Kastytis Braziulis. Skandalas. Baisus skandalas

Ką reiškia sklandančios kalbos apie Ukrainos saugumo pažymą, kurioje yra rašoma apie Ramūną Karbauskį?

Pirma, užsienio šalies, nežiūrint kokios – Rusijos, Amerikos, Belgijos ar Rumunijos, saugumas pažymų Lietuvos politikams ar žurnalistams neteikia. Tai yra visiška nesąmonė.

Antra, užsienio šalies saugumas gali pateikti pažymą apie juridinį ar fizinį asmenį, jei jo užklausė mūsų saugumas. Šalys su kitomis šalimis turi pasirašę bendradarbiavimo sutartis, kuriose yra numatyta informacijos pateikimo tvarka. Informacija, tuo labiau slapta, yra perduodama griežtai vadovaujantis įstatymu, organizacijos vidaus taisyklėmis ir tarpusavio sutartyje įrašytais reikalavimais.

Trečia, informacija apie Ukrainos saugumo pažymą apie R. Karbauskį sklando viešojoje erdvėje. Apie ją kalba aukščiausio lygio vadovai, paliekantys ir ateinantys Seimo nariai, žurnalistai, tai reiškiasi, kad ji YRA.

Išvada:

a) jei tokia pažyma yra, o mes darome prielaida, kad ji yra, tai ji atskleidžia tai, kad mūsų saugumas kreipėsi į Ukrainos saugumą prašydami jo suteikti informacijos apie Karbauskį ir jo verslą Ukrainoje bei Rusijoje. Jeigu mūsų saugumas kreipėsi į Ukrainos saugumą dėl Karbauskio, tai reiškiasi, kad Karbauskio atžvilgiu yra atliekamas slaptas žvalgybinis tyrimas, o tai reiškiasi, kad jis ir visa jo aplinka yra nuolat stebimi: telefoniniai pasiklausymai, elektroniniai laiškai, pokalbiai su informatoriais, „blakės“ automobiliuose, namų ir darbo patalpose. Karbauskis yra tyrimo objektas. Įdomu, kiek laiko seka? Metus, du…

b) jeigu taip, tai saugumas įtaria Karbauskį itin sunkiais valstybei nusikaltimais, nes saugumas tiria tik nusikaltimus valstybei. O jeigu Karbauskis nėra nusikaltėlis ir nedaro nusikaltimų, tai kokių velnių reikia jį sekti? Dėl kokių priežasčių tuomet saugumas seka Karbauskį, partijos lyderį? Kas jam nurodė jį sekti, jei seka ne įstatymo reikalavimu?

c) jeigu Karbauskis iš tikrųjų yra pavojingas ir kelia grėsmę valstybei, tai kas nutekino slaptą informaciją apie Ukrainos saugumo pažymą ir apie slaptą saugumo žvalgybinį tyrimą? Kas yra tas nutekintojas ir įstatymo pažeidėjas? Kas yra tas nusikaltėlis ir koks yra jo veiksmų motyvas?

d) na, o jeigu saugumas atlieka vienos didžiausios Lietuvos politinės partijos vadovo slaptą tyrimą ir dėl informacijos kreipėsi į užsienio šalis, matyt, ne tik į Ukrainą, vadinasi, saugumas aktyviai dalyvauja Lietuvos politiniuose procesuose ir daro jiems įtaką. Įdomu, koks Lietuvos įstatymas jiems leidžia dalyvauti politinėje veikloje? Ir kas naudojasi saugumo surinkta informacija politinėje kovoje?

Galutinė išvada: Skandalas. Baisus skandalas.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
26 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
kasdienybė, rutina

pasakytų, kad ko nors neseka – tai būtų skandalas, baisus skandalas.
(pedofilai – kgbistai visko bijo ir seka net vienas kitą)

Juozapas

O va šį kartą Braziulis parašė gerą straipsnį.
Normalioje šalyje Matrioškai pakviptų apkalta.

Kol

Lietuvoje bus konservinė gauja taip ir bus. Jie nupirkę visas struktūras, o jos labai stengiasi atidirbti.

Povilas

Skandalas būtų kažkur kitur.
Pas mus – kasdienybė.
Tik nesakykit, kad pats Karbauskis dėl to nustebo.
Nustebtų, jei šitaip nebūtų.

Konservatoriai

gali išnykti,nes turi liberalųjį flangą ir kitą.Skils?

AAA

Lietuva kompromituojama per visus galus:( Dėl nuolatinių tokių dalykų jau ima darytis gėda būti lietuviu:( O taip norėtųsi priešingai…

taigi

Profesionaliai paaiškinta, kas ir kaip. Čia kaip garsusis V.Sinicos straipsnis – laiku, gaila, kad mažiau lankomoje vietoje. Įsivaizduočiau, kad visuomenės intereso vardan kas nors galėtų TV aptarti, intrigų ir gandų stabdymas kaip niekad svarbu.

