Kastytis Braziulis. Vokietijos vyriausybė ignoruoja Ukrainos prašymus

Skubu informuoti Jus apie Vokietijos keistą, eilinį kartą, elgesį dėl Ukrainos karo.

„Die Welt“ praneša, kad jau dešimt savaičių Vokietijos vyriausybė ignoruoja Ukrainos prašymus pateikti jai daugiau ginklų. Duoti tankų, patrankų, šarvuočių, priešlėktuvinių raketų. Kiekvieną savaitę Ukrainos aukščiausi gynybos ministerijos vadovai kalbasi su Vokietijos atsakingais asmenimis ir prašo jų paremti, padėti ir netempti gumos. Tačiau jų prašymai yra ignoruojami. Vokietijos karinės pramonės atstovai teigia, kad jie gali nedelsiant parūpinti Ukrainai reikiamos ginkluotės, bet jiems šalies valdžia neleidžia.

„Spiegel“ praneša, kad Rytų Vokietijos verslininkų asociacija kreipėsi į šalies premjerą O.Šolcą reikalaudami: pirma, atšaukti visas sankcijas taikomas Rusijai; antra, paleisti „Šiaurės Srautas-2“ vamzdį. Laiške jie paaiškino savo kreipimosi priežastis. Jie labai jaudinasi dėl savo vaikų ir verslo ateities. Dabar jie kenčia ir bijosi kentėti ateity. Jie nenori aukoti sunkiai uždirbtos gyvenimo kokybės dėl Ukrainos, kuri, anot jų, turi rimtų demokratijos problemų ir joje klesti korupcija. Ukraina, taip reikėtų suprasti juos, nėra verta, kad Vokietija gintų ją. Tai ne mūsų karas, sako verslininkai. Nėra reikalo kištis į jį. Jei mes pyksimės su Rusija, tai šią žiemą šals Vokietijos žmonės, o pramonė kentės.

Bundestago viceprezidentas Volfgangas Kubickis viešai pareiškė, kad Vokietija privalo paleisti dujų vamzdį „Šiaurės Srautas-2“ ir užpildyti dujų saugyklas. Reikia ruoštis žiemai. Apsaugoti žmones nuo šalčio ir padėti pramonei. Jis siūlo atidaryti vamzdį trumpam. Pripildyti saugyklas dujomis ir vėl užsukti sklendes. Viceprezidentas nemato jokių rimtų priežasčių dėl kurių nebūtų paleistos dujos antru vamzdžiu. Su putinu rasime bendrą kalbą.

Tuo tarpu Rusija sumažino dujų tiekimą vamzdžiu „Šiaurės Srautas -1“ tokiu būdu duodama daugiau kozirių savo rėmėjams Vokietijoje.

Vyksta kryptingas darbas, kurio tikslas leisti Rusijai laimėti šį karą. Jei ne JAV ir Britanija, tai Rusija jau seniai būtų šventusi pergalę, o Vokietijos verslininkai ir politikai keltų tostus už amžiną draugystę su didžiąją rasija ir savo turtingą bei šiltą ateitį. Būtina stabdyti šį negera procesą, neleisti jam plisti ir stiprėti. Kiekviena ES valstybė narė privalo priimti griežtą ir aiškią poziciją Rusijos atžvilgiu. Kol bus ilgiau tempiama guma, tuo ilgiau kentės Ukraina ir , be abejo, mes. Kuo greičiau bus išpjautas šis pūlinys, tuo greičiau pasveiksime.

Ir dar. Dabar keičiasi Europos saugumo architektūra. Mes turime būti apginti ne žodžiais ir pažadais, o realiais, pabrėžiu šį žodį, veiksmais ir gynybiniais planais. Vienas iš rodiklių, kuris rodo ar yra rimtai dirbama šia kryptimi yra parama Ukrainai, t.y. šalių, NATO narių, požiūris į karą Ukrainoje ir Rusiją. Šis rodiklis atsakys mums į klausimą: ar būsime saugūs ateity?

