Kastytis Braziulis. Neužkibkite ant rašistų kabliuko. Neleiskite sau suabejoti Ukraina

Neužkibkite ant rašistų kabliuko. Neleiskite sau suabejoti Ukraina. Nepasiduokite. Būkite stiprūs. Juk šiuo metu svarbiausia yra Ukraina.
JAV CBS televizija parodė dokumentinį filmą „Arming Ukraina“.

Pirmas įspūdis yra galingas – tik trisdešimt procentų ginkluotės pasiekia Ukrainos frontą. Neva 70 proc. nusėda juodojoje rinkoje. Oho, pagalvoji. Nieko sau, o mes Ukraina, Ukraina už ją ir jos pergales, o ji štai kaip elgiasi, tikra begėdė. Negalima jai ginklų duot. Tačiau, kai sustoji ir leidi emocijoms nusėst, pradedi nagrinėti ir štai ką atrandi. Ši frazė su 30 procentų yra citata paimta iš Lietuvoje gerai žinomo ir Ukrainos draugo J.Ohmano. Jis ją pasakė balandžio mėnesį, kai dar tik kalbos apie rimtų ginklų tiekimą prasidėjo. Tačiau straipsnyje pagalvoji, kad viskas vyksta čia ir dabar, rugpjūčio mėnesį. Himersai atsidūrė turguje ir yra pardavinėjami.

J.Ohmanas kalbėjo ne apie ginklus, o apie paramą (neperšaunamas liemenes, šalmus, kojines, apranga ir taip toliau ir panašiai). Straipsnyje gi supranti, kad jis kalba apie rimtus ginklus, apie Himars, PzH haubicas ar krabus. Sumaišytos sąvokos, tikrai, specialiai. Tiesa televizijos redakcija pripažino klaidą ir išėmė J.Ohmano žodžius apie 30 procentus.

Antras įspūdis ne ką menkesnis už pirmą – Ukrainoje klesti korupcija bei biurokratiją, o ją valdo oligarchai ir politikai vagiai. Viskas ten yra vagiama. Jei naudojiesi oficialiu paramos tiekimo kanalu, tai parama bus išvogta ir parduota. Geriausias kelias – neoficialus kanalas. Tai nors kažkas nuvažiuoja. Šie teiginiai nėra tiesa kai kalba vyksta apie ginklus. Niekas jų nevagia ir nepardavinėja rinkoje. Ukraina yra susitelkusi kovai, ji nori išlaisvinti savas žemes. Na, o su ne ginklų parama yra problemą, tačiau pati Ukraina su ja kovojo. Vos ne kiekvieną dieną skaitome, kai yra išaiškinamos įvarios sukčių gaujos. Tai vyksta ne valstybės mastu.

Trečias įspūdis iškerta tave iš kojų. Čia pagrindinį vaidmenį suvaidino Amnesty International, jau pažįstama ne iš gerosios pusės. Jos atstovė Donatella Rovera komentuodama filme apie Ukraina pareiškė, kad štai turiu gerą pavyzdį, kaip JAV tiekė Irakui ginklus už milijardus, o vėliau jie visi atsidūrė ISIS teroristams. Manyk, kad Ukrainoje vyksta tas pats kaip Irake. Net 70 procentų vakarietiškų ginklų atsidurs teroristams. Tai prielaida, be faktų ir argumentų. Tai mestas šešėlis ant Ukrainos, kuri kovoja už savo žemes ir siekia išvyti okupantą.

Praėjusi savaitė buvo turtinga šmeižikiškų straipsnių ir pareiškimų. Interpolas, Amnesty International, CBS televizija, parlamentarė Viktorija S., The New York Times ir The Washington post straipsniai ir daugelis kitų. Ataka vyksta ir šiame fronte.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
21 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Ukrainos draugai,

valstybės,remiančios Ukrainą turi netylėti.Jei Lietuvos valdžia bijo organizacijos,kuri meluoja ir šmeižia,tos „Amnesty…”,tai kaip ji gins šalį?Laikas rimtai reaguoti,nes kai šmeiš mus,nebus kam apginti.Užteks atostogauti,laikas gintis,ginant Ukrainą.Lietuvai laikas rinktis su kuo ji,-su šmeižikais,kurie gerai moka ar su skriaudžiamais,kuriems reikia padėti.”Rinkis šiandien,kam tarnausi”,parašyta Biblijoje.Rytoj gali būti vėlu.Įdomiausia,kad Kremlius nekenčia nacionalistų,bet ir vakarų neoliberalai nekenčia nacionalistų.Visiška painiava,kas iš tiesų yra su kuo ir už ką.Ne be reikalo mokslinikai svarsto,kad šiame technologijų amžiuje vis labiau truks humanitarų balsų.Vis dažniau kyla prasmės klausimas,kodėl žmogus nori sočiai,patogiai,linksmai gyventi?Gal ne tam,kad galėtų ,pavyzdžiui,suvalgyti šimtą hamburgerių iš karto…Jei tik tiek,tai nenuostabu,kodėl kyla karai.

