Kauno miesto meras Visvaldas Matijošaitis. Patarimas žinomiausiam Lietuvos anūkui

Turiu du anūkus. Kai jie ko nors nesupranta ar nežino, pasisodinu ant kelių ir visada jiems paaiškinu tai, ko jie nesupranta. Bet ką daryti, jei kažko nežino ir tą savo nežinojimą viešai demonstruoja žinomiausias Lietuvos anūkas?

Išsilavinusiam žmogui, juo labiau europarlamentarui, turėtų būti gėda nežinoti, kad Europos Sąjungoje kiekvienas mokesčius moka toje šalyje, kurioje dirba. Įdomu, ar europarlamentras nepamiršo, kam mokesčius moka patys Europos parlamento nariai, gaunantys šimtatūkstantinius atlyginimus?

Perfrazuodamas žinomiausią Lietuvos anūką, leisiu sau paklausti – galbūt lietuviai nusipelnė geresnių ir daugiau išmanančių europarlamentarų?

Bet jeigu jau užsiminėte, p. Gabrieliau, kad kauniečiai nusipelnė geresnio mero, priminsiu Jums, kiek tų pačių kauniečių sumokėtų mokesčių būtų iššvaistyta, jeigu viskas Kaune toliau vyktų pagal senąją konservatorišką tvarką.

Jeigu viskas po praeitų rinkimų toliau būtų vykę pagal konservatorišką tvarką, niekas nebūtų su kelininkais nusiderėjęs gatvių tvarkymo įkainių (30 proc. ) ir niekas nebūtų vien iš to miestui sutaupęs beveik 1 mln. eurų. Jeigu Kaune po rinkimų niekas nebūtų pasikeitę, galiu lažintis – niekas nebūtų pradėjęs mažinti per dvi kadencijas išsipūtusio biurokratinio savivaldybės aparato, kas miestui kasmet leis sutaupyti po mažiausiai 2 mln. eurų.

Jeigu Kaune viskas toliau vyktų pagal konservatorišką tvarką, ar kas nors būtų suinteresuotas, kad „Kauno energija“ pati galėtų gaminti daugiau šilumos taip apribodama privačių katilinių apetitą (primenu – nuo pernai spalio šildymas atpigo 23 proc., o tokia ekonomija per metus sudarys daugiau kaip 10 mln. eurų sutaupytų kauniečių pinigų).

Jeigu Kaune viskas toliau būtų vykę pagal konservatorišką tvarką, ar kas nors būtų sustabdęs žinomiausio Lietuvos anūko žmonos „verslo planą“, kai ši savo privačiam darželiui už pusdykį norėjo išsinuomoti tos pačios „Kauno energijos“ patalpas?

Galėčiau vardinti ir toliau, p. Gabrieliau, bet gal nereikia. Nuo balandžio Kaune konservatorišką tvarką pakeitė nauja komanda, miesto reikalus tvarkanti racionaliau, efektyviau ir skaidriau.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
42 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Labai

gerai būtų, jei į dienos šviesą būtų išvilktos visos konservų aferos ir ne tik Kaune.

tie patys komuniagos

sulindo ir į konservatorius.
sulįs jie ir į matijošaičio užpakalį – tegu tik nesigiria ir nesidžiaugia

mama iš kaimo

Pavydžiu kauniečiams. Tik vargu, ar jie supranta, kaip jiems pasisekė.

idomu, ar dar tikisi

anukelis kandidatuoti Kaune? Vaisvila pranasavo, kad gali pabegti ir is Kauno… Anukelis- cininkas, kaip ir senelis su ,,pilkomis beretemis”. Del Matijosaicio – tai pirma kregzde dar ne pavasaris. Bet linkiu sekmes. Sekmes ir STT ar FNTT nagrinejant Landsbergovos karalisku mokyklu darzeliu bizni. Ir is kur bobelei tiek drasos?!

Kas galėjo

pagalvoti,kad Landsbergienė taip naudosis?

> Kas galėjo       2015-11-12 8:27

Jeigu leidžiam, tai ko nesinaudoti ???

