Kastytis Braziulis. Valdžia skatina žmones emigruoti

Kaip mūsų politikai, esantys Seime ir turintys galias spręsti svarbiausius valstybės klausimus, sprendžia esminę Lietuvos problemą – emigraciją?

Jie siūlo visoms politinėms partijoms susitarti ir pasirašyti deklaraciją, kad jos pripažįsta, jog emigracija yra problema Nr.1 ir ją reikia spręsti. Politikai, jų padėjėjai, kelios darbo grupės, pasėdėję prie darbo stalo, sukurs ilgą programą: skatinsim, gerinsim, didinsim, plėsim, žiūrėsi, atkreipsim dėmesį, skirsim ir taip toliau, ir panašiai. Po kelių mėnesių ilgų diskusijų partijos pasirašys deklaraciją, ir net konservatoriai pasirašys, jei jiems lieps pasirašyti prezidentė. Ir darbas bus atliktas. Programa atsiguls į biurokratų darbo stalo apatinį stalčių ir visi apie ją užmirš iki rinkimų.

Tikrovėje valdžia daro viską, kad žmonės išvažiuotų iš Lietuvos ir negrįžtų. Sodra pradėjo negailestingą medžioklę tų, kurie išvyko iš Lietuvos, kurie per sunkų prakaitą susikūrė sau gyvenimus užsienyje, kurie į Lietuvą siunčia dideles pinigų sumas. Sodra pradėjo medžioti emigrantus. Sodra jiems suteikė naują vardą – skolininkas, asmuo, kuris yra skolingas Lietuvos valstybei ir Lietuvos valstybė jį medžioja tam, kad išieškotų iš jo skolą. Negana to,kad Lietuvos valstybė sudarė itin sunkias žmogui sąlygas gyventi ir dirbti Lietuvoje ir faktiškai jį privertė išvykti iš Lietuvos, ji jį kaip baisų nusikaltėlį persekioja užsienyje.

Mūsų politikai siūlo referendumą dėl dvigubos pilietybės. Juk visi supranta, kad referendumas dažniausiai neįvyksta, nes balsuoti neateina tiek žmonių, kiek reikia. Įstatymas yra neparankus referendumams vykdyti, nes reikalauja didelio žmonių aktyvumo bei dalyvavimo jame. Jei jų nėra, tai ir referendumas neįvyksta. Taigi šis referendumas dėl dvigubos pilietybės neįvyks, o šis klausimas itin svarbus emigrantams nebus išspręstas ir jis kabos ore tol, kol neliks lietuvių Lietuvoje. Valdžia bijosi žmonių, kurie gyvena užsienyje, kurie yra sunkiai pasiekimi ir sunku juos kvailinti, ir kurie turi savo nuomonę, nes kitoje šalyje išmoko suprasti savo teises ir jas ginti.

Mūsų politikai rengiasi didinti mokesčius žmonėms, kurie užsiima individualia veikla. Šioje asmenų grupėje daugiausia yra žmonių, kurie užsiima kūryba: muzikantai, šokėjai, aktoriai, rašytojai, žurnalistai. Žmonės dirba, moka mokesčius ir neprašo valstybės paramos, nereikalauja iš jos geresnių sąlygų. Jie ir taip pakankamai moka. Tai dabar valdžia, užuot paskatinusi žmones užsiimti individualia veikla, daryti viską, kad patys save išlaikytų, ji tuos, kurie taip padarė, dar labiau apmokestins ir atims ir taip sunkiai uždirbamus pinigus.

Mūsų valdžia, ją remiantys banko analitikai kiekvieną savaitę per televizijų laidas, naujienų portalus aiškina žmonėms, kad jokiais būdais negalima kelti atlyginimų, nes jei juos pakels, tai bankrutuos Lietuva. Tačiau valdžia nieko nedaro ir net negalvoja apie tai, kaip priversti verslininkus mokėti mokesčius, nes dabar išeina taip, kad kuo daugiau verslininko įmonės uždirba, tuo mažiau mokesčių valstybei jis sumoka. Neseniai žiūrėjau tokią lentelę, kurioje yra išdėstytos ir palygintos gyventojų, gyvenančių ES valstybėse, įvairios išlaidos. Lietuvoje tarp visų šių valstybių itin stipriai išsiskyrė pinigų suma, skiriama maistui. Ir kodėl taip, pagalvoji? Atsakymas yra vienos stambios įmonės reklaminiame šūkyje: „Apie viską pagalvota“.

Kitas valdžios priemones, kurios verčia žmones išvažiuoti iš Lietuvos ir negrįžti, įvardinkite jūs. Jų yra apstu.

Ir ką jie, politikai, galvoja? Ką tik į Seimą atėję nauji politikai praėjus keliems mėnesiams tampa senais politikieriais. Nejaugi iš tikrųjų tai yra valstiečių rinkiminė programa, kurios dėka jie laimėjo rinkimus? Aš asmeniškai stipriai abejoju.

