Kastytis Braziulis.Kodėl politikai gali kenkti verslui

· Per kvailumą, neapsižiūrėjimą ar stokoja kompetencijos. Kai politikai labai nori ką nors padaryti, bet nežino kaip, tai daro taip, kaip moka. Dažnai neišanalizuoja situacijos, neišsiaiškina, kaip įstatymo pakeitimas paveiks kitas socialines, verslo grupes, kokią žalą joms padarys. Įstatymus ir jų pataisas jie kartais „stumia buldozeriu“.

· Dėl lobistų, verslo grupių veiklos. Jos paprašė, o politikai padarė. Juk tas, kas domisi politika, kartais gerai mato, kaip verslo grupės prikelia žiemos miegu miegantį politiką, priverčia nulipti nuo šiltos krosnies, duoda į rankas įstatymo pataisas, argumentų, kodėl jį reikia keisti, ir paleidžia. Politikas pradeda aktyviai blaškytis po Seimo rūmus, kelia savo kolegas, inicijuoja pataisų registravimą, organizuoja viešas diskusijas ir pradeda „stumti“ įstatymą ar jo pataisas.

· Tam tikri veiksmai buvo numatyti partijos programoje. Politikai nori įgyvendinti programos nuostatas ir parodyti rinkėjams, kad dirba ir vykdo įsipareigojimus. Šį politikų suaktyvėjimą galima stebėti prieš rinkimus ar per rinkimų kampaniją.

· Nori atkeršyti. Nesvarbu, dėl ko, svarbu, kad nori ir keršija. Specialiai organizuoja įstatymo pataisų priėmimą, kuris verslininkams ar verslo šakai yra labai nenaudingas ir nuostolingas. Politikams nesvarbu, kiek bus padaryta žalos verslui, žmonėms. Politikai siekia atkeršyti.

4.2 5 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
6 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Pamastymas

…kazkas siandien pasidaaare.Kazkoks keistas textas.Kad kanciervai kenkejai ir priesai ir taip aisku,tai kam cia kazkokios paslaptys apie kerstus…Anys atejo ne kersyt,o kenkti konkreciai.Kenks dar du metus,nes nesugebejom jais atsikratyt.

KGBiste Braziuli,

Jukš į urvą, padla!

Pamastymas

..tai kad tu ir esi tas padla,kuriam vieta urve.Tu gi urvinis canus vulgaris.

amžini stribai

pokaryje rusai naikino lietuvių tautą apkraudami mokesčiais bei stribų pagalba išbuožindami darbščiausius, šviesiausius
—–
dabar tas pats, tik stribais dirba antstoliai su visa teisingumo sistema.

yra

Manau,kad didžiulė Lietuvos problema yra per didelis vidutinių pajamų apmokestinimas ir per mažas didesnių, nei 60000 eurų metinių pajamų apmokestinimas. ES, JAV, Jungtinėje Karalystėje,Kanadoje, Izraelyje priešingai- daugiau mokesčių moka gaunantys dideles pajamas,o minimalios pajamos neapmokestinamos.

Dzeikas

+ jeigu imone ar verslas uzima monopoline padeti rinkoje, – yra metodika paskaiciuot nuo kada , kokios ribosverslas laikomas monopoliniu,- tokiam verslui ikalt pelno norma, kontroliuoti atlyginimus (ypac menedzeriu) ir nustatineti pardavimo kainas.
Nori monopolio – puiku.Buk pasiruoses ataskaitas rasinti kokios spalvos apatiniai ir kam ir kiek arbatpinigiu davei.

6
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top