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
14 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Tie durni fricai

nebesiskiria nuo solcu,visi slyksciai.Xuilo durnius,reikejo uzpult fricus ir varles,but laimejes,kiti nekriukteltu.Apie baltikonus,vid.europa,tfu,nulis.Anglai su semu kitaip giedotu,na,o musu isvis nieks neklaustu.Da i po tundra vel pasivezintumem.Taigi,slava ukrams…

Regimantas

Na, vieno ar dvejų, tokių kaip Braziulis, rašinėji aš niekinių straipsnių, o po to tvartelinių išmatų dergimasis, visokiausiais člienų, narių, mokytojų, “politologų” vardais ir išvis be jų, nesulaukiantis jokios reakcijos iš “redaktorių“, labai puikiai byloja, kiek “brangi“ šito šikpopierio reputacija jo šeimininkams – jie net nepasistengia pajudinti atsiprašant, piršto, kad komentatorių IP adresai būtų rodomi visiems, kaip tai daroma ekspertuose.eu, kas labai stipriai suvaržytų visokių psichopatų “veiklą“.

yellow Z.O.V.marine

ir vėl to oligefreno snukis su beviltiškai buku žvilgsniu spokso iš ekrano :)))) – apie kliedesių turinį, net nesiplėsiu , nes tai visiško, jokio išsilavinimo neragavusio mažvaikio blėniai …

OOO,kaip miela...

gelltonasis jau eme dvejintis,pasirodo,kad regejimo netekes mantas karts nuo karto ima gelltonyt,t.y.pelyyt..Na ir bjaurybe,sugalvojo,kaip kuo daugiau pamazgu ispilt..,fui,kakius.

OOO,kaip miela...

..gellceu,valinkite,prasau,i savo naaxo ekspertus.Ir nesiderkite Tiesose.Sis portalas ne jums.Jusu lygis,geriausiu atveju,.Diena arba liekstutis.

Gelltonas karsincius

nevertas ne tukstantosios dalies Braziulio skreeeplio,o kad sokineja,skeryciojasi pries si garbinga zmogu.Tiesiog juokas,kaip menkystos issidirbineja ir nemato saves is salies.

yellow Z.O.V.marine

na dabar, kai “kategoriškai“ “pasisakė“ tikslinė pridurkėlio braziulio auditorija (įtariu viename asmenyje), kliedesiais perkimštas tekstas skaitosi visai kitaip :))), – skant, įgavo naujų spalvų ir prasmių :))))

Ką man primena tas duokit

Jūs mums tankų, mes jums savo mėsos ir lendlizo mokėjimus grūdais ir viskuo ką turime ir ką turėsime ateityje. O jei neturėsime, tai yra jūsų karo verslo rizika. Tokia Ukrainos integracijos į LGBT utopiją kaina. Na o mes norime, kad kiti būtų kaip mes. Kaip fantastiniame filme parazitų užkrėsti žmonės stengiasi tuos parazitus patalpinti kituose žmonėse.

jiellov regi neregi

nebezino kaip besidergt,tai vooograuja bile ka.Siuo metu jis vienas dviejuose..Na,syzikas,ka jau cia..Negi pykt ant ligonio.

ah.ą

jei nebūtų ginklų tai nebūtų ir karo

ihaha

nebutu peilio,kuom duona pjautum..Dantim,nagais draskytum,filosofe sofinis.

Kaput Ukraine! Herojam kaput

Всего с начала проведения специальной военной операции российскими войсками уничтожено:
267 самолетов,
148 вертолетов,
1790 беспилотных летательных аппаратов,
368 зенитных ракетных комплексов,
4372 танка и других боевых бронированных машин,
814 боевых машин реактивных систем залпового огня,
3329 орудий полевой артиллерии и минометов,
5016 единиц специальной военной автомобильной техники.
Kaput Ukraine! Hetojam kaput!

kaput

mezginiuotiems triusikams

putino subinlaižiams - kaput

lietuviakalbius rusofašistus būtina pradet kompostiruot į spec darbo lagerius (tegu pradeda realiai dirbt Ukrainos pergalei, Lietuvos Nepriklausomybės stiprinimui),kur žiūri „mūsų” prokuratūra ?

14
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top