir ryžto.

O taip

Nė vienas Seimo kanceliarijos ar Vyriausybės, ar valstybės įstaigos biurokratėlis, ar žurnalistas, ar politologas, ar verslininkas negali nurodinėti, kaip turi dirbti Seimo narys. Dirbkite taip, kaip išeina. Svarbiausia yra siekti tinkamų ir aiškių tikslų. Nors ir sunkų būna juos pasiekti, bet kai sieki, tai visada pasieki.
Stiprybės Karbauskiui. Vykite nuo savęs tokias išgamas kaip žurnaliūgos makaraitytės, jakilaičiai, žeimytės, miliūtės ir nuo lapatologų kasčiūnų, langaičių ir į juos panašių. Ir paklausykit patarimo: iš esmės pertvarkyti “nacionalinę” TV, o visos kitos LNK, lietrytis, Info TV užsičiaups pačios, kai žinos, kad ateis ir joms galas.

Tik nedirbantis neklysta

GAL kas suskaičiuos, kiek Lietuvoje žiniasklaida sunaikino padorių, dvarui netinkamų žmonių? Tapome besieliai,liko tik godus, viskam alkanas kūnas. Nematom, negirdim, nejaučiam, kaip gyvena šalia kitas žmogus.Iš televizijos liejasi patyčios,barniai,smurtas,arba saldaus gyvenimo vaizdai. Eilinis žmogus neberanda savo vietos šiame gyvenime.Sąžiningas,savo profesiją mėgstantis pasimetė tarp tų dviejų polių.Daug dar Lietuvoje liko padorių gydytojų, mokytojų,kultūros ir meno žmonių,jūrininkų,keliautojų… Tik apie juos niekas nelinkę kalbėti,nes eteris užimtas, nupirktas. Kanalai čiulba saviems ponams, meluoja, kiršina… Net nacionalinė televizija užmiršo savo užduotį šviesti, mokyti,ugdyti ir plėsti žmogaus akiratį.Gal vertą apibendrintį kartą, kuri nešė Sąjūdžio vėliavą, bet liko nublokšta už naujųjų ponų dvaro tvorų varganam gyvenimui, paniekai. Šlovinimi tie, kurie nuo šalčio, kulkų slėpėsi už sienų,kurias krūtinėmis šimtai tūkstančių šviesuolių saugojo Sausio 13, palikę namus, vaikus,artimus.Visi darome… Skaityti daugiau »

albina

Pagaliau sulaukiau:K.Braziulis rašo čia.Ačiū,puiki analizė.

Dvaro

Politika neblogai išlankstyta. Juokas, tik tas juokas liečia kiekvieną asmeniškai, tai pro ašaras.

Lietuvis,

pritardamas daugeliui čia pareikštų ir vertų dėmesio, minčių,išeitį iš šios dvokiančios pelkės matau tik kiek galint greičiau ir be gailesčio pastatant į jų užsitarnautą vietą visus intrigantus,trukdančius Seimui dirbti savo tiesioginį darbą.Tam reikia,ir kiek galint greičiau:
1.Įvesti tvarką LRT ir išmėžti iš ten SKYDINĖS klientą Nr.1,pseudokorespondentą Jakilaitį ir jų parankinius.
2.Geriausia gynyba nuo šmeižto yra puolimas.Tad reikia sutramdyti didžiausią intrigantą Kubilių ir jo satelitus,išviešinant jų pačių darbelius bei „nuopelnus”.
3.Nekreipti dėmesio į Maldeikienės,vaizduojančios aukščiausios prabos ekonomistę,svaičiojimus,vertus turgaus prekeivės lygį,o pastatyti ją į jai tinkamą vietą.
Tam Seimo Kultūros komiteto pirmininkas ir didžiausios frakcijos vadovas turi suburti ištikimų,nesusitepusių ir autoritetingų bendraminčių kumštį.