šaunuolis krabas

labai puikiai tvar

šaunuolis krabas

labai puikiai tvarkosi naujasis meras, pagaliau 2-oji Lietuvos pelkė gal atvirs į laikinąją sostinę

beje

Matijošaitis kalba konkrečiais skaičiais – kas kad jie sąlygiškai nedideli, bet vis tiek tai yra konkretūs miestui pliusiniai skaičiai. Verslininko logika ir praktiškumas? Galbūt. Bet man tai geriau už pasipūtėlišką abstraktumą, pridengiantį nieko neveikimą

wiki

Matijošaitis nuo 2006 m. asociacijos „Mentor Lietuva“ valdybos narys, nuo 2008 m. Lietuvos pramoninkų konfederacijos Lietuvos ekonominio ir prekybos bendradarbiavimo su Rusijos Federacija tarybos viceprezidentas, nuo 2009 m. asociacijos „Žalgirio fondas“ prezidentas, nuo 2010 m. visuomeninės organizacijos „Vieningas Kaunas“ valdybos pirmininkas, idėjinis vadas.
.
UAB „Vičiūnai“ direktorius, UAB „Vičiūnai ir Ko“, UAB „Plungės kooperatinė prekyba“ komercijos konsultantas.
2006 m. atliktais žurnalo „Veidas“ tyrimo duomenimis, turtingiausių Lietuvos žmonių 30-uke užėmė 8 vietą.

Ir ŠIS ŽMOGUS VENGIA MOKĖTI MŪSŲ VALSTYBEI MOKESČIUS?

wikonda

Jei KAUNO ENERGIJA, kaip ir VILNIAUS ENERGIJA priklauso Dalkijai/Violijai, tai turėtų būti aišku, kam drba šitas meras šalindamas Kauno energijai konkurentus, mažinant jų „apetitą”. Nes Dalkijos apetitas – apžioti visą Lietuvą, kad nebeliktų čia lietuviškų verslininkų, o tik DAlkijos statytiniai.

rimas

Puikiai sudėlioti taškai. Sėkmės Matijošaičiui

krabas

MAtijošiaus krabų lazdelėse tik apie 20 procentų žuvies su dirbtiniu krabų kvapu. Visa kita tik soja. O ir už šią apgavystę kainos ne visiems prieinamos. Tikras patriotas, cha:) Tuo pačiu dirbtiniu kvapu kvepia ir jo politika.

krabas

kalbėdamas apie darželius, galėtų priminti ir Vilniaus darželių praskolinimą 72 milijonais Dalkijai/Veolijai. Gal kas pagaliau atskleistų paslaptį – kiek ši kompanija sumoka mokesčių valstybei be to PVM, kuris pridedamas prie jos mokesčių už Vilniaus-Kauno energijos, CItyServis „kitas paslaugas” ir t.t.?

stasys

Neblogas Matijošaičio atsakimas. Tik kažin ar čia reikia veltis i tokias diskusijas ..politikoje matuojama kitais didžiais .

Wiki

Matjošaits priklauso Lietuvos pramonibninkų konfederacijai, kuriai anksčiau vadovavo Lubys.
Žvilgtelkim į šios konfederacijos darbdavių tarybas wikipedijoj:
.
Verslo tarybos:

Lietuvos ekonominio ir prekybinio bendradarbiavimo su Rusijos Federacija verslo taryba;
Lietuvos ekonominio ir prekybinio bendradarbiavimo su Kazachstano Respublika verslo taryba;
Lietuvos Ekonominio ir prekybinio bendradarbiavimo su Baltarusijos Respublika verslo taryba;
Lietuvos Ekonominio ir prekybinio bendradarbiavimo su Ukrainos Respublika verslo taryba;
Lietuvos – Malaizijos verslo taryba prie Lietuvos pramonininkų konfederacijos;
Lietuvos – Kinijos verslo taryba.
.
Išeitų, kad jokio bendradarbiavimo su Vakarais nėra?

Wiki

infp iš pramonininkų konfederacijos puslapio:
Šiandien, lapkričio 10 d., Lietuvos pramonininkų konfederacijos (LPK) atstovai lankosi Maskvoje, kur susitiks su Lietuvos verslo klubo Maskvoje nariais, Danijos pramonininkų konfederacijos bei Rusijos pramonininkų ir verslininkų sąjungos atstovais.

taigi,

kuo daugiau mūų politikai vapalioja ir gąsdina mus Rusijos grėsme, tuo greičiau paslapčia Rusijos verslas šliaužia į Lietuvą ir Europą.
Kam šis mulkinimas? Reiktų paklausti Dargio.
Ar kas nors pastebėjote kaip IKI parduotuvių tinklas perėjo į rusų rankas? Ir darbuotojai ten kjau keičiami rusais. Lietuviai galės pasieškoti darbo kitur.

patriarchas

nuo pat nepriklausomybes ausros pusdamas dumus,sudare iliuzija, neva konservatoriams siek tiek rupi Lietuva ir jos zmones. Nemazai apkvailintu zmoniu(tame tarpe ir as) ilga laika balsavo uz juos, kad tik neleist prie valdzios komunistu ar siaip vagiu.
Garliavos istorija daugumai atvere akis. O anuko iskelimas ir pastarojo demarsai jau ima kelti sleikstuli.
Panasu ,kad konservatoriu partija perejo i paskutine landsberginio vezio stadija.

