Kastytis Braziulis. Valstiečiai, atkreipkite dėmesį į šiuos KGB metodus

Norint sunaikinti stiprią organizaciją reikia panaudoti KGB sukurtus ir praktikoje patikrintus organizacijos griovimo iš vidaus metodus. Tai yra konkurencinės kovos klasika, kuri yra taikoma ir šiuolaikinėje Lietuvoje.

Valstiečiai, atkreipkite dėmesį į šiuos KGB metodus ir nepaisduokite jiems, nesuteikite jūsų konkurentams džiaugsmo ir laimės laimėti prieš jus dar net neprasidėjus rimtai kovai. O ji tikrai prasidės. Ir prasidės labai greitai, t.y. tada, kai susirinksite pavasarinei sesijai. Štai tada tikrai bus karšta.

Laikas jau tiksi.

Ardomoji veikla – priešiška organizacijos interesams veikla skirta, destabilizuoti padėtį organizacijoje (sukurti nepasitikėjimo, įtarumo, intrigų klimatą, panaikinti komandos vienybę, iššaukti konfliktus, nesibaigiančius ginčus tarp atskirų organizacijos narių ar grupių, skaldyti ir griauti organizaciją iš vidaus).

Ardomosios veiklos metodai:

Sabotažas – tai sąmoningas pareigų neatlikimas, žalingų sprendimų priėmimas arba tyčinis blogas užduočių atlikimas, slaptas pasipriešinimas organizacijos viduje priimamiems sprendimams, jų niekinimas, atkalbinėjimas kitų nuo užduočių vykdymo. Taip pat organizacijos vardu teikiami idiotiški, tikintis iššaukti žmonių nepasitenkinimą, vieši siūlymai spręsti įvairias visuomenės problemas netinkamais ir kvailais metodais.

Įtakos agentai – agentai, kurių paskirtis ne rinkti informaciją, o daryti įtaką konkrečiam asmeniui ar grupei asmenų. Sakydamas agentai, turiu omeny, kad oficialiai jie yra organizacijos nariai ir kitų narių akyse yra patikimi ir organizacijos patriotai, tačiau iš tikrųjų jie dirba konkurentams ar organizacijos oponentams, kurie siekia organizaciją sunaikinti, suskaldyti ir sukompromituoti. Dažniausiai tai būna artimi organizacijos vadovams žmonės, jų padėjėjai, patarėjai. Žodžiu, tie, kurie kiekvieną dieną bendrauja su vadovu ir jam rekomenduoja priimti sprendimus ar aiškina visuomenėje vykstančius procesus. Įtakos agentai yra aukščiausia agentų rūšis. Tai brangiausiai kainuojantis įrankis.

Diskreditavimas, kompromitavimas vadovų, įtakingų organizacijos narių. Būtina griauti, mažinti visuomenės ir kitų organizacijos narių pasitikėjimą šiais nariais, menkinti jų autoritetą. Diskreditavimas visuomenės akyse, darbuotojų akyse, šeimos akyse ir t.t. Dažniausiai naudojama griauti bendrovę iš vidaus. Bendrovėje yra eskaluojama situacija. Atsiranda neformalūs lyderiai, kurie suformuoja savo palaikymo grupes. Įsigali karas tarp lyderių ir jų grupių. Prasideda ginčai dėl nereikšmingų dalykų – svarbiausia iššaukti piktas emocijas, kad ginčo objektas dingtų, o atsirastų ambicijų karas. Kas yra protingesnis? Tu mane įžeidei? Aš tavęs nekenčiu? Eik velniop!

