Kastytis Braziulis. Rusijos visuomenė nuolat klausydama jos propagandistų naratyvų išėjo iš proto ir sužvėrėjo

Rusijos tikslas Ukrainos kare yra nutraukti ugnį ir sėstis prie derybų stalo, sudaryti sutartį pagal Rusijos sąlygas t.y. palikti jiems okupuotas Ukrainos žemes.

Rusijos tikslas nuo karo pradžios pasikeitė. Pradžioje jis buvo kitoks, daug kartų ambicingesnis. Rusija siekė nuversti Ukrainos valdžią ir į jos vietą paskirti savo žmones.

Dabartiniam tikslui pasiekti Rusija imasi šių priemonių:

Ji šantažuoja Vakarų pasaulį. Šiuo metu gąsdina jį „purvina“ bomba. Šoigu, Gerasimovas, Lavrovas ir daugelis propagandistų aktyviai skleidžia informaciją apie tai, kad Ukraina panaudos „purviną“ bombą ir visiems bus labai blogai.

Rusija gąsdina Vakarus šalčiu. Ji užsuko dujas Europai, susprogdino Baltijos jūroje dujų vamzdžius, nevykdo prisiimtų įsipareigojimų.

Rusija gąsdino pasaulį badu. Ji blokavo Ukrainos jūrų uostus ir neleido išvežti iš jų grūdus.

Rusija gąsdino pasaulį atominės elektrinės katastrofa. Rodė kur slinks radioaktyvūs debesys ir žmonės turės palikti savo namus.

Rusija gąsdina pasaulį branduoline bomba. Ji žada ją panaudoti prieš Ukrainą ar Europą.

Rusija gąsdina pasaulį nesibaigiančiu karu Ukrainoje. Neva ji turi daug resursų. Mobilizavo šimtus tūkstančių žmonių. Rusija gąsdina susprogdinti Naujosios Kachovkos užtvanką ir užtvindyti Ukrainos pietus.

Rusija aktyvina savo agentus Vakaruose. Per juos bando įtakoti Vakarų pasaulio visuomenę ir politikus tam, kad jie priimtų palankius Rusijai sprendimus. Šie agentai pasisako už derybas su Rusija. Viešai aiškina, kad Rusija stipri, kad sankcijos neveikia, kad karas nesibaigs, o tęsis dešimtmečius, kad kenčia Europa, o ne Rusija.

Įvairūs Rusijos pinigais paskatinti ekspertai, politologai skleidžia žinią, kad reikia derėtis, reikia aukotis, nes kitos išeities iš šios padėties nėra.

Rusijos propagandistai aktyviai veikia informacinėje sferoje. Jie aiškina žmonėms savo „tiesas“, kelia savo versijas. Ypatingai jie suaktyvės dabar, prieš G20 viršūnių susitikimą lapkričio mėnesį. Jie tikisi, kad pasieks savo tikslą, išgąsdins Vakarus ir privers Ukrainą sėstis už derybų stalo bei nusileisti.

Kokį tikrą rezultatą pasiekė Rusija? Ji gavo atvirkštinį rezultatą. Tai jau tampa įprasta putino praktika. Jis siekia vieno rezultato, o gauna kitą, priešingą.

Vakarų politikai ir visuomenė neišsigando Rusijos šantažų. Atvirkščiai, jie susivienijo, sustiprėjo ir yra pasirengę remti Ukrainą iki jos galutinės pergalės.

Ukrainos visuomenė ir politikai neišsigando Rusijos grasinimų. Net 86 proc. ukrainiečių po jų miestų bombardavimų pasakė: Jokių derybų, jokių nuolaidų. Tik pergalė.

Rusijos visuomenė nuolat klausydama jos propagandistų naratyvų išėjo iš proto ir sužvėrėjo. Jei anksčiau ji į karą žiūrėjo kaip į pramoginį filmą. Tai dabar karas palietė juos tiesiogiai. Jie pradėjo reikalauti daugiau kraujo, daugiau bombų, daugiau žudynių.

Putinas atvedė Rusijos visuomenę iki tokio lygio, kad ji pradėjo rodyti pačias blogiausias ir žiauriausias žmogaus savybes. Net fašizmas stebėtųsi tokiu rašizmo uolumu.

Putinas supranta, kad pralaimėjo šį karą todėl blaškosi.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
14 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Regimantas

KGBiste Braziuli, jukš į urvą!…

Stabdykit psichą Zelenskį

Rusijos gynybos ministerijos duomenimis Ukraina “Južmaš” gamykloje pasigamino rusų raketos “Iskander” muliažą, žada jį užpildyti “nešvarios” atominės bombos užtaisu ir jį numušti susprogdinti virš Černobilio atominės elektrinės teritorijos, kad po to galėtų apkaltinti Rusijos ginkluotąsias pajėgas.
Pagoglinkit – “ Киев изготовил муляж ракеты для провокации с “грязной бомбой” над ЧАЭС”. https://ria.ru/20221026/bomba-1827022211.html

Kis

Ar imanoma Vakaru pazangiosioms valstybes nusileisti,eiliniam banditeliui.Netikiu,kad nera priemoniu.

smarkiai gaus į kaulus ruskeliai

mat žydai jiems nepadės – jiems geriau likti gyviems (nebūti susprogdindiems Irano),
nei apmulkinus ruskelius pasiimti keletą milijardų

Al.