Klausimas apie TIESOS LT vagyste

matau,ignoruojamas..Na na…

Romas

NATO karas prieš Rusiją ukrainiečių rankomis, kadangi 2010 metais JAV priėmė direktyvą, kad amerikonų armija nuo šiol pati daugiau nebekariaus, o už juos kariaus kitos valstybės, ką ir matome Ukrainoje. Perspektyvoje, neišimtis, tokios šalys gali būti Lenkija ir Lietuva, nes Ukraina neplanuotai užbuksavo.

Alius

Ukraina yra „galimybių vogti, papirkti ir grobti“ šalis. Naujausiame Transparency International korupcijos suvokimo indekse Ukraina yra 120 vieta iš 182 šalių, todėl ji yra labiausiai korumpuota valstybė Europoje., o dabar tai ten juk online viską parduoda, ir organus, ir tą pačią ginkluotę. Ukrų brukamos mums TV laidos, įvairūs šou, filmai – juk ten vien korupcija, prievarta, prostitucija, narkotikai, žudynės. ‘Deramai Lietuvos vyšyvankų vyriausybė nušviečia tą neonacių šalį Ukrainą.

Mindaugas

Niekas ir neabejoja, kad Okrainoje yra vagiama „karinė pagalba”. Okraina jau seniai tapo prekybos ginklais Gariūnais Europoje. Po kiekvieno sėkmingo sandorio – ginklų sandėlių gaisrai Okrainoje. Ne iš dangaus juk pas kruvinąjį klouną Zelia 860 milijonų išdygo, pimpalu grodamas pianinu tiek neužkalsi.

Šlykštu ir tiek

Negaliu net skaityti to išsivertėlio saugumiečio Braziulio sapalionių. Menkysta, iš tiesų lygus grindų plintusui…

Vytautas R.

“Buvęs Valstybės saugumo komiteto (VSK, rus. KGB) papulkininkis (baigęs VSK akademiją Maskvoje), buvęs Valstybės saugumo departamento (VSD) kontržvalgybos vadovas, aktyvus Landsbergių bendruomenės atstovas Kastytis Braziulis,…” Nesamone! Niekada nepatikesiu kad KGB galejo dirbti ir dar iki papulkininkio issitarnauti Minedo ir naminių kotletų kepejos Cichanauskienes intelekto mišrūnas. Buti to negali…

Laimutė

Braziulis yra artistas iš sudegusio teatro… Jam šiuo metu yra svarbiausia Ukraina… Zelenskis ir Arestovičius kalba kitaip… Zelenskis rūpinasi pinigais ir „mažumû” vedybû įteisinimu, o Arestovičius pats teigia, kad Ukrainos valdininkai niekina savo piliečius… Kur visa tai veda yra nesunku atspėti..?

Antanas

Žmogus baigęs akademiją Maskvoje parašė. Klausimas. Kur tas žmogus gimė, kur augo, kur baigė pradinę ir vidurinę mokyklą, kaip įstojo į Akademiją Maskvoje ir ją baigė? Atsakysiu pats už jį (juk jis neatsakys): gimiau nemokamai JAV, užaugau nemokamai JAV, baigiau nemokamai pradinę ir vidurinę mokyklą JAV, įstojau nemokamai į Akademiją Maskvoje JAV, ten pat nemokamai ir ją baigiau. Dabar visą likusį gyvenimą jiems nemokamai dirbu. Nalivai ką, išgersim Maskvoje.

Vilius Juzėnas

TSRS kgebstai perzombiuoti?…

Ale kiek 'elfu'

prisiunte rabinovicius..,kazi,kiek moka sidabro..,fui,mierzostj,kakos

Tata

Ukrainiečiai gina savo žemę (kartais dar ir laisvę)??? Šiomis dienomis zombiškai atkartojama frazė yra itin tuščia ir buka, skirta tokiems patiems jos kartotojams. Anksčiau feodalas kariui (jei tik likdavo gyvas) pažadėdavo lopinėlį užkariautos žemės iš tų laikų tas ir posakis. Šiandien gyvename kapitalizmo laikais, todėl viską valdo kapitalas, ypač finansinis. Kai Krymas prisijungė prie Rusijos ar iš krymiečių buvo atimta žemė/ – negirdėjau. Taip ir dabar, jei visa Ukraina prisijungs prie Rusijos, žemės mažiau ukrainiečiai neturės, gal net ir daugiau. Ne paslaptis kad daug žemės Ukrainoje yra supirkusios korporacijos, kurios nusavina pelną, ukrainiečiams palikdamos trupinus ale baudžiauninkams. Ne paslaptis kad oligarchinė ukrainos ekonomika sukonstruota taip kad apvaginėti jos turtus, per oligarchus, kurie pinigus laiko užsienyje, tokiu būdu už virvučių juos… Skaityti daugiau »

tatui

..nebijok,tau zemes bus skirta tiek,kiek reikes tau pakavoti.Da ir liks.