Pažiūriu į savo pažįstamus. Jų tarpe yra nemažai išvykusių. Pasikalbu su jais, kartais susitinkame. Visi, pabrėžiu, visi jie su savo šeimomis išvyko ne savo valia, o buvo priversti išvykti. Sąlygos, kurias sukūrė mūsų politikai, privertė juos išvykti. Jie čia, gaudami kelis šimtus eurų, neišgyvena ir neišlaiko savo šeimų. Jie nori grįžti į Lietuvą, į ten, kur užaugo, į ten, kur visi kalba tavo kalba, į ten, kur tau viskas yra žinoma ir miela. Būtų kvaila ir nesuprantama, jei jie nenorėtų grįžti prie savo šaknų. Tačiau jie negali grįžti – dėl kvailos politikų politikos.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
16 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Sakyčiau,

ši politika ne „kvaila”, o piktybiška…

Susidaro

įspūdis, kad valstiečiaius jau kažkas kažkaip „paprotino”, kad jeigu bandys šokinėti, tai gaus atgal tiek, kad maža nepasirodys. Kitaip kaip paaiškinti jei rimtų, būtinų, neatidėliotinų darbų – aibės, o užsiima šūdniekiais. Kaip pvz., Skvernelis Stambulo konvencijos ratifikavimą priskiria prioritetiniams darbams. Idiotiškiau nesugalvosi. Tačiau tai ir darys. Rezultatas: dar kartą supriešinta visuomenė, springstanti pasitenkinimu bulvarinė ir nukreiptas dėmesys nuo tikrų problemų.

Gabumai.

Penkmečių planai sugriovė sovietų sąjungą. Mūsų valdžios planai galutinai sugriaus Lietuvą. Reikia dirbti č i a i r d a b a r , o ne liežuviais niekus malti. Liežuviu vaikų niekas nedaro – reikia padirbėti…O tesimato tik kremlišikos demagogijas metodai. Ką jau gerai išmanom – tą išmanom. Matyt, esame gabūs kai kuriems „darbams”…

Išvažiuoti verčia

ir provincijoje uždarinėjamos mokyklos,ligoninės.

Čia tik parodomasis

aktas ta Karbauskio siūloma deklaracija.Ji nieko nepadės.

Stalker

Žydams-masonams labai patinka Lietuvos kraštas, bet be lietuviu tas kraštas bus dar gražesnis.
Del to jie pasamde čėkist-komunistine komanda, kad jie išvaritu visus lietuvius iš lietuvos.
————————————————————————————-
Absoliuciai nieko nereiskianti emigracijos deklaracija, tai akiu dumimas.

Buratinas

siūlo Lietuvą kurti pagal seną Kvailių šalies modelį. Ateini naktį ten, kur niekas nemato. Išsikasi duobutę, padedi du pinigėlius, užkasi, palaistai ir pasakai: kreks feks peks. O ryte medelis išaugęs, vietoj lapų pinigėliai. Kuo ilgiau lauki, tuo daugiau pinigėlių priauga. Kaip palūkanos banke.

krikščionis vs komunistas

krikščionis sakys:
– padarykime, kad kiekvienam mažutėliui būtų miela gyventi Lietuvoje.
——
valdantys komunistai:
– uždrauskime, neleiskime, apmokestinkime, atimkime pilietybę – kad bijotų emigruoti !!

Sangrūdoje nusižudė

jau antras abiturientas.Tautos žiedas žudosi,nebus vaisių…

Akylesni

tikrai jau pastebėjo, jog valdančiųjų politika dabar jau yra Skvernelio politika.T.y. pirmiausia genderizmas (mums labai svarbu?, o valstiečių programoje buvo ŠEIMOS, tradicinės, stiprinimas), tačiau skvernelis nusprendė kitaip, kaip ir kitas „priemones”, stumiamas saldafoniniu būdu, mat, jis turi tookį pakaikymą. Ar tikrai? Kažkam (daug kas atspėja kam) reikia tokios politikos, nors rinkimus laimėjo priešingas nusistatymas. Tačiau paklausykit, kaip šlovina skverną vadinami žurnalistai, net šlykštu klausyti (pvz., ridas Jasiulionis, kuris yra prisiekęs konservatorių liokajus, tačiau jo idealas dabar skvernas). O kaip daromi tie reitingai? Pas mane kartą buvo atėjusi apklausėja iš Baltijos tyrimų (tai buvo prieš keletą metų), kuri kažkodėl man vis sufleravo, kaip rašyti, o kai aš pasakiau, kad čia turėtų būti mano nuomonė, ji labai nustebo, kad aš turiu SAVO… Skaityti daugiau »

Anoniminis

Ne „…dėl kvailos politikų politikos”, o dėl kvailų politikų politikos.

Citizen Go

Hi, I´m tremendously touched. I haven´t written to you about this before because there’s been a lot going on and because in this kind of trip, last-minute problems that ruin everything can always occur… But… we are going to Iraq again next Thursday 6th and will be there until 18th April. Over the next few days I´ll write with more details about everything and to ask you for your help… We´re going back to Iraq to supervise some of the projects we set up (made possible by your generosity), and to start some new ones. Some of the projects include: • The Student Homes’ project under the supervision of Archbishop of Kirkuk, Monsignor Mirkis • Nisthiman Camp Kindergarten project under… Skaityti daugiau »

Savižudybės irgi

yra emigracija,tik į nebūtį.

Agnė

Tai, kad greit nebus kam emigruoti. Ir dabar jaunimas išsiveža tėvus, senelius
Duotų jaunimui žemės namui veltui (99m. nuomai), kurkitės versliukus rajonuose, nebesuprantu nieko ar tikrai jau nieko mums nebereikia

VM Redakcijai

Tiesos redakcija nekenčia Tiesos ir neleidžia jos skelbti. Lygiai kaip tai darė ir sovietinės Tiesos redakcija. Jokio skirtumo.

to vm

kas nutiko? kokios tiesos pasigedai? ar apie save?

16
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top