Kastytis Braziulis. Mobilusis telefonas – slaptųjų tarnybų mikrofonas jūsų kišenėje

Alfa.lt

Didžioji sekimo paslaptis, gerbiami skaitytojai, yra atskleista ir paviešinta. Buvęs CŽV darbuotojas Edwardas Snowdenas, duodamas interviu BBC žurnalistams, patvirtino, kad Jungtinių Valstijų ir Didžiosios Britanijos žvalgybos agentūros turi galimybę sekti žmogų per jo išmanųjį telefoną.

Žvalgas apie asmenį gali gauti labai daug informacijos, pasitelkęs išmanųjį telefoną. Jam tereikia į jį dominančio asmens išmanųjį telefoną nusiųsti tekstinę žinutę. Objektas ją atidarys ir programa bus automatiškai įrašyta. Pats tyrimo objektas daugiau jokių požymių nematys ir nejaus, tačiau bus sekamas ištisomis paromis, informacija apie jo veiksmus bus siunčiama be pertrūkio.

Žvalgas turės galimybę girdėti visus tyrimo objekto pokalbius telefonu, skaityti jo rašomas ir gaunamas SMS žinutes, matyti, kokius tinklalapius šis lankė, kokius objektus fotografavo ir kam rašė bei iš ko gavo elektroninius laiškus. Žvalgas taip pat matys telefone laikomus objekto dokumentus ir kitą informaciją.

Ši šnipinėjimo programa veikia kaip „blakė“. Žvalgas girdi viską, kas vyksta aplink objektą ir su kuo jis kalbasi. Išmanusis telefonas jau tapo pačia geriausia ir efektyviausia žmogaus sekimo priemone. Atsidūręs žmogaus kišenėje, jis tampa žvalgybos agentūrų mikrofonu, padedantis beveik viską sužinoti apie žmogų ir jo gyvenimą.

Kol kas šia šnipinėjimo programa gali naudotis tik didžiųjų valstybių žvalgybininkai, o labai greitai šnipinėti greičiausiai galės kas panorėjęs, nes tokias technologijas išlaikyti paslaptyje ilgą laiką faktiškai neįmanoma. Žiūrėk, kinai jas pavogs, pagamins savas ir paskleis po visą pasaulį.

Šnipinėjimo programą sudaro atskirų programų paketas, vadinamasis „Smurf suite“ („Smurfų paketas”). Į jį įeina programos:

a) „Dreamy Smurf“ – programos paskirtis – įjungti ir išjungti šnipinėjimo programą, esančią objekto išmaniajame
telefone;

b) „Nosey Smurf“ – programa valdo išmaniojo telefono mikrofoną net tuo metu, kai mobilusis telefonas yra išjungtas. Telefonas išjungtas, tačiau mikrofonas veikia;

Straipsnio tęsinį skaitykite ČIA.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
4 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
2015-10-11 | 12.21 jie bijo...

bijo komuniagos net savo šešėlio – todėl ir totaliai seka visus.
kad visi irgi bijotų.
sunkus komuniagų gyvenimas: pardavę sąžinę okupantui, apsivogę, apsimelavę, apsipedofilinę… tikri nabagai smile

2015-10-11 | 14.03 visi ir visur yra persekiojami

Pradedant nuo darzelio iki slaugos namu.Kiekvienas kuriam nepavyko isplauti smegenu,apkvailinti yra jau PAVOJINGAS!

2015-10-11 | 17.48 hmm..

užėjęs į ALFA lt taip pat būsit šnipinėjamas. Ten pabuvojus prilips prie kompo target it, Gemius, disgus failai. Gemius internetinio šnipinėjimo kompanija priregistruota Lenkijoj. Bet kas įrodys, kad tai ne koks Leningrade Putino įkurto „Interneto tyrimo instituto” padalinys?

2015-10-11 | 17.57 hmm..

po Stivo Jobso mirties nebesižaviu naujom technologijom. Naudoju dar Stivo Jobso makintošą ir neapdeitinu programų. Kaskart išvalau visus prilipusius failus, blokuoju javascript, naudoju private browsing ir kitokias premones, kad apsiginti nuo nekviestų svečių atakų, įlendančių per makromedijos Flash plejerius, nors tai vis daugiau ir daugiau atima laiko.

4
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top