Kastytis Braziulis. Ukraina laimės, jei JAV ryžtingai veiks

JAV žinomi ekspertai, karininkai ir diplomatai kreipėsi į JAV prezidentą Baideną prašydami jo ryžtingai remti Ukrainą. Negali stoviniuoti ir plepėti. Būtina kuo greičiau ir kuo daugiau suteikti Ukrainai ginklų, nes šiuo metu karas Ukrainoje atsidūrė aklavietėje. Nei viena pusė nėra pajėgi nugalėti. Nei viena pusė nenori nusileisti. Šis momentas yra itin svarbus. Ukraina laimės, jei JAV ryžtingai veiks.

Garsūs žmonės laiške pabrėžė, kad:

Derėtis su Rusija nereikia. Rusija yra priešas, o su priešu nėra apie ką kalbėti. Rusija siekia derybų ne tam, kad būtų taika, o tam, kad išloštų laiko, pergrupuotų karines pajėgas ir pasiruoštų naujam puolimui. Rusija nenori taikos, ji nori grobio.

Putinas siekia užgrobti kuo daugiau žemių, paskelbti pseudoreferendumus ir prijungti jas prie rasijos. Jis siekia suskaldyti Vakarus Ukrainos klausimu. Jis šantažuoja Vakarus prieš žiemą dujomis. Jis tyčia kelia maisto produktų problemą visame pasaulyje. Jis turi būti sustabdytas.

JAV remia Ukrainą ir tai yra labai gerai, tačiau šios paramos neužtenka, būtina duoti daugiau ginklų, būtina remti Ukrainos ekonomiką. JAV turi tapti ryžtinga ir aktyvi Ukrainos rėmėja.

Jei JAV nepadės Ukrainai laimėti šio karo, tai neužilgo JAV kariai žus kare su rasija, nes putinas nesustos ties Ukraina. Jo apetitas yra beribis ir jis nori Baltijos šalių, kurios yra NATO narės. Šią mintį jis ne kartą išsakė, nes mano, kad Baltija yra rasija. Būtina suvokti, jog Ukraina šiuo metu gina Vakarų pasaulį tame tarpe ir JAV.

Nereikia kreipti dėmesio į Rusijos branduolinį šantažą, nereikia vadovautis nuostata – nepykdykime putino, nes jis pradės Trečiąjį pasaulinį ir/ar branduolinį karą. Tai klaidingas kelias. JAV yra branduolinė šalis ir turi pakankamai raketų, kad apgintų save ir kitas šalis nuo agresoriaus. Būtina išmušti iniciatyvą iš putino rankų. Putinas privalo kentėti.

Pridursiu savo. Jei Vakarai nebus vieningi, tai rasija grauš kiekvieną atskirai. Visiems trukdys gyventi normaliai, kišis į jų vidaus reikalus, reikalaus paklusti, atiduoti turtą, o tas kas nesutiks, tai žudys ir naikins. Pergalė prieš blogį yra Vakarų rankose. Kiekvienas sustojimas, kiekviena abejonė suteikia putinui iniciatyvos ir drąsos. Jis nėra ryžtingas. Jis yra bailus ir silpnas. Būtina treptelėti stipriau dešine koja ir jis įlys į savo būdą ilgiems laikams.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
28 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Tikras patriotas

Tai, kad paskaičius Delfi ar Tiesos.lt rašinius atrodo, kad Ukraina jau laimėjo. Braziuli, negali būti jokių „jeigu”.

yellow Z.O.V.marine

gerai bent, kad to idioto snukio nebėra šalia straipsnio :))) – o kliedesiai kaip visada – maksimaliai debiliški 🙂 – šį kartą “prisidengė“ briedu “garsių“ pindostano šizofrenikų, kurie, pasirodo, geriau už putiną žino jo planus, ir yra doskonaliai suskaičiavę ir “ekspertiškai“ palyginę ru ir pindostano branduolinius arsenalus su visais niuansais, todėl geraui žino, kad pindostano pergalė branduoliniame kare yra neišvengiama :)))))))))))))) – galvijui braziuliui tik duok, prie kokios debilių skeltanagių bandos prisišlieti :))))))))

stasys

Protingas karvedys niekada nepameta proto ir nebando išrėkti op neperšokęs griovio . Pirmiau padėkime laimėti Ukrainai prieš xuilo ordas o vėliau jau sugalvosime ka daryti su xuilo asmeniu . Gal pakarti atėjus laikui ? (stasys saldžiai apsilaižo ) .Tai būtu teisinga pagal sena muškietininku išmintį .pradžioje: visi už viena , vėliau: vienas už visus” .

Šlykštu ir tiek

Negaliu net skaityti to išsivertėlio saugumiečio Braziulio sapalionių. Menkysta, telygus grindų plintusui…

Šlykštu ir tiek

„Buvęs Valstybės saugumo komiteto (VSK, rus. KGB) papulkininkis (baigęs VSK akademiją Maskvoje), buvęs Valstybės saugumo departamento (VSD) kontržvalgybos vadovas, aktyvus Landsbergių bendruomenės atstovas Kastytis Braziulis,…” Nesamone! Niekada nepatikesiu kad KGB galejo dirbti ir dar iki papulkininkio issitarnauti Minedo ir kotletu kepejos Cichanauskienes intelekto misrunas. Buti to negali…Nepatikėsiu….