K.B.: ,,Vakarų politikai ir visuomenė neišsigando Rusijos šantažų. Atvirkščiai, jie susivienijo, sustiprėjo ir yra pasirengę remti Ukrainą iki jos galutinės pergalės.” Kas būtent susivienijo? Vakarų komunosatanistai, beveik visur kontroliuojantys valdžią ? Vokietija ir Prancūzija su Vengrija, Lenkija, vadindama jas nedemokratinėmis ir uždėdama milžiniškas sankcijas ? Prancūzija su Britanija, siųsdama jiems tūkstančius ateivių ? Su kuo susivienijo Baideno gauja, pasiuntusi savo žvalgybos vadą uždaram pokalbiui akis į akį su Rusijos čekistais ? Su kuo susivienijo Lietuvos ir kitų ES šalių valdžia, dirbtinai sukėlusi energetinę krizę, o su ja ir infliaciją ? Ir nebandykit įjungti savo elektrinių, o aukštos energetinių žaliavų kainos mums būtinos tam, kad pereitume prie Žaliojo Kurso – ar čia ne Vakarų naujojo dučės įsakymas? Ar Vokietijos politikai, finansavę… Skaityti daugiau »

Laba diena, Braziuli,

Sveikinu sugrįžus su propogandos čemodanėliu. Pabersi mėšliuko.

Keista,kad

Putinas dar iki šiol nesusidorojo su K.Sobčiak.Nes ji yra gyvas priminimas Putinui jo nešvaraus darbelio pašalinti savo geradarį Sobčiaką.Kad ir kiek K.Sobčiak stengėsi įtikti,perkama Kremliaus pinigais,vistiek buvo tik laiko klausimas…Ar ilgai tylės ir L.Pociūnienė?

kgbiste 'regimantai'

..juks maskolijon svaigintis xuilo bezdalais,juks juks,misiugena.

Prašalietis

Kastytis Braziulis. Rusijos visuomenė nuolat klausydama jos propagandistų naratyvų išėjo iš proto ir sužvėrėjo… Lansberginiame durnių laive kas užsivelka baltą chalatą, tas tą dieną ir „pasidaro psichiatru”. Šiandiena Tiesose.lt baltą chalatą užsivilko Braziulis todėl jis ir papasakoja vietiniams neišsivaikščiojusiems „vakarietiškai pacivilizuotiems” puskvailiams ir idiotams apie „psichinę-psichodelinę situaciją” Rusijoje. Braziulio nustatytos „psichoanalitinės diagnozės”: -Rusijos tikslas Ukrainos kare yra nutraukti ugnį ir sėstis prie derybų stalo.. -Rusijos tikslas nuo karo pradžios pasikeitė. -Ji šantažuoja Vakarų pasaulį -Rusija gąsdina Vakarus šalčiu …. Ką mato savo akimis bent kiek adekvatumo turintis žmogus: – Pernai gruodžio mėnesį Rusija amerikoniškam pindostanui pateikė ultimatumą dėl garantijų Rusijai. Vasario 24 prasidėję Ukrainos įvykiai nei negalvoja baigtis, tad daryti išvadas „kas bus po Ukrainos pergalės” yra daugiau nei juokinga.… Skaityti daugiau »

Dronas

>Keista,kad
Todėl, kad sobčak yra putino krikštatėvio dukra ir tai yra ta pati gauja. Ir į Lietuvą ji atvyko koordinuoti putino agentūros Lietuvoje, kaip sakant asmeniškai. Visus tokius „gerus rusus” reikia vyt velniop. Tai ta pati nusikaltelių grupė.

Jei manote,kad

ten buvo leninas,kur kazkokia zmogysta kazka rase is Razlyvo salaso,tai klystate.Ten buvo jietis.

 >>> 2022-10-27 15:27

O tamstelė kartais ne Pikas Kažinkevičius, komentarų komentatorius, iš ProPartijos?

Tik mąstantiems

Jei neklystu, Lietuvos banko valdybos narių algos ( 14417 eurų per mėnesį, 173004 eurų per metus), kai šiuo metu euras lygus doleriui, nedaug atsilieka nuo JAV federalinio banko vadovybės algų (183100 dolerių per metus) .
https://www.lb.lt/lt/informacija-apie-darbo-uzmokesti (https://www.investopedia.com/insights/salary-federal-reserve-chairman/
Peršasi išvada, kad kai kas iš mūsų valdžios jau šiuo “gyvena kaip Amerikoje”….
Kad taip vidutinė pensija Lietuvoje ir JAV taptų panašaus dydžio….

Skaitytojas

Sušikta tarybų sąjunga bus pasibaigusi tada, kai Lietuvoje nebeliks rusų kalbos. Dabar ji dar nėra pasibaigusi.

14
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top