Ketvirtoji valdžia svaiginasi galia

Dėl įvairiausių priežasčių vos per 24 valandas socialiniai tinklai „Facebook“ ir „Twitter“ mažiausiai 25 kartus pažymėjo prezidento D.Trumpo įrašus kaip netinkamus. Vieną prezidento paskelbtą įrašą, susijusį su Veteranų diena, „Facebook“ pažymėjo užrašu „Joe Bidenas yra numatomas 2020 m. JAV prezidento rinkimų nugalėtojas“.

Adnet media icon
Vos per vieną parą D. Trumpo įrašai buvo 20 kartų pažymėti ar cenzūruoti „Facebook“ ir penkis kartus „Twitter“ socialiniame tinkle. Beveik visi prezidento įrašai, susiję su JAV prezidento rinkimais, buvo žymimi dėl neva kvestionuojamo jų turinio. Taip pat daugelyje pažymėjimų buvo teigiama, kad Joe Bidenas yra numatytas rinkimų laimėtojas.

Pateikiame vieno iš „Facebook“ pažymėjimų pavyzdį:

„Facebook“ nuolat informuoja prezidento puslapio lankytojus, kad daugybė leidinių prognozuoja, jog Joe Bidenas laimės prezidento rinkimus, dažnai tai pažymima ir prezidento paskelbtuose pranešimuose, kurie net nėra susiję su rinkimais.

Spustelėjus socialinio tinklo pažymėjimą, vartotojai patenka į „Facebook“ balsavimo informacijos centrą, kuriame atnaujinama informacija apie prezidento rinkimus ir pateikiami leidinių, kurie numatė prezidento rinkimų nugalėtoją, sąrašai.

Adnet media icon
Per minėtą laiko tarpą „Twitter“ paženklino penkis prezidento įrašus, nepaisant to, kad anksčiau cenzūruodavo kur kas griežčiau, nei „Facebook“.

Pateikiame keletą pažymėtų įrašų:

Adnet media icon

Portalas „Breitbart News“ anksčiau pranešė, kad „Twitter“ prie kai kurių prezidento įrašų prideda faktų patikrinimo langus, kurie neleidžia vartotojams matyti šių įrašų savo laiko juostose, taip pat neleidžia vartotojams atsakinėti į tokius įrašus.

Neseniai prezidentas D. Trumpas socialiniame tinkle „Twitter“ išreiškė savo jausmus apie Aukščiausiojo teismo sprendimą dėl balsavimo Pensilvanijos valstijoje ir „Twitter“ šį įrašą pažymėjo kaip „klaidinantį“. D.Trumpas rašė: „Aukščiausiojo teismo sprendimas dėl balsavimo Pensilvanijoje yra LABAI pavojingas. Tai leis siaučiančiam ir nekontroliuojamam sukčiavimui vešėti ir pakenks visai mūsų įstatymų sistemai. Tai taip pat sukels smurtą gatvėse. Kažkas turi būti daroma! “

Adnet media icon

„Twitter“ šį įrašą pažymėjo ir pridėjo komentarą, kuriame rašoma: „Dalis turinio arba visas šiame įraše bendrinamas turinys yra ginčijamas ir gali būti klaidinantis dėl rinkimų ar kitokio pilietinio proceso. Sužinokite daugiau.” „Twitter“ vartotojai taip pat negalėjo atsakyti į šį prezidento įrašą, įtraukti jį į pamėgtų sąrašą ar juo dalytis. Daugelis žmonių padarė šio įrašo ekrano kopijas ir savo „Twitter“ paskyrose dalinosi jomis.

Per 24 valandas „Facebook“ ir „Twitter“ pažymėjo 25 D.Trumpo įrašus

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top