Juokiuosi garsu

Griūk negyvas! Ukropai ruošia kontrpuolimą. Kam jiems tas kontrpuolimas, kam tie maldavimai, jog JAV padėtų? Juk slavaukrainiečiai ir taip laimi, juk tiek chocholų, tiek ir labusų žiniasklaida rašė, kad jie jau savo binokliuose Kremliaus žvaigždes mato… Cha cha cha… Juokiuosi garsu!…

stasys

Šlykštu ir tiek 2022-08-18 21:11 > naudinga butu žegnotis . Čia tiems išimtiniams atvejams kai vaidenasi .

gelltonas 'kudikis karsincius'

pagaliau suskaiciavo Dniepro krantus,atsikrate vaginos vizijos ir narsiai imasi fronto reikalu.Tuoj isstos jo kovu draugas,Krymo keliautojas,clienas nuo 1971m.Pranes,kad obelys tebezydi,pencionierai dykai prilake ploja laduski laduski,vaikai tebeklykia nesavais balsais ir moja veliavytem.

prisislykstejes, jokiuosi be garso

is visokiausiu priekvaisiu,kuriems gyvenimelis pagailejo kazko.

DD plius DD

Lend-lizas startuoja rugsėjį. Nuo tada ukrainiečiai ir gaus pagrindinę pagalbą. Kol kas teikiama ekspromtu- kas ką sukrapštė, tą ir perdavė. Bet ir to užteko, kad agresorius apsilaižytų.
Dėl referendumų sekas rusams nekaip. Chersono okupacinė vadovybė jau išsinešdino kur saugiau ir apie referendumą jau „molčiat f triapočkų”.
Patrankų mėsos rusams trūksta tiek, kad verbuoja recidyvistus kalėjimuose. Apie mobilizaciją rimtai negalvoja, nes visiems aišku, kad reikalas beviltiškas.
Iš našo Krymo okupantai nešdinasi taip, kad tik keleliai dulka. Rusų kariškiai, kurie apie tą karą sprendžia iš to ką mato frontuose, o ne Kremliaus televizijose, savo šeimas krausto kuo toliau.
O ukrainiečiai, neturėdami persvaros, daro tą, kas tokiu atveju efektyviausia- naikina amunicijos sandėlius, ardo aprūpinimo grandines.
Rugsėjo mėn. daug kas turėtų pasikeisti.

yellow Z.O.V.marine apie DD plius DD 5:56

įtariu, dar net nešikęs nemyžęs, veizolų neprakrapštęs , idiotėlis vos tik nubudęs, suskubo “papasakoti“ savo sapnus, kad paskui anie nepasimirštų :))))) — jei kas nors maano , kad tokie sapnai yra faini, saldūs ir cool, bei norėtų panašius regėti , visada prieš miegelį spoksokite “panoramą“, “nastojaščeje vremia“, o dar geriau – klausykitės tatakakos balkonininių įrašų iš visų 11-tos bei 16-os minėjimų per paskutinius dvišimt metų :)))))))

nervuojasi tarybukai

visokio plauko nusikaltėliai: komuniagos, kgbistėlai ir iškrypėliai (jie dominuoja mūsų valdžioje) labai nervuojasi, kai mato kad jų brangūs rusiukai pralaimės 🙂

karsinciau zzupmanai

….o kokiam Neries krante tu daba esi…,ai be reikalo paklausiau,tau per sunku susivoookt.Pasiteirauk druzbano clieno,jis protingesnis,paaiskins,kad ziurint is kurios puses ziuresi….Oluxai.

Nutrūkusi styga

Nuoširdi užuojauta autoriui ir ” redakcijai”. Tikrai.

stasys

labai stebina ‘partijos clienu ‘ užuojauta portalui , tai dabar ir nežinau ar garsiai pradėti kvatoti ar apsipilti ašaromis perskaičius tokį graudu apačioje komentarą . Gal vistik eisiu paraudoti ..

Kis

Ukraina bet kokiu atveju laimes,o Vakarai tikrai pralaimes pries Banditus,tad lauksiu atomazgos.

Kis

Niekaip nedasunta,kodel parasius komenta,netenku galimybiu padeti patiktuka?Kur dar tokius maciau?

