Kelne moteris užgauliojęs migrantas: „Privalote su manim elgtis gražiai. Mane čia pakvietė ponia Merkel“

15min.lt

Kelno policijos ataskaitos rodo, kad vyrų gaujoje, kuri Naujųjų naktį kabinėjosi prie moterų ir jas užgauliojo, buvę migrantai aršiai gynė savo teises, rašo „The Telegraph“.

Vienas iš chuliganų policijos pareigūnui teigė: „Aš esu siras. Privalote su manimi elgtis gražiai. Mane čia pakvietė ponia Merkel.“ Vokietijos policija nepatvirtino informacijos, kad užpuolikų gretose buvo praėjusiais metais į šalį atvykusių migrantų, tačiau ataskaitose užfiksuoti pasisakymai leidžia spręsti, kad gaujoje jų buvo.

Pranešama, kad vienas iš sulaikomų užpuolikų policininkų akivaizdoje sudraskė laikiną leidimą gyventi Vokietijoje, kuriame buvo užfiksuoti jo asmens duomenys. Ataskaitoje skelbiama, kad sulaikomas jis šaukė, kad tuojau pat gali gauti naują tokį patį leidimą.

Kelno policijos pareigūnai patvirtino vaizdo įraše atpažinę dar 16 įtariamųjų, kurie kaltinami Naujųjų naktį priekabiavę prie moterų ir užgaulioję jas bandžiusius ginti asmenis.

Liudininkų teigimu, gaujos šėlsmo nesustabdė net atvykę policijos pareigūnai. Iš Šiaurės Afrikos kilusių asmenų grupė siautėjo ant Kelno katedros laiptų, mėtė butelius ir sprogdino petardas.

Policijos pareigūnams siautėjančią gaują pavyko išsklaidyti tik apie vidurnaktį, o komisariatus užtvindė moterys, norėjusios parašyti pareiškimus dėl patirto smurto ir seksualinio priekabiavimo.

„Daugybė moterų atvyko į policijos komisariatus vienu metu. Daugelis jų buvo patyrusios šoką. Pareigūnai tiesiog fiziškai nespėjo pildyti visų dokumentų“, – pasakojo vienas policijos pareigūnas. Iš viso registruota 150 nusikalstamų veikų. Dvi iš jų – prievartinių lytinių santykių atvejai.

Pažėrė kritikos Angelai Merkel

A.Merkel liberalios politikos pabėgėlių atžvilgiu kritikai tvirtino, kad išpuoliai Kelne įrodo, jog lyderė žaidžia su ugnimi, neturėdama aiškių planų, kaip integruoti naujus atvykėlius, daugiausiai musulmonus.

Dešinioji populistinė partija „Alternatyva Vokietijai“ (AfD), kuri tikisi gauti vietų per kovą vyksiančius trejus regioninius rinkimus, sakė, kad pastarieji incidentai yra „nevaldomos imigracijos rezultatas“.

„Matome katastrofinės prieglobsčio ir migracijos politikos piktinamus padarinius Vokietijos kasdienei tikrovei“, – sakė partijos lyderė Frauke Petry.

Antradienį 200–300 žmonių susirinko Kelno katedroje, ragindami užtikrinti didesnę pagarbą moterims.

Viena demonstrantė laikė plakatą su užrašu: „Ponia Merkel, ką jūs darot? Tai baugina.“

„Jeigu prieglobsčio prašytojai arba pabėgėliai vykdys tokio pobūdžio išpuolius, … jų viešnagė Vokietijoje staigiai baigsis“, – perspėjo A.Merkel sąjungininkų Bavarijoje – Krikščionių socialinės sąjungos – generalinis sekretorius Andreas Scheueris. Ši partija pareikalavo, kad A.Merkel nustatytų aiškų priimamų atvykėlių skaičių – ne daugiau negu 200 tūkst. per metus.

15min.lt

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
6 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
nerukus ir

koks nors Lietuvoje mergaitę išprievartavęs Abdula Muchamedas ibn Babay pareikš:
-Nedrįskite manęs liesti. Mane čia pasikvietė ir motyvavo pasilikti gyventi jūsų Matrioška ir Pyrst-jeras.
Iš anksto tariame „ačiū” Partijai ir Vyriausybei.
P.S.:
Kas gali paneigti, kad ir mūsų policija jau yra gavusi slaptą vadovybės parėdymą niekam neskelbti apie nusikaltimą jeigu jį padarytų valdžios atsikviestas/atvežtas „atbėgėlis”?

Nieko Gero

Kolonistas kliedi -„Privalote su manimi elgtis gražiai”.O pats užsiima kraugeriškais darbeliais – niekam nėra naujiena, kad moterys masiškai buvo prievartaujamos,žudomos priešų kariuomenės.Išvadas reikia daryti aiškias – taikus ir ramus gyvenimas baigėsi, vyksta kariniai veiksmai, tad savigynos kursai, savigynos būriai yra būtinas dalykas, nes policininkai paralyžiuoti paneuropinių direktyvų ir eilinių etninių gyventojų „nesugebės” apginti,tą matom iš Paryžiaus, Kelno,Hamburgo įvykių.
Kaip kartojasi istorija. Bolševikai stengėsi nutautinti sojūzo žmones,išvesti „naujos kokybės” tarybinį pilietį, bet ar nevyksta šiom dienom tas pats – briuselistiniai fanatikai svaigsta apie kažkokį betautį,bedievį, belytį,nudvasintą ” naujajį europietį”. V.Radžvilas teisus – „europietis” yra niekas, visiškas nulis, beveidis padaras. Tautinė tapatybė neša savyje didelį energetinį ir prasminį užtaisą, sudėliotą per tūkstantmečius.Tai didžiulė vertybė, kurią labai nori paneigti merkelinos,rompėjai ir jų bendrai.

Nieko naujo.

Gi nieko naujo…kaip esame girdėję, dauguma jų ginekologai arba inžinieriai.
Klausimas : Ar esate buvę pas ginekologą ?
Be abejo taip…
Ar įsivaizduojate situaciją nuėjus pas ginekologą neleisti jam jūsų patikrinti ir apžiūrėti ?
Ko norit ginekologų prisivežti >ar inžinierių sprogdintojų ?

Pikc

Tiesą sakant, tais nelegalais kažkiek galima žavėtis – buki, gryni gyvuliai – o kaip tobulai įvaldę tolerastinę retoriką, kuria tuos pačius debilus tolerastus ir „suvartinėja”. Beje, tolerastinė purvasklaida (šiuo atveju – 15 min.) ir toliau automatiškai klijuoja etiketes: jei jau partija dešinioji – reiškia, „populistinė”. 🙂
Beje, dėl to protesto mitingo: žinote, prieš ką dauguma plakatų buvo? Prieš „seksizmą ir rasizmą”! (http://www.bbc.com/news/world-europe-35239503) 😀 Kvaila? Taip. Stebina? Nė kiek. Na, o vokiečių politikai, be abejo, ragina vietinius „neskubėti daryti išvadų” ir šiukštu nebandyti sieti tų babajų su „vargšais pabėgėliais” (čia Kiolno merė taip, jeigu ką ;)) (ibid.) Irgi nė kiek nestebina.

>Pikc

bet tikrai tas plakatas nevykęs, čia panašiai kaip tam anekdote apie apsikrikštijusi žydą pirtyje: jūs chaimai arba kryželį nusiimkit arba triusikus užsidėkit.

trys milijonai

nepasiduosim, žemaičiai visus atstovės, džūkų girios atlaikys.. Mūsų vėl bus trys milijonai

6
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top