Kęstutis Masiulis. Valdymo efektyvinimą verta pradėti naikinant visas ministerijas

Siūlome susipažinti su TS-LKD partijos atstovo Seime Kęstučio Masiulio argumentais, kodėl valstybės valdymo efektyvinimą derėtų pradėti nuo ministerijų panaikinimo.

Pripažinęs, kad jo partijos valdymo metais „didesnių poslinkių efektyvinant valdymą pasiekta nebuvo“, o Algirdo Butkevičiaus vyriausybės valdymo metais biurokratizmas „tik toliau augo“, viešojo administravimo specialistas siūlo naujajai vyriausybei konceptualiai naujos valstybės valdymo sistemos struktūrą.

K. Masiulio straipsnį skaitykite delfi.lt portale (ČIA).

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
13 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Reikia kažką

daryti,nes tai jau egzistencinis klausimas.O kaip,tai gal reiktų pasitarti?

Emigrantai užsieniuose yra

labai toli nuo svetimos šalies ministerijų ir labai gerai ta prasme jaučiasi.

Tarabilda

Masiulio idėja gera, bet ar konservai balsuotų už ją, jei Skvernelis pasiūlytų? Abejoju.

Jules

Efektyvumui nepakenktų, jei tokių kaip Jūs Seime išvis nebūtų. Per didelę algą Jums moka už Europos uodegą, nes verti mažesnės ir už kiemsargio padėjėjo – jokios naudos šaliai, tik nuostoliai ir nauda LDDP-istams, už ką reiktų jus teisti. Kiemsargiai tokio nuostolio šaliai neduoda kaip Jūs. Tarnaujat Former Bolsheviks ir neraustat iš gėdos.

antitarybinis masiulio pasiūlymas

kur dings nusipelnųsiųjų vaikai ir giminaičiai?
negi norit, kad nusipelnę komunistai bei kgbistai ir jų vaikai pradėtu realiai dirbti?
—-
niekad taip nebus.
o masiuliu susidomės GP,VRM,STT,VSD – negalima viešai tokių antitarybinių svajonių skelbti.

$+$

Dėl idėjų žmonės dalijasi į dvi grupes: tie, kurie mato nuolatinį idėjų stygių ir tuos, kurie suvokia, kad pasauliui idėjų niekada netrūko, trūko tų, kurie gebėtų idėjas įgyvendinti. Autorius pateikia konkretų pav. kaip konservatoriai neturėjo intelektualinio potencialo savo idėjoms valstybės valdymo srityje įgyvendinti.
Ministerijos – piniginių srautų kontrolė. Asmuo, kuris nėra valdomas ar nėra nuo ko nors priklausomas, ministru netaps arba ilgai juo nebus. Nėra pasaulyje valstybės, kur piniginiai srautai nebūtų drenuojami. Dar prieš Kristų Kautiliją rašė: ten kur valdžia, ten ir korupcija, vienas be kito neegzistuoja.
Svaičioti galima apie viską. Leninas ruošėsi revoliuciją visame pasaulyje daryti, Skvernelis – tik dviejose ministerijose.

Ošibajesia Masiuli

Valstybės valdymo efektyvinimą derėtų pradėti ne nuo ministerijų panaikinimo, o nuo konservinės gaujos panaikinimo. Tai pats geriausias variantas. Konservai netrukdys ir valstybės valdymas taps daug efektyvesnis. Masiuli zarubi sebe na nosu.

ruta

..svogeriu kraste sumazinti lesyklu skaiciu yra utopija ,pirma tam pasipriesins politikai , nes kur des savo anukus , vaikus , zmonas , meiluzes , partijos narius / nepatekusius i Seima ../, biciulius ..

tegul

ir dar tegul biudžetininkų skaičių susimažina procentaliai – milijonas lietuvių emigravo. Ir seimo narių skaičių taip pat. Apie trečdaliu. Bus pinigų pensijoms.

to $+$

Kvaileli, revoliucija buvo plukdoma garlaivio – SS Kristianiafjord’o – pagalba. Baik runkelius čia medžioti ir dezinformuoti. Ne kreiseris „Aurora” turi Peterburge stovėti, o „SS Kristianfjordas”, dezinformatoriau. Pasidomėk, kokio aukšto rango žmonės lydėjo šitą garlaivį į Europą?

Tarabilda

Biurokratų ir valdininkų tik daugės. Ir tai visai logiška, nes dabar kiekvienai ministerijai darbo padvigubėjo, nes reikia dirbti dviems ponams – Didžiajai poniai Europai ir podukrai Lietuvai kas liko. Kai galutinai integruosimės, tos podukros būsime atsikratę su palengvėjimu.

Fanas

Šitas intelektu ir išmintimi švytintis veidas mane įkvepia! Toliau nei skaityti, nei klausyti nebereikia. Todėl, tik jį išvydęs, skubiai išjungiu TV ir kylu į žygį. Dažniausiai – buitinį.

Apuokiukas

Šiapjau kažkada kažkurioje valstybėje buvo tiktai dvi ministerijos: viena – užsienio reikalų ir kita – vidaus reikalų.

13
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top