Psichologinio poveikio darymas („smegenų plovimas“). Tai yra daroma per visas įmanomas informacijos perdavimo priemones. Reikia diena iš dienos visuomenei, organizacijos nariams tiesiogine to žodžio prasme į galvą kalti vieną mintį, kad ta organizacija ar jos lyderis yra netinkamas, netikęs, amoralus, vos ne nusikaltėlis. Nuolatinis informacijos, nors ir melagingos kartojimas duoda savo rezultatą. Žmonės pradeda šia informacija tikėti. Jie net nesigilina į jos esmę. Jų galvose pasilieką tik „juoda dėmė“. Kai pasakai organizacijos pavadinimą ar jo vadovo pavardę, tai žmogaus galvoje iškyla tik neigiamos mintys ir jis šią organizaciją intuityviai atmeta net nežinodamas, kodėl taip pasielgė. Panašiai kaip su produktų ar paslaugų reklama – tik tu ne atmeti, bet eini jos pirkti.

Gandų skleidimas. Gandai yra labai rimtas įrankis, galintis sukelti neramumus, nepasitikėjimą kolektyve. Kai organizacijos vadovybė neaiškina darbuotojams kokia yra padėtis, kas vyksta, kai vadovai nebendrauja, atsiriboja nuo kitų organizacijos narių, tai gandų skleidimas tampa labai efektyviu įrankiu. Jo daroma žala būna itin didelė.

Tai sąmoningas dezinformacinės medžiagos skleidimas siekiant daryti įtaką organizacijos vadovams, kurie priima svarbiausius sprendimus. Dezinformacinė medžiaga yra paruošiama iš tiesos ir melo. Kartais siekiant sustiprinti dezinformacinės medžiagos patikimumą yra specialiai iš anksto sukuriami arba išgalvojami faktai, aplinkybės.

O dabar, valstiečiai, atidžiai, remdamiesi naujai gauta informacija, įvertinkite savo aplinką, veiksmus, kurie vyksta šalia jūsų, žmones, kurie sukasi šalia jūsų, kalbas, kurias girdite šalia, siūlymus, kuriuos gaunate.

kastytisbraziulis.lt

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
27 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
buvę ir esami kgbistai susipjaus?

kaži kas laimės…
galėtų lažybų bendrovės statymus organizuoti.

Al.

Pirmiausia, kas pasiūlė šį premjerą ?

Dzeikas

Prie straipsnio minciu pridesiu, kad butina patiems „vaikscioti tiesos keliais”.T.y. kaip imanoma maziau naudoti netinkamus, blogus, amoralius metodus(jau nekalbant apie tikslus) netgi „neisvengiama blogi”.Pagalvokite ar tikrai jis jau toks neisvengiamas.Kita karta geriau patirti materialini nuostuoli, bet nesitept ranku ir sazines.
Taip elgiantis prie jusu sunkiau prisiplakti ir svarbiausia veikti KGB metodais veikiantiems agentams.
Tai susije net ir materialiame pasaulyje: tamsioje, dregnoje aplinkoje reikia labai daug chemikalu, antiseptiko, kad neleisti isimesti grybeliui , o isimetus ypac daug reikia isgyvendinti ji. Ir zymiai lengviau uzkardinti ar isnaikinti parazitus sviesoje, vedinamoje aplinkoje.
Veikimas pries KGB agentu veikla KGB metodais maziau veiksmingas ir atima jegas versdamas dalyvauti intrigose , o ne uzsiimti produktyviu darbu.

ežiukas

Žiemą sodinti bulves yra kebloka. Maža tikimybė jog kas užaugs. Valstiečiai valdžion ėjo pagal Sistemos taisykles, patekę valdžion veikia pagal sistemines taisykles. Ko norėti? Aplinka netinkama, taisyklės su užprogramuojančiu krachui algoritmu. Saugokis nesisaugojęs, bet jeigu esi plikas basas naktį vidury girių, o aplink vien vilkų irštvos- jokie Braziulio patarimai nepadės. Dar jeigu tie patarimai būtų buvę išgirsti prieš formuojant rinkiminį sąrašą, tuomet gal būtų kažkokių silpnų teorinių šansų, bet dabar… Iš esmės valstiečių frakcija jau yra „patvarkyta”. Suvystyti. Atskiri idealistai kaip Širinskienė, gali tik mojuoti rankomis ir kalbėti teisingas kalbas. O bus kaip Sistema nutars. Anksčiau reikējo galvoti, gerokai anksčiau… Informacinio ginklo valstieçiai neturi- sėdi nuogi ant kuolo vidury aikštės, kas nori tas svaido į juos kuo turi. Galējo išnaudoti… Skaityti daugiau »