Putinoidas

Šitas nevykėlis rezidentas Karabasas sužlugdė, dar nuo Šatrijos laikų ruoštą, konstitucinės daugumos LR Seime suformavimo projektą dėl kažkokios mergos. Tai yra nedovanotina išdavystė. Sužlugdė modifikuotą Krymo scenarijų Lietuvai. Todėl nuo šios dienos, kaip ir automobilio nuomos sutartį, bendradarbiavimą su šia partija laikome anuliuota. Liekame atviri pasiūlymams iš kitų partijų. Pasiūlymai aptariami mūsų dvigubai užkonspiruotoje rezidencijoje, po „Antano Mončio namais” ir „Villa Comfort”, globojamoje mūsų agentūros TS LKD partijoje.

situacija

Karbauskis galimai buvo reikalingas, kad atvestų Skvernelį ten, kur reikia. Reiškia mūsų laukia antras veiksmas. Karbauskis gali negaišti laiko disputams su jakilaičiais, nes jo atsakymų niekas negirdi, viskas skirta formuoti nuomones, kad neerzintų kito reitingavimo rezultatai.
Skandalu su Greta gal būt pridengta Sutartis dėl kol kas 14 Lietuvos objektų JAV kariuomenei. Kad nečiauškėtų, kai reiks ratifikuoti Seime. Kodėl žurnalistai neaptarinėjo tas sąlygas, kuriomis įsikurs JAV kariuomenė Lietuvoje?
O valstiečių kompanija išties marga ir gal būt tik a.a K Čilinsko bendražygiai atsilaikys prieš skaldymo pagundas. Ach, kaip trūksta tokių žmonių.
Pagarba p. K. Braziuliui, nes pirmasis prakalbo apie esmes. Jei dar padėtumėte, kad taip grubiai nebūtų uždusinta galimybė judėti tiesos link…

Ar neturėtų Karbauskis

pirmininko postą užleisti kitam partiečiui,kad išsaugoti partiją ir vyriausybę?Kas galima konservatoriams,pakeitė jau eilę žmonų,o ir netiesos sakymo negi nebūta,tas negalima valstiečiams.O šiaip,Karbauskis,kaip tas Anglijos karalius ,kuris atsisakė sosto dėl moters.Gal ir Karbauskis galėtų taip padaryti?

aha,

o kai dar prieš tris mėnesius komentatorius juozapas bandė kelti tuos pačius klausimus, tai buvo be ceremonijų karbauskinių fanų užčiauptas lyg koks piktybinis priešas. jau kai valstiečiai pasipuošė nezabudkėmis tapo aišku kas per fruktai, o šiandien jie jau ayrodi aplamai komiškai. nēra kol kas išeities, nėra. vien utėlės ir kirminai valdžiose. ir konservai, ir socdemai, ir paksininkai ir liberastai. kolchozninkai taip pat tokie – antivalstybiški.

kas jiems liepe tata ar anukas??

Perskaicius komentarus nustebau kiek cia konservu raso komentarus.mano nuomone

O.G

O man patinka Ramūno ramumas, kuris gali bet ką išvesti. Kai neturi jokių kompromatų prieš jį, tai kaip vilkai puola ir jiems atrodo, kad daro gerą darbą. O iš tikrųjų yra priešingai, kuo daugiau puola, tuo stipresnis žmogus darosi. O su Skverneliu ar reikėjo prasidėti, tai čia yra klausimas, nes apie yra tikrai daugiau kompromato, nes jisai vizgindamas uodegą nori būti geras ir Ramūnui ir prezidentūrai. Kad jau labai panašūs skandalai, kad ir pedofilijos byloje, toks jausmas, kad režisierius tas pats. Reikėjo Neringą be jokių įrodymų suvalgyti, kyšių neimanti, jinai buvo protinga, savo darbą išmananti teisėja, tikrai irgi turėjo duomenų apie Vipinius pedofilus, tai irgi buvo vilkai užsiundyti, ratai nusukinėjami, kad išsigąstu.Tik man nesuvokiama, kodėl Stankūnaitė buvo padaryta nuskriaustoji su… Skaityti daugiau »

stasys

Tiesa sakant nematau aš to nusistatymo prieš Karbauskį 😉 Kaip tik sakyčiau visu elgesys su juo toks, kokį ir deklaravo Prezidentė..leisti padirbėti o tik vėliau imtis kritiško vertinimo . Nesuprantu ir kur čia tas Braziulis ižiurėjo Prezidentinės įtakos konkurencija su tuo pačiu Karbauskiu ..bet galiu spėti jog galbut jam pačiam norėtusi ta matyti ,bet užčiuopti pavyksta tik tokiose detalėse kaip ta pati p.Kildišienė su jos buitiniais nesusipratimais .Butkevičius buvo skalpuojamas ir už daug smulkesnius nusižengimus paskutiniu metu, o jei pavartyti jo partijos nuodėmiu sąraša..tai ten daugiau išpustu burbulų ..kas paprastai yra normalu skiriboms ipusėjus.Anksti dar Karbauskio trukumus vertinti .

sda to stasys

Žvelk giliau,jei yra noras.

sitas straipsnis

turetu buti vadinamojoje didziojoje ziniasklaidoje. Bet buvusieji to niekada neleis.