> Wiki

Ka cia rasineji?Tai cia blogai, kad zmogus verslus?Ar kad turi verslo reikalus su Rusija?O man visai nesvarbu su kuo jis verslauja, svarbu, kad jis rupinasi Kaunu.Gali Kupcinskas rekaut kiek nori, kad viskas jau buvo suplanuota, vadovaujant jam, bet jis visa laika verke, kad nera pinigu.O dabar is kazkur ju atsirado.Reikia tik paziureti, kaip tvarkomos gatves.Ir svarbiausia, viskas vyksta greitai, kaip pas gera verslininka.Tuo ir dziaukimes.O tu, Wiki, matyt nori visiems iteigti, kad p.Matijosaitis „rusu agentas”?Sugalvok ka nors kito, nes jau net ir musu sisteminiai apstojo rekaut apie rusu agentus.Pagal tave tai ir as „rusu agente”.Bet as del to nesergu.Sekmes, zmogeli.

patriarchui

ar tu durnas? juk Zuoko keberalūs berniukai atakavo Garliavą. To paties Zuoko berniukai iš Dalkijos ir Kano Energiją su Vilniaus energija monopolizavo ir pajungė gyventojus vergaut Dalkijai. O kas dabar teisia garliaviškius? atsikvošėk.

va va

Matijošaitis rūpinasi Kaunu! Paskutinis anekdotas.

eksemigrantas

jai Matijošaitis rūpintūsi Kaunu, jis nepadėtų Dalkijai monopolizuot Kauno energijos ir taip decentralizuotų energijos tiekimą, kad gyventojai turėtų pasirinkimą iš ko pirkt pigesnę energiją ir kitas paslaugas. Padarytų taip, kaip angljoj, kur gali nusipirkti kortelę iš norimo pigesnio elektros tiekėjo ir pasikraut savo elektrą norimu kiekiu. Taip pat atkabinant ir šildymą ir kitas palaugas nuo vienintelės Dalkijos monopolijos, okupavusios Lietuvą.

mama iš kaimo >wiki

Neradau nieko „atradimuose”smerktino Jūsų „atradimuose’ apie Matijošaitį. Atrodo, Jūs tiesiog pavydite žmogui, galinčiam ir mokančiam daug ką, iniciatyviam ir veikliam, o svarbiausia, – sėkmingam. Graudu.

gyuio

Atrodo, jog konservatoriai prarado Kauną visiems laikams, atsivėrė kauniečių akys. Įdomu bus stebėti, kaip Gabrieliui seksis Žaliakalnyje, Juknevičienės tėvonijoje.

Ale

prisiminus merą Šustauską,Kaunas buvo be nuovokos; dabar gal sėkminga rinkėjų dėlionė. Gerai atrodo taupymo rodikliai, sekmės Merui.

Kauniete

Koncervatoriams vis truko lesu Panemunes tilto statybai, jau nebekalbant apie Kauno didziasias gatves, nes mazosios gatves musu ir musu vaiku kartoms atrode palaidotos ilgam. Per puse metu labai judrus didelis ilgas Raudondvario plentas GALU GALE sutvarkytas ir tam tereikejo 1,5 milijono. Manau, kad koncervatoriams reikejo 1,5 mlj.bet pridejus viena O .Todel, metu metus, su Kaune per visa Lietuva nuskambejusiais duobetais keliais, reikalai nesisprende. Tas pats ir su Panemunes tiltu. Issisiepes pries kameras giriasi, kad pigiau issprogdino, cha… idomu kodel taip skubejo issprogdinti tiek milijonu, kai Kaune tiek bedarbiu, savu statybiniu organizaciju – po varsteli butu ta tilta isarde ( as cia alegoriskai), lesos butu like Lietuvoje, Kaune, bet gi su svetimais koncervams „patogiau”. Bet ne – issprogdino ir paliko. Pamenat,… Skaityti daugiau »

to Ale 15.28

Taip. Is nusivilimo zmones renka ka nors kita, o tai ir yra zmoniu protestas pries keliamus vis tuos pacius koncervinius kandidatus. Kitoks budas UZDRAUSTAS buvo. O be to, nieko BLOGESNIO Kaune neivyko Sustauskui pasedejus tam kresle. Sakykit, kaip galima zmoniu isrinktus merus, prezidentus nuversti kazkokiu poziciju, opoziciju susidorojimais? Ir vel rinkejai lieka nusivyle pikti. Tokiu budu vel i Kauna ilindo koncervai, kai nuverte Sustauska. O kaunieciu net nepaklause. Ar neturejo buti kaunieciu balsavimai del pirmo ir antro klausimo?