ežiukas

Po „kildyšų” ir šakalizmo nelabai realu kažką prisišaukti.
Čia rašančių fanų nepakaks net piketui.
Prieš darant reikėjo galvoti.
Galvoti reikėjo.

viskas apgalvota

4 metus bus tik garo nuleidimas.
nieko esminio nebus.
pedofilai-pederastai-komunistai-kgbistai ramiai sau miega ant prisivogtų pinigų maišų.

Valdžios nusikaltimai,

naikinant ligonines,mokyklas,bloginant pensininkų padėtį,kuriant nesaugumo jausmą yra puiki dovana Putinui.Jis tuo pasinaudos,galima neabejoti.

Vertė

autorius puikiai žino KGB metodus ir jų taikymą sovietinėje ir šių dienų Lietuvoje. Todėl jo patarimai yra aukso vertės. Tai turėtų būti žinoma ne tik kgbistų puolamiems valstiečiams, bet ir kiekvienam padoriam žmogui. (Nedori tai jau žino)

ruta

Naudoti KGB metodus , dar nereiskia tarnautu Rusijai .. Ka neisrinko Tauta i valdzia ,kas suinteresuotas dabartines daugumos griuvimu , kas turi galiu uzsakyti dezinformacija , pasityciojimus ,mela , kokios nors temos eskalavima Lietuvos ziniasklaidoje , Sauro televizijoje ..kieno palaikymu buvo uzgarantuota Sukaliene ?Ar zmogus is ‘gatves’ galetu tureti tokias galias ?

ruta

p.s.ar eilinis Seimo narys , netarnaujantys sistemai turi tiek galimybiu ,ar daug padoriu politiku / kazksda ir tokiu buta ../ galejo patekti i Siauro televizija , reiksti savo nuomone , i diskusijas , arba delfi paskelbti nuomone , kuri skiriasi nuo sistemines ?

Septinių sluoksnių čiužinukas (ne dormeo)

Konservliberastai puikiai išnaudoja KGB-istinius metodus. Žaliems valstiečiams reikia konservliberastus siųsti ant trijų raidžių ir bus OK, LIetuva su jumis be konservliberastų.

Viskam

avo laikas. Su laiku niekšai išsiduoda patys. Kas jų laukia? Tironų likimas. Valstybę kuria ne politikai. Autorius galėtų atskleisti dar vieną „paslaptį” – politikai NIEKO nežino. Todėl ne tik jie, bet ir visų lygių valdininkai rūpinosi ir visada rūpinsis TIK SAVIMI. Nesitikėkit iš jų dangiškų malonių, nes tai jau bažnyčių verslas, kurį europiečiai jau seniai perprato. Belieka klausimas,- ką daryti?

Pensininke

Valstybes sistema kuria ir stiprina visa teisesauga i kurios strukturas vadovais skiriami be kompentencijos , lojalus ir rasantys pazymas vienai valstybes lyderei.Kodel visi premjerai Kubilius, Butkevicius o dabar Skvernelis nera savarankiski, o del del islikimo pareigose nuolaidziauja lyderei. Kas patare Kubiliui imti brangia paskola ir t.t , kodel to nedare Estija ir Latvija. Kodel norima , kad Lietuva butu isvarginta skolu, kad zmones emigruotu.Ir dabartinis seimas yra „baugus”, nesa nera ismanaciu gerai savo darba, o gal bijo savo vedlio Ramuno, kuriam taip pat nera palaikymo ir drasos.