Karbauskiui -

turite skubiai keisti savo spaudos atstova, nes tai kol kas tik liurbavokas zmogysta. jums reitu ieskoti kieto stuburo asmens. Toki, kuris padetu, atlaikytu ir pultu . Kvalifikuotai! Trump’o pergalei daug padejo Kellyanne Conway. SUpper jega. Galetu karbauskis i savo padejejus pasirinkti ir K.Braziuli. Proto, izvalgos pakanka Tnkamas ir A.Nakas, buves seimunas- turi daug proto astrumo. Tokie padejejai, kurie Vilniuje, Seime nardo kaip zuvys, moka suvynioti priesininkus dabar kaip oras reikalingi Karbauskiui, kad nenueitu i lankas del moters. Zinoma, butu grazu, jei viena diena Karbauskis pasirodytu kokiame nors spektaklyje su zmona ar sunumis. Taip nutu uzgesinta sprogstanti bomba.Gali atsirasti problema, kad Karbauskio vaikai nebekalba lietuviskai…

Grazina

Aciu p.Kastyciui Braziuliui uz straipsni. Paciu laiku dar ir vietoje…Vertas demesio komentaras „Karbauskiui „. 🙂

Skiramantė

Skaičiau prašokom. Esmė aiški. Žurnalistas Dapkus teisus dėl to, kad nėra tokio verslo Rusijoje, kuris nebūtų pavaldus putinui, jei Karbauskis turi verslą ten (ir negali ar nenori jo atsisakyti), vadinasi šiuo požiūriu yra silpnas ir pažeidžiamas. Patikėkit, Visa Rusija verda kunkuliuoja ir vaikšto ant pirštų galų prieš 50 žmonių grupuotę. Žmonių mąstymas per zombajaščikus nunuodytas už inndividualius piketus žmonės sodino keleriems metams kalėjimo… Putinas yra karo nusikaltėlis. Jam gresia Haga. Negi Karbauskis šito nesupranta? Šitaip negerbia savęs? Aš valstiečiais tikiu, bent daugeliu iš jų, bet Karbauskis jau pakratytas… Kas jam nesvarbu ar svarbu? ką jis galvoja? Gal jis Kremliaus agentas? Bailys? Drasuolis, užsispyrėlis Putinas jau porą milijonų žmonių nužudė. Ar jam neaišku? Bet jei „valstiečių” nebeliks ar bus palaužti ,… Skaityti daugiau »

Skiramantė

Žodžiu, KARBAUSKIS PRIVALO ATSISAKYT VERSLO RUSIJOJ. Jei to nepadarys, jis taps politiniu nieku (arba lavonu, anot Borisovo). Galiu suprast, kodėl tas verslas ten (daug dešrininkų pienininkų ir kt. savo produkcijas ten siuntė) Bet reikalas tas , kad mes Gyvenam KARO GRĖSMĖS sąlygomis, Putinui žudant aplink žmonės. Putinas pradėjo 1. Antrą Čečėnijos karą (žuvo milijonas žmonų, fosforinės bombos, bunkerinės gelminės bombos, miesto ir rajonų kiliminiai bombardavimai. Manau, Putinas sukiojosi ir apie Jelceną, kai tas pradėjo pirmąjį karą. Žodžiu, čečėnija pskandinta kraujyje. 2.Yra oficialių duomenų, Osama Bin Ladenas turėjo ryšių su rusija, kai rengė 9 /11 išpuolius Niujorke. 3. Gruzijos devynių dienų karas 4. Karas Ukrainoje. 5. Praktiškai sunaikintas sitis Alepas tokiom pat priemonėm kai Čečėnija. 6. Putinas siunčia sprogdintojus į Europą…… Skaityti daugiau »

oliu

Perskaičiau ne prašokom, bet visą ir atidžiai. Manau, parašyta tiesa, situacija išnagrinėta atsakingai

Jurgis

Nemanau, kad Skarbauskis turi atsisakyti verslo Rusijoje… Manau, kad čečėnija tą didžiulė nelaimė ištiko, kad Ji pedaug pasitikėjo lietuvių emisarais…

26
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top