Kastytis Braziulis: „Tas politkorektiškumas juodai užkniso“

Veidaknygė

Įdomiai sklinda informacija viešojoje erdvėje. Matosi politikų ir politkorektiškumo populiarintojų įtaka.

Amerikos žurnalistai išpuolį Berlyne įvardina tiesiai šviesiai – teroro aktu. Pabėgėlis užmušė sunkvežimio vairuotoją, pavogė sunkvežimį ir rėžėsi į būrį žmonių užmušdamas ir sužeisdamas dešimtis jų.

Vakarų žurnalistai išpuolį Berlyne įvardina atsargiai – gal teroro aktas, neaiškūs motyvai, vyksta tyrimas.

Lietuvos žurnalistai, matyt, kaip visada perlenkę politkorektiškumo lazdą, praneša, kad įvyko žiaurus įvykis Berlyne, kad vairuotojo tautybė neaiški. Žodžiu, supranti, kad įvyko baisi autoavarija, o ne teroro aktas.

Atvirai, tas politkorektiškumas juodai užkniso. Tikrus daiktus ir įvykius būtina įvardyti tikrais vardais, o ne mulkinti žmones, meluoti jiems ar juos apgaudinėti.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
11 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Dzeikas

Na Lietuvoje spauda ypatingai laisva – zodis ir kuprotas.
Tai autorius nori,kad zurnalistai imtusi saves zalojimo?

AAA

Bet juk „elitas” kitaip negali, nemoka kalbėti. Nes kaip kitaip skleisti globalistų propagandą?

Tikrais vardais?

Kaip vadinti žiniasklaidą? Laisva? Betgi ji nėra tokia. O gal parsiduodančia? Žmonės tokias vadina paleistuvėmis. Tai būtų nepolitkorektiška, įsižeistų „laivosios rinkos institutas” ir visų rūšių liberalai. Naudodami tikrus vardus griautume politinę sistemą. Tai pavojinga, prisimenat kuo baigėsi pasaka apie naujus karaliaus rūbus? Nejaugi norit, kad toks pat likimas ištiktų minėtąjį institutą ir minėtas partijas. Jiems juk taip pat puikiai sekasi „siūti” ir kalbėti (nepainiokit su užkalbėjimu, nes tai jau visai kitas, nepolitinis žanras)

komuniagos bijo tiesos ir šviesos

atrodė keista okupacijos metu, kodėl visi komunistai patologiniai melagiai.
pasirodo – taip reikia.
jei velniui sielą pardavei – būtinai reikia meluoti.
—–
ir bėga ir kariasi lietuviai nuo velnio tarnų…

Pikc

Kalbant apie šitą „nežinia kieno sukeltą autoįvykį” – yra papildomos info apie tą „vargšą pabėgėlį” ir politkorektišką Vokietijos teisėsaugą (ačiū Zepplinui): https://plus.google.com/118198014712853689988/posts/hFTnfs5h3hz

ruta

..manau , tai ne politkorektiskumas , o Briuselio Biurokratu noras pazaboti TIESA !Negi sakysi , kad Merkel ES kenkeja , kuri jau 2010 pasake , kad multikulturinis projektas zlugo ,net lietuviams , ES nariams pasiule pereinamaji perioda , o musulmonams teroristams , ne ES nariams – Welkome ! Tik neaisku ,kas didesnis Europos kenkejas, Merkel su savo apokaliptinem musulmonu invazijom , ar ES nares , paklusniai / dauguma/ vykdancios kenkejiskus , griaunancius Europos stabiluma , Merkel sprendimus ?

grumstas

Buvo požymių jau anksčiau, kad veikia savicenzūra ypač Vokietijoje; parašysi ką nors prieš gyvenimo juodulius – būsi užtampytas teismuose, išmestas iš tarnybos , darbo. Tada ir priversti ten dirbantys susitaikyti su savo sąžine ir daiktus vadinti ne savo vardais , o aptakiomis frazėmis….

nėr to blogo, kas neišeitų į gerą

Visa laimė, kad tie teroristai už šachido diržo užsikišę nuolatos nešiojasi SAVO asmens dokumentus ir jau ne pirmas kartas (pradeda atrodyti, kad sistemingai) juos darbo vietoje neapsižiūrėję pameta. Kitaip skęstume visiškoje nežinioje ir net nenutuoktume, ko tarnybos taip blaškosi, bandydamos mūsų akyse įžvelgti visiems jau žinomą fotorobotą.

bilobil nėrtoblogui

Puiki ironija, pritariu. Smagu jog yra žmonių kurie netiki „sutapimais”.
Nes sutapimų tokiuose dalykuose tiesiog nebūna.

grusmtui

esate labai politkorektiskas, – :-):-)

Tarabilda

Labai kreivoki tie vokiečiai. Vairuotojas lenkas galvą padėjo gelbėdamas vokiečius nuo teroristo. Jie toje aikštėje paminklą turėtų tam lenkui pastatyti. Tai beveik analogiška situacija, kai amerikiečiai pasipriešino teroristams rugsėjo 11 ir lėktuvas nebuvo nukreiptas į Baltuosius Rūmus.
Bet matome, kaip tie vokiečiai niaukstosi, prisivadinę terorisų. Merkel jau nebepaaiškins lenkams, kiek jiems prisiimti „pabėgėlių”. Štai koks konfūzas išėjo.

11
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top