Raigerdas

Va, va, va… Jau kiek metų pas mus vyksta tas pažymų dalinimas? Ir ne už ledų porciją, matomai? Kastytį Braziulį reikėtų gražinti į VSD, nes ten toks bordakas, kad nesuprasi, kur didesni nusikaltėliai: kontrabandoje ar VSD. Įdomu yra tai, kad Europos valstybėse yra priimti įstatymai, kurie užblokuoja galimybes pasinaudoti Saugumo tarnybomis kieno nors asmeniniais ar kokios nors grupės tikslais. Dabar aiškėja, kad konservatoriai naudojasi Saugumo paslaugomis. Reiškia VSD pas mus dirba kaip PASLAUGŲ FIRMA. Tai, kam ji teikia paslaugas? Konservatoriui Kubiliui ar visai Landsbergių šeimynėlei? Bet, kad išaiškinti šituos faktus reikia sukurti Seimo komisiją. Jau buvo skandalas su VSD pažymomis ir jis buvo numarintas. Dabar konservatoriai gąsdina vėl, kad visus, kas ne konservatorius, reikia tikrinti Saugume. Jie ne šiaip sau… Skaityti daugiau »

ruta

..manau , yra didelis noras eliminuoti konservatoriu konkurentus -‘valstiecius ‘.Stai ‘Masiulgeitas’ buvo tyliai numarintas ,nes , zmones kalba , kad sekamas buvo Gabsys , o Masiulis netyciukas ..
Gal konservatoriams/ o tiksliau, vienai dinastijai / jau pazadetas ‘valstieciu’ skandalas , matant ju ‘gumos tempima ‘del koalicijos , matomai ,konservatoriams artimesnis Liberalu Sajudzio prioritetas ,supakuotas i dezutes nuo gerimu ..

Vai me

Viskas paprasta, kaip dvi kapeikos. Rinkimai baigėsi,partijos lyderis pašalinamas.Jo vietą uzurpuoja, „Trojos arklys”ir Garliavos „didvyris” ir sugriauna partiją, iš vidaus.Toks pat likimas paruoštas ir tautininkams.Ta proga, kaip niekada ,tinka liaudies patarlė:” Kvailį ir baznyčioje muša.”

VSD - žydų kontora.

gerb. Raigerdo duomenimis – VSD – tai žydelių kontora ir seka mūsiškius.

Vladas Maželis

Paskaitykite Lietrytį: „FTB atnaujino tyrimą: rado naujų elektroninių H.Clinton laiškų”

Taigi, JAV žvalgyba prieš pat rinkimus kišasi į politiką – siekia sukompromituoti pirmaujančią kandidatę į prezidentus. Ir dar tai daro žvalgyba, vadovaujama demokratų partijos nario.

Raigerdui

Gražiai giedi, viskas teisingai- ir kubiloidai niekšai, ir vsd opričnykai, bet gal dar pridėk kad Matrioška čia Ne Prie Ko.

tAM Vladas Maželis

Eik tu velniop su ta savo amerika.Čia Lietuva, čia lietus lyja, čia mūsų politika.

Dzeikas

Mazeli, nemyzk i bata! Ir nemalk sh nezinantiems JAV kompromato virtuves. Kompromata JAV pakisa ne spectarnybos(jos „spravkiu” vascie neisdavineja), o zurnalistai.Kurie savo ruoztu korupciniais rysiais(ir Saule turi demiu) ir pakisomis isgauna ja is draugu-pazistamu-informatoriu is tuju spectarnybu. O isgauti kas toks nutekino informacija nei teismas, nei kvota neturi teises, nes tai priestarauja zodzio(spaudos) LAISVEI. Taigiui:gal ne profesionaliai , taciau logiskai. Ir kokios isvados? Kad tautiskos spectarnybos kol kas irodziusios savo entuaziazma uiti ir persekioti silpnuosius turincios rysi su terorizmu, tiek kiek baltas arklys su baltu tiltu isipainiojusios i politika? Gerai butu, ir Karbausikiui uzskaitysiu pliusa, jeigu sis skndalas-pliatkas, priklausomai nuo esmes) butu isaiskintas ir kaltieji patraukti TEISMINIU BUDU baudziamojon atsakomyben. 1) Kas paskleide informacija, spectarnybos ar zurnalistine antis? Jei zurnalistine… Skaityti daugiau »

Tarabilda Dzeikui

Išdėstėte labai logiškai. Tik kad pas pus logika kiek kitaip surėdyta, nei JAV. Ir teisėsauga veikia pagal kitus dėsnius.

Tarybines Lietuvos  KGB

Nepriklusoma Lietuva samoningai pasuko sunaikinimo link!

galutinė išvada

Dengdamasis Aivaro Abromavičiaus karjeros faktais,”antį” apie SBU pažymą paleido,greičiausiai,fanatiškasis konservatorių pliurpalų fronto karys,žurnalistas Audrius Bačiulis.Jis gi amžinai apsimetinėja visažiniu „saviškiu” specialiosioms tarnyboms.