Banditai banditus žudo

Боевики националистического формирования „Кракен” показательно расстреляли 100 украинских военных из разгромленной 58-й мотопехотной бригады, заявило российское Министерство обороны. „Для пресечения паники и устрашения личного состава ВСУ националисты вооруженного формирования „Кракен” показательно расстреляли 100 военнослужащих 58-й мотопехотной бригады, покинувших свои позиции”, — говорится в сводке ведомства.
https://ria.ru/20220819/spetsoperatsiya-1810717127.html

Slava

karui iki pačio paskutinio ukrainiečio – boria skazal, zellia sdielal.

yellow Z.O.V.marine

nusipelnęs lansbergidės degradas braziulis galėtų ir patikslinti : tai šizoukropija laimės, ar vistik pindostanas laimės prieš rusiją ? :)) )))) – nes mikroskopinė teorinė galimybė, jog rusai bus nugalėti išties yra, bet tik tuo atveju, jei pindosai betarpiškiausiu būdu įsilips į tą savo pridirbtą mėšlą :)))) – tačiau istorija kol kas tokių precedentų nematė : pindosai jokiame kare, kur vienaip ar kitaip kitoje pusėje dalyvo rusija, nėra laimėję :)))) – todėl būtų logiška labai sąlyginai tą grynai hipotetinį variantą vadinti pergale, jei iš pindostano beliks keletas geriausiai įrengtų slėptuvių, kur “džiaugtis gyvenimu“ kurį laiką dar galės didžiausi pindostano koprofitai :)))))))))))))))))))))))))))))))

DD plius DD

Suprantu, kad erezija, bet siūlyčiau ne vien amerikonų pagalba kliautis, bet ir sukalbėti maldelę: Dieve, nors ir negražu, bet saugok rusų saugumiečius bei kariškius- idiotus ir vagis. Jei ne jie, Ukrainai būtų gerokai sunkiau.
O tam, kad Dievo nevyt į medį ir labai neapsunkinti, propagandininkus lai palieka sau. Jiems ir šiaip nesaldu- žmonės ir į kavą prispjaudo ir vilas atiminėja.
Ir dar, Dieve, nekliudyk rusų „valantiorų”, kurie gelbėja nuo „ukrofašistų”. Jais pasirūpins LNR ir DNR milicija, kaip vienu iš Pskovo samariečių, kuris nespėjo išdalinti pagalbos, kai iš LNR milicijos sulaukė maišo ant galvos ir kelionės į rūsį kaip koks špijonas…..

Šlovė rusų kariams!

18 августа штаб территориальной обороны ДНР сообщил, что группировка войск донбасских республик «при огневой поддержке ВС РФ» освободила 270 населенных пунктов на территории республики, включая Зайцево и Дачу (оба к северу от Горловки).

17 августа штаб территориальной обороны ДНР сообщил о контроле над населенным пунктом Вершина (к юго-западу от Артемовска/Бахмута)

14 августа Минобороны России сообщило о занятии населенного пункта Уды в Харьковской области.

13 августа Минобороны России сообщило о занятии Пески (к западу от Донецка)

3 августа штаб территориальной обороны ДНР сообщил о занятии населенных пунктов Травневое и Семигорье (к югу от Артемовска/Бахмута).

https://www.rbc.ru/politics/20/08/2022/62074b119a7947b0e49b36f7?from=from_main_1

Vaclovas Kontrauskas

Aš Nidoje du sklypus pardaviau, visus pinigus pervedžiau į Ukrainą, bet ten sako, kad negavo. Tiek to.

Smagu!

Pagoglinkit – “Kodėl Nausėda turėtų nusišauti, arba šiais metais Rusija iš energijos eksporto dėl sankcijų uždirbs 337,5 mlrd. dolerių daugiau nei pernai. Tai 38 proc. daugiau“.

Aleksas

Delfyje rasoma , kad Lietuva vel riuosia kazkokia karine siunta Ukrainai , taip sako Anusauskas . Tai nejaugi mes busim tokia niekinga tauta , kad leisim zudytis dvi slavu tautas ir nepasakysim , kad stop karui , zmonijai reikalinga taika. Kazkada mes visos tautos buvome SSSR sajungoje , sugyvenome neblogai , o dabar kas vyksta ,tai nesuvokiama protui , kai dvi slavu tautos zudo vienas kita. Kas sustabdys tas dvieju slavu tautas nuo zudyniu. Geda pasaulio visuomenei , kad neranda kelio siai brolzudysku zudyniu sustabdymui. Stop karui , zmonijai reikalinga taika. Nepriveskim pasaulio prie branduolinio.

Ukrateroras

Rusijoje susprogdintas žymaus filosofo Aleksandro Dugino automobilis. Juo važiavusi dukra Darja žuvo. Teigiama, kad bombą į automobilį galėjo padėti ukrainiečių teroristai.

Cha cha cha

Na, vieno ar dvejų, tokių kaip Braziulis, tvartelinių išmatų dergimasis , visokiausiais člienų, narių, mokytojų vardais ir išvis be jų, nesulaukiantis jokios reakcijos iš “redaktorių“, labai puikiai byloja, kiek “brangi“ šito šikpopierio reputacija jo šeimininkams – jie net nepasistengia pajjudinti, atsiprašant, piršto, kad komentatorių IP adresai būtų rodomi visiems, kaip tai daroma ekspertuose.eu, kas labai stipriai suvaržytų visokių psichopatų “veiklą“.

Qurwų qurwos!….

Dar gerokai prieš specoperaciją, berods, prie Grybauskaitės, per žinias buvo pranešimas, kaip tuomet dar neGerovės valstybė vienoje siuntoje perdavė į Ukrainą 1 milijoną vienetų šaudmenų. Ir tas daroma periodiškai.

28
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top