VAE

Gerb. mere butinai sutvarkykite rinkimu stabus neprileisdami nei vieno konsevatoriaus, kad ateinanciose rinkimuose vel nepridarytu zalos visai LIETUVAI, ir tada uzsibaigs LIETUVOS blogis ir rinkimai bus TEISINGI. CIA MANO NUOMONE

darius

Kauno meras mums jauciasi , kaip teisingas ,mastantis ir valdantis, Aciu !

stasys

Juliau, Matijošaitis verslininkas ne politikas ..ir koks jis ten bebūtų žmogus ..galite būti tikras, kad atsakomybės jausmo už Kauno miestą, jam tikrai nepritrūks . Beje lažintis reikia dėl tikrų dalykų ..o ne politiniu aplinkybių įtakojamu veiksniu.

Aksioma

labai geras Kaunietes komentaras.
Vienok aksiomos iki galo neisriso.
Lyginant tai, kad buvusiems bolsevikams, pasivadinusiems koncervuotais patriotais tautos mulkinimo tikslu dar vieno „0” prie samatu mirk-gyvenk reikia „nuomilziams” (patriotai savokos otkatai gi nevartoja) siekiant apsirupinti iki trecios kartos, tai Kauno naujas meras yra bagotas zmogus,
vansi shke uz shudinus atkatelius nenuperkamas.
Ta ir reikejo irodyti.

Aksioma dar

o visokie wikiai shikiai – ne kas kitas kaip kocervuoti sargiukai nuo budu belojojantys, senu geru riebiu laiku besiilgintys. Kaunui laikas pabusti is koncervuotos smegenu pudros ir sverti savo merus pagal nuopelnus, o ne pezalus.

aksiomai

tai įrodysite aksiomiškai, kad Matjošaitis nėra Veolios pažas.
O gal net nežinte kas ta veolija?

>>aksiomai dar viena aksioma

1. Aksiomos neirodinejamos.
2. Velimas po visais ir bet kokiais straipsniais Veoliju – simptomas sveikatos sutikrimo, reiktu pasirodyt daktarams.

>>aksiomai dar viena aksioma

pardon – sveikatos sutrikimo, spaudybos klaida.

Taip taip

KAUNUI pasiseke, o VILNIUS nusiciulps.

Galėtų

tiek J Puras tiek kiti,nesuprasi ko pykstantys,neatsisakyti pagarbos kauniečiams, kurie naudodamiesi savo rinkimų ir kitomis teisėmis teisėtai išsirinko savo miesto merą.Tai kaip galima siekti kelti kandidatūrą tame mieste,kurio gyventojams-rinkėjams galimai stokojama pagarbos ar rodomas nepasitikėjimas jų sąmoningumu?

Sakykit

ką norit, bet Kaunas iki šiol kasmet vis labiau apšepęs darėsi – neįsivaizduoju, kas būdavo daroma už miesto pinigus – juk daugiau ar mažiau, bet kažkokie pinigai būdavo skiriami? Žinau tik – auksinis tualetas buvo pastatytas, tiesa, iš pažiūros kaip konteineris, bet matyt viduj tie turtai buvo, todel jis ir stovejo užrakintas…

nei lito

nei euro i biudzeta neideje partieciai „dulkina” ne tik tauta,bet ir „p-sa” jai prota-po to sako ant liemenuko neuzdirba

kaip lengvai KGB spauda

formuoja avinu nuomone:)Sekmes KGB ne tik mulkinti avinus,bet ir susivaryti i aptvarus ir prie rusiskos degtines uzkasti Lietuvisku avinu saslykais:)

kvailiai jus

kad kazkaip nesimato ir nesigirdi,ka tokio matjosaitis nuveike Kaunui,apart, saves garbinimas,o algas tai puse min moka,mokescius slepia,pvz uz savo auto pvm

42
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top