Asmeninė patirtis

Kalbėti už ar prieš tautą, tai jau labai drąsu, čia yra geresnių specialistų ir sprendėjų šituo klausimu. Man teko šiomis dienomis priglausti iš vakarų Ukraunos „pabėgusius” žmones – šeimą. Jie negėrė ir nerūkė, susirado darbus bet bendravimas su jais buvo sunkokas. Viskas jiems buvo blogai. Tai visai kitokie žmonės, man priminė lenkų didžiataučius, kurie visokius litvinus skruzdelėmis laiko. Mano pagalbą jie priėmė kaip mano pareigą (taip tikriausiai ir yra), tikėjausi sulaukti ačiū, bet nebūtina aišku. Vėliau pasirodė, kad jie nuomoja savo butą Ukrainoje „tikriems” pabėgėliams. Manajį butą po jų viešnagės teks remontuot, nesuprantu kaip galima taip apsišniaukšti.Jeigu reikėtų dar kartą padėt nuo karo bėgantiems, padėčiau ir vėl. Čia viso labo tik nelaimingas asmeninis įvykis. Ir visiškai asmeniška mano nuomonė.

hmmmm

jei ukrainos žemės parduotos monsantui, blak rokui – tai už kieno žemes kovoja ukrainiečiai?

Realistas

Kaip norit taip skaičiuokit, bet ukrainiečiams yra naudingiau pralaimėti ir prisijungti prie Rusijos. Ukraina per 30 nepriklausomybės metų įrodė, kad nemoka tvarkytis savarankiškai, kiek ten buvo visokių maidanų, vakarų spec. tarnybos tiesiog siautėja, o vietiniai oligarchai skurdina šalį ir visą kapitalą veža į užsienį, kur savo ruožtu juos išbuožins stambesni vakarų piratai ir banditai. Muštynės radoje, nacistiniai batalionai, cenžūra, korupcija nieko gero nežada. Jei Ukraina nepasiduos – ilgus metus atidavinės skolas bei už lizingą gautus ginklus. JAV yra kapitalistinė šalis – ji niekur nekiša pinigų jei mažai šansų atgauti. Pastaruoju metu ir JAV po truputį supranta, kad bereikalo investavo todėl prasidėjo visokie Amnesty International, filmukai apie išvogtą ginkluotę, Jarmako klausimai ir daug kas skleidžiama JAV žiniasklaidoje, kur čia jaučio odos… Skaityti daugiau »

siurrealistui

Ukraina bus isvaduota nuo saves ir pasidarys labai gerai.Patarciau paciam issivaduot nuo saves.Ant giliako.

Prašalietis

Lansberginio durnių laivo Braziuliui, pseudo nacionalistams, pseudo patriotams yra svarbiausia Ukraina, Vašingtoniniam pindostanui grėsmė nebebūti pasaulio vieninteliu hegemonu, svarbiausia yra eurokolchozo vakarų šalių sudarytos valdybos snakcijiniai sprendimai „duokim ruskiui garo”, kurie eurokolchozo vidurio ir rytų indėnų gyvenimą kuo toliau tuo labiau daro nepakeliamai skurdų… Net ir šiuo atveju visiem be išimties neišmirusiems ir neišsivaikščiojusiems vietiniams indėnams turi”rūpėti” net ir eurokolchoze šviečiančiai balanos šviesos perspektyvai, perdimo į butelius ir gazo naudojimo savo būsto šildymui(neturint kuo persti, apšilti vietniai indėnai galės šokdami ukrainietišką Maidano karo šokį- „kto neskačet tot maskal”…. Kaip sako Braziulis- tik jokiu būdu reikia nepamiršti ir nesuabejoti Ukraina… P.S. Braziuliui, kaip ir jo suagituotiems nepajėgiantiems už komunalinius patarnavimus susimokėti ura patriotams šiuo metu yra „svarbiausia Ukraina”, jos pakankamas ginklavimas… Skaityti daugiau »

jieciui,nervams apramint

…hey ja ha,eija eija,hey ja ha,eija aja.. Indenu mirties daina.Beveik jietiskai.

Dzeikas

Visi tie sustipreje smeiztai pries Ukraina yra liudyjimas to, kad Sovietijai ima ismatos pro ausis sunktis. Reiskia Kijevo rusenu pasipriesinimas ir Vakaru sankcijos daro savo darba.
Taip ir toliau.

stasys

lietuviški driskiai ,smegenu apimtimi , mažai kuo skiriasi nuo xuilo satrapu anapus paribio . Internete nesunku rasti filmuku kuriuose xuilo satrapai perka iš ale Ukrainos heroju jų karo technika ir moka rubliais . Jei tuose str. faktai sugula kaip pas tuos xuilo propagandonus , labai toli tiesos eiti ieškoti netenka . Aš tai esu linkes manyti jog savo karo technika xuilo kareiviai ukrainiečiams pardavinėja pusdykiai …priešingu atveju kaip paaiškinti ta beveik tris šimtai perimtu ukrainieičiais xuilo tanku . Kuo kvepia tuo patys kitus tepa .. o demokratinė vakaru žiniasklaida dar ir gražaus pinigo už tuos str. pasidaro . Ranka ranka ..

21
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top