Štai

K. Braziulis yra puikiausias profesionalo pavyzdys. Sveikinčiau, jei Karbauskis pasiūlytų jam užimti vidaus reikalų ministro postą.

Marginalas

Dabartiniais „orveliniais” laikais jokie „balsų dauguma” priimami viendieniai „įstatymai” nevadovauja slaptoms tarnyboms ir nenurodinėja, ką joms veikti. Net ir mulkiinimo demokratijos laikai baigiasi. Pamatinė slaptos tarnybos veikla ir yra politinė. Būtent slaptoji tarnyba ir yra orvelinės valstybės vadovas ir diktatorius. Turint iki šiol neregėtas galimybes elektroniškai sekti kiekvieną, sekamas kiekvienas pagal jo „išlindimo” (высовывание) dažnį. Juk net dar stalino laikais nkvd kiekvieną „pilietį” laikė tardomuoju, o kiekvieną tardomąjį – nusikaltėliu. Juo labiau šiandien šitaip yra su durneliais, kurie save apskelbė „politikais”, dalyvauja „rinkimuose” ir net dar „garantuoja” kažin ką „keisti”, ko Lietuva neva laukianti jau 20 metų. Elektroniniame konclageryje galima sulaukti tik sekimo ir „priemonių” tobulinimo nuo kišeninių teismų skiriamų bankrotinančių baudų iki fizinio pašalinimo taip, kad „niekas nesužinos”. Be… Skaityti daugiau »

vienzo

Viskam vadovauja profesorius Vytautas Tvartelis-Tata…

Dzeikas

Marginale, kada as girdziu „Mesijas ateis …(konkreti data)”, mane apima ziovulys.
Cia ne kurie informuoti geriau negu Jezus Kristus.Taip tycia.

Marginalas Džeikui

Jokios konkrečios datos, nes (de)šimtmečiai nėra jokia konkreti data. Žinoma, jei kas labai protingas, tegu sau žiovauja, kada net ir beviltiški ateistai spėlioja apie neišvengiamą pabaigą. Užtat esama visai konkrečių ženklų – plg. Mt 24:5-44, o ypač Apr 13, jei Orwello nepakanka. Tie ženklai jau visur aplinkui – ir ten, kur moderniausiomis priemonėmis tūkstančiais žudomi žmonės, ir čia, kai perki parduodi su www-barkodais ir supermarketuose matai grynųjų panaikinimui paruoštus kasos aparatus, taip pat paties „pase” elektroninio kodo, biometrinių duomenų šifravimo bei sekimo antenos pavidalu, o kad tokį stebuklą gautum, dėjai vieną rankelę prie vieno, kita – prie kito aparato galo, net ir galvą klusniai palenkdamas, jei paprašytas, turbūt nė nepasidomėdamas, kas tuo metu vyksta. Mat laisvė! Tai, kad šitaip daro… Skaityti daugiau »

Manau,

kad Braziulis puikiai išmano apie pažymų rašymą, todėl juo tikėti yra būtina ir
žmonės turėtų susimąstyti, o ne klausyti konservatoriškos propagandos.
O gal iš tikrųjų VSD yra konservatorių įrankis dar nuo Laurinkaus laikų – tas tai tiksliai buvo jų marionetė. Bet po to, kada atėjo Pocius viskas susijaukė, kurie netylėjo buvo priversti išeiti, o kitos konservatoriškos pelytės tūnojo po šluota ir laukė, kada Adamkus ir Pocius išnyks iš jų horizonto…
Atėjo jaunas,veiklus ir užsigrūdines kovotojas. Bet negi ir jis pakliuvo į konservatorių spąstus??? Čia jau būtų tragedija Lietuvai.

Dzeikas

Marginalui: niekas nesako,kad Mesijas negali ateiti nors ir sekancia akimirka, taciau pranasystes apie greita Jo atejima, kita karta su konkreciom datomis, girdimos nuo Romos imperijos laiku. Reguliariai su 2-3k i simtmeti paumejimais.
Ryskesnis buvo berods 1910m rysium su kazkokios kometos praskridimu labai arti Zemes.
Ne kurie sventesni uz Romos popieziu net nelauke , patys nuskubejo pasitikti Mesijo nusizudydami.Entuziastai turbut.

Marginalas Džeikui

Mat visais laikais būta ženklų, bet dabar tie ženklai globaliniai, nuo world wide web iki „išmaniojo” spectarnybos „telefono” tavo kišenėje bei 666 visų prekių ir žmonių, įskaitant jų „pasus”, koduose.
Atėjimas per 2000 metų, o tai yra niekas Žemės istorijoje, yra visai greitas daiktas. Apie datas niekas nekalba.

26
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top