KAIP VISADA

kėvišo aruodas neišsemiamas……………………

Tinka ir mums

iš kai kurių komentarų irgi naudos gan nemažai. Viena tokia suvokta mintis ; ;nesudėk kiaušinių, tikėjimo ir vilčių į vieną krepšelį;…

Julius Puras

Kgb metodai tai spekuliuojant informacija kurstyti aistras. Taip kaip daro dabar Braziulis.

Valdžios nusikaltimams (7.30)

O kam tarnauja Putinas?

Stasys

Tą matėme Pakso, Venckienės atveju, Pociūno šmeižtu ir kt. Gal tai tie patys ir dabar, matyt, kažko jie bijo ? Tikriausiai Tiesos bei Teisingumo ?
O apie purą aš anksčiau buvau geresnės nuomonės ….

Julius Puras

” Gandų skleidimas. Gandai yra labai rimtas įrankis, galintis sukelti neramumus, ” kada Braziulis sako „pasvarstykime” kitaip tariant paspekuliuokime tai ir yra sąmokslo gandų skleidimas. Su tikslu kurstyti visuomene neadekvatiems vertinimams.

Ir dar Venckienė su Karbauskiu neturi nieko bendra.

gghjk

Dovilė Šakalienė atitinka visus punktus. 🙂

Julius Puras

Ir dar kiek aš suprantu Braziuli tai jis priekaištauja žurnalistams vien tik todėl kad jie rašo apie Karbauski. Braziulis apkaltinti žurnalistus melu negali tai ką jis daro tai yra spaudimas žurnalistams kad jie nustotų rašyti apie Karbauski. Kiek supratau dar Braziuli tai apie Karbauski kaip ir apie „valstiečius” turi būti rašoma tik gerai arba nieko taip kaip tai daro tiesos.lt

ką jis norėjo tuo pasakyti?

Negi valstiečiai tokie kvailiai, kad visiškai neturėtų nuovokos apie seniausiai visuotinai žinomus dalykus? Panašiai, kaip pasakyti, kad dabar už lango drėgna ir vėjuota.

Zenonas

Sakai, kad tai yra visuotinai žinomi dalykai, bet nesupratai ką jis (autorius) norėjo tuo pasakyti.

Sta

Tai kad ir valdo kėgėbėšnikai su savo rezervistais, buvę komsekretoriai ir, gal būt, mano manymu, stribų išperos. Tai ko norėt ? Jie sugeba susidoroti su jiems netinkančiais, nes, matyt, beveik visi svertai yra jų rankose.

atsakymas Julius Puras

manau, kad jūsų teiginys apie Tiesos.lt portalą yra kritikuotinas. Manau, kad šis portalas, neskleidžia tos baisios statistikos ir tų baisių vaizdų, kurių pilna televizija, laikraščiai ir nuo kurių žmonės suserga depresija arba juos apima neviltis. Šiame portale atrandi ramybę ir informaciją, kurios taip trūksta viešoje erdvėje. Todėl nereikia kalbėti ir gadinti nuotaikos mums, kuriems šis portalas tinkamas. Toks būtų prašymas:)

Žak Fresko idėjų šalininkas

Ne ant tos jėgos statai, gerbiamas Kąstyti Braziuli. Jie eina į apokalipse visi urmu. Juos seniai demaskavo Žak Fresko.

Julius Puras

” portalas, neskleidžia tos baisios statistikos ir tų baisių vaizdų, kurių pilna televizija” nejaugi? „Karbauskis puolamas” tai yra perkrauta emocijomis dezinformacija kuri buvo skleidžiama pastaruosius kelis mėnesius. Jaigu atsiverstumėte kriminaliniu įvykių suvestines tai ten nėra jokios žinios apie Karbauskio užpuolimą. Kas dėl Braziulio tai jis kalbėdamas apie kgb metodus save „pamiršo” paminėti ir gavosi pats muša pats rėkia. Ir kur jūs čia matote ramybę?

27
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top